Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Baltic Mobiles

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltic Mobiles

Atsiliepimai apie UAB "Baltic Mobiles"

Mūsų profesionalumas - didžiausias kokybės ir patikimumo garantas Jums!
Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Baltic Mobiles"

zodziu tokia cituacija, buvau pirkes samsung telefona ir garantiniu laikotarpiu jam sugedo ekranas, tai zinokit kryziaus kelius reikejo nueiti kol pinigus atgavau, padedamas teisinininkui.
Nusivyliau aptarnavimu Vilniaus salone. Atnešiau telefoną garantiniam aptarnavimui, nes telefono ekranas juodavo. Telefono ekranas buvo užklijuotas apsauginiu stikleliu ir buvo įskilimų. Darbuotojas nepaklausęs manęs ar telefono ekranas įskilęs iš karto nulupo apsauginį stiklelį ir pasimatė, kad ekranas įskilęs. Tai pasirodo, kad dėl to nebegalioja garantinis aptarnavimas ir nesvarbu, kad ekranas juoduoja ne nuo įskilimo.
Supykdė tai, kad darbuotojas nuėmė apsauginį stiklelį prieš tai nepaklausęs ar telefono ekranas yra įskilęs (aš žinojau, kad jis įskilęs) ir neperspėjęs, kad jį nuėmęs naujo nebeuždės.
Linkiu, kad tokių situacijų daugiau nebepasikartotų. Ar būtų daug kainavę, jei būtumėte uždėję naują stiklelį, juk juos iš Kinijos turbūt parsisunčiate tik už kelius centus?
Parekomendavo draugas. Nusipirkau telefona ir norejau dekliuko. Paskambino ir pasake kad nebeturi tokiu dekliuku ir pasiule beveik identiska ir pigesni. Vertina kliento poreikius ir norus. Rekomenduociau kas vertina savo laika ir pinigus
Viena iš nedaugelio įmonių, kuri vertina klientą:) Dėkoju Jums:)
Greitas ir kokybiskas aptarnavimas
Aptarnavimas puikus, pristatymas greitas, o sugedus aparatui greit sutvarkyta problema.
Malonus aptarnavimas, užsakymai nevėlavo, kainos geros, tik galėtų turėti kažkokią lojalumo programą, nes pirkdamas trečią iphone telefoną tikėjausi dar geresnės kainos ar bent jau kažkokios smulkmenos dovanų.
Atsiliepimai geri. Už vėlavimą buvo pasiūlyta dovanėlė.
Greitas ir kokybiskas aptarnavimas
Greitai, kokybiškai, gerai.
operatyvus, mandagus aptarnavimas
bene pigiausios prekės:)
Ricardas Brazdeikis
2017-12-29 12:18:42 IP 1arvdbl4
Labas pirkau telefona ir esu labai patenkintas laiku pristate skambino viskas aukstam lygi o is urmo daugiau nepirksiu nors norejau pirkt dar navigacija ten zemas ligis
Puikiai įmonei, puikių Klalėdų ir prasmingų Naujųjų.Sėkmės.
Gediminas Račkauskas
2017-12-07 11:05:49 IP 5jtff1s8
Gerai sustyguotas pardavimo procesas, geros kainos. Jokių problemų perkant nebuvo.
Sveiki pirkau telefona labai patiko greitas pristatymas. Maloniai zmones bendraujantys tikrai kita karta rinksiuosi sia parduotuve. Sekmes jums
Aleksandr Zabelov
2017-12-05 12:30:48 IP 2ju7l1fs
Labai gera parduotuve. Kainos super ir labai greitas aptarnavimas. Nuperktas telefonas buvo neprekaistingas. Visiem rekomenduoju sita gera pardaveja. Aciu
Jau pirkome du telefonus iš šios įmonės ir esame labai patenkinti. Darbuotojai suteikė visą reikalingą informaciją ir dirba operatyviai:)
Aptarnavimas geras, ačiū už bendradarbiavimą :)
Iš šios parduotuvės esame pirke 1 telefoną ir ruosiames isigyti dar vieną. Aptarnavimas ir patikimumas mūms patiko, ką įrodo ir daugumą kitų klientų parasytų komentarų.
