Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Autosritis

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Autosritis"

Atsiliepimai apie UAB "Autosritis"

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Autosritis"

Mirka 2018-12-24 18:36:46
Rekomenduociau sia imone, kas iesko darbo, ir as naudojausi sios imones paslaugomis ir keli mano draugai susikure tikraja sio zodzio prasme versla su sita imone. Jie pasiule isigyti auto is ju ir dirbti pavezeju. Pardave tikrai labai gera masina su TA ir draudimu ir uz gera kaina. Nenoriu girtis bet netikejau kad pavezeju galima tiek uzsidirbti. Kam idomu imetu ju aprasyma ir statau jiems laika.
TAKSI AUTOMOBILIŲ IŠPERKAMOJI NUOMA SUSIKURK VERSLA PATS SU MŪSŲ PAGALBA VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE, KLAIPĖDOJE IR KT. MIESTUOSE. TEL.: 860022543
VEIKIA UŽSAKYMŲ CENTRAI, BEI INTERNETINĖS UŽSAKYMŲ PLATFORMOS.

Parduodame išsimokėtinai visiškai paruoštus ir su visa šiuolaikinę GPS įranga, planšetiniais kopmiuteriais, ryšio įranga, skaitikliais, visa būtina dokumentacija. Automobilis liks Jūsų nuosavybė, juo galėsitė naudotis savo tikslais.
Darbas taksi paslauga arba pavežėjimo paslauga, pasirinktinai.
Auto: VW Touran, Sharan, Passat B6, B7, Tiguan, Audi A4, A6, A8, Ford Mondeo, Toyota Prius, Avensis, Avensis Verso, Corolla, BMW, Mercedes, Peugeot, Volvo V50, V70, S40, S60, XC60, XC90, XC70, Lexus, Opel, Skoda ir daug kitų 2005-2015m. Jeigu neradote pas mus sau patinkančio modelio, mes jį atgabensim per savaitę į Lietuvą iš vararų Europos.
Užsakymai gaunami į planšetinį kompiuterį (E -taksi), (1424 E-transport), (Taxify), arba (UBER) užsakymų centrai.
Mokestis 60ct už priimtą ir įvykdytą užsakymą. Vadinasi mokate tik tada, kai dirbate.
Automobiliai Lietuvoje neeksploatuoti ir taksi veikloje nedirbę. Galimybė išsirinkti automobilio markę/modelį. Automobiliai parduodami su TA ir draudimu. Bendradarbiauname su daugeliu lizingo bendrovių. Finansavimas suteikiamas net neturint nuolatinio darbo, turint financinių įsipareigojimų, užskaitomos pajamos uždirbtos užsienyje.Nereikalaunama pajamas įrodančių dokumentų, užtenka pateikti tiesiog gaunamas preliminarias mėnesines pajamas. Nereikia pradinio įnašo.
Garantuojame didelį srautą užsakymų, gerą sistemingą veiklos funkcionalumą, automobilio priežiūrą.
Užsakymų centro numeris yra nuolat reklamuojamas (reklama ant viešojo transporto, didieji prekybos centrai, vaizdinė reklama, viešbučiai, svečių namai, užsieniečių info centrai, oro uostai.
Garantuojame, kad su mūsų automobiliais dirbsite maksimaliais tarifais ir galėsite jungtis prie bet kurio užsakymų centro.
Nuolat atliekamas vairuotojų monitoringas statistikos
tikslais, kiek gi galima užsidirbti. Atėmus visas degalų išlaidas, lizingo kaštus, mokestį už užsakymus, valstybės nustaytus mokeščius lieka apie
800-2000 EUR/mėn. Susisiekite su mumis ir susikurkite sau darbo vietą su geru užmokeščiu. Info tel.: 860022543
Viską ką užsidirbsite tai Jūsų pinigai, mokėsite tik mėnesinės įmokas lizingui, kurios vidutiniškai sudaro apie 80-200 EUR, už 2004 - 2015m. automobilius.
Pateikti automobiliai įrengiami per 2 val. Parkas nuolat keičiasi ir atnaujinamas 2 kartus per savaitę.
Skaičiavimai pateikti preliminarūs. Susisiekite su mumis ir gaukite palankiausią pasiūlymą. Tel.: 860022543
Reikalavimai:
Vairuotojo pažymėjimas. Geri vairavimo įgūdžiai.
Labai ačiū visiems už atsiliepimus, pasisakymus, gerus žodžius, tai padeda mums tapti dar geresniais, atsižvelgti į Jūsų visų poreikius ir pateisinti visų Jūsų lūkeščius. Dirbame ne vien tik tam, kad būtų sukurtas mūsų vidaus produktas, bet ir tam kad galėtume Jus džiuginti ir padėti Jums savo siūlomomis prekėmis ir paslaugomis. Vertingiausias atlygis tai Jūsų geras įvertinimas. Šiuo šventiniu laikotarpiu pastebime Jūsų geros dvasios aktyvumą, šiltą nuotaiką ir norime Jums padėkoti šiuo sveikinimu:

Šiandien pati nuostabiausia šventė - Kūčios,
Tai visų troškimų išsipildymas.
Tad linkime Jums visko, ko labiausiai dabar reikia,
Ir šią naktį, kai ateis vidurnaktis,
Tyliai tyliai iš dangaus nusileis stebūklas,
Kuris išpildys Jūsų troškimus.

Nepraleiskit progos, juk tai vienintelė
Tokia diena per visus metus!
Ir nepamirškite pasveikinti savo brangiausių draugų,
Juk jie suteikia tiek džiaugsmo, bei vilties.
Su Šv. Kūčiom!

Autosritis
Administracija
VEIKIA UŽSAKYMŲ CENTRAI, BEI INTERNETINĖS UŽSAKYMŲ PLATFORMOS.

Darbas taksi paslauga arba pavežėjimo paslauga, pasirinktinai.
Nuolat atliekamas vairuotojų monitoringas statistikos
Reikalavimai:
Vairuotojo pažymėjimas. Geri vairavimo įgūdžiai.
Tikrai jaučiame pareigą parašyti tikrai nuostabią nuomonę apie įmonę Autosritis. Šiais metais mūsų kompanija nupirko iš šios įmonės 5 ar 6 automobilius. Tikrai labai geros kokybės, su aptarnavimus įrodančiais dokumentais. Mes juos naudojame komercijoje ir jie daug pravažiuoja. Gedimų dar neturėjome, tačiau vienam buvo sugedęs starteris, tai jie pakeitė jį nemokamai, nors ir buvo pasibaigusi Jų garantija. Mes buvome pasirengę susimokėti, bet to neprireikė. Po tokių malonių smulkmenų mes ir ateityje pirksime pas Jus automobilius. Jei skaitysite kartais šį atsiliepimą suprasite kas jį rašo :)
Visiems rekomenduojame, tikrai patikrinti ir geri automobiliai ir su garantija, bent jau mums tikrai geri pasitaikė nors ir naudotus pirkome.
Ačiu šiai įmonei.
Tavo vardas ar imone 2018-12-18 14:43:40
Pilka kontorele.
Suktas vadovas.
Dar per skelbiu.lt skelbiasi esa versla siulo.Pavezejima.
Bet nei programele turi, nei lizinga teikia.
Toks priestaringos reputacijos zmogus, svarbu jam automobilius prakisti, kad tik nupirktu.
Pats tamstele issiduodate, kad esate pilka pele, matomai dar tarybu sajungos laikais gyvenate, kai gyvavo planine ekonomika. Dabar imones visame pasaulyje yra pelno siekiancios, ir ju tikslas uzdirbti pinigus ir sumoketi mokescius, kuriu pagalba tokie kaip jus ar jusu vaikai gauna svietimo, medicinos ir kt. paslaugas. Mes teikiame zmonems kokybiskas paslaugas.
Tavo vardas ar imone
2018-12-18 14:43:40 IP 178.62.192.172
Pilka kontorele.
Suktas vadovas.
Dar per skelbiu.lt skelbiasi esa versla siulo.Pavezejima.
Bet nei programele turi, nei lizinga teikia.
Įmone parduoda automobilius ir duoda pasirašyti savo sukurtą pirkimo sutarty. BUTINAI Paskaitykit sąlygas, ten rašoma, kad automobilis negražinamas, jūs patys prisiimat visą atsakomybę, o jei norit nuttaukti sutartį turėsit sumokėti 1500 eurų baudą pardavėjui, bei padengti visus jo nuostolius. TIKRAI NEPATIKIMA ĮMONĖ
Šiandien apžiūrinėjom automobilį šios įmonės, paklausius pardavėjo automobilio gamybos metus pasakė 2009 patikrinus kompu, parodė 2008. Skelbime nurodyta kaina visiškai neatitinka realaus automobilio stovio. Diagnostika parodė purkštukų, ABS defektus ir dar visokių smulkmenų. Pašalinti automobilio defektus mažiausiai reikėtų 1000 eurų. Bendravimas klaikus.
Imone UAB Autosritis yra visiskai nekompetetinga, bandanti apgauti savo klientus. Siulau apeiti sia imone, norint sutaupyti savo nervus ir rinktis kita imone. Visiskai nerekomenduoju. Imones direktorius irodineja savo tiesas apziurint automobili, samoningai slepia defektus.
Karoliu pasivadinęs personažas nelabai ryšliai dėsto savo mintis......
