Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ap Trade

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ap Trade

Atsiliepimai apie UAB "Ap Trade"

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Ap Trade"

Greitas pristatymas, malonus aptarnavimas ir Karcher super
Great selection of products, excellent service! Мy order was sent immediately and was delivered to Estonia in 2 days! JIT! Just super job! I highly recommend this company!

Это просто восхитительно! Если честно, то я сомневалась, что доставка действительно будет 2 дня (у нас по Эстонии посылки иногда идут по 3-4 дня). Но заказ был доставлен точно в обещаный срок! У Вас отличные партнёры (логистическая фирма) и Ваше обслуживание клиентов на очень высоком уровне! Буду рекомендовать Ваш сайт своим знакомым, тем более, что выбор и цены у Вас очень хорошие!
Mums su orkaitės užsakymu viskas super! Greitai, sklandžiai ir puikiai!
Buvo abejonių, nes niekad nebuvau pirkęs (o ir su problemom didesnėm neteko susidurti), bet kol kas patitirtis tikrai nebloga. Labai patiko, kad vadybininkas detaliai informavo apie išpakuotą buitinę techniką ir pridėjo dar dovanų už patirtus nepatogumus. Dar labai patiko pristatymo terminas - viskas vyko labai sklandžiai ir sąlyginai greitai (kaip tik reikėjo būtent greičiau), tai esu viskuo patenkintas ;)
Nuvylė ir tik blogi prisiminimai po apsipirkimo pas juos. Pirkome prekę pavasarį o jau vasaros vidurys, bet pažadai vis tęsiasi kad va jau tuoj tuoj. Nors dar prieš tai patikino kad jau žada paskutinį kart ir prekė bus 100% bet vėl žada. Manau apsiima daugiau negu gali ir visiškai nesvarbu kad gali žmones nuvilti, nes gi yra šansas uždirbti. Prekės vos pora eurų pigesnės, bet jas net nebūtinai gausi. Kažin ar verta dėl tų poros eurų gadintis nuotaiką ar gaišti laiką. NEREKOMENDUOJU!!!!
nerekomenduoju. preke vos euru pigesne nei kitur, laukti reikejo ilgiau nei nurodytas terminas. Moketi galima vietoje tik grynais.
Pirmą kartą teko pasinaudoti šios įmonės paslaugomis ir likau labai patenkinta. Bendrauja maloniai, greitai vykdo užsakymus. Teko naudotis kitų, labiau išreklamuotų firmų, paslaugomis, tai skirtumas akivaizdus. Apie prekių pristatymo laiką net nėra ką pasakyti apart to kad kitiems iš jų tik mokytis reikia. Šaldytuvas pristatytas kitą dieną, ne taip kaip kitur tenka laukti savaitę. Sėkmės jūsų darbuose, patenkintų pirkėjų. Galima rekomenduoti ir kitiems, o kartais iškylančių nesklandumų pasitaiko visiems.
ATSARGIAI - NUSVILAU.
Išmėginau iš aš derekis.lt, kaina buvo gera, tai susigundžiau ir nusipirkau laistymo kompiuterį.
Atsiuntė neveikiantį. Išsiunčiau atgal, kad pakeistų, tai prapuolė visi kaip į vandenį. Jau iš nevilties prašiau tiesiog grąžinti pinigus, bet vis tiek nereaguoja.

Rezultate neturiu, nei pinigų, nei laistymo kompiuterio, nei kokio nors atsakymo.

