Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BIOK laboratorija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BIOK laboratorija

Atsiliepimai apie BIOK laboratorija, UAB

Innovators of natural beauty
Melga
Parašyk savo nuomonę apie BIOK laboratorija, UAB

Nusipirakau biok labalatorija Margaritos ranku sampuna MARGARITA BALTIC SEA Pušų aromato dušo želė su jūros druskos ir dumblių ekstraktais.Parasiau atsiliepima neigiama, nes sis ranku muilas man nepatiko, bet komentaro neidejo administarcija Margaritos internetine parduotuve.Beje darau prielaida, kad visi tenai komentarai ideti Margaritos internetines parduotuves kazkurios darbuotojos, o.Tai pirkejai yra samoningai klaidinami ir skatinami, raginami susigundyti pirkti ju prekes.Niekados daugiau nepirksiu ju produkcijos ir kitiem nerekomenduoju! Jai komentarai visi teigiami, o neigiamu atsiliepimu nekelia, tai belieka daryti prielaida, kad sios imones darbuotojoms truksta morales saziningymo suvokimo! Neduodu nei vienos zvaigzdutes!
Nusipirkau is Eurokos parduotuves viena preke, pagaminta Margarita biok labalatorijoje, nelabai supratau, koki ten suda jie mala, telefonas isjungtas priskambt neimanoma, tai parasiau i ju elektroni pasta, norejau paklausti keleta klausimu, bet susisiekti su jais neimanoma, tai speju, kad ju internetine prekyba taip pat yra neegzistuojanti!?Tenai gaminiai daugiausia skirti moterims, nei vyrams, nieko keisto kad savininke sios imones ar kaip ja pavadinti yra moteris! Tik vienas pliusas jiems, kad ingidientai yra daugiausiai naturalios gamtos, bent taip jie reklamuoja savo gaminius o kaip is tikro ten yra velniai kas zino? bet jai vaistinese yra ju prekiu, manau galima drasiai moterims pirkti ju produkcija!?
Nerekomenduoju NIEKAM užsakinėti prekių internetinėje parduotuvėje. Prekiu pristatymas tikrai ne 10 dienų, nuo užsakymo iki prekių gavimo trunka ilgiau nei mėnesį! Nurodyti kontaktai į kuriuos niekas nereaguoja. El. Paštu taip pat sulaukti atsakymo ne mažiau savaitės. Susiradusi internete dar vieną kontaktinį tel numerį pavyksta prisiskambinti, BET vis tempiamas laikas ir sakoma, kad siunta bus pristatyta RYTOJ. Ir taip bent 3 kartus. Atšaukus užsakymą jis vis tiek išsiunčiamas nors ir informuota, kad nurodytu adresu jau nieko nebus.
Deja, bet tai š*******o kontora - ne kitaip. Aptarnavimas tragiškas, pristatymas - ką jūs kalbat?tokio jie iš vis neturi!!!! Užsakymas buvo padarytas 05.13 ir iki dabar siuntos nė su žiburiu nerasi. Patarčiau apeiti šią kompaniją ir internetu neužsisakinėti nieko iš jų - pataupykite nervus. Gaila, kad vadovai nemato šių skundų kiekio - gal imtusi pagaliau veiksmų problemoms spręsti.

Dėkojame už užklausą ir norime atsiprašyti už galimą Jūsų prekių užsakymo iš mūsų elektroninės parduotuvės vėlavimą.
Įprastai prekės yra pristatomos per 10 d.d. (nuo užsakymo apmokėjimo dienos, kaip nurodyta Pirkimo taisyklėse), tačiau susidūrus su netikėtai dideliu užsakymų srautu prekių pristatymo procesas užtrunka ilgiau nei įprastai. Pripažįstame, jog reikia tobulinti visus procesus, todėl dėkojame už Jūsų pastabas ir į jas reaguojame, norėdami tikslingai pagerinti apsipirkimo kokybę mūsų el. parduotuvėje.

