VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB "D&G kompiuteriai" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės D&G kompiuteriai, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Kai reikia kainos ir patarimo
KOMPIUTERINĖS ĮRANGOS NUOMA ĮMONĖMS ŠIAULIUOSE
2021-02-12 18:09

Kadangi ne visada apsimoka pirkti naują, brangiai kainuojančią įrangą, jeigu ji bus naudojama vos porą kartų, verta susimąstyti apie tokios technikos nuomą. Mūsų siūloma kompiuterinės įrangos nuoma įmonėms Šiauliuose nudžiugins Jus plačiu nuomojamų įrenginių spektru. Išnuomosime visą būtiniausią kompiuterinę techniką: kompiuterius, monitorius, nešiojamuosius kompiuterius, projektorius, pakabinamus ekranus ar televizorius ir kitą įrangą, skirtą:

 • Išvažiuojamųjų seminarų vedimui, prezentacijoms;
 • Laikinų darbo vietų ar pilnavertės darbo vietos sukūrimui;
 • Jūsų įmonės technikos pakeitimui, vykstant esamos technikos remontui, ir kitais atvejais.

KOMPIUTERINĖS TECHNIKOS NUOMOS KAINA IR SĄLYGOS

Kaina derinama kiekvienu atveju individualiai – priklauso nuo įrangos kiekio, laiko, kuriam žadama nuomotis įrenginius. Jeigu yra būtinybė, galime apmokyti Jus, kaip elgtis su išsinuomota įranga. Vykstant renginiui, galime suteikti visapusišką techninį palaikymą, suteikdami visą reikalingą įrangą. Galime suteikti tiek standartinį, tiek individualiai parinktą įrangos komplektą. Pastarasis suformuojamas, atsižvelgiant į užsakovo reikalavimus ir norus. Kiekvienai skirtingai užduočiai galime sukomplektuoti skirtingus įrangos paketus.

PRIVALUMAI, NUOMOJANTIS KOMPIUTERINĘ TECHNIKĄ IŠ MŪSŲ:

 • Išnuomosime reikalingą techniką, Jūsų pageidaujamam laikotarpiui;
 • Mokėsite tik nuomos mokestį, o ne pilną įrangos kainą;
 • Pristatysime įrangą Šiauliuose tą pačią dieną, Jums patogiu laiku;
 • Sudarysime dvišalę nuomos sutartį;
 • Iškilus bet kokiems klausimams, operatyviai į juos atsakysime ir suteiksime pagalbą.

MŪSŲ TIKSLAS

Mūsų tikslas – Jūsų verslo renginių bei kasdieninio darbo produktyvumas, kuris yra neatsiejamas nuo šiuolaikinių technologijų. Dabartinis verslas, žiniasklaida, mokslas ir menas siekia savo veiklą paversti kuo interaktyvesne. Todėl, svarbu spėti žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis ir pateikti savo verslo idėjas inovatyviai, patraukliai bei vaizdžiai.

Tokiu būdu patrauksite būsimųjų verslo partnerių dėmesį konferencijų ar prezentacijų metu, o Jūsų darbuotojai galės naudotis modernia ir kokybiška įranga, laikinai papildysiančia Jūsų įmonės techninę bazę. Tikime, kad išskirtinės sėkmės pasiekti gali tik XXI amžiaus principus atitinkantis verslas. Todėl siekiame prisidėti prie išmaniųjų technologijų plėtros Šiaulių miesto ir rajono įmonėse, taip skatindami jų modernizaciją ir keldami technologinio sąmoningumo lygmenį.

KODĖL GERIAU NUOMOTIS KOMPIUTERINĘ TECHNIKĄ, NEI INVESTUOTI Į JOS ĮSIGIJIMĄ?

