VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ave Vita klinika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę "Ave Vita" klinika

Atsiliepimai apie "Ave Vita" klinika, UAB

Šeimos klinika

Šeimos klinika. Psichikos sveikatos centras. Odontologijos klinika.
Big Green Egg Big Green Egg
Parašyk savo nuomonę apie "Ave Vita" klinika, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Labai puiki atmosfera, paciento atžvilgiu pasijaučiau Labai apšokinėta, maksimumas iš gydytojo apžiūros, kruopštus ir atsakingas sveikatos būklės įvertinimas, likau labai nustebinta
Atsakyti
Galėtumėte surašyti paslaugu kaina.nes jai zinočiau kiek kainuos tai buciau apsisukes ir isejas.dabar be 100 euru nieko ten nepriima kas cia per kainos pencininkui pas kardiologa tiek mokėti ? Rasykit zinuteje kiek kainuos paslaugos kaina.nes dabar jau neisime.įsikėlet kainas neadekvačias. Ir net neįspejat.niekada tiek nemokejome.
Atsakyti
Nekiškit pinigų ir neikit į tokią ale kliniką. Atėjau pagal rekomendaciją, nes norėjau greičiau gauti pagalbą (poliklinikoj atostogauja dantų kanalų gydytoja). Iki tol puikiai sekėsi bendrauti ir su "valdiškos" poliklinikos personalu. Kita vertus už pinigus lūkesčiai didesni, nors gauni didelį š. Liepos 5 d. man buvo atliktas 1 dantuko kanalų gydymas. sumokėjau 123 eurus. kadangi visa buvau užtinusi ir nutirpęs žandikaulis, tai neturėjau dėl ko skųstis. Bet kitą dieną pamačiau, kad mano lūpa iš vidaus pakankamai giliai sužeista. Aš negalėjau matyti, bet daktarė tai matė ir tylėjo, tik kruopščiai suskaičiavo pinigėlius. Tik po 8 dienų galėjau normaliai maistą įdėti į burną, nes pagaliau žaizda pradėjo trauktis. Paprašiau, kad atsiųstų el.p. dantuko nuotrauką- pasirodo negalima, reikia ateiti ir tada įrašys į laikmeną. Atėjau - paaiškėjo, kad jie įrašinėja tik į savo laikmenas, kur cd kainuoja 4 eurai, o usb 10 eurų. Nejuokinga, bet iš principo nusipirkau, nors galėjau tiesiog išeiti. Jei klinika negerbia savo vardo, savo pacientų, tai ar aš tai turiu daryti? Bet dabar tikrai žinau, kad čia niekada daugiau neateisiu ir kitiems pasakysiu, kad tai prasčiau už bet kokią beraštę š*******o kontorą. Man gėda, kad pakliuvau į nesąžiningų medikų kontorą. Svarbiausia, kad jie puikiai žino asmens duomenų apsaugą dėl el.p., ir kitokias apsaugas. Kas man gali garantuoti, kad toje klinikoje nebuvo neskiepytų covidinių, nes ten juk žaidžia pinigai, ir sveikatos priežiūra visai nerūpi.
Monika Leščinskaitė
2021-07-02 11:24:39 IP 2fbap16k
Atsakyti
Visada puikus, malonus ir greitas aptarnavimas.
Atsakyti
Nemokanti bendrauti registratorė, vieto to, kad išspręstų problema aprėkė. Čia buvo mano paskutinė kartas kai skambinau į šitą kliniką. Patys atšaukia vizitą ir dėl kito vizito neina susitarti.
Atsakyti
Jeigu nenorit užsirauti ant nesąžiningos, rėkiančios registratorės geriau ten neikit :)
Atsakyti
Patenkinta, kad registruota šioje klinikoje. Visas personalas - sesutės, gydytojai, mano šeimos gydytoja Sackuviene rūpestingi, atidūs, kulturingi. Ačiū. Tegul taip ir tęsėsi. Su pagarbą Liudmila. ????????
Atsakyti
Daug metų bendrauju su AveVita klinika, tame tarpe ir su gydytoju Dariumi Diržiu. Įsitikinau, kad tai aukštos kvalifikacijos gydytojas, kuris turi daug žinių, visada jautriai reaguoja į paciento nusiskundimus, diagnuozuoja susirgimą, skiridamas vaistus, paaiškina jų vdikimą. Išklauso ir pataria. Rekomenduoju šią kliniką, o ypač šį gydytoją.
