Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aukščiausia pavara, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Aukščiausia pavara

Atsiliepimai apie Aukščiausia pavara, UAB

Automatinių, mechaninių pavarų dėžių remontas

AUTOMATINIŲ, MECHANINIŲ PAVARŲ DĖŽIŲ, VARIKLIŲ, VAŽIUOKLĖS, KONDICIONIERIŲ REMONTAS KAUNE
Parašyk savo nuomonę apie Aukščiausia pavara, UAB

Saraskinu kontora kokiu reta!!! Jei saraskinu vadui raimondui reikia galiu ir foto susiusti kaip pries keletu metu remontavo audi a8 automatine pavaru deze ir pamirso pakeisti pagrindiny salninka gale razdatkes galbut jy ir pazeide nes tepala leido is pat pradziu po vadinamo remonto. Prasiau viska fotografuoti tvarkand deze taciau to nepadare, grystant i norvegija isbego visi tepalai ko pasekoje automobilis vos neuzsiliepsnojo.
Deze tvarke dar karta po ir ko pasekoje praejus menesiui po garantinio pabaigos deze pasake ate nors ir kilometru vos keleta tukstanciu buvau pravaziaves o sumoketa suma uz remonta buvo kosmine.
Finale isidejau deveta deze uz desimtadaly ju darbu kainos ir masina toliau vaziuoja jau eile metu.
Bekit kuo toliau nuo situ saraskinu!
Ieškokit kito serviso, netaisykite čia. Už savo seno automobilio remontą sumokėjau labai brangiai, vyliausi, kad galėsiu ramiai toliau važinėti, bet jie tik sukėlė daugiau rūpesčių ir dar sugebėjo - vienam rate, vietoj 4 varžtų įsukti tik 3, lendant prie variklio nuimant išmetimo vamzdį, sulankstė, išlaužė ir taip pat neįsuko reikiamo varžto. Atvažiavau pas juos dėl iš greičių dėžės varvančio tepalo ir pačios dėžės kaukimo važiuojant - bet šito jie man nesuremontavo. Viskas liko kaip buvo, o mane jie įtikinėjo, kad tepalai varva iš kitos vietos. Automobilis pas juos prabuvo beveik mėnesį ir dabar man reikia šalinti tai, kad jie remontuodami sugadino kitose vietose. Aš džiaugiuosi kam pasisekė ir galit juos rekomenduoki kitiems. Nerekomenduoju.
Teko sioje imoneje vykdyti dvieju automobiliu remonta, viso 4 darbai 1) ismetimo kolektoriaus ir katalizatoriaus keitimas 2) greiciu dezes keitimas 3) galinio balkio keitmas 4) ismetimo sistemos keitimas ir tobulinimas. Darbam nr 2 ir 3 jokiu priekaistu. nr 4 darbas buvo atliktas LABAI nekokybiskai priedo dar sugadinant nauja brangia (800eur)dali, tai neigiant. Serviso vadovas situacija mandagiai uzglaiste, kas nera blogai. Labiausiai nustebino / nuliudino remontas nr1 -grazino pakeista katalizatoriu ideje nauja kuri.. isdauze prie idedami. Turbut galvojo kad niekada nepamatysiu. Masina iki "atradimo" daugiau nebuvo palikta jokiam servise, savo rankomis atidaviau gera katalizaztoriu idejimui. Meistras turbut galvojo kad daugiau niekas ten nelys. Tikiuosi sis incidentas vyko be serviso vadovo zinios ir tai darbuotojo savivale.
Geriausia gynyba- puolimas, ką ir padarėte šiuo atveju. Mano atvejis buvo forminamas kitu vardu, taip kad ieškote nežinote ko. Antra, pats sėdėjote kartu mašinoje kaip darėme bandymus, tai negi girtas buvote kad nepamenat??? Trečia, po kitos mašinos sankabos remonto, tikrai mašinos nevežėme atgal, nes užtekų ankstesnių dviejų "remontų" patirties. Ketvirta, tai nei komentaras, nei prasminga žinutė ar smeižtas- tai atsiliepimas apie šį servisą.
B E K I T kuo toliau nuo situ kreivarankiu||||| jie netaiso automobiliu-jie juos gadina||||
Aukščiausia pavara, UAB
2020-02-14 10:44:33 IP 5f4sq1ud
Atsakymas: Klientas

Kainos mūsų servise yra suderinamos prieš remonto darbus ir sudaroma remonto sutartis.