Kaip galima nuslėpti akivaiždžiai matomus defektus :)
Jei jie akivaiždžiai matomi. :)
Be to matomai norėdamas pasirodyti labai protingu asmeniu isreiskė savo subjektyvią nuomonę apie Xenon žibintus be apiplovimo mechanizmo.
Daugumoje šalių nereikalaujama apiplovimo mechanizmo Xenon ar Bixenon žibintams.
O minima tech. apžiūra tai yra galiojanti užsienio valstybės tech. apžiūra, kuri jau yra užskaitoma ir LT.
Šios įmonės atstovai nuslepia (nežinau sąmoningai ar ne) įvairius akivaizdžiai matomus automobilio defektus, atvykus apžiūrėti automobilį įmonės atstovas visiškai nekomunikuoja su klientais.
P. S. Įdomus pastebėjimas - įmonės parduodamas automobilis įmonės atstovų teigimu buvo su praeita technine apžiūra, tačiau atvykus apsižiūrėti automobilį buvo pastebėta, kad automobilio žibintai (bixenonai) yra be jiems būtinų apiplovimo purkštukų. Šis galimai nesąžiningas elgesys su klientu ir akivaizdžių defektų nuslėpimas sukėlė abejonių dėl įmonės civilinio teisinio veiklos sąžiningumo.
Būkite atidūs ir sąmoningi, jeigu ketinate naudotis šios įmonės teikiamomis paslaugomis!
Man labai patinka ši įmonė. Jau ne pirmus metus turiu reikalų su šia įmone. Visada malonus aptarnavimas. Turi didelę pasiūlą patikrintų automobilių. Pasiūlė net nemokamai automobilį kol gausiu išsvajotą.
Pirkejas auto 2017metais
2018-04-24 18:49:10 IP 193.203.196.117
Imone valdantis vadovas Tadas yra neatviras ir be visisko poziurio i klienta. Vienintelis kas rupi parduodi masina, neatskleidziant detaliu kas masinai blogai. Netgi prie akiu padare su savo testeriu diagnostika ir sako jog klaidu nera, o tiesiog jas isvale, kaip paaiskejo veliau atlikus diagnostika atskirai.
Venkite, nerekomenduoju!
Viskas ką čia rašo žmonės- teisybė. Deja, irgi teko susidurti su šitu pardavėju - melagiu melagis, moka ''kabinti makaronus'', atkalbėti važiuoti į servisą, sako kad jeigu iškart po pirkimo kas nors rimto išlis, firma turi savo servisą ir visada padės.realybėje viskas kitaip buvo iškart po pardavimo. O tokiu atsilėpimų čia nedaug turbut tik dėl to, kad žmonės tingi rašyti.
nesikreipkite v***s a*******i, tik ištraukti pinigu galvoje prisuoks, primeluos. į nusiskundimus nereguoja pasako čia jūsų problema, pradeda fantazuoti į akis meluoti
Autosritis 2018-01-08 21:47:44
Visos mūsų mašinos parduodamos su atlikta technine apžiūra, kas patvirtina kokybiškos prekės savybes.
Reikia atsižvelgti į tai, kad parduodami automobiliai nėra nauji ir jie turi naturalų nusidėvėjimą.
Automobilių su defektais neparduodam. O kosmetiniai smulkūs defektai, jei tokie yra, jie matomi.
Be to pabrėžiame, kad įmonė parduoda didelį kiekį automobilių ir tik trijų nelaimėlių tariami pastebėjimai parodo, kad mūsų įmonė yra viena iš patikimiausių ir atsakingiausių Lietuvoje. 3 pasisakymai ilgametėje praktikoje parodo, kad neigiamas koeficientas yra tik 0.00000000003%.
Taip pat nėra žinoma komentatorių psichologine adekvatumo būsena.
Puikus patikimumo pavyzdys yra įmonės įvertinimas 3, 5 kurį lėmė 45 žmonių balsai.

Taip pat puikiai šios įmonės politiką atspindi pasisakymai:

"Taip pat nėra žinoma komentatorių psichologine adekvatumo būsena." Taip į visus komentarus ir turėtų atsakinėti "vienos iš patikimiausių ir atsakingiausių Lietuvoje" vadovai/atstovai.

