Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Baltic commerce

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltic commerce

Atsiliepimai apie UAB "Baltic commerce"

DovanuSala.lt

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Baltic commerce"

2018-09-27 17:11:53 IP 88.119.94.183
Deividas 2018-09-24 10:33:35
Dovanu salos komanda visiskai nemokanti spręsti problemų su dovanu čekio pakeitimais uždavinėjami bereikalingi klausimai laiko gaišimas kelias dienas turėjau rašinėti skambineti ir aiškinti kažkokias nesąmones aiškiai pasakiau priežastį, prašiau duoti kontaktus atsakingo žmogaus su kuriuo galėčiau išspręsti problema vistiek turėjau skambinti ir šnekėti su tuo pačiu žmogumi kuris neklauso ka sakau žodžiu atsilikusi kompanija nuo kitu tai visu amžiumi visiskas minusas patarčiau rinktis kitas kompanijas ir kainos geresnės ir kokybiskas aptarnavimas problemu sprendimas

Sveiki, Deividai,

Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę bei apgailestaujame dėl nepateisintų lūkesčių.

Dėl šios situacijos už dovanų kuponų keitimus atsakingas kolega su Jumis bendravo tiek telefonu, tiek el. paštu. Rūpinamės savo klientų saugumu, todėl šiuo atveju buvo paprašyta suteikti papildomos informacijos apie dovanų kupono įgijimą.

2018-06-22 11:42:44 IP 88.119.94.183
Tomas 2018-06-08 14:49:11
Labai patiko! - superiniai dovanų rinkiniai, solidus apipavidalinimas, greitas servisas, fainas bendravimas - vien pliusai!
AČIŪ KAD ESATE!
Sveiki, Tomai,

Dėkojame už pozityvų atsiliepimą. Džiaugiames galėdami pateisinti Jūsų lūkesčius.

Lauksime Jūsų sugrįžtant :)

Geros dienos!
AČIŪ KAD ESATE!
2018-04-30 14:48:53 IP 88.119.94.183
Violeta 2018-04-28 21:26:50
Noreciau nuosirdziai padekoti Jusu komandai uz sukurta nuostabia gimtadienio nuotaika mano brangiam zmogeliukui:).
Taip jau nutiko, kad siandien dukros gimtadienio sventeje negalejau dalyvauti..noredama bent kazkiek nustebinti, kartu su dovana, pasirinkau 11 roziu iteikima:)nurodydama laika kada dovana turetu pasiekti mergaite:)
Reakcija buvo wauuuuu!!!!Tai nepakartojama, nuostabu ir labai jautru!!!Iki laimes asaru!!!
Aciu aciu aciu:*!!!!
Rekomenduoju visiems kas nori sukurti maza stebukla ir staigmena artimiesiems!!!
Sveiki, Violeta,

Dėkojame už teigiamą DovanuSala.lt komandos darbo įvertinimą. Nuoširdžiai džiaugiames, kad staigmena pavyko.

Lauksime Jūsų sugrįžtant :)

Aciu aciu aciu:*!!!!
2018-03-22 11:01:36 IP 88.119.94.183
Agnė 2018-03-17 20:37:17
Puikus variantas pradžiuginti artimuosius! Pirkau gimtadienio dovanas tėvams ir draugei, liko labai patenkinti :) Konsultantė patarė, ką geriau rinktis, maloniai bendravo. O ir kuponas atrodė tikrai gražiai :) Rekomenduoju.
Sveiki, Agne,

Dėkojame už pozityvų Jūsų įvertinimą. Tokie atsiliepimai motyvuoja mūsų komandą tobulėti.

Lauksime Jūsų sugrįžtant!

Nuotaikingos dienos linkėdama,
2018-03-08 17:15:32 IP 88.119.94.183
Zygimantaa 2018-03-05 18:10:31
Gavau issamia konsultacija. Pirkimas buvo sklandus ir patogus. 10 is 10

Dėkojame už teigiamą Jūsų įvertinimą. Džiaugiames, kad paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius.

