Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Baltic commerce

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltic commerce

Atsiliepimai apie UAB "Baltic commerce"

DovanuSala.lt

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Baltic commerce"

Simas 2020-03-25 17:00:48
Reklamuoja nuolaidas - pasiklausiau parduotuvės ar pas juos galima atsiskaityt šios parduotuvės kuponais ir pasakė, kad negalima arba galima tik didesne kaina negu jų parduotuvėje parduotų... O "Dovanų pasala" - išėmė kuponą. Sakyčiau panašu į apgavystę ir tikrai nepatikima
Sveiki, Simai, apgailestaujame, kad teko susidurti su nesklandumais pasinaudojant dovanų kuponu. Parašykite el. paštu info@dovanusala.lt savo užsakymo duomenis. Visada norime ir stengiamės išspręsti situacijas, tad norėtume padėti išspręsti ir Jums. Gražios dienos!
Mantas 2019-10-14 16:24:32
Ačiū labai už puikų aptarnavimą! Padovanojome tėvams poilsį Druskininkuose, grįžo pailsėję ir laimingi. Ačiū, dar kartą!
Sveiki, Mantai,

Dėkojame už teigiamą įvertinimą. Džiaugiamės, kad dovana tėvams suteikė geras emocijas. Gražios dienos!
Nusivyliau 2019-12-16 20:46:29
Užsisakius dovana atsiemimui buvo nurodyti skirtingi laikai darbo vietu internete viena o sms atsiunte su kitokiu laiku ir metus visus darbus nuvykus laiku kuri atsiunte sms pasirodo parduotuvė net nedirbo dar tokiu laiku, sugaištas laikas, daugiau niekas neužkliuvo
Sveiki, apgailestaujame, kad dėl sms žinutėje nurodytos netikslios darbo laiko pradžios, Jums teko laukti. Dėkojame, kad susisiekėte telefonu, nedelsiant atnaujinome sms žinutės tekstą. Gražios dienos!
Lina 2019-08-02 09:58:54
Nevykdo tai, ko klientas prašo. Jokio atsakingumo! Užsakyme buvo nurodyta, kurią dieną pristatyti kuponą, pasirodo, darbuotojai jį pamiršo perduoti kurjeriui! Ir likau be dovanos paskutinę minutę! Pabandžiau, nusivyliau šita paslauga, daugiau nebepirksiu ir kitiems nerekomenduosiu!
Sveiki, Lina

Dar kartą apgailestaujame dėl kilusių nesklandumų. Sprendžiant situaciją, Jums buvo pasiūlytas dovanų kupono atsiėmimas viename iš mūsų turimų atsiėmimo punktu arba el.dovanų kuponas - apgailestaujame, kad tokia alternatyva Jums buvo nepatogi. Siekiame išvengti administravimo klaidų ir sieksime, kad tokios situacijos ateityje nepasikartotų.

2019-02-11 13:46:14 IP 2i24rvsu
Aušra 2019-02-08 16:34:25
Taip atsakymą gavau, deja paslaugos jie vistiek neteikia, nes nuo sausio vidurio iki kovo, mums nieko negali pasiūlyti, o lazdynų baseinas uždarytas jau seniai, tai būtų galima pakoreguoti aprašymą paslaugos.
Sveiki, Aušra,

Atsiprašome dėl kilusių nesklandumų dar kartą. Informaciją puslapyje pakoregavome nedelsiant, kai tik gavome patikslinimus iš paslaugos teikėjo.

DovanuSala.lt administracija 2019-02-08 10:14:01
Sveiki, Aušra,

Gavome Jūsų užklausą ir el. paštu. Atsakymą dėl šios situacijos pateikėme atsakydami į Jūsų laišką. Atsiprašome už kilusius nesklandumus.

Nardymas atviruose vandenyse organizuojamas tik šiltuoju sezono metu, mokymai ir nardymai baseine įprastai organizuojami visus metus. Šiuo metu Vilniuje, kadangi neveikia baseinas, kuriame įprastai buvo organizuojamas šio paslaugos organizatorius nardymas, nardymas šaltuoju sezono metu yra organizuojamas rečiau, apytikriai kas 3-4 savaites.

