Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buitenė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buitenė

Atsiliepimai apie Buitenė, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Buitenė, UAB

Sveiki, PRAŠAU DALINKITĖS SU VISAIS KAM AKTUALU!!!! noriu pasidalinti didelėm ANTIREKOMENDACIJOM buitinės technikos parduotuvei www.pasiūla.lt (WWW.PASIULA.LT) Žmonės nepirkite pas juos jokiais būdais prekių, viskas gražu ir faina iki kol nesusiduri su problemomis. Pas juos atlikome jau ne pirmą užsakymą buitinei technikai, šį kartą techniką pirkome visam būstui tikrai ne už menką sumą. Prekes atvežė per kurjerį, ir atvežus iškart liepia pasirašyti kad gavote tvarkingas prekes (MATYT NEVELTUI KAD PIRKĖJAS NEGALĖTŲ PAREIKŠTI JOKIOS PRETENZIJOS). Išpakavus prekes radome visiškai sudaužytą Elica kaitlentę (vertė 1500 eur) Mūsų kaltė, kad nepatikrinome prekės per 14 dienų, dėl to įstatymas mūsų niekaip neapgins, bet žmonės būkite budrūs nepasirašykite iš karto kad gavote tvarkingas prekes nes nieko neatgausite. Kreipėmės į juos, nieko girdėti nenori - atsakymas vienas niekaip neįrodysite kad prekės buvo sudaužytos. Žinoma didžiausios antirekomendacijos ir Elica gamintojui, kuris lengvai dūžtančias kaitlentes supakuoja į popierių net be putplasčio! šioje karčioje mūsų patirtyje noriu pasakyti - būkite budrūs, nes šiai dienai klientas nieko neįrodys.... o su šia parduotuve yra daug blogų atsiliepimų, žmonės kurie kreipėsi ir per tas 14 dienų niekada nieko neatgavo... !!!!
Nusivylimas pristatymo metu. Dalis buitinės technikos vėlavo (kas suprantama šiais laikais), tačiau buvome papildomai apmokestinti vėluojančios buitinės technikos užtenšimu. Buitenės vadybininkas paaiškino, kad supranta jog vėlavimas įvyko dėl Įmonės kaltės, bet technikos užnešimo kaštus vis tiek turi padengti klientas
Antri metai perku buitine technika, abu kartus prekės gautos geromis kainomis ir laiku, neturiu nusiskundimu jokių.
Isigijome visa buitine technika is sios imones. Bendravimas vyko su vadybininku Šarūnu, kuriuo darbu ir komunikacija esu begalo patenkinta. Ne tik del operatyvaus prekiu suradimo bei pristatymo, bet ir malonaus bendravimo. Atsake i visus rupimus klausimus, rekomendavo alternatyvas ir suderino geriausias kainas. Kadangi technika isigijome neseniai, garantinio serviso neteko isbandyti, bet tikiuosi, jei ateityje kils keblumu viskas bus sprendziama taip pat puikiai.
Pirkom visą buitinę techniką, gavom gerus kainų pasiūlymus. Viena prekė turėjo trūkumų, kuriuos pastebėjom tik po kurio laiko. Džiaugiuosi, kad buvo padaryta viskas, kad problema būtų išspręsta pirkėjo naudai ir prekė būtų pakeista.
Rinkausi buitenę, nes pasiūlė geriausias kainas. Iškilus klausimams visada sulaukdavau gan greito atsakymo. Dėl pristatymo teko atidėti gal apie tris kartus, nes vyko remontai. Geranoriškai susitardavome, o ne kaip kitos įmonės reikalauja pinigų už sandėliavimą. Trūko detalės, pagelbėjo ir nemokai suteikė. Dar kartą ačiū. Likau patenkinta..
Rinkdamasis kur užsakinėti naują buitinę techniką visam butui padariau nemažai paieškų, lyginau, skaičiau rekomendacijas facebook grupėse ir pan. Daug kur mačiau rekomenduojamą Buitenę, tad tarp visų užklausų kainų pasiūlymams savo poreikį išsiunčiau ir Buitenei. Visų pirma, gavau geriausią kainų pasiūlymą lyginant su visomis kitomis stambiomis buitinės technikos parduotuvėmis. Vėliau likau labai patenkintas bendravimu, aptarnavimo kokybe, Buitenės kolektyvas nemažai patarė, konsultavo (ne retai net ir gerokai po darbo valandų), galiausiai nemokamai pristatė ir už labai simbolinį mokestį net užnešė visas prekes į butą. Nuoširdžiai visiems rekomenduoju ir jau net antrą kartą sugrįžtu čia pats.
