Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Bauer Int

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Bauer Int"

Atsiliepimai apie UAB "Bauer Int"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Bauer Int"

Noriu pranešti apie šią kompaniją, kaip apie tikrus s*****s. Jie negerbia žmonių laiko.
Prieš kelias savaites su dauge dalyvavome Baskovo koncerte, buvo pasiūlyta užpildyti anketą. Vakar dieną sulaukiau šios atstovybės darbuotojo skambučio, ji tikino mane kad aš laimėjau prizą ir PRIVALAU atvykti jį pasiimti. Šiandien dieną vėl sulaukiau to pačio darbuotojo skambučio ir mane primigtinai spaudė atvykti astiimti to "YPATINGO" prizo. Skambinačiam darbuotojui, minėjau, kad man nėra patogi atsiėmimo lokacija ir laikas. Tačiau ji vistiek primigtinai mane spaudė ir dar sakė pasiimti draugę, kuri taip pat gaus dovaną.
Atvyksusios atsiimti "prizo" radom foje sėdinčius kelis žmones, kuriuos matyt lygiai taip pat prisiviliojo. O pasirodė apie prizus ten nė kalbos, o ten distribucija ir prezentacija apie jų produktus.
Ačiū BAUER už mano sugaištą laiką, kuris visiems šiais laikais labai svarbus.
Nepatariu niekaip su šia kompanija turėti kokių nors reikalų.
Gėda tokiai įmonei, kad per ilgą laiką nesugeba sugrąžinti 140 eurų, o kai skambini net telefono ragelio nekelia, kai parašai el. laišką irgi atsakymo negauni. GĖDA
Kestutis 2017-01-24 01:42:21
Kas nukentėjote nuo firmos Bauer rašykite faustaser@gmail.com. Gal kartu paieškosime teisybės teisme, nes tikrai matau kad nukentėjusiu yra daug.
buvau apgautas del keptuves turiu visus garso ir vaizdo irasus kreipiuos dabar i vartotoju teises po to jei reiks i teisma
Rugsejo 2d. teko pabuvoti prezentacijoje. Poisiaujant Palangoje mes su vyru buvome pakviesti 0.5val. Praejus tam laikui as pasakiau, kad laikas jau i pabaigą o pamasazuota tik viena pora. Vedejas buvo l.nemandagus ir pasake, kad durys atidarytosR....
Trumpai apie Bauer. Esu sena klientė, pirkę keletą brangių prekių, keliones. Taigi susigundžiau dar viena kelione- Turkija. Nesklandumų daug- kelionėje nėra patalynės, apgyvendina vienam kambaryje su svetimu vyriškiu. Gryžusi parašiau laišką - pretenziją. Praėjo jau du mėnesiai, atsakymo ir atsiprašymo nėra. Apie kompensaciją už sugadintas atostogas jau nei tikėtis neverta....Taigi dėmesio - s*****i a*******i.
Pakviete Bauer įmonė i kelione, vykau pirmą kartą, o pries tai paskaičiau atsiliepimus, kurie yra vaziavę, buvo nuomuonių įvairių, netgi truputi bijojau vykti, bet jau buvau suskubus inesti pinigus, Na, zinoma jauni gali visaip apseiti ir be firmų, ir kai kurie raso neigiamus atsiliepimus, bet mes-vyresnio amziaus zmones, neisivaizduoju geresnes keliones, kaip su šia firma, gal k0ks euras ir brangiau išeina, bet aptarnavimas super--surinko mus, vos ne už rankučių visur vedžiojo, pradedant nuo oro uosto durų, iki bagazo pridavimo, iki bilietų pirkimo, iki lektuvo isodiimo, Rodos saloje nusileidus vel gi privaziave jau 3 naujausi autobusai, vairuotojai bagazus sudeda, eksk vadovai skaiciuoja, sodina mus, nuveza operatyviai i viesbuti, vadovai padeda registratoriams mus apgyvendinti, viesbučio darbuotojai nunesa i kambarius lagaminus, ikurdina, ekskursijos suorganizuotos, nuveza, gidai aiskiai ir idomiai pasakoja, parvaziuojant vel mus kaip visčiukus visus suskaičiuoja, rupinasi, na, nenorekim, kad visa tai būtų už dyka, zinoma kainuoja, bet, kaip man vyresnio amžiaus zmogui, labai patiko, ir sekančiais metais vyksiu tik su jais, net neskaitydama jokiu neigiamų komentarų, o jiems, taip sunkiai dirbantiems ir dar turintiems tiek daug kantrybės su mumis, linkiu ko geriausios sėkmės ir ištvermes jų darbe.Būkite su mumis-mūms Jūsų reikia,