Lauksime sugrįžtant.

Gavau issamia konsultacija. Pirkimas buvo sklandus ir patogus. 10 is 10
SPA centro „Provanso kvapai“ reklama yra klaidinga, cituoju ištrauka iš Jų skelbiamos reklamos konteksto kuris buvo skelbiamas užsisakant kupona iš Jūsų : '' Būsimai mamytei masažas atliekamas su makadamijų ir mandarinų aliejais. Makadamijų aliejus itin maitina bei drėkina odą ir užkerta kelią strijų susidarymui. '' kam ginate įmone, ir kam melagingai atsakote į komentarą kad '' provansu kvapai apie strijas reklamoje nieko nerašo ?! negi gaila buvo sutepti pilvuka nėščiai moteriai nuo strijų septintame nėštumo mėnesyje jei toks buvo mano prašymas, gal sakysite kelių lašų aliejaus pagailo ?!'' provanso kvapai '' reklamoje aiškiai parašyta kad makadamijų ir mandarinų aliejus masažo metu užkerta kelia striju susidarymui.Logiška kad nėštukei strijos susidaro ant pilvo bet ne ant nugaros ! As uzsisakiau masaža nėtukei, nes septintame mėnesyje nėštumo pilvo srityje formuojasi strijos, ir aš atėjau į saloną žinodama ko konkrečiai prašau, bet i mano prašyma atsižvelgta nebuvo, man buvo pasiūlyta nusipirkti Jų parduotuvėlėje makadamijų aliejaus ir gryžus namo susitepti pilvuka pačiai, tai pavadinčiau aukščiausio lygio naglumo viršūne, jei sumokėjus už kupona virš 50 eurų, gryžusi namo turiu teptis pilvuką pati ! Jus taip pat komentare rašote kad masažo metu pilvas ''beveik'' nemasažuojamas... bet mano atveju ant pilvuko nebuvo nei lašelio aliejaus, tai malonėkite paaiškinti apie kokius aliejus nuo striju '' Provanso kvapai '' savo reklamoje visgi skelbia ? !
2018-02-14 16:12:32 IP 88.119.94.183
Lina 2018-02-12 15:13:03
Esu nusivylusi del atlikto masazo su makadamiju ir mandarinu aliejumi nestukems uzsakymo atlikto per dovanu sala, kuris buvo atliekamas provanso kvapai amberton viesbutyje Klaipedoje
Paslauga neatitinka reklamos pobudzio
Kaip galima pavadinti masazas nestukems, ir kuo sis masazas skiriasi nuo paprasto, jei pilvuko sritis liko net nepaliesta ar bent patepta aliejumi ?!.... vietoj masazo nuo striju pilvuko srityje atliekamas paprastas kuno masazas pilvuko net nepalieciant, reklama yra visiskai klaidinanti, apgailetina !!
Sveiki, Lina,

Dėkojame už išsakytą nuomonę ir apgailestaujame dėl nepateisintų Jūsų lūkesčių.

Konsultavomės su SPA centro „Provanso kvapai“ specialistais dėl Jūsų minimos SPA procedūros. Klasikinių masažų metu žmogaus pilvas yra beveik nemasažuojamas arba nėščiųjų masažo metu yra visai nemasažuojamas dėl specifinių taškų, jautrių zonų ir asmens savijautos. Šiuo atveju pagal minėto SPA centro protokolą yra nustatyta, kad nėščiosioms pilvo zona yra nemasažuojama, siekiant išvengti rizikos ir nepakenkti vaisiui. Puslapyje skelbiamos paslaugos pavadinimas nurodo, kad masažas yra skirtas besilaukiančioms moterims, kitaip tariant tinkamas atlikti nėščiai moteriai ir nekeliantis pavojaus nei jai nei kūdikiui. Tai nereiškia, kad bus masažuojama būtent pilvo sritis, taip pat pasiūlyme nėra nurodyta, kad masažas yra nuo strijų, pagrindinės minimos masažo savybės yra atpalaiduojančios.

