Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ap Trade

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ap Trade

Atsiliepimai apie UAB "Ap Trade"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Ap Trade"

Pirkome isskirtine kriukle.
Kuri atejo labai greitai, pakavimas buvo toks, kad jai nukritus, tikrai nieko nebutu atsitike, tas labai nustebino (geraja prasme).
Darbuotoju bendravimas yra tikrai malonus ir pakankamai laiku.
Tikrai rekomenduotume pasinaudoti, sitos imones paslaugom.
Kaip bebutu, skaitant kai kurios komentarus...mes likome labai patenkinti.
Dekojam!
Nesuprantu, , kaip tiek daug žmonių turi kantrybės pirkti čia (interneto tinklapis derekis.lt). Ir ar tie atsiliepimai tikrai tikri. Pabandžiau, tik laiko sugaišau....

suvedus duomenis parašė, kad reikia vadybiinnko sprendimo. Tiesa, jis atėjo gan greitai, gal per valandą. O reikia sprendimo atsieit, nes nežino, ar spės laiku atsiųsti. Bet užsakydamas neminėjau jokių terminų!!!. Taigi, jei nusprendei čia pirkti, taidar nereškai, ka dtau nespręs parduoti. O gal nuspręs būtent tau neparduoti. Beveik kaip ir sovietmetis išeitų, tik blogiau. Žodžiu, šaraškina kontora, patys nežino, ką turi sandėlyje, ką pardavinėja, ko nepardavinėja..
Puikus aptarnavimas, atsakingi darbuotojai. Įsigijau gerą prekę, žoliapjovę.
Įmonėje UAB "Ap Trade" (interneto tinklapis derekis.lt) pirkau skalbyklę-džiovyklę Electrolux, esu patenkinta ir preke, ir vadybininko bendravimu, su kuriuo kalbėjau dėl prekės - buvo atsakyta į rūpimus klausimus. Prekė buvo pristatyta jau kitą darbo dieną po užsakymo. Pirkti yra čia patogu, greita, o ir kainos geros. Rekomenduoju.
Labai nerekomenduojame! Geriau nepagailėkite ir įsigykite brangiau normaliose parduotuvėse, o ne pas šiuos aferistus. Labai nemandagūs, melagiai. Pirkome masažuoklį, kurį išbandėme tą pačią dieną ir tik 1 vienintelį kartą. Masažuoklis neatitiko aprašymo, ir nepateisino mūsų lūkesčių, ir norime jį grąžint, nes 200 eurų ant žemės nesimėto. Kai parašėme jiems, jie liepė kreiptis į atstovą tuo masažuoklio, mes į jį kreipėmės, paaiškinom situaciją, ir tas atstovas pasakė, kad jeigu prekė nebrokuota, dėl grąžinimo turime kreiptis į ten kur ir pirkome jį. Tačiau, kai parašiau į derekis.lt, ir kai parodžiau atstovo atsakymą, iškart parašė, kad jokių grąžinimų nebus, nes prekė naudota!!!!
Labai nerekomenduoju šios svetainės. Tegul paspringsta savo 200 eurais. GĖDA
Labai patenkinti, greita, patogu, kokybiška prekę.
Viskas puikiai !!! Nuo užsakymo iki pristatymo viskas vyko sklandžiai. Profesionali vadybininko konsultacija ir tikrai buvo galima derėtis.
Pirkome Dažų pulverizatorius BOSCH PFS 5000 E, dažome medine tvora, dažus purškia gerai, esame patenkinti tiek produktu tiek aptarnavimu.Dekojame ir geros prekybos.
Įmonė UAB "Ap Trade", interneto tinklapis derekis.lt, pirkau stiklokeramikinę viryklę ELECTROLUX EKC6430AOW. Esu labai patenkintas profesionaliu vadybininko darbu, po užsakymo prekė jau buvo pristatyta už 2 parų. Rekomenduoju rinktis šią įmonę įsigyjant bet kurią buitinę techniką. Ačiū dar kartą
Puikus ir greitas aptarnavimas.Greitas pristatymas.Pirktos prekės kaina mažiausia rinkoje.Puiku.
Man patiko. I uzklausas atsako iskart. Ragelius kelia. Tusciai nekalba. Is savo puses padare viska puikiai. Pirkom ir virtuvei visa technika ir voniai. Nenuvyle. Aciu dar karta.
Labai malonus kolektyvas. Visada pasiryze pagelbeti bet kuriais iskilusiais klausimais. Dziugu, kad klientas Jiems ne paskutinej vietoj.
Geros kloties
Įmonėje UAB "Ap Trade", interneto tinklapis Derėkis.lt, pirkau skalbimo mašiną Beko WTE6512BO. Esu labai patenkintas profesionaliu vadybininko darbu ir operatyviu pristatymu.
Ačiū, viskas gerai, prekes atsiėmiau pati, patogu. Esu patenkinta, sėkmės Jūsų kolektyvui.
Jolanta
