Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Baltic commerce

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Baltic commerce"

Atsiliepimai apie UAB "Baltic commerce"

DovanuSala.lt

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Baltic commerce"

SPA centro „Provanso kvapai“ reklama yra klaidinga, cituoju ištrauka iš Jų skelbiamos reklamos konteksto kuris buvo skelbiamas užsisakant kupona iš Jūsų : '' Būsimai mamytei masažas atliekamas su makadamijų ir mandarinų aliejais. Makadamijų aliejus itin maitina bei drėkina odą ir užkerta kelią strijų susidarymui. '' kam ginate įmone, ir kam melagingai atsakote į komentarą kad '' provansu kvapai apie strijas reklamoje nieko nerašo ?! negi gaila buvo sutepti pilvuka nėščiai moteriai nuo strijų septintame nėštumo mėnesyje jei toks buvo mano prašymas, gal sakysite kelių lašų aliejaus pagailo ?!'' provanso kvapai '' reklamoje aiškiai parašyta kad makadamijų ir mandarinų aliejus masažo metu užkerta kelia striju susidarymui.Logiška kad nėštukei strijos susidaro ant pilvo bet ne ant nugaros ! As uzsisakiau masaža nėtukei, nes septintame mėnesyje nėštumo pilvo srityje formuojasi strijos, ir aš atėjau į saloną žinodama ko konkrečiai prašau, bet i mano prašyma atsižvelgta nebuvo, man buvo pasiūlyta nusipirkti Jų parduotuvėlėje makadamijų aliejaus ir gryžus namo susitepti pilvuka pačiai, tai pavadinčiau aukščiausio lygio naglumo viršūne, jei sumokėjus už kupona virš 50 eurų, gryžusi namo turiu teptis pilvuką pati ! Jus taip pat komentare rašote kad masažo metu pilvas ''beveik'' nemasažuojamas... bet mano atveju ant pilvuko nebuvo nei lašelio aliejaus, tai malonėkite paaiškinti apie kokius aliejus nuo striju '' Provanso kvapai '' savo reklamoje visgi skelbia ? !
2018-02-14 16:12:32 IP 88.119.94.183
Lina 2018-02-12 15:13:03
Esu nusivylusi del atlikto masazo su makadamiju ir mandarinu aliejumi nestukems uzsakymo atlikto per dovanu sala, kuris buvo atliekamas provanso kvapai amberton viesbutyje Klaipedoje
Paslauga neatitinka reklamos pobudzio
Kaip galima pavadinti masazas nestukems, ir kuo sis masazas skiriasi nuo paprasto, jei pilvuko sritis liko net nepaliesta ar bent patepta aliejumi ?!.... vietoj masazo nuo striju pilvuko srityje atliekamas paprastas kuno masazas pilvuko net nepalieciant, reklama yra visiskai klaidinanti, apgailetina !!
Sveiki, Lina,

Dėkojame už išsakytą nuomonę ir apgailestaujame dėl nepateisintų Jūsų lūkesčių.

Konsultavomės su SPA centro „Provanso kvapai“ specialistais dėl Jūsų minimos SPA procedūros. Klasikinių masažų metu žmogaus pilvas yra beveik nemasažuojamas arba nėščiųjų masažo metu yra visai nemasažuojamas dėl specifinių taškų, jautrių zonų ir asmens savijautos. Šiuo atveju pagal minėto SPA centro protokolą yra nustatyta, kad nėščiosioms pilvo zona yra nemasažuojama, siekiant išvengti rizikos ir nepakenkti vaisiui. Puslapyje skelbiamos paslaugos pavadinimas nurodo, kad masažas yra skirtas besilaukiančioms moterims, kitaip tariant tinkamas atlikti nėščiai moteriai ir nekeliantis pavojaus nei jai nei kūdikiui. Tai nereiškia, kad bus masažuojama būtent pilvo sritis, taip pat pasiūlyme nėra nurodyta, kad masažas yra nuo strijų, pagrindinės minimos masažo savybės yra atpalaiduojančios.

Mūsų komanda teikia prioritetą kokybiškoms paslaugoms ir aukšto lygio klientų aptarnavimui. Kilus bet kokiems nesklandumams susijusiems su dovanų kuponais ar teikiamų paslaugų kokybe, visuomet raginame nedelsti ir kilusius klausimus išsakyti jau paslaugos metu bei kreiptis į DovanuSala.lt administraciją, kur kiekviena situacija sprendžiama individualiai ir išsamiai atsakoma į visus kilusius klausimus.