Mūsų komanda teikia prioritetą kokybiškoms paslaugoms ir aukšto lygio klientų aptarnavimui. Kilus bet kokiems nesklandumams susijusiems su dovanų kuponais ar teikiamų paslaugų kokybe, visuomet raginame nedelsti ir kilusius klausimus išsakyti jau paslaugos metu bei kreiptis į DovanuSala.lt administraciją, kur kiekviena situacija sprendžiama individualiai ir išsamiai atsakoma į visus kilusius klausimus.

Geros dienos linkėdama,

Paslauga neatitinka reklamos pobudzio
2018-01-29 13:05:55 IP 88.119.94.183
ignas 2018-01-29 09:29:11
Puikus aptarnavimas auksciausias lygis esu labai patenkintas norisi dar dar ir dar viskas super geriausia vieta dovanom dovanu saloje !!!!Auksciausias lygis
Sveiki, Ignai,

Dėkojame už pozityvų įvertinimą ir lauksime Jūsų sugrįžtant.

2018-01-09 10:16:22 IP 88.119.94.183
Ieva 2018-01-05 18:53:43
Pirkau 2017-12-08 kalėdom penkis kuponus, tik 2018-01-04 sulaukiau skambučio, kad blogai paskaičiavo ir likau skolinga apie 20 eurų, (kuponai buvo jau padovanoti) paaiškino, kad jie ne bus aktivuoti kol nedamokėsite, tai dėl kažkieno klaidos vos nepridariau sau gėdos.
Sveiki, Ieva,

Labai atsiprašome už patirtus nesklandumus ir dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę. Visi komentarai skatina mūsų komandą tobulėti ir užtikrinti, kad ateityje tokie nesklandumai nepasikartotų. Siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir aptarnavimą, todėl tobulėjimas ir klaidų analizė, neatsiejama mūsų darbo dalis. Kilus bet kokiems nesklandumams dėl dovanų kuponų panaudojimo ar registracijos visuomet raginame nedelsiant kreiptis į DovanuSala.lt administraciją ir kiekviena situacija sprendžiama individualiai ir operatyviai.

Gražios ir nuotaikingos dienos linkėdama,
2017-12-13 11:20:31 IP 88.119.94.183
svetlana 2017-12-12 13:28:34
Super aukštos kokybes!Ačiu už dovanele;)Pats Geriausias pasirinkimas koki tik buvau radusi, aukščiausios klases ir su pristatymu viskas super!Sekmes Jums;*
Sveiki, Svetlana,

Ačiū Jums už teigiamą Jūsų įvertinimą. Džiaugiamės, kad dovanos Jus pasiekia sklandžiai ir operatyviai :)

Linkime jaukių artėjančių švenčių!

2017-12-11 17:11:53 IP 88.119.94.183
Laurynas 2017-12-09 16:20:03
Ne viena kartą pirkau šioje įmonėje, likau patenkintas. Ne viena kartą padėjo išsisukti iš situacijos, kai reikėjo greitos dovanos. Atsispausdini per pora min ir dovaną turi :)
Sveiki, Laurynai,

Dėkojame už teigiamą atsiliepimą. Džiaugiamės gavę Jūsų įvertinimą!

Tokie atsiliepimai skatina tobulėti!

Lauksime Jūsų sugrįžtant.

2017-09-27 15:20:20 IP 88.119.94.183
Agnė 2017-09-24 12:23:05
Dovanas pirkau jau ne vieną kartą ir dar neteko nusivilti. Puikus konsultantų aptarnavimas, kuponas pristatomas laiku. Viskas sklandžiai ir operatyviai. Užsakinėję esame ir su gėlių puokštės pristatymu, taip pat likome labai patenkinti. Rekomenduoju ir pati toliau būsiu nuolatine jūsų kliente. Sėkmės įmonei ir jusu kolektyvui!
Sveiki, Agne,

Sakome ačiū Jums už teigiamą įvertinimą. Džiaugiamės galėdami pateisinti Jūsų lūkesčius. Tokie atsiliepimai skatina mus dar labiau tobulėti!

