Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ap Trade

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ap Trade

Atsiliepimai apie UAB "Ap Trade"

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Ap Trade"

Užsisakėm komodo bono. Užsakymas įvykdytas puikiai. Prekė kokybiška, pristatymas greitas.
Piroime rankšluosčių dziovuntuvą. Prekę pristatė pakankamai greitai ir geros būklės. Dėkojame. Pirksime prekių ir ateityje.
Garas aptarnavimas, prekė pristatyta greitai. Tesiog puiku.
Pirkau 6 vnt buitinės technikos.Susidariau nuomonę:
1) siūlo geriausią kainą (papildomai gauni nuolaidą, gal ne tiek materialinę, bet užtikrintai moralinę);
2) puikiai veikianti internetinės parduotuvės svetainė, išsamūs prekių aprašymai;
3) greitas reagavimas į užklausas;
4) profesionalūs patarimai;
5) geranoriškas problemų sprendimas.
Rekomenduoju!
Derėtis.lt pirkau skalbyklę Hoover. Prekė, kokios ieškojau, kaina tenkino, o aptarnavimas ir pristatymas puikus ir operatyvus - gavau jau sekančią dieną. Sėkmės Jums.
Puikus kainos ir kokybės santykis.
Neiskilo jokiu problemu nei pirkimo, nei pristatymo metu.Viskas puiku, ypac nustebino greitas prekes pristatymas.Rekomenduociau kitiems
Labiausiai nustebino, kad labai greitai gavome prekę ir prekės supakavimas, nesu niekur mačiusi ir gavusi nei iš vienos firmos taip atsakingai, tiesiog labai puikiai supakuotos prekės. Matosi, kad pardavėjui rūpi, kad prekė klientui būtų pristatyta saugiai ir laiku. Preke esame labai patenkinti ir kaina prieinama, tiesiog super !!! :)
Nikas Klimčiauskas
2021-05-14 23:10:09 IP 28mcqe0n
Užsakiau buitinę techniką. Pažadėjo pristatyt po mėnesio. Atėjo termino galas, melavo, kad sekančią savaitę, po sekančios savitės, kad dar sekančią savaitę, žodžiu, pats įmonės direktorius meluoja išsijuosęs kaip koks penkemetis vaikas. Dvi žvaigždutės nes greit grąžino pinigus, bet taip greit lyg net neketino niekada man pristatyt tos indaplovės. Dėl 10 eur praradau pora mėnesių... Nerekomenduoju taupyt tų kelių eurų ir turėt su jais reikalų
Neseniai teko prkti gartraukį ir kaitlentę, buvo pasiūlyta geriausia kaina. Prekės pristatytos greitai. Geriausi atsiliepimai.
Pristatymas sklandus ir paprastas. Preke patenkintas.
Pirkau skalbimo mašiną. Esu labai patenkinta užsakymo įvykdymu, vadybininkas žadėjo, kad prekę gausiu po 4-5 sav., bet gavau per kelias dienas. Kaina buvo mažiausia šioje internetinėje parduotuvėje. Tikrai Jus rekomenduosiu kitiems.
Puikumėlis ! Prekes išsiuntė tikrai greitai, kokybiškas aptarnavimas. Jokių pretenzijų. Kaina nulėmė šios parduotuvės pasirinkimą. Kai nekėlė tel. ragelio buvo truputi neramu dėl sumokėtų pinigų, bet į el. laiškus atsakė "migom". Tuo ir pasitaisė savo reputaciją. Dėl garantinio- duomenų neturiu, tikiuosi ir neprireiks. O šiaip tai ačiū ir sėkmės !
Labai NEPATIKIMA įmonė, gerai kad nieko iš jų nepirkau. Parašius email, pasiteiravau apie orkaitę, nurodžiau būtent koks modelis domina, paklausiau kokie atsiliepimai, taip pat paklausiau jeigu užsisakius per kiek laiko pristatytų. Atsakė jog puikūs atsiliepimai, labai rekomenduoja man, bet apie atvežimą nieko neužsiminė. Tuomet vėl paklausiau apie atvežimą, apie garantiją ir paklausiau apie nuolaidą, gal išeitų pritaikyti. Atrašė kad galutinė kaina ir 2 metų garantija, apie atvežimą vėl nieko nesulaukiau. O tuomet už kokio pusvalandžio pažiūrėjau būtent tą orkaitę ir jau buvo pabranginta 22€. Tad viską tai ir pasako kas per įmonė.
