Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Armabalt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Armabalt

Atsiliepimai apie UAB "Armabalt"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Armabalt"

2021-01-08 08:39:59
ATEITYJE NORIME DUOTI GERA PATARIMĄ MŪSŲ RAŠYTOJUI.
PRADŽIOJE TURITE PADIRBTI, KAD GALĖTUMĖT VIEŠINTI MELAGINGUS KOMENTARUS. O UŽ GRAŽIAS AKYS NIEKAS NEPRIIMS Į DARBĄ. REIKIA DIRBTI, KAD UŽSIDIRBTI.
Siaip sau nekas nerasys ir nedergs, ir beto jai ne tiesa parasyta, kodel taip jautriai reaguojate i komentara??? Zmones patis juk pamatys ateja tiesa ar ne buvo parasyta, beto jai jums netruksta darbuotoju tai ko pastoviai ju ieskote??? Ten zemiau komentarai biska apie jus pasako, jokiu reikalu su ta kontora klientai raso.
ATEITYJE NORIME DUOTI GERA PATARIMĄ MŪSŲ RAŠYTOJUI.
Hm 2021-01-08 07:33:18
Zmones neeikite ten dirbti, isnaudotojai ir a*******i, salygu jokiu ten nemet zmogumi negalima jaustis ir valdzia ziuri kaip i shuuuda, kaip ta imone egzistoja??? Ogi patys zinote kokia korupcija Lietuvoje.
NORIU TAVE PAKLAUSTI O TU IŠ VIS TEN NORS TEN DIRBAI AR ĮMONĖ NORI APDIRBTI, KAD NEPRIĖMĖM Į DARBĄ ?
Sąskaitos faktūros teko prašyti ilgai, matosi, kad tikėjosi iš viso jos neišrašyti, apgavo skaičiuodama kiekį (realiai buvo daug mažiau svorio negu išrašė), dvi valandas laukiau eilėje atsiimti krovinį... žodžiu kontora juoda
Tikrai komentarus raso in..a Darbuotoju alga skaiciuojama pagal jos gyvenimo poreikius (gerai, kad dirba zmones kurie ne moka skaiciuot). Mokesciai mokami nuo min... nors dirbama pagal ne maziau 8 val. Vmi jiems truksta ir zmogiskumo
Tragiškas aptarnavimas. Valandinės eilės atsiimant krovinius. Silpni planavimosi įgūdžiai.
Hohl 2018-02-02 14:09:53
Tame reikalas kad buvai, jai ten taip gerai tai kodel pabegai ir dabar cia rashai pagerimus :)
Todel kd ziema darbo nera, prasides sezonas grysiu atgal
Meskinasxxx 2018-02-02 13:11:02
Buvau paprastas darbuotuojas ir neturiu jokio nusiskundimu, o jei ateina girtuokliai ir galvoja nk neweikdami uzdirbs didelius pinigus taiatsiprasau
Hohol 2018-01-21 09:21:04
Jo tik visi bega is ten, ir kas ten dirba nebent girtuoklius isnaudoja, ir matosi kad komentarus rasho ofiso ziurkkes.
meskinasxxx 2017-11-30 12:10:16
pradirbau sioje imoneje daugiau negu 5metus, jokiu nusiskundimu neturiu, laiku mokamas atlyginimas, valdzia superine, kolektyvas draugiskas ir visada padeda.tas kas nemoka dirbti ir raso kd ten nk gero reiskias patys nzno ko nori.
Teko dirbti ten ir likau patenkintas, tikrai geri zmones, pastoviai ir laiku atsiskaito, pries kaledas dar gavau premija. Tikrai didelis ACIU
Daugiau jokiu reikalu su sita kontora. Nemoka suskaiciuoti kiekius, net elementaru zodi "atsiprasau" pasakyti nemoka.

Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: S. Stanevičiaus g. 4-65, LT-07129 Vilnius.
Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...
Aveplast, UAB
TIKS langai

Adresas: Kertupio g. 59, Neveronys, LT-54487 Kauno r.
Veiklos sritys: langai; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba.
UAB „AVEPLAST“ – tai langų ir durų gamybos įmonė sėkmingai savo veiklą vykdanti jau daugiau nei 25 metus. Įmonės asortimentą sudaro ne tik plastiko, bet ir aliuminio gaminiai – langai, durys, balkono stiklinimas, slankiosios sistemos bei fasadų gamyba. Kauno rajone įsikūrusioje gamykloje, bendradarbiaujant su...

Tolerancijos žmogaus apdovanojimas – P. Gritėnui, L. Donskio premija – V. Tarasovui 03-07 20:01
Sekmadienį 2020-ųjų Tolerancijos žmogaus apdovanojimas įteiktas žurnalistui ir filosofui Pauliui Gritėnui, o Leonido Donskio premija – džiazo muzikantui, kompozitoriui Vladimirui Tarasovui.
Astravo AE galėjo įvykti incidentas, radiacinis fonas Lietuvoje išlieka nepakitęs 03-07 16:51
Radiacinės saugos centras (RSC) sekmadienį pranešė, kad Astravo atominėje elektrinėje (AE) galėjo įvykti incidentas, tačiau radiacinis fonas Lietuvoje išlieka nepakitęs.
Įrodyti teisme, kad neatsiskaitė dėl karantino, pavyksta tik nedaugeliui
Įrodyti teisme, kad neatsiskaitė dėl karantino, pavyksta tik nedaugeliui 03-07 13:39
Net ir turint Prekybos, pramonės ir amatų rūmų pažymą dėl "force majeure" aplinkybių egzistavimo, tai negarantuoja sėkmės įrodant teisme, kad dėl tokių aplinkybių įmonė negalėjo apmokėti sąskaitų...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%