VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB "D&G kompiuteriai" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės D&G kompiuteriai, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

Kai reikia kainos ir patarimo
HIKVISION IR KITŲ GAMINTOJŲ APSAUGOS KAMEROS ĮMONĖMS ŠIAULIUOSE
2021-02-12 18:13

Apsaugos kameros įmonėms Šiauliuose tampa vis populiaresnė tema, kadangi saugumas – vienas didžiausių mūsų turtų. Todėl, itin svarbu tinkamai juo pasirūpinti. Vienas dažniausiai pasirenkamų būdų saugumui užtikrinti – apsaugos kameros. Žmonių, besikėsinančių į mūsų turtą, netrūksta. Ypač, kai kalbame ne tik apie privačių, bet ir apie juridinių asmenų turtą. Ilgapirščiams itin patrauklios įmonės, nes juose sukaupta nemažai šiuolaikinės įrangos, gali būti laikomi seifai ir pan. Ne paslaptis, kad, vis labiau plintant moderniosioms technologijoms, jomis pasirūpina ir piktavaliai.

Štai kodėl, verslininkai negali užsimerkti prieš tobulėjančius vagišius ir tikėtis, kad jie aplenks jų įmonę, arba, kad pastarajai apginti užteks signalizacijos. Daugelis verslo įmonių savininkų jau spėjo tai įsisąmoninti. Todėl, pastaruoju metu, tampa vis populiaresnės apsaugos kameros įmonėms Šiauliuose. Mūsų specialistų nuomone, tai yra puikus racionalaus mąstymo pavyzdys. Todėl, kad, mūsų dienomis, neužtenka vien signalizacijos, reikia pasirūpinti ir vaizdo kameromis. Tokią rekomendaciją patvirtina ir daugelis apsaugos įmonių, siūlydamos savo klientams sujungti kelis jų turto saugojimo būdus.

KODĖL JŪSŲ ĮMONEI REIKALINGOS APSAUGOS KAMEROS?

Techninės apsaugos kamerų galimybės leidžia įmonės savininkui matyti, kas vyksta jo įmonės viduje ir išorėje, tiek einamuoju laiku, tiek peržiūrint vaizdo įrašus, jeigu tam tikru metu nebuvo galimybės stebėti tiesiogiai transliuojamo vaizdo. Be to, modernėjant technologijoms ir didėjant jų prieinamumui, mažėja ir šiuolaikinių apsaugos kamerų kaina. Jeigu seniau apsaugos kameros buvo prabanga, dabar jos tampa būtinybe.

Be to, nepaisant to, kad vagys savo kėslus dažnai įgyvendina tamsiuoju paros metu, vaizdo stebėjimo sistemų atliekamas darbas ne ką mažiau svarbus ir dieną. Ypač parduotuvėse, viešojo sektoriaus įstaigose, su finansais glaudžiai susijusiose įmonėse. Taip yra todėl, kad dideli, dienos metu minėtose įmonėse apsilankančių žmonių srautai taip pat kelia pavojų. Verslininkams taip pat aktuali profesionalių vaizdo stebėjimų sistemų teikiama galimybė stebėti darbuotojų darbo našumą ar darbo saugos reikalavimų laikymąsi.

KOKIAS APSAUGOS KAMERAS SIŪLO SPECIALISTAI?

Mūsų įmonė siūlo aukščiausius apsaugos standartus atitinkančias, pasaulinį pripažinimą pelniusias „Hikvision“ apsaugos kameras. „Hikvision“ apsaugos kameros užima lyderių pozicijas vaizdo stebėjimo sprendimų kūrime bei gamyboje. Šis prekinis ženklas visame pasaulyje turi daugiau nei 2400 partnerių ir yra įsitvirtinęs 155 šalyse. Skaičiai kalba patys už save. Ekspertai šią vaizdo stebėjimo sprendimų bei gamybos įmonę kasmet renkasi kaip pačią patikimiausią jau nuo 2012 metų.

Saugumas susideda iš kur kas daugiau dėmenų, nei tik standartiniai užraktai, signalizacijos bei šarvuotos durys (kad ir kokio saugumo lygio jos bebūtų). Saugumas, visų pirma – vertybė. Ir mes kalbame ne tik apie Jūsų įmonės turto apsaugą, bet ir apie kokybiškesnį bei ramesnį Jūsų poilsį, kuriam netrukdo įkyrios mintys apie gresiantį pavojų. Tik saugiai besijausdami, galėsite vystyti sėkmingą verslą ir visą savo dėmesį sutelkti į jo produktyvumo gerinimą.