Lauksime Jūsų sugrįžtant.

2017-09-18 10:14:47 IP 88.119.94.183
Rasa 2017-09-16 18:56:15
Vaikai padovanojo dovanų kuponą, kurį reikėjo pakeisti į norimą pramogą, tai teko bendrauti su konsultante telefonu, net nedarbo metu tikrai parodė savo profesionalumą ir dėmesį.Ačiū jai.Administracija turėtų didžiuotis tokiais darbuotojais.
Laba diena, Rasa,

Dėkojame Jums už teigiamą įvertinimą. Džiugu, kad pateisiname lūkesčius! Lauksime sugrįžtant :)

2017-09-06 15:07:59 IP 88.119.94.183
ingrida 2017-08-31 23:27:47
Nusipirke dovanu kupona negalejome juo pasinaudoti, nors iki galiojimo pabaigos buvo like keleta dieneliu, nebuvo vietu suoliui parasutu:)niekada nesinaudosiu DOVANU SALOS paslaugomis ir kitiems rekomenduosiu juos aplenkti.
Sveiki, p. Ingrida,

Apgailestaujame dėl nesklandumų su kuriais teko susidurti, tačiau pirkėjai įsigydami dovanų kuponus, sutinka su pirkimo sutartimi, kurioje nurodytas paslaugos galiojimo laikas. Visi dovanų kuponų ir dovanų čekių turėtojai raginami turimas pramogas išnaudoti per 12 mėn. nuo dovanų kupono pirkimo dienos. Toks ilgas laiko tarpas suteikiamas, kad būtų galima sklandžiai pasinaudoti paslauga, išvengiant nesklandumų dėl oro sąlygų, asmeninių trukdžių ar laiko stygiaus. Bet kokiu atveju, kiekviena situacija yra analizuojama individualiai. Šiuo atveju, kiek DovanuSala.lt administracijai žinoma, kadangi kreipėtės į paslaugos teikėją dar kupono galiojimo metu, jis pats pasiūlė Jums alternatyvas šiai situacijai spręsti.

Iškilus bet kokiems nesklandumams ar turint klausimų apie paslaugą ar patį dovanų kuponą, visuomet kviečiame kreiptis el. paštu info@dovanusala.lt arba kontaktiniu telefonu +370 633 422 44.

2017-06-26 11:33:31 IP 88.119.94.183
Inesa 2017-06-24 11:32:24
Nestandartine situacija, niekas nekelia ragelioneatsako el.paštu.reikia pskartotinai atsiųsti kuponus, neįmanoma susisiekti.Nežinau ką ir pasakyti
Sveiki, p. Inesa,

Labai Jūsų atsiprašome už patirtus nesklandumus.

Peržiūrėjome Jūsų situaciją ir norėtume trumpai ją pakomentuoti. Matome, kad užsakymo metu buvo neteisingai pateiktas el. paštas, todėl kuponas laiku Jūsų nepasiekė. Jau tą pačią dieną pirmoje dienos pusėje su Jumis buvo susisiekta ir pakartotinai persiųstas kuponas patikslintu el. paštu.

Norime patikslinti, kad darbo dienomis I-V 9:00-18:00 į visas užklausas tiek el. paštu, tiek telefonu yra atsakoma operatyviai. Kitomis valandomis ir šeštadieniais bei sekmadieniais tam tikrais atvejais atsakymai gali užtrukti, tačiau skubūs klausimai pirmumo tvarka yra sprendžiami kelių valandų bėgyje.

Dar kartą atsiprašome už patirtus nesklandumus ir džiaugiamės, kad dovanų kuponas Jus sėkmingai pasiekė reikiamą dieną.