Savo kailiu įsitikinome kokia tai manipuliatorių ir melagių kompanija. Kol maloniai pirkome jų prekes, turime lygintuvą, sulčiaspaudę, antklodes, buvome tinkami. Kai eilinį kartą sausio 25d. jų darbuotoja Asta Veršelienė pakvietė, kaip jie sako atsiimti prizo, įspūdingai pristatė masažinį krėslą ir neleidus nei pagalvoti įsiūlė jį įsigyti. Jau kitą dieną atsitokėję supratome, kad mums jo nereikia ir negalėsiu juo naudotis, nes esu po širdies operacijos ir netinka vibracijos. Tada ir pamatėme tikrą Bauer firmos veidą, prasidėjo tikrosios manipuliacijos. Kaip dauguma čia ir rašo grąžinti jau negali. Tau visaip meluos, kad tempti laiką iki sutarties atsisakymo termino. Jau sausio 26d. paskambinau Astai, kad norime grąžinti, ji maloniai paprašė palaukti, nes ne dažnai būna Druskininkuose, po kiek laiko aišku vėl patys skambinome, jau pažadėjo paimti vasario 9d. ir pasakė, kad krėslas jau perrašytas į firmos apskaitą. Patikėjome, nes nesame susidūrę su tokiais apgavystės metodais. Aišku niekas neatvyko paimti, tada tik sunerimome, kad kažkas ne taip, pradėjome ieškoti kaip turėtume grąžinti prekę. Sutartyje įrašyta, kad turėjome būti išsamiai informuoti apie teisę atsisakyti sutarties, atsisakymo tvarką, gauti atsisakymo formą. Aišku tokios informacijos negavome, Asta paskambinus nepaaiškino apie atsisakymo tvarką, tik žadėjo krėslą paimti. O jau kai kreipėmės po to kai neatvyko, tada prasidėjo kitos kalbos, kad jūs jau praleidote terminą. Supratome ko jie siekė, kad tais pažadais pratemptų 14 dienų terminą per kurį turėjome kreiptis raštu, bet nerašėme, nes jau buvo pažadėta paimti krėslą. Net nepagalvojome, kad firmos darbuotojai galėtų dirbti tokiais metodais, meluoti savo klientams, kai šiais laikais visi stengiasi išlaikyti klientą, tuo labiau pastovų. Kai parašėmė atsisakymą raštu, jau jie ramiai galėjo parašyti, kad atsisakome nutraukti sutartį, nes praleidote terminą. Ir kaip visi rašo tai vis ta pati direktoriaus pavaduotoja atsakinėja, atidirbusi visą metodiką laiko tempimo ir manipuliavimo, o Asta net neatsiliepdavo. Susirašinėjimas tęsiasi jau trečias mėnuo, ko tik neišgirdome, tai tarsis su buhaltere, tai banko prašykite nutraukti lizingo sutartį, tai rašykite prašymą direktoriui, tai kam kreipėtės į vartotojų teises. Žadame kreiptis ir į teismą, ir televiziją, kad būtų paviešinti tokie žmonių mulkinimo metodai. Atsiliepkite kas esate paskutiniu metu nukentėję, nes manau, kad kada nors reikia juos sustabdyti. Kas tai per prekybos metodai, kaip jie iki šiol įteisinti Lietuvoje.
Paskambino ir maloniai pakvietė į renginį Panevėžyje Kadangi turėjome laiko, nuvykome. Ir nusivylėme, vadybininkė nesugeba valdyti situacijos, trūksta bendravimo kultūros …”kai baigsiu pasakoti galėsite klausti”. Daugiau nevyksime, tokiuose renginiuose svarbiausia pagarba svečiui, ar Bauer vertina kitaip ???
a*******i konkretus, trukdo žmonių laiką, ateik dovanų
Siaip tai mes su sugyventiniu tai pat zaidem si zaidima ir patekom i finala nes losiau antra karta viena ejau plamsete ir ismanu telefona bet kadangi naujas numeris mano tad neprisiskambino man sake kad atves i namus prizus laukiau taip ir neatveze melas yra sie zaidimai
Bauer įmonė gražiai pakviečia į pasisėdėjimą Šiauliuose, gražiai kalba apie dovanas. Tačiau nuėjus, sugaišus savo brangų laiką, pamatai, kad ne tik kad dovanų nėra (čia nėra svarbus dalykas), bet ir pasako "jei nieko neperkat, neikit daugiau". Tokio neadekvatumo, ne pagarbos žmogui, nesu girdėjus. Ne tokie žmonės turėtų atstovauti šiai įmonei. Iki 30 m žmonių neįleido! Išvarė!!!! Kodėl??? Nes didžiausias smegenų plovimas vyresniems žmonėms, kurie susigundo, turi vaikų, anūkų. Kam kviečiat, mus gaišinat?! O atėjus išvarot?! Jei nepatiko Jūsų siūloma produkcija, gal kitą kartą patiktų, bet po jūsų "jei nieko neperkat, neikit daugiau", neisim! Sėkmės Jums, tokiomis darbuotojoms tik atsikratyti!
Labas vakaras,
Šilutės m. pirkome virtuvės robotą BAUER cook, ir labai prašytume, jog su manimi susisiektų konsultantė, pristatanti robotą, būtinai reikia konsultacijos.