Geros dienos linkėdama,

Paslauga neatitinka reklamos pobudzio
2018-01-29 13:05:55 IP 88.119.94.183
ignas 2018-01-29 09:29:11
Puikus aptarnavimas auksciausias lygis esu labai patenkintas norisi dar dar ir dar viskas super geriausia vieta dovanom dovanu saloje !!!!Auksciausias lygis
Sveiki, Ignai,

Dėkojame už pozityvų įvertinimą ir lauksime Jūsų sugrįžtant.

DovanuSala.lt komanda
2018-01-09 10:16:22 IP 88.119.94.183
Ieva 2018-01-05 18:53:43
Pirkau 2017-12-08 kalėdom penkis kuponus, tik 2018-01-04 sulaukiau skambučio, kad blogai paskaičiavo ir likau skolinga apie 20 eurų, (kuponai buvo jau padovanoti) paaiškino, kad jie ne bus aktivuoti kol nedamokėsite, tai dėl kažkieno klaidos vos nepridariau sau gėdos.
Sveiki, Ieva,

Labai atsiprašome už patirtus nesklandumus ir dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę. Visi komentarai skatina mūsų komandą tobulėti ir užtikrinti, kad ateityje tokie nesklandumai nepasikartotų. Siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir aptarnavimą, todėl tobulėjimas ir klaidų analizė, neatsiejama mūsų darbo dalis. Kilus bet kokiems nesklandumams dėl dovanų kuponų panaudojimo ar registracijos visuomet raginame nedelsiant kreiptis į DovanuSala.lt administraciją ir kiekviena situacija sprendžiama individualiai ir operatyviai.

Gražios ir nuotaikingos dienos linkėdama,
2017-12-13 11:20:31 IP 88.119.94.183
svetlana 2017-12-12 13:28:34
Super aukštos kokybes!Ačiu už dovanele;)Pats Geriausias pasirinkimas koki tik buvau radusi, aukščiausios klases ir su pristatymu viskas super!Sekmes Jums;*
Sveiki, Svetlana,

Ačiū Jums už teigiamą Jūsų įvertinimą. Džiaugiamės, kad dovanos Jus pasiekia sklandžiai ir operatyviai :)

Linkime jaukių artėjančių švenčių!

2017-12-11 17:11:53 IP 88.119.94.183
Laurynas 2017-12-09 16:20:03
Ne viena kartą pirkau šioje įmonėje, likau patenkintas. Ne viena kartą padėjo išsisukti iš situacijos, kai reikėjo greitos dovanos. Atsispausdini per pora min ir dovaną turi :)
Sveiki, Laurynai,

Dėkojame už teigiamą atsiliepimą. Džiaugiamės gavę Jūsų įvertinimą!

Tokie atsiliepimai skatina tobulėti!

Lauksime Jūsų sugrįžtant.

2017-09-27 15:20:20 IP 88.119.94.183
Agnė 2017-09-24 12:23:05
Dovanas pirkau jau ne vieną kartą ir dar neteko nusivilti. Puikus konsultantų aptarnavimas, kuponas pristatomas laiku. Viskas sklandžiai ir operatyviai. Užsakinėję esame ir su gėlių puokštės pristatymu, taip pat likome labai patenkinti. Rekomenduoju ir pati toliau būsiu nuolatine jūsų kliente. Sėkmės įmonei ir jusu kolektyvui!
Sveiki, Agne,

Sakome ačiū Jums už teigiamą įvertinimą. Džiaugiamės galėdami pateisinti Jūsų lūkesčius. Tokie atsiliepimai skatina mus dar labiau tobulėti!

Lauksime Jūsų sugrįžtant.