Esame atviri ir esant galimam užsakymo pristatymo vėlavimui turime Jums parengę pasiūlymų ir kviečiame susiderinti kreipiantis tiesiogiai: elektroniniu paštu biok@biok.lt arba skambinkite telefonu +370614 03676. Jeigu mus pasiekti sunku, prašome užpildykite užsakymo-skundo formą ir mes su Jumis tikrai susisieksime: https://forms.gle/moGxxZXTut1XpUaN6

Gabrielė 2020-06-01 12:42:23
Tikrai nerekomenduoju niekam užsisakinėti iš šios įmonės. Užsakymas padarytas 05.13, šiandien yra 06.01 ir aš vis dar negaunu savo prekių. Prisiskambinti nurodytais numeriais neįmanoma, niekas net nesiteikia atsiliepti. O ką jau kalbėti apie profesionalumą, iki kurio šiai įmonei labai toli, perspėjant klientą, jog siunta vėluos. Labai apmaudu, jog tokios nevykusios įmonės, visiškai nesuorentuotos į klientą, egzistuoja ir gadina pasitikėjimą apsiperkant elektroninėse parduotuvėse. Taigi, vertinu šią įmonę tik NEIGIAMAI.
PAPILDYMAS:
Pagaliau pavyko prisiskambinti, pasiteiravus kur yra mano prekės, nesulaukiau jokio “apgailestaujame” “atsiprašome”, o tik “žinokit jūsų užsakymas pasimetes sistemoje buvo, tai siūlyčiau palaukti savaite”, tokio žemo lygio aptarnavimo, dar neteko matyti. Kadangi atsiliepusi moteris ko gero nėra girdėjusi apie bendravimo su klientu etiketą, tai ir suteikti tokiai įmonei šanso pagerinti savo įvaizdį nebesinori. Malonu, kad nors ir atsainiai, bet sulaukiau pinigų grąžinimo pasiūlymo, kuriuo ir pasinaudosiu.
Apsurdiškas pristatymas, termino laikas toli gražu ne toks, koks nurodytas pristatymo taisyklėse, tikrai jausmas, kad prekės ne Lietuvoje, o Kinijoje. Tikėjomės greitesnio pristatymo, labai nusivylėme, nes prekių negaunam, o sakėmės gegužės 12d.
Nepatarčiau užsisakinėti, nes visiškai nesistengia pristatyti prekių laiku, nežino nei kur ta siunta, nei atsiunčia kažkokį patvirtinimą. Be to jei siunta vėluoja nepraneša, reikia pačiam rašyti laiškus ir klausinėti... tikrai nusivyliau, nes pasidaro sau “wow” reklamą, bet neišpildo elementarių reikalavimų ir patys nesilaiko savo pirkimų taisyklių. O kas geriausia, kad pasiūlo palaukti dar 5d.d. O kas bus po tų dar 5 d.d. Tai jau neaišku... per karantino laikotarpį iš visur būdavo, kad vėluoja, bet visada praneša apie tai, be to Biok patys nurodo, kad gali trukti 10d.d. Dėl tokios situacijos, bet net ir per 10d.d. Nespėja pristatyti... ir dar geriau - pasiūlo 20 proc. Nuolaidą kitam apsipirkimui, na atleiskite, bet man nereikia tos nuolaidos, nes tikrai antrą kartą čia nepirksiu:)
Violeta 2020-05-26 23:30:01
Sveiki tos jausmas kad užsakymas iš kokios kinijos gabenamas jau daugiau nei dešimt dienu ir nei siuntos nei normalaus paaiskinimo na kaip suprasti ir vis tempia laika ? Labai noreciau suzinoti ir ar isviso siunta yra itiekta kurjeriams nusivyliau labai

Įprastai prekės yra pristatomos per 10 d.d. (nuo užsakymo apmokėjimo dienos, kaip nurodyta Pirkimo taisyklėse), tačiau susidūrus su netikėtai dideliu užsakymų srautu ir techniniais nesklandumais prekių pristatymo procesas užtrunka ilgiau nei įprastai. Pripažįstame, jog reikia tobulinti visus procesus, todėl dėkojame už Jūsų pastabas ir į jas reaguojame, norėdami tikslingai pagerinti apsipirkimo kokybę mūsų el. parduotuvėje.