2019-02-08 10:14:01 IP 2i24rvsu
Aušra 2019-02-08 08:14:54
Labai gaila, kai parduodate paslaugas ir klaidinate klientus. Pirkome kuponą nardymui dovanų, paslaugos norėjome žiemą, kupone rašė, kad paslauga teikiama žiemą. Deja, pasirodo žiemą paslaugos negali suteikti. Tai reikėtų pataisyti pardavimo reklamoje, o ne klaidinti žmonių.

2019-01-28 09:22:25 IP 2i24rvsu
Saulius 2019-01-27 11:19:44
Kai perki kuponą ir jame parašyta, kad jis turi trukti 2 valandas 10 minučių tai to ir norima, o ne 1 valandos 30 minučių. Visiškas nusivylimas ir pinigų švaistymas bučiau norėjas tokio laiko bučiau pirkęs pigesnį masažą kuris užtrunka tą laiką. Paskutinis pirkimas pas jus.
Sveiki, Sauliau,

Atsiprašome už kilusius nesklandumus. Prašome dėl šios situacijos susisiekti tiesiogiai el. paštu info@dovanusala.lt arba telefonu +370 633 42244. Žinodami, kokią konkrečiai paslaugą įsigijote ir Jūsų kupono kodą, galėsime išsiaiškinti, kodėl taip galėjo įvykti, išspręsti šią situaciją ir užkirsti kelią tokiems nesusipratimams ateityje.

Lauksime iš Jūsų žinių.

2018-09-27 17:11:53 IP 2i24tat7
Deividas 2018-09-24 10:33:35
Dovanu salos komanda visiskai nemokanti spręsti problemų su dovanu čekio pakeitimais uždavinėjami bereikalingi klausimai laiko gaišimas kelias dienas turėjau rašinėti skambineti ir aiškinti kažkokias nesąmones aiškiai pasakiau priežastį, prašiau duoti kontaktus atsakingo žmogaus su kuriuo galėčiau išspręsti problema vistiek turėjau skambinti ir šnekėti su tuo pačiu žmogumi kuris neklauso ka sakau žodžiu atsilikusi kompanija nuo kitu tai visu amžiumi visiskas minusas patarčiau rinktis kitas kompanijas ir kainos geresnės ir kokybiskas aptarnavimas problemu sprendimas

Sveiki, Deividai,

Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę bei apgailestaujame dėl nepateisintų lūkesčių.

Dėl šios situacijos už dovanų kuponų keitimus atsakingas kolega su Jumis bendravo tiek telefonu, tiek el. paštu. Rūpinamės savo klientų saugumu, todėl šiuo atveju buvo paprašyta suteikti papildomos informacijos apie dovanų kupono įgijimą.

2018-06-22 11:42:44 IP 2i24tat7
Tomas 2018-06-08 14:49:11
Labai patiko! - superiniai dovanų rinkiniai, solidus apipavidalinimas, greitas servisas, fainas bendravimas - vien pliusai!
AČIŪ KAD ESATE!
Sveiki, Tomai,

Dėkojame už pozityvų atsiliepimą. Džiaugiames galėdami pateisinti Jūsų lūkesčius.

Lauksime Jūsų sugrįžtant :)

AČIŪ KAD ESATE!
2018-04-30 14:48:53 IP 2i24tat7
Violeta 2018-04-28 21:26:50
Noreciau nuosirdziai padekoti Jusu komandai uz sukurta nuostabia gimtadienio nuotaika mano brangiam zmogeliukui:).
Taip jau nutiko, kad siandien dukros gimtadienio sventeje negalejau dalyvauti..noredama bent kazkiek nustebinti, kartu su dovana, pasirinkau 11 roziu iteikima:)nurodydama laika kada dovana turetu pasiekti mergaite:)
Reakcija buvo wauuuuu!!!!Tai nepakartojama, nuostabu ir labai jautru!!!Iki laimes asaru!!!
Aciu aciu aciu:*!!!!
Rekomenduoju visiems kas nori sukurti maza stebukla ir staigmena artimiesiems!!!
Sveiki, Violeta,

Dėkojame už teigiamą DovanuSala.lt komandos darbo įvertinimą. Nuoširdžiai džiaugiames, kad staigmena pavyko.