2017-05-30 11:09:57 IP 88.119.94.183
Martynas 2017-05-30 10:37:57
Kaip visada geras aptarnavimas ir profesionalus, bei greitas sprendimų radimas :) Jūsų įmonės fanas ;)
Sveiki, Martynai,

Ačiū Jums už įvertinimą. Džiugu, kad pateisiname lūkesčius! Lauksime Jūsų sugrįžtant :)
2017-05-18 09:59:00 IP 88.119.94.183
Rūta 2017-05-17 21:45:43
Likau labai patenkinta pirkimu iš dovanusala.lt. Konsultantė maloniai aptarnavo ir padėjo išsirinkti dovaną :) Ačiū už puikų aptarnavimą!
Sveiki, Rūta,

Dėkojame už Jūsų įvertinimą. Džiaugiamės galėdami pateisinti Jūsų lūkesčius. Lauksime sugrįžtant!
2017-04-19 12:37:56 IP 88.119.94.183
Lukas 2016-12-01 23:00:00
Gavau profesionalę konsultaciją dėl Kalėdinių dovanų. Pirkimas buvo greitas, paprastas ir malonus. DovanuSala.lt ačiū už puikų aptarnavimą!
Sveiki, Lukai,

Dėkojame už Jūsų teigiamą įvertinimą! Džiugu, kad pateisiname lūkesčius! Lauksime Jūsų sugrįžtant :)
2017-04-07 11:44:57 IP 88.119.94.183
Jurgita 2017-04-05 22:13:36
Uzsakem bendradarbiui dovanų kuponą su gėlių pristatymu. Atvežė paprastai juodu ant balto atspausdintą pigiau atrodanti kupona., atvirukas visai netiko jaunam vyrukui, gėlės pusė bėdos.kurjere visiškai nesimpatiska boba.likom nepatenkinti tokiom paslaugom..Nenorėčiau ir aš gauti tokios dovanos... Sori, bet jei teikiant tokias paslaugas pagalvokit apie kokybę...
Sveiki, Jurgita,

Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę. Kiekvienas komentaras ir pastebėjimas skatina DovanuSala.lt komandą tobulėti.

Norėtume trumpai pakomentuoti susiklosčiusią situaciją.

Išsamią informaciją apie dovanų kuponų išvaizdą, pristatant siunteles su gėlėmis, pateikiame DovanuSala.lt internetiniame puslapyje. Pristatant su gėlėmis DovanuSala.lt dovanų kupono apipavidalinimas gali skirtis nuo įprastų, kadangi juos ruošia gėlių salonas, kuris pristato gėles atitinkamoje Lietuvos vietoje. Dovanų kupono struktūra, dizainas ir visa pateikta informacija apie paslaugą niekuo nesiskiria nuo įprasto DovanuSala.lt dovanų kupono.

Apgailestaujame, kad prie siuntelės pridėtas atvirukas neatitiko gavėjo, tačiau užsakyme nebuvo nurodyta informacija dėl gavėjo amžiaus ar kitų ypatybių. Iš nurodyto sveikinimo teksto, deja, taip pat nepavyko identifikuoti gavėjo.

Dėl kurjerio ypatybių norėtume paminėti, kad tai nėra teatralizuotas pristatymas, todėl siunteles pristato įprasti gėlių salonų darbuotojai.

Džiaugiamės, kad pristatyta gėlyčių puokšte likote patenkini.

Apgailestaujame, kad šiuo atveju suteiktos paslaugos neatitiko Jūsų lūkesčių.

Agne 2016-10-13 18:50:49
Uzsakinejau dovana is uzsienio. Siunta buvo sklandziai pristatyta gavejui jau kita diena. Dekoju uz operatyvuma ir grazu dovanu kupono supakavima. Likau patenkinta.
Sveiki, Agne,

Dėkojame už gražius žodžius! Džiaugiamės galėdami pateisinti klientų lūkesčius. Lauksime Jūsų sugrįžtant :)
Tomas 2015-03-26 21:17:00
Labai norėčiau padėkoti jūsų komandai už šauniai atliktą darbą, operatyvumą.
Buvo malonu gauti gražiai apipavidalintą kuponą, be jokių vėlavimų, laiku.
Linkiu jums sėkmės tolimesniuose darbuose. Rekomenduoju visiems :)
Sveiki, Tomai,

