Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baldenė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baldenė

Atsiliepimai apie Baldenė, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Baldenė, UAB

Pirkau sofa su foteliu.Kaina labai gera pagal baldų kokybę.Stiprus gobelenas. Dizainų didelis pasirinkimas. Pardaveja labai maloni, supratingai viską išaiškino
Labai gera pardavėja, pataria kaip sau, puikus aptarnavimas bei pristatymas, Baldai atvežti kokybiški.
Ilona 2021-02-13 12:56:25
Pati siaubingiausia ir nesąžiningiausia pirkėja.Teko susidurti su tokiu negatyviu žmogumi, kuri net ir čia parašiusi neteisybę.Bet kadangi pirkėjas yra visą laiką teisus, pardavėjas turi su tuo susitaikyti.Kad ir kokia būtų teisybė ar neteisybė, svarbiausia tai išmokti ir priimti. Pati siaubingiausia ir nesąžiningiausia pirkėja, tausokit savo bei kitų sveikatas, nes nuo tokių klientų yra susergama, o sveikata yra mūsų pats didžiausias turtas.Palinkėsime Jums gyvenime stiprybės ir sėkmės.
Ponia, VVTAT priėmė man palankų sprendimą ir turiu visus tai patvirtinančius dokumentus. Turiu ir visus įmonės bandymus išsisukti keičiant informaciją internete, įrodančius dokumentus, kurie taip pat buvo pristatyti VVTAT. Taipogi ponios Renatos žinutes tiek el. p., tiek telefonu, darant spaudimą ištrinti savo atsiliepimą. Dar pridėsiu, kad net ir vartotojų teisėms priėmus sprendimą, kad įmonė pati turi pasiimti prekę, dar bandė keisti informaciją nurodydami mažesnį pasiimamą svorį savo interneto svetainėje prie grąžinimo sąlygų. Tai pastebėjusi, vėl informavau VVTAT ir pagaliau prekė buvo išvežta iš mano namų. Toks įmonės elgesys, mano supratimu, yra žemiau plintuso. Vadindama mane pačia siaubingiausia ir nesąžiningiausia pirkėja, taip sąmoningai siekdama mane pažeminti ir sumenkinti mano atsiliepimą, suponuojate nuomonę, kad esate šališkas šioje situacijoje žmogus, todėl darytina prielaida, kad galimai pati galite būti ponia Renata. Jei tai yra tiesa, tai tiesiog noriu pasakyti, kad pramušėte dugną :D
Išsami konsultaciją, didelė pasiūla baldų ir žemiausios kainos.
Pirkėja 2020-09-15 15:37:39
Pati siaubingiausia įmonė su kuria teko susidurti! Pasikreipus dėl prekės grąžinimo, pradėjo keisti informaciją interneto svetainėje tiek apie pačią prekę, tiek apie grąžinimo sąlygas. Tampomės ketvirtas mėnuo, teko kviestis vartotojų teises į pagalbą. Ponia Renata bendrauja nepagarbiai, bet liūdniausia, kad meluoja nuo pradžios iki pabaigos. Jei perkate, tai važiuokit nebent į vietą, nes internetu pirkti nepatikima.
Aptarnavimas puikus, atsakė ir į skambučius ir el. paštą. Prekės pristatytos kokybiškos
Puikūs baldai ir aptarnavimas. Profesionalūs patarimai kaip išsirinkti geriausią. Esu patenkinta puikiais baldais. Ačiū.

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Mažųjų Rūšupių k., LT-98106 Skuodo r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Balt Furn
EASE

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Seimą pasiekė naujas projektas, kad ES piliečiai galėtų Lietuvoje steigti partijas 04-11 13:49
Seimą pasiekė naujas projektas, kuriuo būtų leidžiama Europos Sąjungos (ES) piliečiams tapti politinių partijų Lietuvoje steigėjais.
Savaitės skaitomiausi "Verslo žinių" straipsniai
Savaitės skaitomiausi "Verslo žinių" straipsniai 04-11 12:43
Antrąją balandžio savaitę daugiausia VŽ prenumeratorių dėmesio sulaukė infliacijos klausimas, didžiųjų įmonių biurų strategijos, aukštosios mokyklos įsigijimo sandoris bei nauji VMI ginklai.
"Google" pradėjo testuoti alternatyvą slapukams "Chrome" naršyklėje
"Google" pradėjo testuoti alternatyvą slapukams "Chrome" naršyklėje 04-11 12:14
Technologijų milžinė "Google" praėjusią savaitę išleido pirminę programėlių programavimo sąsajos "Federated Leaning of Cohorts (FLoC) versiją "Chrome" naršyklei.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%