2017-09-18 10:14:47 IP 88.119.94.183
Rasa 2017-09-16 18:56:15
Vaikai padovanojo dovanų kuponą, kurį reikėjo pakeisti į norimą pramogą, tai teko bendrauti su konsultante telefonu, net nedarbo metu tikrai parodė savo profesionalumą ir dėmesį.Ačiū jai.Administracija turėtų didžiuotis tokiais darbuotojais.
Laba diena, Rasa,

Dėkojame Jums už teigiamą įvertinimą. Džiugu, kad pateisiname lūkesčius! Lauksime sugrįžtant :)

2017-09-06 15:07:59 IP 88.119.94.183
ingrida 2017-08-31 23:27:47
Nusipirke dovanu kupona negalejome juo pasinaudoti, nors iki galiojimo pabaigos buvo like keleta dieneliu, nebuvo vietu suoliui parasutu:)niekada nesinaudosiu DOVANU SALOS paslaugomis ir kitiems rekomenduosiu juos aplenkti.
Sveiki, p. Ingrida,

Apgailestaujame dėl nesklandumų su kuriais teko susidurti, tačiau pirkėjai įsigydami dovanų kuponus, sutinka su pirkimo sutartimi, kurioje nurodytas paslaugos galiojimo laikas. Visi dovanų kuponų ir dovanų čekių turėtojai raginami turimas pramogas išnaudoti per 12 mėn. nuo dovanų kupono pirkimo dienos. Toks ilgas laiko tarpas suteikiamas, kad būtų galima sklandžiai pasinaudoti paslauga, išvengiant nesklandumų dėl oro sąlygų, asmeninių trukdžių ar laiko stygiaus. Bet kokiu atveju, kiekviena situacija yra analizuojama individualiai. Šiuo atveju, kiek DovanuSala.lt administracijai žinoma, kadangi kreipėtės į paslaugos teikėją dar kupono galiojimo metu, jis pats pasiūlė Jums alternatyvas šiai situacijai spręsti.

Iškilus bet kokiems nesklandumams ar turint klausimų apie paslaugą ar patį dovanų kuponą, visuomet kviečiame kreiptis el. paštu info@dovanusala.lt arba kontaktiniu telefonu +370 633 422 44.

2017-06-26 11:33:31 IP 88.119.94.183
Inesa 2017-06-24 11:32:24
Nestandartine situacija, niekas nekelia ragelioneatsako el.paštu.reikia pskartotinai atsiųsti kuponus, neįmanoma susisiekti.Nežinau ką ir pasakyti
Sveiki, p. Inesa,

Labai Jūsų atsiprašome už patirtus nesklandumus.

Peržiūrėjome Jūsų situaciją ir norėtume trumpai ją pakomentuoti. Matome, kad užsakymo metu buvo neteisingai pateiktas el. paštas, todėl kuponas laiku Jūsų nepasiekė. Jau tą pačią dieną pirmoje dienos pusėje su Jumis buvo susisiekta ir pakartotinai persiųstas kuponas patikslintu el. paštu.

Norime patikslinti, kad darbo dienomis I-V 9:00-18:00 į visas užklausas tiek el. paštu, tiek telefonu yra atsakoma operatyviai. Kitomis valandomis ir šeštadieniais bei sekmadieniais tam tikrais atvejais atsakymai gali užtrukti, tačiau skubūs klausimai pirmumo tvarka yra sprendžiami kelių valandų bėgyje.

Dar kartą atsiprašome už patirtus nesklandumus ir džiaugiamės, kad dovanų kuponas Jus sėkmingai pasiekė reikiamą dieną.

2017-05-30 11:09:57 IP 88.119.94.183
Martynas 2017-05-30 10:37:57
Kaip visada geras aptarnavimas ir profesionalus, bei greitas sprendimų radimas :) Jūsų įmonės fanas ;)
Sveiki, Martynai,

Ačiū Jums už įvertinimą. Džiugu, kad pateisiname lūkesčius! Lauksime Jūsų sugrįžtant :)
2017-05-18 09:59:00 IP 88.119.94.183
Rūta 2017-05-17 21:45:43
Likau labai patenkinta pirkimu iš dovanusala.lt. Konsultantė maloniai aptarnavo ir padėjo išsirinkti dovaną :) Ačiū už puikų aptarnavimą!
Sveiki, Rūta,

Dėkojame už Jūsų įvertinimą. Džiaugiamės galėdami pateisinti Jūsų lūkesčius. Lauksime sugrįžtant!
2017-04-19 12:37:56 IP 88.119.94.183
Lukas 2016-12-01 23:00:00
Gavau profesionalę konsultaciją dėl Kalėdinių dovanų. Pirkimas buvo greitas, paprastas ir malonus. DovanuSala.lt ačiū už puikų aptarnavimą!
Sveiki, Lukai,

