Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltic Post, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltic Post

Atsiliepimai apie Baltic Post, AB

LP EXPRESS

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Baltic Post, AB

Siunta nr. HC008572192LT pristatyta į kt. nei buvo nurodyta el. parduotuvės užsakyme paštomatą, nebuvo suderinta su manimi. Mokami pinigai už pristatymą į pasirinktą patogų paštomatą. LP EXPRESS pažeidžia mano kaip pirkėjo teises, kompromituoja el. parduotuves, šiuo atveju Membershop.lt. Užsakymą turėjau atšaukyi, nes prekių laiku negavau, vėliau gautos neaktualios. Išvados- jei paštomatai perpildyti, apie tai kad prekės gali būti pristatomos kt. paštomato adresu, turi būti nurodyta el. parduotuvių tinklapyje formuojant užsakymus. Pasikartojus panašiam atvejui kreipsiuosi į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Jau uzkniso, 2 siunta ne i ta pastomata ideta. As suprantu kad jus norite greiciau siunta iteikti, bet ar sunku pasiterauti ar tinka tame pastomate? Turiu vaziuoti i visiskai kita miesto gala, kad ja pasiimt. Apsurdas! Plius mokami pinigai ir noretusi kad i ta pastomata ir idetumet..
SUSITVARKYKIT PASTOMATUS. Kelinta karta neimanoma issiust siuntos arba issiusti tik is kelinto karto - tai sistema kodo neskaito, jei skaito, tuomet visiskai nesiuncia ir raso : “atsiprasome, klaida”. Atsibodo.
Vakar nupirkau vaikui dovaną kurią siuntėjas tą pačią dieną įdėjo į paštomatą Vilniuje. Šiandien tikėjausi gauti dovaną, nes paštomatas į kurį turėjo atvykti siuntinys taipogi buvo Vilniuje. Siuntos negavau, vaikas dovaną gaus tik po raudonų (šventinių) dienų. Vaikas liūdi, aš liūdžiu, labai liūdna...
Nu jau kurjeriu elgesys, tai as be zodziu. Pamokinkit kurjeri kuris surinkineja siuntas Kaune, Veiveriu g. 10.18 mandagumo. Kazkokia tragedija
(Informuojame kad, siunta Nr. HC007921420LT išimta iš paštomato Birutės g. 37, 76230 Šiauliai) siuntinys buvo isimtas rugsejo 23 d.kadangi neturejau galimybes atsiimti prekes per tris dienas, ta pacia diena pagal pateikta nuoroda uzpildziau nauja prasyma.praejo 24 dienos, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , kur siuntinys ???? ar jus ji i marsa issiuntet, ar paprasciausiai jums klientai yra, , šūdo, , vietoje ?
Niekada nesiskundžiu, nes pati dirbu prekybos sferoje ir žinau kokie būna bjaurūs klientai.Bet buvau šokiruota.Prekės pristatymas į namus.Iš vakaro gaunu žinutę, kad jums bus rytoj pristatyta siunta.Man teko išvykti.Skambina kurjeris, tuoj atvešiu siuntą.Sutarėme perkelti rytojaus dienai.Tik pasakiau, ryte arba po pietų.Skambina 12.00. Už 15 minučių atvažiuoju.Aš mėginu paaiškinti, kad namie būsiu už 2 val.Tai pareiškia, kad čia mano problemos.Tai dabar galvoju, ar aplamai aš gausiu siuntą, ar ne.Siuntos vis dar negavau.
Ne pirmą kartą pristato siuntą į kitą paštomatą, kuris man visiškai netinka. Taip jis gal ir artimiausias nuo to kurį pasirinkau, bet man kaip nevairuojančiam asmeniuj, vieta visai nepatogi. Labai nepatinka tai, kad jie tao daro savavališkai, nes geriau jau bučiau palaukus, nei gaučiau į netinkamą vietą. Pirmą kartą iš vis rašau atsiliepimą, bet kiek galima.
