Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Buitenė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Buitenė"

Atsiliepimai apie UAB "Buitenė"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Buitenė"

Išsirinkau prekę, sumokėjau ir tylu, laukiau keturias dienas, kol pati neparašiau, skambina sako prekės nėra, paskambins pusvalandžio bėgyje, tylu, rašau kita dieną grąžinkit pinigus, sako apgailestaujam pinigus grąžinsim, laukiu vis, jau para praėjo...įdomu kiek dar laukti reikės...
Žada, neskambina, nerekomenduojama įmone, servisas tragiškas : (
Norisi serviso o ne kainos, kuria svyruoja 5-10€ pigiau (kebabo kaina)
Verdiktas: NEREKOMENDUOJU!!
Gana gera internetinė parduotuvė, kainos žemesnės nei kitose parduotuvėse, ypač perkant brangesne buitinę prekę pvz; pirkau šaldytuvą mokėjau su atvežimu ir užnešimu 650€, kai perkant "senukuose" butų kainavę apie 800€, skirtumas gana didelis 150€ ir šiaip malonus bendravimas, tik viena pastaba, kad ant kai kurių prekių rašo pristatymas 1-3 d., bet pažada išpildyti užsakymą po 3-4 savaičių, tiesiog galbūt reikėtų išvis nerašyti pristatymo termino, o pasiteiravus pasakytų kada bus pristatyta išsirinkta prekė, o bendrai patariu pirkti iš šios parduotuvės nes kitose parduotuvėse bendravimas nelabai malonus ir kainos didesnės. Linkiu darbuotojams ir ypač Direktoriui Mantui Gero darbo !
Pirmas pirkimas šioje parduotuvėje ir, manau, paskutinis. Argumentuoju:
1.Nelankstus požiūris į pirkėjo pageidavimus. Kalbu ne apie kainą.
2.Nesilaikymas pristatymo terminų. Deklaruojama, kad pristatymas per 1-3 darbo dienas.Nepristatė. Šios nuostatos nesilaikymas mums kainuos apie 50Eur.Taip kad pirkdami "Buitenėje" ne tik nesutaupėme, bet dargi kainavo brangiau negu kitose parduotuvėse.
Įrenginėjame butą ir buitinių prekių dar reikės, tačiau rinksimės pardavėją patikimesnį ir su pagarbesniu požiūriu į pirkėją
Tik geri atsiliepimai. Dirba greitai ir kokybiškai. Pirkau ne kartą, jokių nesklandumų. REKOMENDUOJU!
Geras mano atsiliepimas. Užsisakėme kelias prekes. Kitą dieną nepavyko pristatyti, paskambino iš anksto. Perspėjo, atsiprašė. Paprašiau pristatymo nuo 17 val. Tai kitą dieną 17.02skambutis, kad prekės jau prie namų. Prireikus likusios technikos tikrai kreipsiuos į šią įmonę.q
Tik geriausi atsiliepimai !Užsisakėme orkaite, bet atveze kita modeli, pakeite be problemu sekančią dieną ir dar gavome dovanų! Esu patenkinta šios įmonės paslaugomis, rekomenduoju visiems !
Prieš perkant atsiliepimų neskaičiau. Ieškojau Franke kriauklės ir maišytuvo. Patiko, kad atsakinėjo laiškus operatyviai, net ir savaitgaliais. Kainą, žinoma, pasiūlė pačią geriausią, pristatymas sekančią dieną, kai tuo tarpu santechnikos prekių įmonės šių produktų net nesandėliuoja.
Kreipsiuos ir ateityje.
AČIŪ.
Aušra Ivaškevičienė
2019-11-25 17:53:27 IP 28meppdu
Pirmas pirkinys jūsų parduotuvėje. Viskas super ! Greitai, laiku, pigiausias pasiūlymas ieškant internetu. Didelis ačiū.
