Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Baltic Post

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltic Post

Atsiliepimai apie UAB "Baltic Post"

LP EXPRESS

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Baltic Post"

Patys blogiausi kurjeriai kokius tik esu maciusi, antra savaite neatiduoda siuntinio, skambinom keliais numeriais, vis pazada, kad rytoj atves, bet taip ir neatveza!!!!!
Siaubingas pristatymas, apie atvykimą informuoja 7val., ryto. Tarp kurių valandų planuojamas atvykimas nerašo. Imk žmogau ir lauk visą dieną, kol pasirodys. Siaubas ir dar kartą siaubas. Nėra ko lygint prie DPD kurjerių.
1, 5 savaitės siunta nepristatoma iš Kauno į Vilniaus paštomatą. Vadybininkai nekelia ragelių arba atsiliepdami pažada sužinoti situaciją ir perskambinti, bet, žinoma, neperskambina. Apgailėtinas aptarnavimas...
Pati blogiausia siuntų tarnyba. Penkias dienas kurjeriai vežiojasi siuntą ir neatiduoda. Skambinti net nebando. Telefoną visada nešiojuosi. Kurjerio tel nesako. Paskambinus į būstinę sako laukti, atveš. Ir tai tęsiasi 5 dienas
2018-10-15 08:45:15 IP 194.33.96.242
Ona 2018-10-10 10:14:06
Sveiki, nesupratau, dar karta rasau, ar jusu kurjeris uzblokavo mano numeri? Nes turejau vel gauti siunta, bet negaliu jam perskambinti, nes iskart atmeta rageli.

Kas čia per tvarka!
Jei aš nepakėliau ragelio, tai negaunu siuntos?
Gal aš tuo metu buvau duše, be to pilni namai artimų kurie gali be manęs siuntą paiimti!
Gal ji man buvo reikalinga dabar, o nelaukt pirmadienio, daugiau jūsų paslaugomis nebesinaudosiu
2018-10-10 08:20:06 IP 194.33.96.242
KRISTINA BERNOTIENĖ 2018-10-08 12:41:16
Laba diena, ant siuntos užklijuota, kad pristatymas šeštadienį, t.y. spalio 6d., o siuntą gavau pirmadienį t. y. spalio 8d. Siunta užsakyta iš Euro vaistinės. Tad šeštadienį labai laukiau vaustų, kadangi šiuo metu sergu. Siuntos registracijos Nr. EB 118825275LT

