VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB "D&G kompiuteriai" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės D&G kompiuteriai, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Kai reikia kainos ir patarimo
PROGRAMINĖS ĮRANGOS REMONTAS ĮMONĖMS ŠIAULIUOSE
2021-02-12 18:09

Šiuolaikiniai kompiuteriai – ganėtinai patikimi ir genda kur kas rečiau. Vis dėlto, nė vienas kompiuteris nėra apsaugotas nuo nesklandumų, susijusių su programinės įrangos darbu. Tad nenuostabu, kad programinės įrangos remontas Šiauliuose – itin paklausi paslauga. Vartotojui, susidūrusiam su tokio pobūdžio gedimais, itin svarbu nepasiklysti gausioje, minėtą paslaugą teikiančių įmonių pasiūloje. Mūsų bendrovėje dirba tik kvalifikuoti kompiuterinės technikos specialistai, kuriems programinės įrangos remontas – gerai pažįstama profesinė sritis.

Trumpai pristatysime pagrindines aptariamų gedimų priežastis, dažnai susijusias su neteisingu vartotojų elgesiu:

  • Netaisyklingu kompiuterio išjunginėjimu (ne visada tai įvyksta dėl vartotojo klaidos, kartais gali tiesiog dingti elektra);
  • Kenksmingų programų įrašymu arba negebėjimu teisingai suinstaliuoti net ir saugias programas;
  • Klaidingu pačios programinės įrangos įdiegimu, bandant tai atlikti savarankiškai;
  • Informacijos praradimu, kurį dažniausiai lemia virusai ar kitos kenkėjiškos programos.

Žinodami aukščiau išvardintas klaidas, stenkitės jų išvengti. Tada ir programinės įrangos remonto reikės kur kas rečiau. Ir vis dėlto, jeigu pastebėjote, kad kompiuteris ėmė lėčiau dirbti, ilgai kraunasi, „pakimba“, atsirado interneto ryšio problemų, greičiausiai, Jums reikalingas programinės įrangos remontas.

Specialistai, kalbėdami apie šią procedūrą, turi omenyje eilę veiksmų, skirtų atkurti prieigą prie prarastų duomenų ir sudiegti būtiniausias programas. Ši procedūra gali būti vykdoma tik po detalaus kompiuterio būsenos įvertinimo, kurį turi atlikti profesionalas. Toliau trumpai supažindinsime Jus su mūsų įmonės darbo specifika ir pamėginsime nurodyti priežastis, dėl kurių verta rinkti mus.

PRIEŽASTYS, DĖL KURIŲ PROGRAMINĖS ĮRANGOS REMONTĄ VERTA PATIKĖTI MUMS:

  • Sulaukę Jūsų iškvietimo, atvyksime į vietą ir sutvarkysime gedimus, o jei gedimas rimtas, tuomet pasiimsime kompiuterį;
  • Visapusiškas aptarnavimas. Atliksime ne tik OS Windows perrašymą, bet ir sudiegsime dažniausiai naudojamas programas (tvarkykles, antivirusines programas, MS Office ir kt.);
  • Atstatysime duomenis ir perkelsime juos į kitą kompiuterį ar laikmeną.

Ir tai nėra galutinis sąrašas. Kiekvienos įmonės programinės įrangos remontą atliksime, parinkdami optimaliausią scenarijų ir profesionalius problemų sprendimo būdus. Kreipkitės į mus, kai Jūsų įmonei bus reikalingas programinės įrangos remontas, ir mūsų specialistai greitai ir kokybiškai atkurs Jūsų kompiuterinės technikos funkcionalumą.

Kompiuteris turėtų sklandžiai veikti ir kelti darbuotojų našumą. Tačiau, iškylantys gedimai eliminuoja šį kompiuterinės technikos privalumą ir kenkia darbų kokybei. Mes suprantame, kokia svarbi kiekvienai įmonei galimybė dirbti nepertraukiamai, todėl siūlome patikėti nuolatinę Jūsų kompiuterinės technikos priežiūrą mums. Tai suteiks Jums galimybę ne tik sutaupyti lėšų, bet ir garantuos operatyvią pagalbą, kuri leis išvengti prastovų įmonės darbe.

KODĖL RIZIKINGA PATIEMS ATLIKINĖTI PROGRAMINĖS ĮRANGOS REMONTĄ?

Kadangi programinė įranga atlieka bene pagrindinį vaidmenį kompiuterio valdyme (ji užtikrina kompiuterio funkcionalumą; palengvina vartotojo ir kompiuterio bendradarbiavimą; didina kompiuterio resursų panaudojimo efektyvumą ir vartotojo darbo kokybę), specialistai nepataria savarankiškai atlikinėti programinės įrangos remonto.

Kaip jau galima buvo suprasti iš aukščiau išvardintų funkcijų, programinė įranga – itin sudėtinga visuma, kurios gedimų taisyti patiems griežtai nerekomenduojama. Juk ji susideda iš daugybės komponentų bei skirtingų programų. Visos jos atsako už skirtingas veiklos sferas. Programinės įrangos remontas nekompetentingam vartotojui – pernelyg sudėtinga užduotis. O šios srities profesionalams – kasdieninė duona.

AR ĮMANOMA IŠVENGTI PROGRAMINĖS ĮRANGOS GEDIMŲ?

Atsakymas paprastas – deja, bet NE. Egzistuoja savotiška aksioma, kad krizės neįmanoma išvengti. Ji tinka daugelyje situacijų. Taip pat, ir kalbant apie įmonių kompiuterinės įrangos problemas. Todėl, svarbu iš anksto pasirūpinti, kad, ištikus nenumatytai situacijai, būtų kam pasirūpinti Jūsų įmonės kompiuterinės įrangos gedimais. Programinės įrangos remontas Šiauliuose gali būti atliktas greitai, sklandžiai ir minimaliomis išlaidomis, jeigu šį rūpestį patikėsite mūsų įmonės profesionalams.

Kiti D&G KOMPIUTERIAI pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon"
Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon" 03-04 21:32
Socialinis tinklas "Parler", populiarus tarp buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkų, pateikė naują ieškinį prieš "Amazon". Bendrovė tokių veiksmų ėmėsi po to, kai jai nepavyko laimėti...
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19 03-04 20:28
Izraelio, Austrijos ir Danijos lyderiai ketvirtadienį paskelbė susitarę įsteigti aljansą, kursiantį ir gaminsiantį naujos karto vakcinas nuo pandeminio koronaviruso.
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino 03-04 20:21
Koronaviruso pandemijos metu šalyje išaugus nedarbui, prezidento patarėjas Simonas Krėpšta sako, jog būtina galvoti apie pagalbos priemones po karantino, kad darbo rinka greičiau atsigautų.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Akcijų kainos

Manchester United 19,54 +5,11%
Macy's 15,86 +4,14%
Goodyear 18,79 +3,81%
ConocoPhillips 55,62 +3,65%
Ford 12,17 -3,03%
Twitter 70,86 -3,81%
eBay 54,60 -4,19%
NVIDIA 512,19 -4,49%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 7972,15 +2,57%
Dyzelis 1,58 +9,72%
Dujos (JAV) 2,66 +4,31%
Nafta 61,28 +2,56%
Jautiena 4,46 +1,36%
Anglis 86,83 +4,58%
Sidabras 25,88 +3,64%
Ryžiai 545,00 +4,81%