Internetinį puslapį atradau per draugų rekomendacijas, užsisakėme prekių 3 kartus, viskas puikiai, pasiteiravus patikslina dėl pristatymo termino, kas man buvo gana aktualu. Greitas pristatymas, dažniausiai greičiau negu per ilgiausią nurodytą pristatymo laiką. Esu patenkinta aptarnavimu, rekomenduosiu ir kitiems :)
Pasiūlė geriausią kainą Siemens įrangai, užsakymą į namus pristatė per žadėtą terminą. Direktorius asmeniškai vedė derybas dėl apmokėjimo variantų ir kainodaros, jokių vėlavimų ar ignoravimų nebuvo. Esame patenkinti ir šios įmonės paslaugas rekomenduojame.
Matosi iš įvertinimo kaip dirba įmonė, kol pinigų negauna tai dirba kaip turi dirbt, bet kai sumoki tai jau pamirštas pasidarai... į laiškus neatrašo, nors telefonu pažada kad greit parašys... žodžiu gal ir pigiau bet kas iš to...
Priisiskaitėme blogų atsiliepimų, buvome ir išsigandę, bet.. viskas buvo tikrai OK. Pristatė visas prekes (mes pirkome nemažai) operatyviai ir laiku! Tikrai neturim jokių priekaištų.
Ir kainas jie tikrai geriausias pasiūlo.
Vienintelis dalykas, kur reikėtų jiems tobulėti - greičiau reaguoti į laiškus klientų ir teikti pasiūlymus, nes kartais procese dar iki užsakymo, reikėdavo ilgokai laukti.
Klaikus aptarnavimas! Jie reklamuoja kad prekė bus pristatyta 1-3d.d. bet negavus prekės 1sav. darbuotojai, kurie atsiliepia www.pasiula.lt puslapyje nurodytais telefonais nieko nežino ir nemato apie prekę, vis sako, kad perduota kolegai ir su jumis susisieks, tačiau tą pačią dūdelę kartoja net 3 darbuotojai. Žmonės, bėkite kuo toliau nuo tokių internetinių parduotuvių!!!
Viskas super! Sugedus šaldytuvui naują pristatė tą pačią dieną. Konsultacija ir kaina 100 % geriausia. Neabejotinai grįšim.
Gera firma ir personalas. Visi namai apstatyti is jusu pirkta buitine technika. Ir puse gimines apsiprekino pas jus. Greita ir kokybiska, plius gera kaina. Marius Šiauliai :)
Pats blogiausias bendravimas su klientais, koks tik gali būti. Pažada prekę pristatyti per dvi dienas, praėjus savaitei tenka skambinti, pasako, kad pasirodo tos prekės sandelyje nėra ir ją reikia užsakyti (apie tai nieks nesiteikia per savaitę laiko pranešti), pažada pasidomėti per kiek laiko prekė bus pristatyta ir paskambinti 13-14 val., dabar 17.40 val.- jokio skambučio. Keista kaip su tokiu aptarnavimu jie dar nebankrutavę. Būtumę žinoję, kad čia tokio lygio įstaiga, tikrai nebūtume iš jų nieko užsakinėję, su tokia nepagarba klientui dar nėra tekę susidurti.
Užsisakiau buitinę tecniką iš Buitenės. Labai bijojau, nes prisiskaičiau visokių komentarų. Bet dabar džiaugiuosi, prekės atvyko labai greitai, tvarkingai supakuotos ir be to kaina tiko. Ir labai paslaugūs vadybininkai, tikrai nebuvo, kad nekeltų telefono ar neatrašytų į el. paštą. Dėkoju vadybininkei Monikai Garbenienei- labai paslaugi, mandagi, ačiū Jums, džiaugiuosi, kad pas jus pirkau ir jei dar reikės pirksiu ir toliau, ir rekomenduosiu kitiems. Ačiū Buitenei
Pirkau ir pirksiu.
Ačiū.
Ačiū Mindaugui ir kolektyvui! Šiuolaikinis aptarnavimas, problemos sprendžiamos kliento naudai! Jėga! Pirksiu ir rekomenduosiu kitiems!
Komentarus apie įmonę paskaičiau tik įsigijus prekę, likau nustebinta tiek neigiamų atsiliepimų.Bendravimas buvo puikus, prekė pristatyta laiku, galiu atsiliepti tik teigiamai.