Dėkojame už Jūsų teigiamą įvertinimą! Džiugu, kad pateisiname lūkesčius! Lauksime Jūsų sugrįžtant :)
2017-04-07 11:44:57 IP 88.119.94.183
Jurgita 2017-04-05 22:13:36
Uzsakem bendradarbiui dovanų kuponą su gėlių pristatymu. Atvežė paprastai juodu ant balto atspausdintą pigiau atrodanti kupona., atvirukas visai netiko jaunam vyrukui, gėlės pusė bėdos.kurjere visiškai nesimpatiska boba.likom nepatenkinti tokiom paslaugom..Nenorėčiau ir aš gauti tokios dovanos... Sori, bet jei teikiant tokias paslaugas pagalvokit apie kokybę...
Sveiki, Jurgita,

Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę. Kiekvienas komentaras ir pastebėjimas skatina DovanuSala.lt komandą tobulėti.

Norėtume trumpai pakomentuoti susiklosčiusią situaciją.

Išsamią informaciją apie dovanų kuponų išvaizdą, pristatant siunteles su gėlėmis, pateikiame DovanuSala.lt internetiniame puslapyje. Pristatant su gėlėmis DovanuSala.lt dovanų kupono apipavidalinimas gali skirtis nuo įprastų, kadangi juos ruošia gėlių salonas, kuris pristato gėles atitinkamoje Lietuvos vietoje. Dovanų kupono struktūra, dizainas ir visa pateikta informacija apie paslaugą niekuo nesiskiria nuo įprasto DovanuSala.lt dovanų kupono.

Apgailestaujame, kad prie siuntelės pridėtas atvirukas neatitiko gavėjo, tačiau užsakyme nebuvo nurodyta informacija dėl gavėjo amžiaus ar kitų ypatybių. Iš nurodyto sveikinimo teksto, deja, taip pat nepavyko identifikuoti gavėjo.

Dėl kurjerio ypatybių norėtume paminėti, kad tai nėra teatralizuotas pristatymas, todėl siunteles pristato įprasti gėlių salonų darbuotojai.

Džiaugiamės, kad pristatyta gėlyčių puokšte likote patenkini.

Apgailestaujame, kad šiuo atveju suteiktos paslaugos neatitiko Jūsų lūkesčių.

Agne 2016-10-13 18:50:49
Uzsakinejau dovana is uzsienio. Siunta buvo sklandziai pristatyta gavejui jau kita diena. Dekoju uz operatyvuma ir grazu dovanu kupono supakavima. Likau patenkinta.
Sveiki, Agne,

Dėkojame už gražius žodžius! Džiaugiamės galėdami pateisinti klientų lūkesčius. Lauksime Jūsų sugrįžtant :)
Tomas 2015-03-26 21:17:00
Labai norėčiau padėkoti jūsų komandai už šauniai atliktą darbą, operatyvumą.
Buvo malonu gauti gražiai apipavidalintą kuponą, be jokių vėlavimų, laiku.
Linkiu jums sėkmės tolimesniuose darbuose. Rekomenduoju visiems :)
Sveiki, Tomai,

Dėkojame už gerus žodžius! Džiugu, kad pateisiname klientų lūkesčius! Lauksime Jūsų sugrįžtant.:)
Pirkėjas 2016-12-08 11:47:33
Pardavinėja paslaugas apie kurias galima parašyti komentarą, tačiau jei paslauga buvo šūdina ir nepatiko tai tokio komentaro niekas neleidžia viešint, moderatorius delete daro ir žodžiu visos paslaugos atrodo WOW kokios geros. Sėkmės išdurinėjant žmones :)

Visuomet reaguojame gavę klientų atsiliepimus. Gavę neigiamus atsiliepimus (net ir anoniminius) operatyviai susisiekiame su paslaugos organizatoriumi ir individualiai aiškinamės situaciją. Gavę išsamų partnerio paaiškinimą, informuojame klientą ir susidariusią situaciją išsprendžiame bendru susitarimu.

