VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB "D&G kompiuteriai" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės D&G kompiuteriai, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Kai reikia kainos ir patarimo
SKUBUS KOMPIUTERIŲ MEISTRO IŠKVIETIMAS ŠIAULIUOSE
2021-02-12 18:14

Skubus kompiuterių meistro iškvietimas Šiauliuose - viena populiariausių mūsų įmonės teikiamų paslaugų. Sugedo Jūsų asmeninis ar Jūsų įmonės kompiuteris? Reikalingas operatyvus ir kvalifikuotas problemos sprendimas? Mūsų įmonė siūlo Jums funkciją „Skubus iškvietimas“. Atvyksime nedelsdami, paimsime sugedusį Jūsų kompiuterį ir jį pataisysime 2 valandų bėgyje. O, tol, kol vykdysime remonto darbus, duosime Jums pakaitinę įrangą. Mūsų siekis – nepertraukiamas Jūsų ar Jūsų įmonės darbas. Skubus kompiuterių meistro iškvietimas Šiauliuose – puikus būdas taupyti asmeninį ar Jūsų įmonės darbuotojų laiką ir išvengti prastovų.

Mūsų meistrai – aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie operatyviai pašalins Jūsų kompiuterinės įrangos gedimus, o Jūs ir toliau galėsite tęsti savo veiklą. Be to, suteikdami pakaitinę įrangą, maksimaliai sumažinsime prastovas Jūsų įmonės veikloje. Kompetentingi meistrai ne tik pašalins bet kokio sudėtingumo gedimą, bet ir atliks tai už konkurencingą kainą. Mygtuką „Skubus iškvietimas“ rasite mūsų svetainėje. Paspaudus jį, ir užpildžius būtiniausius duomenis, mūsų vadybininkas susisieks su jumis dėl svarbiausių detalių suderinimo.

Taip pat siūlome sudaryti IT ūkio priežiūros sutartį. Profilaktika – geriausia priemonė, sauganti šiuolaikines įmonių technologijas nuo gedimų. Sudarius sutartį su mumis, reguliariai tikrinsime Jūsų IT ūkio būklę ir, iškilus būtinybei, pasirūpinsime operatyviais kompiuterių remonto ar programinės įrangos perrašymo darbais.

KOKIAS PASLAUGAS TEIKIAME SKUBAUS IŠKVIETIMO METU?

Mes teikiame eilę IT technikos remonto ir priežiūros darbų. Tarp kurių:

 • Kompiuterinės technikos remontas;
 • Programų perrašymas;
 • Papildomų paslaugų teikimas (pavyzdžiui, antivirusinės programos įrašymas; informacijos atkūrimas);
 • Konsultavimas tolesnio naudojimosi klausimais.

Jūsų sklandesniam darbui – išsamūs mūsų patarimai ir reikalingos informacijos suteikimas, leisiantis Jums taisyklingai eksploatuoti IT ūkio įrangą, po mūsų atlikto remonto, ir, kiek įmanoma rečiau, susilaukti jos gedimų.

KOKIE YRA MŪSŲ PASLAUGOS „SKUBUS IŠKVIETIMAS“ PRIVALUMAI?

Skubus kompiuterių meistro iškvietimas įmonėms Šiauliuose suteikia galimybę operatyviai pašalinti gedimus bei užtikrinti įmonės darbo nepertraukiamumą. Pasinaudoję šia paslauga gausite tokius privalumus:

 • Meistro atvykimą Jums patogiu laiku;
 • IT įrangos remontą Jūsų įmonėje arba, esant reikalui, mūsų būstinėje per 2 valandas ⃰ ;
 • Atliktų darbų garantiją;
 • Jūsų duomenų konfidencialumo užtikrinimą;
 • Esant būtinybei keisti kompiuterio maitinimo bloką, papildomai atliksime nemokamą dulkių išvalymą.

⃰ Remontas tik retais atvejais (esant labai rimtiems gedimams) gali užtrukti ilgiau.

KAIP MES DIRBAME?

Mūsų specialistai, turintys ilgą patirtį kompiuterių remonto srityje, kartais, jau vos pamatę sugedusį prietaisą, gali nustatyti jo gedimą. Nepaisant to, remontas, dažniausiai, atliekamas tik atlikus išsamią diagnostiką, po kurios parenkamas pats optimaliausias gedimo šalinimo metodas. Jeigu tai įmanoma, nesklandumą pašalinsime tiesiog Jūsų įmonėje. Jeigu ne, kaip ir minėjome, tai atliksime savo būstinėje. Sąskaitą išrašysime tik atlikę visus reikalingiausius remonto darbus ir pateikę rezultatą Jūsų vertinimui.

Išsikvietę mūsų įmonės meistrus, gausite kokybišką ir laiku teikiamą pagalbą, paraiškos užpildymo dieną. Ne vienerius metus dirbantys specialistai yra susipažinę tiek su dažnai pasitaikančiais, tiek su kur kas retesniais gedimais, todėl galite tikėtis kokybiškos paslaugos ir profesionalaus požiūrio į Jūsų problemos sprendimą. Mes dirbame visame Šiaulių mieste, keliaujame ir į rajone įsikūrusias įmones.

KOKIAIS ATVEJAIS REIKALINGA MŪSŲ PASLAUGA „SKUBUS IŠKVIETIMAS“?

Kreipkitės į mus, jeigu:

 • Jūsų įmonės kompiuteris neįsijungia;
 • Jūsų įmonės IT įranga ėmė blogiau veikti, dėl virusų ar kitų žalingų programų;
 • Praradote svarbius duomenis;
 • Nustojo veikti operacinė sistema;
 • Ir t. t.

Skubus kompiuterių meistro iškvietimas Šiauliuose – paslauga, skirta nuolat skubantiems Šiaulių miesto ir rajono įmonių darbuotojams ir savininkams. Tiek vieni, tiek kiti dažnai neturi laiko savarankiškai taisyti kaprizingos technikos gedimus. Kita vertus, neprofesionalams dažnai trūksta reikiamos kvalifikacijos remontui atlikti. Štai tada ir yra laikas kviesti kompetentingus mūsų įmonės IT specialistus.

Kiti D&G KOMPIUTERIAI pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon"
Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon" 03-04 21:32
Socialinis tinklas "Parler", populiarus tarp buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkų, pateikė naują ieškinį prieš "Amazon". Bendrovė tokių veiksmų ėmėsi po to, kai jai nepavyko laimėti...
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19 03-04 20:28
Izraelio, Austrijos ir Danijos lyderiai ketvirtadienį paskelbė susitarę įsteigti aljansą, kursiantį ir gaminsiantį naujos karto vakcinas nuo pandeminio koronaviruso.
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino 03-04 20:21
Koronaviruso pandemijos metu šalyje išaugus nedarbui, prezidento patarėjas Simonas Krėpšta sako, jog būtina galvoti apie pagalbos priemones po karantino, kad darbo rinka greičiau atsigautų.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Akcijų kainos

Manchester United 19,54 +5,11%
Macy's 15,86 +4,14%
Goodyear 18,79 +3,81%
General Electric 13,44 +3,54%
Twitter 70,86 -3,81%
Adobe Systems 448,45 -3,89%
eBay 54,60 -4,19%
NVIDIA 512,19 -4,49%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 7972,15 +2,57%
Sidabras 25,88 +3,64%
Vištiena 1,81 0,00%
Ryžiai 545,00 +4,81%
Nafta 59,75 -1,47%
Auksas 1866,98 +0,46%
Benzinas 1,56 +14,71%
Apelsinai 0,63 -1,56%