Lauksime Jūsų sugrįžtant :)

Aciu aciu aciu:*!!!!
2018-03-22 11:01:36 IP 2i24tat7
Agnė 2018-03-17 20:37:17
Puikus variantas pradžiuginti artimuosius! Pirkau gimtadienio dovanas tėvams ir draugei, liko labai patenkinti :) Konsultantė patarė, ką geriau rinktis, maloniai bendravo. O ir kuponas atrodė tikrai gražiai :) Rekomenduoju.
Sveiki, Agne,

Dėkojame už pozityvų Jūsų įvertinimą. Tokie atsiliepimai motyvuoja mūsų komandą tobulėti.

Lauksime Jūsų sugrįžtant!

Nuotaikingos dienos linkėdama,
2018-03-08 17:15:32 IP 2i24tat7
Zygimantaa 2018-03-05 18:10:31
Gavau issamia konsultacija. Pirkimas buvo sklandus ir patogus. 10 is 10

Dėkojame už teigiamą Jūsų įvertinimą. Džiaugiames, kad paslaugos pateisino Jūsų lūkesčius.

Lauksime sugrįžtant.

Gavau issamia konsultacija. Pirkimas buvo sklandus ir patogus. 10 is 10
SPA centro „Provanso kvapai“ reklama yra klaidinga, cituoju ištrauka iš Jų skelbiamos reklamos konteksto kuris buvo skelbiamas užsisakant kupona iš Jūsų : '' Būsimai mamytei masažas atliekamas su makadamijų ir mandarinų aliejais. Makadamijų aliejus itin maitina bei drėkina odą ir užkerta kelią strijų susidarymui. '' kam ginate įmone, ir kam melagingai atsakote į komentarą kad '' provansu kvapai apie strijas reklamoje nieko nerašo ?! negi gaila buvo sutepti pilvuka nėščiai moteriai nuo strijų septintame nėštumo mėnesyje jei toks buvo mano prašymas, gal sakysite kelių lašų aliejaus pagailo ?!'' provanso kvapai '' reklamoje aiškiai parašyta kad makadamijų ir mandarinų aliejus masažo metu užkerta kelia striju susidarymui.Logiška kad nėštukei strijos susidaro ant pilvo bet ne ant nugaros ! As uzsisakiau masaža nėtukei, nes septintame mėnesyje nėštumo pilvo srityje formuojasi strijos, ir aš atėjau į saloną žinodama ko konkrečiai prašau, bet i mano prašyma atsižvelgta nebuvo, man buvo pasiūlyta nusipirkti Jų parduotuvėlėje makadamijų aliejaus ir gryžus namo susitepti pilvuka pačiai, tai pavadinčiau aukščiausio lygio naglumo viršūne, jei sumokėjus už kupona virš 50 eurų, gryžusi namo turiu teptis pilvuką pati ! Jus taip pat komentare rašote kad masažo metu pilvas ''beveik'' nemasažuojamas... bet mano atveju ant pilvuko nebuvo nei lašelio aliejaus, tai malonėkite paaiškinti apie kokius aliejus nuo striju '' Provanso kvapai '' savo reklamoje visgi skelbia ? !
2018-02-14 16:12:32 IP 2i24tat7
Lina 2018-02-12 15:13:03
Esu nusivylusi del atlikto masazo su makadamiju ir mandarinu aliejumi nestukems uzsakymo atlikto per dovanu sala, kuris buvo atliekamas provanso kvapai amberton viesbutyje Klaipedoje
Paslauga neatitinka reklamos pobudzio
Kaip galima pavadinti masazas nestukems, ir kuo sis masazas skiriasi nuo paprasto, jei pilvuko sritis liko net nepaliesta ar bent patepta aliejumi ?!.... vietoj masazo nuo striju pilvuko srityje atliekamas paprastas kuno masazas pilvuko net nepalieciant, reklama yra visiskai klaidinanti, apgailetina !!
Sveiki, Lina,

Dėkojame už išsakytą nuomonę ir apgailestaujame dėl nepateisintų Jūsų lūkesčių.