Jei susidūrėte su nekokybiškai suteikta paslauga, prašome kreiptis į DovanuSala.lt administracija telefonu +37063342244 arba el. paštu info@dovanusala.lt.
Klientė 2016-04-05 21:22:23
Sveiki, kadangi kritika turi būti skatinanti tobulinti paslaugas, tai tą ir bandysiu padaryti. Jau žinau ką atsakys Dovanų sala. Kad jie tėra tik tarpininkai, o paslaugą teikia ne jie, o tam tikra firma (kurios kuponas yra žmogui dovanojamas). Bet man labai keista kad Dovanų sala visiškai nepasidomi tomis firmomis, kurių paslaugų kuponus pardavinėja. Vienas žmogus man jau ne kartą dovanojo dovanų kuponus iš Dovanų salos, ir visąlaik lieku labai nusivylusi. Esu gavusi fotosesiją iš ADfoto. Nesu daugiau niekur mačiusi tokio prasto aptarnavimo, tokio grubaus ir neišmanančio fotografo, vėluojančio, skaitančio moralus, privertusio laukti su kūdikiu ant rankų daugiau kaip pusvalandį. Jei manote kad tai tik aš viena taip manau, paskaitykite į paieškos sistemą įvedę "ADfoto, skundai", ir suprasite apie ką aš. Fotografas vėluoja nuolat. Taip pat ir skundžiasi, kaip jiems mažai pelno iš tų kuponų. Nuotraukos gavosi labai statiškos, senoviškos. Gal taip buvo dėl to, kad fotografas raišas, labai garbaus amžiaus, ir fotografavo nepakildamas nuo kėdės. Nemanau kad tai pasiteisinimas. Juk ir balerina nešoka, jei neleidžia amžius arba sveikata (arba abu dalykai). Fotografavo fotografas Juozas. Esu dar gavusi du kartus pakvietimus į teatrą. Abu kartus kilo labai didelių problemų dėl rezervacijos. Su pačiu teatru sutarti vos pavyko (pirmąjį kartą), kalbu apie Cezario grupę, nes už bilietų rezervaciją atsakinga mergina neturėjo kuo užsirašyti (taip ir sakė), tada prašė parašyti žinutę. Paskui žadėjo perskambinti, ir tik maždaug po penkių skambučių pavyko išsiaiškinti. Antrąjį kartą buvo dar sudėtingiau. Mergina liepė skambinti direktoriui, o šis pažadėjo "pabandyti užrezervuoti". Užrezervuoti jam, matyt, pavyko, nes parašė žinutę man, jog "Bilietai puikūs. Užrezervavome kvietimus. Prašome atsiimti kasose prieš spektaklį". PUIKŪS? Gerb direktoriau, būtų puikūs, jeigu nebūtų buvę tiek painiavos su jūsų rezervavimo sistema ir darbuotojomis. O teatro kasos net nieko nežino (Nac dramos teatro) apie dovanų salą :-) Kadangi Cezario teatro grupės darbuotoja atsiliepė ne iškart, tai bandžiau rezervuotis į pasirinktą spektaklį bilietus per Tiketą, kuri užrezervavo (telefonu), o atvykus atsiimti bilietų (paros bėgyje, nes tik tiek galioja rezervacija), jau pasakė, kad neturi jokių sutarčių su Dovanų sala. Į balą išmesta visa diena, pinigai (važinėjimo išlaidos, skambučių, visiems iš eilės po penkis kartus, įskaitant Tiketą, kur minutė apmokestinta tikrai nepigiai). Ar nevertėtų užmesti akį internete į tas firmas ir paskaityti atsiliepimus? Ar čia tokia ir mintis yra, kad firmos, nesugebančios niekam įsiūlyti savo paslaugų, parduoda kuponus per Dovanų salą? Kol kas mano įspūdžiai tokie: Dovanų sala = Bloga dovana.

Labai atsiprašome už patirtus nesklandumus. Dėkojame už išsamų Jūsų komentarą. Kadangi siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir daug dėmesio skiriame kokybiškam klientų aptarnavimui, išanalizuosime Jūsų pastebėjimus, kad panaši situacija niekada nepasikartotų. Kadangi Jūs apibūdinote dvi visiškai skirtingos situacijos, norėtume jas pakomentuoti atskirai.