Teks kreiptis į paskutinę instanciją - vartotojų teises.
Bet antrą kartą tikrai nepirksiu čia ir kitiems nerekomenduosiu.
uzsisakiau saldytuva, truputi nerimavau, kodel toks ryskus kainu skirtumas lyginant su kitomis parduotuvemis, galvojau tiesiog reklaminis triukas, bet ne, uzsakiau, kaina isliko tokia pat, preke atvaziavo sutartu laiku. dziaugiuosi. aciu.
Esu patenkinta preke, kaina, tikrai buvo mažiausia iš visų siūlomų. Aptarnavimas aušto lygio, įvykus problemai (ne ta pristatymo adresą nurodžiau), buvo labai greitai sureaguota ir išspręsta. Rekomenduoju!
Tikra profesionalų komanda! Pirkau kaitlentę, orkaitę, skalbyklę ir gartraukį. Iš pradžių užklausą siunčiau į varlė.lt. tai jie nesugebėjo info pateikti per savaitę, nulis reakcijos
Puikus greitas aptarnavimas, Rekomenduoju, kainos konkurencingos.
Puikus, net sakyčiau rūpestingas aptarnavimas, itin greitas pristatymas, puiki prekių kokybė!
Rekomenduoju! Norisi pirkti dar ir dar!
Jūsų paslauga likome LABAI patenkinti. Prekės kokybė atitiko lūkesčius. Esant poreikiui būtinai pasinaudosime Jūsų paslaugomis. Greitis ir kokybė, kiekvieno kliento svajonė. Sėkmės veikloje.
Vilius Ligeika
5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Į klientą orientuotas aptarnavimas. Perki nemažą daigtą 4val. po pietų ir tau iš karto paskambina iš įmonės ir pasako kad dar šiandien iškvies kurjerį ir išsiųs... Geriausias aptarnavimas ever... Neįtikėtina.
Esu nuoširdžiai dėkinga
Pirkau 4 prekias su pristatymu i namus. Viskas atvyko sutartu laiku. Esu labai patenkinta. Didelis AČIŪ
Labai greitai paruošta atsiėmimui, prekė išbandyta: veikia puikiai. Patenkinti. Ačiūūū :)
Na visų pirma, kad atvežtų prekę per vieną dieną nuo užsakymo... TAIP DAR NEBUVO. Jau tikėjausi, kad bus panašiai kaip su varle.lt ar pigu.lt kur užsakai ir lauki savaitę.
Užsakiau oro kondicionierių, puikiai supakuotas, veikia nuostabiai. Labai džiaugiuosi atradęs šitą puslapį. Užsakinėsiu dar ir dar.
Dėkojame įmonės vadovui ir darbuotojams! Mes ypatingai patenkinti aptarnavimu. Dirbama greitai, tiksliai, mandagiai, lanksčiai, supratingai, paslaugiai. Tai labai maloniai nuteikiantis, šiais laikais retai pasitaikančio dėmesingumo klientui pavyzdys. Ačiū, kad galime pasitikėti!
Pristatymas įspūdingai greitas. Bendravimas malonus, paslaugus, rūpestingas, kultūringas. Prekė puiki. Viskas džiugina.
Puikus aptarnavimas. Užsakymą net ir karantino metu gavome itin greitai. Ačiū
Apgailėtina įmonė!
Buvom maloniai nustebinti ypač greitai įvykdytu užsakymu: sekančią dieną po užsakymo jau džiaugėmės pirkiniu. Ačiū
Uzsakymas paruostas greitai, ta pacia diena, atsiemimas irgi greitas tik sunkiau siek tiek rasti. Preke kokybiska. Siaip viskas labai gerai.
Nepirkite is sitos parduotuves!!! Buvo pirktas nekokybiskas termometras, kita diena norejome sugrazinti preke atgal ir atgauti pinigus ir jokio susitarimo, prekes neprieme ir pinigu grazint nenorejo!!! Pateiktas skundas VVTAT ir direktoriui tas neidomu, vistiek nenori taikiai suaitarti!!! Zmones neapsigaudinekite
Labai greitas aptarnavimas, pristatymas, puiki prekė. Esu labai patenkinta derekis.lt darbu.
Konkurencingos kainos ir greitas išsiuntimas. Taip pat nustebino parodytas dėmesys. Ačiū Jums už tai :)
Ačiū už greitą pristatymą. Viskas puiku. Sėkmės darbuose
Puiki kompanija. Dėl pristatymo tai visai nustebino, šiandien pinigai, rytoj prekė.
Sėmės Jums.
Pirkau virtuves plautuve su maišytuvu. Prekes gavau sutartais terminais, viskas vyko konkrečiai ir aiskiai. Vadybininkai bendrauja maloniai. Aciu jusu komandai.
Labai operatyvus aptarnavimas, greitas atsiuntimas, labai gera kaina, rekomenduoju :)
APEIKITE ŠITA ĮMONE !!!!