Uzsakiau preke sioje imoneje. Po triju dienu nesulaukiau jokio pranesimo paskambines sulaukiau tik pasakymo, kad jums perskambinsime. Nesulaukiau skambucio. Sekancia diena vel skambinu ir vel ta pati melodija... Baigesi tuo, kad nusipirkau ta preke kitoje imoneje... Nerekomenduoju sios imones. Jokio punktualumo. Nesistenge klientui net atsakyti... Likau labai nepatenkintas 4 d.d. sugaistos be reikalo ir vien del keletos euru, kad pigiau pasiule.
Visa laika viska perku skytech.lt, o dabar isbandziau buitene. Kadangi jie pasiule pigiausia kaina. Skyteche paprasta, nupirkai ir sekancia diena ar dar kita jau turi rankose. O cia parasyta pristatymas 1-3d.d. bet jau tuoj savaite bus, o jie tyli ir jokios zinios apie mano preke. Tai pirmas mano pirkimas kazkoks nevykes, atkrinta noras pirkti ateityje.
Pirkau buitinę techniką virtuvei. Rekomendavo šią įmonę brolis ir neapsirikau pasirinkęs. Iš pradžių suderinome kainas, kurios man tikrai tiko, toliau paprašiau paskambinti, tas buvo padaryta. Sumokėjau minimalų avansą. Prekes pristatė kaip buvo sutarta. Mokėjau pavedimu ir jokių apgavysčių. Vienu žodžiu jokių problemų. Bendravau su vadybininku Almantu. Nežinau kodėl kitiems nepasisekė - nesisekė bendrauti, gal per dideli buvo reikalavimai. Pirksiu ir toliau iš šios įmonės bei rekomenduosiu savo draugams bei pažįstamiems.
Pirkom absoliučiai visą buitinę techniką (nuo arbatinuko iki šaldytuvo) namams iš Buitenė. Kvaršinau jiems galvą su savo klausimais ir problemomis vos ne kelis kartus per dieną - pažiūrėkit man tą, paskaičiuokit su tuo, pakeiskite šitą... Į visas mano "užgaidas" reaguodavo profesionaliai, atsakė į visus klausimus, aišku, gal norėjosi, kad atsakytų tą pačią dieną, bet tokių kaip aš, ko gero dar ne vienas :) Vėliau nusipirkus dar papildomai ne tą prekę, ją be jokių problemų pakeitė į reikiamą. Nežinau, kodėl kitiems su Buitene nesisekė "bendrauti, " bet man viskas pavyko sklandžiai visu 110 %. Tikrai rekomenduočiau!
Noriu padekoti, uz pagalba renkantis buitine technika. Gaila bet is siustu uzklausimu i 30 firmu, , gavau atsakymus tik is 4, o buitine.lt, labai kantriai atsakinejo i visus mano klausimus, ir surado tinkamus varijantus, ko negaleciau pasakyti apie rde.lt, zemakaina.lt-manau sios firmos tiesiog bijo, bendrauti su asmeniu, jei jis siek tiek nusimano apie buitine technika.
Skubiai reikejo nusipirkti šaldiklį. Pasiskambinau pasiklausiau kiek kainuoja ir kiek atvežimas. Pasiklausiau ar galima dar pasiderėti. Pasakė, kad tuoj tuoj ilgiausiai po 20 min pasuks. Paprašiau, kd paskubėtų, nes labai skubus pirkinys. Tai taip ir dingo. Po 1, 5val pradėjau ieškoti kas ir kaip, paaiškėjo, kd vadybininkas tas pietauja (nors senai buvo pasibaigęs pietų laikas), o kitas vadybininkas nieko nežino. Paraginau, kad paskubėtų, tai dar po kažkurio laiko pasuko pasakyt, kad neturi tokios prekės. Tai kokį vėją jie pardavinėja, kam išstato į prekių sąrašą, tuo klaidindami klientus ir gaišindami jų laiką??? Visiškai nerimta taip.Gyvenime pas jus daugiau nieko nepirksiu. Stebiuosi, kaip iki šiol nebankrutavo si tokia savo tvarka. Niekam nerekomenduoju su jais prasidėti
PIRKOME PLAUNAMA SIURBLI IR DUJINE VIRYKLE, VISKAS TVARKOJE, IR PRISTATE GREITAI, IR PAKONSULTUOJA, TIKRAI ESU PATENKINTAS BUITENES KOLEKTYVU, GAL IR BUNA KLAIDU BET KAS NEDIRBA TS NEKLYSTA,
BET MAN PATIKO JU APTARNAVIMS GALIU REKOMENDUOTI BET KAM.