Darius Laurinavičius
2020-10-28 21:21:04 IP 2df776k2
Atsakyti
Sveiki, esu daktaro D. Diržio pacientas daugiau nei penkis metus, noriu jam padėkoti jog visada paslaugos teikiamos sutartu laiku, net dabar kai Lietuvoje siaučia Covid 19, aš galiu pasikliauti šiuo mediku ir gauti profesionalias paslaugas. Esu dėkingas klinikos Avevita personalui ir konkrečiai daktarui D. Diržiui
Atsakyti
Sunku nusakyti kaip būtent dabar jaučiamės. Atvažiavome iš Vilniaus susitikti su dr. Diržiu. Atvažiavus administracijoje gavome atsakymo, kad daktaro nėra ir jam šiandien laisvadienis. Paskambinus daktarui jo pirmi žodžiai "reikės perkelti". Tai yra visiška nepagarba ne tik klientui, bet ir jo laikui ir sveikatai. Čia ne klinika pas kaimyną už durų, kad galėtum bet kada ateiti, žmonės turi darbus iš kurių reikia atsiprašyti, kad atvykti į kliniką, o atvykus gauni tokį atsakymą? Net nesivargino pranešti iš anksto. Tiesiog esu pasibaisėjus tokiu aptarnavimo lygiu.
Atsakyti
Tragiškas aptarnavimas. Šeimos gydytoja visada nori kuo greičiau atsikratyt, nieko nekomentuoja apie tyrimų rezultatus, išmaldauti reikia siuntimų. Pasidariau pas ginekologę porą tyrimų tai 120 eur už 5 min apžiūros
Atsakyti
Sveiki, negaliu neparašyti apie apsurdišką situaciją. Esam Jūsu klientai beveik nuo atidarymo, bet šiandien tragiškai nusivyliau Jūsų registratorės darbu. Vardo jos nežinau, bet ji viena seniausių darbuotojų registratūros. Vyresnio amžiaus, ilgais šviesiais plaukais, su akinukais, pilnesnio sudėjimo ir amžinai nelaiminga. Nors prisikambinti į regirtatūrą reikia padaryti apie 50 skambučių ir tai begalo erzina, šiandien pavyko iš pirmo karto. Kai atsiliepė ta registratorė pasakiau, jog noriu pas gyd Banakę užregistruoti, kad išrašytu vardinius vaistus nuo epilepsijos. Atsakė, kad gyd atostogauja iki 22d. Tai sakau gerai, registruokit po atostogų. Nėra vietų. Kažkada spalio mėn tik registruoti gali. Vaistu užteks keliom savaitėm. Paprašiau, kad pas kitą gyd registruotų, atsakymas - taip pat nėra vietų. Kai paklausiu tai kaip mums elgtis, pasiūlė skambinti gyd Banakei asmeniškai ir tarstis. Nors ne kartą, gydytoja yra sakiusi jog pirma turim užsiregistruoti ir ji turi turėti kortelę paciento. Kai paskambino vyras ir atsiliepė kita registratorė, papasakojus visą situaciją ji skubiai 25d užregistravo pas gyd Užkuraitytę. Ar gali darbuotoja dirbanti tokioj vietoj ir žinodama jog vaistai yra nuo epilepsijos reaguoti taip atsainiai. Visada kai ji atsiliepia būna aišku dar reikės kalbėti įsakmiai, nes ji tieiog tingi ar nenori ieškoti vietos pas gydytojus.
