Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Apskaitos tikslai ir partneriai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Apskaitos tikslai ir partneriai

Atsiliepimai apie UAB "Apskaitos tikslai ir partneriai"

Apskaita | Įmonių steigimas | Verslo paskolos

Buhalterinė apskaita - įmonių steigimas - verslo paskolos
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Apskaitos tikslai ir partneriai"

Tik geriausi atsiliepimai ! Ši komanda ne tik tvarko mūsų buhalteriją, bet įsigilina į situaciją, pataria ir rekomenduoja.
Tačiau ši įmonė atsakė ir iki pat šiol atsako į visus mano klausimus. Sudėliojo man planą nuo A iki Z ir labai sėkmingai padeda tą planą įgyvendinti. Esu labai patenkintas, kad išsirinkau būtent šią įmonę būti atsakingus už mano įmonės finansinius įsipareigojimus.Labai viskas konkrečiai, aiškiai, profesionaliai! Būtent tai, ko mums reikėjo. Rekomenduojame!

Stasys Jurgutis
Konstantin Girceko
2021-10-22 12:38:18 IP 2fbaqk34
Спасибо за отличную консультацию. приятное общение. удивлен оперативным откликом на налоговое урегулирование нашего концерна.

Константин ГОРЧЕНКО
Noriu prisijungti prie atsiliepimų gausos ir padėkoti už gautas naudingas žinias. Kreipiausi pagal rekomendaciją ir nenusivyliau.
Rekomenduoju kreiptis kam reikia patarimo kuriant savo verslą ar jame dirbant, jei iškyla kokių nors klausimų ir atsakymą reikia gauti jau dabar. Buvo operatyviai gauti atsakymai į užduotus klausimus.
Malonus bendravimas ir žinių gausos dovanojimas klientui. tai neįkainojama.
Linkiu didelės sėkmės ir toliau išlikti profesionalu savo srityje..

Linkėjimai
Norime padėkoti už konsultacijas. Gavome daug naudingos informacijos. Rekomenduosiu !
Direktorius
MB KALVIO DARBAI
2021-08-12 09:08:44 IP 66es5mcv
Ačiū už konsultacijas ir greitai sutvarkytus dokumentus.
Rekomenduosiu kitiems !!

Valošniene Inga
UAB Mokymo žiedas
2021-07-27 11:04:08 IP 66es5mcv
Šaunu, Puikiai atliktas darbas, Profesionalu, Kokybiška - esame labai patenkinti.
Paskaičius komentarus apie šią įmonę, nusprendėme kreiptis konsultacijos ir neapsirikome.
Rekomenduojame ir rekomenduosime kitiems.
Darbas atliktas laiku pagal susitarimą, sklandžiai, kokybiškai ir greitai.
Giedrius Bruzdeikis
UAB Mokymo žiedas
Sveiki, norime padėkoti už konsultacijas, atliktus darbus ir operatyvumą.
Tikras profesionalumas. Rekomanduoju!
Liutauras Videikis
Vielen Dank für Ihre Beratung zur Steuerzahlung in Litauen.

Jamsched
Bedox GMBH
Gerai, kokybiškai atliktas darbas.
Su visa pagarba
Rimantas Vaičiakauskas.
Щиро дякуємо, що впорядкували документи наших людей у ​​міграційній службі. Щира подяка вам за вашу швидкість та професіоналізм.
Андрей Волков
mažoji bendrija
2021-06-01 14:56:21 IP 66es5mcv
Dėkojame už greitą įmonės įsteigimą ir PVM kodo gavimą, dokumentų operatyvumo paruošimus ir deklaravimus.

Pagarbiai: Nijolė Pakrojalskienė
Diana Ežerskienė
2021-05-24 09:07:40 IP 66es5mcv
UAB Pamario statyba 2021-05-14 12:26:19
Dėkoju už aukštą teikiamų buhalterijos apskaitos paslaugų kokybę ir operatyvumą. Naudojamės šios įmonės teikiamomis buhalterines paskaitos paslaugomis. Esame labai patenkinti. Labai profesionaliai ir aiškiai išaiškina visus iškilusius buhalterinius klausimus, bei padeda rasti geriausius sprendimus. Rekomenduojame!
Dėkoju jums už tokį gražų atsiliepimą. Visada malonu bendrauti su jumis ir teikti kokybiškas paslaugas.
Su pagarba
Большое спасибо за помощь в оформлении бухгалтерских документов за прошедший год. Декларирование документов для различных учреждений. Приятно удивил качество и скорость проделанной работы.

С уважением
Paslaugų kaina už konsultaciją ir atliktą darbą visiškai maloniai nustebino. Sutvarkė neteisingai tvarkytą įmonę už 2 metus.
Po VMI patikrinimo buvome tikrai nustebę dėl palankaus įvertinimo ir galutinio rezultato.
Dabar tikrai būsime ramūs ir sukti galvos dėl buhalterijos tvarkymo apskaitos nebereikės.
Džiaugiamės kad padėjote mums sunkiu laiku ir prisiėmėte mūsų įmonę į savo gretas.
Pagarbiai, Mindaugas
7 metus bendradarbiaujame su šia įmone. Norėjosi parašyti atsiliepimą ir padėkoti už puikiai atliekamą darbą.Laiku ir kokybiškai tvarko buhalterinę apskaitą. Naudingi patarimai, malonus bendravimas. Visada greitai ir operatyviai sprendžia įmonės iškilusias problemas. Tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo ir toliau.
UAB Apskaitos tikslai ir partneriai rekomenduoju visiems..
Pagarbiai, Vygantas
Keletą metų sėkmingai bendradarbiaujame su šia įmone. Esame labai patenkinti aukštos kvalifikacijos, profesionalių specialistų darbu. Naudingi patarimai, malonus bendravimas. Kompetetinga buhalterinių paslaugų įmonė. Atsakingai atlieka savo darbą..Esame labai patenkinti, tikrai nenuvylė
Konsultuoja, pataria, padeda rasti geriausius sprendimus. Rekomenduojame UAB "Apskaitos tikslus ir partnerius" rinktis ir kitoms įmonėms.
UAB Pamario statyba
2021-05-14 12:26:19 IP 66es5mcv
Спасибо за консультацию, это было очень полезно. Я рассчитываю на дальнейшее сотрудничество с вами. С уважением

balduturgus.lt – greita, paprasta ir patogu!
balduturgus.lt – greita, paprasta ir patogu! 11-17 18:46
balduturgus.lt – Lietuvoje jau septynerius metus sėkmingai veikiantis prekių ženklas, siūlantis platų naujų kokybiškų baldų asortimentą žemomis kainomis! Tiek internetinėje...
"Intel" pranešė planuojanti savo automobilių technologijų padalinio "Mobileye" IPO 12-07 21:46
Puslaidininkių gamybos milžinė "Intel" pranešė 2022 metų viduryje planuojanti įtraukti savo automobilių technologijų padalinį "Mobileye" į JAV biržas, o padalinio įvertinimas, pasak pranešimų...
Seimas priėmė svarstyti siūlymą apmokestinti ploniausius plastiko maišelius
Seimas priėmė svarstyti siūlymą apmokestinti ploniausius plastiko maišelius 12-07 21:20
Seimas antradienį priėmė svarstyti siūlymą apmokestinti pačius ploniausius plastiko maišelius – jų prekybininkai nemokamai negalėtų dalinti.

Ar pritariate darbo rinkos atvėrimui migrantams?

Western Union 17,85 +3,54%
eBay 66,07 -1,46%