Pirkau dujinę kaitlentę. Aptarnavimas greitas ir malonus, kainą geriausia pasiūlė. Prekę atsiėmiau kitą darbo dieną. REKOMENDUOJU!
Pirkau, , Stumiamas šlavimo įrenginys Karcher S 4 Twin 2in1". Surenkama labai lengvai. Šepečiai keičiami irgi labai lengvai ir greitai. Prekė puiki. Aptarnavimas - puikus. Pristatymas terminas buvo ilgokas, bet užsakius prekę, buvo paklausta ar galiu laukti. Sėkmės.
Viskas tiko. Prekę atsiėmė po pusvaldžio, kai įdėjome į krepšelį.
Pagal aprašymą prekė turėtų tikti. Tikrovė kitokia. Prekė netinka. Sudėtingas grąžinimas. Nerekomenduoju
Greitas aptarnavimas, patikima įmonė. Rekomenduoju.
Ačiū visai komandai! Greitas ir aiškus atsakymas į visus rūpimus klausimus tiek telefonų tiek el.paštu. Geros kokybės prekės, malonus bendravimas, greitas užsakymų vykdymas ir pristatymas.
Rekomenduoju.
Greitas ir malonus aptarnavimas, prekės geromis kainomis, mūsų atveju niekur kitur pigiau neradome. Personalas malonus, padėjo didesnio svorio prekę įkelti į automobilį.
Nerekomenduoju.
Pirkom lazerio gaudykle internetu.pirkti pavyko puikiai. Tačiau buvo su broku ir reikejo grąžinti atgal...o tada ir prasidejo...nusiunciau registruotu pastu.o ten pasirodo niekas is pasto neima.laukiau.menesi kol preke gryzo pati atgal.siunciau per kurjeri, tai seip netaip gavo..tada jie siunte i servisa o ten sako gedimų nerasta. Beto ta preke mano lazeriu netiko nors pirkau pagal priklausančius modelius. Sakom norim atgaut pinigus o preke pasilikit.sako NE.ner gedimo ner ir grazinimo o jei norit atgauti preke reikia sumoketi 5€ uz siuntimą. Dabar nei prekes nei pinigi.tai planuoju teirautis i vartotojų teises ka galima padaryt.keik zinau preke galima grazimt net ir del negražios spalvos. O cia man jis savo funkcijos neatlieka nera kir jo deti
Ir aš nerekomeduoju! Tiek direktorius tiek personalas yra be galo arogantiški. Orkaitė neveikia, virykle turi mechaninių įbrėžimų ir nieko padėt mat jie negali! Skambink ten, rašyk ten...po velniais, aš pas jus pirkau ir jūs turite rūpintis!!! Dar palauksiu, jei nereaguos...labai brangiai jiems tai kainuos.
Greitai, kokybiska, ir pigiau nei kitur..
Įsigytą prekę pristatė greitai, be trukdžių. Į kilusius klausimus atsakė net po darbo valandų. Ačiū
Pirkau kriauklę, pirkiniu esu labai patenkintas. Gavau papildomą nuolaidą, o pasilyginus kainas su kitais prekybininkais nebekilo abejonių pas ką reikia užsisakyti. :)
Vienas minusas, vėlavo su pristatymu, bet tai nėra kritinis momentas. :)
Rekomenduoju.
Pirkau ORAS santechniką.Ačiū už greitai pristatytą geros kokybės ir geros kainos prekę.
Anonimas 2021-03-30 08:28:28
Pirkome skalbimo masina LG. Greitas ir pigus prekiu pristatytmas, supakuota viskas tvarkingai, kainos mazesnes, nei kitur.Jokiu problemu !
Pirkau skalbimo mašiną. Labai greitai pristatė. Viskas gerai.
Pirkau virtuvės buitnę techniką. Reakcija į mano užklausą buvo ypatingai greita. Per kelis laiškus gavau tinkamą konsultaciją ir pasiūlymą. Įsigyti prekes internetu buvo tikrai paprasta ir lengva.
Rekomenduoju.
Pirkau įmontuojamą buitinę techniką. Viską atvežė vienu metu, pakuotės tvarkingos. Greitas pristatymas, malonus bendravimas, geros kainos. Ačiū
Geras pardavėjas, geros prekės, greitas pristatymas
VISKAS PAVYKO PUIKIAI, AČIŪ
Prekės atitiko poreikį, tvarkingas įpakavimas. Privažiavimas l patogus, aptarnavimas operatyvus. Ačiū!
NEREKOMENDUOJAME.