Apgailestaujame, kad teko patirti nemalonumų. Kviečiame Jus kreiptis el.paštu info@lpexpress.lt, nurodant siuntos registracijos numerį (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės). Šį atvejį būtinai išnagrinėsime ir su Jumis susisieksime asmeniškai. Dėkojame.
Sveiki, siandien Jusu kurjeris mane apreke, pati apsiskaiciavau, bet as jo atsiprasiau, juk pasitaiko, tai nepriezastis rekti, as pati tikrai nerekciau del to. Net rankos drebejo nuo Jusu darbuotojo, kai jis sauke, jam seiles pradejo net taskytis ant mano veido.
Siuntos numeris EB881857243LT perduota į siuntu terminala 10 04 turėjo būti pristatyta 10 05 paskambinus bendruoju telefonu operatorė pasakė, kad mato, kad turėjo būti pristatyta sakė informuos kurjeris skambučiu. Praėjo 5h paskambinus pakartotinai kita operatorė, net negalėjo pasakyti kur siunta. Iš 3 karto sugebėjo nurodyti kur galima siuntą pasiimti pačiam. Jeigu jūsų sistemos dar akmens amžiuje ir nematote kur siunta ar ją turite geriau tai ir nurodykite, nes klientas lieka nesuprastas ir laukime neaišku ko ir kada. Nerekomenduoju Jūsų įmonės. Lauksiu atsakingo asmens skambučio.
KRISTINA BERNOTIENĖ
2018-10-08 12:41:16 IP 77.79.41.178
2018-10-08 08:42:01 IP 194.33.96.242
Inesa 2018-10-06 11:06:40
Esu labai pikta dėl Vilniuje dirbančiu kurjeriu darbo kokybe. Gavau SMS žinutę trečiadienį 22 val., jog mano siunta yra perduota LP express kurjeriui ir artimiausia darbo diena man ja pristatys. Taip pat sms zinuteje buvo rasoma, jog atsiskaityti galiu grtnais arba kortele. Ketinau atsiskaityti grynaisiais, bet turejau tik 500€ kupiura. Ketinau ryte nueiti su vaiku issikeisti. Ryte paskambino kurjeris, pasake, jog jis prie mano namu. As ji informavau apie 500€ kupiura, jis pasake, kad neturi grazos, o kai pasiuliau kortele, pasake, jog kortele atsiskaityti negalima. Mano vaikas 4 men. tuo metu miegojo - negalejau nubegti iki parduotuves. Kurjeris pasake, jog tada kita diena pristatys.
Kitos dienos ryte skambina man kurjeris, klausia ar busiu dienos metu namie. Pasakiau, kad taip. Laukiau jo visa diena, apie 15.30 paskambinau jam del siuntos. Jis numyke, jog dabar kitam rajone ir kad skambinciau i kontaktu centra. Paskambinau ten, kur man pasake, kad mano siunta yra sandelyje ir, kad su manimi susisieks kurjeris. Jis nesusisieke. Dabar sestadienis, o kurjeriai siuntu nebevezioja.
Man itin nemaloni si situacija, nes as laukiau vezimelio, kurio nepristate. As su vaiku niekur negaliu iseiti, juolab turejau sekmadieni vaziuoti i susitikima. Tiesiog esu labai nusivylus. Labai vyliuosi, jog busiu isgirsta.

Klientas nepatenkintas
2018-10-03 18:15:45 IP 78.61.20.229
Atveze siuntini naglu snukiu kurjeris, deze praplesita visa, vnz niekam nepatariu su ta imone prasidet, ypac kurjeris galbajobas, taip.ir norejosi i galva ispirt, ir neva dar nepatenkintas kazkuom., kad namie turiu sedet ir.laukt siuntos kuria turejo.pristatyt spalio 1 diena, matomai siuntoje ieskojo kazko.vertingo, nabagai neina uzdirbt tai vagia is.zmoniu...
2018-10-01 09:09:55 IP 194.33.96.242
Sandra Kaunienė 2018-09-30 11:42:07
Sveiki.
Rugsėjo 24d kurjeris turėjo pristatyti prekę. Paskambinęs pradėjo šaukti kad neranda adreso. Pasakiau kur randuosi ir kad ateinu prie išėjimo. Atėjęs vistiek šaukė kad kitąkart nurodykit tiksliai adresą nes jis neturi kada ieškot. Adresas buvo nurodytas tiksliai. Kurjeris buvo labai nemandagus ir netgi isteriškas.

Sandra Kaunienė

Sveiki.

Sandra Kaunienė
2018-09-27 09:45:39 IP 194.33.96.242
Lukrecija 2018-09-26 20:22:15
Neįmanoma atsiimti siuntos lietingą vakarą. Ekranas nereaguoja į lietimus, siunta buvo extra svarbi o likau be jos nes atsiimti nepavyko. Ekraną valiau ir rankšluosčiu ir servetėlėm, prasikankinau apie 30 min, bet nieko. Ne pirmas bet paskutinis kartas kai per Lp express paštomatą siunčiuos kažką, paštomatas Tauragėje

2018-09-25 09:29:31 IP 194.33.96.242
Evaldas 2018-09-24 18:13:40
Sveiki, vis dar negaunu savo siuntos, jau savaite laiko kaip siunta Kauno skirstymo centre ir statusas nesikeicia. Siuntos nr EB880843747LT. Kiek dar reikes laukti?