Pirkome robota siurbly po 3-4 men nustojo veikti, nusiuntus i garantija, paskambino pasake kad jusu siurbliui viskas ok, tik atimama garantija nes siurblys ilenktas, o mes issiunteme sveikut sveikuteli, va taip
Va atimineja garantijas patys sugadindami garantines prekes, plius turejom papildoma garantija 3 Metam, tai pat parase, kad ipakvimas nepazeistas siuntos atvyko. Tipo patys mes ilenkem ir issiuntem i garantini
Super viskas !!! Greita ir žymiai pigiau, negu kitur.
Greičiausias pristatymas, kokį kada nors esu turėjus! Popiet pateikiau užsakymą, vakare jau gavau prekę. Ačiū ir didžiausios sėkmės jums :)
Gavau greitai prekes, o kas svarbiausia- pigiau nei kitur!
Patikima įmonė. Dirba greitai ir kokybiškai. Prekės pristatomos laiku. Rekomenduoju.
Gera preke, puikus, greitas aptarnavimas, tik cia perku visa butine technika namams. Visada viskas super. Aciu
Puikus aptarnavimas, viskas padaryta, kad klientas liktų nenusivylęs, net sudėtingoje situacijoje. Patikimi, atsakingi, paslaugūs darbuotojai. Rimta įmonė.
Pirkta prekė (skalbimo mašina) atitiko aprašymą, jokių defektų nebuvo. Džiugu, kad įmonė galėjo pasiūlyti apie 10 proc.mažesnę negu rinkos.kainą
Labai kokybiška spintelė, labai greitai buvo pristatyta nurodytu adresu. Malonus aptarnavimas. Siūlau ir kitiems pasinaudoti šia įmone.
Ne pirmą kartą naudojuosi jūsų paslaugomis. Pirkau mikrobangų krosnelę Samsung. Dėl kainos tikrai galima derėtis. Likau patenkinta tiek preke, tiek aptarnavimu. Maloniai nustebino operatyvus reagavimas į laiškus ir "žaibiškas" pristatymas. Ačiū.
Pirkau indaplovę, pirkimo procesas vyko greitai ir sklandžiai.
Profesionalus ir greitas aptarnavimas. Nepraėjus nei 30val po pokalbio ir užsakymo JBL soundbar 5.1 jau drebino sienas. Derekis.lt pirkau pirmą kartą, todėl šiek tiek buvo neramu pamačius gerokai žemesnę kainą nei kitur. 10 balų
Pirkau mėsos pjaustyklia, prekia esu patenkinta, pristatymas 100%.Dėkoju.
Pirkau praustuvo vožtuvą. Prekė gera, atitinka aprašymą, pristatymas greitas ir lankstus, išsiuntė jau sekančią dieną po užsakymo.
Dėkojame kolektyvui, o ypač Andriui už operatyvų, malonų ir sklandų bendradarbiavimą. Bendrauja labai operatyviai, atsako į visus klausimus, kainos labai patrauklios. Perkame ne pirmą kartą, kaip visada patenkinti apsipirkimo kokybe šioje parduotuvėje ir ateityje, esant poreikiui, kreipsimės vėl :)
Pirkau šiltnamį, lazerini nivelyrą.
Esu patenkintas pristatimu, ir maloniu bendravimu telefonu.
Rekomenduoju.
Užsakymas ir prekės atsiėmimas sklandus.
Sodyba"Baluošo krantas"
2020-02-26 09:12:02 IP 5f4so9fb
Noriu padėkot iUAB "Ap Trade"darbuotojui Erikui Teodoovič-jis tikras šaunuolis, puikiai sprendžia iškilusias problemas.Viskuo esu patenkintas.
Pirkau zyle garintuva. Uzsakymas priimtas ir ivikdytas greitai.

VR Electric
Elektrotechnikos dalys ir įranga

Adresas: Ateities pl. 30A, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
KARANTINO LAIKOTARPIU, DARBUS VYKDOME, UŽSAKYMAI PRIIMAMI EL.PAŠTU IR TELEFONU! Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektrotechnika bei elektrotechnikos priedas - pagrindinė VR ELECTRIC, UAB veikla. ELEKTROTECHNIKA Jungikliai ir lizdai Buitiniai jungikliai ir lizdai VALENA VIKO by PANASONIC VILMA Pramoniniai jungikliai...
Evita, V. Ličio firma
Elektronikos komponentai

Adresas: J. Basanavičiaus g. 35-7, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; apsaugos sistemos patalpoms; elektros montavimo medžiagos; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Radijo detalės ir komponentai - didmeninė, mažmeninė prekyba. Televiziniai ir telefoniniai priedai: TV signalo šakotuvai, antenos, nuotolinio valdymo pultai, spalvinio signalo dekoderiai, transkoderiai, garso keitikliai, eilučių transformatoriai, kanalų selektoriai - prekyba. Sujungimo - komutavimo elementai...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...
Flamanda
Elektros įrangos pasaulis

Adresas: Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB “FLAMANDA“– tai elektrotechnikos įrangos didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė. Veiklos ir paslaugų aprašymas: - Elektros įranga. - Įrankiai elektrikams. - Elektros instaliavimo prekės. - Automatiniai jungikliai ABB, ETI, SCHNEIDER ELECTRIC, HAGER, FAEL, GENERAL ELECTRIC . - Skydeliai įvadui, paskirstymo...
RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija ir suvirinimo darbai

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
„RNDV Group“ yra viena didžiausių subrangovų Europoje „RNDV Group“ yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Šiuo metu specializuojamės elektros instaliacijos ir elektromechnikos projektuose ne tik...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
EK rekomenduoja neteikti paramos įmonėms, susijusioms su "mokesčių rojaus" šalimis 07-14 15:44
Europos Komisija antradienį paskelbė rekomendacijas valstybėms narėms neteikti finansinės paramos įmonėms, turinčioms sąsajų su vadinamosiomis "mokesčių rojaus" šalimis.
Gautas rekordinis mokslui imlių įmonių paraiškų skaičius
Gautas rekordinis mokslui imlių įmonių paraiškų skaičius 07-14 15:20
Naujų, mokslui imlių įmonių skatinimas sulaukė milžiniško susidomėjimo. Pagal Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija paskelbtą Mokslinių...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Caterpillar 130,57 +2,00%
Microsoft 207,07 -3,09%