Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Baltic Post, LP EXPRESS

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Baltic Post", LP EXPRESS

Atsiliepimai apie UAB "Baltic Post", LP EXPRESS

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Baltic Post", LP EXPRESS

PAULIUS 2017-11-17 19:11:45
Atejau pasiimti siuntos siandiena du vyrai sedi masinoj prie pastomato, islindo sako neveikia, veiks vakare. atejau vakare raso pastomatas pin kodas neteisingas. i emaila jau parasiau lpexpresui, cia numeri ivedziau, tikiuosi susisieksite
kita diena gavau sms su naujais kodais. siunta kaip ir gauta
Maniau, kad su lpexpress bus lengviau gauti siuntą nes pašte eiles bet klidau!!!!Geriau pastovėti eilėje bet tiksliai gausi siuntą.Tegyvuoja Lietuvos Paštas.
Kolegos palaikikime valstybinė įmonė Lietuvos Paštas o ne privatų sektorių lpexpress kuris už siuntų saugumą bei pristatymą neatsako materialiai.
Sveiki.Noriu atsisakyti šios firmos paslaugų ir siūlau visiems tai padaryti.Nepatikima ir už pasekmes neatsako tik pinigus renka.Važiavau atsiimti siuntos du kartus ir nepasiėmiau nes per 3d.d. nesutvarko terminalo, nors per telefoną paaiškino, kad terminalas pataisytas.Pasiuliau padengti patirtus nuostolius, atsisakė motyvuodami, kad už nieko neatsako ir nuostolių nepadengia.
2017-11-16 08:09:05 IP 194.33.96.242
Rima 2017-11-15 18:09:14
Labai Ačiū, už tikrai kokybišką darbą, dar neteko nusivilti, visad laiku ir net greičiau negu tikiuosi☺ Sėkmės Jums, ir toliau kokybiškai darbuojantis☺
Gerbiama Rima,
nuoširdžiai dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Be galo džiugu girdėti, kad esate patenkinta paslaugų kokybe bei aptarnavimu. Linkime gražios dienos!
2017-11-16 08:07:41 IP 194.33.96.242
Edmundas 2017-11-15 16:41:31
"2017-11-15 09:04:18 Siunta įteikta gavėjui"- akivaizdus melas dabar 16.35 siuntos dar negavau. ir negausiu. Tai ne pirmas kartas kai iš ryto atsiunčiamas pranešimas apie siuntos pristatyma, tai geriausiu atveju pristato serkančia diena arba dar vėliau.
Gerbiamas Edmundai,

Būtinai išnagrinėsime dėl kokių priežasčių susiklostė tokia padėtis. Pateikite, prašome, minėtos siuntos numerį el. paštu info@lpexpress.lt. Mums labai svarbu gerinti paslaugų kokybę bei tobulėti, todėl labai lauksime Jūsų laiško. Dėkojame.
2017-11-16 08:06:54 IP 194.33.96.242
Laimutė 2017-11-15 14:10:23
Nu yra buvę nemažai nesusipratimų paskutiniu metu, bet jau šiandien viršūnė... nuo vakar ryto siuntinys pas kurjerį ir antra diena nėra laisvų M dydžio dėžių terminale, kad įdėt siuntą. Ačiū nors operatoriams, kad stengėsi spręst situaciją... tikiuosi, kad bent trečią dieną siuntinys pasieks gavėją. Ir tai mažam miestely, kur tereik tik skambtelt gavėjui ir pats ateis pasiimt... tai kas bus prieš šventes ????
Gerbiama Laimute,

Apgailestaujame, kad teko atsidurti tokioje situacijoje. Prašome atsiųsti minėtos siuntos numerį (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@lpexpress.lt. Gavę Jūsų laišką nedelsiant viską išsiaiškinsime ir su Jumis susisieksime asmeniškai. Dėkojame.
Baltic Post, LP EXPRESS 2017-11-13 08:33:35
Laba diena, gerb. Eva,

CC800615041LT
2017-11-13 08:33:35 IP 194.33.96.242
Eva 2017-11-11 10:47:32
Ziauru!!! Vakar gavom zinute, kad galiu atsiimti siunta, atvykusi parasyta kad siunta atsiimta jau!!! Pradejau skambinti lp espress operatoriai, sake galbut ivyko klaida, bet mato, kad vezejas idejo siunta i dezute bet po 2min. ja iseme! Nesuprantu kodel siunta po 2 min. buvo isimta??!!!! Kiek kartu skambinau operatoriai ir as ir siuntejas bet jie tik praso laukti! Kas pcia per apsurdas??? Vezejo kontaktu neduoda mat neturi teises! Ok, bet siunta yra svarbi kurios reikia skubiai!!!
Laba diena, gerb. Eva,

