VZ.lt
Straipsniai ir pranešimai, kuriuose paminėta įmonė Atostogų parkas, UAB.

Straipsniai, kuriuose minima Atostogų parkas

Straipsniai apie Atostogų parkas, UAB

Investuok į save, mylėk save!
vandens pramogu kainos ir pasiula si sezona
Vandens pramogų kainos ir pasiūla šį sezoną 2017-11-25
Druskininkų, Birštono, Anykščių ir kitų kurortinių miestų SPA, pramogų parkai, sanatorijos šaltuoju metų laiku sulaukia ne mažiau svečių negu vasarą, kai kurie – net daugiau. Auga ir jų pasiūlymų įvairovė, ir kainų skirtumai.
kurortu koziris viliojant poilsiautojus milijonines investicijos
Kurortų koziris viliojant poilsiautojus – milijoninės investicijos 2016-04-23
Lietuvos kurortai atranda vis sėkmingesnių receptų, kaip poilsiautojų privilioti kiaurus metus, tačiau auksiniu laiku vis dar laikomas šiltasis sezonas. Keturi šalies kurortai – Birštonas, Druskininkai, Neringa ir Palanga – pasirengimo vasarai namų darbus jau atliko. Ne tik pasirengimo – į poilsio ir turizmo sektoriaus objektus per kelerius pastaruosius metus investuota dešimtys milijonų eurų.
geoterminio vandens siulys gydykloms ir spa centrams
Geoterminio vandens siūlys gydykloms ir SPA centrams 2016-03-16
Geoterminę šilumą Klaipėdoje gaminančiai UAB "Geoterma" atrištos rankos žemės gelmėse slypintį natūraliai šiltą ir druskingą vandenį naudoti sveikatingumo tikslams. Ilgai šio leidimo siekusi bendrovė jau planuoja naujas veiklas.
nenuleidzia ranku del geoterminio vandens
Nenuleidžia rankų dėl geoterminio vandens 2016-02-09
Klaipėdoje vėl prabilta apie planus sveikatingumo tikslams išnaudoti žemės gelmėse slypintį natūraliai šiltą ir druskingą geoterminį vandenį. Iš kilometro gylyje glūdinčio vandens šilumą gaminanti UAB "Geoterma" antradienį valstybinėms institucijoms pateikė teisės aktų projektus, kuriuos priėmus atsivertų galimybės geoterminio vandens panaudojimui sveikatingumo reikmėms.
ekspertas lietuvai truksta svetingumo tradiciju ir aptarnavimo kokybes
Ekspertas: Lietuvai trūksta svetingumo tradicijų ir aptarnavimo kokybės 2015-12-21
Lietuva Europos kontekste giriama už modernią ir naują viešbučių infrastruktūrą, tačiau mums trūksta svetingumo tradicijų ir aptarnavimo kokybės.
Sparčiausiai augančioms įmonėms sparnus suteikia eksportas 2015-11-14
Tarp sparčiausiai augančių Vidurio Europos įmonių vėl dvi Lietuvos bendrovės – "Ruptela" ir "nSoft". Iš 50-uko iškrito pernai jame buvusi UAB "Data House". Pradedančiųjų marškinėlius išaugusi ir taip smarkiai didinti apsukų jau nebegalinti "Ruptela" smuktelėjo beveik 30 pozicijų žemyn, o "nSoft" pakilo 5 laipteliais į viršų.
Netoli Palangos atidaromas SPA kompleksas 2015-11-07
Kretingos raj., Žibininkų k., netoli Palangos, šeštadienį, lapkričio 7 d., atidaromas naujas laisvalaikio, sveikatinimo ir grožio kompleksas "Atostogų parkas". Pasak Raimondos Jagminaitės, "Atostogų parko" rinkodaros vadovės, trijų aukštų pastate ir šalia jo poilsiautojai galės mėgautis daugiau nei 200 grožio ir sveikatos paslaugų, o pagrindinis šio komplekso akcentas – žemės gelmėse glūdintys natūralūs ištekliai.
netoli hbh atidaro spa kompleksa
Netoli HBH atidaro SPA kompleksą 2015-10-21
Lapkričio pradžioje veiklą pradės sveikatinimo ir SPA kompleksas "Atostogų parkas".
zibininkai pretenduoja tapti antrais druskininkais
Žibininkai pretenduoja tapti antrais Druskininkais 2015-09-13
HBH pramogų kompleksu garsėjantis Žibininkų kaimas Kretingos rajone pretenduoja tapti antrais Druskininkais. Vasaros pabaigoje čia ėmė veikti etnografinis "Mėguvos kaimas", o netrukus duris atvers sveikatinimo ir SPA kompleksas.
druskininkai turi nauja konkurenta
Druskininkai turi naują konkurentą 2015-09-13
HBH pramogų kompleksu garsėjantis Žibininkų kaimas Kretingos rajone pretenduoja tapti antrais Druskininkais. Vasaros pabaigoje čia ėmė veikti etnografinis "Mėguvos kaimas", o netrukus duris atvers sveikatinimo ir SPA kompleksas.
zibininkai pretenduoja tapti antrais druskininkais
Žibininkai pretenduoja tapti antrais Druskininkais 2015-09-01