Labas vakaras, noriu padekoti uz greita prekiu pristatyma, prekes buna nesugadintos.Dziaugiuosi, kad galiu deretis ir pasiulot pagal galimybes prekes.Nemazai esu isigijusi prekiu ir kitiems rekomenduoju pas jus uzsisakyti prekiu. Dar ne karta zadu apsilankyti ir uzsisakysiu toliau prekiu.Linkiu Jums sekmes ir geru prekiu :) Pagarbiai Skirmute.
Ačiū už greitą pristatymą
Rekomenduoju, kainos mažesnės nei daugumoj parduotuvių, jei ne- visad paderina. Labai greitai atrašo, maloniai bendrauja. Ačiū Jums!
Nerekomenduoju ! Pirkau vieninteli ir paskutini karta. Prekes buvo zadeta pristatyti kovo 4 d, gavom kovo 22 d. po daugybes skambuciu kol galiausia pratrukau ir baigiau mandagei kalbeti. Kas karta man skambinant buvo zadeta, kad issiaiskins ir susisieks, bet ieskoti ir vel tekdavo paciai. Bunant ne Lietuvoje skambuciai kainuoja. Paskui liko kalti vairutojai, buhalteriai ir t.t. nes atseit vairuotojas man skambino 6 kartus, nors radau du skirtingus praleistus skambucius, tai dar klausymas kas ten skambino. Perkant buvo nurodytas sunaus numeris, su kuriuo turejo susisiekti atvezant prekes, nes pati turejau isvikti. Sunui neskambino, tada man pasake, kad isivele klaida ir uhaltere nenurode sunaus numerio. Ok, dar kantryes turejau. Galiausia atveze prekes ne tu ismatavimu, kuriuos uzsakinejau, nors pries uzsakant rasiau laiska ir gavau patvirtinima, kad ismatavimai tikrai tokie, kokie nurodyti. Kai paskaminau iskart po atvezimo, kad ne tie ismatavimai, ponas Andrius berods, pasipiktines atsake, kad jis dabar penktadienio vakre sveciuose ir negi jam dabar viska mesti ir vaziuoti tuos veidrodzius pasiimti....Netekau zado nuo tokio atsakymo ! Tada galiausiai parase laiska su siulumy padaryti nuolaida ir pasilikti veidrodzius. Bet gi aiskiai pasakiau, man netinka ismatavimai ! Tada pazadejo susisiekti su gamintoju ir pranesti vakar. Ir vel tyla... Siandien ir vel eilini karta rasiau pati. Tada buvo atsakyta, kad is gamintojo gavo pasiulyma tik siandien ir kaip tik kai as parasiau rase man laiska....tiesiog telepatinis sutapimas :D gavau laiska su pasiulymu del kitu ismatavimu prekiu. Bet gi aiskiai sakiau - man netinka ! Man reikejo butent tu ismatavimu, kuriuos uzsakinejau ir pralaukiau daugiau nei menesi ! Pasakiau, kad grazintu atgal prekes ir noriu atgauti pinigus atgal. Pinigus atseit grazins ta pacia diena, kai atsiims prekes....Turiu tuo naiviai pasitiketi ir vel pora menesiu skambineti is uzsienio? Tai gal vel pradesit siulyti grazinti pinigus kitu, mazesniu didziu? Na jau ne, grazinat pradzioje pinigus ir pasiimat savo prekes! Labai pasipiktinusi sia situacija ir daugiau su sia imone jokiu reikalu tureti nenoriu.
Esu patenkintas šios parduotuvės operatyvumu, bei lankstumu kainos atžvilgiu. Kurjerio paslaugos tikrai žemos lyginant su kitais. Saunuoliai.
Pirkau daug prekių. Bendravimas malonus, pataria, konsultuoja. Terminai normalūs. Prekės gerai supakuotos, greitas pristatymas. Nu kaip džiaugiuosi, kad puikiai apsipirkau. Sėkmės didelės visam kolektyvui :).
Galiu tik rekomenduoti. Perku tiek pats, tiek tikrai rekomenduoju ir kolegoms.
Visada gali gauti konsultacija. Visada pasiulys ir pigesne alternatyva.
Pristatymo ir uznesimo kainos tikrai zmoniskos, o ne po 20e.
Kaina visada galima pakoreguoti, pagal kitus pardavejus. Geresnes kainos kol kas tikrai neradau kitur.
Imant visa prekybini bloka- kaina+ pristatymo operatyvumas+ pristatymo, bei uznesimo kastai= geriausias variantas siai dienai rinkoje.
Sekmes Jums
Tikrai derekis.lt dirba kokybiškai. Ačiū už operatyvią kaitlentę Electrolux :)
Nusipirkome naujas Neff MegaCollection kaitlentę, orkaitę ir dar smulkmenų. Įrangos modelius vyrai atveža naujausius, kokie prieinami tik plačiosiose vakarų rinkose esančiuose concept store'uose, o mūsų šaliai gamintojai neturi planų tiekti.