Dėkoju
Kada skambina jūsų merginos, labai gražiai ir maloniai nuteikia, kad ateikit pasiimti dovanėlę, ir jei su sutuoktiniu kartu ateisit duosim ir jam krepšį kaip dovaną.
bet kalba ne vien apie tai...
Buvom pakviesti į tokį pasisėdėjimą, kitaip nepavadinsi, bet teko suabejoti jūsų įm.atstovo sąžiningumu KAUNE.
Visų pirma užpildėm lapelius, kad gausim dovanas, moterys po rankšluotėlį, o vyriškis krepšį BAUERIO...bet deja krepšį tai davė vyrams, o jų moterims, kurios buvo kviestos atsiimti tą prizą, negavom nieko ant ko mes tada rašėmės, kur tos dovanėlės dingo, nors priminiau, o tai man neduosit nieko...
bet ne tame reikalas, reikalas jūsų sąžinėj, ir kuo tada pasitikėti, jei tie visi užpildyti lapukai yra niekiniai, o juk taip gali nutikti ir traukiant didesnius prizus, kai mes nedalyvaujam, nes neaišku, kur nukeliauja mūsų pildyti popieriai gal į šiukšlyną???
Sąžinė tai dar ne viskas, aprenkit padoriai savo vyrukus.
Paskui pamirštama kad reikia kavą užpilti, o ką jau ten apie kokį saldainį kalbėt, kai gauni vieną ant trijų......
norėtųsi dar daugiau parašyti, bet tiek to juk sakysit, kad mes jus žeminam ar pan., bet yra kaip yra....
toks retas įkyrumas darbuotojų - jau 10-ai bobai sakau, kad atsižymėkite ir man neskambinkite, nes man iš jūsų nieko nereikia. tiesa, prieš kokius 8 metus pirkau puodą už 2000 litų ir gana - daugiau manęs neišdursite. man tikriausiai skambinėja iš Kauno skyriaus... ne kokie laikai atėjo Bauer, nes niekas nebeperka jų neadekvačių prekių...
Sveiki, esu labai dekingas bauer saziningumu grazinus i mano saskaita 170, 00 eur. Nors paejo zadetas laiko terminas, taciau SIANDIENA GAVAU 170 EURU. TUO LABAI DZIAUGIUOSI. DAR KARTA, DEKOJU BAUER ATSTOVYBEI. BUKITE SVEIKI.
Pries dvi savaites gavo bauer mano prasyma, be to buvau atvykes i bauer atstovybe Vilniuje Karoliniskese esancia Karolinos viesbutyje.Sako, laike dvieju savaiciu grazinsime 170 euru. PRAEJO ZADETAS LAIKO TERMINAS! KUR MANO 170 EURU ???? ! JAUCIU KREIPTIS BUTINA I KITAS SVARBIAS INSTANCIJAS. NORS ESU 15 METU bauer klientas daug ka isigijes. ATSAKYKITE, KADA GRAZINSITE PINIGUS?
Neseniai grįžau iš kelionės į Maltą. Tai tikrai nepigi kelionė. Viskas būtų gerai, jei atvykus nereikėtų tokių pinigų mokėti dar ir už ekskursijas- pasakiški pinigai. Įdomu, ar pati Bauer atstovybė žino, kiek jos klientai moka už ekskursijas? Juk net nepateikiami bilietai į įvairius objektus. 2 dienos (iš 7) skirtos grynai atvykimui ir išvykimui. Pritrūkau profesionalių patarimų kaip geriausiai pažinti šalį. Manau, kad prie kelionės turi būti priderinti skrydžiai. 11 val. turėjome atlaisvinti kambarius, o skrydis tik 19.45 val. Šiaip oras buvo geras, maistas taip pat. Dėkoju gidei Daivai, kuri įdomiai ir profesionaliai pristatė Maltą.
Klientė 2017-04-11 17:02:47
Juokinga darosi perskaičius komentarus.....pakvietė, atėjau, negavau pavalgyti, negavau pagert....š.....įmonė. Nebūtume lietuviais. Gavau dovanėlę ar bent šiek tiek vaišių, ačiū už skirtą dėmesį. Žmonės, ar nuėjus į bent kurią parduotuvę gaunate nors šiek tiek dėmesio iš personalo, kaip iš Bauer???? Kasininkė net "laba diena" nepasako.
O čia įmonė dirba su klientais, su kiekvienu indvidualiai, kviečia, supažindina su prekėmis.
Juk kai kviečia galite atsisakyti, niekas su botagu nevaro.
Įpiršo, užkerėjo....JUOKINGA. Gal per daug vynelio prigėrei todėl nesupratai ką darai???? tokiu atveju, kalčiausia lieka įmone, bet ne pats (Lietuvio sterijotipas).
Turiu prekių, užsisakau ko man reikia, apgalvoju prieš pirkdama ir lieku patenkinta. Sėkmes augti, tobulėti ir kantrybės su tais kurie tik nori pavalgyti ir gauti mašiną už atėjimą į renginį.
