Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldenė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baldenė

Atsiliepimai apie Baldenė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Baldenė, UAB

Pirkau miegamą fotelį, bendravome virtualiai, bet labai maloniai ir profesionaliai. Pagamino greičiau nei buvo numatyta sutartyje, pasirūpino pristatymu į kitą miestą už priimtiną kainą. Esu labai patenkinta gaminiu ir aptarnavimu. Sėkmės įmonei.
Tikrai didelis baldų pasirinkimas. Galima užsisakyti iškart vietoj, jeigu kas patinka pačioje parduotuveje. Taip pat galima apsilankyti internete ir apžiureti kas jūs labiausiai domina. Pardavėja maloniai patars kokį baldą išsirinkti pagal jusų norimą medžiagą/gobeleną bei matmenys. Baldai atkeliauja kokybiški. Likau patenkintas.
Norėjome padėkoti už rūpestį, pagalbą ir nuoširdumą siekiant ištaisyti susiklosčiusią situaciją, kad Kalėdinis stalas turėtų visas keturias kojas ir galėtume sėsti prie jo visa šeima. Ačiū! ????
TELŠIŲ VAIKŲ GLOBOS NAMAI
2021-11-23 16:43:44 IP 1arvdfh2
Ačiū Renatai už malonų bendravimą, prekių greitą užsakymą bei atvežimą.
Pirkėjas 2021-09-09 17:52:55
Tik nereikia čia išsisukinėti, viskas buvo aptarta žodžiu ir už tai paimti pinigai, būtent už baldų užnešimą, nebent tamsta pardavėja sau įsidėjo į kišenę, o atvykus vairuotojas nieko nežino ir negirdėjo. Gėda.
Aš Jumis paduosiu į teismą už tokį šmeištą, jei neištrinsite šios žinutė.Ir prašome atvykti į parduotuvę ir su direktoriumi viską išsiaiškinti. Jeigu jus neatvyksite, tai parodys, kad jus esate neteisi ir šmeižiate nebūtus dalykus. Prašome atvykti ir lauksime, kitaip ruošiu dokumentus į teismą. Čia Jums yra labai gėda.
BALDENĖ 2021-09-03 18:46:45
Gerb. pirkėja, į baldų kainą, baldų užnešimas yra netraukiamas.Tai yra aiškiai nurodyta sutartyje, kad baldų nešimo paslauga yra neteikiama. Jeigu koks ivyko nesusipratimas ar nesusikalbėjimas, jus turėjote atvykti į parduotuvę ir viską išsiaiškinti. Palinkėsime Jums stiprios sveikatos. Pagarbiai BALDENĖ
Pirkėjas 2021-08-27 22:12:10
Sumokėjom parduotuvėj už atvežtų baldų užnešimą. Atvežė baldus, apie užnešimą į kalbas nesileido, nors ir sakėm, kad pinigai sumokėti. Toliau nuo tokių kontorų.
Pirkau sofa su foteliu.Kaina labai gera pagal baldų kokybę.Stiprus gobelenas. Dizainų didelis pasirinkimas. Pardaveja labai maloni, supratingai viską išaiškino
Labai gera pardavėja, pataria kaip sau, puikus aptarnavimas bei pristatymas, Baldai atvežti kokybiški.
Ilona 2021-02-13 12:56:25
Pati siaubingiausia ir nesąžiningiausia pirkėja.Teko susidurti su tokiu negatyviu žmogumi, kuri net ir čia parašiusi neteisybę.Bet kadangi pirkėjas yra visą laiką teisus, pardavėjas turi su tuo susitaikyti.Kad ir kokia būtų teisybė ar neteisybė, svarbiausia tai išmokti ir priimti. Pati siaubingiausia ir nesąžiningiausia pirkėja, tausokit savo bei kitų sveikatas, nes nuo tokių klientų yra susergama, o sveikata yra mūsų pats didžiausias turtas.Palinkėsime Jums gyvenime stiprybės ir sėkmės.
Ponia, VVTAT priėmė man palankų sprendimą ir turiu visus tai patvirtinančius dokumentus. Turiu ir visus įmonės bandymus išsisukti keičiant informaciją internete, įrodančius dokumentus, kurie taip pat buvo pristatyti VVTAT. Taipogi ponios Renatos žinutes tiek el. p., tiek telefonu, darant spaudimą ištrinti savo atsiliepimą. Dar pridėsiu, kad net ir vartotojų teisėms priėmus sprendimą, kad įmonė pati turi pasiimti prekę, dar bandė keisti informaciją nurodydami mažesnį pasiimamą svorį savo interneto svetainėje prie grąžinimo sąlygų. Tai pastebėjusi, vėl informavau VVTAT ir pagaliau prekė buvo išvežta iš mano namų. Toks įmonės elgesys, mano supratimu, yra žemiau plintuso. Vadindama mane pačia siaubingiausia ir nesąžiningiausia pirkėja, taip sąmoningai siekdama mane pažeminti ir sumenkinti mano atsiliepimą, suponuojate nuomonę, kad esate šališkas šioje situacijoje žmogus, todėl darytina prielaida, kad galimai pati galite būti ponia Renata. Jei tai yra tiesa, tai tiesiog noriu pasakyti, kad pramušėte dugną :D
Išsami konsultaciją, didelė pasiūla baldų ir žemiausios kainos.
Pirkėja 2020-09-15 15:37:39
Pati siaubingiausia įmonė su kuria teko susidurti! Pasikreipus dėl prekės grąžinimo, pradėjo keisti informaciją interneto svetainėje tiek apie pačią prekę, tiek apie grąžinimo sąlygas. Tampomės ketvirtas mėnuo, teko kviestis vartotojų teises į pagalbą. Ponia Renata bendrauja nepagarbiai, bet liūdniausia, kad meluoja nuo pradžios iki pabaigos. Jei perkate, tai važiuokit nebent į vietą, nes internetu pirkti nepatikima.
Aptarnavimas puikus, atsakė ir į skambučius ir el. paštą. Prekės pristatytos kokybiškos
Puikūs baldai ir aptarnavimas. Profesionalūs patarimai kaip išsirinkti geriausią. Esu patenkinta puikiais baldais. Ačiū.

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Balt Furn
EASE

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Google 2277,74 +4,41%
Nike 104,32 +3,10%