Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Buitenė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Buitenė"

Atsiliepimai apie UAB "Buitenė"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Buitenė"

Užsisakiau buitinę tecniką iš Buitenės. Labai bijojau, nes prisiskaičiau visokių komentarų. Bet dabar džiaugiuosi, prekės atvyko labai greitai, tvarkingai supakuotos ir be to kaina tiko. Ir labai paslaugūs vadybininkai, tikrai nebuvo, kad nekeltų telefono ar neatrašytų į el. paštą. Dėkoju vadybininkei Monikai Garbenienei- labai paslaugi, mandagi, ačiū Jums, džiaugiuosi, kad pas jus pirkau ir jei dar reikės pirksiu ir toliau, ir rekomenduosiu kitiems. Ačiū Buitenei
Pirkau ir pirksiu.
Ačiū.
Ačiū Mindaugui ir kolektyvui! Šiuolaikinis aptarnavimas, problemos sprendžiamos kliento naudai! Jėga! Pirksiu ir rekomenduosiu kitiems!
Komentarus apie įmonę paskaičiau tik įsigijus prekę, likau nustebinta tiek neigiamų atsiliepimų.Bendravimas buvo puikus, prekė pristatyta laiku, galiu atsiliepti tik teigiamai.
Uzsakiau preke sioje imoneje. Po triju dienu nesulaukiau jokio pranesimo paskambines sulaukiau tik pasakymo, kad jums perskambinsime. Nesulaukiau skambucio. Sekancia diena vel skambinu ir vel ta pati melodija... Baigesi tuo, kad nusipirkau ta preke kitoje imoneje... Nerekomenduoju sios imones. Jokio punktualumo. Nesistenge klientui net atsakyti... Likau labai nepatenkintas 4 d.d. sugaistos be reikalo ir vien del keletos euru, kad pigiau pasiule.
Visa laika viska perku skytech.lt, o dabar isbandziau buitene. Kadangi jie pasiule pigiausia kaina. Skyteche paprasta, nupirkai ir sekancia diena ar dar kita jau turi rankose. O cia parasyta pristatymas 1-3d.d. bet jau tuoj savaite bus, o jie tyli ir jokios zinios apie mano preke. Tai pirmas mano pirkimas kazkoks nevykes, atkrinta noras pirkti ateityje.
Pirkau buitinę techniką virtuvei. Rekomendavo šią įmonę brolis ir neapsirikau pasirinkęs. Iš pradžių suderinome kainas, kurios man tikrai tiko, toliau paprašiau paskambinti, tas buvo padaryta. Sumokėjau minimalų avansą. Prekes pristatė kaip buvo sutarta. Mokėjau pavedimu ir jokių apgavysčių. Vienu žodžiu jokių problemų. Bendravau su vadybininku Almantu. Nežinau kodėl kitiems nepasisekė - nesisekė bendrauti, gal per dideli buvo reikalavimai. Pirksiu ir toliau iš šios įmonės bei rekomenduosiu savo draugams bei pažįstamiems.
Pirkom absoliučiai visą buitinę techniką (nuo arbatinuko iki šaldytuvo) namams iš Buitenė. Kvaršinau jiems galvą su savo klausimais ir problemomis vos ne kelis kartus per dieną - pažiūrėkit man tą, paskaičiuokit su tuo, pakeiskite šitą... Į visas mano "užgaidas" reaguodavo profesionaliai, atsakė į visus klausimus, aišku, gal norėjosi, kad atsakytų tą pačią dieną, bet tokių kaip aš, ko gero dar ne vienas :) Vėliau nusipirkus dar papildomai ne tą prekę, ją be jokių problemų pakeitė į reikiamą. Nežinau, kodėl kitiems su Buitene nesisekė "bendrauti, " bet man viskas pavyko sklandžiai visu 110 %. Tikrai rekomenduočiau!
Noriu padekoti, uz pagalba renkantis buitine technika. Gaila bet is siustu uzklausimu i 30 firmu, , gavau atsakymus tik is 4, o buitine.lt, labai kantriai atsakinejo i visus mano klausimus, ir surado tinkamus varijantus, ko negaleciau pasakyti apie rde.lt, zemakaina.lt-manau sios firmos tiesiog bijo, bendrauti su asmeniu, jei jis siek tiek nusimano apie buitine technika.