Viktorija 2020-05-25 15:36:13
Nerekomenduoju įsigyti prekių iš šio puslapio. 10d.d pristatymo terminas. Tempia iki paskutinės dienos. Norit susižinoti optimalu laiką, kada siunta bus perduota bent jau kurjeriams. Neįmanoma. Nesugeba atrašyti į užduotus klausimus. Neįsiskaito į temą, o siunčia “ astsakymą” tą pati per ta pati, kaip vyksta užsakymas ir jo eiga. Visiškai negeba bendrauti su klientais. Siunta jau 3 sav. keliauja Tarp miestu

Vartotojas 2019-07-10 22:19:01
Nerekomenduoju niekam! Dantų pastos, tos kur DIENA-NAKTIS visiška tragedija, tikrai nevertos tokių pinigų 7, 49 €. O beto ir reklama melaginga bei klaidinanti, rašoma, kad: suteikia neįtikėtinai ilgai trunkančią gaivą, tie kas rašė, ko gero net nebandė valyti dantų su šia pasta... Kur ta gaiva, jau nekalbu apie ilgai trunkančia? Gal apie oro ar vandens gaiva rašoma? Jokios gaivos, jokio šaldančio poveikio ir aplamai toks jausmas, kad dantys ir burna nevalyti. Stipriai nusivyliau šiuo gaminiu, pastos labai prastos kokybės, gailiuosi, kad iš vis pirkau, pinigai išmesti į balą, o pastas teks išmesti.
Pirmiausia, apgailestaujame, jog jums nepatiko ši dantų pasta. Ryto ir vakaro dantų pastų poveikis pagrįstas tiek mūsų vidinės laboratorijos, tiek nepriklausomų ekspertų ir išorinių institutų tyrimais. „Ecodenta“ turi platų dantų pastų asortimentą - tikimės, kad atrasite sau tinkamą. Visą asortimentą galitep amatyti čia: https://www.ecodenta.lt/Produktai/ecodenta/dantu-pastos/

BIOK laboratorija komanda
Ieskanti darbo 2019-09-12 22:12:19
Labai vilkino atranka. Uztruko virs dvieju menesiu. Ejau per darbo agentura, praejau i kita etapa i pokalbi su vadovu. Atrode rimta, tada dingo ir vel atsirado po 2men. Liepe pasidaryt testa, po rezultatu kurie tenkino juos, pakviete vel i pokalbi. Vel uztrukom beveik valanda, jau nekalbu apie tai kad randasi uz miesto ir vazinejimas laiko suryja. Vadovas rimtu veido patikino kad eini i kita etapa ir bus dar logine praktine uzduotis. Apsitarem, kad 2sav laikotarpyje. Po paros sulaukiu skambucio is atrankos agenturos, atsiprase, pasake, kad toliau nebesvarsto, neva asmenytes testas tiko kt pozicijai. Bet Biok vadovas sake kitaip :) komedija. Dirbtinai sukuria sau darbo ir gaisina zmogaus laika ir kura.