Atsakyti
Aš grįžusi iš užsienio, visada sveikatą tikrinuosi tik Ave Vita, nes man ten patinka.Nereikia, kad apie mane "klupinėtu", svarbiausia, kad gydytoja tiksliai man paaiskina, kaip gydytis ir kontroliuoti ligą.Apie Jolanta Liutikiene, tik gražiausi žodžiai.Lietuviai daug burbate))))
Atsakyti
labai prastas aptarnavimas ir laikų paskirstymas. Pas gydytoją Navickienę savo mokamo vizito laiko pralaukiau valandą laiko ir nesulaukus galiausiai išėjau. Dar vienas žmogus buvęs prieš mane taip pat išėjo nesulaukęs. Klinikos darbo laikas iki 19val, bet jei bučiau aš ir priš tai išėjęs žmogus laukęs būtume išėję 20val ar net vėliau... Labai nusivyliau klinika
Atsakyti
Lankiausi pas daktara Rutkauska, daktaras gal jis ir neblogas bet butu dar geresnis manau jei zaidimus 'call off duty' zaistu namuose o ne kabinete kai pacientas guli ant kusetes ir laukia kol daktaras baigs zaidima. Si situacija absurdiska nes taip vyksta mokamoj klinikoj, sumokejus 40 euru uz vizita, daktaras labai nekalbus, pacientas jam neidomus nes matyt galvoja tik apie sekanti ejima jo zaidime ! Absurdas, niekada daugiau niekam nerekomenduosiu Avevita klinikos ir sio daktaro!
Atsakyti
Mano sesė mane užregistravo pas dantistę valandai ir 30 minučių, nes aš dėl dantų taisymo atvykau iš UK. Vietų tai savaitei daugiau nebuvo, todėl užregistravo valandai ir 30 minučių rugsėjo 19-tai dienai. Dar jai pasitikslinus pasakė, kad taip, tikrai pusantros valandos užregistravo. Ramiai nuvažiavau tikėdamasi, kad sutvarkys visus dantis per tą laiką, o gydytoja pasakė, kad tik 30 min. mano vizitas. Nuėjau aiškintis ir klausti, kas šitaip pasielgė, o jos man pasakė, kad sistema užstrigo ir nieko nemato. Ir taip jau atsitiko antrą kartą. O trečio karto gali ir nebebūti. Mane verčia susimąstyti pereiti į kitą kliniką. Registratorės labai atlaidžios savo darbui.
Atsakyti
Neprisiskambinau uzsiregistruoti vizitui pas daktare keleta dienu, galu gale sukaupusi visas jegas atvykau iki klinikos su auksta temperatura, kad uzsirasyciau pas seimos gydytoja buvau aprekta administratores, kad turiu is anksto uzsirasyti (moteris amziuj, tamsiais plaukais), nepasiule, nei palaukti kol daktaras atsilaisvins ir priims, nieko. Po tokiu darbuotojos zodziu, teliko tik apsisukti ir iseiti, uzsirasyti i kita klinika, kur buvau maloniai priimta ir be is ankstines registracijos. 2019.06.07
Atsakyti
Labai prasta poliklinika apie registratūros darbuotojas patyliu. Jei reik uzsiregistruot tai neimanomas dalykas
Atsakyti
Sveiki eam šios klinikos pacientai visa šeima atvykau anksti ryte su vaiku dėl pilvo skausmų, Registratorė nenorėjo siūsti pas šeimos gydytoją, nes neužsiregistravau iš anksto pasakius, kad 8 val ryte atvykom, nes laukti negalim leido eiti pas gydytoją.Šeimos gyd.Kalvaitienė iškart mus priėmė apžiūrėjo ir pasiunte echoskopijai parašius extra, Registratorė pasakė, kas tyrimą galima daryt tik po dviejų savaičių, o į klausimą tai ką mums daryt numetė man siuntimo lapelį sakydama -ką norit.Aišku kitoje klinikoje padarė tyrimą tą pačią dieną už pinigus.Šitoj klinikoj tai norma laukti tyrimų ilgai tik tiems greit kas moka pinigus.Jei ne gyd. Kalvaitienė kuri puikiai dirba profesionaliai daugiau jokių pliusų šioje klinikoje nė ra, Tikrai pereisim į kliniką kuriai rūpi pacientas.
Atsakyti
Apsilankiau Ave Vita klinikoje už 5 minuciu konsultacija sumokėjau 30 eurų. Skundžiausi gerklės skausmu. Gydytoja tik žvilgtelėjo i gerklę ir viskas. Nejaugi ji taip greitai nustatė kad man čia nuo refliukso. Nepaklausė nei plaučių nei kažka kita ir taip greitai nustatė diagnozę. Ir įdomu ar registratūroje neprivalo žmogaus perspėti prieš vizitą kad reikės susimokėti ir kiek susimokėti. Beje gydytoja i kottelę labai daug ka prirašė.Tik įdomu ką....