Suprantama, atvežimas užtrunka, bet kai gauni tai, ko nori, ir už labai palankią kainą, verta keletą savaičių ir luktelti. Ačiū.
Žodžiu, imonė košmaras. Jau geriau sumokėti daugiau, bet gauti prekę, nei jos negauti iš vis, ir maitintis tik pažadais.
situacija tokia: užsakinejau prekes už 1000 eurų. Dalį jų gavau po 3 dienu, kita dalį žadėjo atvežti po savaitės. supratu, normalu, nėra sandelyje. tai ta proga sakau užsakysiu dar papyldomai vieną prekę, kad atvžtų kartu. Ir buvo užduotas klausimas : ar gaučiau šią prekę kartu, vienu vežimu? - atsakymas buvo TAIP. tai ir nutariau užsakyti. bet... papildomos prekės negavau jau daugiau nei savaitę. (būčiau žinojusi, geriau nuvažiuočiau ir nusipikčiau, bet pinigai apmokėti) o kas žiauriausia, kad man seka pasakas visokias, tuoj su jumis direktorius susisieks (iki dabar jo skambučio laukiu). šiandiena gausite preke (nematau dar jokios prekes) o pokalbio metu vis išsisukinėjimai.
REZIUME: manau kadangi pirkau prekių už nemažą sumą (1000 eurų) turečiau sulaukti nors atsiprašau. Bet, tai jiems per žemą. tiesiog patarimas : PAGALVOKITE AR VERTA MOKĖTI MAŽIAU IR MAITINTIS JŲ PAŽADAIS.
Pirkau overloką. Kaina buvo geriausia iš e-shop, pristatymas per mažiau nei parą. Rekomenduoju
Pirkau mėsmalę vakar užsakiau, šiandien atvežė kaip malonu.
Apsipirkinėju derekis.lt jau kelis metus, gal 90proc stambesnių pirkinių perku pas juos. Tik labai retais atvejais kaina būna aukštesnė už konkurentų. Iki šiol jokių bėdų neturėjau su pirkiniais. Neseniai nusipirkau buities prietaisą ir tik jį gavus pasirodė, kad man jis netinka. Be problemų ir atsikalbinėjimų buvo grąžinti pinigai, ir užsakyta nauja tinkama prekė.
Vienintelis minusas šios parduotuvės, kad asortimentas labai platus ir ne visada jis yra galimas, kai kurių prekių tiekimas jau būna neįmanomas. Tad išsirinkus prekę dar reikia pasitikslinti, ar dar galima ją gauti.
Rekomenduoju visiems pažįstamiems!!
Noriu dar karteli padekot direktoriui Andriui, sandelininkui Dainiui ir buhalterei Aurikai.uz labai malonu bendravima uz visus kllijento noru ispildymus su kaupu, Tiesiog noriu atsiprasyt uz savo pacios zioplas klaidas ir uz bereikalinga trukdyma.manau sitoki saunu kolektyva surinkt ne taip paprasta, kad visi taip nuosirdziai dirbtu.Rekomenduoju visiems kreiptis i sita imone liksit suzaveti Sekmes jums taip ir toliau sekmingai dirbt
Pirkome visą buitinę techniką namui, likome labai patenkinti aptarnavimu. Su pačiu direktoriumi bendravome tiek telefonu, tiek el paštu, kadangi nežinojome ko norime, pasiūlė geriausius variantus, pritaikė nuolaidas. Prašėme, kad kurį laiką pasandėliuotų mūsų užsakymą ir tai darė be jokio papildomo mokesčio, pristatymas į namus operatyvus. Patys geriausi atsiliepimai, jei kažko reikės žinome kur kreiptis! sėkmės!
Puikus aptarnavimas, malonus bendravimas, palankios kainos, ekspres pristatymas: užsisakiau prekes ketvirtadienį 14.15, o pristatytos į Žemaitjos miestuką penktadienį 15.25. Prekės su savo originalia pakuote dar turėjo transportavimo pakuotę. Tad viskas pristatyta idealios būklės.
Dėkui Andriui.
Ir pati dar kreipsiuosi, ir kitiems jau rekomendavau. Ir aš ne Andrius, o klientė, kurios lūkesčiai pateisinti su kaupu.
Antradieni parasiau elektronini laiska paprasydama nuolaidos, be jokiu kalbu iskart ja man suteike :)
Treciadieni per pietus padariau uzsakyma.
Ketvirtadieni anksti ryte jau turejau preke !!!!

