Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Artūro Grigorjevo Tarptautinis Barmenų Centras"

Atsiliepimai apie UAB "Artūro Grigorjevo Tarptautinis Barmenų Centras"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Artūro Grigorjevo Tarptautinis Barmenų Centras"

Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!

Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.

  Saugos kodas

  Lankytojų nuomonės ir komentarai

  Nerekomenduoju jei nenorit būti apgauti.

  Nerekomenduoju!
  Dirba nesklandžiai, apgaudinėja, nurodo mokėti tik grynais!
  Radau informacijos, kad a*******s!

  Lavonas, o ne zmogus. Jokiais budais neprasidekit su situ, liksit apgauti.a******u, a*******s. Tikrai yra geriasniu imoniu kur gali net geriau pasiulyt nei ka jis siulo.

  Neprasidėkite su šia įmone.

  Vertinu labai neigiamai

  Neapgaudinekite žmonių!!!

  Dirbti su siuo zmogumi nerekomenduoju, apgavo kolege, nesumokejo pinigu.

  Skirta visiems iki vieno, norintiems užsisakyti paslaugą ar patiems barmenams ir barmenėms, vertinkite savo darbą, laiką ir sveikatą!
  Galbūt daug kam žinomas šis žmogus, tai ne visi žinomi yra sąžiningi.... ARTŪRAS GRIGORJEVAS A P G A V I K A S

  NEREKOMENDUOJU NIEKAM !!!
  Tiek kas norit bendradarbiauti, tie kas norit užsisakyti paslaugas APEIKITE ir NETURĖKITE jokių reikalų su ARTŪRU GRIGORJEVU BarShow!
  Apgavo mane, nesiskaito, liko skoloje nemažai pinigų..

  Apgavikas a*******s.
  NIEKAM NEREKOMENDUOJU !

  ❌️❌️❌ ️NEREKOMENDUOJU NIEKAM !!! ❌️❌️❌️
  Tiek kas norit bendradarbiauti, tie kas norit užsisakyti paslaugas APEIKITE ir NETURĖKITE jokių reikalų su ARTŪRU GRIGORJEVU!
  Apgavo mane, nesiskaito, liko skoloje nemažai pinigų.. Na gi kažkur turi nesisekti, ane? ????
  Kreipiausi ir į policiją, nes šis žmogus užblokavo ir susisiekti nebepavyksta.. Nelinkiu niekam būti apgautiems... SAUGOKITĖS!

  1-794274.jpg 1-794274-039.jpg

  Taip pat rekomenduojame

  Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
  Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
  ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...
  Savanorių pr. 1-149 (18 aukštas) „Helios City“, LT-03116 Vilnius.
  Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; konsultacijų paslaugos; renginių organizavimas; tyrimai, ekspertizės.
  TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS – tai pirmoji tęstinių mokymų kompanija Lietuvoje, įkurta 2008 metais. Teikdami aukščiausios kokybės mokymų paslaugas, padedame žmonėms bei įmonėms kurti realius ir pamatuojamus pokyčius, išugdant reikiamus įgūdžius ir įpročius, kurie padeda įgyvendinti net ir ambicingiausius asmeninius bei...
  Laisvės pr. 53, LT-07191 Vilnius.
  Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; fasadas, fasado apdaila; mokymo kursai; santechnika; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; statyba; valstybinės institucijos; žemės ūkis, paslaugos.
  VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras - atvira, moderni, mokymo įstaiga. Čia siūloma įgyti perspektyvias profesijas architektūros ir statybos, informacijos ir ryšio technologijos, inžinerijos ir inžinerines profesijas, verslo ir administravimo bei žemės ūkio kryptyse. Programos nuolat atnaujinamos...
  Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
  Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; vairavimo mokymo paslaugos.
  Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai A, B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...