Nurodant darbus jų kainas ir detalių kainas. Visa tai patvirtinama kliento parašu.
Jokios kainos, be papildomo kliento sutikimo nėra keičiamos ir negali būti keičiamos.

Todėl klientas matydamas sudaryta remonto detalių, bei darbų sutartį, gali apsispręsti matydamas galutines kainas, ar jis pasirenka mus paslaugų tiekėju.

Tačiau, pasitaiko klientų kurie stengiasi pamiršti tai kas yra užsakyta ir patvirtinta parašu ir užsiima šmeižto akcijomis.
Aukščiausia pavara, UAB
2020-02-14 10:08:19 IP 5f4sq1ud
Gerb. komentatoriai, ar jūs esant konkurentai ar kas tokie? Patikrinus jus sistemoje jus net servise nesate buvę.

Norime pastebėti, kad test Drive 200 km/h niekada nėra daromi ir nebus.Labai keista skaityti tokias prasmingas žinutes kaip, kitai mašinai keitė sankaba ir vistiek vedė, o jūs vis tik atvažiuojate remontuotis.
Restauravo automatinę dėžę, pilnas remontas. Nulaužė aplinkui ko netingėjo, atsiimant automobilį buvo daromas test drive 200km/h greičiu. Grįžus į jų kiemą, pastebėta, kad neprisuktos važiuoklės dalys kabėjo. serviso paaiškinimas, kad mechanikas pamiršo prisukti. Aplamai po remonto, dėžės darbas buvo nesklandus. Kitai mašinai sankabą keitė ir vistiek "vedė". Apvažiuočiau iš tolo šį "servisą".
a******ų garažas, vieni įkainiai paskelbti internete, kitais dirba. Atvažiuoji pagal įkainius, kurie ir taip nėra maži, o tada kaina mistiškai išsipučia dvigubai ir sako, kad čia modelis tavo toks specifiškas. Žodžiu, būkite labai atsargus ir nepasirašinėkite jokių dokumentų iki galo jų neperskaitę, nes čia būsite išdurti 100 procentų.
Pasipiktinęs klientas
2019-11-15 20:36:48 IP 2g44c5qm
Pats prasciausias servisas, kuriame teko lankytis. Atvaziuoji su viena beda, tai ja sutvarko, bet sugadina kita. Jau 6a karta vaziavau pas juos, patvarko greitai, bet vel lenda bedos.taciau truko kantrybe. Vadybininkai neismano savo darbo. Patariu niekam nesinaudoti sio serviso paslaugomis.
Nu kol kas mano auto tvarko be problemų, jau kelis metus tik pas juos tvarkausi. Aš kaip tik galėčiau rekomenduoti. Keli draugai tvarkėsi pas juos savo automobilius irgi be nusiskundimų, išskyrus viena kartą kai sukant variklio apsauga pradūrė turbinos žarną, pasukus jokiu pretenzijų nebuvo ir ištaisė savo klaidą.
Puikus ir malonus aptarnavimas. Greitas ir kokybiskas darbas, taip pat kokybiskas gedimu nustatimas. 10/10

Burlentininkai po antrosios plaukimo dienos: vėjas kilo pagal horoskopą
Burlentininkai po antrosios plaukimo dienos: vėjas kilo pagal horoskopą 07-26 14:51
Trečiose olimpinėse žaidynėse dalyvaujantis Juozas Bernotas po šešių RS:X klasės burlenčių plaukimų su 73 baudos taškais užima 15-ąją vietą, o Viktorija Andrulytė "Laser Radial" jachtų klasėje po...
Rusijos ryšių prievaizdas užblokavo 49-is su A. Navalnu siejamus tinklalapius
Rusijos ryšių prievaizdas užblokavo 49-is su A. Navalnu siejamus tinklalapius 07-26 14:32
Rusijos federalinė ryšių, informacijos technologijų ir visuomenės informavimo priemonių tarnyba ("Roskomnadzor") pirmadienį užblokavo 49 su kalinamu opozicijos veikėju Aleksejumi Navalnu...
Didžiausios birželio algų medianos: nauji lyderiai
Didžiausios birželio algų medianos: nauji lyderiai 07-26 14:12
Naujausi "Sodros" duomenys rodo, kurios šalies bendrovės šeštąjį 2021 m. mėnesį darbuotojams mokėjo didžiausias algų medianas.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%