VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB "D&G kompiuteriai" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės D&G kompiuteriai, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Kai reikia kainos ir patarimo
SPAUSDINTUVŲ KASETĖS, KASEČIŲ - TONERIŲ PILDYMAS ĮMONĖMS ŠIAULIUOSE
2021-02-12 18:11

Lazeriniai spausdintuvai – nepakeičiamas pagalbininkas kiekvienos įmonės darbe. Stebina šiuolaikinių lazerinių spausdintuvų funkcionalumas ir galybė jų teikiamų spausdinimo galimybių. Žinoma, kiekvienoje įmonėje atspausdinamų dokumentų kiekis – iš tiesų nemažas. Todėl, anksčiau ar vėliau, iškyla būtinybė pakeisti pasibaigusią lazerinio spausdintuvo kasetę. Spausdintuvų kasetės įmonėms Šiauliuose – viena mūsų bendrovės veiklos sričių, todėl, patariame keisti spausdintuvo kasetes, iš pradžių, pasitarus su mūsų įmonės specialistais.

Jie Jums nurodys, kokia lazerinio spausdintuvo kasetė reikalinga būtent Jūsų įmonės spausdintuvui/-ams ir ne tik parduos Jums naują analoginę kasetę, bet ir pristatys ją Jūsų įmonei per 2–3 valandas. O, siekiant, kad Jūsų įmonės darbas vyktų be prastovų, siūlome sudaryti sutartį su mumis. Sutartis Jūsų įmonei garantuos operatyvų servisą ir profilaktinę spausdintuvų priežiūrą. Be to, kasetės paruošimas ir įdėjimas taip pat reikalauja specifinių įgūdžių. Tad geriau šį darbą patikėti profesionalams. Visa tai leis užtikrinti Jūsų įmonės darbo nepertraukiamumą, kuris itin svarbus tiek versle, tiek viešajame sektoriuje.

KODĖL LABIAU APSIMOKA ĮSIGYTI NAUJĄ KASETĘ, NEI PILDYTI SENĄ?

Techninės kasečių savybės nenumato jų pakartotinio naudojimo. Todėl, geriausia išeitis – kas kartą pirkti naują užpildytą, analoginę kasetę, o ne pildyti senesnes (kad ir originalias). Analoginių kasečių spausdinimo kokybė beveik nesiskiria nuo originalių, o kaina – kur kas mažesnė. Taip pat, svarbu paminėti, kad kasečių pildymas – labai neekologiška procedūra, kurios metu į aplinką išskiriamos toksinės medžiagos. Nuodijama ne tik aplinka, dažnu atveju, darbuotojai, pildantys kasetes, taip pat nuodijasi šio proceso metu išskiriamomis dulkėmis.

Savo aptarnaujamoms įmonėms mes siūlome labai kokybiškas, naujas analogines kasetes, todėl užtikriname nepertraukiamą įmonės spausdintuvo/-ų darbą, operatyviai aptarnaudami šiuos įrenginius. Tai sutaupo laiko (Jums nereikia laukti, kol kasetė papildoma) ir lėšų, saugo mus supančią aplinką ir darbuotojų sveikatą nuo kenksmingų medžiagų. Įmonės vis rečiau renkasi kasečių pildymą, teikdamos pirmenybę naujoms analoginėms kasetėms. Taip yra dar ir todėl, kad nauja kasetė veikia kur kas kokybiškiau, nei papildyta.

Tai lemia neefektyvus pildymo procesas, ir kai kurios techninės jo savybės, dėl kurių, papildyta kasetė niekada nespausdins taip efektyviai, kaip nauja. Yra ištirta, kad nuolat pildomos kasetės, kone per pusę sumažina spausdinimo efektyvumą (tai nutinka dėl galimo spausdinimo broko, kai tenka perspausdinti sugadintus lapus). Be to, pildant kasetes, pasitaiko, kad įpilama nepakankamai rašalo, o esant pastoviam pildymui, rašalas kaupiasi ant kasetės sienelių ir mažina naudingąjį jos tūrį. Nepaisant to, pildymas kainuoja ne ką mažiau už naujos kasetės įsigijimą. Tad, akivaizdu, kad naujos kasetės įsigijimas – tiek ekonomiškai, tiek ekologiškai kur kas teisingesnis sprendimas.