Pirkau pas juos beveik visą buitinės technikos komplektą (mikrobange, šaldytuvas, šaldiklis, indaplovė, gartraukis, kaitlentė, skalbimo mašina, džiovykle).
Apie kainas. Krepšeliui pasiūlė geriausią kainą iš visų (pvz. rde.lt net nesileido į kalbas ir pasiūlė rinktis iš to ką turi puslapyje). Norimus modelius buvau išsirinkęs iš anksto, tačiau kelioms pozicijoms patarė paimti kitus geresnius-pigesnius-naujesnius modelius - čia jiems pliusas.
Apie terminus. Man nebuvo skubu, tad dėl trumpų terminų negaliu tiksliai pasakyti. Reiktų pažymėti, tik kad belaukiant porą pozicijų teko pakeisti kitomis dėl tiekimo grandinių sutrikimų. Bet kuriuo atveju, viską gavau laiku, kai man reikėjo.
Apie problemas. Tikiu, kad jų būna visur kur dirba žmonės, tačiau Buitenėje jie problemas sprendžia ir nepalieka kliento vieno. Viename Miele papildomos įrangos komplekte trūko detalės (dėl nežinomų priežasčių), tai jie sugebėjo per porą dienų ją nemokamai suorganizuoti, nors formaliai, galėjo visą kaltę suversti ant manęs. Dėl to, už tą extra mile, ir rašau šį atsiliepimą :)
Rasa Bileviciene
2021-09-09 16:44:39 IP 2ojla2i0
Aš su Šarūnu Kruopių onlainu bendravau apie 4men.Tai nuostabus žmogus padėjo labai profisionaliai užsisakyti buitine techniką.Patare visais klausimais. Tai Kompanijos VEIDAS. DIDELĖ PAGARBA.Linkiu kad butu daugiau tokiu darbuotoju kaip Šarūnas
Pirkau džiovyklę Miele iš pasiula.lt internetinės parduotuvės. Suderėjom geriausią kainą, nemokamai pristatė sutartu laiku, prekę pirkau šeštadienį, o pirmadienį jau gavau. Esu patenkinta ir rekomenduoju.
Puiki ir patikima įmonė. Perku ne pirmą kartą. Aptarnavimas puikus, išsamiai apibūdina prekes. Visas kolektyvas šaunus. Labai malonus konsultantas Aleksandras, aptarnavo labai maloniai. Apsiprirkę šioje įmonėje - tikrai nesigailėsite!
Pirkau daug technikos, viskas sklandžiai, aiškiai, greitai. Rekomenduoju ir pati kreipčiausi jei prireiktų! Jokių nepatogumų nekilo.
Nerekomenduoju šaraškinu kontoros žada pristatymą 2 d. dienos, gali tik pasvajoti, nors realiai prekės net neturi vietoje laukiu 10d. dienų.
Niekam nerekomenduoju rinktis šios “įmonės”. Įsigijome pas Juos indukcinę kaitlentę ir orkaitę. Pradėti tikriausiai reikėtų nuo to, jog ši įmonė eskaluoja, jog siuntimas pas juos nemokamas, bet gavus sąskaitą faktūrą po prekių pristatymo, staiga į sumą būna įtraukiama ir pristatymo kaina. Kurjeriui pristačius siuntą, iš pažiūros džiaugėmės gavę puikias prekes, kurių pakuotės nebuvo pažeistos. Tačiau išpakavus kaitlentę, matomas vaizdas tikrai nenudžiugino. Gavome kaitlentę subraižytą, lyg naudotą (tikriausiai bandyta parduoti ekspocizinę prekę). Kaitlentės paviršiuje nemažas kiekis įbrėžimų, iš kurių vienas tikrai gan gilus, panašu net, kad kaitlentė yra įskilusi. Kreipėmės į šią įmonę (UAB “Buitenė”, internetinis puslapis www.pasiula.lt) parašydami laišką. Į laiškus ir skambučius reaguoja vangokai, o apie bendravimo kokybę neverta ir kalbėti - konsultantai bendrauja tikrai labai nemandagiai. Atsakymo dėl tokios gautos kaitlentės laukėme gerą savaitę (būtų užtrukę ilgiau, jeigu patys neskambintumėme ir neprimintumėme apie situaciją), terminų pas Juos nėra, jie visai negalioja. Galų gale, gavome atsakymą, kad įmonė nepripažįsta, jog galėjo parduoti tokią prekę savo klientui. Dar neteko susidurti su tokia įmone, kur tiek aptarnavimas, tiek ir prekių kokybė liūdintų. Šiai įmonei visiškai nesvarbūs klientai ir atsiliepimai apie gautas prekes, įmonė nenori atsakyti už savo klaidas bei jų spręsti. NIEKAM NEREKOMENDUOJU RINKTIS ŠIOS ĮMONĖS.