Klijentė? Greičiau Bauer darbuotoja esate. Individualus priėjimas? Smegenų pudrinimas, melavimas ir prekės apibūdinimas neegzistuojančiais privalumais. Ir tai gerai? Kokios ten vaišės? Greičiau prisidengimas tuo kad bus vaišės. Keli saldainiai ant stalo. Melas kviečiant, meluoja kad nebus prekiu pristatymo. Aiškino kad laimėjau viso kūno masaža, o realybėj patekau i banalų prekių pristatyma.
Juk kai kviečia galite atsisakyti, niekas su botagu nevaro.
Siandien pristatymas vyko antisanitarinem salygom.Pone Vaida pries spaudziant sultis reikia isplauti rankas !Sulciaspaude buvo purvina ir maisiuke buvo atlieku, Vaisiai pjaustyti valyti turi galiojima.Jus su savo nudazytais nagais kisot ir spaudet vaisius uogas o marka dar ir spaudet, tam ant jusu stalo gulejo tam skirtas grustuvelis.Kita karto nors pirstines uzsidekit nes ir manikiurui kenkia ir zmonems nesaugu!
Gintaras 2015-12-20 04:09:06
As tikrai nedirbu.ir nesuristas su Baueriu.bet gaminiais tikrai esu ju patenkintas.turiu ir puodu rinkiny.ir vilnos patalyne.super daiktai.o svarbiausia.labai maloniai.aiskiai.issamiai motetys pristato siuod gaminius
Sveiki, labai butu idomu isgirsti kuo patinka puodai? Tai geri puodai, bet ne uz tokia kaina. Sake manu kose isvirsim nemaise
Tikri lietuviai, tik skųstis ir mokat....negi niekas neįsigijote kokybiškų prekių.
Mes su žmona jau daugiai kaip 10 metų naudojamės Bauer produkcija ir patenkinti. Paskutinis pirkinys- lėtaeigė sulčiaspaudė, ja gal 4 metai naudojuosi, net ir vaikai atvažiuoja sulčių išsispausti.
Vladas 2017-03-09 10:53:36
Kęstuti. Nekurk pasaku, gi du mėnesius naudojai ta krėsla nei cento nesumokėjęs, kokios 6 dienos. Aišku kiekvienas lietuvis nori išdurti kitus ir kažką nemokamo gauti, bet tu čia jau visas ribas peržengei. Ir pats nekliedėtum apie teismus ir televizijas, pakaktų tau vartotojų teisių apsaugos, jei būtum per 6 dienas atsisakęs ir gražinęs. Koks sekantis žingsnis? Pasiimsi mašina lizingu, nieko nemokėsi ir už metų reikalausi kad pasiimtų, nes nugarai netinka?
Kokius 2 mėnesius naudojausi? Atsisakymo pareiškimas buvo išsiustas po 6 dienų, tame tarpe 5 dienas buvom komandiruotėj. Iškarto po atsisakymo telefonu pasakiau kad preke nesinaudojam. Bauer telefonu tempė laika, žadėdami paimti prekę. Ir ne aš vienas susidūriau su atsisakymo pareiškimo ignoravimu, neatsiunčiant jokio atsakymo o tik telefonu žadant paimti. Sutinkam su betkokia ekspertize, kad prekė yra ir dabar nenaudota.
Kestutis 2017-02-06 12:05:02
Marija. Tai mes ir planuojam daryti. Lygiai tokia pati situacija. Ipiršo demonstracijos metu masažini krėsla. Pripasakojo koks tai vaistas nuo visų ligu. O man yra nugaros problemos. Išbandžius, nugaros problemos paūmėjo, reiškia jis netinka. Po 6 dienų po atvežimo išsiuntėm atsisakyma tas buvo 2016, 12, 12. Ir iki šios dienos negavau jokio oficialaus atsakymo, nors pradžioj žadėjo paimti o prieš kelias dienos paskambino kodėl nemokam imokos, grasina anstoliais. Ieškom nukentėjusiu žmonių kad kartu kreiptis ir i televizija ir i teisma. Parašykite faustaser@gmail.com.
Kestutis 2017-02-06 12:05:02
Sveiki, esu Lina iš Joniškio. Turime įsigiję labai nemažai iš Jūsų firmos daiktų.Tad, kai buvome pakviesti ateiti į pristatymą, vakar t.y vasario 27d., net nesudvejojau pasakyti Taip... Paklausus manęs ką aš atsivesiu, iš karto atsakiau, kad savo vyrą.Tai firmos darbuotoja iš karto man pasakė, kad mes galėsime rinktis dovanu, rankšluosti, arba skalbiniams dėžę... Per renginį jau buvom sugalvoję pirkti čiužinį, nes tokiu tikslu ir ėjome... Tačiau, renginio pabaigoje buvome apgauti... Niekas jokio rankšluosčio ar dėžės net nepasiūlė, pametė, po kažkokį pirkinių maišelį..Kam reikia apgaudinėti žmones???? Žinoma sekantį kartą, kai jau būsime pakviesti mes jau tikrai nebeisime, į tokį melagingą renginį.. Dar ir kitiems pasakysime, kad tokiuose renginiuose yra apgaudinėjami žmonės.. Dar firmos darbuotoja primygtinai siūlė mums tą čiužinį įsigyti, bet... Mes abu su vyru pasitarę, pagalvojome..Jei žiūri į akis ir sako, kad jūs laimėjote tokias dovanas, o pameto po maišelį, tai kur garantija, kad iš to pačio žmogaus lūpų sklindanti informacija koks geras čiužinys yra VĖL NE MELAGINGA???????? Pasijutome labai apgauti......Tikiuosi, kad kažkas atsakys į klausimą. Kodėl taip apgaudinėja žmones, BAUER įmonėje dirbantys žmonės??????