Dėkojame už gerus žodžius! Džiugu, kad pateisiname klientų lūkesčius! Lauksime Jūsų sugrįžtant.:)
Pirkėjas 2016-12-08 11:47:33
Pardavinėja paslaugas apie kurias galima parašyti komentarą, tačiau jei paslauga buvo šūdina ir nepatiko tai tokio komentaro niekas neleidžia viešint, moderatorius delete daro ir žodžiu visos paslaugos atrodo WOW kokios geros. Sėkmės išdurinėjant žmones :)

Visuomet reaguojame gavę klientų atsiliepimus. Gavę neigiamus atsiliepimus (net ir anoniminius) operatyviai susisiekiame su paslaugos organizatoriumi ir individualiai aiškinamės situaciją. Gavę išsamų partnerio paaiškinimą, informuojame klientą ir susidariusią situaciją išsprendžiame bendru susitarimu.

Jei susidūrėte su nekokybiškai suteikta paslauga, prašome kreiptis į DovanuSala.lt administracija telefonu +37063342244 arba el. paštu info@dovanusala.lt.
Klientė 2016-04-05 21:22:23
Sveiki, kadangi kritika turi būti skatinanti tobulinti paslaugas, tai tą ir bandysiu padaryti. Jau žinau ką atsakys Dovanų sala. Kad jie tėra tik tarpininkai, o paslaugą teikia ne jie, o tam tikra firma (kurios kuponas yra žmogui dovanojamas). Bet man labai keista kad Dovanų sala visiškai nepasidomi tomis firmomis, kurių paslaugų kuponus pardavinėja. Vienas žmogus man jau ne kartą dovanojo dovanų kuponus iš Dovanų salos, ir visąlaik lieku labai nusivylusi. Esu gavusi fotosesiją iš ADfoto. Nesu daugiau niekur mačiusi tokio prasto aptarnavimo, tokio grubaus ir neišmanančio fotografo, vėluojančio, skaitančio moralus, privertusio laukti su kūdikiu ant rankų daugiau kaip pusvalandį. Jei manote kad tai tik aš viena taip manau, paskaitykite į paieškos sistemą įvedę "ADfoto, skundai", ir suprasite apie ką aš. Fotografas vėluoja nuolat. Taip pat ir skundžiasi, kaip jiems mažai pelno iš tų kuponų. Nuotraukos gavosi labai statiškos, senoviškos. Gal taip buvo dėl to, kad fotografas raišas, labai garbaus amžiaus, ir fotografavo nepakildamas nuo kėdės. Nemanau kad tai pasiteisinimas. Juk ir balerina nešoka, jei neleidžia amžius arba sveikata (arba abu dalykai). Fotografavo fotografas Juozas. Esu dar gavusi du kartus pakvietimus į teatrą. Abu kartus kilo labai didelių problemų dėl rezervacijos. Su pačiu teatru sutarti vos pavyko (pirmąjį kartą), kalbu apie Cezario grupę, nes už bilietų rezervaciją atsakinga mergina neturėjo kuo užsirašyti (taip ir sakė), tada prašė parašyti žinutę. Paskui žadėjo perskambinti, ir tik maždaug po penkių skambučių pavyko išsiaiškinti. Antrąjį kartą buvo dar sudėtingiau. Mergina liepė skambinti direktoriui, o šis pažadėjo "pabandyti užrezervuoti". Užrezervuoti jam, matyt, pavyko, nes parašė žinutę man, jog "Bilietai puikūs. Užrezervavome kvietimus. Prašome atsiimti kasose prieš spektaklį". PUIKŪS? Gerb direktoriau, būtų puikūs, jeigu nebūtų buvę tiek painiavos su jūsų rezervavimo sistema ir darbuotojomis. O teatro kasos net nieko nežino (Nac dramos teatro) apie dovanų salą :-) Kadangi Cezario teatro grupės darbuotoja atsiliepė ne iškart, tai bandžiau rezervuotis į pasirinktą spektaklį bilietus per Tiketą, kuri užrezervavo (telefonu), o atvykus atsiimti bilietų (paros bėgyje, nes tik tiek galioja rezervacija), jau pasakė, kad neturi jokių sutarčių su Dovanų sala. Į balą išmesta visa diena, pinigai (važinėjimo išlaidos, skambučių, visiems iš eilės po penkis kartus, įskaitant Tiketą, kur minutė apmokestinta tikrai nepigiai). Ar nevertėtų užmesti akį internete į tas firmas ir paskaityti atsiliepimus? Ar čia tokia ir mintis yra, kad firmos, nesugebančios niekam įsiūlyti savo paslaugų, parduoda kuponus per Dovanų salą? Kol kas mano įspūdžiai tokie: Dovanų sala = Bloga dovana.