2018-09-25 09:27:14 IP 194.33.96.242
Jurgita 2018-09-21 13:34:43
Apsurdas... Savaite laiko jau kaip veza siuntiny.... Ir kaip skambini niekas nekele ragelio arba atmeta.... Tik paraso zinute kad ryt bet tas rytojus jau visa savaite tesesi......

Laba diena, as maniau busiu cia viena, o musu simtai.Nesuprantu nieko, gavau pranesima 09.19 apie siuntu pristatyma kita diena-laukiu ir ta kita ir dar kita, ir nieko.Rasau i info laiska-irgi nieko.Visa laika nervuojuosi, kai matau, kad pardavejas siuncia siunta per LPexpress, tai kam apsiimti toki darba, kurio nesugebi padaryti.Zodziu dzin jiems ant musu, reiks rasyti pardavejams, jei sius per LPexpress, tai aciu-neperku.Tik taip.
Nusivylusi įmonės paslaugomis, taip nusivylusi. Siuntinys buvo atkeliavęs iš Kanados per 4 dienas ir jis prastovėjo savaitę LP EXPRESS sandėlyje, iš jų negavau jokios žinios, nei skambučio, nei sms, kad yra jūsų siuntinys.Taip jis ten ir gulėjo, kol po savaites laiko išsiaiškinau kur jis yra (Dėkui Lietuvos pašto darbuotojai) - nuvykau, atsiimti nepavyko, nes ne turėjau grynųjų, kadangi dar jam buvo pritaikytas mokestis. Nusprendžiau grąžinti siuntinį siuntėjui.
Paskambinau bendruoju tel.pranešti kad siuntinį grąžintu siuntėjui, patikino kad bus kuo skubiau grąžintas. Prabėgo savaite jis taip ir pragulėjo sandėlyje, po poros dienų nuvykau pati į jų sandėlį, paklausti ar jis iškeliavęs. Darbuotojas pasakė kita savaite grąžinsime. PATIKĖJAU.
Po savaites laiko paskambinau vėl bendruoju tel. sužinoti ar siuntinys pajudėjęs. Ir ką išgirdau šokiravo, jokiu veiksmu nesiimta...Pagalvojau na palauksiu dar savaitę. Dar karta paskambinau po savaites tas pats.Pasakė dispečerės klaida, kad ji neužfiksavus, pasakė būtinai išsiaiškinsiu, deja ir tada jokiu veiksmu nesiimta.
Siuntinys taip sandėlyje ir gulėjo, jis tapo visiškai sugadintas. Nusprendžiau susirasti kita tel. nr. Susiradau Vilniaus. Paskambinau i Vilnių. Ačiū vaikinukui (vardo ir pavardes neminėsiu), kuris pasakė, kad paskambins i sandėlį, kur tas siuntinys guli...Jis atsirašinėjo už kolegų darbą...Pagaliau jo dėka po 37dienu siuntinys pradėtas grąžinti siuntėjui.
Esu nusivylusi tokiais darbo veiksniais, abejingumu, melavimu, už siuntinio laikymą šitiek dienų, kuris tapo visiškai sugadintas.Kas už tokį darbą yra atsakingas abejoju ar bus rasta.Su žmonių siuntiniais elgiamasi neatsakingai ir neapdairiai.Visa ta istorija tapo nemaloni ne tik man, bet ir siuntėjui, kuris siuntė šį siuntinį. Dar belieka sulaukti iš siuntėjo bus žinių, kaip atidarys siuntinį ir koks turinys jo laukia. Ačiū LP express.
Baisu.... nusipirkom šaldikli iš elektromarkt parduotuvės. Preke pristatė lpexpress kurjeris. Gyvenam nuosavam name. Kai atvežė atidariau vartus, kad ta šaldikli ivežtu i kiemą.... paliko prie vartu... esu neščia moteris, vyro tuo metu nebuvo tai gavau stumti pati 1, 70m aukščio šaldikli... negana to pakuotė buvo pažeista ir gryžus vyrui išpakavom ir pamatėm jog pažeistas pats šaldiklis įlenktos durelės. Kreipiausi tel liepė rašyt į info@lpexpress.lt ir atsiūst foto. Viska padariau jokio atsakymo nesulaukiu.... šito taip nepaliksiu...jei jūs lpexpress darbuotojai sugebat čia komentara parašyt tai būkit malonūs ir atsakykit i el. laišką. Jei reikės kreipsiuos visur kur tik įmanoma.
Pati blogiausia siuntų įmonė, 09.15 dieną paėmė mano siuntinį ir pradangino! Paskambinus į jų kontaktų centrą sulaukiu tik atsakymo nagrinėjama, nesugeba net pasakyt kiek laiko bus nagrinėjima, siuntos vertė tikrai nemaža ir jie nieko net nedaro. Pažada paskambinti su informacija ir neskambina, pasakė kad perduota vadovams ir kokybės centrui, paprašius jų kontaktų neduoda... Parašius jų sistemoje laiško irgi jokio atsako, į laiškus neatsako. Juokingiausia kai kontaktų centro mergaite sako kad kurjeris siuntos ieskos TERMINALE, nors aiškiai siunta buvo išimta iš TERMINALO 09.15 ir kažkur DINGO pakeliui į kauno paskirstymą....Juodasis humoras žodžiu. Pati blogiausia patirtis su siuntomis, niekam nerekomenduoju, visisškai neatsakinga kompanija. TIkriausiai pinigų už siuntinį net negausiu tiek kiek buvo verta mano siunta. Žiauriasia kad su klientu elgiasi visiškai neatsakingai.
2018-09-20 14:42:11 IP 194.33.96.242
Marius 2018-09-20 08:54:59
Šiandien lygiai savaitė kaip iš Kauno išsiųsto siuntinio niekaip nesugeba pristatyt į Vilnių. Skambinome 4 kartus, 4 kartus žadėjo, kad rytoj tikrai bus, bet nieko taip ir negavome. O siuntinys skubus ir labai reiklinas.