UAB Kesko Senukai Lithuania
2017-12-05 10:00:27 IP 5ljq31ii
Įmonė dirba atsakingai, galiu tik pagirti. Padėjo remontuojant Motorola išmanųjį telefono aparatą, kurio kai kurios įmonės nesugebėjo suremontuoti per 1 mėn., nors remontas turėjo būti atliktas neatideliojant ir kaip įmanoma skubiau.

Baltic Mobiles remontą atliko sklandžiai, kokybiškai ir pagal apibrėžtą terminą.

Ačiū už bendradarbiavimą.
pirktas telefonas samsung s8 su priedais. aptarnavimas ir dėmesys klientui iš vadybininko Agniaus vertas 10 balu. vien dėl tokio vadybininko darbo sekantį kartą vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Jus rasote, kad kadangi zmogus sutiko, kad taisys priduodamas tai negalimas grazinimas pinigu?mes pirkom kitoj 1a.lt internetinej parduotuveje ir tel sugedo po keliu menesiu, jie atsiunte kurjeri paimt telefono ir pristate i garantini, tikrai nekoki..laukem menesi, paskambinau i garantini jie teige greitu laiku nelaukt..nors pries tai sake vis uz sav bus..susisiekus su parduotuve jie bande skatint garantini, bet uztruko viskas gal dar men..as jau kai buvo virsytas men laikotarpis prasiau grazint pinigus.buvau kalbejes ir su vartotoju teisem..jie teige, kad gali viska sutvarkyt, bet dar parasyt parduotuvei is kurios pirkau, prasyma, grazint pinigus ir tada skunda vart teisem.parasiau prasymus garantiniam ir parduotuvei, kad sutaisyto ar naujo nepriimsiu..skundo nerasiau dar tik pasakiau, kad kalbejau ka ir kad skunda rasysim vart teisem.tik pinigus..tai rezume..atgavom pinigus..nors ir imta buvo issimoketinai, sutartis nutraukta su lizingo bendrove, kiekviena situacija unikali, bet nesvarbu ar as sutikau taisyt tel, jei buvo virsytas men laikotarpis gali atgaut pinigus ir dar yra niuansu kada..isipleciau ir taip jau..mastau pirkt tel ir nenoriu nervu gadintis, esu specidinis klientas..gsmarena.lt atbaide zmoniu atsiliepimai ir realiu zmoniu..
UAB "BALTIC MOBILES"
2017-07-20 16:52:22 IP 28ma210g
Dovydas 2017-07-20 11:28:01
Labai labai nerekomenduoju niekam cia pirkti telefono ar tureti reikalu su sia imone. 4 kartus turejau nestis telefona i garantini tvarkyma. 4 KARTUS ! Na turbut cia aisku visiems, kad telefonas buvo ikistas brokuotas, bandzius atgauti pinigus uz telefona, personalas buvo labai nedraugiskas ir nemalonus, nepavyko atgauti ir pinigu. Mano patarimas, vengkit santykiu su sia parduotuve, tikrai yra geresnius 1a.lt varle.lt ir pan
Gerb. kliente, dėkojame už Jūsų asmeninę nuomonę, tačiau norime pabrėžti, kad Jūs atnešėte Sony Xperia M4 Aqua, įsigytą dar 2015 metais, kuriam gamintojo garantija dar nebuvo pasibaigusi ir sutikote su taisymu. Jam grįžus iš autorizuoto gamintojo serviso, atvykęs atsiimti sugalvojote, kad telefono nebenorite, nors jis jau buvo sutvarkytas. Tokia atbulinė eiga Jūsų pageidavimui buvo ir yra negalima. Apgailestaujame, jei Sony įrenginys jus nuvylė ar sukėlė papildomų nepatogumų. Tikimės, kad ateityje visi Jūsų naudojami Sony ar kito gamintojo įrenginiai neges ir Jus džiugins!