Nerekuomenduoju!!
Pirkom saldytuva. Ju puslapi radom netycia. Kaina tikrai buvo daug mazene negu kitur. Todel nuvazevom i parduotuve Vilniuje ir uzsakem ten.
Kadangi irenginejam visa buta, del pristatymo laiko nieko pasakyti blogo negaliu (neatkreipiau demesio per kiek laiko pristate). Gavus saldytuva ispakavom ji tik po 3 dienu. Ispakavus pamatem kad saldytuvo sonas ilengtas.
Skambinam i ju imone. Viskas kaip ir ok. Pakele rageli. Pakalbejom susitarem kad atsiusiu foto ir spresim problema toliau.
o toliau tyla!! Galiausei gavau is ju tokia zinute (prisegu foto)
Atsakomybės už nekokybiškas prekes prisiimti nenori. Teko kreiptis į vartotojų teises, bet matyt Lietuva švogerių kraštas ir dalinasi pelnu su tokiom institucijomis. Nenorėčiau turėti nieko bendro su BUITENE!
Man patiko sandelininkai labai greitai dirba bendrauja maloniai pristato prekę prie transporto priemonės labai greitai padeda su pakrovimu ačiu Andriui ir Vigantui
Kantrus pirkėjas
2020-11-09 19:45:02 IP 5juc121q
Užsakymą darėme pakankamai nemažą (kaip fizinis asmuo) 5 vnt. buitinės technikos. Orkaitė, indaplovė ir kaitlentė turėjo atkeliauti max po 3 dienų nuo sąskaitos apmokėjimo. DEJA, buitinės technikos nesulaukėme, skambutis, atsakymas- tuoj išsiaiškinsime- tyla dvi valandas. Ir po to sulaukėme skambučio iš pardavimų vadybininko Aleksandro Kozlovskio, jog mūsų technika net neišsiųsta iš sandėlio. Laukiame po 5 dienų, DPD KURJERIAI VAŽIUOJA NE TUO ADRESU, NES vadybininkas pateikia neteisingą adresą. Skambutis pardavimų vadybininkui Aleksandrui Kozlovskiui - klausimas, kodėl taip atsitiko- visi kalti tik ne jis. Galiausiai įpareigoja paskambinti savo kolegę mums, jog ši paaiškintų situaciją, Paklausus, kodėl ji mums skambina? Jos atsakymas - man liepė vadybininkas A, Kozlovskis.
ŽODŽIU, NEREKOMENDUOJAME. Jokios pagarbos klientui, jeigu pats neskambinsi, prekės nebegausi. Nuolaidos taip pat 5-10 eurų. Svarbiausiai, po visų incidentų jokio aiškaus atsiprašymo. Prie prekių deklaruoja, jog atvežimas nemokamas, tačiau siunčiant sąskaitą priskaičiuotas prekių vežimo įkainis. Kadangi, reikėjo tris dienas trumpinti darbo valandas - nuostolis apie 200 eurų. NEREKOMENDUOJAMA.
Teigiamas atsiliepimas. Žadame sugrįžti. Pirkome BOSCH techniką, profesionaliai patarė (Mantas), kainas paderino labai geras.
Išsirinkau prekę, sumokėjau ir tylu, laukiau keturias dienas, kol pati neparašiau, skambina sako prekės nėra, paskambins pusvalandžio bėgyje, tylu, rašau kita dieną grąžinkit pinigus, sako apgailestaujam pinigus grąžinsim, laukiu vis, jau para praėjo...įdomu kiek dar laukti reikės...
Žada, neskambina, nerekomenduojama įmone, servisas tragiškas : (
Norisi serviso o ne kainos, kuria svyruoja 5-10€ pigiau (kebabo kaina)
Verdiktas: NEREKOMENDUOJU!!