Yra keletas pagrindinių priežasčių, kodėl Jūsų įmonei verta pasirinkti kompiuterinės įrangos nuomą, o ne pirkimą:

 • Viena akivaizdžiausių priežasčių – ekonominė nauda. Nuomos kaštai, neabejotinai, kur kas mažesni. Be to, turint omenyje tai, kad specifinės įrangos gali prireikti vos vienai ar keletui dienų, būtų ganėtinai neracionalu investuoti į jos įsigijimą;
 • Kita priežastis – patogumas. Jums nereikės rūpintis technikos montavimu. Tai – mūsų rūpestis;
 • Trečia – technikos patikimumas. Mes pateikiame Jūsų verslui tik naujos kartos, efektyvius ir patikimus įrenginius. Daug investuojame į naujus modelius ir technologijas, o tai veikia mūsų klientų labui.
 • Ketvirta – mažesnės laiko sąnaudos. Jums nereikės kuriam laikui apriboti savo įmonės biudžeto, siekiant sutaupyti brangios įrangos įsigijimui. Be to, galėsite nesukti galvos dėl įrangos techninės būklės palaikymo. Tai taip pat taupo Jūsų laiką ir pinigus;
 • Penkta – visapusiškas aptarnavimas, į kurį įeina ir konsultavimas visais, su nuomojama įranga susijusiais klausimais.

Skaitmeninė verslo transformacija, spartesnis naujų programų diegimas, esamų ir kuriamų paslaugų palaikymas bei vystymas – neatsiejama šiuolaikinio verslo kasdienybė. Akivaizdu, kad šie procesai – neįmanomi be išmaniųjų technologijų diegimo įmonių veikloje. Kita vertus, kiekvieno verslininko prievolė – rūpintis savo įmonėje veikiančių kompiuterinių technologijų vystymu, plėtimu, bei puikiu jos būklės palaikymu.

Ypač, kalbant apie reprezentacinius verslo poreikius, kai konkreti įmonė galimiems investuotojams siekia prisistatyti tik iš geriausios pusės. Tačiau, minėtos užduotys turi būti įgyvendintos nuolat mažinant įmonių biudžeto, skirto kompiuterinei technikai, dalį. Nepaisant to, verslas negali stovėti vietoje ir privalo kelti savo efektyvumo rodiklius, bei įgyvendinti būtinus projektus. Visų šių procesų šviesoje, dar labiau išryškėja kompiuterinės įrangos nuomos nauda.

Mūsų teikiama paslauga „kompiuterinės įrangos nuoma įmonėms Šiauliuose“ leidžia išsinuomoti tiek trumpalaikę, tiek ilgalaikę darbo vietą. Sutarus su Jumis dėl kompiuterinės įrangos nuomos, mes įsipareigojame tą pačią dieną atsiųsti komercinį pasiūlymą, pritaikytą Jūsų įmonei. Tikime, kad užmegsime produktyvius, ilgalaikius verslo santykius ir prisidėsime prie Jūsų įmonės veiklos efektyvumo.

Kiti D&G KOMPIUTERIAI pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon"
Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon" 03-04 21:32
Socialinis tinklas "Parler", populiarus tarp buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkų, pateikė naują ieškinį prieš "Amazon". Bendrovė tokių veiksmų ėmėsi po to, kai jai nepavyko laimėti...
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19 03-04 20:28
Izraelio, Austrijos ir Danijos lyderiai ketvirtadienį paskelbė susitarę įsteigti aljansą, kursiantį ir gaminsiantį naujos karto vakcinas nuo pandeminio koronaviruso.
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino 03-04 20:21
Koronaviruso pandemijos metu šalyje išaugus nedarbui, prezidento patarėjas Simonas Krėpšta sako, jog būtina galvoti apie pagalbos priemones po karantino, kad darbo rinka greičiau atsigautų.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Akcijų kainos

Manchester United 19,54 +5,11%
Macy's 15,86 +4,14%
Goodyear 18,79 +3,81%
ConocoPhillips 55,62 +3,65%
Ford 12,17 -3,03%
Twitter 70,86 -3,81%
eBay 54,60 -4,19%
NVIDIA 512,19 -4,49%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 7972,15 +2,57%
Dyzelis 1,58 +9,72%
Dujos (JAV) 2,66 +4,31%
Nafta 61,28 +2,56%
Jautiena 4,46 +1,36%
Anglis 86,83 +4,58%
Sidabras 25,88 +3,64%
Ryžiai 545,00 +4,81%