Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Aros Marine

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Aros Marine

Atsiliepimai apie UAB "Aros Marine"

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Aros Marine"

Sveiki, dyrbau arus marinei prie laivu norvegijoj, ymone labai daznai keite imones varda, ir mus nuveze i mokescius, irregistravo mum nezinant ant norvegu firmos, ir man kaip ir kitiems kas kiek ten padirbo, tai visi kad buvo perregistruoti, visi gavo susimoket mokescius, o kaip nueini i firma, iskarto atleidzia is darbo, va plauna pinigus ir tiek, komendantu daugiau nei darbuotoju, ir kiekviena ryta prasipust, kas ipute, tai 800€ bauda. Idijotu firma, uzdyrbt net neduoda, nekele algu
Sveiki, norėčiau truputį pasidalinti, kas per ymonė yra aros marine. Paskutinis darbo projektas Risoje Norvegijoje mane nustebino. Gyvenimo sąlygos tragedija, du suvaryti y 5kv būdas. INTERNETO nėra, jie sako kad duoda maistą, taip pusė ant pusės palei skonį ir kokybę. Labiausei nustebino kad atėjęs neblaivus meistras išprovokavo MUŠTYNES, SU KITU BENDRADARBIU, O KALČIAUSES LIKAU AŠ. GRYŽUS NUO ATLYGINIMO PAVOGĖ 450 EURŲ. SEKMĖS JEI VISUR IŠREKLAMUOSIU
Dirbu šioje įmonėje pusantrų metų. Alga visada laiku. Visada gaunu sutartą atlyginimą, be jokių nuskaitymų ar nepriemokų bei panašiai. Kas labai nustebino, tai alga ne minimali, tad imant paskolą buvo daug lengviau. Ofisas labai padėjo tvarkant dokumentus, kad gaučiau paskolą. Žinoma projektuose yra vienokių ar kitokių problemikių, bet viskas priklauso nuo kiekvieno supratingumo lygio.
Dirbu jau virs metu, darbas kaip darbas, nera kazko ten labai sunkaus. Jei nemoki dirbti tai aisku sunku.
Del irankiu, aprangos ir pan. tai viska gavau ko paprasiau. Aisku ne iskarto jei nera sandelyje, bet keliu dienu begyje buna pasirupinta.
Del kelioniu ir gyvenimo salygu.. Cia ne firma kalta, kad LIETUVIAI ALKOHOLIKAI... Svetima geda jauciu del lietuviu uzsienyje. Visokiu fruktu prisiziurejau, jau niekas nebestebina.
Atlyginimas aisku galetu buti didesnis, bet paprasiau pora kartu pakelti - pakele. Ofisas pasitaria su vadovais, jei gerai dirbi ir pakelia, neturiu nusiskundimu. Atlyginimai laiku, jei labai reikia ir avansa praveda.
Buvęs darbuotojas
2019-08-09 14:06:30 IP 5f4sou15
Viską kalba gražiai iš pradžių kol pats nepamatai kas dedasi darbovietiai, savo įrankius reikia turėti kaip ruletė, pirštiniu reikia laukti ilgiausiai duoda pradegančias iš pradžių kol neturi normalių rankos apdegusios nuo vjrinimo, darbo drabužiai juokingi, nėra pasirūpinta kaip turėtų būti, darbų vadovas ne pasitaręs daro savo sprendimus neatsižvelgia į žmogų nusispjaut jam kaip jis jaučias ir pnš, mane išmetė iš darbo kad neleidau žeminamas sakyt ne sakius jam buvo dzin, tvarkos 0.
Ofise kabina makaronus, bet viską pateikia labai gražiai, ten nuvažiavus į darbo vietą aš supratau kur daugiau gyvenime nebenoreciau grįšti, alga juokinga, darbo daug, pas darbų vadovus 0 kvalifikacijos, mano darbų vadovas lietuviškai protingo sakinio nesugebėjo suregzti. Mane išmetė iš darbo už tai, kad nesileidau būti žeminamas, kai paprašiau paaiškinti situacija, visi kratos atsokomybes, balaganas, čia galėčiau rašyt ir rašyt, bet tiek to. Nerekomenduoju
Buves darbuotojad
2019-03-27 22:50:38 IP 1b2akm2d
Tikra š*******o kontora.Ofise Lietuvoje labai gražiai pripasakoja apie geras darbo ir gyvenimo salygas, kad gyvensime kotežuose netoli darbo.Nuvaževus i komandiruote pasirodo tikrasis veidas.Gyvenama 15 km nuo darbo kažkokiam vokietijos kaime iki artimiausios parduotuves 5 km.Namo gyventojai dauguma alkoholikai.Gyveni kaip bendrabuti.Puse dienos pralauki kad gautum leidimus ieiti i gamykla pasirodo kad net neesi itrauktas i sarašus.Projektu vadovai ir ale meistrai "atsilupe", išvis be atsakomybes.Ir vienas nuo kito meta kalte.Ko paklausi to negausi.Grįžtant i Lt tos įmonės mikriuku jame girtaujama trankomasi šukaujama rūkoma.Košmaras ne kelionė.Parašius pareiškimą išeiti savo noru iš darbo, delsiama atleisti ir sumoketi atsiskaityma.Meluojama kad atostogauja buhaltere ir ir kad ji grįš rytoj poto vel rytoj ir t.t.Na ir kai pagrasinama su darbo inspekcija pinigai stebuklingai be buhalteriu grįžimo atsidurė saskaitoje ta patį vakarą.Daug niuansu pamačiau toje firmoje bet neužtektu laiko ir kantrybės viska rašyti.
PABAIGAI:tai labai nekompetetinga, neatsakinga ir nešvari įmonė.
FIRMA masejnikov I varov
sv 2015-06-10 19:33:55
Kaip ten dabar sekasi kaip atlyginimai ar laiku mokomi
Dirbu ilgiau nei 2 metai problemu nematau alga ismokoma visada laiku esu gaves net sekmadieni kas labai nustebino, atlyginimai pagal kiekvieno sugebejimus kas nenori dirbt ir tobulet tas ir skundziasi jei manai kad esi gabus junkis prie musu ir parodyk ko esi vertas, norintiems ir sugebantiems nera problemu ir pakilti pareigose per minimalu laikotarpi
Deja, apart vadovų gerų sugebėjimų padaryti solidų ivaizdį, daugiau nieko gero. Prisidengiant sulietuvintais angliškais žodžiais ir noru dirbti skaidriai bei tvarkingai, realiai, iš vidaus, kai pradedi pažinti visą šitą "šaršalyną" viskas tampa rajono ligio įmone, kur galioja tai, jog niekas atsakomybės bei rizikos prisiimti nenori, su darbuotojais ir partneriais nesiskaitoma, arba skaitomasi tik tada, kai patiems labai tai svarbu. Taip kad patarimas būsimiems bet kokio ligio ar pareigų darbuotojamsir partneriams, su jais galima bendrauti tik tada, kal esate tikri, kad esate ten labai svarbus ir reikalingas, po to, būkite labai atsargūs, išvalys kojas, ir nepastebės...
Ieskau darbo sioje imoneje
867555207 buves darbuotojas Marius
Sveiki, jei yra žmonių, per pastaruosius metus išmestų ar išėjusių savo noru iš, , Aros Marine'' ir manančių, kad su jais nebuvo pilnai atsiskaityta kreipkitės i mane asmenine žinute.
Ieškau darbo šioje įmonėje
Tai kodėl tik dabar prisikabino anstoliai. Ir ko ten eskot prieš pasirasant?
Kaip ten dabar sekasi kaip atlyginimai ar laiku mokomi
normaliai viskas ten yra

RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija, elektromechanika

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
„RNDV Group“ yra viena didžiausių subrangovų Europoje „RNDV Group“ yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Šiuo metu specializuojamės elektros instaliacijos ir elektromechnikos projektuose ne tik...
A.R.S.A. group
Ship building and repair | Industrial construction

Adresas: Šilutės pl. 53, LT-94105 Klaipėda.
Veiklos sritys: inžineriniai tinklai ir sistemos; laivų remontas, statyba; santechnika; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB A.R.S.A.group teikia visas paslaugas laivų statybos, laivų remonto ir pramoninės statybos srityse. Įmonė plečia savo veiklą visame pasaulyje. Mūsų pagrindinis tikslas - teikti profesionalias, kokybiškas ir savalaikes paslaugas diegiant naujausius sprendimus ir galimybes, kurios klientui galėtų suteikti daug...
MARINO PROJEKTAI
SHIP INTERIOR

Adresas: S.Neries g. 8, LT-92343 Klaipėda.
Veiklos sritys: laivų remontas, statyba; statyba; ventiliacija, kondicionavimas.
Laivuose(jachtose,megajachtose,kruiziniuose) ir pramoniniuose objektuose projektavimo,ŠVOK,izoliavimo,interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.Profesionalios komandos dirba: Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Olandijoje, Danijoje, Kroatijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje...
MARINO GRUPĖ
WELDING, PIPING, FITTING

Adresas: Priestočio g. 6, LT-92228 Klaipėda.
Veiklos sritys: laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai.
Laivų korpusų surinkimo ir suvirinimo darbai.Vamzdžių ir įrengimų montavimas ir virinimas,izoliavimo-skardinimo darbai,ŠVOK,įdėtinių detalių,padų,durų liukų ir kitų sudedamųjų dalių montavimas laivuose.Metalinių konstrukcijų smėliavimo ir dažymo darbai.Pastolių montavimo darbai.
Molten Marine
Interior outfitting, insulation, cladding services

Adresas: Taikos pr. 24-3, LT-91222 Klaipėda.
Veiklos sritys: laivų remontas, statyba; gamyba; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Atliekami darbai: Projektų rengimas, skaičiavimas, matavimas, žymėjimas; Medžiagų tiekimas; Projektų priežiūra (EN „Supervising“); Smeigių virinimas; Įvairių paviršių izoliavimas / dengimas skarda; Modulinių kajučių montavimas, surinkimas; Kilimų ir kitų grindinių dangų klojimas; Plytelių klojimas; Baldų surinkimas...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
NVSC siūlo Radviliškio rajone laikinai pereiti prie nuotolinio mokymo, kur įmanoma – darbo 09-19 12:10
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) šeštadienį kreipėsi į Radviliškio rajono savivaldybę ragindamas imtis skubių veiksmų lokalizuojant koronaviruso (COVID-19) židinį.
Išrinkti geriausi pasaulio NT projektai
Išrinkti geriausi pasaulio NT projektai 09-19 12:03
Pasaulinės nekilnojamojo turto (NT) parodos MIPIM metu apdovanoti geriausi projektai. Du prizai iškeliavo į Lenkiją.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?