"Automobilių su defektais neparduodam." 3 iš 3 atsiliepimų (100%) apie UAB "Autosritis" rodo kitaip.

Puikius matematinius gebėjimus parodo: "kad neigiamas koeficientas yra tik 0.00000000003%." Iš tokios patikimos statistikos galime suprasti kad UAB "Autosritis" per 8 metus pardavė 333333333333 automobilių, tai sudaro 41666666666 per metus. Gana neblogas kiekis, žinant kad vidutinė apyvarta per metus 150.000 EURŲ (remiantis 8 metų apyvartos vidurkiu). Tikriausiai LABAI pigiais automobiliais prekiaujate.

Taigi, pardavėjo parodoma pagarba ir branda atsakinėjant į apgautų klientų komentarus puikiai atspindi šios įmonės politiką. Kaip sakoma: žodžiai patys kalba už save. Tikiuosi būsimi klientai prieš pirkdami perskaitys adekvačiojo pardavėjo atsakymus, su šia įmone susidūrusių piliečių pastebėjimus ir dar kartą gerai pagalvos ar verta iš šios bendrovės įsigyti "patikimą" automobilį.
Karolis 2017-05-03 21:05:09
Aukščiausio lygio melavimo/įtikinėjimo įgūdžiai. Automobilį, kuris turi daugybę defektų parduoda kaip puikios būklės. Pirkimo/ pardavimo sutartį atsispausdinę savo susikurtą, o ne šabloninę, kur PRIVALO būti nurodomi trūkumai.Jei norite savo akimis pamatyti kaip realybėje atrodo posakis "pirikupas - ne žmogus", apsilankykite pas šiuos "viarslinykus".
Taip pat nėra žinoma komentatorių psichologine adekvatumo būsena.
D 2017-05-23 17:51:02
Žmonės nepirkit iš šio žmogaus mašinų nes nusipirke dar ant remonto išleisite mašinos vertės suma aš nusipirkęs masina iš jo jau įdėjau 2000 eur ir dar neaišku kiek įdėsiu
Iš žmogaus komentaro galima suprasti, kad jis investavo į įsigytą tr. pr. tiek pat, kiek ji jam kainavo. Jis minėjo, kad investavo 2000 eur, o tai reiškia automobilį iš mūsų gavo dovanų. Įdomu, kiek ir ką reikia pakeisti už tokią sumą.
Be to, jei žmogus pramuša karterį ir toliau važiuoja su degančia avarine-signaline lempute o po to sako, kad patikimas variklis gali pavažiuoti ir be tepalų, manau problemos reikia ieškoti savyje.
Eimantas 2016-09-19 14:29:04
Pardavėjas nepatikimas, susitikimo vietoj pats siūlo varyti į servisą mašiną patikrinti, po valandos jau nebenori. Buvo siūlyta palikti užstatą, kad mašiną būtų galima patikrinti po savaitgalio, atsisakė. Sako pirkit aklai, arba nepirkit visai. Po savaitgalio mašina dar buvo pardavime, 9 valandą ryto susitarėm, kad mašiną patikrinsim servise 13 val.. 12:50 skambina sako: užtrukau, vėluosiu, nusprendėm palaukti. Pralaukus 40 minučių ir tik man pačiam paskambinus sako: tai jau pardaviau aš mašiną, žmogus net iš parkingo neišvaręs nusipirko. Tokiems žmonėms galima tik palinkėti sėkmės toliau dirbant su tokia politika. NIEKADA GYVENIME NEREKOMENDUOJU PIRKTI AR APSKRITAI SUSIDURTI SU ŠITA ĮMONE. Jų politiką būtų galima apibendrinti taip: 0 pagarbos klientams, 0 patikimumo.
Klientas matomai nežino žodžių pagarba ir patikimumas reikšmių. Motomai žmogus nesupranta, kad traukinys nelaukia, automobilis buvo labai geros būklės ir atvykęs kitas žmogus tai įvertino ir jam nereikėjo vykti į servisą. Na turėtų būti aišku, kad pardavėjas rinksis lengvesnį kelią tikslui pasiekti ir nevažiuos į servisą, jei yra kitas pirkėjas kuriam nereikia jokių servisų. Tai ir buvo dėstoma minimam klientui. O šis kliento išdėstytas nepasitenkinimas mums pasitarnavo, kaip nemokama reklama. Žmonės skaitydami suprato, jei radai gera automobilį nedelsk, nes tu nesi vienintelis pirkėjas ir kažkas tau gali užbėgti už akių.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%