Sveiki.Esu is Rokiskio.Turime isigije nemazai jusu firmos gaminiu, taciau sikart rasau su nuoskauda, nes jauciames su vyru apgauti jusu firmos darbuotoju.O situacija tokia: neseniai, vasario men.22d.man paskambino jusu firmos darbuotoja, berods, Ausra, jei neklystu, ir pasake, kad laimejau dovana:jei viena ateisiu i pristatyma "pagundos"kavineje tai gausiu ranksluosti dovanu, o jei dviese su vyru-tai gausim nuostabu kelionini krepsi dovanu. Taciau nueje dviese su vyru dovanu gavome MAISELI PIRKINIAMS, kurio tikrai negalima pavadinti kelioniniu lagaminu...KODEL. KODEL???Pristatyma vede OKSANA.Musu paskutinis isigytas pirkinys BAUER masazinis kreslas. LABAI PRASAU PAAISKINTI SITUACIJA ir kur "dingo"kelioninis lagaminas???
Marija 2017-02-06 10:48:17
Sveiki, siunciau registruotu laisku atsisakyma, jokio atsakymo rastu negavau, visas bendravimas buvo tik telefonu, o komentaru jie gal net neskaito, reiketu ta kompanija paviesinti per televizija, tegu visi pamato ka jie isdarineja, nesilaiko savo sutarciu, manau tai jiems nebus naudinga, juk musu cia daug tokiu.
Regina 2016-10-25 13:21:16
Sveiki visi, dar tęsinys kaip elgiasi Bauer: nesugeba nutraukti moki lizingo sutarties, pasirašytos spalio 13d., aišku bando kantrybę ir gadina nervus, mąsto kaip nugvelbti avansu įneštus pinigus. Būkite budrūs, o geriausia nemaitinkime jų 100 kartų brangesnių puodų pinigėliais, jie taip išpuiko ir taip pralobo, kad visiškai su žmogum nebesiskaito.O kas norit gerų puodų tokios pat kokybės netgi geresnės, kaip šveicariški, tai irgi kai paieškojau informacijos, tai pilnas internetas visokiausių nuo mažučio puodo iki puodų rinkinių ir 20 kartų pigesni. Sėkmės aplenkiant bauer.
Parašykite faustaser@gmail.com nes negalima nusileisti. Nes su tokiom bėdom ir mes susiduriam šiuo metu. Jie jaučiasi nebaudžiami.
įspėjimasklientams 2017-02-01 15:22:34
Ištiko tokia pati situacija kaip ir žemiau rašančiai Marijai. Darbuotojai sugeba dirbti tik vieną, įsiūlyti prekes. Grąžinti netinkančia prekę tas pats kas nuskristi į mėnulį. Atsakymo dėl prekės prašymo grąžinti sulaukti neįmanomą. Prekė taip pat net nebuvo išpakuota iš dėžės. Lizingo pirmosios įmokos terminas jau praėjas, antroji taip pat ne už kalnų. Ką gavau iš įmonės? NIEKO!! Aplamai, prašymas turi būti kaip priedas priimant grąžinamas prekes!
Kompetencijos - nulis. Pagarbos eiliniam klientui - nulis.
Šviečiasi tik vienas kelias - teisinis. Nes dabar tai jau principo reikalas, kad įgytumėte pagarbos klientui ir atliktumėte visas pardavėjo pareigas.
Lygiai su ta pačia situacija susiduriam dabar Parašykite faustaser@gmail.com. Bandysim kovot kartu. Mums net anstoliais grasina.
Marija 2017-02-01 14:40:07
Sveiki, taip labai gaila, kad kompanija nesilaiko savo sutartyje pasirasytu punktu.Per 14d.galima grazinti-nesamone nieko negalima, nes jie nepasiraso, kad atsisako lizingo ir tu nieko negali padaryti.Tiesa, paprase, kad palikciau 200, -euro vien uz tai, jog sutvarkys lizinga ir pasiims preke, juk tai bausu, beveik visur pristatymas nemokamas, o cia is Vilniaus i Kauna atvezimas kainuoja lygiai 200, -euru.Ir dar istryna zinutes, , jei teisus, tai ko slepti, preke net neispakuota-ar taip sunku priimti atgal, jei tokios geros prekes!
Kompetencijos - nulis. Pagarbos eiliniam klientui - nulis.