Konsultavomės su SPA centro „Provanso kvapai“ specialistais dėl Jūsų minimos SPA procedūros. Klasikinių masažų metu žmogaus pilvas yra beveik nemasažuojamas arba nėščiųjų masažo metu yra visai nemasažuojamas dėl specifinių taškų, jautrių zonų ir asmens savijautos. Šiuo atveju pagal minėto SPA centro protokolą yra nustatyta, kad nėščiosioms pilvo zona yra nemasažuojama, siekiant išvengti rizikos ir nepakenkti vaisiui. Puslapyje skelbiamos paslaugos pavadinimas nurodo, kad masažas yra skirtas besilaukiančioms moterims, kitaip tariant tinkamas atlikti nėščiai moteriai ir nekeliantis pavojaus nei jai nei kūdikiui. Tai nereiškia, kad bus masažuojama būtent pilvo sritis, taip pat pasiūlyme nėra nurodyta, kad masažas yra nuo strijų, pagrindinės minimos masažo savybės yra atpalaiduojančios.

Mūsų komanda teikia prioritetą kokybiškoms paslaugoms ir aukšto lygio klientų aptarnavimui. Kilus bet kokiems nesklandumams susijusiems su dovanų kuponais ar teikiamų paslaugų kokybe, visuomet raginame nedelsti ir kilusius klausimus išsakyti jau paslaugos metu bei kreiptis į DovanuSala.lt administraciją, kur kiekviena situacija sprendžiama individualiai ir išsamiai atsakoma į visus kilusius klausimus.

Geros dienos linkėdama,

Paslauga neatitinka reklamos pobudzio
2018-01-29 13:05:55 IP 2i24tat7
ignas 2018-01-29 09:29:11
Puikus aptarnavimas auksciausias lygis esu labai patenkintas norisi dar dar ir dar viskas super geriausia vieta dovanom dovanu saloje !!!!Auksciausias lygis
Sveiki, Ignai,

Dėkojame už pozityvų įvertinimą ir lauksime Jūsų sugrįžtant.

2018-01-09 10:16:22 IP 2i24tat7
Ieva 2018-01-05 18:53:43
Pirkau 2017-12-08 kalėdom penkis kuponus, tik 2018-01-04 sulaukiau skambučio, kad blogai paskaičiavo ir likau skolinga apie 20 eurų, (kuponai buvo jau padovanoti) paaiškino, kad jie ne bus aktivuoti kol nedamokėsite, tai dėl kažkieno klaidos vos nepridariau sau gėdos.
Sveiki, Ieva,

Labai atsiprašome už patirtus nesklandumus ir dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę. Visi komentarai skatina mūsų komandą tobulėti ir užtikrinti, kad ateityje tokie nesklandumai nepasikartotų. Siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir aptarnavimą, todėl tobulėjimas ir klaidų analizė, neatsiejama mūsų darbo dalis. Kilus bet kokiems nesklandumams dėl dovanų kuponų panaudojimo ar registracijos visuomet raginame nedelsiant kreiptis į DovanuSala.lt administraciją ir kiekviena situacija sprendžiama individualiai ir operatyviai.

Gražios ir nuotaikingos dienos linkėdama,
2017-12-13 11:20:31 IP 2i24tat7
svetlana 2017-12-12 13:28:34
Super aukštos kokybes!Ačiu už dovanele;)Pats Geriausias pasirinkimas koki tik buvau radusi, aukščiausios klases ir su pristatymu viskas super!Sekmes Jums;*
Sveiki, Svetlana,

Ačiū Jums už teigiamą Jūsų įvertinimą. Džiaugiamės, kad dovanos Jus pasiekia sklandžiai ir operatyviai :)

Linkime jaukių artėjančių švenčių!