Nerealus aptarnavimas, tiek Andriaus, tiek vairuotuojo kuris pats primygtinai reikalavo, kad leisciau uznesti preke, nors ji svere tik ~18kg !

Aciu Jums labai :) tikrai rekomenduoju!
Puikus pardavėjas, nera melagysciu-kaip sake, taip ir padare, preke pristatyta, problemu nebuvo..
Sėkmės darbuose Andriui ir jo komandai.
virginija armaliene
2018-06-16 09:27:43 IP 86.45.36.36
noriu padekoti Andriui, uz patarimus ir nuosirdu bendravima, tikrai dziaugiuosi pasirinkus jusu imone, labai labai aciu uz kantrybe
Noriu padėkoti p. Andriui už labai malonų bendravimą ir greitą aptarnavimą. Pažadas išpildytas 150 proc. Kur buvau anksčiau, pirksiu čia!

Didelės sėkmės visai Jūsų komandai.
Ačiū!!!
Superinis pardavėjas- pataria, pildo pažadus, duoda geras kainas.
Pirksime tik pas Jus.
Sėkmės vadovui Andriui ir jo komandai
Senai norėjau padėkoti šiai kompanijai, tik vis neprisiruošdavau. Bendrauju jau nuo 2010 metų, pirkta daug buitinės technikos sau ir mamai. Malonus bendravimas, labai geros kainos ir visada laiku pristatyta. Nuoširdus Ačiū ir geriausios sėkmės. Tikrai rekomenduoju visiems, pabandykite ir įsitikinsite patys. Pagarbiai, Gintaras M.

