Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB BRANDAS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BRANDAS

Atsiliepimai apie UAB "BRANDAS"

SofaLovaKedeStalas.lt

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie UAB "BRANDAS"

Esam labai dėkingi už kokybiškus baldus ir personalo kantrybę! Kol išsirinkom stalą, kėdes ir indaują perstatėm visą jų ekspoziciją! Po to dar dvi dienas mums kantriai buvo aiškinama apie baldų iš natūralaus medžio priėžiūrą, dar info ir raštu pateikė. Ačiū jums mielieji visiems, tiek ekspozicijos tiek sandėlio darbuotojams! Rimantė ir Igoris :)
UAB "Brandas"-tai socialiai atsakinga įmonė, suteikusi paramą gyvūnų prieglaudai "Gyvūnų Užuovėja" pasenusios, nesaugios elektros instaliacijos atnaujinimui. Sekėjų vardu linkiu kolektyvui energijos ir puikių veiklos rezultatų.
Geras servisas eksploatacijos metu.
UAB BRANDAS 2020-06-13 19:51:43
Todėl ir atpažįstame, nes tik viena, nepakartojama.
Na, akivaizdu, kad klystate, nieko nerašau Fb niekada. Kažką persekiojate dar ir Facebooke : (Mūsų patirtis ir nuomonė tokia, tuo mes baigiam - labai niekam nelinkim susidurti su šita įmone ir jos arogantiška direktore, sutarties sąlygų įvykdymo reikia reikalauti, kainos internete būna melagingos. Norėjau įspėti, kad gali būti sunkumų su šia įmone, bet kad iki tokio lygio, netikėjau.
Klientė buvusi 2020-06-13 00:03:16
Smagu, kad kažkokį baisiai linksmą klipą turite. Nieko bendro neturiu su odontologija, kažka maišote. Ryškiai ne pirmi mes tokie :) Sėkmės darbuose ir bent truputuką didesnės pagarbos klientas linkėtume :) Nereali kompanija, nu tikrai nerekomenduojam į šitą peklą, vietoj atsiprašymo, kad kainos melagingos ir kad suklydo su kampo puse, štai kokia diskusija!
Todėl ir atpažįstame, nes tik viena, nepakartojama.
Klientė 2020-06-12 10:26:59
Na, pirma, sofa pirkta ne internetu (taigi, tai kas parašyta kažkur mes nežinome, o salone, pirkimo dokumentuose buvo priešinga informacija), taigi užsakytos pusės ir laukėme, nes konsultantės klausėme, kokios pusės sofa bus pristatyta ar tikrai tinkama. Sofos susirinkti neatsisakėme, nemeluokite, tačiau prašėme kad ji būtų surinta tiek kiek turi būti surinkta tinkamo kampo, kaip užsakyta.
Visų antra telefonu aiškinantis direktorės arogancija lipo per visus įmanomus rėmus kalbant apie pirkimo procesą, darbuotojo operaciją, sofos puses ir bendrą situaciją.
Trečia, lovos buvo reklamuojamos internete, kad galima užsisakyti už akcijos kainą, nurodytas spalvų pasirinkimas, galima dėti į krepšelį ir pirkti, tai buvo klaidinanti reklama už kurią net ir Lietuvoje baudžiama. Atvykus į saloną realiai pažiūrėti gaminio pakalbėjus ir panaršius su direktore jų pačių el. parduotuvėje kainos buvo netrukus pakeistos, direktorė sakė vieną informaciją, nors pati savo burna skaitė kitą informaciją. Jokio atsiprašymo, o vėl eilinė baisi arogancija. Salone apžiūrėjus lovas jų kokybė buvo labai abejotina. NEREKOMENDUOJAM!
Labai smagų turime garso klipą pasidarę, 9 min nepertraukiamų riksmų, vis įterpiant aš odontologė, aš čia nerėkiu, ižeidinėjant vadybininką, jog jis pilnas arogancijos, kaip jį galima priimti į darbą, nustatant mums perskambinimui 58 minutes laiką. Ir tai tik vienas iš daugybės jūsų skambučių, nepaprastai tolerantiškų. Vadybininkas telefonu bandė paaiškinti, nors sunku į monologą įsiterpti, kad sofą reiks ir taip susirinkti, nebūna surinkta, tai lengvai sutversite kampą į reikiamą pusę, kad dabar pirma savaitė karantino, bet tikrai viską išspręsime. Ką ir padarėme. Dabar jau direktorius kaltas ir arogantiškas. Laukiame pratęsimo. Ir jei manote, kad Jūsų neatpažįstame kada ateinate vėl, klystate. Juk prirašėte ir į Facebook iš savo profilio kur yra asmeninės nuotraukos turime ją ant lentos. Ne visada klientas teisus, niekas pakenkti jums nenorėjo ir nebandė. Oi, atsiprašome, Jūs labai miela, tolerantiška ❤️ Ačiū, kad nepamirštame ir mums primenate, kad esate.
UAB BRANDAS 2020-06-10 22:27:34
Kampas kurį užsakėte universalus, jie susirenka į abi puses, kaip kairinis, taip ir dešininis. Tai buvo pirma savaitė karantino, nors mes ir nesiūlome surinkimo paslaugų, atsisakėte patys susirinkti sofą, suradome per dieną kas atvyks pas Jus karantino metu. “Kolega operacijoje šiuo metu negali kalbėti”, patikslinimas jis tarnauja policijoje, jei kažkas vyksta, pas juos tai vadinasi operacija. Klausėte kada galės kalbėti, atsakėme po operacijos. Iš karto ir perskambino, Jums paklausus ar jį operavo, atsakė, kad jis jau po operacijos. Apie ligas niekas nekalbėjo.
Lovas išparduodamas matėte, Jums atvykus likusi buvo tik viena lova, vienos spalvos, dviejų tokių neturėjome.
Ineta 2020-06-01 12:08:23
NEREKOMENDUOJAM!!! Pirkom sofą, gamino, pristatę, pirkom kairinę, salone tarėmės, kad bus tokia, atvežė dešininę, po ilgų nelogiškų direktorės išidirbinėjimų (sugebėjo net istoriją sukurti, kad darbuoją išvežė operuoti, po pusvalandžio darbuotojo su kuriuo bendravom telefonu paklausus kaip taip greitai po operacijos dirba, jos nustebo, kad niekos jo dabar neoperavo :d) perrinko į reikiamą pusę. Sekantį kartą nuvažiavus pirkti dviejų lovų kainos iš 280 eur pakilo iki 400 eur, pati direktorė mano telefone scrolino ir matė, kad kainos internete vienos, o salone sako kitą istoriją. š*******o kontora, istorijas pasakoja, meluoja per akis. Baisu!
Gėda net skaityt jūsų komentarą pone direktore. Jokio supratingumo ir pagarbos klientui.
Čia pirkome dvigulę lovą. Baldui jokių priekaištų. Pardavėjui, kuris mus aptarnavo - jokių priekaištų. Bet su pristatymu oi bėda...Kadangi gyvename Kaune ir įmonė Kaune turi sandėlį, kartu užsisakėme ir pristatymo paslaugą. Pirkimo metu mus informavo, kad pristatymas Kauno mieste kainuoja 15 EUR. Tinka. Pristatymo kainos taip pat nurodytos jų tinklapyje. Kauno mieste 15 EUR. Ir štai praėjus gal mėnesiui nuo užsakymo mus informavo, kad lova jau vietoje ir ją gali atvežti. Kadangi esame dirbantys žmonės tai namie būname tik nuo 18 val. Su įmonės darbuotoju sutarėme, kad lova bus atvežta po 18 val. ir kad norėtume jog lovą užneštų, nes įmonės tinklapyje nurodoma, kad ši paslauga teikiama už papildomą mokestį. Sutikome mokėti papildomai. Laukiam....teko ilgai palaukti...skambučio sulaukėme apie 20 val...Skambina jų vairuotojas ir klausia "Ar atvežti lovą?".. taip atvežkit vėluojat porą val, galėjot bent perspėti..tada išgirstam klausimą " O jūs patys užsinešit lovą?" na mes buvom sutarę, kad už tam tikrą mokestį mums lovą užneš..vairuotojas pasimeta ir perduoda telefoną moteriškei..ji pradeda vapėti, kad tokia paslauga neteikiama ir atvežimas kainuoja Kauno mieste 20 EUR..hm.. greit tos kainos Lietuvoj kyla..aš sakau kad kaina buvo suderinta dar perkant lovą ir prieš atvežimą patikslinta, kad kaina 15 EUR..be to tinklapyje taip pat kaina nepasikeitė..kai pasakiau jog mažumėlę vėluoja ir būtų buvę mandagu perspėti, kad atvyks vėliau išgirdau tokį atsakymą: "pas mus kiemą asfaltavo tai negalėjom pasikrauti.."...jiems tuo metu tikriausiai ir mobilusis ryšys buvo dingęs, nes negalėjo net perspėti (na bet čia jau mano spėjimas)..tai va o šioje situacijoje man labiausiai patiko moteriškė, kuri buvo perėmusi iš vairuotojo telefoną..ji pareiškė "jei netinka, tai galim visai lovos nevežti ir pinigus už lovą grąžinti"..Kaip vėliau paaiškėjo ta "mandagioji derybininkė" įmonės direktorė :) oho kokia aš likau nustebusi..įmonės vadovas taip gali bendrauti su klientu? ir nežinoti informacijos apie įmonės teikiamas paslaugas?

