Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Automart

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Automart

Atsiliepimai apie UAB Automart

Įmonė likviduota.
Parašyk savo nuomonę apie UAB Automart

Matyt šaraškinų kontora, pirma jau valstybei 8000 Lt skolingi, o dar pamiršta detales prisukti :) baisu, baisu, tikrai ten nevažiuočiau. Gerai, kad yra komentarai iš kurių galima spręsti apie paslaugą. O gerus matyt pats "vadovas" rašo :)))))
Mano nuomone tik neigiama apie si autoservisa. Nuvezem ten masina, pasakem problema. Ir ka gi pataise (paeme 70 Eur, ), o po 4 dienu vel tas pats gedimas. Nu ka galvojom nuvaziuosim i automarta tegul bent jau paaiskina kai jie taip pataise. kad po 4 dienu tas pats gedimas arba bent jau dali pinigu grazina. Parasyta, kad servisas dirba nuo 8 val. ryto, atvykom 08:10 val. servisas nedirba, durys uzrakintos. Bet klientu prie duru jau susirinke. palaukem iki 08:45 val. taip niekas ir neatejo. Tai va manau, kad jie kazka ale pataiso, bet neigam...
Esu šio serviso klientas labai ilgą laiką. Aptarnavimu ir darbų kokybe esu patenkintas. Žinoma kartais pasitaiko nedidelių lepsusų, bet labai operatyviai savo klaidas šiame servise ištaiso. Servisai, kurie viską padaro "idealiai" matyt automobilių neremontuoja, o tik imituoja tą darant. O dabar noriu kreiptis į poną Aleksandrą. Jūs turbūt esate tas konfliktiškas asmuo kurį vieną dieną laukdamas kol suremontuos mano automobilį sutikau šiame servise. Buvote tada su uošviu ar tėvu. Tiksliai nepamenu su kuo ten buvote, bet puikiai girdėjau kai vienam meistrui sakėte, kad išvardytų dalykų jie neremontuotų nes viskas su stabdžiais gerai. O dabar rašote visai ką kita. O dėl pramušto karterio su Jumis turėjome labai įdomų pokalbį. To pokalbio metu, Jūs man pasakojote, kad kažkur važiuodamas įlėkėte į duobę ir girdėjote smūgį po kurio savo kelionę tęsėte toliau tol kol variklis užgeso ir kažkokio taksisto padedamas bandėte savo automobilį užvesti. Aš nelabai išmanau technikoje, bet suprantu, kad Jūs pramušęs automobilio dugną ir tęsdamas kelione galėjot pažeisti savo automobilio variklį, o dabar kaltinate servisą. Žinoma aš visų niuansų nežinau, bet čia tik mano nuomone. Artimiausiu metu susisieksiu su serviso darbuotojais ir pasiūlysiu jiems savo pagalbą (kaip liudytojo) jei žinoma jiems jos reikės.
p.s P. Aleksandrai manau Jūs esate Lietuvos pilietis ir valstybinė kalba Lietuvoje yra Lietuvių. Todėl būtu malonu, kad ją ir vartotumėte, o jei jau nemokate tai rašykite Lenkiškai arba Rusiškai, bet ne taip kaip dabar parašėte.
vsem privet rebiata daze ne dumaite sviazivatsia s etim servisom dolgaja istorija no skazu vam tak prignal k nim svoju i zeni masinu, trosik rucnika pomeniali tak cto on ne derzit, prigali nemnogo oboroti posle nih stali prigat do 3000 tisiac, veleli naiti i pomeniat datcik holostogo hoda, pomenial nepomoglo, okazalos v drugom servise zdelali za pol casa pomili zaslonku, s mojei masinoi vobsce beda pomeniali karter i vipustili s servisa s goriascimi krasnimi lampockami i osibkoi na kompjutere, cerez dva dnia provernula niznij vkladis motor na musor, zadumaites ili stoit tam cenit avtomobil.