Gana gera internetinė parduotuvė, kainos žemesnės nei kitose parduotuvėse, ypač perkant brangesne buitinę prekę pvz; pirkau šaldytuvą mokėjau su atvežimu ir užnešimu 650€, kai perkant "senukuose" butų kainavę apie 800€, skirtumas gana didelis 150€ ir šiaip malonus bendravimas, tik viena pastaba, kad ant kai kurių prekių rašo pristatymas 1-3 d., bet pažada išpildyti užsakymą po 3-4 savaičių, tiesiog galbūt reikėtų išvis nerašyti pristatymo termino, o pasiteiravus pasakytų kada bus pristatyta išsirinkta prekė, o bendrai patariu pirkti iš šios parduotuvės nes kitose parduotuvėse bendravimas nelabai malonus ir kainos didesnės. Linkiu darbuotojams ir ypač Direktoriui Mantui Gero darbo !
Pirmas pirkimas šioje parduotuvėje ir, manau, paskutinis. Argumentuoju:
1.Nelankstus požiūris į pirkėjo pageidavimus. Kalbu ne apie kainą.
2.Nesilaikymas pristatymo terminų. Deklaruojama, kad pristatymas per 1-3 darbo dienas.Nepristatė. Šios nuostatos nesilaikymas mums kainuos apie 50Eur.Taip kad pirkdami "Buitenėje" ne tik nesutaupėme, bet dargi kainavo brangiau negu kitose parduotuvėse.
Įrenginėjame butą ir buitinių prekių dar reikės, tačiau rinksimės pardavėją patikimesnį ir su pagarbesniu požiūriu į pirkėją
Tik geri atsiliepimai. Dirba greitai ir kokybiškai. Pirkau ne kartą, jokių nesklandumų. REKOMENDUOJU!
Geras mano atsiliepimas. Užsisakėme kelias prekes. Kitą dieną nepavyko pristatyti, paskambino iš anksto. Perspėjo, atsiprašė. Paprašiau pristatymo nuo 17 val. Tai kitą dieną 17.02skambutis, kad prekės jau prie namų. Prireikus likusios technikos tikrai kreipsiuos į šią įmonę.q
Tik geriausi atsiliepimai !Užsisakėme orkaite, bet atveze kita modeli, pakeite be problemu sekančią dieną ir dar gavome dovanų! Esu patenkinta šios įmonės paslaugomis, rekomenduoju visiems !
Prieš perkant atsiliepimų neskaičiau. Ieškojau Franke kriauklės ir maišytuvo. Patiko, kad atsakinėjo laiškus operatyviai, net ir savaitgaliais. Kainą, žinoma, pasiūlė pačią geriausią, pristatymas sekančią dieną, kai tuo tarpu santechnikos prekių įmonės šių produktų net nesandėliuoja.
Kreipsiuos ir ateityje.
AČIŪ.
Aušra Ivaškevičienė
2019-11-25 17:53:27 IP 28meppdu
Pirmas pirkinys jūsų parduotuvėje. Viskas super ! Greitai, laiku, pigiausias pasiūlymas ieškant internetu. Didelis ačiū.
Internetinį puslapį atradau per draugų rekomendacijas, užsisakėme prekių 3 kartus, viskas puikiai, pasiteiravus patikslina dėl pristatymo termino, kas man buvo gana aktualu. Greitas pristatymas, dažniausiai greičiau negu per ilgiausią nurodytą pristatymo laiką. Esu patenkinta aptarnavimu, rekomenduosiu ir kitiems :)
Pasiūlė geriausią kainą Siemens įrangai, užsakymą į namus pristatė per žadėtą terminą. Direktorius asmeniškai vedė derybas dėl apmokėjimo variantų ir kainodaros, jokių vėlavimų ar ignoravimų nebuvo. Esame patenkinti ir šios įmonės paslaugas rekomenduojame.
Matosi iš įvertinimo kaip dirba įmonė, kol pinigų negauna tai dirba kaip turi dirbt, bet kai sumoki tai jau pamirštas pasidarai... į laiškus neatrašo, nors telefonu pažada kad greit parašys... žodžiu gal ir pigiau bet kas iš to...
Priisiskaitėme blogų atsiliepimų, buvome ir išsigandę, bet.. viskas buvo tikrai OK. Pristatė visas prekes (mes pirkome nemažai) operatyviai ir laiku! Tikrai neturim jokių priekaištų.