Kestutis 2017-01-24 01:35:02
Su šia firma niekam nerekomenduoju prasidėti. Mandagus bendravimas baigiasi tuoj po to kai iperša preke. Preke iperša tikraja to žodžio prasme. Apžiūrejus atvežta preke supratome kad ji neverta net penktadalio savo kainos ir tiesiog mums netinka.Pasinaudojome savo teise atsisakyti netinkančios prekės per 14 dienu. Atsisakymo rašta nusiuntėme po 6 dienu po prekės atvežimo. Tada jau prasidejo linksmoji dalis. Bauer firmos darbuotojai elgiasi blogiau nei turgaus pardavėjai. Pirmiausiai man buvo pasakyta kad imokėtus pinigus gražins ir preke paims. Po to prasidėjo laiko tempimas tai pavaduotoja atostogauja, šventinis laikotarpis. Vėliau jau prasidėjo ragelio mėtymas ir neatsiliepimas i mano numeri, nors skambinant iš kito numerio atsiliepdavo iškarto.2 mėnesius negaunu jokio oficialaus atsakymo.Spėju kad gali tekti kreiptis i teisma. Neužkibkit ant šios kompanijos kabliuko.
Kestuti, patyriau tą patį, reikèjo rašyti registruotu laišku paprastą prašymą ir kopiją siųsti sutarties. Grasino, kad už prekės paėmimą reikės mokėti berods 25 eurus kurjeriui.Beje tai tos pačios bauer kaškurios vyras, kuris paėmęs prekę jau rytojaus dieną turėjo perduoti iš pat ryto.Tačiau 11val dar jis voliojasi savo namuose lovoj ir firma nepatvirtina kad gavo mano atveju 9l puodą. Beje paėmus prekę netgi neduoda jokio popieriuko kad tikrai jis ją gavo, tik mano naglumo dėka grąžinau tą vairuotoja ir ačiu jam kad pasiraše jog gavo prekę, nors nenorėjo to daryti, nes atseit neįpareigotas.Taigi būkit visi atsargūs, neturėsit ne tik prekės, bet dar ir toliau mokėsit, jei tai lizingas.Apgavikų kompanija
nnnnnnnnnnnnnn 2017-01-11 21:57:56
Antrą kartą Bauer apgauna.Viskas, daugiau jokių ryšių su jais. Paskambino ponia atstovė tel. nr.863810967 ir pakvietė į masažinių krėslų pristatymą. Pasakė, kad manęs laukia pavėluota Kalėdinė dovana - didelis rankšluostis porai, taip pat nemokamas masažas. Na ką, didelis rankšluostis gal ir neblogai, nes tuos krėslus jau esu mačiusi. Pasiteiravau ką aš prarandu jei atvyksiu be poros. Atstovė mandagiai ir gražiai pasakė, kad aš prarandu kelionę antram asmeniui. Aš dar pasitikslinu kokia dovana priklauso, atsakymas - didelis rankšluosti. Sutartu laiku nueinu ir išsėdėjusi visą pristatymo laiką paprašau dovanos. Deja, ji nepriklauso, nes krėslus pristatė kita atstovė. Paskambinu vėl tuo pačiu numeriu ir pasiteirauju, kaip čia suprasti, man atsako, kad ji visų firmos niuansų nežino, nes dovanos gali būti dalijamos ir poroms ir pavieniams atstovams, o kodėl aš negavau ji neturi atsakymo. Taigi, kai kviečia į pristatymus, tai žino viską, o kai iškyla nesklandumai tada kažkaip praranda atmintį ir tai jau antras kartas su šia firma. Tai ar galima jais patikėti? Viena atstovė renka lengvatikius žmones ir siūlo dovanas, kurių nėra, kita atstovė teigia, kad ji nieko nežino apie dovanas.
Tas pats modelis, nors ir sakiau, kad nenoriu jokių reikalų turėti su Bauer, bet susigundžiau didelio rankšluosčio, nuėjau į pristatymą, tačiau gavau tik uźpakaliui tinkantį pasišluostyti, , nosinuką*, vaišina irgi tik arbata kava keliais saldainiais, absurdas, tokio didingumo firma, o taip kiauliškai elgiasi.NESIGUNDYKIT JŲ DOVANOMIS, jie vis ieško naujų lengvatikių.IR KAIP jie neužsirauna ant ryžtingų žmonių, kurie duotų juos į teismą. Manau kad geriau nemaitinti tos armijos mums savo patiklumu ir ji savaime dings nuo vaizdo. O kokius apartamentus jie valdo kad jūs matytumėte, taigi iš mūsų nerealiai brangių pirkinių. Masažinė kėdė apie kurią eina kalba kainuoja internetinėse parduotuvėse nuo 250 eurų, o bauer prašo 2590 eurų. Nu suprantama jiems reikia prabangiai gyventi Venecijas, Maljorkas aplankyti, tai ar duosimės ir toliau mulkinami?
Turiu kai kuriuos Bauer produktus. Ypač džiaugiuosi lygintuvu. Šį mėnesį įsigijau vilnonę antklodę Prestige.