2018-09-20 14:41:44 IP 194.33.96.242
Edita 2018-09-18 16:10:39
Nusivylus sia ymone. Naudojausiu kurjariu paslaugomis bet atveza vaikinas para laiko velaves pristatyt siunta ir sako. Jei jus kortele atsiskaitysit tai viso gero as atvyksiu pirmadieni.kaip tai?????kodel? Nes mat jam skaitytuvas issikrove. Sakau tai reikejo paskambint. Tai pasirodo pas ji visa diena telefone rysio nebuvo. Nuvienu žodziu turejom konflikta su juo...labai nemalonus.

2018-09-20 14:41:04 IP 194.33.96.242
Vaida 2018-09-18 11:36:39
Tokia situacija gavau siunta i lp expres pastomata nuvykau pasiimti suvedus pin meta klaida kad neatsidaro dureles. Kita diena vaziavau vel nes turejo baigtos siuntos saugojimo laikas, vel tas pats neatsidaro...skambinu nurodytu numeriu liepe trankyt durelias jie bando atidaryti...nepavyksta. Uzregistruoja gedima ir sako laukit kol vel gausit sms. Esme tame kad man iki pastomato 50km. Vaziavau jau 2 kartus be reikalo ir dar reikes vaziuoti, bet net neaisku kada...

2018-09-12 08:11:32 IP 194.33.96.242
Lilija 2018-09-10 15:58:07
Laba diena, siuntą veža visą savaitę ir net nepraneša iš anksto, kad atveš, paskambina kai jau prie pat būna, o ne iš anksto. taip išeina jei užsisakei siuntą tai turi sėdėt per dienas namuos, nes nežinia kada atveš, neįmanoma naudotos LPEXPRESS paslauga, mokam pinigus, o paslauga atmestinai daroma.