Ir kainas jie tikrai geriausias pasiūlo.
Vienintelis dalykas, kur reikėtų jiems tobulėti - greičiau reaguoti į laiškus klientų ir teikti pasiūlymus, nes kartais procese dar iki užsakymo, reikėdavo ilgokai laukti.
Klaikus aptarnavimas! Jie reklamuoja kad prekė bus pristatyta 1-3d.d. bet negavus prekės 1sav. darbuotojai, kurie atsiliepia www.pasiula.lt puslapyje nurodytais telefonais nieko nežino ir nemato apie prekę, vis sako, kad perduota kolegai ir su jumis susisieks, tačiau tą pačią dūdelę kartoja net 3 darbuotojai. Žmonės, bėkite kuo toliau nuo tokių internetinių parduotuvių!!!
Viskas super! Sugedus šaldytuvui naują pristatė tą pačią dieną. Konsultacija ir kaina 100 % geriausia. Neabejotinai grįšim.
Gera firma ir personalas. Visi namai apstatyti is jusu pirkta buitine technika. Ir puse gimines apsiprekino pas jus. Greita ir kokybiska, plius gera kaina. Marius Šiauliai :)
Pats blogiausias bendravimas su klientais, koks tik gali būti. Pažada prekę pristatyti per dvi dienas, praėjus savaitei tenka skambinti, pasako, kad pasirodo tos prekės sandelyje nėra ir ją reikia užsakyti (apie tai nieks nesiteikia per savaitę laiko pranešti), pažada pasidomėti per kiek laiko prekė bus pristatyta ir paskambinti 13-14 val., dabar 17.40 val.- jokio skambučio. Keista kaip su tokiu aptarnavimu jie dar nebankrutavę. Būtumę žinoję, kad čia tokio lygio įstaiga, tikrai nebūtume iš jų nieko užsakinėję, su tokia nepagarba klientui dar nėra tekę susidurti.
Užsisakiau buitinę tecniką iš Buitenės. Labai bijojau, nes prisiskaičiau visokių komentarų. Bet dabar džiaugiuosi, prekės atvyko labai greitai, tvarkingai supakuotos ir be to kaina tiko. Ir labai paslaugūs vadybininkai, tikrai nebuvo, kad nekeltų telefono ar neatrašytų į el. paštą. Dėkoju vadybininkei Monikai Garbenienei- labai paslaugi, mandagi, ačiū Jums, džiaugiuosi, kad pas jus pirkau ir jei dar reikės pirksiu ir toliau, ir rekomenduosiu kitiems. Ačiū Buitenei
Pirkau ir pirksiu.
Ačiū.
Ačiū Mindaugui ir kolektyvui! Šiuolaikinis aptarnavimas, problemos sprendžiamos kliento naudai! Jėga! Pirksiu ir rekomenduosiu kitiems!
Komentarus apie įmonę paskaičiau tik įsigijus prekę, likau nustebinta tiek neigiamų atsiliepimų.Bendravimas buvo puikus, prekė pristatyta laiku, galiu atsiliepti tik teigiamai.
Uzsakiau preke sioje imoneje. Po triju dienu nesulaukiau jokio pranesimo paskambines sulaukiau tik pasakymo, kad jums perskambinsime. Nesulaukiau skambucio. Sekancia diena vel skambinu ir vel ta pati melodija... Baigesi tuo, kad nusipirkau ta preke kitoje imoneje... Nerekomenduoju sios imones. Jokio punktualumo. Nesistenge klientui net atsakyti... Likau labai nepatenkintas 4 d.d. sugaistos be reikalo ir vien del keletos euru, kad pigiau pasiule.
Visa laika viska perku skytech.lt, o dabar isbandziau buitene. Kadangi jie pasiule pigiausia kaina. Skyteche paprasta, nupirkai ir sekancia diena ar dar kita jau turi rankose. O cia parasyta pristatymas 1-3d.d. bet jau tuoj savaite bus, o jie tyli ir jokios zinios apie mano preke. Tai pirmas mano pirkimas kazkoks nevykes, atkrinta noras pirkti ateityje.