ačiū už Jūsų grįžtamąjį ryšį ir nuomonės pasidalinimą. Labai apgailestaujame, kad įvyko nesusikalbėjimas ar nesusipratimas tarp Jūsų ir mūsų įmonės kolegų, kurie vykdė atranką.
Remiantis mūsų įmonėje veikiančia personalo atrankos politika, atranka gali trukti iki 2 mėnesių, priklausomai nuo kandidatų skaičiaus ir tinkamumo ieškomai pozicijai. Visus atrankos etapus ir jų planuojamus terminus kandidantams komunikuojame iš anksto, kad galėtų abi pusės planuotis laiką ir įsivertinti galimybes. Vienas iš atrankos etapų yra asmenybės testas ir praktinė užduotis, kurios tikslas patikrinti kandidato kompetencijas. Taip pat visus potencialus kandidatus kviečiame pas save į įmonę, kad galėtų susipažinti su įmone, aplinka, įsivertintų atstumą nuo miesto centro iki mūsų įmonės, ar jis bus priimtinas būsimiems darbuotojams važinėti kiekvieną dieną į ofisą.
Kadangi Jūsų minimu periodu buvo vasaros laikotarpis, tai greičiausiai atranka galėjo užsitęsti dėl išilgėjusio susitikimų derinimo laiko su būsimais kandidatais dėl atostogų periodo. Dar kartą atsiprašome dėl išsitęsusio laiko ir nesusikalbėjimo.
Sėkmės darbo paieškose!

BIOK laboratorija komanda
Baigėsi skutimosi putos. Bėgu į parduotuvę, neršiu po lentynas, ieškau “Aro”. Pardavėja ryžtasi man pagelbėti ir rankas įbruka kažkokį “kilingų”. Į mane žvelgė kažkieno psichikos trauma. Beskonybė. Net nusipurčiau. Nevykusi dizainerio psichodelija. Bet ne visi gi savo marazmą suvokia. Ilgokai paieskojęs ant buteliuko pavadinimo perskaičiau “kill”. Užmušti, nužudyti - ką čia dabar ruošiasi mane?! Mintys sukosi paniškai greitai. Ne! Tokio multikulturinio mėšlo net baisiausiame košmare nenorėčiau susapnuoti. Nepirksiu, kad kas rytą į mane žvelgtų kažkieno psichikos trauma.
Visus tuos 23 metus naudojau Rasos produkciją. Be galo gaila, kad nebeliko. Gaila, kad nebeliko gražių lietuviškų pavadinimų. Visiškai nesuprantamas sprendimas. Manau, kad Lietuvos rinkoje neteksite daug buvusių vartotojų.
Labai liūdna, kad TOKIĄ apyvartą turinti įmonė siūlo dirbti už 380 Eur. ant popieriaus (kad ir fasuotojai).
Labai noriu pasidžiaugti jūsų gaminama produkcija ir paskatinti ją naudoti kitus :). Naudoju ekologišką "Margarita" dušo prausiklį bei skystus rankų muilus, kurių kokybe esu labai patenkinta. Mane sužavėjo jūsų įmonės profesionalūs darbuotojai! Linkiu jums visokeriopos sėkmės tolimesniuose darbuose!
Jau daug metų naudoju Biok laboratorijos kosmetiką - kremus, dušo žele, o dabar ir dantų pastą.Kas paskatino naudoti šios įmonės produkciją? Vieno seminaro metu į šią įmonę buvo organizuojama ekskursija. Jos metu sužinojau, kokią produkcija čia gaminama, kokios žaliavos naudojamos, koks požiūris į gaminio kokybę, pamačiau gamybos procesą ir tapau ne tik pati biok laboratorijos gaminių pirkėja, bet ir papasakojau apie šią įmonę savo giminėms, draugams ir bendradarbiams. Bet viena galiu pasakyti, kad pati geriausia reklama produktams - jų kokybė. Džiaugiuosi, kad lietuviška įmonė gamina tokią puikią ir paklausią prekę. Sėkmės Jums!
Esu lietuviškos produkcijos šalininkas, dėl to džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra ne tik maisto pramonė, bet po truputėli plečiasi ir chemijos (kosmetikos) šaka. BIOK produkciją naudoju jau gan senokai. Esu labai patenkintas ARAS antiperspirantais. Taip pat neseniai išbandžiau ARAS skutimosi želė, kuri pasirodė geresnė, nei prieš tai naudotos užsienio produkcijos. Tačiau ARAS šampūnas su mėtomis man netiko, atsirado pleiskanų, tad jo teko atsisakyti. ECODENTA dantų pastą pradėjau naudoti neseniai, bet labai patiko. Manau, kad ir toliau ją naudosiu. Taip pat šiandien atradau BIOK e-parduotuvę ir tai mane labai nudžiugino, nes nuo šiol galėsiu ne tik naudoti norimą kosmetiką, bet ir gauti ją bent truputi pigiau, nei prekybos centruose. Tikiuosi ir toliau iš jūsų tik geriausių rezultatų!
Vilma 2013-01-05 14:18:20
Labai džiaugiuosi Margaritos ekologiškų produktų linija.Naudoju juos jau antrus metus ir esu labai patenkinta tiek kokybe,tiek kaina.Veido ir kūno oda atsigavo,nėra jokių šalutinių poveikių,oda daugiau nebedirginama,švelni ir sudrėkinta.Labai patinka Ekodenta dantų pastos,tikrai aukštos kokybės,jau seniai reikėjo gero lietuviško produkto dantų priežiūrai.Tikiuosi,ateityje ekologiškų produktų linija plėsis džiugindama vartotojus.Sėkmės:)))
Laba diena gerb. Vilma,