Labai atsiprašome už patirtus nesklandumus. Dėkojame už išsamų Jūsų komentarą. Kadangi siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir daug dėmesio skiriame kokybiškam klientų aptarnavimui, išanalizuosime Jūsų pastebėjimus, kad panaši situacija niekada nepasikartotų. Kadangi Jūs apibūdinote dvi visiškai skirtingos situacijos, norėtume jas pakomentuoti atskirai.

Su „AdFoto“ fotostudija dirbame jau ilgą laiką ir iki šiol nesame gavę nusiskundimų apie šią fotostudiją. Reaguodami į Jūsų pastebėjimus, nedelsiant susisiekėme su įmone ir šiuo metu aiškinamės situaciją tiek dėl klientų su DovanuSala.lt dovanų kuponais aptarnavimo kokybės, tiek dėl fotografų darbo. Platindami fotosesijų pasiūlymus visuomet šalia pasiūlymų publikuojame tik tai fotostudijai priklausančias nuotraukas, kad klientas pirkdamas galėtų susidaryti kuo aiškesnį įspūdį apie paslaugą, kurią gaus.

Iš karto po Jūsų gauto skambučio buvo susisiekta su „Cezario grupe“ ir taip pat išsiaiškinta situacija. Dovanų kupone visuomet yra nurodomi kontaktai paslaugų rezervacijai. Tai arba telefono numeris, arba elektroninis paštas. Visuomet raginame tiek klientus, tiek dovanų gavėjus, kreiptis į DovanuSala.lt administraciją kilus bent menkiausiems klausimams ar abejonėms dėl rezervacijos ar pačios paslaugos. Mūsų klientams niekada nereikia patiems ieškotis kontaktų ir sukti galvą dėl registracijos, užtenka pasiskambinti bendruoju mūsų telefonu ir Jums bus atsakyta į visus klausimus.

Taigi, gerbiama DovanuSala.lt kliente, nuoširdžiai dėkojame už skirtą laiką savo pastabų išsakymui. Kaip ir minėjote - kritika skatina tobulėjimą, todėl į Jūsų pastebėjimus atsižvelgta. Siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir aptarnavimą, todėl tobulėjimas ir klaidų analizė, neatsiejama mūsų darbo dalis.
Labai rupestingas ir geranoriskas kolektyvas. Dziaugiames kupona pirke butent is cia :)
Labai norėčiau padėkoti jūsų komandai už šauniai atliktą darbą, operatyvumą.
Buvo malonu gauti gražiai apipavidalintą kuponą, be jokių vėlavimų, laiku.
Linkiu jums sėkmės tolimesniuose darbuose. Rekomenduoju visiems :)
DovanuSala.lt 2014-11-12 16:38:55
Sveiki, Edita, dėkojame Jums už gražius žodžius. Džiaugiamės, kad pateisiname klientų lūkesčius! Lauksime Jūsų sugrįžtant :)
Noriu padėkoti už puikų servisą teikiant paslaugas. Šiandien, kaip niekad, Jūsų paslaugos yra savalaikės ir labai reikalingos. Greitas, mandagus, dalykiškas ir operatyvus aptarnavimas sudaro pagrindą ir tikimybę, kad noriai dar ne kartą pasinaudosiu Jūsų paslaugomis. Labai Jums ačiū už puikią puokštę, šiltus žodžius brangiausiam mano žmogui MAMAI!
Edita 2014-11-06 10:36:48
svetainė puiki, lengvai naršoma ir klientų aptarnavimas efektyvus - rekomenduočiau visiems! :)