Skubiai reikejo nusipirkti šaldiklį. Pasiskambinau pasiklausiau kiek kainuoja ir kiek atvežimas. Pasiklausiau ar galima dar pasiderėti. Pasakė, kad tuoj tuoj ilgiausiai po 20 min pasuks. Paprašiau, kd paskubėtų, nes labai skubus pirkinys. Tai taip ir dingo. Po 1, 5val pradėjau ieškoti kas ir kaip, paaiškėjo, kd vadybininkas tas pietauja (nors senai buvo pasibaigęs pietų laikas), o kitas vadybininkas nieko nežino. Paraginau, kad paskubėtų, tai dar po kažkurio laiko pasuko pasakyt, kad neturi tokios prekės. Tai kokį vėją jie pardavinėja, kam išstato į prekių sąrašą, tuo klaidindami klientus ir gaišindami jų laiką??? Visiškai nerimta taip.Gyvenime pas jus daugiau nieko nepirksiu. Stebiuosi, kaip iki šiol nebankrutavo si tokia savo tvarka. Niekam nerekomenduoju su jais prasidėti
PIRKOME PLAUNAMA SIURBLI IR DUJINE VIRYKLE, VISKAS TVARKOJE, IR PRISTATE GREITAI, IR PAKONSULTUOJA, TIKRAI ESU PATENKINTAS BUITENES KOLEKTYVU, GAL IR BUNA KLAIDU BET KAS NEDIRBA TS NEKLYSTA,
BET MAN PATIKO JU APTARNAVIMS GALIU REKOMENDUOTI BET KAM.
Rekomendavo draugai, bet nusivyliau, nes i uzklausas nereaguoja, uzsakyma pateikus, taip pat jokios reakcijos, paskambinus liepia pildyti uzklausa...taip ir nesupratau ar jie nori parduoti savo prekes ar tik gaisina kitu laika.
Patirtis nekokia.
Buvau nuvažiavęs į parduotuvę Vilniuje, nes norėjau įsigyti konkrečią prekę, bet iš karto atsakyti negalėjo, pažadėjo paskambinti darbo pabaigoje.
Žinoma, darbo pabaigoje nepaskambino. Kai aš pats paskambinau, pažadėjo dėl prekės mane informuoti kitą dieną iki pietų. Tačiau ir vėl netesėjo žodžio.
Kadangi kaina būtų tenkinusi, tai pateikiau užsakymą internetu. Laukiu jau trečia savaitė paprasčiausio atsakymo, kas nesugebės gauti prekės, bet jo vis nėra. Žinoma, prekę nusipirkau kitur.
Beje, kai buvau nuvažiavęs ir teiravausi apie prekę, vadybininkas (nežinau jo vardo, bet kiek stambokas vyras), nebuvo labai patenkintas galimo pirkėjo pasirodymu, dėmesio man skyrė tikrai nepakankamai, vaizdavo labai užsiėmusi, nors kalbėjo telefonu su pažįstamu/pažįstama apie jo/jos išvyką grybauti, o paskui kolegei parduotuvėje guodėsi, kad norėtų ne parduotuvėje sėdėti, o išvykti pagrybauti. Žinoma, mandagiai pastovėjau ir palaukiau, kol išsikalbėjo.
Pirkome iš Buitenės visą virtuvės techniką / įrangą, tame tarpe ir kriauklę su kranu. Viso apie 2600 eur. Pardavėjas (Baldų rojuje) pažadėjo, kad per savaitę prekės bus pas baldžių. Praėjo savaitė prekių nėra. Paskambinus mergina paaiškino, kad nėra šaldytuvo, nors prieš savaitę buvo. Turbūt nuvežė kitam klientui : (. Pažadėjo, kad informuos kai gaus šaldytuvą. Po savaitės parašius e-mail'ą paaiškėjo, kad mergina išėjo atostogų ir mūsų užsakymo kolegai neperdavė. Prekės baldžių pasiekė po 3 savaičių vietoj žadėtos vienos savaitės.