2017-12-11 17:11:53 IP 2i24tat7
Laurynas 2017-12-09 16:20:03
Ne viena kartą pirkau šioje įmonėje, likau patenkintas. Ne viena kartą padėjo išsisukti iš situacijos, kai reikėjo greitos dovanos. Atsispausdini per pora min ir dovaną turi :)
Sveiki, Laurynai,

Dėkojame už teigiamą atsiliepimą. Džiaugiamės gavę Jūsų įvertinimą!

Tokie atsiliepimai skatina tobulėti!

Lauksime Jūsų sugrįžtant.

2017-09-27 15:20:20 IP 2i24tat7
Agnė 2017-09-24 12:23:05
Dovanas pirkau jau ne vieną kartą ir dar neteko nusivilti. Puikus konsultantų aptarnavimas, kuponas pristatomas laiku. Viskas sklandžiai ir operatyviai. Užsakinėję esame ir su gėlių puokštės pristatymu, taip pat likome labai patenkinti. Rekomenduoju ir pati toliau būsiu nuolatine jūsų kliente. Sėkmės įmonei ir jusu kolektyvui!
Sveiki, Agne,

Sakome ačiū Jums už teigiamą įvertinimą. Džiaugiamės galėdami pateisinti Jūsų lūkesčius. Tokie atsiliepimai skatina mus dar labiau tobulėti!

Lauksime Jūsų sugrįžtant.

2017-09-18 10:14:47 IP 2i24tat7
Rasa 2017-09-16 18:56:15
Vaikai padovanojo dovanų kuponą, kurį reikėjo pakeisti į norimą pramogą, tai teko bendrauti su konsultante telefonu, net nedarbo metu tikrai parodė savo profesionalumą ir dėmesį.Ačiū jai.Administracija turėtų didžiuotis tokiais darbuotojais.
Laba diena, Rasa,

Dėkojame Jums už teigiamą įvertinimą. Džiugu, kad pateisiname lūkesčius! Lauksime sugrįžtant :)

2017-09-06 15:07:59 IP 2i24tat7
ingrida 2017-08-31 23:27:47
Nusipirke dovanu kupona negalejome juo pasinaudoti, nors iki galiojimo pabaigos buvo like keleta dieneliu, nebuvo vietu suoliui parasutu:)niekada nesinaudosiu DOVANU SALOS paslaugomis ir kitiems rekomenduosiu juos aplenkti.
Sveiki, p. Ingrida,

Apgailestaujame dėl nesklandumų su kuriais teko susidurti, tačiau pirkėjai įsigydami dovanų kuponus, sutinka su pirkimo sutartimi, kurioje nurodytas paslaugos galiojimo laikas. Visi dovanų kuponų ir dovanų čekių turėtojai raginami turimas pramogas išnaudoti per 12 mėn. nuo dovanų kupono pirkimo dienos. Toks ilgas laiko tarpas suteikiamas, kad būtų galima sklandžiai pasinaudoti paslauga, išvengiant nesklandumų dėl oro sąlygų, asmeninių trukdžių ar laiko stygiaus. Bet kokiu atveju, kiekviena situacija yra analizuojama individualiai. Šiuo atveju, kiek DovanuSala.lt administracijai žinoma, kadangi kreipėtės į paslaugos teikėją dar kupono galiojimo metu, jis pats pasiūlė Jums alternatyvas šiai situacijai spręsti.

Iškilus bet kokiems nesklandumams ar turint klausimų apie paslaugą ar patį dovanų kuponą, visuomet kviečiame kreiptis el. paštu info@dovanusala.lt arba kontaktiniu telefonu +370 633 422 44.

2017-06-26 11:33:31 IP 2i24tat7
Inesa 2017-06-24 11:32:24
Nestandartine situacija, niekas nekelia ragelioneatsako el.paštu.reikia pskartotinai atsiųsti kuponus, neįmanoma susisiekti.Nežinau ką ir pasakyti
Sveiki, p. Inesa,

Labai Jūsų atsiprašome už patirtus nesklandumus.