Su „AdFoto“ fotostudija dirbame jau ilgą laiką ir iki šiol nesame gavę nusiskundimų apie šią fotostudiją. Reaguodami į Jūsų pastebėjimus, nedelsiant susisiekėme su įmone ir šiuo metu aiškinamės situaciją tiek dėl klientų su DovanuSala.lt dovanų kuponais aptarnavimo kokybės, tiek dėl fotografų darbo. Platindami fotosesijų pasiūlymus visuomet šalia pasiūlymų publikuojame tik tai fotostudijai priklausančias nuotraukas, kad klientas pirkdamas galėtų susidaryti kuo aiškesnį įspūdį apie paslaugą, kurią gaus.

Iš karto po Jūsų gauto skambučio buvo susisiekta su „Cezario grupe“ ir taip pat išsiaiškinta situacija. Dovanų kupone visuomet yra nurodomi kontaktai paslaugų rezervacijai. Tai arba telefono numeris, arba elektroninis paštas. Visuomet raginame tiek klientus, tiek dovanų gavėjus, kreiptis į DovanuSala.lt administraciją kilus bent menkiausiems klausimams ar abejonėms dėl rezervacijos ar pačios paslaugos. Mūsų klientams niekada nereikia patiems ieškotis kontaktų ir sukti galvą dėl registracijos, užtenka pasiskambinti bendruoju mūsų telefonu ir Jums bus atsakyta į visus klausimus.

Taigi, gerbiama DovanuSala.lt kliente, nuoširdžiai dėkojame už skirtą laiką savo pastabų išsakymui. Kaip ir minėjote - kritika skatina tobulėjimą, todėl į Jūsų pastebėjimus atsižvelgta. Siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir aptarnavimą, todėl tobulėjimas ir klaidų analizė, neatsiejama mūsų darbo dalis.
Labai rupestingas ir geranoriskas kolektyvas. Dziaugiames kupona pirke butent is cia :)
Labai norėčiau padėkoti jūsų komandai už šauniai atliktą darbą, operatyvumą.
Buvo malonu gauti gražiai apipavidalintą kuponą, be jokių vėlavimų, laiku.
Linkiu jums sėkmės tolimesniuose darbuose. Rekomenduoju visiems :)
DovanuSala.lt 2014-11-12 16:38:55
Sveiki, Edita, dėkojame Jums už gražius žodžius. Džiaugiamės, kad pateisiname klientų lūkesčius! Lauksime Jūsų sugrįžtant :)
Noriu padėkoti už puikų servisą teikiant paslaugas. Šiandien, kaip niekad, Jūsų paslaugos yra savalaikės ir labai reikalingos. Greitas, mandagus, dalykiškas ir operatyvus aptarnavimas sudaro pagrindą ir tikimybę, kad noriai dar ne kartą pasinaudosiu Jūsų paslaugomis. Labai Jums ačiū už puikią puokštę, šiltus žodžius brangiausiam mano žmogui MAMAI!
Edita 2014-11-06 10:36:48
svetainė puiki, lengvai naršoma ir klientų aptarnavimas efektyvus - rekomenduočiau visiems! :)

Lukas 2014-10-28 15:41:55
Dekingas dovanusala imones darbuotojams, kad padejo issirinkti dovana draugui per gyvaja pagalba svetaineje. Jam pasivazinejimas bekeleje su visureigiu labai patiko.
Sveiki, Lukai, dėkojame Jums už atsiliepimą. Džiaugiamės, kad Jums patiko pramoga. Iki malonaus bendravimo ateityje!

Genutė 2014-03-06 20:24:08
Labas vakaras,
Apgailestauju, bet esame nusivylę jūsų paslaugomis, tiksliau dovanos pateikimu. Tikrai nesitikėjome, kad garbingo jubiliejaus proga bus paprasčiausiai bet kaip ranka užrašytas sveikinimas ant mažutės atvirutės, o dovanų kuponas atspausdintas ant balto lapo. Mokėdami pinigus už paslaugą, tikėjomės kokybiško ir skoningo dovanos pateikimo. Taigi, jeigu nenorite prarasti klientų, būtinai ištaisykite šiuos trūkumus.
Genutė
Laba diena, Genute,

Labai atsiprašome už patirtus nesklandumus. Norėtume plačiau paaiškinti, dėl kokių priežasčių, tai galėjo nutikti.
Siunčiant dovanų kuponus per kurjerius arba atsiimant mūsų biure kuponai būna atspausdinti ant šventinio lapo bei įdedami į pasirinktos spalvos voką, toks dovanos pateikimas atrodo tikrai skoningai ir solidžiai. Jūsų atveju, dovanų kuponas buvo užsakytas pristatant jį su gėlėmis. Užsakant gėles ne visi salonai turi galimybę kuponus paruošti taip, kaip atsiimant DovanuSala.lt biure ar užsakant dovanas per kurjerius be gėlių, dėl to taip ir nutiko. Atsiprašome už patirtus nepatogumus ir tikimės, kad jubiliatui dovanos apipavidalinimas neturėjo jokios įtakos pramogos kokybei ir įspūdžių įsimintinumui. Nuoširdžiai priimame Jūsų komentarus ir pastabas.