Pastoviai nusiunčia siuntą į kitą paštomatą, ir jai paskambini, aiškina, kad jūsų miestas nedidelis, galit nueit. O iš kur ji žino, gal aš turiu judėjimo negalią ir kenčiu skausmus.Ar etiška taip elgtis? Aš pirkau paskaugą, o ne auklėjimo pamoką.
Atvejis toks, kai mokama paslauga pristatymas į namus ją ir norisi gauti. Jau ne pirmą kartą kurjeris vis prašo nusileisti pasiimti siuntinius. (gyvenu daugiabutyje, auto pastatyti vietos pilna buvo). Turiu stuburo problemą nors ir nesunkus daiktai man tai sukelia nepatogumų. Reaguokite į tai. Kiekvienas mes turime atlikti savo darbą nepriekaištingai. Norėdama įsitikinti kad tai tas pats kurjeris išėjau ir kitą kartą..ir ką..ogi tas pats kurjeris. Tel.numeris: +37067624745
Įmonei nebesvarbu, kaip atliekamos paslaugos. Užsisakius siuntą į vieną paštomatą - atsiunčia į kitą, ir teisinasi, kad tai daro „ dėl kliento“. Nors puikiai suprantama, kad jei klientas renkasi vieną paštomatą, tai daro atsižvelgdamas į patogumą, taupydamas savo laiką ir kitus kaštus, tačiau įmonė renkasi ne kokybę, o kiekybę - svarbu pristatyti kuo daugiau siuntų, nesvarbu kaip.
Nuskaito pinigus, o siuntos numerių neatsiunčia. Kiek laiko su jais vargau, kad siunta pasiektų žmogų. Patikinu neverti jie to laiko ir nervų, kiek jie kainavo. Net neatsiprašė. Vadina, kad jie dirba gerai. Siuntimą padarė pigesnį, bet geriau sumokėti daugiau ir būti ramiai.
Jonavos pastomate prie lidl nera lipduku jau 3 diena!
Kurjeriui pasakius apie tai, sake jam nelabai idomu
Kiek kartu prekes siuntėmės per lp express kurjerius, tiek kartu jos buvo apgadintos.Toks vaizdas, kad prekes viena ant kitos kraudami dar ir su kojom pašokinėja.
Vyras dirba LP EXPRESS, kai dirba papildomai gauna algą mažesnę, dabar jau apie kitka, šeimoje 4 vaikai, 3 iki dvylikos m.- t.y. mažamečiai. Sutaria su vadyba kad mėn gale reikia dviejų tėvadienių, bet dabar pasirodo visi atostogauja ir savo priklausančių išeiginių negaus! Vaikus reikia registruoti į mokyklas, darželius, bet tuo turi rūpintis mama, nes pagal šios bendrovės nuostatus tėvas tik jų vergas ir nuosavybė, Lt įstatymai jiem negalioja. Bet... vairuotojai dirba su tech netvarkingom auto, be kondicionierių, tai kad jus jau supykdė
! Dėsiu per visas instancijas, lai jus parurija ir pastato į vietą jei patys apsimetat debilais
Pirma kartą gyvenime rašau blogą atsiliepimą, bet…
Siunta kažkur dingo, ragelio niekas nekelia jau 3 dienas.
Gyvenime nebesirinksiu šios įmonės paslaugoms! Nusivyliau ir jau ne pirmą kartą…
Penkis rytus iš eilės siunčia perspėjimą, kad jau šiandien į namus pristatys siuntą, ir 5 karus vakare gaunu pranešimą “ Sveiki! Jusu prasymu pakeiteme siuntos EB218433625LT pristatymo data, ji bus pristatyta kitą dieną”… Nei aš ką nors keičiau, nei prašiau, kad pakeistų, o tik 5 diena laukiu ir gaištu laiką!!!
Žinutė kabutėse nukopijuota, todėl dar ir matosi, kokie beraščiai ir melagiai šioje įmonėje dirba : (
Paskutine siunta uzsakita lp expres????‍♂️????‍♂️????‍♂️
Sveiki, siunta pasirinkau gauti i viena pastomata, o gaunu visai i kita. Tikrai netaupote žmonių laiko, juk tam ir pasitenkame kur gauti, o ne kitam miesto gale... Geriau diena veliau nei kitam paštomate!!!!