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Mažųjų Rūšupių k., LT-98106 Skuodo r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Balt Furn
EASE

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

"Cloud Offices" – šiandienos poreikius atitinkantys biurai
"Cloud Offices" – šiandienos poreikius atitinkantys biurai 04-23 04:10
Koronaviruso pandemijai pakoregavus daugelio veiklą, įmonės ieško būdų prisitaikyti prie naujų aplinkybių, kartu – ir planuoti darbo modelius ateityje. Netrukus Vilniuje naujus nuomininkus...
Vešliose paramos pievose – krūva abejotinų fondų
Vešliose paramos pievose – krūva abejotinų fondų 04-22 22:54
Duomenų analitikai perspėja: dauguma paramos ir labdaros fondų yra neskaidrūs, todėl jų veikla kelia abejonių, juolab kad kai kurių vadovai yra susiję su nemokiais ar turto areštų turinčiais...
Rusija baigia karines pratybas prie Ukrainos sienų ir Kryme
Rusija baigia karines pratybas prie Ukrainos sienų ir Kryme 04-22 21:26
Rusija nuo penktadienio pradės grąžinti karius iš karinių pratybų netoli Ukrainos ir aneksuotame Kryme, dėl kurių išaugo įtampa su Vakarais, sakė gynybos ministras Sergejus Šoigu.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

IBM 143,55 +3,90%
Procter & Gamble 136,85 -0,65%