Tikrai dar čia "shopinsiuosi" : D
Lukas 2014-10-28 15:41:55
Dekingas dovanusala imones darbuotojams, kad padejo issirinkti dovana draugui per gyvaja pagalba svetaineje. Jam pasivazinejimas bekeleje su visureigiu labai patiko.
Sveiki, Lukai, dėkojame Jums už atsiliepimą. Džiaugiamės, kad Jums patiko pramoga. Iki malonaus bendravimo ateityje!

Tikrai dar čia "shopinsiuosi" : D

APUNTA
KALĖDINĖS VERSLO DOVANOS

Adresas: Liubarto g. 31A, Įėjimas iš Vykinto g., LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Širšė, R. Kielos įmonė
Adresas: Ramygalos g. 151, 1 sandėlis, LT-36220 Panevėžys.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; gėlės ir dekoratyviniai augalai; importas; keramikos gaminiai; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; tara, pakuotės.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba suvenyrais, pakavimo bei floristikos prekėmis. Šventinės atributikos didmena. SUVENYRAI Keraminės, medinės, stiklinės, metalo plastiko skulptūrėlės Medinės, keraminės, metalinės dėžutės Gausus taupyklių pasirinkimas Gaminiai iš metalo Rėmeliai nuotraukoms ar paveikslams, albumai...
Pin Pin
PIN PIN

Adresas: Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; fejerverkai, pirotechnika; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; pramogos ir poilsis; vaikų prekės.
Pin Pin - viskas Jūsų Šventei! Mes suteiksime gerą nuotaiką Jūsų šventei. Siūlome didžiulį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir figūrų balionų. Sukursime išskirtines dekoracijas, papuošimus pagal Jūsų norus, supakuosime dovanas. Pasiūlysime skirtingų formų ir įvairių spalvų dangaus žibintų, fejerverkų. Turime itin...
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...
Admen Baltic
Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: dovanos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba; stiklas ir jo gaminiai.
Nerizikuokite, rinkdamiesi reklamos gamintoją. Tik bendradarbiaudami su mūsų bendrove gausite kokybę, kuria didžiuositės. Reklamos projektavimo, gamybos ir aptarnavimo UAB „Admen Baltic“ rinkoje jau nuo 1992 m. Esame didžiausia reklamos gamybos kompanija Baltijos šalyse, kurioje dirba 160 profesionalų. Generuojame...

Ekspertai: pramonės smukimui įtakos turi ir naftos kainos
Ekspertai: pramonės smukimui įtakos turi ir naftos kainos 11-19 09:40
Rugsėjį pirmą kartą fiksavus metinį Lietuvos pramonės gamybos mažėjimą, ekspertai aiškina, kad tam didelės įtakos turėjo naftos sektorius – išaugus naftos kainoms, eksportuojama mažiau jos produktų.
Kodėl NT plėtotojai nesiveržia imtis architektūrinių konkursų
Kodėl NT plėtotojai nesiveržia imtis architektūrinių konkursų 11-19 06:45
Nekilnojamojo turto (NT) plėtotojai savanoriškai skelbti architektūrinių konkursų nesiveržia dėl ekonominių ir bendruomenių įsitraukimo priežasčių.
"Coca-Cola" ir "Monster" susikirto dėl naujų energetinių gėrimų
"Coca-Cola" ir "Monster" susikirto dėl naujų energetinių gėrimų 11-19 06:45
Bendrovė "Coca-Cola", galvodama apie produktų krepšelio plėtrą, ėmė žvalgytis į naują segmentą – energetinius gėrimus. Ir nors potencialo čia daug, pirmiausia bendrovei teks išsiaiškinti ir rasti...

Ką manote apie ekonominę krizę?

3M 209,00 +2,00%
Walmart 97,69 -1,86%