Siunta CC812817734LT turėjo būti pristatyta į LP express paštomatą Tilžės
g. 56B (LIDL), o pristatėte į Sausio 15-iosios g. 1A / 2A. Labai prašau
pristatyti į tą paštomatą, kuris buvo nurodytas perkant siuntimo paslaugą.
Už paslaugą sumokėta ir pageidaučiau gauti tai, už ką sumokėjau.
Ne firma o nesąmonė. Mažo to kad dažnai būna kad pastomate nėra popieriaus, tai dabar išvis baeriai. Išsiunčiau siunta ir žmogui atėjo ne mano siunta o kazkieno is AliExpress, du lipdukai ant siuntos. Kur mano dingo ne aišku. Skambinu jau kelintą dieną nieks nekelia, rašau I el. Paštą jokio atsakymo! Labai gražiai elgiatės su savo klientais
Jonavos chemikų norfa neįmanoma naudotis paštomatu stringa.Porą kartų užregistravus ir negalėjęs išsiųsti siuntos užpildžiau pinigų grąžinimo formą bet taip niekada ir nesulaukiau grąžinimo nors praėjo mėnesiai.Niekam nerekomenduoju.
Birželio 9d. Širvintų lpexpress negalėjome išsiųsti siuntų, nes buvo pasibaigęs popierius lipdukų spausdinimui. Informavome savininkus. Užsirašė. Atvykus 10d. situacija ta pati. Atvežęs siuntas kujeris teigia, kad nieko apie tai nežinąs... Norinčių išsiųsti susidarė eilutė. Nieko nepasikeitė ir 11, ir 12 dieną, ateina žmonės, pasiklauso tuščio aparato veikimo ir, keiksnodamiesi grįžta, gerai jeigu miestelyje gyvena, o jegu toliau, rajone... Ir tai ne pirmas kartas, situacija kartojasi labai dažnai, susisiekus su atsakingais darbuotojais šie stebisi, '' o tai negalite atsispausdinti namie, ar darbe?'' Taip sprendžiamos problemos, toks požiūris į vartotoją...
Kaip šita įmonė dar egzistuoja. Pats prasčiausias aptarnavimas, pašte viskas gerai kiek teko būt, bet su paštomatais ir kurjeriais amžinos problemos. Ne kartą teko ieškotis kito paštomato, nes esantis Kaune, Žemaičių pl prie circkle k dažnai neveikia-rašo uždarykite dureles. Dabar vėl užsisakiau siuntą, atsiuntė kodą siuntos, kuris net neegzistuoja parašiau į paštą tai nežinia kada atrašys. Kiek kitur esu susidūrus su problemomis tai komunikacija labai greita ir problema tuoj pat išsprendžiama, o čia turi laukt ir nežinia kada gausi siuntą.
Nežinau kaip kitaip apibūdinti šią įmonę ir į ją priimtus darbuotojus. Šiandien Kaune Baltų prospekte prie terminalo likau iškoliota kurjerio už tai kad netyčia eidama atsiimti siuntos privėriau dureles, tai užsipuolė kaip laukinis, nekreipčiau dėmesio jei nebūčiau buvusi nėščia. Ir dar pasakė jog džiaugčiausi kad tik taip užsipuolė. Nepaisant to stovėjau ir laukiau kol susirinks siuntas, siuntos buvo matomos belekaip, net nežiūrėjo ar saugiai ar ne jas surinkti, spardė ir trankė paštomato dureles. Prieš priimdama į darbą psichopatus ir žvėris paklausčiau koks jų intelekto ir kultūros lygis. Atsakingumas ir požiūris į darbą nepaisant kokio pobūdžio darbas.
