Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bartus Pro, UAB

Domenai.lt

Parašyk savo nuomonę apie Bartus Pro, UAB

Donatas Bartusevičius 2021-02-23 16:04:43
Laba diena Vladai,

būtų labai šaunu jei įvardintumėte tikslų svetainės adresą, norėčiau patikrinti šią informaciją. Jei norite, galite atsakyti man asmeniškai el. paštu donatas@bartuspro.com.

Apmokėjus sąskaitą per e-bankininkytės nuorodą ar mokėjimo kortelę, mokėjimas užskaitomas per kelias minutes, paslaugos iš karto pratęsiamos, tą galima atlikti visą parą, nepriklausomai nuo to ar pagalbos komanda tuo metu dirba. Domenus perkelti, iškelti iš savo paskyros galima taip pat bet kuriuo paros metu. Kadangi svetainės pavadinimo nenurodėte, negaliu pakomentuoti kas įvyko jūsų atveju.

Tikrai norėčiau paprašyti, kad su manimi susisiektumėte, ar nurodytumėte savo kontaktus, kad galėčiau susisiekti su jumis. Su mumis galima susisiekti telefonu, el. paštu ir pokalbių programėle. Keista girdėti, kad negalite prisiskambinti.
Jau bendravom asmeniskai tada, saket, kad nesumoketa. Tada emailu nusiunciau jusu kolegei faktura, po dienos vel ijunge. Svetaine perkelta. Imones, kurioms teikiu paslauga, domeno tikrai neskelbsiu. Sekmes
Donatas Bartusevičius
2021-02-23 16:04:43 IP 5jp72uiu
Vladas 2021-02-16 09:54:21
Kūriu el. svetaines. Vienai įmonei kurios svetainę talpinau domenai.lt (Bartus Pro, UAB) savaitgalį atjungė paslaugas, nes, jų teigimu, nesusimokėjo (viskas buvo sumokėta), savaitgalį nieko neatsakė, neįmanoma buvo susisiekti. Tuo metu neveikė įmonės svetainė ir emailas, dabras buvo sustojės (įmonė dirba ir savaitgalį ir negalėjo susisiekti su klientais), po to kaltino mus. Galiausiai atkasėm sąsk. faktūrą, nusiuntėm, pajungė atgal... davė apie dešimt dienų hostingo už šitą incidentą (ko vertė keletas centų). Dabar bandau perkelti domeną, nekelia telefono, numeta... Daugiau jokių svetainių čia nekelsiu, nerekomenduoju ir kitiems.
Laba diena Vladai,

Donatas Bartusevičius
2020-02-20 12:11:16 IP 5jp72uiu
Arvydas 2020-02-17 15:51:42
Visiškai nekokybiškas aptarnavimas. Už domeną sumokėta, net 2 kartus. Ir domeną stebuklingai pagal registro duomenis užregistruoja kitas asmuo už daugiau nei 30 minučių po apmokėjimo DOMENAI.Lt. Tokiais atvejais tik parašo "grąžinsime pinigus iki mėnesio galo".
Nepasitikėkite šita kontora!
Laba diena Arvydai,

Kaip ir bendravome el. paštu, Jūsų nurodytas domenas nebuvo užregistruotas domenai.lt jokio kito klientu vardu, domenas buvo užregistruotas kitoje kompanijoje, kuri nėra susijusi su mumis. Bandėte užregistruoti domeną kuris ką tik atsilaisvino iš karantino, t.y. gaudėte domeną, tokiais atvejais visuomet yra rizika, kad domenas nebus užregistruotas, nes rinkoje yra daugiau domenų gaudytojų.

Prašome neskleisti klaidinančios informacijos ir pašalinti savo komentarą. Dėkojame už supratingumą ir geranoriškumą.
Nepasitikėkite šita kontora!
Nepatarciau tureti reikalu su siuo paslaugu teikeju.
Viskai nesprendziamos problemos, apgaudinejami klientai, zadama viena, suteikiama kita.
Pakentesim dar pora menesiu ir iskelsim savo domena.
Na, galiu pasakyti kad aš nusivyliau, norėjom airišką saitą pasidaryti, kituose puslapiuose iš kart išmesdavo įspėjimą, kad reiks tam tikrų domenų ir popierių ir tik tada sąskaitą. O pas sąskaita išstatyta buvo be problemų ir tik paskui jie prainformavo, kad reik tų pačių popierių ir duomenų, o paklausus kodėl to nebuvo prieš apmokėjimą atsakė, kad kažkur jų puslapyje mažomis raidytėmis tai yra nurodyta.
Tad aišku aš žioplas, bet čia yra nesąžingumas mano manymu.
Tikiuosi su jais nebereisk turėti reikalų
Puikus hostingas. Svarbiausia, kad visad sukalbami ir galima susitarti, jei kyla bėdos.

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"Reklamos agentūra Whatabout"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Impress up
Adresas: Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

ES ir JAV laikinai atšaukia muitus, įvestus ginčijantis dėl subsidijų "Boeing" ir "Airbus" 03-05 20:56
Europos Sąjunga (ES) ir Jungtinės Valstijos (JAV) susitarė sustabdyti baudžiamųjų muitų, kuriuos viena kitai įvedė konfliktuodamos dėl subsidijų orlaivių gamintojoms "Boeing" ir "Airbus", taikymą.
JAV ėmėsi sankcijų prieš prieštaringai vertinamą Ukrainos oligarchą
JAV ėmėsi sankcijų prieš prieštaringai vertinamą Ukrainos oligarchą 03-05 20:08
Jungtinės Valstijos penktadienį uždraudė į šalį įvažiuoti prieštaringai vertinamam ukrainiečių milijardieriui Ihoriui Kolomoiskiui, apkaltinusios jį korupcija ir kenkimu demokratijai.
SAM kanclerė: stengiamės nenueiti lengviausiu keliu ir pirma skiepijame pažeidžiamiausius 03-05 19:44
Kai kurioms savivaldybėms susiduriant su sunkumais skiepijimo nuo COVID-19 procese, Sveikatos apsaugos ministerija žada tam tikrus tvarkų palengvinimus, kurie leistų lengviau pereiti nuo vienos...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Google 2049,09 +1,10%
Hewlett-Packard 28,07 -5,87%