Pirkau buitinę techniką virtuvei. Rekomendavo šią įmonę brolis ir neapsirikau pasirinkęs. Iš pradžių suderinome kainas, kurios man tikrai tiko, toliau paprašiau paskambinti, tas buvo padaryta. Sumokėjau minimalų avansą. Prekes pristatė kaip buvo sutarta. Mokėjau pavedimu ir jokių apgavysčių. Vienu žodžiu jokių problemų. Bendravau su vadybininku Almantu. Nežinau kodėl kitiems nepasisekė - nesisekė bendrauti, gal per dideli buvo reikalavimai. Pirksiu ir toliau iš šios įmonės bei rekomenduosiu savo draugams bei pažįstamiems.
Pirkom absoliučiai visą buitinę techniką (nuo arbatinuko iki šaldytuvo) namams iš Buitenė. Kvaršinau jiems galvą su savo klausimais ir problemomis vos ne kelis kartus per dieną - pažiūrėkit man tą, paskaičiuokit su tuo, pakeiskite šitą... Į visas mano "užgaidas" reaguodavo profesionaliai, atsakė į visus klausimus, aišku, gal norėjosi, kad atsakytų tą pačią dieną, bet tokių kaip aš, ko gero dar ne vienas :) Vėliau nusipirkus dar papildomai ne tą prekę, ją be jokių problemų pakeitė į reikiamą. Nežinau, kodėl kitiems su Buitene nesisekė "bendrauti, " bet man viskas pavyko sklandžiai visu 110 %. Tikrai rekomenduočiau!
Noriu padekoti, uz pagalba renkantis buitine technika. Gaila bet is siustu uzklausimu i 30 firmu, , gavau atsakymus tik is 4, o buitine.lt, labai kantriai atsakinejo i visus mano klausimus, ir surado tinkamus varijantus, ko negaleciau pasakyti apie rde.lt, zemakaina.lt-manau sios firmos tiesiog bijo, bendrauti su asmeniu, jei jis siek tiek nusimano apie buitine technika.
Skubiai reikejo nusipirkti šaldiklį. Pasiskambinau pasiklausiau kiek kainuoja ir kiek atvežimas. Pasiklausiau ar galima dar pasiderėti. Pasakė, kad tuoj tuoj ilgiausiai po 20 min pasuks. Paprašiau, kd paskubėtų, nes labai skubus pirkinys. Tai taip ir dingo. Po 1, 5val pradėjau ieškoti kas ir kaip, paaiškėjo, kd vadybininkas tas pietauja (nors senai buvo pasibaigęs pietų laikas), o kitas vadybininkas nieko nežino. Paraginau, kad paskubėtų, tai dar po kažkurio laiko pasuko pasakyt, kad neturi tokios prekės. Tai kokį vėją jie pardavinėja, kam išstato į prekių sąrašą, tuo klaidindami klientus ir gaišindami jų laiką??? Visiškai nerimta taip.Gyvenime pas jus daugiau nieko nepirksiu. Stebiuosi, kaip iki šiol nebankrutavo si tokia savo tvarka. Niekam nerekomenduoju su jais prasidėti
PIRKOME PLAUNAMA SIURBLI IR DUJINE VIRYKLE, VISKAS TVARKOJE, IR PRISTATE GREITAI, IR PAKONSULTUOJA, TIKRAI ESU PATENKINTAS BUITENES KOLEKTYVU, GAL IR BUNA KLAIDU BET KAS NEDIRBA TS NEKLYSTA,
BET MAN PATIKO JU APTARNAVIMS GALIU REKOMENDUOTI BET KAM.
Pirkciau bet....
2015-10-17 21:23:51 IP 1b2akm7j
Rekomendavo draugai, bet nusivyliau, nes i uzklausas nereaguoja, uzsakyma pateikus, taip pat jokios reakcijos, paskambinus liepia pildyti uzklausa...taip ir nesupratau ar jie nori parduoti savo prekes ar tik gaisina kitu laika.
Patirtis nekokia.
Buvau nuvažiavęs į parduotuvę Vilniuje, nes norėjau įsigyti konkrečią prekę, bet iš karto atsakyti negalėjo, pažadėjo paskambinti darbo pabaigoje.
Žinoma, darbo pabaigoje nepaskambino. Kai aš pats paskambinau, pažadėjo dėl prekės mane informuoti kitą dieną iki pietų. Tačiau ir vėl netesėjo žodžio.
Kadangi kaina būtų tenkinusi, tai pateikiau užsakymą internetu. Laukiu jau trečia savaitė paprasčiausio atsakymo, kas nesugebės gauti prekės, bet jo vis nėra. Žinoma, prekę nusipirkau kitur.
