Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ap Trade

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ap Trade

Atsiliepimai apie UAB "Ap Trade"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Ap Trade"

Pirkome 4 daiktus, 3 is ju- brokuoti. Nekokybisku prekiu grazinimas apsunkintas- nukreipia i garantinio aptarnavimo centrus, nors turi pareiga priimti patys. Komunikuoja operatyviai, taciau is to jokios naudos, kai nevykdo savo funkciju pagal teises aktu reikalavimus :) kaip ir buvo nurodyta ankstesniame komentare - geriau sumoketi keliais eurais daugiau ir pirkti is patikimu pirkeju.
Pirkome buitinę techniką lizingu. Savaitė praėjo, jokios info. Užsieškojome prekės, pasirodo sandėlys neranda, bet ieško. Praeina kita savaitė, prekė nebuvo surasta. Informacijos nuolatos reikėjo prašyti, klausinėti, patys apie problemą/eigą neinformavo. Galiausiai užsakymas buvo atšauktas, reikalai su lizingo atšaukimu ir t.t. Nerekomenduoju, geriau sumokėti keliais eurais brangiau, bet pirkti iš patikimų parduotuvių.
Pirkau pirmą kartą, , Derėkis lt ”, labai operatyviai reaguoja į klijento norus ir pageidavimus, pregės buvo pristatytos sekančią darbo dieną. Esu labai dėkinga Derėkis lt komandai. Dar nekartą sugryšiu į šią el. parduotuvę. Didelis ačiū komandai.
Pirkau kaitlentę. Prekės užsakymas lengvas ir aiškus, vykdymas - greitas ir sklandus. Puiku.
Kristina ...
2022-06-13 11:42:50
Į užklausą buvo greitai atsakyta. Dėl kainos pasiderėjome. Mums tiko. Prekė gauta laiku, atsiėmėme patys.
Šioje internetinėje parduotuvėje perku nebe pirmą kartą. Paskutinį katą pirkau įmontuojamą orkaitę Whirlpool OAS KN8V1 IX. Esu patenkintas gera prekių kaina, nerpriekaištinga kokybe, apmokėjimo ir pristatymo sąlygomis. Maloniai nudžiugino tai, kad šiandien užsakytos prekės būna pristatytomos jau rytojaus ryte tvarkingos, su nepažeista pakuote, ir visais lydinčiais dokumentais. Už tai esu dėkingas šauniam parduotuvės kolektyvui. Linkiu ir toliau sėkmingai darbuotis ir džiuginti savo pirkėjus.
Verta derėtis, gavau nuolaidą. Vadybininkė maloni ir atsakė į visus iškilusius klausimus. Užsakymą gavau greičiau nei žadėjo. Rekomenduoju.
Заказали телевизор. Цена значительно ниже, чем у остальных. Товар получили, общением довольны. Рекомендую.
Pirkau termostatinį dušo maišytuvą, esu patenkintas dėl rinkoje geriausios kainos !!! Dušo maišytuvas DEANTE ALPINIA NAC01LT. Kokybė vizualiai atrodo puiki, o laikas parodys 5 metų garantija. Pristatymas biški vėlavo bet buvau informuotas
Nusipirkau virdulį SMEG 800ml juodą. Aš visada pirma padarau, o paskui komentarus ir visą kitą domiuosi. Tai prisiskaičius komentarų jau buvau nusivylusi. Galvojau kur aš pataikiau. Bet dabar visiems rekomenduoju jus ir džiaugiuosi kad gavusi man tinkamą pasiūlymą nusipirkau šį virduliuką. Jis nuostabus ir mums labai pritiko. Šiai dienai mes labai patenkinti.
Ačiū
Prekę gavau greičiau nei tikėjausi, viskas puikiai.
Aptarnavimas puikus ir greitas.
SĮ Telšių butų ūkis
2022-04-27 11:56:23 IP 2i24v8f1
Pirkome profesionalų įrankį už pačią geriausią rinkoje kainą. Aptarnavimas malonus ir greitas, nekilo jokių klausimų ar nesklandumų. Rekomenduojame derėtis ir gauti geriausią kainą bei aptarnavimą.
Tikrai šauni įmonė. Iš jų teko pirkti nemažai įrangos. Visada pasiūloma geriausia kaina, greitas pristatymas. REKOMENDUOJU.
Sveiki, teko įsigyti praustuvę. Tik geriausi atsiliepimai. Bendravimas draugiškas ir informatyvus, operatyvu ir atsakingai perdavė prekę ją prie kliento patikrinus. Šaunuoliai.
Super greitas pristatymas, pirkau chemijos tabletes plaunamam siurbliui, kaina geriausia internete, likau patenkintas.Aciu !
Esu labai patenkinta aptarnavimu, konsultacijomis ir pristatymu.Pirkau skalbimo mašiną.Pristatė pažadėtu laiku mandagus darbuotojas.Ačiū visiems su kuo teko bendrauti telefonu.Džiaugiuosi atradus jūsų įmonę.Gyvuokit ilgai ir sėkmingai.
Viskas puikiai. Pirkau elektrinę vyryklę. Konsultavausi telefonu į visus mano klausimus atsakė išsamiai ir maloniai. Rekomenduočiau.
Esu nusivylusi tokiu neprofesionalumu. Sugedus prekei, atsiuntė nuorodą garantiniam aptarnavimui registruoti ir viskas. Užpildžius su tavim niekas jau daugiau kaip mėnuo nesusisiekia, derėkis.lt ignoruoja laiškus, nesiteikia bendradarbiauti, į juos neatsakinėja, tempia "laiką" iki garnatinio aptarnavimo galiojimo pabaigos. Niekam nerekomenduočiau pirkti iš ten.