Nusivyliau-tai ne antklodė, o pledas. Šiuo metų laiku miegoti po šiuo pledu šalta. Dovanų dar gavome pledą-tačiau argi tai dovana-jei ji naudojama dar paildomai prie vadinamos antklodės? Tai bendras produktas. Todėl šios kainos "antklodė" neverta-tai paprasčiausias pledas. Gal ji tinka šiltesniuose kraštuose? Bauer atstovams siūlau apklausti savo klientus dėl šio produkto. Vis dėlto tenka pripažinti kad Jūsų produktų kainos per aukštos. Pamastykite...
ant prikolo nuėjau paklausyti. juo labiau kai gyvenu netoli. ale kažką aš ten laimėjau. Atvarau. taure vyno vaišino (nors negėriau, ir šiaip nemėgstu, ir už vairo buvau), saldainių kregždutės... pristatė prekes... kur iki šiol nesuprantu kam pirkti tokius brangius puodus, kai ir paprastas puodas gerai. jei nedidelė šeima ar esi vienas ar dviese, kam reikia tų brangių puodų. sudomino lygintuvas, bet aišku tik tol, kol nepasakė kainos. na sorry, kai parduotuvėse lygintuvas paprastas kainuoja 37 eurus kaip vidurkis, na manau iki 100 eurų, o ten praktiskai visa mėnesio alga... tai sorry, , , prabanga tokį pirkti. geriau jau keisti kaip kojines tuos paprastus. sėdėjau ri vis laukiau, na tai kada ta dovanėlė. nes tik dėljos ir atėjau, pažiūrėti kaip bus.. ir ką. liepė traukti bilietėlius ir laimėjau receptų knygutę :A5 formatas, 60 puslapiu kazkur. juokas. tokių prekybos centruose ir kitur gali prisirankioti ir susiklijuoti ir turėsi receptu knygute. slamstas. kita ten kelionei nuolaidu ceki, nors aisku kad bevertis prizas, kita vel ten kazkoki fuvlo. juokas. na dar uzpildyti kuponus reikejo, aisku telefona irasiau kurio jau nenaudoju, kad nebepristotu... taigi vnz.... grybu karas... neverta gaisti laiko. na bet jei rengia prezentacijas matyt randa lengvatikiu. juk is principo tie daiktai ne bauer, o iprasti daiktai, tik su ju lipduku, uz kurio dar susimoki papildomai. tai kam pirkti is ju, jei gali kitur paieskoti, ir zymiai pigiau.
Jeigu trumpai - BAUER a******u kompanija, kad privilioti klientus naudoja Ostapo Benderio metodus. Neeikite į BAUER prezentacijas, nedalyvaukite BAUER loterijose. Skambinant Jums gali prisistatyti kaip visiškai kitokia įmonė.
Laba diena, nesenei parvykome iš nuostabios kelionės Kipre. Su Bauer keliauju nepirmą kartą ir noriu labai padėkoti už galimybe keliauti su Bauer, ačiū už šiltą bendravimą, gerą nuotaiką nepamirštamus įspūdžius. Didelis ačiū Rasai ir Sauliui :)
Nemokamas sūris - tik pelėkautuose. Šiandien žmona sulaukė skambučio. O grįžo laiminga. Savo skeptišku požiūriu šitoms nesąmonėms nuliūdinau žmoną... Bet va radau šitą saitą, tai galutinai įtikinau, kad nieko ji neprarado nenueidama.
tikrai firma galutinai nusigyveno, nepatikėkite siūlymais, dovanomis, neikite į pristatymus, nes tik prarasite savo brangų laiką...paskambino, atseit kažkur užpildžius lapelį, esu atrinkta kaip laimėtoja, prašome ateiti, gausiu dovaną, bus vaišės ir t.t., šiaip seniau taip ir būdavo...tai va, atėjau, dovanos jokios, užpildėme lapus kažkokiai loterijai, pasakė, kad čia ir bus dovana, jei laimėsim...su vaišėm irgi panašiai, na pasiūlė kavos ar arbatos, ant stalo buvo keli saldainiai...ant spintelės stovėjo vyno buteliai, bet kad nors būtų užsiminę...matyt, pačios pasiima, atseit, suvaišino...žodžiu, neapsigaukite ir nepraradinėkite savo laiko
Perspėjimas tiems, kas sugalvos atsisakyti sutarties su Bauer : turėsit N problemų, sugadintą dieną ir nervus taip kaip atsitiko mano vyrui. Bauer rūpi tik kaip prigauti, išmonyti pinigų nesuteikiant jokio pasirinkimo kaip grąžinti prekę, nes jokios informacijos stengiasi neteikti, o kad ir kelis kartus skambinus ir pačiam klausinėjant, tai numeta ragelį, o paskui matydami jau pasikartojantį numerį visai nebekelia ragelio. Pirmas Bauer skambutis ne apsitarti kaip galima grąžinti prekę, bet sausai praneša, kad apie 14 val atvyks kurjeris paimti prekės, klausiu ar reiks mokėti, nagi 21 eurą, konsultantas prekių negali parvešti, bet vakar prekę paėmė visai ne kurjeris, o