P.S. Gražių Šv. Velykų Andriau tau ir tavo komandai !!!
Vakar užsisakiau orkaitę. Šiandien sutartu laiku pristatė, tik laukti teko vairuotojui, nes mes patys vėlavom. Dėkoju už kantrybę, operatyvumą, malonų bendravimą. Komandai linkiu sėkmės.
Patys geriausi atsiliepimai. Visapusiškai.
1. Kaina - gavau gerą. Puslapio derekis.lt filosofija sako- viskas įmanoma. Ir tai realu.
2. Bendravimas - teko bendrauti su Andriumi el. paštu. Atsakymai greiti, konkretūs. Žmogus - mandagus ir daug dirbantis, tiek vakare 23:00, tiek ryte 07:00 visa kontakte.
3. Pristatymas - operatyvus (į Klaipėdą 4 darbo dienos), informatyvus ir kas nerealu- kaina tik 4€
4. Atsiskaitymas - lankstus. Arba išankstinis pavedimas arba gryni pristačius prekes.
Išvada - puiki internetinė parduotuvė su atsidavusiais darbui žmonėmis. 100% rekomenduoju.
Visą buitinę techniką savo namui pirkome iš šios įmonės. Su vadovu Andriumi bendravome el. būdu bei telefonu ir techniką nusipirkome už geriausią kainą Lietuvoje. Nesibaigus garantiniam terminui sugedo kriauklės ventilis. Su vadybininku Mantu el. paštu suderinome abiem pusėm tinkamą problemos sprendimo variantą. Jau po trijų dienų nuo kreipimosi kurjeris pristatė naują ventilį. Bendravimas visais atvejais operatyvus ir malonus. Dėkoju profesionaliam kolektyvui. Rekomenduoju šią įmonę.
Dalia 2018-02-05 10:02:47
Būkit atsargūs. Nepatikimi pardavėjai. Nusipirkom skalbimo mašiną. Nesibaigus garantiniam laikotarpiui mašina sugedo. Kadangi taisymas užtruko daugiau negu mėnesį, o skalbimo mašina labai reikalinga paprašėme gražinti pinigus. Iš pat sykio rašė, kad tuoj su mumis susisieks, nes pretenziją perdavė gamintojams. Bet tyla jau vėl beveik mėnuo. Į laiškus nereaguoja.

atsiprašome, dėl susiklosčiusios situacijos, tačiau gavę Jūsų prašymą dėl pinigų grąžinimo už garantinio laikotarpio metu sugedusią skalbyklę Bosch, Jus informavome, kad pateikėme prašymą Bosch atstovams bei nusiuntėme jiems visus dokumentus. Laiške minėjome kad duosime atsakymą per kelias dienas, deja, patys nesitikėjome, kad Bosch atstovybė gali taip ilgai priiminėti tokius sprendimus. Sausio 25d. Jus dar kartą informavome, kad vis dar laukiame atsakymo iš atstovų. Šiandien, vasario 5d. pakartotinai, ketvirtą kartą per nepilnas keturias savaites, kreipėmės į Bosch atstovus su pretenzija, kad vis dar negautas atsakymas, tačiau kol kas sprendimas iš jų pusės yra nepriimtas.
Parduotuvė patikima, pristatymas labai greitas, bendravimas malonus ir operatyvus.Kaina taip pat geriausia, kaip skelbia puslapio pavadinimas "derekis", tai derėtis tikrai galima.Likau maloniai nustebinta, kad prekę pristatė jau kitą dieną po užsakymo. Ačiū
Komentaras nuo Egidijaus is Ukmerges.Parduotuve patikima, preke kokybiska pristatymas greitas-rekomenduoju.
Itariu teigiamus komentarus raso Andrius :D laiko gaisimas, prizadejo preke su nuolaida, uzsakymo nesulaukus virs puses menesio pasirodo sandeli neturi ir kaina jau kitokia... gerai, kad nesumoketi pinigai is karto... Nepatikima imone, nepirksiu ir kitiem nerekomenduoju.
Sveiki. Uzsisakai preke ir kita diena tau pranesa kad jos neturi ir netures. Bet is parduotuves tos prekes neisima. Tik laiko gaisimas.
Sveiki.. Viskas gerai su šia įmone. malonus bendravimas, teisinga informacija, pateikimas laiku. Džiaugiamės dirbdami su jais. Kainos tikrai geros. Taip pasitaikė broko - bet viskas suprantama. naudojamės garantiniais servizais.
Sėkmės!
Esu labai patenkinta greitu užsakymo įvykdymu ir informavimu bei komunikacija. Rekomenduoju!
Esame labai dėkingi derekis.lt kolektyvui, o ypač Direktoriui Andriui. Užsisakėme šaldytuvą, padarė nuolaidą, atvežė daug greičiau, nei tikėjomės. Andriau, ačiū Jums už malonų ir kantrų bendravimą, profesionalų aptarnavimą. Rekomenduoju!
Esu maloniai nustebinta geru, mandagiu ir operatyviu pristatymu siuntini i namus.Sekmes jums!:)
Kelis kartus apsipirkinėjau, , derėkis.lt". Nuolat maloniai nustebina šiltas ir dėmesingas bendravimas su klientu. Visiems užsiimantiems internetine prekyba turėtų būti pavyzdys šios įmonės prekių pristatymo tvarka. Kaskart maloniai pranešama kada bus išsiųsta prekė, suderinamas pristatymo laikas. Sekmės tokiai šauniai komandai !