Pirkciau bet....
2015-10-17 21:23:51 IP 1b2akm7j
Rekomendavo draugai, bet nusivyliau, nes i uzklausas nereaguoja, uzsakyma pateikus, taip pat jokios reakcijos, paskambinus liepia pildyti uzklausa...taip ir nesupratau ar jie nori parduoti savo prekes ar tik gaisina kitu laika.
Patirtis nekokia.
Buvau nuvažiavęs į parduotuvę Vilniuje, nes norėjau įsigyti konkrečią prekę, bet iš karto atsakyti negalėjo, pažadėjo paskambinti darbo pabaigoje.
Žinoma, darbo pabaigoje nepaskambino. Kai aš pats paskambinau, pažadėjo dėl prekės mane informuoti kitą dieną iki pietų. Tačiau ir vėl netesėjo žodžio.
Kadangi kaina būtų tenkinusi, tai pateikiau užsakymą internetu. Laukiu jau trečia savaitė paprasčiausio atsakymo, kas nesugebės gauti prekės, bet jo vis nėra. Žinoma, prekę nusipirkau kitur.
Beje, kai buvau nuvažiavęs ir teiravausi apie prekę, vadybininkas (nežinau jo vardo, bet kiek stambokas vyras), nebuvo labai patenkintas galimo pirkėjo pasirodymu, dėmesio man skyrė tikrai nepakankamai, vaizdavo labai užsiėmusi, nors kalbėjo telefonu su pažįstamu/pažįstama apie jo/jos išvyką grybauti, o paskui kolegei parduotuvėje guodėsi, kad norėtų ne parduotuvėje sėdėti, o išvykti pagrybauti. Žinoma, mandagiai pastovėjau ir palaukiau, kol išsikalbėjo.
Pirkome iš Buitenės visą virtuvės techniką / įrangą, tame tarpe ir kriauklę su kranu. Viso apie 2600 eur. Pardavėjas (Baldų rojuje) pažadėjo, kad per savaitę prekės bus pas baldžių. Praėjo savaitė prekių nėra. Paskambinus mergina paaiškino, kad nėra šaldytuvo, nors prieš savaitę buvo. Turbūt nuvežė kitam klientui : (. Pažadėjo, kad informuos kai gaus šaldytuvą. Po savaitės parašius e-mail'ą paaiškėjo, kad mergina išėjo atostogų ir mūsų užsakymo kolegai neperdavė. Prekės baldžių pasiekė po 3 savaičių vietoj žadėtos vienos savaitės.
Kriauklę su kranu gavome skirtingų spalvų, nors užsakinėjome vienos. Paskambinome pranešti, kad gavome ne tą prekę, tai pardavėjo išsakyta mintis buvo tokia: prekes gavote, ko čia skundžiatės. Jam nepasirodė rimta priežastis pakeisti kriauklę jei ji kitos spalvos. Galų gale sutarėme, kad pasižiūrės, kad galima būtū pakeisti ir perskambins. Spėkite ar perskambino? Skambinome tą pačią dieną jam dar daug kartų, bet nebeatsiliepė. Susimontavome tai ką gavome. Tada pastebėjome, kad trūksta tarpinės skirtos mechanizmui reguliuojančiam vandens išbėgimą iš kriauklės. Nebeskambinom į Buitenę, nesinorėjo trūkdyti sėkmingai plėtoti verslo.