Dėkojame, kad naudojatės DovanuSala.lt paslaugomis.

Projektų vadovė Neringa Butavičiūtė
Labas vakaras,
Genutė

Medidėja
Adresas: Telšių g. 2, LT-90162 Plungė.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; projektavimas.
Įmonė UAB MEDIDĖJA gamybinę veiklą pradėjo prieš ketvertą metų. Įmonėje nuolat tobuliname gamybos technologijas, mūsų darbuotojai - tikri savo darbo specialistai, daugelį metų dirbę šioje srityje, tad dabar galime gaminti sudėtingus, aukščiausios kokybės gaminius iš medienos Lietuvos ir užsienio klientams. Pagal...
Pin Pin
PIN PIN

Adresas: Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; fejerverkai, pirotechnika; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; pramogos ir poilsis; vaikų prekės.
Pin Pin - viskas Jūsų Šventei! Mes suteiksime gerą nuotaiką Jūsų šventei. Siūlome didžiulį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir figūrų balionų. Sukursime išskirtines dekoracijas, papuošimus pagal Jūsų norus, supakuosime dovanas. Pasiūlysime skirtingų formų ir įvairių spalvų dangaus žibintų, fejerverkų. Turime itin...
Admen Baltic
Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: dovanos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba; stiklas ir jo gaminiai.
Nerizikuokite, rinkdamiesi reklamos gamintoją. Tik bendradarbiaudami su mūsų bendrove gausite kokybę, kuria didžiuositės. Reklamos projektavimo, gamybos ir aptarnavimo UAB „Admen Baltic“ rinkoje jau nuo 1992 m. Esame didžiausia reklamos gamybos kompanija Baltijos šalyse, kurioje dirba 160 profesionalų. Generuojame...
CHARLOT LT
Adresas: Vilkpėdės g. 20, LT-03151 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; dovanos; galanterija; kanceliarijos prekės; popierius, jo gaminiai; spaustuvės, leidyba.
BIURAS Rašymo priemonės Žymekliai Pieštukai ir grafitai Biuro popierius Biuro prekės Skylmušos Žirklės Segikliai ir sąsagėlės Sąvaržėlės, spaustukai, smeigtukai Pirštų drėkintuvai Lipnios juostelės ir kvadratėliai Klijai Padidinimo stiklai Kniedės Peiliai ir ašmenys Kanceliarinės gumytės Antspaudai ir tušas spaudui...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; dovanos; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
VERSLO DOVANOS, REKLAMINĖ TEKSTILĖ IR REPREZENTACINIAI GAMINIAI JŪSŲ VERSLUI. Virš 100 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurių pristatymas Lietuvoje 24 val. Virš 6000 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurių pristatymas Pabaltijyje 3-4 d.d. Virš 20.000 rūšių reklaminių gaminių pozicijų, kurias galime pasiūlyti 1-2...

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
ES baudžia "Continental" ir "Bosch" už kartelinius susitarimus
ES baudžia "Continental" ir "Bosch" už kartelinius susitarimus 02-21 16:59
Lietuvą milžiniška investicija pradžiuginusi Vokietijos technologijų ir automobilių komponentų pramonės kompanija "Continental" ir kita vokiška bendrovė – automobilių dalių ir elektronikos...
"Brexit" ir vėl stringa: britai prašo ilgesnio pereinamojo laikotarpio
"Brexit" ir vėl stringa: britai prašo ilgesnio pereinamojo laikotarpio 02-21 16:34
Jungtinė Karalystė (JK) ir ES ir vėl nesutaria dėl fundamentalių "Brexit" elementų. Londonas siekia pratęsti "Brexit" pereinamąjį laikotarpį tiek, kiek reikės, kai ES jau yra nurodžiusi terminą...

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Intel 46,32 +1,67%