Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltvėja, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltvėja

Atsiliepimai apie Baltvėja, UAB

Mes tvirtiname tvorą prie LED stulpų, kad jūsų kieme būtų saugu ir šviesu!
Parašyk savo nuomonę apie Baltvėja, UAB

"Baltvėja" darbuotojai atsakingai ir rūpestingai atlieka savo paslaugas. Su klientais bendrauja maloniai. Mūsų užsakytą tvorą pristatė laiku, taip pat pasirūpino jos montavimu. Viskas buvo atlikta kokybiškai ir laiku. Ačiū Jums :)
Šeimos įmonė, dirba patys savininkai, atvažiuoja ir išmatuoja tada kada gali klientas, jei reikia ir savaitgalį. Malonus bendravimas ir aukštos kokybės tvoros.
Asta 2017-06-28 14:35:16
Džiaugiamės, kad įvertinote tvoros kokybę. Mes optimizuojame visas pajėgas, kad prekės būtų laiku pristatytos, tačiau vasaros laikas yra pats darbų bumas, tai apima visas paslaugas, net transportą. Atsiprašome, kad savaitę vėlavome, klientų poreikių įgyvendinimas mūsų tikslas. Tikimės, kad kokybiška ir ilgaamžė tvoros kokybė išpirks mūsų praterminavimo kaltę. Ačiū už komentarą.
Laba diena Vaida,
Gaila, kad rašote tokius komentarus apie mūsų įmonę ir šmeižiate viešai be pagrindo. Darbuotojų rotacija vyksta, tačiau darbus perima kolegos. Jūsų objektas buvo išmatuotas nemokamai (tuo tarpu tai yra mokama paslauga) pateiktas tikslus pasiūlymas, paruošta sutartis. Jūs atsisakėte avansą atlikti bankiniu pavedimus ir atvykti pasirašyti sutartį. Reikalavote pakeltu tonu, kad privalome atvykti ir pasiimti avansą grynais ir plūdote telefonu mūsų darbuotoją. Kadangi darbai nebuvo pradėti, jums buvo pasiūlyta kreiptis į kitą tvorų tiekėją. Jūsų bendravimas su mūsų darbuotojais yra matomas prikabintame priede. Klientas yra svarbus mums, tačiau tikrai netoleruosiu kaip įmonės vadovė žeminimo mūsų darbuotojų be pagrindo, nei telefonu, nei susirašinėjimais.
a******u saika, atvaziavo ismatavo sieneles dvi, sumelavo, kad atvaziuos su sutartim paimti rankpinigiu, dingo kai i vandeni, paskambinus i firma pareiske, kad Raimondas isejo is darbo, is geru firmu darbuotojai galimai nebega, paskambinus dar sekancia savaite, atsiliepe kitas vadybininkas Edgaras kuris pazadejo savaites pradzioj pasiimt sutarti, bet veliau pareiske, kad daug turi darbo ir neturi laiko, bekit kuo toliau nuo tokios debiliskos firmos, kurioja dirba nekvalifikuoti vadybininkai, nesugebantys patenkinti klientu poreikio, tai parodo kokia imones gaminiu kokybe, pradedant nuo supuvusio vaddybininku darbo
Agnij 2017-06-28 13:27:05
Užsakinėjome segmentinę tvorą iš Baltvėjos. Tvora geros kokybės, tačiau užsakymo vykdymas smarkiai vėlavo. Užsakant neinformavo, kad kai kurių tvoros elementų teks laukti, nes juos reikia dažyti. Pažadėjo, kad įvykdys per savaitę, tai iš tikrųjų įvykdė per 2 savaitės. O vėliau kiekvieną dieną žadėjo, kad pristatys, tačiau sutartą laiką nepristatė. Kai buvo skambinta, tai nesitikėjo atsakyti į skambučius. Atsiliepę, vieni kitiems versdavo kaltę. Labai neatsakingi ir blogas požiūris į klientą.
Saugokites a******ų, už paslaugas neatsiskaito- siunčia netikras pavedimo kopijas. Reikalauja visko ir greitai bet neapmoka nieko.
Šita šeimynėlė naudojasi tiekėjų ir rangovų naivumu.
Pirmą kartą girdime apie patirtus nuostolius, kuriuos turėtume kompensuoti.