2017-11-13 08:31:16 IP 194.33.96.242
Jolanta 2017-11-10 10:23:28
Trečią dieną laukiu, kada paims siuntinį, nors paskambinus kurjeris pasakė, kad syvakar gal ne, nes tipo pavargęs, ryt ryte paimsiu, nei ryte nei vakare, jau kitą dieną taip ir tebelaukiu.labai neatsakingi darbuotojai dirba, išleiskite vietas atsakingiems žmonėms!!!!
Gerbiama Jolanta,
Ar galite mums el. paštu atsiųsti minimos siuntos numerį, kad galėtume šią situaciją tiesiogiai aptarti su Jūsų adresą aptarnaujančiu kurjeriu. Mūsų el.p. - info@lpexpress.lt. Dėkojame.
2017-11-10 08:28:40 IP 194.33.96.242
Rasa 2017-11-09 14:48:52
Pas mus tas pats iš Vilniaus į Kauną keliauja jau antra para ir dar ne pabaiga....Nors deklaruoja, kad per parą atveš arba" jūsų siunta svarbiausia"....omniva dirba geriau.
Gerb. Rasa,

2017-11-10 08:25:00 IP 194.33.96.242
Monika 2017-11-09 09:11:10
Užsisakiau prekę internetinėje parduotuvėje, pažymėjau, kad pageidauju prekę gauti po 18val ir nurodžiau, kad būnu namie nuo 16:30. Skambina kurjeris 13val ir priekaištauja, kodėl aš ne namie, nes jam baigiasi darbo valandos ir neturi kur dėti mano siuntos. Klausinėja, ar negali palikti kaimynams, giminaičiams, bet ką man daryti, jeigu jų šalia nėra? Juk tam ir užsisakau tokią paslaugą, kad pristatytų vakare, nebūtų tokio pasiūlymo, tai ir nesirinkčiau. Pasiūliau variantą, kad pristatytų man į darbą, apie 3-4km nuo namų adreso. Atsisakė, nes tai ne jo maršrutas. Labai nemalonu, kai turiu klausytis kurjerio priekaištus ir prekę gauti tik po kelių dienų ir darbovietėje, nors darbo metu negaliu būti trukdoma. Negerbiamas klientas. Nebesinaudosiu LP EXPRESS paslaugomis.
Gerbiama Monika,
dėkojame už atsiliepimą - ar galite mums el. paštu atsiųsti pastarosios siuntos numerį, kad galėtume šią situaciją tiesiogiai aptarti su Jūsų adresą aptarnaujančiu kurjeriu. Mūsų el.p. - info@lpexpress.lt. Dėkojame, kad naudojatės mūsų paslaugomis!
Virginija 2017-08-30 13:07:52
Pas mane iš Vilniaus į Kauną per 7 d.nesugeba atvežt.
Baltic Post, LP EXPRESS 2017-11-09 08:13:07
Laba diena, Gerb. Asta,
visada kilus bet kokiam nesklandumui dėl mūsų teikiamų paslaugų, terminalų, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai - svetainėje nurodytais kontaktais - https://www.lpexpress.lt/Kontaktai/, kad galėtume išsiaiškinti iškilusios problemos priežastis bei jas operatyviai pašalinti. Prašome atsiųsti mums numerį siuntos, kurios nepavyko atsiimti dėl atsiradusio terminalo gedimo info@lpexpress.lt.
Labadiena.Jūs ne atidžiai skaitėte mano skundą.Aš iš karto susisiekiau su jūsų svetainėje nurodytais kontaktais, kelis kartus.Pirmu atveju buvo perkrautas terminalas, antru atveju buvo pasiūlyta palaukti kol siunta atsidurs sandėlyje arba bandyti su kita kortele atlikti mokėjimą, trečiu kartu buvo pripažintas kortelių skaitytuvo gedimas ir duotas pasiūlymas ateiti kitą dieną.Kitą dieną nieks nepasikeitė.Tuomet aš parašiau jums elektroninį laišką ir šį skundą.Vėliau gavau atsakymą į elektroninį laišką, kad išsiųsti technikai gedimui pašalinti, o siuntos laikymo laikas pratęstas.Šiandien bandysiu penktą kartą atsiimti siunta.Tikiuosi pavyks.
2017-11-09 08:13:07 IP 194.33.96.242
Asta 2017-11-08 14:17:01
Su lpexpress terminalu esančiu Utenoje, Aušros g.78 vargstu jau antra diena, nes sugedęs kortelių skaitytuvas.Skambinau kelis kartus įmonei, žadėjo sutvarkyti sekančią dieną...kitą dieną vėl tas pats, skaitytuvas neveikia.Perskaičiau atsiliepimus ir supratau, kad tai pastovus šio terminalo gedimas (pvz.Miglė 2017.02.18 atsiliepimas).Rinkausi šias siuntimo paslaugas dėl patogumo, bet prisidariau vargo.
Laba diena, Gerb. Asta,
2017-11-08 09:11:37 IP 194.33.96.242
Pasipiktinus 2017-11-07 16:33:54
As noriu issiaiskinti kodel paskambinus ir teiraujantis del siuntos yra meluojama ? Kas čia per kontora ? Vienas dalykas kad siuntos nėra pristatomos laiku ir nepaliekama jokios informacijos apie kurjerio atvykima, kitas dalykas konsultantai pokalbio metu aiskina jog siunta yra piimta ir kontaktinė info perduota kurjeriui, nesulaukus kurjerio skmbinu vėl, dabar jau naujiena, pasirodo siunta net nebuvo paimta iš ten kur turėjo būt. Kodėl taip įvyko ? Čia vienas klausimas. Bet kodėl yra meluojama ? Kodėl žmogus turi sedėt namie, laukt kaži kokios info ir galiausiai visa tai veltui. Tai kada dabar bus pristatyta siunta ? Susisiekit su manimi, esu pasipiktinus jūsu darbu ir atmestinumu. Kaip Lietuvos paštas gali taip dirbtis ? Negerbiat žmoniu ir laiko !
Gerbiama Kliente,