Peržiūrėjome Jūsų situaciją ir norėtume trumpai ją pakomentuoti. Matome, kad užsakymo metu buvo neteisingai pateiktas el. paštas, todėl kuponas laiku Jūsų nepasiekė. Jau tą pačią dieną pirmoje dienos pusėje su Jumis buvo susisiekta ir pakartotinai persiųstas kuponas patikslintu el. paštu.

Norime patikslinti, kad darbo dienomis I-V 9:00-18:00 į visas užklausas tiek el. paštu, tiek telefonu yra atsakoma operatyviai. Kitomis valandomis ir šeštadieniais bei sekmadieniais tam tikrais atvejais atsakymai gali užtrukti, tačiau skubūs klausimai pirmumo tvarka yra sprendžiami kelių valandų bėgyje.

Dar kartą atsiprašome už patirtus nesklandumus ir džiaugiamės, kad dovanų kuponas Jus sėkmingai pasiekė reikiamą dieną.

2017-05-30 11:09:57 IP 2i24tat7
Martynas 2017-05-30 10:37:57
Kaip visada geras aptarnavimas ir profesionalus, bei greitas sprendimų radimas :) Jūsų įmonės fanas ;)
Sveiki, Martynai,

Ačiū Jums už įvertinimą. Džiugu, kad pateisiname lūkesčius! Lauksime Jūsų sugrįžtant :)
2017-05-18 09:59:00 IP 2i24tat7
Rūta 2017-05-17 21:45:43
Likau labai patenkinta pirkimu iš dovanusala.lt. Konsultantė maloniai aptarnavo ir padėjo išsirinkti dovaną :) Ačiū už puikų aptarnavimą!
Sveiki, Rūta,

Dėkojame už Jūsų įvertinimą. Džiaugiamės galėdami pateisinti Jūsų lūkesčius. Lauksime sugrįžtant!
2017-04-19 12:37:56 IP 2i24tat7
Lukas 2016-12-01 23:00:00
Gavau profesionalę konsultaciją dėl Kalėdinių dovanų. Pirkimas buvo greitas, paprastas ir malonus. DovanuSala.lt ačiū už puikų aptarnavimą!
Sveiki, Lukai,

Dėkojame už Jūsų teigiamą įvertinimą! Džiugu, kad pateisiname lūkesčius! Lauksime Jūsų sugrįžtant :)
2017-04-07 11:44:57 IP 2i24tat7
Jurgita 2017-04-05 22:13:36
Uzsakem bendradarbiui dovanų kuponą su gėlių pristatymu. Atvežė paprastai juodu ant balto atspausdintą pigiau atrodanti kupona., atvirukas visai netiko jaunam vyrukui, gėlės pusė bėdos.kurjere visiškai nesimpatiska boba.likom nepatenkinti tokiom paslaugom..Nenorėčiau ir aš gauti tokios dovanos... Sori, bet jei teikiant tokias paslaugas pagalvokit apie kokybę...
Sveiki, Jurgita,

Dėkojame už Jūsų išsakytą nuomonę. Kiekvienas komentaras ir pastebėjimas skatina DovanuSala.lt komandą tobulėti.

Norėtume trumpai pakomentuoti susiklosčiusią situaciją.

Išsamią informaciją apie dovanų kuponų išvaizdą, pristatant siunteles su gėlėmis, pateikiame DovanuSala.lt internetiniame puslapyje. Pristatant su gėlėmis DovanuSala.lt dovanų kupono apipavidalinimas gali skirtis nuo įprastų, kadangi juos ruošia gėlių salonas, kuris pristato gėles atitinkamoje Lietuvos vietoje. Dovanų kupono struktūra, dizainas ir visa pateikta informacija apie paslaugą niekuo nesiskiria nuo įprasto DovanuSala.lt dovanų kupono.

Apgailestaujame, kad prie siuntelės pridėtas atvirukas neatitiko gavėjo, tačiau užsakyme nebuvo nurodyta informacija dėl gavėjo amžiaus ar kitų ypatybių. Iš nurodyto sveikinimo teksto, deja, taip pat nepavyko identifikuoti gavėjo.

Dėl kurjerio ypatybių norėtume paminėti, kad tai nėra teatralizuotas pristatymas, todėl siunteles pristato įprasti gėlių salonų darbuotojai.