Gyvenant užmiestyje labai vengia pristatyti. Gaunu sms žinutes, kad tipo nieko nebuvo namuose, nors namuose buvau visą dieną. Palieka paštomatuose rajono centruose ir reikia važiuoti 30 km pasiimti siuntos. Daug kas priklauso nuo paties kurjerio, bet jų nuolatinė kaita nieko gero nesako apie įmonę.
Užsukau čia pasidalinti labai pozityvia nuomone, tačiau pastebėjau, kad pilna neigiamų ir labai piktų atsiliepimų. Aš pati galiu tik pasidžiaugti be galo puikiu šios įmonės darbu. Jei tik yra galimybė, siuntas siunčiu tik per LPexpress paštomatus. Niekada nekilo jokių problemų su siuntų pristatymu. Maža to, siuntos pristatomos žaibiškai. Ačiū už Jūsų įmonės darbuotojų šaunų darbą.
Piktus komentatorius galiu patikinti, kad nesu specialiai pasamdyta nuomonei išreikšti ir mano nuomonė nešališka ir asmeniškai objektyvi.
Užsisakiau kavos servizą, visas sudaužytas, nei vieno sveiko daikto. Jei siunčiates kažką dūžtančio, nerekomenduoju????
Šiandien ryte 9:17 val. paskambino, dėl siuntos pristatymo. Negalėjau atsiliepti nes buvau darbo susitikime, ir iskart baigus pristatinėti su darbu susijusią informaciją perskambinau kurjeriui 9:28 val. O jis man atsakė, kad jau pravažiavo pro mane ir siuntos nebeatveš ir laukti kol ateis sms su palikta siunta siuntų terminale. Susimoki už kurjerio pristatymą, bet net budamas namuose nesulaukti nes jis per 10min jau pravažiavo. Su LP express konkurentais taip nera buvę, visada parašo pristatymo laiko intervala ir paskambina bent pusvalandį prieš pristatymą. LABAI NUVYLĖ. NEBESIRINKSIU LP EXPRESS
Lpexpress paštomatas buvo siųstis, dėlionės idealios būklės tvarkingai supakuotos, iš Kauno į Panevėžy tačiau gavau jas jau tikrai ne idealias plyšusios sulankstytas... Nesuprantu kurjeriai gal jas ten meto ar kaip... Likau labai nepatenkinta... Ir dar tokiom kainom siunčiam... Galėtų ir grąžinti pinigus už siuntimą nes prekę sugadinta..
Esame be galo nusivyle lpexpres paslaugomis.Registruotos, pirmenybines siuntos savaite guli paste, kol nepradedi skambinti, sakyti, kad siunta palikta paste pries savaite, kuri buvo is anksto apmoketa.paslaugos pabrango, o paslaugu kokybe suprastejo. Uz ka mokame, kai paslaugos neatitinka kokybes?pirmenybinis, registruotas laiskas keliauja 10 dienu! Pastoviai girdim atsiprasymus, bet nuo to niekas nesikeicia. PASLAUGOS TRAGISKAME LYGMENYJE.UZ TOKIAS PASLAUGAS TURETU, KAZKAS ATSAKYTI, BET, , , KAM TAI RUPI...
Esu labai nusivylusi ir visada vengiu siųsti per LP Express, nes jau kokį 5 kartą susiduriu su problemomis siunčiant šiuo paštomatu: sugadinta siunta, dingusi siunta, vėluojanti siunta, nerasta siunta, neuždarytų durelių problema ir pan. Vienitelis pas juos sprendimo būdas- atsiprašymas ir jiems visai vienodai kiek tu patiri dėl to išlaidų, nervų ir sveikatos.
na jau zinokit lpexpress kurjeriu darbas toks neatsakingas.. ziurekit kur siuntas imat ir turit vest. o ne per jusu klaidas reikia dar 3 dienas laukt siuntos.
Pati "LIEVIAUSIA" siuntu pristatymo kompanija Lietuvoje. apgavineja pastoviai, ailini karta užmokėjus už pristatyma i namus gaunu žinute kad siunta bus paštomate. Nerekomenduoju ir siulau vengi.