Nuo Pelesos g. esančio serviso rekomenduočiau tik laikytis kuo atokiau, jei įmanoma... prieš 4 mėn. padarė tipo kapitalinį remontą už keturženklę sumą, dabar remontuojamės viską iš naujo, kas atseit buvo "sutvarkyta": stabdžių kaladėlės gal ir pakeistos, bet tada įgrūstos bet kaip, nes jau galutinai viskas ten suėsta, užstrigę, net stabdis nebeveikė... šiandien va ir "sutvarkyti" amortizatoriai iš naujo tvarkomi. nepasigėdijo paimti pinigų už kapoto uždarymo tvarkymą, kuris paskui taip užstrigo, kad nebeatsidarė... kitur sutvarkė, nors automarte buvo pasakyta kad reikia keisti trosą... maža to, dar sudegino magnetolą ir pareiškė kad "taip buvo".... žodžiu, negaliu pasakyti nei vieno gero žodžio, kad ir kaip norėčiau....
Laba diena as tik ten tvarkisiu savo automobili, geri meistrai jaunas kolektyvas, puikus aptarnavimas o kas svarbiausia nelupa kaip kituose servisuose jei moteris atvaro masina. tai va jei kas skaito tai pasiuliciau patiketi automobilius tik cia,
Laba diena, tai faktas, o ne juodinimas.Man nuvykus i Norvegija isviso su masina ivyko blogai.Ir dar nereikia zadeti, ko negalima padaryti.Visu pirma masina atvariau tik atvaziavus i Lietuva is Norvegijos.Bet maitinti pazzadais nereikia.Nusivyliau.
Na siame servise kas labai yra geras, tai yra elektrikas. Del kitu dalyku nesu susidures, bet esu patenkintas. Nes pries tai buvusiam servise puse detaliu pakeite, o bedos nepasalino. O kai atvaziavau berods pas edgara pasirodo kaltas akumas. Man patinka sis servisas, jis tvarko kareik o nekeicia viska is eiles
Esu šito serviso klientas ir matau, jog tokios nesąmonės čia rašomos, kad baisu. Čia remontuojame savo įmonės automobilius ir niekada nebuvo nesąmonių. Editos atsiliepimas atrodo labai juokingas, nes sveiko proto žmogus tikrai paskutinėmis metų dienomis neatvaro automobilio keisti diržų, remontuoti važiuoklės ir dar pusės automobilio, bei nesitiki to padaryti per vieną dieną. Šie atsiliepimai labai panašūs į kitų servisų rašliavas siekiant apjuodinti konkurentus. Tai norėčiau pasakyti, kad geriau konkuruokite kokybe ir darbais, o ne juodindami kitus. Ar bent jau istorijas realias rašykite
Laba, rasau jums is Norvegijos.Dovanokite, bet as klijente.Atvariau masina remontui, ta prasme pakeisti pagrindini dirza, sarnyra ir dar apie vaziuokle.Tai buvo gruodzio 30d.. Man pazadejo kad padarys per diena, gavosi, kad savo atostogas praleidau be masinos ir dar jusu deka pavelavau i darba norvegijoje.Ir dar buvo bilietai nupirkti keltui i kuri as vel nepakliuvau jusu deka.teko isnaujo uzsisakyneti (pirkti) bilieta keltui.Vaziuojant is jusu serviso tiesiai i kelta dar kazkas pradejo dungseti, na tai visai virsune.Paskambinus pakeliuikas gali buti, tai pasake atvaziuokite paziuresime.Bet kaip jau sakiau as jai ir taip del jusu velavau i darba.Tai nusprendziau daugiau net nevaziuoti pas jus, na ir perduosiu savo pazystamiem, kad cia ka zado negali tai padaryti.As kiek suprantu servisa tai atvaziavai, pazadejo padare.O ne taip paemiau pinigelius ir neisvaziuoju laiku.Aciu uz demesi, bet i si servisa daugiau nei kojos.