2017-11-08 09:10:52 IP 194.33.96.242
Gerbiama Raminta,

Atsiprašome už patirtus nepatogumus. Jūsų siunta nedingo. Dėl siuntos pristatymo informuosime Jus asmeniškai.
Gražios dienos!
2017-11-08 08:43:12 IP 194.33.96.242
Vitalij 2017-11-07 17:02:04
Labai nusiviles lp express daugiau pasistengsiu ne sinaudouti paslaugu ir visiem LT gyventojams
Gerbiamas Vitalij,

Siekiame gerinti paslaugų bei aptarnavimo kokybę, todėl kviečiame kreiptis el.paštu info@lpexpress.lt dėl šio įvykio. Būtinai viską išsiaiškinsime bei susisieksime su Jumis asmeniškai. Dėkojame.
2017-11-08 08:41:43 IP 194.33.96.242
Egidijus Luote 2017-11-07 18:44:31
Nuvykau iki lpexpress pastomato atsiimti siuntos, atsidariau dureles o iz ju NIEKO. Siuntos sekime rodo jog po kurjerio daugiau niekas nebuvo atidares pastomato iki manes. Tai gal laikas butu nebeleisti kurjeriams vogti siuntu, nes tai jau ne pirmas toks atvejis
Gerbiamas Egidijau,

2017-11-06 08:48:12 IP 194.33.96.242
Vygantas Zinevičius 2017-11-03 09:26:13
EB862564896LT
Užsakymo nr. 1308976
kodel neperistatote siuntos i vieta, zmogus visa diena lauke, vairuotojas sake atves, bet neatveze
Gerb. Vygantai,

apgailestaujame, kad teko patirti nemalonumų. Kviečiame Jus kreiptis el.paštu info@lpexpress.lt, šį atvejį būtinai išnagrinėsime ir su Jumis susisieksime asmeniškai. Dėkojame.
Vygantas Zinevičius
2017-11-03 09:26:13 IP 193.219.78.192
EB862564896LT
Užsakymo nr. 1308976
2017-11-03 08:38:13 IP 194.33.96.242
Ingrida Bikulčienė 2017-10-30 18:15:28
Negaliu rasti savo dviejų siuntų per lp express klaidas..atsibodo skambinti ir laukti pranešimų, kuriuos vis žada...kaip gali dingti siuntiniai? Kodėl nėra informacijos? Kas atlygins už sumokėtus siuntinius? Kur jus juos dedat?
Laba diena, Ingrida,