Likau nusivyles aptarnavimu, nerekomenduoju
Pirkau telefona pries pus antru metu, po puses metu jis suluzo nunesiau i salona kad pataisytu pasake, kad pakeis telefona i nauja to paties modelio. Pakeite pasake kad galios ta pati garantija ant garantijinio lapo uzrase imei nr naujo telefono. Praejo metai suluzo ir antras telefonas nunesiau ir man pasake kad imei kodas kuris yra ant garantijinio nesutampa su tuo koks yra telefone. Taip as likau be dokumento ir be telefono remonto, labai gaila kad as patikejau ta diena ir nepatikrinau ar taisyklinga imei koda jie uzrase, zodziu mane apgavo dave nauduota tel ir uzrase bloga koda tam kad daugiau nesikreipciau i ta salona. Tai kad bukit atsargus ir kai perkat tel is tos imones patikrinkit ar tikrai jusu tel duomenys atitinka su tais kas yra uzrasyta dokumentose, nes dabar mane tam salone apreke apkaltino kad as atnesiau kita telefona ir deja nieko irodyti as jau dabar negaliu.Gal kas nors kas pirko tam salone HTC one M8 turi dokumentus su mano imei nr patikrinkit savo tel jeigu rasit nesutapimus rasykit gal pavyks atrasti mano dokumemtus jeigu cia buvo tik klaida o ne speciali apgavyste
is sios parduotuves esame pirke jau 3 telefonus ir ruosiames isigyti ketvirta. Aptarnavimas ir patikimumas auksciausio lygio, ka irodo ir kruva kitu klientu parasytu komentaru. Perskaicius tokio kaip nerijus komentara darosi geda kad turime tokiu lietuviu bandanciu, kaip supratau neteisetai pakenkti. Sioje parduotuveje visada atsizvelgs i tave ir tavo pageidavimus ir pakonsultuos, jei kilo kokiu klausimu. o nerijui siulyciau nesti savo uzpakali kaip kazkas pasiule i dziungles ir ten ieskoti pasipelnymo budu.
UAB "Baltic Mobiles"
2016-10-24 08:35:54 IP 28ma210g
Nerijus 2016-10-22 12:32:00
Iš UAB „Baltic Mobiles“ nusipirkau mobilųjį telefoną Samsung Note 3. Jis prastai veikė. Paskambinęs pardavėjui norėjau jam grąžinti telefono aparatą ir atsiimti pinigus. Tačiau jis nesutiko gražinti pinigų.
Tuomet mano veiksmai buvo tokie, ką rekomenduočiau ir Jums:
1. Nunešiau telefono aparatą oficialiems atstovams. Jeigu jis skirtas Europos bendrijos rinkai, Jums jį sutvarkys nemokamai ir tikrai ne blogiau negu pardavėjas.
2. Bet greičiausiai Jūs, kaip ir aš gausite iš jų pažymą, kad jis skirtas ne Europos bendrijos rinkai. Mano atveju, gamintojo atstovas Lietuvoje aparatą siuntė išsamesnei ekspertizei į Varšuvą, kur ir buvo patvirtinta, kad šis telefono aparatas skirtas ne ES rinkai.
Pateikus šiuos faktus, pardavėjas jau sutiko grąžinti pinigus. Bet aš turėjau papildomų piniginių išlaidų ir laiko sąnaudų, kurių pardavėjas kol kas nesutinka padengti
3. Tokiu atveju Jums siūlau siųsti raštišką pretenziją laisva forma pardavėjui (pvz.el.paštu) su reikalavimu gražinti pinigus. Pridėkite iš oficialių atstovų gautos pažymos kopiją. Išsisaugokite visų šių raštų kopijas, nes jų reikės vartotojų teisių tarnybai
4. Pardavėjas per 14 kalendorinių dienų privalo atsakyti i Jūsų raštą ir geranoriškai gražinti pinigus.
5. Jeigu pardavėjas negražina pinigų, jums neverta gaišti daugiau laiko. Jus paprasčiausiai persiunčiate ta pačią informaciją į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Kontaktiniu telefonu +37052626751 Jums suteiks visą išsamią informaciją.
6. Toliau valstybė padarys visą darbą už Jus ir Jūs greičiausiai atgausite savo pinigus.
Įdomus asmeninis pastebėjimas.
Kaip supratau iš konsultacijos vartotojų teisių tarnyboje, nesvarbu kad telefono aparatas jau nebeveikia, nesvarbu kokia neveikimo priežastis. Svarbu, kad nuo pardavimo dienos nebūtų praėję daugiau negu 24 mėnesiai. Jeigu Jūs turite įsigijimo dokumentus ir gausite iš oficialaus atstovo pažymą kad aparatas skirtas kitoms šalims, tai pardavėjas parduodamas Jums mobilų aparatą greičiausiai pažeidė įstatymus ir PRIVALO JUMS GRAŽINTI JŪSŲ SUMOKĖTUS PINIGUS.