Kriauklę su kranu gavome skirtingų spalvų, nors užsakinėjome vienos. Paskambinome pranešti, kad gavome ne tą prekę, tai pardavėjo išsakyta mintis buvo tokia: prekes gavote, ko čia skundžiatės. Jam nepasirodė rimta priežastis pakeisti kriauklę jei ji kitos spalvos. Galų gale sutarėme, kad pasižiūrės, kad galima būtū pakeisti ir perskambins. Spėkite ar perskambino? Skambinome tą pačią dieną jam dar daug kartų, bet nebeatsiliepė. Susimontavome tai ką gavome. Tada pastebėjome, kad trūksta tarpinės skirtos mechanizmui reguliuojančiam vandens išbėgimą iš kriauklės. Nebeskambinom į Buitenę, nesinorėjo trūkdyti sėkmingai plėtoti verslo.
Siūlau visiems prieš perkant iš Buitenės prekes gerai pagalvoti ir įvertinti, kad pardavėjų tikslas yra parduoti. Prekės nebūtinai bus pristatytos sutartu laiku, nebūtinai gausite tai ką užsakėte. Ir tik jei būsite itin atkaklūs gal pavyks gauti tą daiktą už kurį sumokėjote pinigus.
Man asmeniskai labai patiko. Pries uzsakant radau ir neigiamu komentaru, bet draugau anksciau buvo uzsake is Buitenes, todel nusprendziau visgi pabandyti. Likau labai patenkinta. Pries uzsakant pats direktorius maloniai konsultavo visais mano klausimais (kadangi pirma karta pirkau imontuojama technika (indaplove), tai man ju buvo tikrai daug...). Vadovas visuoimet labai maloniai atsakydavo ir isaiskindavo. Pristate sutarta diena, viskas laiku ir tvarkinga. Maza to, vezejai neidave priklausancios prie pirkimo dovanos pagal akcija, pati kita diena uzsisukau ir nepaskambinau paklaust del to, tai pats vadovas kita diena man asmeniskai paskambino ir pasake, kad liko dovanele neiduota ir sutvarke ir si reikala. Tikrai jei reiks dar kokios buitines technikos, jau drasiai ir neabejodama kreipsiuos i buitene. Vadovui dar karta nuosirdus ACIU!
Noriu paneigti neigiamą Aistės komentarą ir padėkoti "Buitenei". Tikrai patikima įmonė, visoms kitoms įmonėms - pavyzdys. Pirmi iš 7 užklausų atsiuntė komercinį pasiūlymą virtuvės buitinei technikai (buvo tokių kur atsiuntė tik po savaitės), kainos buvo taip pat geriausios. Prekes pristatė laiku, kaip ir žadėjo. Keletą kitų įmonių buvo pabrėžę, kad tokio šaldytuvo modelio gamintojas išvis neturi, dėl to kiek nerimavom, bet tikrai be reikalo - visos prekės atvyko net ir mistinis šaldytuvas :).
Puiki įmonė ir ypač direktorius Mntas.

1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius
Ekologiškumas dar nėra esminis faktorius 11-19 18:22
Ekologiški gaminiai, kaip ir tvarios pakuotės, dar gana sunkiai skinasi kelią į lietuvių pirkėjų krepšelį.
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų
Pramoninis turizmas: "Belaz" sulaukė 40.000 lankytojų 11-19 17:32
Baltarusijos automobilių gamykla "Belaz", dalyvaujanti pramoninio turizmo projekte "Belazas" – Baltarusijos prekės ženklas", suskaičiavo priėmusi 40.000 lankytojų.
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos
Restoranų kūrėjai tikisi klientų ir dėl vietos 11-19 16:24
Maitinimo verslas atrodo romantiškas, tačiau verslininkai sako, kad viskas gerokai sudėtingiau – romantikos maža, o kruopščiai suplanuota strategija ar patirtis šiame sektoriuje yra itin svarbi.

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 59,19 +3,42%
Coca-Cola 45,71 -1,80%