Tokio tragisko siuntu pristatymo nera nei vienoje kitoje kompanijoje. Jei galima isvengti, niekada pati savo noru nesirenku LP, bet ne visada yra pasirinkimas. Bet visada yra nusivylimas sia kompanija. Jokiu pranesimu, kada laukti siuntos. Kurjeriui paskambinus, jei neatsakai i skambuti ta pacia minute gauni zinute, kad siunta atideta kitai dienai. Ir tai dar viena is geresniu situaciju. Buna, kad sandelio darbuotojai, pamirse ideti siunta, patys nusprendzia, kad tu jos siandien ir nenorejai ir vietoj atsiprasymo, jog siunta veluos, gauni zinute: “Sveiki! Jusu prasymu pakeiteme siuntos pristatymo data, ji bus pristatyta… “ Zodziu, jei uzsisakai ka nors per LP turi bent keletai dienu atsisakyti asmeninio gyvenimo ir namie su telefonu rankose keleta dienu laukti kurjerio skambucio arba siaip zinutes is giedro dangaus apie savo tau paciam nezinomus prasymus
Siaubingas kurjerių darbas! Siunta turėjo būti pristatyta į Romainius. Gavau sms, kad pristatė į Garliavą, o el.laišką, kad pristatė į raudondvario pl. (kas dar butu visai neblogai). Šiaip ne taip prisiskambinus gaunu patvirtinimą, kad siunta garliavoj (20 km nuo namų) ir jie nieko negali padėti! Tai ačiū, kad bent į kitą miestą neišvežė. Absurdas kažkoks.
Sveiki norėjau paklausti kiek galima siunta vežiotis kurjeriui nes jau atsibodo užsisakiau prekę iš Molėtų kad atsiųstų į Utena tai siuntos nuo šių metų lapkričio 27 iki dabar taip ir negaunu įdomu kada gausių.... Būčiau žinojusi per šį kurjeriu tikrai būčiau nesiuntusi, nes žmogus gimtadienio proga dovanos negaus kaip faina.... P.s ačiū už nuostabų aptarnavimą ir patariu siuntų per LP express niekada gyvenime nesisiųsti.
Sveiki esu labai nepatenkinta LP express kurjeriu darbų, nes siuntas įmeta į bet kokį paštomatą. Nors nurodytas kitas... Turi važinėti po visą miestą ir ieškoti... Nuvykus į nurodytą paštomata siunta nerasta, nes buvo paskambinta ir pasakyta kad man nepatinka tai į kokį paštas yra įmesta....jokios informacijos, kad bus išimta siunta ir perkelta į tą paštomata kuris nurodytas nebuvo kada gausių siunta informacijos taip pat nebuvo.... Siunta iki dabar negauta. Na vienu žodžiu patarčiau tokį dalyką jei žmonėms kurie dirba ši darbą jis nepatinka tai pasiulyciau ieškotis kito darbo.Nes tokia situacija kiek matau iš komentarų ne man vienai pasitaikė. Arba siunta neaišku kur yra ir neaišku kada ją gausi.... Prašau atsiųsti visą detalią informacija....ir bent jau iš darbuotojų laukiu atsiprašymo ir kad kompensuotų man kelionės išlaidas nes aš už siuntos pristatymą sumokėjau pinigus. Nes pati esu nevairuojanti todėl reikėjo samdytis taxsi. Nes vaikščioti didelių atstumų šiuo metu negaliu nes esu po kojos traumos....
Neduok dieve siuntas gaut per lp expres. Nei žinutės kad gausi siuntą. Jei nespėjai atsiliept perskambinus nekelia ragelio. Kitą kart net neskambina kad atvyks gerai jei tuo metu esi namie. Tai taip siuntos ir drabstomos. Kurjeriai neismokę atlikt savo darbo.
Esu pasibaisėjusi kaip dirba lp express kurjeriai nes tokia siunta gavau kad grynai 100e ismesti i bala nes preke visiskai sugadinta buvo pirkta vonios atnaujinimo preparatas kuris buvo kibire o gavus siunta ir atidarius deze puse dazu isislieja dezeje nes buvo prakirstas kibiro dangtis apie 10cm as neisivaizduoju kaip reikia trankyti metyti ta preke kad taip skiltų dangtis.Ir kas turi prisimt atsakomybe ir atlyginti zala.