P. Nerijau, UAB "Baltic Mobiles" įmonės vardą, didžiulį esamų ir būsimų klientų ratą gina ir gins visomis teisinėmis priemonėmis. Todėl nedelsiant atsakome į jūsų pateiktą dezinformaciją skleidžiantį komentarą su faktais. Akcentuojame, kad pagal Civilinį kodeksą parduodant bet kokią elektros prekę, klientas turi būti perspėtas apie būtinus žinoti dalykus, t.y., jei telefonas neskirtas Europos Sąjungos rinkai ar panašius. Pabrėžiame, kad jūs įsigijote telefoną Samsung Galaxy Note 3 Dual Sim N9002! Kaip žinia, nemaža dalis mobilaus ryšio Samsung, Sony, LG ar HTC telefonų, naudojančių 2 SIM korteles, nėra skirti Europos Sąjungos rinkai, tačiau atitikdami Europje naudojamus ryšio dažnius, gali būti laisvai parduodami Europos Sąjungos erdvėje, sumokant mokesčius ir klientą apie tai perspėjus. Visa ši informacija yra pateikta prie visų ne Europos rinkai skirtų telefonų www.balticmobiles.lt elektroninės parduotuvės telefono aprašymo skiltyje "Svarbu"! Taip pat, kaip ir kiekvieną klientą, taip ir jūsų įmonės atstovę, kuri užsakinėjo šį mobilaus ryšio telefoną (tel. nr. galas.....338) perspėjome kelis kartus, ar jai žinoma, kad Samsung Galaxy Note 3 Dual Sim telefonų nėra skirtų Europai ir jis bus skirtas Azijos rinkai. Ji skambino jums (tą patvirtinote pokalbio su mumis metu) ir dėl šios informacijos tikslinosi bei gavusi teigiamą atsakymą užsakė šį įrenginį. Tokia pati informacija buvo perduota ir prekės atsiėmimo metu, ir taip pat gautas teigiamas atsakymas su kliento parašu ant garantinės pažymos. Todėl visą informaciją gavote pilnai kaip ir gauna kiekvienas kitas klientas, užsakęs analogišką mobilaus ryšio telefono aparatą.
Toliau - ĮDOMIAUSIA: Sulaukėme iš jūsų skambučio, pareikalavusio sumokėti jums už patirtas išlaidas ir prekę 500 eurų, negrąžinant jos iškart! Norime pabrėžti, kad dabar ne 90-ieji ir prekių grąžinimas, jei jis tikrai reikalingas, turi būti vykdomas teisės aktų nustatyta tvarka. Tada jūsų įgaliotas advokatas atsiuntė prašymą jūsų vardu grąžinti už telefoną sumokėtus 319 eurų ir padengti jo išlaidas už prašymą, t.y., dar 181 eurą. Gavus oficialų atsakymą, kad jūsų pretenzija bus svarstytina ir kuriame prašome norimą grąžinti mobilaus ryšio telefoną pristatyti mums (kas yra būtina pagal LR teisės aktus, kai yra grąžinami pinigai už prekę), perdavė informaciją jums. Po kelių dienų jūs paskambinote mums, informuodamas, kad prekės mums nevešite, nesutikote su tokiu reikalavimu ir kelis kartus vis liepėte "susimokėti", o telefoną, cituoju: "pristatysiu galbūt po mėnesio, galbūt po dviejų...galbūt.." Tada, padarydami jums išimtį, netgi pasiūlėme atvežti mobilaus ryšio telefoną pas mus iškart (mūsų kurjerių tarnybos UAB "Nėgė" paslaugų taip pat atsisakėte), ir vietoje jį įvertinus, iškart jums grąžinti pinigus. Dėl tik jums žinomų priežasčių, atsisakėte ir to, pagrąsindamas suteršti mūsų įmonės vardą rekvizitai.lt portale, taip pat kelis kartus paminėdamas, kad jūsų manymu, parduodame nesertifikuotas, t.y., neoriginalias prekes. Šiuo faktu taip pat suklydote. Pabrėžiame, kad UAB "Baltic Mobiles" visos parduodamos prekės yra sertifkuotos ir, jei tai bus reikalinga teismui, bus pateikti jų sertifikatai.