KOKĮ SPAUSDINTUVĄ GERIAUSIA PIRKTI: RAŠALINĮ AR LAZERINĮ?

Lazeriniai spausdintuvai – itin populiarus pasirinkimas tarp įvairių verslo ar viešojo sektoriaus įmonių. Ir tai yra ne be priežasties. Dar prieš kelerius metus lazeriniai spausdintuvai smarkiai lenkė rašalinius savo spausdinimo greičiu, kur kas tylesniu veikimu bei ekonomiškumu. Tiesa, tobulėjant technologijoms, rašaliniai spausdintuvai jau ne ką tenusileidžia lazeriniams.

Lyginant šiuolaikinius modelius, vis dar matyti vienas trūkumas, kuris lazerinius spausdintuvus, vis dėlto, pakylėja į aukštesnį lygmenį – spausdinimo greitis. Tiksliau tariant, pasiruošimo spausdinimui etapas. Jeigu lazerinis spausdintuvas paruošia pirmąjį lapą maždaug per 10 sekundžių, tai rašalinis šį procesą gali atlikinėti nuo pusės iki dviejų minučių.

Na, o spalvotas spausdinimas, kuris seniau netenkindavo daugelio lazerinių spausdintuvų savininkų, šiuolaikiniuose modeliuose yra kur kas patobulėjęs. Dėl to, beveik nebekyla abejonių, kad ir lazerinis spausdintuvas gali ne ką prasčiau atspausdinti nuotraukas ar kitus spalvotus vaizdus, nei kad tai daro atitinkami rašaliniai įtaisai. Pabaigoje svarbu paminėti, kad, vis dėlto, jeigu rinktumėmės tarp paprasto rašalinio spausdintuvo ir lazerinio jo atitikmens, nugalėtų pastarasis.

Kodėl? Todėl, kad lazerinių spausdintuvų kasetės, praktiškai, niekada neuždžiūva, taigi galima drąsiai daryti pertraukas tarp spausdinimų. O paprastas rašalinis spausdintuvas ilgų pertraukų netoleruoja. Tokiais atvejais, uždžiūva rašalas, esantis šio prietaiso kasetėse. Tačiau yra išeitis – galima rinktis rašalinius spausdintuvus su nepertraukiama rašalo sistema. Žinoma, jie brangesni. Be to, net paties geriausio rašalinio spausdintuvo kasetes reikia keisti kur kas dažniau, nei lazerinio, nors išlaidos – panašios. Taigi, laiko sąnaudų atžvilgiu, vėlgi, nugali lazerinis prietaisas. Galbūt todėl, vis populiaresnės spausdintuvų kasetės įmonėms Šiauliuose yra, būtent, lazerinės.

Kiti D&G KOMPIUTERIAI pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon"
Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon" 03-04 21:32
Socialinis tinklas "Parler", populiarus tarp buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkų, pateikė naują ieškinį prieš "Amazon". Bendrovė tokių veiksmų ėmėsi po to, kai jai nepavyko laimėti...
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19 03-04 20:28
Izraelio, Austrijos ir Danijos lyderiai ketvirtadienį paskelbė susitarę įsteigti aljansą, kursiantį ir gaminsiantį naujos karto vakcinas nuo pandeminio koronaviruso.
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino 03-04 20:21
Koronaviruso pandemijos metu šalyje išaugus nedarbui, prezidento patarėjas Simonas Krėpšta sako, jog būtina galvoti apie pagalbos priemones po karantino, kad darbo rinka greičiau atsigautų.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Akcijų kainos

Manchester United 19,54 +5,11%
Macy's 15,86 +4,14%
Goodyear 18,79 +3,81%
General Electric 13,44 +3,54%
Twitter 70,86 -3,81%
Adobe Systems 448,45 -3,89%
eBay 54,60 -4,19%
NVIDIA 512,19 -4,49%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,63 -1,56%
Ryžiai 545,00 +4,81%
Auksas 1866,98 +0,46%
Cukrus 0,63 0,00%
Nafta 59,75 -1,47%
Dyzelis 1,58 +9,72%
Vištiena 1,81 0,00%
Sidabras 25,88 +3,64%