LP express pradangino mano beveik 500€ vertes siunta!! Kurjeris tesiog ja paliko prie pastomati ir pamirso, ta suzinojau paskambinus is 5 karto!!!!!!!! Nes sazininga darbuotoja man apie tai pasake, o pries tai 4 kartus pakeles darbuotojas pasake, kad tesiog nusiklijavo lipdukas ir ji yra skirstimo centre!!! AS PATI RADAU SIUNTA! Vaziavau ir iekojau jos! Radus saziningai pranesiau apie tai LP (nors galejau nepranesti ir jus man turetumete atlyginiti ta zala uz jusu darbuotojo neatsakinguma) Mainais i tai paprasiau kaip kompensacijos uz moraline zala nemokamu siuntimu, nes man ta pamesta siunta kainavo ir laiko ir finansiniu islaidu, i ka atsakingas asmuo, kuris perskaite situacija visiskai ignoravo situacijos rimtuma ir pasiule uzpildyti man prasyma del nepanaudoto siuntimo, pinigu grazinimo!!! TAIP PAT PRIDURE, KAD JIE RADO SIUNTA IR PRISTATE GAVEJUI!!!! Nors as siunta registravau per nauja siandien, ja per nauja issiunciau ir gavejas dar nera jos gaves!! Bukite atsargus siusdami per juos!!!
Kosmaras kazkoks. Internetu užpildžiau siunta, kodo negavau, pazadejo grazinti pinigus laukiau 3 menesius, bet grazino. Rugsejo pradzioj vel pildziau vel kodo negavau, pinigu dar negrazino. Siandien pildziau vel ra pati situacija. Jau neistveriau paskambinau, konsultante sako stringa sistema nu ok. Sakau kada pinigus grazinsit, juo nuo rugsejo laukiu, o jin man atsako matot gal pamirso pervest uzpildykit dar karta. Nu nieko sau aptarnavimas. Niekada gyvenime daugiau su jais neprasidesiu.
Tobulai Ačiu už jusu darba.Siuntu pristatima greita.❤❤❤
Gavau sms, kad siuntą pristatyta į Šauliu paštomatą nors siuntą turejo būt pristatyta į VILNIUJE esantį paštomatą. Kas per nesąmone? Kaip man dabar ta siuntą atsiimt? Nerekomenduoju.
Kur mano siuntos? Nr.CC805206969LT ir Nr. CC356193713LT? Praeitą savaitę buvo atvykusios į nurodytą terminalą, bet gauti durelių kodų nepavyko. Vakar paštas parašė, kad siuntos bus pakartotinai grąžintos, tačiau daugiau jokių žinių. Durelių kodo taip pat. Siuntėjas gavo pranešimą su grasinimu sunaikiti siuntą. Kas darosi?
Sveiki. Ne vieną kartą, bandant išsiųsti siuntą LP Express Paštomatu, neatsidaro dėžutė, o pinigai nuskaičiuojami. Prisiskambinti neįmanoma. Vargo kelias laukia visų, kuriems taip atsitinka. Reikia pildyti krūvas prašymų ir taip toliau. Nei vieno pašto vadovo kontaktų nerasite, nors tai valstybės reikalas ir priežiūra. Susiekimo Ministre, ar ne gėda? Gal pagaliau laikas įpareigoti Lietuvos paštą laikytis įstatymų ir skelbti vadovų kontaktus? O ne vieną Tel numerį ir emailą, kuriais susisiekti neįmanoma.
Rima Urbonavičiūtė
2021-10-18 14:55:39 IP 28ma2hep
Dvi siuntos praeitą savaitę atvyko į terminalą Pramonės 29, Maximą. SMS su durelių kodų nebuvo. Prisiskambinti neįmanoma- visi užimti, groja muzika. Į laiškus neatsakoma. Šiandien matau internete, kad siuntos išvyko atgal. Nr.CC80526969LT ir CC356193713LT. Kas vyksta? paslauga neteikiama tik imamas užmokestis?