2018-09-12 08:10:52 IP 194.33.96.242
Erika 2018-09-07 21:46:07
Siandien siunciausi per terminala siuntini. Idejo i S dezute, o atkeliavo jau mazesneje XS. Siuntinys buvo ikistas per jega, nes atsiemant siuntini vos istraukem. Idomu kodel taip yra daroma? Jei uzsakoma toks dezutes dydis, tai kodel idedama i mazesne ir taip yra sugadinamas siuntinys? Kaina irgi skiriasi.

Paulius -Klientu vadovas
2018-09-06 10:04:09 IP 84.15.186.40
Paulius Arbacevskas is vadovo priciulpe tiek kad jam leista pasirinkti bet kokias pareigas. ir jis pasirinko "Klinetu vadovas". kadangi galvoja kai ji pisa i sikna ir jis dominuoja.
Tai dabar ispistas gaidys bando vadovauti klientais.
Ne kontora o klounu pederastu sutve.
paulius- klientu vadovas- gaidys ir p*****s.
Netikit - ismatuokit jo anuso dydi.
2018-09-06 09:51:34 IP 194.33.96.242
nepatenkintas klientas 2018-09-04 15:40:32
Niekada siomis paslaugomis nesinaudosiu ir kitiems patariu to nedaryti. Siunta issiusta rugsejo 1, pastomata apsieke 4 diena, tik deja, jos negalimas pasiimti, nes pastomatas visa diena neveikia! Vaziavau tris kartus per diena, nes siuntinys reikalingas skubiai! Ryte informatvome apie gedima, bet iki vakaro niekas jo nesutvarke.Apgailetina paslaugu kokybe.

2018-09-06 09:50:58 IP 194.33.96.242
Nerijus 2018-09-04 11:26:06
Siulau LP EXPRESS pervadinti i LP VEŽLYS. Siunta veža trečia diena ir niekaip nedaveža. Standartinis atsakymas pristatysim rytoj.Jokio kontaktavimo su klijentu, tavo siunta pats ir ieškokis. Riebus -minus 10. Tikuiosi su jumis ateiti nereiks bendrauti.

2018-09-06 09:48:29 IP 194.33.96.242
Vilma 2018-09-03 15:48:59
Vietoj to, kad nepraneša iš anksto, kada atvažiuos, po to pasakęs, kad bus už pusvalandžio, lauki pusantros valandos. Ir dar iškolioja, kai pakomentuoji, kur statyti mašiną savo kieme. Tegu atsirenka darbuotojus, dar to betrūko, kad kažkoks chamas atvažiavęs į privačią teritoriją laidytų replikas apie mano kiemą.

Nukentėjusi lxpress
2018-09-04 22:24:24 IP 78.158.16.107
Lxpress!!! NESIŲSKITE, jei dings jūsų siuntinys, Tai Jūsų PROBLEMA!!!
Pradangino siuntinio dalį, davė sandelio numerį pasiteiravimui, neįmanoma prisiskambinti, skambinu nurodytais telefonais 3 dienas niekas nieko negali pasakyti, tik kartoja ir visi tą patį, spręsime... pranešime ir ttt... realiai niekas nieko nedaro!!! Net į elektronines užklausas nesugeba atsakyti!!! O rašo čia susisiekite???
Labai nusivyliau jų darbu, nerekomenduoju, prarasit savo siuntinį, tai ir liks jūsų bėda, sugadinti nervai ir patirti nuostoliai!
nepatenkintas klientas
2018-09-04 15:40:32 IP 78.58.169.212
O aš esu labai nusivylusi LP express darbu ir jų vadovais. Padariau jų taip siūlomą peradresavimą į LP express paštomatą ir jau dvi dienas vėluoja pristatyti, o man taip reikalingas šis siuntinys. Paskambinai aiškintis kas ir kaip, bet deja, konsultantė nieko nežino ir ji negali paaiškinti kur mano siunta, su sandėliu jai nepavyko susisiekti per visą dieną. Sakė užklausą jau siuntė net vadovams. Bet taip nieko ir nesužinojau. Tai Asta Stulginskiene, negi Jums nerūpi Jūsų klientai?! O baisiausia, kad pats žmogus turi skambinti ieškoti savo siuntos.O jie net atsiprašyt nesugeba, kad taip nutiko
2018-09-03 08:23:51 IP 194.33.96.242
Agne 2018-09-01 09:13:08
Pati blogiausia lp expres vezimo imone, preke uzsakyta 28diena snd rugsejo1, o parasyta preke gausite per 24-48 valanadas. arba sekanti diena. siaubas ne imone. pazadejo atvest o neatveze 2dienas, nesirinkit lp expres kurjeriu vezimo imones