Atsakyti
Jauki aplinka ir nuoširdus personalo aptarnavimas. Visuomet primena apie vizitą. Šeimos gydytoja dirba tikrai profesionaliai ir dėmesingai. Lankausi tik šioje klinikoje ir esu labai patenkinta paslaugų kokybe. Esu dėkinga ir gydytojoms odontologėms už gydymą!
Atsakyti
Nors buvau iš anksto užsiregistravęs, bet turėjau pralaukt beveik 2 valandas.
Atsakyti
Kolkas užkliuvo vienas dalykas-kodėl rengeno darytų nuotraukų atsakymai, tik po tryjų darbo dienų. Pasidomėt reiks atidžiau
Atsakyti
Ir dar toks vienas kuklus pastebėjimas: norint parašyti komentarą - atsiliepimą "Ave Vita" klinikos internetinėje svetainėje priimami tik teigiami komentarai. Jokie neigiami ar net pamokantys komentarai griežtai išfiltruojami, taip kad būsimi klinikos pacientai (o gal geriau būtų pasakyt KLIENTAI, nes į Jus bus žiūrima tik kaip į pinigus be jokio noro Jums nuoširdžiai padėti) būkite atsargūs rinkdamiesi AVE VITĄ, nes aš jau "nudegiau" - "nenudekit" ir Jūs!
Atsakyti
Tai prasčiausia klinika kokioje yra tekę lankytis. Labai nemandagus ir arogantiškas personalas, pradedant registratūros darbuotojomis, baigiant pačiomis gydytojomis - gydytojais. Pabrėžčiau, kad personalas taip pat ir labai nekompetentingas: visi gydymai besibaigiantys receptu vaistams ir siekiant kuo greičiau atsikratyti pacientu, nesidomint nei jo ligos istorija ar kitais gydymo būdais. Paskutiniu metu buvo susidaręs toks vaizdas, kad klinikos tikslas yra turėti kuo didesnį pacientų kiekį, visiškai neinvestuojant į gydymo kokybės gerinimą.
Čia tik trumpas ir gražus komentaras apie "Ave Vita" klinikos darbą, nes visą tiesą pasakyt, kol kas dar susilaikysiu, kad ir kaip nemėgčiau jūsų.
Tad jeigu turite galimybę nesirinkti šitos klinikos būtinai ta galimybe pasinaudokit, nes nuėję į bet kurią POLIKLINIKĄ rasite nepalyginamai geresnę gydymo kokybę, malonesnį registratūros ir viso kito personalo aptarnavimą, įprastą darbų ir grafikų planavimą.
Atsakyti
Neįmanoma prisiskambinti į ragistratūrą nė vienu duotu kontaktiniu telefonu. Net viešos poliklynikos, kurios turi gerokai didesnį pacientų kiekį, sugeba atsiliepti į skambučius!
Atsakyti
Ramune 2014-01-01 18:26:29
Su mazyliu savo lankemes sioje klinikoje pas seimos gydytoja, ponia Kalvaitiene. Esu lankiusis sioje klinikoje pas odontologus, ir pamineti galiu tik geru zodziu, bet deja nieko gero negaliu pasakyt apie sia gydytoja. Likau labai nepatenkinta po susitikimo su ja. Abejingumas, saltumas, visiskai nemoka bendrauti su pacientais, ypac mazais vaikais. Apsilankem prasyti mazyliui pagalbos del sveikatos, o ji man sako as nzn kuo as jums galeciau padeti, pradejo man pasakoti kaip man auginti savo vaika, ka daryti ir ko ne. Vos ne izeidineti kad mano vaikas letesnis, nes veliau vaikscioti pradejo, ar kad dar ne visus dantis turi, nors jam dar tik 1.5 metuku. Likau sokiruota ir uz tokia "issamia" konsultacija dar turejau sumoketi 60 litu. Daugiau tikrai nebesilankyciau pas ja ir tikrai niekam nerekomenduociau. Kaip bebutu pacia klinika esu patenkinta, tik labai gaila kad savo varda gadina priimdami i darba tokias "specialistes".