Greitas pristatymas. Viskas puiki!
Ačiū!
Aciu šiai įmonei už operatyvumą ir lankstuma. Buvo pirktas Grohe blue filtras.
Prekė (gartraukis) gautas laiku, priekaištų neturiu.
Preke atejo laiku, ilgai laukti nereikejo.
Malonus aptarnavimas. I visus klausimus gavau atsakymus, geras bendravimas.
Preke be defektu. Viskas puiku. Labai tiko prie kusu virtuves interjero. Aciu Jums????
Pirkau plautuvę ir kraną, prekes gavau labai greitai.O ir kainą truputį paderino.
Sveiki. Pirkau indaplove. Likau patenkintas aptarnavimu, ir pristatymu. Kaina indaploves kiek paderinom)))
Greitas pristatymas, puikus aptarnavimas ir gera kaina. Ačiū Labai!!!
Viskas puikiai.
Buvau nustebinta prekės pristaymo greičio - užsakyta penktadienį, o pirmadienį ryte prekė jau buvo pristatyta. Šaunuoliai.Linkiu
sėkmės.
Sveiki, noriu labai pagirti Jūsų darbuotojus. Pradžioje nusipirkau ne tą prekę, tad teko skambinti ir keisti iškart užsakymą. Pavyko greitai ir sklandžiai. Atvažiavus atsiimti prekės, nuėjau į sandėlį. Ten dirbęs vyriškis labai paslaugus ir mandagus, atnešė man kaitlentę į mašinos bagažinę. Tik geriausi atsiliepimai apie jūsų įmonę ir joje dirbančius žmones.
Puikus aptarnavimas, greitas prekių pristatymas, geriausios rekomendacijos
Patogu pirkti. Kiek ilgai laukiau prekės, bet visa kita be priekaištų.
Greitas užsakymo vykdymas, vienintelis minusas - negalima atsiimant prekės atsiskaityti banko kortele
Paulius Gavinavičius
2022-02-05 20:59:36 IP 28mbqqbb
Pirmą kartą pirkau šioje įmonėje, galiu pagirti, kad išskirtinai greitai gavau prekę ir liginant su daugeliu kitų įmonių tos prekės kainos buvo geriausia kaina.
Aš jiems linkiu sėkmės. ????????
Savo prekę gavau greičiau, nei žadėjo kiti. Dėmesingi klientui, atsakingi, tikrai rekomenduoju. Ačiū Jums, didžiausios sėkmės!
Greitas pristatymas, puikus aptarnavimas ir gera kaina. Ačiū
Užsakyto produkto laukiu 8 mėnesius, jų tinklapyje tebežadama kad tas konkretus produktas yra sandėlyje ir bus pristatytas per 1-3 dienas.
Gauni elektroniniu paštu sąskaitą (jau tikrai turime, perduota vairuotojui), praėjo 3 dienos, o produkto nėra, ir info kada jis bus pristatytas niekas negali pateikti apart kasdien parašomo "rytoj planuojame pristatymą". Kas tikisi malonaus bendravimo ir greito pristatymo - žinokit kad gali būti ir kitaip...
Greitas, kokybiškas, puikus aptarnavimas. Ačiū. Sėkmės Jums!
Nuostabus servisas, indaplovei už labai gerą kainą pasiulė pratęstą garantiją.
Pačią prekę nuo užsakymo gavome greičiau nei per parą, kurjeris taip pat buvo labai malonus, patare kaip daikta patogiau paimti ir neapgadinti nešant.
Puiki prekė, greitas pristatimas.
Rekomenduoju šią imonę
Aptarnavimas malonus, darbuotojai paslaugūs ir mandagūs. Prekę naudoju dar neseniai, bet jokių trūkumų nepastebėjau. Manau pirkčiau dar kartą iš derekis.lt esant poreikiui. :)
Nepirkite iš jų Bosch įrangos. Jie nėra oficialūs Bosch atstovai, tad kilus nesklandumams, turėsite rimtų bėdų.
Viskas vyko sklandžiai ir greitai, nuo pardavimo iki atsiėmimo (atsiėmiau pats).
NETIKĖKITE JAIS. APGAUDINĖJA KLIENTUS IR KALTINA NEBŪTAIS DALYKAIS! PATYS TRANSPORTUODAMI SUGADINA ĮRANGĄ IR PO TO KALTINA KLEINTĄ! NEPASIMAUKITE! KLIENTAS JIEMS PASKUTINĖJ VIETOJ!
Mindaugas Mazeikid
2022-01-10 08:27:42 IP 2ju3l014
Pirkau šaldikli”Bosch”, atsiminejau pats is Ju sandelio, tikrai nesitikejau tokio greito prekes atidavimo, kai Ju transportavimo autobusiukai stovi pakrovime. Jaunas, kulturingas ir paslaugus kolektyvas - tikras pavizdys kitoms imonem.
Gera kaina, malonus aptarnavimas. Sandelio darbuotojai dar padejo nusinesti ir pakrauti televizoriu i automobili. Rekomenduoju.
Puikus aptarnavimas, zaibiskas pristatymas viskas sustyguota kaip priklauso...Toki darba vertinu, o su kitom parduotuvem nera ka lygint.
Ačiū už greitą pristatymą ir kokybišką prekę.
Šauni įmonė, kuo puikiausi įspūdžiai - atsakymai į visus kilusius klausimus telefonu, labai patiko prekės suruošimas iš sandėlio atsiimti per mažiau nei valandą nuo pirkimo e.parduotuvėj.
Pirkom viryklę... Super pristatymas, super aptarnavimas...
Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią įmonę. Norimą prekę gavau geriausia kaina. Labai patiko greitas ir malonus bendravimas. Šventiniu laikotarpiu prekę gavau super greitai. Linkiu ir toliau taip dirbti. Jūs šaunuoliai. Visiems rekomenduoju rinktis Jus !!!!

