VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB "D&G kompiuteriai" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės D&G kompiuteriai, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Kai reikia kainos ir patarimo
NEŠIOJAMŲJŲ KOMPIUTERIŲ REMONTAS ĮMONĖMS ŠIAULIUOSE
2021-02-12 18:08

Nešiojamieji kompiuteriai vis dažniau tampa ištikimais mūsų palydovais, su kuriais nesiskiriame tiek namuose, tiek darbe ar kelionėje. Tačiau, neatsargus naudojimasis nešiojamaisiais kompiuteriais ar pernelyg mažas dėmesys jų profilaktinei priežiūrai lemia dažnus šios kompiuterinės technikos gedimus. Jeigu Jus domina nešiojamųjų kompiuterių remontas įmonėms Šiauliuose, patariame jį patikėti išskirtinai tik profesionalams. Mūsų įmonė siūlo ne tik gedimų šalinimą, bet ir tolesnę nešiojamojo kompiuterio priežiūrą.

Yra sričių, kuriomis būtina nuolat rūpintis, naudojantis nešiojamuoju kompiuteriu. Pavyzdžiui, kompiuteryje esančią termo pastą reikėtų pakeisti reguliariai, nes ji po tam tikro laiko praranda savo savybes. Kreipiantis į mūsų įmonę dėl nešiojamo kompiuterio komponento pakeitimo, šią paslaugą suteiksime nemokamai arba pasiūlysime nemokamą dulkių išvalymą. Termo pastos keitimas – taip pat privaloma procedūra, kurią apleidus, kyla daugelis dažniausiai pasitaikančių nešiojamųjų kompiuterių gedimų:

  • Dėl kompiuterio aušinimo sistemos apkrovos kompiuteris ima lėčiau dirbti;
  • Kompiuteris perkaista ir, dėl to, ima išsijunginėti;
  • Dėl karšto ir šalto oro „susitikimo“ (mikroschemos kaitina aplink jas esantį orą ir šis įkaitęs oras susiduria su šaltesniu oru, kurį iš išorės įpučia ventiliatorius), jūsų kompiuterio viduje gali imti kauptis kondensatas. Šio proceso rezultatas – atsirandanti trumpojo sujungimo rizika.

KODĖL JŪSŲ ĮMONEI VERTA RINKTIS MŪSŲ SIŪLOMĄ NEŠIOJAMŲJŲ KOMPIUTERIŲ REMONTĄ?

Mes remontuojame visų rūšių nešiojamuosius kompiuterius. Remontas atliekamas per 8 darbo valandas ⃰. Per šį laikotarpį, galime atlikti tokius darbus:

  • pakeisti kietąjį diską kitu;
  • pakeisti operatyvią atmintį;
  • išvalyti kenkėjiškas programas, virusus;
  • perrašyti programinę įrangą ar netgi pakeisti sugedusią nešiojamo kompiuterio klaviatūrą, kroviklį ar kompiuterio ekraną.

Mes galime garantuoti aukštą atliekamų darbų kokybę už konkurencingą kainą. Tai padaryti mums leidžia profesionalūs meistrai. Taip pat, tai, kad visi būtiniausi remontui kompiuterio komponentai laikomi mūsų būstinėje (tai reiškia, kad, esant būtinybei pakeisti vieną ar kitą nešiojamojo kompiuterio dalį, Jums nereikės laukti, kol ši atvyks iki mūsų). Visi laikomi kompiuterių komponentai yra nauji, turintys gamintojo garantiją.

⃰ Tik retais atvejais remonto darbai užtrunka ilgiau.

DAŽNIAUSIAI PASITAIKANTYS NEŠIOJAMŲJŲ KOMPIUTERIŲ GEDIMAI IR KĄ DARYTI, JIEMS IŠKILUS?

  • DULKĖS NEŠIOJAMAJAME KOMPIUTERYJE

Dulkės kompiuteriuose linkusios kauptis kur kas daugiau, nei ant kitų paviršių. Taip yra dėl pačių kompiuterių specifikos: statinis elektros krūvis, kuriamas šių įrenginių, paverčia juos dulkių magnetais. Visų pirma, reikėtų neleisti dulkėms susikaupti tiek, kad jos imtų trukdyti kompiuterio aušinimo sistemai. Patikėkite savo įmonės nešiojamuosius kompiuterius mūsų profilaktinei priežiūrai ir mes visada laiku išvalysime juos, pakeisime termo pastą, ištestuosime ir atliksime kitus būtinus veiksmus, prailginsiančius Jūsų nešiojamojo kompiuterio eksploatacijos laiką. DĖMESIO! Nepatariame dulkių valyti patiems. Ypač kenksminga tai daryti, išpučiant jas. Tai yra viena dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurias daro neprofesionalai. Mes dulkes išvalysime tik pilnai išardę visus reikalingus mechanizmus.