Džiaugiamės, kad pristatyta gėlyčių puokšte likote patenkini.

Apgailestaujame, kad šiuo atveju suteiktos paslaugos neatitiko Jūsų lūkesčių.

APUNTA
REKLAMINIAI SALDAINIAI | VERSLO DOVANOS

Adresas: Liubarto g. 31A, Įėjimas iš Vykinto g., LT-08117 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; konditerija, saldumynai; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; spaustuvės, leidyba; tara, pakuotės.
„Saldi reklama“ — originalios verslo dovanos ir saldūs reklaminiai suvenyrai, proginiai sveikinimai. Didžiausia saldžių verslo suvenyrų kolekcija Lietuvoje. Leidyklėlė „Šokoladukai ir vaizdai“ — unikalus produktas „Šokoladinė mozaika“. Tai naujas požiūris į leidinį, reklamą, šokoladą ir įmonės pristatymą. Leidžiame...
Aola
Reklamos sprendimai

Adresas: Malonioji g. 13-1, LT-08122 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; spaustuvės, leidyba.
AOLA - visos reklaminės galimybės Jūsų verslui. Mūsų filosofija paprasta - kiekvienas daiktas gali tapti reklaminiu sprendimu. Dirbame jau 17 metų, šiandien didžiuojamės, galėdami Jums pasiūlyti neribotas reklamines galimybes. STIKLO IR KERAMIKOS DEKORAVIMAS Naudojame technologiją, leidžiančią spausdinti neribotą...
Pin Pin
PIN PIN

Adresas: Architektų g. 41-66, LT-04106 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; didmeninė prekyba; fejerverkai, pirotechnika; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; pramogos ir poilsis; vaikų prekės.
Pin Pin - viskas Jūsų Šventei! Mes suteiksime gerą nuotaiką Jūsų šventei. Siūlome didžiulį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir figūrų balionų. Sukursime išskirtines dekoracijas, papuošimus pagal Jūsų norus, supakuosime dovanas. Pasiūlysime skirtingų formų ir įvairių spalvų dangaus žibintų, fejerverkų. Turime itin...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Nereikia būti vyriausiam, kad suprastum šiuolaikines tendencijas. Bet negali būti ką tik gimęs, norėdamas atrodyti patikimas! 15 metų švenčianti GIFTIKA atnaujino verslo dovanų ir reklaminės tekstilės asortimentą. Naujų 2020 metų katalogų teiraukitės giftika@giftika.lt
Namų tekstilė
Natūralaus pluošto tekstilės gaminiai

Adresas: Fabriko g. 48, LT-55111 Jonava.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; dovanos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; siuvimas, medžiagos; vaikų prekės.
UAB “Namų tekstilė” pradėjo savo veiklą nuo 2003m. spalio mėn. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas – įvairių tekstilės gaminių, kurių pagrindą sudaro natūralus pluoštas (pvz.: natūrali avies vilna, linas ar medvilnė) gamyba. 60 % visų UAB “Namų tekstilė” klientų sudaro viešbučiai, ligoninės, darželiai ir kitos įmonės...

Seime stringa Kelių direkcijos pertvarka
Seime stringa Kelių direkcijos pertvarka 05-26 19:06
Seimas kol kas neuždegė žalios šviesos Kelių direkcijos pertvarkai iš biudžetinės įstaigos į valstybės įmonę.
Parodų salėse – vis daugiau judesių
Parodų salėse – vis daugiau judesių 05-26 19:06
Prie jau veikiančių nacionalinių muziejų ir jų padalinių viena po kitos jungiasi galerijos ir meno centrai. Sukaupus kantrybę (į kai kurias parodas reikia registruotis) ir įsimetus į rankinę ar...
"Raketos" tipo laivas gavo leidimą plaukti
"Raketos" tipo laivas gavo leidimą plaukti 05-26 19:05
Po metus trukusių savininkų pastangų greitaeigis kateris leidimą plaukti, apie planuojamus reisus į Nidą bus pranešta vėliau.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%