Mums ypatingai svarbu gerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl prašome atsiųsti minėtų siuntų registracijos numerius (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@lpexpress.lt. Gavę Jūsų laišką viską išsiaiškinsime ir atsakymą pateiksime asmeniškai. Dėkojame.
2017-11-03 08:35:53 IP 194.33.96.242
Nerijus 2017-10-27 18:42:23
Teko ir man si karta nusivilti LP Express, 2017 10 26 nuvykes pasiimti siuntos pamaciau, kad neveikia terminalas, paskambines i info centra suzinojau, kad rimtas gedimas, o kai pasakiau, kad siuntos reikia ir, kad gal butu galima kaip kitaip je pasimti man pasake, kad su manimi susisieks, ta pacia diena paskambinus vel manes paklause kas man taip sake. 2017 10 27 parasiau el.laiska ir gavau atsakyma, kad jau veikia terminalas aisku manes atsiprase, bet nuvykes pasimti siuntos pamaciau kad tuscia dezute, vel iskart paskambinau ir man pasake, kad vakar kurjeris visas siuntas iseme ir siandien turi jes sudeti iki 18 val, nes pasak operatores jie iki to laiko dirba, dar pries 18 val paskambinau vel kad suzinoti kur mano siunta, atsakymo vel negavau tik si larta mano numeri perdave dispecerei ir prizadejo kad dar su manim susisiek, as vel pasakiau kad galiu nuvaziuoti ir pats pasimti siuntini, bet man pasake kad jei ne siandien tai ryt ides
Laba diena, gerb. Nerijau,

Ingrida Bikulčienė
2017-10-30 18:15:28 IP 84.46.204.103
2017-10-27 14:51:26 IP 194.33.96.242
Jovituk 2017-10-27 11:07:16
Nieko gero apie Lp Express paštomatus pasakyti tikrai negaliu, pastoviai problemos ir su prekiu issiuntimu, ir su gavimu.. Parašyta jog siunta pristatoma per 24h, bet tai tikrai melas...Siunta issiusta 2017-10-24 16:44:57 Sukurtas siuntos lipdukas
2017-10-24 16:47:29 Siunta įdėta išsiuntimui į siuntų savitarnos terminalą (Maxima XX, J. Tiškevičiaus g. 22, 02231 Vilnius)
2017-10-25 11:26:11 Siunta paimta iš siuntų savitarnos terminalo (Maxima XX, J. Tiškevičiaus g. 22, 02231 Vilnius)
2017-10-25 16:05:44 Siunta skirstymo centre (Vilnius)
2017-10-26 08:23:38 Siunta perduota kurjeriui įteikimui
2017-10-26 16:47:09 Siunta skirstymo centre (Vilnius) Paskambinus ir paklausus, kodel siunta dar nepristatyta, o sugrazinta atgal i skirstymo centra...paaiskino, kad terminalas sugedo ir kada bus pataisytas nezino...Siunta buvo reikalinga iki 28d, tai butu sestadienis, o sestadieniais siuntu nepristato..Siandien penktadienis ir pastomatas neveikia ir kada veiks niekas nezino...Gaila, nusivylimas, nes prekes gavimas uz savaites nebetenka prasmes, o siusta per Lp Express buvo butent todel, kad imone zada siuntima per 24h.Jei preke buvo vakar atvezta iki pastomato ir jis neveike, tai ar negaletu kurjeris paskambinti klientams, gal jie patys atvaziuotu pasiimti, taip pat ar neturetu informuoti klientu, jog pastomatas neveikia?...na zodziu apie klienta tikrai negalvojama.Tai paskutinis kartas, kai pasinaudojau Lp Express paslaugomis...jau geriau Omniva pastomatai..NEREKOMENDUOJU!
Laba diena, gerb. Jovita,