  • DĖL ŽMONIŲ KALTĖS KYLANTYS GEDIMAI, DUŽIMAI

Nešiojamasis kompiuteris kenčia nuo neatsargaus elgesio kur kas dažniau, nei stacionarūs jo giminaičiai. Pasitaiko situacijų, kai yra apliejamas kompiuteris, ar, pernešant jį iš vienos vietos į kitą, sudaužomas ekranas arba sugadinamas krovimo lizdas. Ką daryti, apliejus kompiuterį, sudaužius ekraną ar sugadinus krovimo lizdą? Deja, paskutiniosios problemos išsprendžiamos tik remonto dirbtuvėse ir prevencinės priemonės čia nepadės. Tačiau, jeigu netyčia apipylėte kompiuterį, dar galite imtis tam tikrų veiksmų, kurie apsaugos nešiojamąjį kompiuterį nuo dar didesnės žalos. Mūsų įmonės specialistai, tokiu atveju, pataria iš karto išjungti nešiojamą kompiuterį ir ištraukti iš jo bateriją. Tada, kuo greičiu pristatyti kompiuterį mūsų meistrams, kurie imsis visų reikalingų priemonių, siekdami sutaisyti Jūsų įrenginį.

PROFILAKTIKA – GERIAUSIA APSAUGA NUO GEDIMŲ

Kita mūsų taikoma paslauga – profilaktinė nešiojamųjų kompiuterių priežiūra įmonėms Šiauliuose. Mes jau aptarėme reguliaraus dulkių šalinimo ir termo pastos keitimo būtinybę, tačiau, intensyviai naudojantis kompiuteriu, pasitaiko ir kitų sričių, reikalaujančių nuolatinio meistrų dėmesio (operatyviosios atminties praplėtimas, kenkėjiškų programų ir virusų šalinimas, tvarkyklių diegimas ir kt.). Todėl, svarbu neapleisti savo ištikimų darbo palydovų ir laiku pasirūpinti jų gedimais, bei pastarųjų profilaktika.

Nešiojamųjų kompiuterių remontas įmonėms Šiauliuose – itin dažna mūsų veiklos sritis, kryptingai specializuodamiesi joje, sukaupėme nemažą patirtį, leidžiančią mums atlikti remonto darbus greitai ir kokybiškai. Praplėtę savo klientų ratą Šiauliuose, supratome, jog įmonėms yra itin svarbus būtent operatyvus nešiojamųjų kompiuterių remontas, kadangi nepertraukiamas darbo laikas yra reikšmingas kiekvienai įmonei, jos darbuotojui, net ir mums.

Svarbu gebėti pasirinkti profesionalią ir klientų pasitikėjimą spėjusią pelnyti įmonę. Džiaugiamės tuo, kad mūsų klientai lieka patenkinti mūsų darbu ir rekomenduoja mūsų paslaugas savo draugams ir kolegoms, o prižiūrimais kompiuteriais džiaugiasi dar ilgą laiką.

Daugiau apie mus skaitykite https://dgk.lt/

Kiti D&G KOMPIUTERIAI pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon"
Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon" 03-04 21:32
Socialinis tinklas "Parler", populiarus tarp buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkų, pateikė naują ieškinį prieš "Amazon". Bendrovė tokių veiksmų ėmėsi po to, kai jai nepavyko laimėti...
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19 03-04 20:28
Izraelio, Austrijos ir Danijos lyderiai ketvirtadienį paskelbė susitarę įsteigti aljansą, kursiantį ir gaminsiantį naujos karto vakcinas nuo pandeminio koronaviruso.
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino 03-04 20:21
Koronaviruso pandemijos metu šalyje išaugus nedarbui, prezidento patarėjas Simonas Krėpšta sako, jog būtina galvoti apie pagalbos priemones po karantino, kad darbo rinka greičiau atsigautų.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Akcijų kainos

Manchester United 19,54 +5,11%
Macy's 15,86 +4,14%
Goodyear 18,79 +3,81%
General Electric 13,44 +3,54%
Twitter 70,86 -3,81%
Adobe Systems 448,45 -3,89%
eBay 54,60 -4,19%
NVIDIA 512,19 -4,49%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 7972,15 +2,57%
Sidabras 25,88 +3,64%
Vištiena 1,81 0,00%
Ryžiai 545,00 +4,81%
Nafta 59,75 -1,47%
Auksas 1866,98 +0,46%
Benzinas 1,56 +14,71%
Apelsinai 0,63 -1,56%