ačiū Jums už gerą žodį- tai paskatina ir padrąsina ir ateities darbams! :)

Malonu, kad mūsų gaminami produktai pateisina Jūsų lūkesčius. Jei turėsite pasiūlymų, pastabų, pageidavimų- visuomet kviečiame pasidalinti.

Linas Čereška
Labai džiaugiuosi Margaritos ekologiškų produktų linija.Naudoju juos jau antrus metus ir esu labai patenkinta tiek kokybe, tiek kaina.Veido ir kūno oda atsigavo, nėra jokių šalutinių poveikių, oda daugiau nebedirginama, švelni ir sudrėkinta.Labai patinka Ekodenta dantų pastos, tikrai aukštos kokybės, jau seniai reikėjo gero lietuviško produkto dantų priežiūrai.Tikiuosi, ateityje ekologiškų produktų linija plėsis džiugindama vartotojus.Sėkmės:)))

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...
Tauperiai
AMWAY produktai

Adresas: Rotušės a. 14, Rinkūnų k., LT-62161 Alytus.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; chemijos pramonė, gaminiai; kava, arbata; kosmetika, parfumerija; maisto produktai; sveiki produktai; valymo priemonės.
Visi AMWAY produktai parduotuvėje >>> www.AmerikaNamuose.lt AmerikaNamuose.lt tai greitas ir patogus būdas įsigyti mėgstamus AMWAY produktus tiesiai į namus, paštomatą ar paštu. AmerikaNamuose.lt tai Jūsų vartai į AMWAY pasaulį

Per paskutinius J. Bideno ir D. Trumpo debatus nokautų nebuvo
Per paskutinius J. Bideno ir D. Trumpo debatus nokautų nebuvo 10-23 08:17
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir jo varžovas rinkimuose Joe Bidenas ketvirtadienį per savo paskutinius debatus, surengtus likus 12 dienų iki rinkimų, apsikeitė kaltinimais kyšininkavimu ir...
JAV patvirtino remdesivirą kaip vaistą nuo COVID-19
JAV patvirtino remdesivirą kaip vaistą nuo COVID-19 10-23 08:07
JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) patvirtino antivirusinį preparatą remdesivirą kaip pirmąjį preparatą koronavirusinei infekcijai COVID-19 gydyti ir leido jo duoti intraveniniu būdu...
V. Šapoka: pinigų mokytojų poilsiui biudžete nėra
V. Šapoka: pinigų mokytojų poilsiui biudžete nėra 10-23 07:38
Vyriausybės žadėtų 100 Eur pedagogų poilsiui kitų metų biudžete kol kas nenumatyta, nes ši priemonė nėra suderinta su Europos Komisija (EK), sako finansų ministras Vilius Šapoka. Tuo metu...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

AT&T 28,28 +5,84%
Nasdaq 130,09 -1,72%