HBH pramogų kompleksu garsėjantis Žibininkų kaimas Kretingos rajone pretenduoja tapti antrais Druskininkais. Vasaros pabaigoje čia ėmė veikti etnografinis "Mėguvos kaimas", o netrukus duris atvers sveikatinimo ir SPA kompleksas.
zibininku kaimas virsta nauju kurortu
Žibininkų kaimas virsta nauju kurortu 2015-08-31
Kretingos rajonas plačiai veria duris turistams. Už kelių kilometrų nuo Palangos, netoli poilsiautojų pamėgto HBH pramogų komplekso, įsikūrusiame Žibininkų kaime jau veikia etnografinis "Mėguvos kaimas", o spalio pradžioje atsidarys didžiulis sveikatinimo ir SPA kompleksas.
kretinga kratosi klaipedos miegamojo rajono etiketes
Kretinga kratosi Klaipėdos miegamojo rajono etiketės 2013-09-22
Kretingos rajonas per kelerius pastaruosius metus sulaukė vos vieno stambesnio investuotojo – Žibininkuose, netoli Palangos, kyla sveikatingumo kompleksas. Todėl Kretingos valdžia ėmėsi veiksmų plano: sukūrė nuolaidų investuotojams mechanizmą, rengia investicinius sklypus ir laukia verslo iniciatyvų.
Kretinga kratosi Klaipėdos miegamojo rajono etiketės 2013-09-20
Kretingos rajonas per kelerius pastaruosius metus sulaukė vos vieno stambesnio investuotojo – Žibininkuose, netoli Palangos, kyla sveikatingumo kompleksas. Todėl Kretingos valdžia ėmėsi veiksmų plano: sukūrė nuolaidų investuotojams mechanizmą, rengia investicinius sklypus ir laukia verslo iniciatyvų. Tačiau verslininkai visame rajone mato esminių bėdų – darbo jėgos trūkumą ir gyvenimo sąlygas, esą, Kretingoje nėra ką veikti.
sveikatingumo ir turizmo kompleksas prie palangos dar ne siemet
Sveikatingumo ir turizmo kompleksas prie Palangos – dar ne šiemet 2013-04-26
Šiam vasaros sezonui duris ketinęs atverti "Natura Termo SPA" kompleksas Žibininkuose, Kretingos rajone šalia Palangos, planus nukėlė kitiems metams. Nors komplekse statybos verda, oficialiai jos turėtų būti baigtos metų pabaigoje.
Naujas žiemos kurortas – Žibininkai 2011-12-01
Pradedamas įgyvendinti vienas didžiausių turizmo ir sveikatinimo projektų Kretingos rajone, jam skirta beveik 18 mln. Lt ES paramos. Pirmuosius klientus naujasis Žibininkų kurortas priims 2013 m. pavasarį.
vakaru lietuvoje 36 mln lt investuojami i nauja kurorta
Vakarų Lietuvoje 36 mln. Lt investuojami į naują kurortą 2011-12-01
Pradedamas įgyvendinti vienas didžiausių turizmo ir sveikatinimo projektų Kretingos rajone, jam skirta beveik 18 mln. Lt ES paramos. Pirmuosius klientus naujasis Žibininkų kurortas turėtų priimti 2013 m. pavasarį.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Palengvino smulkiųjų maistininkų startą
Palengvino smulkiųjų maistininkų startą 01-18 07:42
Paprastesni gamybos reikalavimai smulkiesiems ūkininkams ir nedidelėms žemės bendrovėms gali būti postūmis naujokams, tačiau jau dirbantieji sako, kad jų veiklos naujos taisyklės nepalengvins, –...
Žala per 4 valandas suremontavo automobilį ir pasiekė finišą
Žala per 4 valandas suremontavo automobilį ir pasiekė finišą 01-17 22:29
Antano Juknevičiaus ekipažas Dakaro ralio 11-ajame etape finišavo 17-as, Benedikto Vanago komanda buvo 24-a. O Vaidotas Žala dėl gedimo užstrigo trasoje ir atvažiavo 37-as. Motociklininkas Balys...
Trumpas: Rusija padeda Šiaurės Korėjai išvengti sankcijų
Trumpas: Rusija padeda Šiaurės Korėjai išvengti sankcijų 01-17 21:41
Rusija padeda Šiaurės Korėjai apsirūpinti degalais, kurių patekimas į šalį apribotas tarptautinių sankcijų. Be to, totalitarinis šalies režimas kiekvieną dieną artėja link tikslo tarpkontinentinę...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ko tikitės iš 2018-ųjų?

Partneriai

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Akcijų kainos

Texas Instruments 119,16 +5,53%
Boeing 351,01 +4,73%
IBM 168,65 +2,93%
Intel 44,39 +2,90%
Western Union 20,24 -1,84%
Goldman Sachs 253,65 -1,86%
General Electric 17,35 -4,72%
Ford 12,18 -7,02%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 16,17 -4,77%
Cukrus 0,59 -1,67%
Nafta 63,73 -0,89%
Varis 6833,89 +0,11%
Dujos (JAV) 2,76 -7,69%
Ryžiai 406,00 +1,00%
Vištiena 148,38 +5,51%
Auksas 1264,45 -1,36%