greičiausiai artimas Bauer žmogus, sutartis atvežė tik be 5 min. 17 val. ir susirinko ant jų parašus, bet klientui priklausančio egzemplioriaus netgi nesiteikė atvešti, patys atsikopijavom dublikatus, dokumentai pilnai neužpildyti, nėra kas atstovauja priimant prekę, neaprašoma kokios būklės gauna prekę. Tai tik patiems susivokus, žinoma ir su vartotojų teisėmis pasitarus paimtas iš vairuotojo parašas, kad puodą gavo. Dar nežinia kaip rutuliuosis visi įvykiai toliau ar atgausim pradinio įnašo pinigus, ar mokilizingas neprigalvos kokių procentų nuo sutarties pasirašymo iki jos nutraukimo nors pagal grafiką jokia įmoka nepriklausė. Žodžiu Bauer bent su 3 darbuotojom teko bendrauti telefonu, bet visos be elementariausios kultūros, nesuteikia informacijos, manau kad žmogus praleistų terminus, kažko nesupratęs, o paskui tik mokėk ir mokėk. Taigi geriau su Bauer neturėti reikalų
Noriu visiems pranešti, kad firma BAUER galutinai nusigyveno. Prieš kelis metus, būdama prezentacijose, visada gaudavau bent mažą dovanėlę, kokią nors smulkmeną. Š.m. spalio 12d. buvau pakviesta Šiauliuose į prezentaciją, buvo žadėtos dovanėlės, prizai. Žinoma, nieko panašaus neįvyko, atseit laimėjom kelionę, kuri visai nedomina, nes žymiai pigiau ji kainuos, užsakant turizmo biure. Apie vaišes nėra ko ir kalbėti. Rezultate sugaištas laikas, sugadinta nuotaika (VEDANČIOJI VIS KARTOJO, KAD UŽ VISKĄ REIKIA MOKĖTI, VELTUI NIEKO NEBŪNA).Bet juk čia reklama, tik firmoje BAUER nemokama, jiems tai labai patogu. Nusigyvenot, gėda, daug žadat, o rezultate- nulis.Ateityje Bauer aplenksime iš tolo ir aplinkiniams tą patį patarsjme.
a*******i, nieko jie nedavonaja, melagiu kontora, laika gaisina sekdami pasakas.
esame susidure ir mes su Bauer Int atstove Irma, susilaukeme skambucio, kad ruosiamos vaises, staliukai rezervuojami, dovana 60 euru vertes laukia, ispanisko vyno degustacija laukia, pora valandu teko praleist tvankioje, purvinoje, belangeje saleje Karolinos viesbutyje, su dar keliais prakaitu lasanciais zmonemis, beliaukiant stebuklo, kalba buvo apie puodus, sulciaspaude ir lygintuva, kur neva geresniu nera, aisku tai marketingas ir kiekvienas konsultantas bando isgirt savo preke, nes nuo to priklauso jo alga, baisiausia buvo tai, kai zmona noredama nusiplaut rankas pries degustacija uzsuko i virtuvele kur buvo ruosiamos vaises, tokios antisanitarijos nebuvo maciusi, patalpa tragiska ant stalu purvini indai, siuksles, maistas, mesa, darzoves, vaisiai, ir visa tai kartu, prie vaisiu neprisilietem, gale gavom daug skrajuciu, kita diena susilaukem jau skambucio is kitos atstoves Bauer Int Marijos, kur musu jau lauke dovana 400 euru vertes... Nesuprantu vienno, kaip su tokiu poziuriu i klientus jie ruosiasi parduot savo prekes, vien melas, pazadai ir sugaistas laikas

SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. MŪSŲ TIKSLAS Mūsų tikslas – parinkti Jūsų įmonės įvaizdį, poreikius, finansines galimybes atitinkančias ir darbuotojų sveikatą apsaugančias darbo...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Vilniaus g. 31, LT-01402 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...

"Orion Securities" derasi dėl banko įsigijimo
"Orion Securities" derasi dėl banko įsigijimo 12-12 13:21
Lietuvos finansų įmonė "Orion Securities" derasi dėl vieno Vakarų Europos banko įsigijimo.
Atsargiai – ir smulkios donavos gali virsti intersų konfliktais
Atsargiai – ir smulkios donavos gali virsti intersų konfliktais 12-12 13:16
Priimant dovanas gali kilti interesų konfliktai. Jų galima išvengti deklaruojant dovanas viešai.
"Tonbo Imaging" užmojis – inovacinė autonominė transporto sistema
"Tonbo Imaging" užmojis – inovacinė autonominė transporto sistema 12-12 13:10
Indijos "Tonbo Imaging", Lietuvoje įsteigusi antrinę įmonę UAB "Tonbo Imaging", pasirašė su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) sutartį pagal ES priemonę "Smart FDI". Projektui "Inovacinės...

Jūs esate..

CBS 48,24 -3,05%