Oi, tikra tiesa apie tą Kalvaitienę. Žmonės kalba, kad ji nusipirkusi tą savo gydytojos diplomą.Tai ką daugiau kalbėti.
Dar ten yra viena įdomi gydytoja Penčilienė. Visas rajonas jau juokiasi, kad pats pacientas turi pasakyti, pas kokį specialistą jį nukreipti, jei kažką skauda ar priminti, kad jau laikas atėjo profilaktiškai tyrimus priduoti.Ir niekada nematuoja kraujospūdžio.
Atsakyti
Puiki klinika, gražios registratorės ir daktarės visai nepiktos (kaip minėjote). Lankysimės ir toliau. Ačiū!
Atsakyti
Avevita klinikoje visa šeima gydomės jau ketvirti metai ir kol kas esame viskuo patenkinti. Tiek iš šeimos gydytojos tiek iš kito personalo tokio dėmesio niekada nesulaukiau ankstesnėje gydymo įstaigoje. Keista girdėti tokius komentarus apie šią gydytoją, nes mūsų gydytoja taip pat Kalvaitienė ir su manimi visada maloniai bendrauja, išklauso, galiu pasitarti kokį gydymą geriausia taikyti. Kiek kartų teko eiti pas specialistus, dar nei karto nereikėjo laukti ilgiau dešimt minučių, kada užregistravo, panašiu laiku ir priėmė. Todėl galiu tik pagirti ir šią kliniką ir mus gydančią šeimos gydytoją.
Atsakyti
Su mazyliu savo lankemes sioje klinikoje pas seimos gydytoja, ponia Kalvaitiene. Esu lankiusis sioje klinikoje pas odontologus, ir pamineti galiu tik geru zodziu, bet deja nieko gero negaliu pasakyt apie sia gydytoja. Likau labai nepatenkinta po susitikimo su ja. Abejingumas, saltumas, visiskai nemoka bendrauti su pacientais, ypac mazais vaikais. Apsilankem prasyti mazyliui pagalbos del sveikatos, o ji man sako as nzn kuo as jums galeciau padeti, pradejo man pasakoti kaip man auginti savo vaika, ka daryti ir ko ne. Vos ne izeidineti kad mano vaikas letesnis, nes veliau vaikscioti pradejo, ar kad dar ne visus dantis turi, nors jam dar tik 1.5 metuku. Likau sokiruota ir uz tokia "issamia" konsultacija dar turejau sumoketi 60 litu. Daugiau tikrai nebesilankyciau pas ja ir tikrai niekam nerekomenduociau. Kaip bebutu pacia klinika esu patenkinta, tik labai gaila kad savo varda gadina priimdami i darba tokias "specialistes".

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
"Hanner" taikiai susitarė su NŽT, imsis 50 mln. Eur vertės projekto Naujamiestyje
"Hanner" taikiai susitarė su NŽT, imsis 50 mln. Eur vertės projekto Naujamiestyje 07-28 09:03
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "Hanner" pranešė taikiai susitarusi su Nacionaline žemės tarnyba (NŽT), todėl pradėsianti 50 mln. Eur vertės projekto sostinės Naujamiestyje plėtrą.
J. Bidenas kaltina Rusiją bandymais sutrikdyti 2022 metų rinkimus
J. Bidenas kaltina Rusiją bandymais sutrikdyti 2022 metų rinkimus 07-28 08:25
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienį apkaltino Rusiją siekiu sutrikdyti 2022-ųjų Kongreso rinkimus skleidžiant "dezinformaciją".
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Akcijų kainos

Xerox 24,81 +5,04%
General Electric 13,08 +1,24%
McDonald's 246,35 +0,97%
Philip Morris 99,84 +0,81%
Harley-Davidson 39,62 -2,94%
Western Digital 62,36 -2,97%
Goodyear 15,44 -3,14%
FedEx 282,63 -5,00%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 2,17 +2,36%
Anglis 129,97 +21,42%
Cukrus 0,73 +2,82%
Apelsinai 0,64 +4,92%
Kava 4,24 +3,16%
Varis 9631,50 -5,22%
Dyzelis 2,12 +4,95%
Jautiena 5,68 +3,65%