Patiksliname, kad siuntos į siuntų savitarnos terminalus visoje Lietuvoje pristatomos ir šeštadieniais. Prašome atsiųsti siuntos numerį (2 raidės 9 skaičiai 2 raidės) el.paštu info@lpexpress.lt - viską patikrinsime ir su Jumis susisieksime asmeniškai. Dėkojame.
2017-10-25 16:05:44 Siunta skirstymo centre (Vilnius)
2017-10-26 08:23:38 Siunta perduota kurjeriui įteikimui
2017-10-25 08:41:48 IP 194.33.96.242
Greta B 2017-10-24 15:43:31
Baisu, visiskai nemandagus kurjeris, isirove i ofisa, numete siunta ant stalo, kaip zveris, nei laba diena nei viso gero. Dar pries tai skambindamas nervus savo rode - LP express, tvarkykites su savo kurjeriais, ne pirma karta taip, net nesinori naudotis jusu paslaugomis.
Laba diena, gerb. Greta,

Mums labai svarbu gerinti klientų aptarnavimą, todėl prašome pateikti daugiau informacijos (pristatytos siuntos numeris, kokiu adresu ir kada buvo siunta pristatyta) el.paštu info@lpexpress.lt. Būtinai viską išsiaiškinsime ir su Jumis susisieksime asmeniškai. Dėkojame.
2017-10-20 15:18:36 IP 194.33.96.242
Gražina 2017-10-18 14:02:45
Tragiška...siuntą gavau, pakas suplyšes... Ir net pats daiktas sudirbtas... Siaubas kažkoks...
Laba diena, Gražina,

Apgailestaujame, kad teko patirti nesklandumų. Prašome pateikti daugiau informacijos apie gautą siuntą el.paštu info@lpexpress.lt (gautos siuntos nuotrauką bei siuntos registracijos numerį). Gavę Jūsų laišką viską išnagrinėsime ir susisieksime su Jumis asmeniškai. Dėkojame.
2017-10-17 10:58:00 IP 194.33.96.242
Milda 2017-10-14 19:21:11
Nuvykus pasiimti siuntos šeštadienį vakare LP paštomatas neveikė, nurodytu telefonu niekas neatsakė - ne darbo laikas. Teks laukti iki pirmadienio, kol LP sutvarkys situaciją, gaila, nes siunta buvo svarbi...
Laba diena, Gerb. Milda,
visada kilus bet kokiam nesklandumui dėl mūsų teikiamų paslaugų, terminalų, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai - svetainėje nurodytais kontaktais - https://www.lpexpress.lt/Kontaktai/, kad galėtume išsiaiškinti iškilusios problemos priežastis bei jas operatyviai pašalinti. Persiuntėme Jūsų atsiliepimą kolegoms dėl gedimo pašalinimo ir prašome atsiųsti mums numerį siuntos, kurios nepavykdo atsiimti dėl atsiradusio terminalo gedimo.
2017-10-17 10:49:06 IP 194.33.96.242
Marius 2017-10-14 20:37:52
Aptarnavimas tragiškas. Prisiskambinti pavyksta po antro karto, nes pirmą laukiant 10 min išjungia.. Dingus siuntai pačiam reikia aiškintis - pažadai susisiekti, bet niekas nesusisiekia. Galiausia perėjus prie raštiško susirašinėjimo - vien tik atsirašinėjimai. Gal tik iš trečio atsakymo gavau atsakymą, kad siunta pradingo. Ir.. jokio nuostolio atlyginimo, jokio padoraus atsiprašymo ar kaip normalioje kompanijoje paslaugų nuolaidos..
Klientų aptarnavimo ar kokybės skyriaus turbūt net neturi arba nesupranta kaip turi būti dirbama. Apmaudu.
Šaunu, kad Omniva dar nei karto nepavedė ir pasiteisinusi, o tokiomis paslaugomis pakankamai daug naudojuosi.
Laba diena, Gerb. Mariau,
būtinai išnagrinėsime dėl kokių priežasčių susiklostė tokia padėtis. Pateikite, prašome, minėtos siuntos numerį el. paštu info@lpexpress.lt ir su Jumis susisieksime asmeniškai. Dėkojame.
2017-10-17 10:45:54 IP 194.33.96.242
Gontaras Turonis 2017-10-13 15:50:12
Lp expres..kur mano siunta?ch800239363lt..?šiandien 8.00 perduota kurjeriui... Nuo Alytaus iki Perlojos per 8 val laiko davažiuot negali?.16...val jau.aš jau būčiau skersai išilgai 2 kartus Lietuvą pravažiavęs...
Laba diena, Gerb. Kliente
dėkojame, kad mus apie tai informavote, bet visada kilus bet kokiam nesklandumui dėl siuntos pristatymo, vėluojant siuntai, rekomenduojame susisiekti su mumis tiesiogiai info@lpexpress.lt, kad galėtume susisiekti su Jūsų adresą aptarnaujančiu kurjeriu, operatyviai išsiaiškinti iškilusios problemos priežastis bei jas operatyviai pašalinti. Atsiprašome už šį nesusipratimą, tikimės, kad siuntą jau gavote ir šis nesklandumas nesukliudys Jums ir toliau naudotis mūsų paslaugomis.
2017-10-17 10:36:08 IP 194.33.96.242
Kristina 2017-10-14 16:27:47
Labas vakaras.antra diena is eiles bandau atsiimti siunta is terminalo Birzuose Vabalninko g 8a Maxima X. Bet man jos neatiduoda, neatsidaro dureles, skambinau nurodytu numeriu del gedimo, sake jog gedimas uzregistruotas ir be pirmadienio (16d) nieko nepadaris, o man raso jog reikia atsiimti siunta iki pirmadienio (16d) 9h ryto, paskui bijau jog kazkur kitur neiskeliautu siunta, kaip tada ja pasiimsiu?? Tai ka man daryti tokiu atveju??
Laba diena, Gerb. Kristina,
Gontaras Turonis 2017-10-13 15:50:12
..tesinys toks..vakar 17val. Gavau žinutę..LPexpres rašo..jūsų siuntinys bus pristatytas 10.14. (tai išpuola šeštadienis)o blyn galvoju kurjeriai ir šeštadieniais dirba...) Atėjo šeštadienis..laukiu...galvoju reikia skambtelt duotu žinutėje tel.nr...pasuku:klausiu kelintą būsit Perlojoj? tai kad vyre mes šeštadieniais nedirbam, atsako vairuotojas/kurjeris...nu biski, , adariau, , burną necenzūriniais mane pramušė...bet paskui..pagalvojau kad vyriokas nekaltas jeigu administracija su tokiom datom išeiginių dienų žinutes siuntinėja paslaugos vartotojams...nat tai jūs ten LP.expres atsirinkit kada dirbat ir kada jums išeiginės..aišku, neklysta kas nieko nedaro, bet vistiek po tokiu baiku labai xrenovai jaučiausi.....