Norime jums pabrėžti, kad UAB "Baltic Mobiles" visada vertino, vertina ir vertins kiekvieną savo klientą, todėl ir jums buvo pasiūlyta aibė jums grąžinimą lengvinančių kompromisų. Taip pat UAB "Baltic Mobiles" pilnai gina ir gins kiekvieną savo klientą: buvusį, esamą ir būsimą, kad jam nekiltų jokių abejonių, kurias gali sukelti panašūs komentarai. Kaip ir buvome jau minėję, viską buvome ir esamę pasiryžę išspręsti geranoriškai, tačiau neleisime teršti nei įmonės, nei mūsų klientų vardo.
Nerijus 2016-10-23 09:24:54
Į visus klausimus Jums atsakys Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba. Kontaktinis telefonas +37052626751.
Tikiu kad atsakys, tik atsakydami remsis teisės aktais. Nejaugi manai kad sudaužytą ar sugadintą prekę galima priduoti atgaunant pinigus uš pardavėjo? Nusileisk ant žemės iš padebesų... Ir pasiskaityk kartais toje pačios tarnyboje esančią informaciją tinklapyje, atrodai tikrai juokingai...
Rokis 2016-10-22 20:08:22
O gal jau ir telefono neturi ir nori tik pinigus atsiimti ir labai klysti teikdamas, kad telefono stovis nesudaro esmės norint atgauti pinigus. Gyveni ne džiunglėse, o teisinėje valstybėje.
Nerijus 2016-10-22 12:32:00
Įdomus asmeninis pastebėjimas.
Tokių kaip Nerijus komentarai tai tik klouno pasirodymai. Gyvename teisinėje valstybėje, todėl ir elgtis reikia teisiškai, o ne šmeižti viešoje erdvėje pardavėją. Jeigu sugedo, ar esi nepatenkintas preke, grąžink pardavėjui, ir atsiimk pinigus, o ne rašinėk kaip klounas nesamones. Toks jausmas kad įstatymai tau svetimi, o gal gudručiu nori pabūti? Tokiems gudručiams taikomas LR BK ir tikiuosi pardavėjas žinos ką daryti.
Įdomus asmeninis pastebėjimas.
Greitai, efektyviai aptarnauja ir atsako į iškilusius klausimus!
Pirkau telefoną, šis vėliau sugedo, tačiau garantinis remontas buvo atliktas labai greitai. Beje, labai malonus aptarnavimas. Thumbs up!
Viskas puikiai ir laiku.!!!
Gelmine Strazdaite
2016-03-05 10:22:39 IP 29ma9v53
Prekę, kurios ieškojau, radau žymiai mažesne kaina negu kitose parduotuvėse. Pristatė greitai. Preke likau tikrai petenkinta. Rekomenduoju.
Sveiki, pirma karta pirkau, bet likau maloniai nustebintas greitu pristatymu, kainos paderinimu ir maloniu išsamiu bendravimu..
Ieškojau telefono htc m9 ir rinkausi tarp dviejų internetinių parduotuvių, kuriose kaina buvo panaši, tačiau pasirinkau Baltic Mobiles dėl 2 priežasčių:
* išsami ir teisinga konsultacija telefonu, pasakant tekstą net tarp eilučių mane dominusiu aspektu;
* telefonui garantija suteikta 2 metams kai pirkejas juridinis asmuo (šį aspektą pasiūlė tik kelios parduotuvės, dažniausiai visur juridiniams klientms metai);
* kaina nebuvo lemiamas veiksnys, nes aš jau rinkausi tarp parduotuvių kuriose buvo geriausia kaina.
Dar vienas pliusas: vietoj atėjus pasiimti telefono jie prie mano akių jį patikrino ar veikia, telefonas buvo brokuotas. Tad užsakė nauja. Pvz. kai prieš 2 metus pirkau htc m7 kitoje didelėje ir žinomoje internetinėje parduotuvėje tiesiog atidavė ir sakė jei kas blogai - į garantinį.
Patinka aptarnavimas, pilnos konsultacijos apie devaisus.