man patiko siame servise, aptarnavo greitai puikiai, bei gan nebrangiai, Va tvarke man x5 pakaba, super
Valera 2013-10-21 19:13:01
Mesec nazad prignal avto, sto bi zamenili salinbloki.Pered otjezdam Svedciju zalez vjamu v garaze i posmotrel.Odnu storonu zamenili a vtoruju net.Tronuli bolt neatrucivajetsa i kinuli.A zaplotil kak za oba.Tak sto v etot servis ja bil poslednij raz.Neznaju rance gonial bilo kak to bezproblem, seicias isportilis.Tak sto nado zadumatsa slesariam.Ja dengi placiu, a vi delaite kacestvena.No ja bolse nepojedu kvam.A iscio magu skazat menial paziloj slesar v ockah.
Turite klausimų ir nusiskundimų? Rašykite mindaugas@automartas.lt arba giedrius@automartas.lt ir pasistengsime atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus ir pasistengsime išspręsti iškilusias problemas.
Edikas 2013-11-09 18:50:10
Atvariau i si servisa T-4 pakeisti sarnyrus.na kaip ir gerai, pakeite.Nuvariau i technikine apziura neuzversti varztai. sarnyru.Gryztu atgal jie nepriestarauja gal ir neprisuko, bet o, kas uz pakartotina apmokes.
As 2013-11-09 18:52:57
Noreciau susitikti su sio serviso Direktorium, kaip ji atrasti ir kaip.As jam viska pasakyciau kaip dirba darbuotojai.
Laba, labai idomi diskusija apie servisa.Na as pritariu Jevgenijui.Palikau masina remontuoti, ir taip pat buvo pasakyta, kad palikciau, paskambins duos zinoti.O kai pasiemiau tai as taip ir nesupratau ar ka pataise, nes kaip buvo guolio uzimas taip ir liko.Tai va ka noriu pasakyti i si servisa nepatariu niekam varyti tvarkyti masinas.Anksciau buvo malonu atvaryti, o dabar jau ir.............Vienu zodziu Vilnius valdo pravincija.
na matosi kad esi is tu zmoniu kuris burba ir nesuvokia tvarkos man sitame servize atvirksiai malonu apsitarnauti, kainos cia geros beto meistras tas patsai, jai nepastebejai jis ir poto nepasikeites, tai manuau reiktu prabust ir suprast juk kai nemokamai tave aptarnauja norisi kad dar ir aciu pasakytu.o beda cia meisto kompetencijoj jai nesugeba tau paprastam zmogui paaiskint, o gal beda tavyje paciame? aaa?

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 20 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

Visoje Argentinoje ir Urugvajuje buvo dingusi elektra
Visoje Argentinoje ir Urugvajuje buvo dingusi elektra 06-16 17:18
Dėl didelio elektros tinklo gedimo visoje Argentinoje ir Urugvajuje keletą valandų buvo dingusi elektra. Bendras šių šalių gyventojų skaičius siekia apie 48 mln.
Kokių įgūdžių reikės ateities darbuotojams
Kokių įgūdžių reikės ateities darbuotojams 06-16 15:19
Darbuotojams, norintiems efektyviai konkuruoti su vis labiau darbo rinkoje įsigalinčiu dirbtiniu intelektu, reikia ugdyti tuo gebėjimus, kurių robotai tiesiog neturi.
Turizmo sektoriaus žinutė: atostogų sezonas – su mažiau plastiko
Turizmo sektoriaus žinutė: atostogų sezonas – su mažiau plastiko 06-16 15:16
Vaizdingasis Italijos Kapris nelaukia 2021 m., kai visoje Europos Sąjungos teritorijoje bus uždraustas vienkartinis plastikas ir į salą šių gaminių atsivežusius turistus edukuos baudomis...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%