Sveiki.As apsalus jūsų kurjerių darbų.pora kartu skambina nedasiskambina.kai aš perskambinu sako jūsų siunta prisitatysim į pastomata.As nevairuoja ir turiu imti iš Pastomato siunta kuri sveria virš 8 kg ir temti namo.As be žado jūsų kurjerių darbų.
Prasčiausiai dirbanti siuntų tarnyba Lietuvoje !!! Niekam nerekomenduosiu ir pats nebesinaudosiu šios įmonės paslaugomis !!! Pavadinimą pakeitė bet požiūris į klientą taip ir liko sovietinis. AB LT EXPRESS vadovai turėtų nedelsiant keisti siuntų padalinio vadovą !!! Siuntos iš Vilniaus į Širvintas, o tai viso tik 50 kilometrų, laukiau 5 paras !!! Pasiteisinimas - nebuvo vietos terminale. Klausimas kas trukdo didinti terminalų skaičių jei yra padidėjusi jų paklausa?
Pildzdiau prasyma, skambinausi jau gal apie 7 kartus, kad sugrazintu pinigus uz neissiusta siunta nuo liepos vidurio, kiekviena karta tas pats pazadas greitu metu grazinti, sako, pervede dar jums paskambinime, ir nieko neivykde iki siol. Nerekomenduoju naudotis ju paslaugomis, rinkites kitus!

Omniva LT
Pristatome džiaugsmą!

Adresas: Savanorių pr. 5, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
OMNIVA – Baltijos šalyse veikianti siuntų pristatymo bendrovių grupė, nuo 2014 m. kasdien rūpestingai pristatanti džiaugsmą ir Lietuvos gyventojams. UAB „Omniva LT“ priklauso Estijos paštui AS „Eesti Post“. Valdydami didžiausią, 351 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, esame pirmasis pasirinkimas...
Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo, kurjerio pristatymo, pristatymo į Smartpost siuntų terminalus ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas.
Visas transportas
Siųsk24 Siųsk pigiau ir patogiau!

Adresas: Saulėtekio al. 15, LT-10224 Vilnius.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; eksportas; importas; logistikos paslaugos.
Siųsk24 - viena didžiausių siuntų paslaugų platformų Lietuvoje, kurioje galite rasti platų siuntų siuntimo paslaugų pasirinkimą vienoje vietoje. Bendradarbiaudami su populiariausiomis siuntų gabenimo įmonėmis – kurjeriais, tokiais kaip FEDEX, TNT, UPS, DHL, DPD, OMNIVA, GLS, siūlome greitą, patikimą ir nebrangų...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai.
Skubus tarptautinis krovinių ir siuntų gabenimas per 24 valandas Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos ir Lenkijos kryptimis. Tarptautinių pervežimų srityje mes turime unikalią galimybę užtikrinti Jūsų kompanijos tikslą per kuo trumpiausią laiką pristatyti savo prekes klientams. Modernūs HRX terminalai Baltijos...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Kad energijos kainos netaptų iššūkiu: VIPA finansuoja organizacijų investicijas į energijos vartojimo efektyvumą
Pastaruoju metu ženkliai išaugus energijos išteklių kainoms, vis daugiau organizacijų skiria itin didelį dėmesį energijos vartojimo efektyvumo didinimui. Tai leidžia ne tik kontroliuoti ir mažinti...
"Littelfuse LT" verčia naują puslapį – modernios darbo vietos, nauji pastatai
"Littelfuse LT" verčia naują puslapį – modernios darbo vietos, nauji pastatai
JAV elektronikos gamybos bendrovės "Littelfuse" keletą metų vykdomas projektas, po kurio didelė dalis darbuotojų įsikūrė atnaujintose ir moderniose patalpose, jau artėja į pabaigą. "Littelfuse"...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Google 97,60 -1,23%