Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Baltic Bet

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltic Bet

Atsiliepimai apie UAB "Baltic Bet"

OPTIBET

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Baltic Bet"

Gal ir būtų nieko bendrovė jeigu labiau orientuotusi į sporto lažybas ar pokerį, o ne kazino. Tie kazino žaidimai visame pasaulyje vienodi, nueini į pvz lazybubirza.com ir sužinai kokios gali būti sporto lažybos. Tas pats su pokeriu, kur pokeris gali būti ne tik azartiškas žaidimas internete, bet ir sportinis pokeris, pilna pavyzdžių pokeriokarta.com
įmone remiantis Lietuvos mafija - Lietuvos futbolo federacija
Juozukai tu atsilupes ar kaip? Kaip galvoji kiek metu optibetui kad tu tikiesi 'pilnu pautu' kazino? Slotu pasiula gera, statymai sportu kaip ir visur. Ir o dieve mano 'dar tik dabar' idejo cash out funkcija vajetau kokia nuodeme. Ir ka reiskia 'skaiciau' kazkur kazka. Tu deposito nepadares kazino reviewini ar 1ct spinus ant vienos linijos is 5eu varei? Juokinga. Dar tu man rask laiko tokiom pievom rasyt jauciu saviizoliacijoj sedi ir dezinfekanta geri.
Daug tikėtasi, bet kaip visada niekuo nenustebino. Atėjo latvių gigantas į lietuvą, daug buvo kalbėta ir statymai.com puslapyje ir ltbet.com išreklamuota, o galiausiai nieko nepasiūlė žaidėjams unikalaus.
Statymai.net skaičiau, kad cash out siūlyti pradėjo visai neseniai, kai mūsų lietuviškos bendrovės šią funkciją įsidiegusios jau ir keletą metų.
Kolkas vienas geriausiu kazino is lietuvisku pasirinkimu. Aptarnavimas geras ir greitas. Viena karta uz nepatogumus gavau 50eu kompensacija kas buvo visai faina. Pinigus ismoka greitai. Ganetinai padorios akcijos, taciau jos daugiau micro zaidejams. Nebuvo proga daryt 1000 ir daugiau depozitus nes akcijos nesiorientuoja i tokias sumas. Zaidimu pasirinkimas padorus, taciau norisi daugiau pasirinkimu is playngo, visai nera pragmatic ir microgaming slotu ko pasiilgau. Taip pat butu faina megaways slotai. Siulyciau imesti chata i betgames kad zmones pasirasinet galetu kol laukia rezultatu, kad butu tas 'gyvo' kazino jausmas. Bendravimas visada gerai. Na jeigu atkreips demesi ir su laiku vis tobules yra didelis potencialas buti vienu geriausiu kazino Lietuvoje.

Lietuvoje – JAV valiutų keitimo paslaugų įmonė
Lietuvoje – JAV valiutų keitimo paslaugų įmonė 09-25 20:08
Lietuvoje kuriasi JAV bendrovė "GPS Capital Markets", teikianti valiutos keitimo paslaugas verslui.
Teismas: bauda "Eurovaistinei" skirta teisingai
Teismas: bauda "Eurovaistinei" skirta teisingai 09-25 20:08
8.700 Eur bauda vaistinių tinklui "Eurovaistinė" už klaidinančią reklamą skirta pagrįstai, nusprendė teismas.
Naujas konsorciumas skatins skaitmenizavimą ūkyje
Naujas konsorciumas skatins skaitmenizavimą ūkyje 09-25 20:00
Lietuvoje kuriamas skaitmeninių inovacijų centras sieks vidurio ir vakarų Lietuvos regionuose paskatinti pramonės, žemės ūkio, maisto ir energetikos sektorių skaitmeninę transformaciją.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Goldman Sachs 195,11 +4,83%