Įdėjom siuntą į terminalą, bet jos nepatvirtinom. Tik po kelių dienų susipratom, kai jau staigiai reikėjo viską spręsti. Kiek skambinom į informaciją, vis su skirtingais konsultantais kalbėjome ir jokio sprendimo - tik laukti kurjerio. Laukti laukti.. Nuo 8 ryto iki 17 val vis skambinėjom, laukėm, kol papuolėm pas nerealią darbuotoją - Kristiną!!! Ji surado sprendimą, padėjo mums ir nuoširdžiai rūpinos mūsų problema. Ačiū jums. Sėkmės ir linkėjimai iš Panevėžio :)
2018-08-27 08:06:47 IP 194.33.96.242
Monika 2018-08-25 17:33:43
Siunta į Lietuvą atkeliavo jau prieš kurį laiką. Jokios žinutės, jokio skambučio. Buvau išvykusi kelioms dienoms, tačiau vakar ir dieną prieš tai tikrai buvau namuose. Šiandien gavau pašte lapelį su kvietumu atvykti į Savanorių pr. 180 ir atsiimti siuntą. Įvedus sekimo numerį internete rašoma, jog siuntą mėginta pristatyti daug kartų. Taip pat rašoma, jog NET KELIS KARTUS buvo su manimi derintas pristatymo laikas. Labai įdomu su kuo tiksliai kurjeris derino laiką, jei lyg šiol negavau jokio pranešimo ar skambučio apie siuntą. Taipogi buvo paminėta, jog siuntą VAKAR bandyta pristatyti kai visą dieną buvau namuose ir NIEKAS nebandė nieko pristatyti. Siuntos persivesti į savitarnos terminalą neleidžia. Važiuoti atsiimti siuntos į kitą miestą galą tikrai nenoriu, juo labiau kai net siuntos nebuvo bandoma tinkamai pristatyti. Likau be galo nusivylusi.

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Nėgė
SST - Skubių siuntų tarnyba

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Transporto ir logistikos įmonė Prima Line Įmonė Prima Line buvo įkurta 2010 metais Kaune. Aiški dviejų krypčių specializacija – krovinių, siuntų pervežimas, bei krovinių saugojimas - formavo kompanijos įsitvirtinimą konkurencingoje rinkoje. Laikui bėgant, dėka atsakingo ir lankstaus požiūrio į klientus, bei...

Mirė žinomas skulptorius R. Kvintas
Mirė žinomas skulptorius R. Kvintas 10-20 13:43
Eidamas 66-uosius metus, mirė garsus Lietuvos skulptorius Romualdas Kvintas, šeštadienį pranešė Lietuvos radijas.
"Dokobit" susitarė su "Microsoft" – "Word" programoje veiks e. parašas
"Dokobit" susitarė su "Microsoft" – "Word" programoje veiks e. parašas 10-20 12:28
Nuo šiol dokumentus e. parašu galima pasirašyti tiesiai "Microsoft Word" programoje. E. parašo ir identifikacijos sprendimų teikėja UAB "Dokobit", bendradarbiaudama su IT bendrove "Microsoft"...
Gera žinia tėvams: gausi biblioteka kone prilygsta universitetui
Gera žinia tėvams: gausi biblioteka kone prilygsta universitetui 10-20 12:22
Australijos valstybinio universiteto mokslininkai išsiaiškino, kad augdami aplinkoje, kurioje yra daug knygų, vaikai įgauna įgūdžių, praverčiančių ir suaugus.

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%