VR Electric
Adresas: Ateities pl. 30A, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; tara, pakuotės.
Mūsų veiklos sritis – elektrotechnika ir automatika! Vizija – tapti didmeninės prekybos elektrotechnikos įranga lyderiais Lietuvoje. Mes dirbame su tik kokybiškais produktais ir sistemomis pramonės sektoriuje. Galime Jums passiūlyti optimaliausius sprendimus ir kokybiškus elektrotechnikos komponentus. Ypatingai...
Evita, V. Ličio firma
Elektronikos komponentai

Adresas: J. Basanavičiaus g. 35, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Radijo detalės ir komponentai - didmeninė, mažmeninė prekyba. Televiziniai ir telefoniniai priedai: TV signalo šakotuvai, antenos, nuotolinio valdymo pultai, spalvinio signalo dekoderiai, transkoderiai, garso keitikliai, eilučių transformatoriai, kanalų selektoriai - prekyba. Sujungimo - komutavimo elementai...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Kulautuvos g. 45A, LT-47190 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Promonta“ - tai daugiau nei 10 metų veikianti įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra statinių inžinerinių sistemų montavimas, projektavimas bei priežiūra. Mūsų sėkmės garantas – kvalifikuoti specialistai, ilgametė patirtis, finansinės būklės stabilumas, patikimi partneriai ir tiekėjai bei nuolat...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...
Flamanda
Elektros įrangos pasaulis

Adresas: Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB “FLAMANDA“– tai elektrotechnikos įrangos didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė. Veiklos ir paslaugų aprašymas: - Elektros įranga. - Įrankiai elektrikams. - Elektros instaliavimo prekės. - Automatiniai jungikliai ABB, ETI, SCHNEIDER ELECTRIC, HAGER, FAEL, GENERAL ELECTRIC . - Skydeliai įvadui, paskirstymo...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija 06-25 19:22
Na, pirmiausia neišsigąskite, net jeigu naudojate antidepresantus — jie yra įvardijami tarp vaistų, kuriuos ilgainiui vartojant gali išsivystyti silpnaprotystė. Britų mokslininkai, ilgai ieškoję...
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais 06-25 17:55
Rusijai nuo liepos 8 d. uždraudus skrydžius į Gruziją, Gruzijos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovas Shalva Alaverdashvili siūlo iš Baku, Jerevano ir Turkijos Trabzono oro uostų paleisti...

Kur atostogausite šią vasarą?

Oracle 56,74 +1,10%