Saugesniais taps ir Jūsų darbuotojai, nes „Hikvision“ apsaugos kameros padės užtikrinti darbų saugą. Jūs galėsite stebėti savo darbuotojus ir, tokiu būdu, užtikrinti saugos reikalavimų laikymąsi įmonėje, o, atsitikus nelaimei, atsekti įvykio priežastis. Be to, „Hikvision“ kamerų galimybės neapsiriboja vien vaizdo stebėjimu.

„HIKVISION“ VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMOS – SPRENDIMAS, UŽTIKRINANTIS SAUGUMĄ

Naudojantis šiomis vaizdo stebėjimo kameromis, Jūsų įmonės saugumui ir darbuotojų kontrolei užtikrinti suteikiamos itin plačios galimybės. Pasirinkę „Hikvision“, Jūs galėsite ne tik stebėti įmonės teritoriją ar darbuotojų darbo našumą, bet ir naudositės tokiais šios įrangos pranašumais, kaip:

  • Vartotojų įpročių stebėjimas (naudojant specialias kameras su šilumos žemėlapio funkcija, leidžiančias identifikuoti vartotojų veiksmus);
  • Darbuotojų pamainų planavimas (sekant vartotojų srautus);
  • Automobilių patekimo į Jūsų įmonės teritoriją valdymas (sujungus „Hikvision“ apsaugos kameras su automatinių vartų sistema, jos geba įsiminti numatytus automobilių numerius).

Pasirinkus papildomus įrenginius, priklausančius darbuotojų įėjimo kontrolės sistemoms, ir susiejus juos vaizdo stebėjimo kameromis, atsiranda dar daugiau galimybių, tokių, kaip darbuotojų identifikavimas ir kitos. O svarbiausia yra tai, kad „Hikvision“ stebėjimų kamerų įrašus galima sekti ir neturint specialaus techninio pasiruošimo. Tai daryti galite bet kurio išmaniojo įrenginio ar kompiuterio ekrane. Jums tereikės interneto ryšio ir patogios bei nesudėtingos programėlės, kurioje matysite visus duomenis ir galėsite valdyti stebėjimo kameras.

Su „Hikvision“ stebėjimo kameromis galėsite stebėti ne tik teritorijos vidų, bet ir jos perimetrą arba itin didelio ploto teritorijas ar patalpas. Tai atliekama, naudojant specialiais techniniais parametrais praturtintus vaizdo kamerų modelius. Akivaizdu, kad „Hikvision“ vaizdo stebėjimo sistemos – neabejotinai atitinka griežčiausius saugumo užtikrinimo standartus, tuo pačiu pasižymėdamos labai paprastu, bet daug galimybių suteikiančiu valdymu. Štai kodėl verslininkai, mąstydami, kokios turėtų būti apsaugos kameros įmonėms Šiauliuose, dažniausiai renkasi „Hikvision“ prekinį ženklą.

Mūsų asortimente yra ir daugelio kitų gamintojų apsaugos kameros. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jūsų įmonei komercinį pasiūlymą per 1 val.

Kiti D&G KOMPIUTERIAI pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon"
Socialinis tinklas "Parler" pateikė naują ieškinį prieš "Amazon" 03-04 21:32
Socialinis tinklas "Parler", populiarus tarp buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkų, pateikė naują ieškinį prieš "Amazon". Bendrovė tokių veiksmų ėmėsi po to, kai jai nepavyko laimėti...
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19
Izraelis, Danija ir Austrija susitarė bendrai kurti vakcinas nuo COVID-19 03-04 20:28
Izraelio, Austrijos ir Danijos lyderiai ketvirtadienį paskelbė susitarę įsteigti aljansą, kursiantį ir gaminsiantį naujos karto vakcinas nuo pandeminio koronaviruso.
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino
Prezidento patarėjas S. Krėpšta ragina rūpintis darbo rinka po karantino 03-04 20:21
Koronaviruso pandemijos metu šalyje išaugus nedarbui, prezidento patarėjas Simonas Krėpšta sako, jog būtina galvoti apie pagalbos priemones po karantino, kad darbo rinka greičiau atsigautų.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Akcijų kainos

Manchester United 19,54 +5,11%
Macy's 15,86 +4,14%
Goodyear 18,79 +3,81%
General Electric 13,44 +3,54%
Twitter 70,86 -3,81%
Adobe Systems 448,45 -3,89%
eBay 54,60 -4,19%
NVIDIA 512,19 -4,49%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,63 -1,56%
Ryžiai 545,00 +4,81%
Auksas 1866,98 +0,46%
Cukrus 0,63 0,00%
Nafta 59,75 -1,47%
Dyzelis 1,58 +9,72%
Vištiena 1,81 0,00%
Sidabras 25,88 +3,64%