Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Apskaitos Tikslai ir Partneriai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Apskaitos Tikslai ir Partneriai"

Atsiliepimai apie UAB "Apskaitos Tikslai ir Partneriai"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Apskaitos Tikslai ir Partneriai"

Спасибо за консультацию, это было очень полезно. Я рассчитываю на дальнейшее сотрудничество с вами. С уважением
Vadovas 2013-10-02 08:10:24
Informacija klaidinga, prašome panaikinti komentarus.
Ponia Janina jius visai nieko nezinot o kalbat, priestai kad kaltinti ar izeidineti mane bent jau pasidomekit kaskir kaip buvo, na bet tai jiusu teise, mano poziuris i sita imone visikai kitoks
o jium sekmies dirbant su sita imone !!!
Pagarbei Raimondas
Ponia.Janina dirbkit prasom ir toliau sekmingai, as jium neturiu pretenzijiu, pretenzijiu ir savo buvusei zmonai neturiu tegiliul dirba, bet vogti svetinos imones pinigus ira negrazu tuo labiau kad ten pinigaui kure turejo buti sumoketi darbotojam o ne imones pelnas, butu mano asmeninius pajiemus tileciau o dabar pabego net is ofiso kuri nomavom patiliukais isikrauste, na bet nors tiek gerai kad moka po truputi skolas, ,
sekmingai visom imonem kurios dirba su Apskaitos Tikslai ir Partneriai
ir kol nedingo jiusu pinigai manau pasijeskokiete kitu bahateriniu imoniu
P.Janina dirbkit prom patasau ir toliau sekmmingai, as jium neturiu pretenzijiu, pretenzijiu ir savo buvusei zmonai neturiu tegiliul dirba, bet vogti imones pinigus ira negrazu butu mano asmeninius pajiemus tileciau o dabar pabego net is ofiso kuri nomavom patiliukais isikrauste, na bet nors tiek gerai kad moka po truputi skolas, ,
sekmingai visom imonem kurios dirba su Apskaitos Tikslai ir Partneriai
ir kol nedingo jiusu pinigai manau pasijeskokiete kitu bahateriniu imoniu
Su šia įmone dirbu jau 3 metus, Nusiskundimų nei iš mokesčių nei iš sodros neturėjome. Labi džiaugiamės kad pasirinkome šią įmonę.Vadovė puiki moteris ir vadovė.Visada paaiškins ir patars teisingai. Džiaugiamės kad neapsirikome pasirinkdami bendradarbiauti. Tikimės ir toliau sėkmingai bendradarbiauti.
Laba diena Raimondai, su Ponia Diana dirbame daug metu, problemų neturėjome ir neturime. Šiuo metu ir sėkmingai bendraujame ir toliau.kol kas niekas niekur nedingo, gal jūs sumaišėte įmonę. Jūs netinkamai atsiliepėte šioje svetainėje apie savo žmonos įmonę, ar taip gali būti? Jei jūs taip darote tyčia, tai komentaras būtų toks..gaila kad toks nuostabus žmogus nukenčia visai nekaltai. Vadovei noriu palinkėti stiprybės ir nekreipti dėmesio į komentarus, jums ponas Raimondai neturime komentarų, toks elgesys parodo žmogaus intelekto stoką..
Janina
Informacija klaidinga, prašome panaikinti komentarus.
Klientas 2012-09-25 20:13:30
Ačiū kad esate, labai džiaugiamės jūsų darbu. Kuo geriausios jums sėkmės ateityje..
Albertas ir Janina
Laba diena Albertai ir Janina gal turit kaskokius kontaktus Dianos Ezerskienes ji dingo be zinios mano imone pravede jai pinigus ir ji prapole ja tikrai susidomes ir mokescei ir policija, tad mano patarimas neprasidekit su aferiste
imones vadove ira dingus be zinios, jai buvo pravesti pinigai is ISA - Agentura beveik 4 tukstancei euru ir ji dingo palikus neatsiskaicius nei su darbotojais nei su mokesceis Diana Ezerskiene jai kas zinot apie jos buvimo vieta prasom praneskit i pasta jes ja tikrai susidomes ir mokesciu inspekcija ir policija, tai zmogus bando usijimti afiora
Albertas ir Janina

Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
EUREKA LT
Elektroninė buhalterinė apskaita, Įmonių steigimas

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
ELEKTRONINĖ BUHALTERINĖ APSKAITA NUO 29 € Nuotoliniu būdu teikiame inovatyvias elektronines apskaitos paslaugas virš 150 įmonių iš visos Lietuvos. Specializuojamės naujų, mažų ir vidutinių įmonių, taip pat ir MB apskaitoje. Google paieškoje esame geriausiai klientų vertinama apskaitos įmonė Lietuvoje. Mūsų klientų...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Butrimonių g. 9-203, LT-50218 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
Finapa LT
FinApp LT

Adresas: Vytauto g. 118, LT-00153 Palanga.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; vertimas.
MB "Finapa LT" tai įmonė įkūrusi prekinį ženklą FinApp LT FinApp LT - JŪSŲ apskaitą tvarkanti įmonė. FinApp LT- inovatyvi įmonė šiuolaikiškam verslo tempui. Mes orientuoti į: * Visų apskaitos paslaugų suteikimą. * Greitą ir kokybišką įmonių steigimą, veiklos stabdymą, likvidavimą. * Kvalifikuoto asmeninio...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui"
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui" 12-10 18:02
Lietuvos prekių ženklų duomenų bazėje oficialiai skelbiama, kad gruodžio 2 dieną gauta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui".
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora"
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora" 12-10 17:48
GIPL statybos darbų konkursą laimėjo UAB "Alvora". Apie tai antradienį pranešė Lietuvos perdavimo sistemos operatorė AB "Amber Grid".

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%