Beje, kai buvau nuvažiavęs ir teiravausi apie prekę, vadybininkas (nežinau jo vardo, bet kiek stambokas vyras), nebuvo labai patenkintas galimo pirkėjo pasirodymu, dėmesio man skyrė tikrai nepakankamai, vaizdavo labai užsiėmusi, nors kalbėjo telefonu su pažįstamu/pažįstama apie jo/jos išvyką grybauti, o paskui kolegei parduotuvėje guodėsi, kad norėtų ne parduotuvėje sėdėti, o išvykti pagrybauti. Žinoma, mandagiai pastovėjau ir palaukiau, kol išsikalbėjo.
Pirkome iš Buitenės visą virtuvės techniką / įrangą, tame tarpe ir kriauklę su kranu. Viso apie 2600 eur. Pardavėjas (Baldų rojuje) pažadėjo, kad per savaitę prekės bus pas baldžių. Praėjo savaitė prekių nėra. Paskambinus mergina paaiškino, kad nėra šaldytuvo, nors prieš savaitę buvo. Turbūt nuvežė kitam klientui : (. Pažadėjo, kad informuos kai gaus šaldytuvą. Po savaitės parašius e-mail'ą paaiškėjo, kad mergina išėjo atostogų ir mūsų užsakymo kolegai neperdavė. Prekės baldžių pasiekė po 3 savaičių vietoj žadėtos vienos savaitės.
Kriauklę su kranu gavome skirtingų spalvų, nors užsakinėjome vienos. Paskambinome pranešti, kad gavome ne tą prekę, tai pardavėjo išsakyta mintis buvo tokia: prekes gavote, ko čia skundžiatės. Jam nepasirodė rimta priežastis pakeisti kriauklę jei ji kitos spalvos. Galų gale sutarėme, kad pasižiūrės, kad galima būtū pakeisti ir perskambins. Spėkite ar perskambino? Skambinome tą pačią dieną jam dar daug kartų, bet nebeatsiliepė. Susimontavome tai ką gavome. Tada pastebėjome, kad trūksta tarpinės skirtos mechanizmui reguliuojančiam vandens išbėgimą iš kriauklės. Nebeskambinom į Buitenę, nesinorėjo trūkdyti sėkmingai plėtoti verslo.
Siūlau visiems prieš perkant iš Buitenės prekes gerai pagalvoti ir įvertinti, kad pardavėjų tikslas yra parduoti. Prekės nebūtinai bus pristatytos sutartu laiku, nebūtinai gausite tai ką užsakėte. Ir tik jei būsite itin atkaklūs gal pavyks gauti tą daiktą už kurį sumokėjote pinigus.

Daneka
Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Adresas: Pramonės pr. 8E, LT-51223 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Daneka, UAB - didmeninė prekyba buitine technika bei mažmeninė prekyba buitine technika Kaune, prekyba virtuvės įranga ir kitomis elektros prekėmis virtuvei ir buitinė technika voniai. Naudota buitinė technika ir buitinė technika su defektais prekyba Kaune bei įmontuojama buitinė technika Daneka, UAB virtuvės ir...
Technikos remontas
Buitinės technikos remontas

Adresas: J. Aiščio 16, Rumšiškės, LT-56335 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: buitinė technika.
Buitinės technikos remontas Profesionalus įvairių gamintojų buitinės technikos remontas. Naudojame išskirtinės kokybės, naujas detales. Greitai ir kokybiškai taisome buitinę techniką, galime suremontuoti ir jūsų namuose. Atsakome už savo darbo kokybę, todėl visiems darbams ir detalėms suteikiame garantiją. Mūsų...

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai
Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai 01-21 23:52
Vokietija neleido Estijai suteikti karinės paramos Ukrainai, neišduodami leidimo atlikti sandorio dėl vokiškos kilmės 122 milimetrų haubicų perdavimo.
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina 01-21 21:52
Pandeminio koronaviruso omikron atmaina tapo vyraujančia Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje erdvėje (EEE), penktadienį pranešė bloko sveikatos agentūra.
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables"
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables" 01-21 21:14
Valstybės kontroliuojama energetikos bendrovė "Ignitis grupė" nuo 293 mln. iki 260 mln. Eur mažina maksimalią 10 metų trukmės paskolos sumą antrinei bendrovei "Ignitis renewables", o jos...

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

Citigroup 64,46 +0,34%