Furdera
Elektros dalys ir įranga pramonei Kaune

Adresas: V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; elektros varikliai; energetika; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai; technologinė įranga; telekomunikacijos, ryšio priemonės; tvirtinimo detalės, elementai.
Furdera, UAB Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektros montavimo medžiagomis ir automatikos komponentais. Jėgos skydų projektavimas ir sudedamųjų komponentų komplektavimas. Elektros dalys ir įranga pramonei Kaune Elektros montavimo medžiagos, elektros montavimo medžiagų didmeninė prekyba ir elektros montavimo...
VR Electric
Elektrotechnikos dalys ir įranga

Adresas: Ateities pl. 30A, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektrotechnika bei elektrotechnikos priedas - pagrindinė VR ELECTRIC, UAB veikla. ELEKTROTECHNIKA Jungikliai ir lizdai Buitiniai jungikliai ir lizdai VALENA VIKO by PANASONIC VILMA Pramoniniai jungikliai ir lizdai Kabelių priedai Gnybtai Izoliacinė juosta Kilpiniai antgaliai...
Evita, V. Ličio firma
Elektronikos komponentai

Adresas: J. Basanavičiaus g. 35-7, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; apsaugos sistemos patalpoms; elektros montavimo medžiagos; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Radijo detalės ir komponentai - didmeninė, mažmeninė prekyba. Televiziniai ir telefoniniai priedai: TV signalo šakotuvai, antenos, nuotolinio valdymo pultai, spalvinio signalo dekoderiai, transkoderiai, garso keitikliai, eilučių transformatoriai, kanalų selektoriai - prekyba. Sujungimo - komutavimo elementai...
Littelfuse LT
Komponentų projektavimas bei gamyba

Adresas: Draugystės g. 14, LT-51259 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; automatizavimas, automatika; gamyba.
„Littelfuse“ (NASDAQ:LFUS) yra JAV kapitalo įmonė, įkurta 1927 m. Čikagoje, Ilinojaus valstijoje (JAV), kurioje dirba virš 17 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje. „Littelfuse“ projektuoja bei gamina komponentus, naudojamus itin plataus spektro produktų gamyboje – nuo kasdien naudojamų buitinės elektronikos prietaisų...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs atstovai Lietuvoje Radpol oficialūs atstovai...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%