Nėgė
Skubios siuntos

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje. Siūlome Jums šias paslaugas: Siuntų ir skubių krovinių pervežimą Tentinių krovinių pervežimą Krovinių sandėliavimą Kaune Logistikos paslaugas Krovinių dokumentų tvarkymą...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
PRIMA LINE
TRANSPORTAS | LOGISTIKA

Adresas: Brastos g. 13, LT-47183 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
“Prima line” yra transporto ir sandėlių logistikos paslaugų įmonė, kurioje dirba apie 100 darbuotojų. Įmonė specializuojasi Lietuvos rinkoje teikdama kompleksinius, klientui pritaikytus, logistikos sprendimus. Šiuo metu turime sandėlių kompleksus ir depus Kaune, Klipėdoje ir Panevėžyje. Mūsų autoparkas Vilkikai su...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

VŽ rekomenduoja: naujos knygos
VŽ rekomenduoja: naujos knygos 11-18 16:12
Praėjusį savaitgalį vykęs literatūros festivalis "Vilniaus lapai" akivaizdžiai parodė, kad skaitančiųjų knygas Lietuvoje yra, ir dar kiek – VISI bilietai į tris susitikimus su rašytojais Lietuvos...
Mirė vienas muzikos grupės AC/DC įkūrėjų Malcolmas Youngas
Mirė vienas muzikos grupės AC/DC įkūrėjų Malcolmas Youngas 11-18 15:51
Po sunkios ligos mirė vienas legendinės australų roko grupės AC/DC įkūrėjų gitaristas Malcolmas Youngas.
Mėnesio sandoris: 450 mln. Eur "Cinven" investicija į žemės ūkio verslą
Mėnesio sandoris: 450 mln. Eur "Cinven" investicija į žemės ūkio verslą 11-18 14:22
Spalio pabaigoje tarptautinis privataus kapitalo fondas "Cinven" pranešė investuojanti kone pusę milijardo eurų į kontrolinį "Planasa" akcijų paketą. 450 mln. Eur investiciją pritraukusi žemės...

Ar jau laikas mažinti PVM?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 59,19 +3,42%
Coca-Cola 45,71 -1,80%