Puikus personalo darbas (bendraujant telefonu ir salone). Greitas pristatymas.
UAB "BALTIC MOBILES"
2015-10-19 11:30:58 IP 28ma210g
Inga 2015-10-19 11:03:34
Kol kas negaliu prisijungti prie visų liaupsių šios įmonės adresu, nes mane jų darbas nuvylė.
Internetu išsirinkau telefoną, modelį, spalvą, leido padaryti užsakymą, surašiau visus duomenis. O sekančią dieną man praneša, kad neturi mano pasirinktos spalvos ir nežino kada bus. Švelniai tariant, keista, nes rimtos ir atsakingos internetinės įmonės, su kuriomis teko dirbti, net nepriima užsakymo, jei sandėly tos prekės neturi. Man tai didžiulė nepagarba pirkėjo atžvilgiu. Kam reikėjo gaišinti mano laiką? Aš jau būčiau užsisakiusi per kitą įmone su garantija gauti prekę. Tikrai nerekomenduosiu čia pirkti draugams. Deja.
Laba diena, Inga. Visada ir visur einame koja kojon su klientu ir stengiamės, kad kiekvienas liktų patenkintas, todėl pakomentuosime :) Dėkojame už jūsų komentarą, jūsų užsakymo užklausoje buvo paminėta, kad laukite užsakymo patvirtinimo. Deja, prekės nėra sandėliuojamos, todėl, kaip ir visose elektroninėse parduotuvėse, gali pasitaikyti, kad ji kažkurį momentą bus išparduota ar paskutinė prekė užsakyta anksčiau prieš jus. Gavote pilną informaciją apie tai su pasiūlymu informuoti jus, kai tik ji vėl atsiras prekyboje :) Atsiprašome už nepatogumus. Gražios dienos!
Atsiliepimai apie UAB "Baltic Mobiles" tik patys geriausi. Kokybiškas ir operatyvus aptarnavimas, išsamus paaiškinimas, greitas prekių pristatymas.Parduodamos prekės kokybiškos, geromis kainomis ir garantijomis. Rekomenduoju.
Aptarnavimas operatyvus, sklandus, geranoriškas. Taip ir toliau:) Sėkmės darbuose:)
Labai kokybiškas ir greitas aptarnavimas.
Džiaugiuosi, kad pasinaudojau Jūsų elektroninės parduotuvės paslaugomis. Įsigijau kokybišką telefoną už minimalią kainą. Vadybininkas maloniai paaiškino ir patarė renkantis prekę. Ateityje būtinai apsilankysiu Jūsų parduotuvėje. Ačiū už kultūringą ir greitą aptarnavimą.
Baltic mobiles - jega. Uzsakiau ir laiku gavau. Aptarnavimas ir kaina liuks. Kai reikes pirkti - butinai vel kreipsiuosi i Baltik Mobiles. Rekomenduoju tai daryti ir kitiems.
puikus, operatyvus ir kulturingas aptarnavimas, esu pirkusi ne vienoje internetineje prduotuveje, bet jusu profesionalumas ir demesys maloniai nuteike.....net neradus man norimo modelio, gavau issamu paaikinima, kad tai ribotos serijos modelis, ir platintas tik Kanadoje......\\\\\\tad dekoju komandai uz kulturinga ir issamu aptarnavima.

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškės, LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
Teismas atmetė Architektų rūmų pretenzijas dėl pastato Gedimino prospekte įstiklinimo 02-23 20:43
Vilniaus apygardos teismas atmetė Architektų rūmų pretenzijas dėl dalies saugotino pastato Gedimino prospekte įstiklinimo. Teismas konstatavo, kad rūmai neturėjo teisės ginčyti šio sprendimo...
Modernių biurų koncentracija Vilniuje keičia judėjimo įpročius
Modernių biurų koncentracija Vilniuje keičia judėjimo įpročius 02-23 18:20
Daugiausiai modernių biurų statoma sostinės Šnipiškių mikrorajone – Konstitucijos pr., buvusio "Žalgirio" stadiono ir netoliese esančiose teritorijose. Skaičiuojama, kad po dviejų metų, pabaigus...

Ar reikia didinti greičio matuoklių skaičių keliuose?

Microsoft 178,59 -3,16%