Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ArtArea, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ArtArea

Atsiliepimai apie ArtArea, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie ArtArea, UAB

Baisu 2021-07-30 00:04:00
Labai stipriai nusivyliau šios įmonės bendradarbiavimu, ne kaip klientė, o kaip menininkė.

Asmeniškai nežinau kaip jie aptarnauja klientus, gal su jais ir elgiasi maloniai ir viską gerai padaro.
Bet bendradarbiauti su tokia įmone tikrai nesmagu.
Iš jų nėra naudos jokios, jiems iš mūsų kaip menininkų labai didelė nauda yra (pinigai).
Aš asmeniškai pati savo darbų pardaviau per metus laiko daug daugiau, negu jie per metus laiko nieko nesugebėjo padaryti, kad mano darbus parduotų, bent pareklamuotų.

Po metų laiko bendradarbiaujant su šia įmone nusprendžiau nutraukti sutartį:

Kadangi ne vieną punktą parašytą pačių Jų sutartyje, patys ir nesilaikė tų punktų.

Pagal sutartį turėjo visų pirma visur reklamuoti mano piešinius ir paveikslus, ko absoliučiai to nebuvo nuo pat sutarties pasirašymo. Buvau jau ne kartą pati Jiems rašiusi, kad gal galėtų įdėti visur mano darbus, pareklamuoti, bet taip ir nieko neįvyko..

Kitas dalykas, nepranešė iš karto, kad mano darbas yra pas klientą, nežinojau nei kada, nei pas ką, nei kur jis yra.
Jei pati nebūčiau pamačiusi puslapyje, kad ant piešinio uždėtas užrašas PARDUOTAS, taip iki dabar ir nežinočiau nieko.
(Jei kas nors būtų man parašęs, kad nori būtent to pačio piešinio, o aš taip ir galvočiau, kad jis yra pas Juos galerijoje, bet pasirodo jis pas kažką namuose, neaišku kur, neaišku kiek laiko jau.)
Sutaryte parašyta, kad jie turi pranešti iš karto jei kas nors bus susidomėjęs mano darbu, ką jau galima kalbėti apie mano piešinio klientui atidavimą, man net nepranešus..

Ačiū už atsiliepimą, gaila, kad neigiamą. Atsiprašau, kad nepateisinom Jūsų lūkesčių.

Atsižvelgsime į Jūsų pastabas ir pasistengsime, kad pradedantiems jauniems menininkams mūsų platformoje būtų skiriama daugiau dėmesio.

Marius
Galerijos vadovas

Bet bendradarbiauti su tokia įmone tikrai nesmagu.

Po metų laiko bendradarbiaujant su šia įmone nusprendžiau nutraukti sutartį:

Galiu pasakyti tik, kad super klientų aptarnavimas - jei visi Lietuvoje taip dirbtų, man patiktų.
Esu labai patenkintas šita įmone. Įsigijome paveikslą ir jį įsirėminome - buvom aptarnauti profesionaliai ir rūpestingai. Ačiū Erikai!

Klaipėdos juvelyras
Vestuviniai žiedai

Adresas: Minijos g. 141A-2, LT-93204 Klaipėda.
Veiklos sritys: juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; gamyba; lombardai; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
Juvelyrika, juvelyriniai gaminiai, vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, auskarai, apyrankės, grandinėlės, pakabukai – projektavimas, gamyba, prekyba, remontas. Juvelyras Klaipėdoje teikia juvelyrinių dirbinių projektavimas ir gamyba naujausia 3D technologija. Konsultuojame dėl juvelyrikos gaminių pasirinkimo...
INTERIOS keramikos studija
Adresas: Pilies g. 14, LT-01403 Vilnius.
Veiklos sritys: keramikos gaminiai; dovanos; gamyba; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
ĮMONĖJE KURIAMI, TIRAŽUOJAMI IR FIRMINĖSE PARDUOTUVĖSE VILNIAUS SENAMIESTYJE PARDUODAMI ORIGINALŪS AUTORINIAI DALIOSIOS KERAMIKOS DIRBINIAI: Skulptūrinė keramika interjero puošybai, asmeninėms ir verslo dovanoms, Kavos ir arbatos servizai, puodeliai, cukrinaitės, ąsotėliai, Įvairių modelių ir dydžių vazos ir...
Adam Decolight
Šventinė puošyba | Girliandos

Adresas: Kareivių g. 2C, LT-08248 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; grafika, dizainas; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; reklamos paslaugos.
UAB „ADAM decolight" – visos šventinės puošybos paslaugos: šventinės puošybos projektai nuo koncepcijos sukūrimo iki įgyvendinimo, prekyba šventinėmis gatvių, pastatų ir interjero dekoracijomis, profesionalių LED girliandų bei kitų apšvietimo sprendimų pardavimas ir nuoma, natūralių ir dirbtinių Kalėdų eglių...
Sidabrinė kamėja
KAMĖJA

Adresas: M. K. Čiurlionio g. 63B, LT-66164 Druskininkai.
Veiklos sritys: juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; didmeninė prekyba; gamyba; lombardai; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
UAB “Sidabrinė kamėja”, įsteigta 2003 metų vasarą, šiuo metu yra stambiausia sidabro papuošalų gamintoja Lietuvoje. “Sidabrinė kamėja“ nuolat dalyvauja įvairiose juvelyrinių dirbinių parodose. Žinios ir ilgametė patirtis leidžia juvelyrams prisitaikyti prie kiekvieno pirkėjo skonio ar amžiaus. Juvelyrinių dirbinių...
Tik mes
Grafika ir foto ant metalo, reklama

Adresas: Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; metalas, apdirbimas, gaminiai; spaustuvės, leidyba.
Įmonės veikla: Dovanos, verslo suvenyrai, reklama Logo ir užrašai ant keramikos, metalo, stiklo, porceliano. Indų dekoravimas. Gaminių ženklinimas. Spauda ant prietaisų panelių. Unikalūs sveikinimai , padėkos, nominacijos ant metalo, medžio, stiklo. Metalografiniai vardų ženkliukai, etiketės, lipdukai, techninės...

Su degalų krize susidūrusi JK mobilizuoja kariuomenę
Su degalų krize susidūrusi JK mobilizuoja kariuomenę 09-28 21:54
Didžioji Britanija pirmadienį įvedė kariuomenės parengtį, ieškodama būdų įveikti neslopstančią paniško pirkimo sukeltą degalų krizę, kai dėl benzinvežių vairuotojų trūkumo išseko degalinių atsargos.
Dujų kainos Europoje pirmąkart perkopė 1.000 USD už tūkstantį kubinių metrų ribą 09-28 21:36
Nyderlandų dujų skirstymo centre TTF dujų neatidėliotinų sandorių ("spot") su artimiausiu pristatymo terminu spalio mėnesį kaina priartėjo prie 1.030 JAV dolerių už 1.000 kubinių metrų, skelbia...
Miškų urėdijoms siūloma didinti medienos mokestį, pusė jo atitektų savivaldai
Miškų urėdijoms siūloma didinti medienos mokestį, pusė jo atitektų savivaldai 09-28 21:19
Miškų urėdijoms siūloma didinti medienos mokestį ir dalį įplaukų iš jo atiduoti savivaldai.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

AIG 57,03 +4,05%
Moody's 368,20 -2,14%