Siūlau visiems prieš perkant iš Buitenės prekes gerai pagalvoti ir įvertinti, kad pardavėjų tikslas yra parduoti. Prekės nebūtinai bus pristatytos sutartu laiku, nebūtinai gausite tai ką užsakėte. Ir tik jei būsite itin atkaklūs gal pavyks gauti tą daiktą už kurį sumokėjote pinigus.
Man asmeniskai labai patiko. Pries uzsakant radau ir neigiamu komentaru, bet draugau anksciau buvo uzsake is Buitenes, todel nusprendziau visgi pabandyti. Likau labai patenkinta. Pries uzsakant pats direktorius maloniai konsultavo visais mano klausimais (kadangi pirma karta pirkau imontuojama technika (indaplove), tai man ju buvo tikrai daug...). Vadovas visuoimet labai maloniai atsakydavo ir isaiskindavo. Pristate sutarta diena, viskas laiku ir tvarkinga. Maza to, vezejai neidave priklausancios prie pirkimo dovanos pagal akcija, pati kita diena uzsisukau ir nepaskambinau paklaust del to, tai pats vadovas kita diena man asmeniskai paskambino ir pasake, kad liko dovanele neiduota ir sutvarke ir si reikala. Tikrai jei reiks dar kokios buitines technikos, jau drasiai ir neabejodama kreipsiuos i buitene. Vadovui dar karta nuosirdus ACIU!
Noriu paneigti neigiamą Aistės komentarą ir padėkoti "Buitenei". Tikrai patikima įmonė, visoms kitoms įmonėms - pavyzdys. Pirmi iš 7 užklausų atsiuntė komercinį pasiūlymą virtuvės buitinei technikai (buvo tokių kur atsiuntė tik po savaitės), kainos buvo taip pat geriausios. Prekes pristatė laiku, kaip ir žadėjo. Keletą kitų įmonių buvo pabrėžę, kad tokio šaldytuvo modelio gamintojas išvis neturi, dėl to kiek nerimavom, bet tikrai be reikalo - visos prekės atvyko net ir mistinis šaldytuvas :).
Puiki įmonė ir ypač direktorius Mntas.

Daneka
Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Adresas: Vinkšnų tak. 13, LT-52317 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Daneka, UAB - didmeninė prekyba buitine technika bei mažmeninė prekyba buitine technika Kaune, prekyba virtuvės įranga ir kitomis elektros prekėmis virtuvei ir buitinė technika voniai. Naudota buitinė technika ir buitinė technika su defektais prekyba Kaune bei įmontuojama buitinė technika Daneka, UAB virtuvės ir...
Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: J. Basanavičiaus g. 51, LT-57283 Kėdainiai.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Statybos įmonei ir jos direktoriui – baudos dėl nuslėptų beveik 33.000 Eur
Statybos įmonei ir jos direktoriui – baudos dėl nuslėptų beveik 33.000 Eur 08-11 14:51
Teismas vieną Klaipėdos įmonę ir jos direktorių pripažino kaltais dėl apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo bei neteisingų duomenų apie pajamas pateikimo. Už tai skirta 13.000 Eur baudų.
Rusija skelbia įregistravusi vakciną nuo COVID-19
Rusija skelbia įregistravusi vakciną nuo COVID-19 08-11 14:34
Nepaisant pasaulio ekspertų abejonių greitai sukurtos vakcinos saugumu, Rusija skelbia įregistravusi pirmąją pasaulyje vakciną nuo COVID-19.
Investuotojų pasitikėjimas Vokietijos ekonomika – stipriausias nuo 2004 metų
Investuotojų pasitikėjimas Vokietijos ekonomika – stipriausias nuo 2004 metų 08-11 14:23
Įsibėgėjant Vokietijos ekonomikos – didžiausios Europoje – atsigavimui po koronaviruso pandemijos suduoto triuškinamo smūgio, investuotojų pasitikėjimo šalies ekonomika indeksas rugpjūtį pakilo į...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 199,98 +8,96%
Moody's 271,15 -1,59%