Salininkų metalo gaminiai
Metalo suvirinimo darbai

Adresas: Katiliškių g. 14, LT-02212 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; vartai.
Esame jauna ir energinga komanda, sugebanti konkuruoti dabartinėje rinkoje, turime sukaupę savo išskirtinį žinių bagažą gamybos, metalo apdirbimo, suvirinimo, bei gaminių montavimo srityse. Jaunas kolektyvas, profesionali įranga, bei nestandartiniai užduočių sprendimo būdai daro mus išskirtiniais esamoje rinkoje...
Vartonas
Vartų projektavimas, gamyba, montavimas

Adresas: Chemijos g. 4D, LT-51344 Kaunas.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; gamyba; mažmeninė prekyba; vartai.
GARAŽO VARTAI, PRAMONINIAI VARTAI, GREITAEIGIAI VARTAI, PRIEŠGAISRINIAI VARTAI, KIEMO VARTAI, ĮĖJIMO VARTELIAI, TVOROS, VARTŲ AUTOMATIKA, KROVIMO SISTEMOS, KELIO UŽTVAROS GARAŽO IR PRAMONINIAI VARTAI Vartai, kaip ir anksčiau, yra vienas pagrindinių konstrukcinių objektų. Šiuolaikiniai vartai tapo saugesni...
Bendra Lietuvos-Rusijos įmonė UAB "Irona"
Turėklų, tvorų, vartų gamyba

Adresas: Jovarų g. 10, Eigirgala, LT-54341 Kauno r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); durys, raktai, spynos; gamyba; interjero apdailos medžiagos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; vartai; židiniai, krosnys.
IRONA, UAB įvairių gaminių iš metalo projektavimas ir gamyba Metalinės ir segmentinės tvoros, kalviškos ir dekoratyvinės tvoros, tvorų projektavimas ir gamyba bei tvorų ir vartų stulpelių montavimas Kaune, Kauno apskrityje ir visoje Lietuvoje. Metaliniai kiemo vartai, varstomi ir stumdomi kiemo vartai, automatiniai...
Dorvila
Durų-vartų salonas

Adresas: S. Žukausko g. 43, LT-01001 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; pramonės įrengimai; statyba; vartai.
Uždaroji akcinė bendrovė „Dorvila" - teikia visą eilę paslaugų: prekybą durimis, prekybą garažo vartais, konsultacijas, matavimus ir durų montavimą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, bei užtikrina šių paslaugų nepriekaištingą kokybę. Įmonėje sukurta darni užsakymų priėmimo, vykdymo bei pristatymo sistema. UAB „...
HIPERIONAS
LANGAI | DURYS | SEIFAI

Adresas: Verkių g. 44, Durų ir grindų galerija, A korpusas, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; vartai.
HIPERIONAS, UAB langai, durys, seifai, spynos, rankenos Šarvuotos, metalinės durys Šarvuotos durys į butą Šarvuotos lauko durys Metalinės durys į laiptinę Metalinės durys į rūsį Metalinės durys į sandėliuką Miltelinis dažymas durų Lauko durys (šiltos) Lauko durys Mikea (šiltos) Lauko durys, dažytos (šiltos) Lauko...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą 12-13 09:07
SEB bankas Lietuvoje kitų metų vasarį įdiegs naują IT platformą, kuria bus valdoma dauguma banko teikiamų paslaugų ir verslo procesų.
ES, išskyrus Lenkiją, sutarė iki 2050 m. pereiti prie klimatui neutralios ekonomikos 12-13 08:39
Europos Sąjungos (ES) šalių, išskyrus Lenkiją, lyderiai po intensyvių derybų Briuselyje penktadienio naktį sutarė iki 2050 metų pereiti prie klimatui neutralaus ekonomikos modelio.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%

Dyzelis 1,94 0,00%