Nusipirkome laserinį nivelyrą Bosch Kryžminių linijų PLL 360 su stovu už 154 Eur. Sumokėjome pilną sumą pavedimu. Atvežėme į biurą ir išpakavus supratome, kad mums šiame įrengime trūksta funkcionalumo (negali gi žmogus internete suprasti įrengimo aprašymų ir jo funcijų nematant "gyvo" daikto). Tuo pačiu metu gavome iš AP Trade darbuotojos prašymą pateikti atsiliepimą apie aptarnavimą ir informaciją, kad galime grąžinti.

Nuvažiavo inžinierius priduoti nivelyrą tam, kad primokėti ir paimti aukštesnės klasės (turintį daugiau funcijų ir galimybių) ir buvo šokiruotas: susidurė su labai arogantišku bendravimu (net turguje pardavėjai neleidžia sau tokio chamavoto bendravimo,) ir atsisakymu priimti ir pakeisti į brangesnį įregimą.

Buvo nurodyta atsisakymo priežastis: daiktas išpakuotas ir į jį įdėta baterija...

Netoleruojame tokio bendravimo ir nerekomenduojame šios kompanijos.
Esame patenkinti tiek aptarnavimu, suteikta informacija ir pristatymu, tiek pačiu kavos aparatu. Dėkojame.
Rekomenduoju, greitas, malonus aptarnavimas.SUPER.
Rekomenduoju.Greitas pristatymas. Kokybiska preke ir maziausia kaina.
MES REKOMENDUOJAME „DEREKIS.LT“. Jie labai greitai sureagavo ir padėjo išsirinkti kokybišką „Whirlpool“ indukcinę kaitlentę ir AEG viryklę. Mūsų užsakymas buvo paruoštas per valandą!!! Puikus klientų aptarnavimas, malonus personalas ir puiki kultūrinė patirtis. Linkime klestėjimo ir sėkmės.
REKOMENDUOJU visiems šią el. parduotuvę derekis.lt. Nuoširdžiai dėkoju Andriui, kuris maloniai, puikiai ir operatyviai suteikė informaciją apie norimas prekes, pateikė pasiūlymus ir prekių kainas. Pirkau dovanų sūnui Multifunkcinį puodą, dar nepadovanojau, todėl apie prekę negaliu pakomentuoti. Labai patiko pas Jus pirkti, pirksim ir ateityje, nes aptarnavimas ir pristatymas labai vyko greitai.
Siūlau visiems prekių paiešką pradėti nuo "derekis.lt ":-). Nes čia visada malonus bendravimas, greitas pristatymas ir galima derėtis:-)
Nerekomenduoju. Prekė vėluoja 2 savaites, pasiteiravus apie prekę jokios informacijos nepateikia. Piktu tonu liepia jiems netrukdyti ir nerašinėti laiškų. Aptarnavimas žemiausio lygio.
pirkau siuvimo mašiną, gavau labai greit, nepraėjo nei para nuo užsakymo, viskas puikiai veikia, siuva šauniai, rekomenduoju
NEREKOMENDUOJU. Patarimo, ką pirkti, neduoda, sako, išsirinkite, ko norite, o tada derinsime kainą. Taip, kainą jie gali "duoti" mažesnę, pristatymas irgi OK. BET jeigu prekės kokybė jūsų netenkina, laba abejoju, kad bendravimas bus operatyvus ir objektyvus ar bent jau mandagus. Aš pirkau 45 cm pločio įmontuojamą orkaitę ir dujinę kaitlentę, Sumontavus prietaisus į naują virtuvę netrukus pastebėjau, kad laaabai skuba laikrodis: per mėnesį apie 30 minučių. Pranešiau, užsiregistravau į nurodytą serviso tarnybą, kalbėjau, su jos vadovu, sakė mhmmm... ignoravo, paskui pasakė, kad pirmą kartą girdi, paskui, kad problemą sprendžia, paskui vėl ignoras. Kreipiausi į Vartotojų teises. Tik tada (po gero pusmečio) gavau iš pardavėjo atsakymą, kad gedimas nereikšmingas, skubantis laikrodis orkaite naudotis netrukdo. Absoliutus niekas ir ta tarnyba. Ką tik el. p. patvirtino "Derėkis" teiginį, kad gedimas mažareikšmis. IŠ KUR JŪS ŽINOTE? Be abejo, jums netrukdo tai, kad laikrodis skuba pusvalandį per mėnesį, ne jums jį sukioti. Velniams, atsiprašant, tada tas laikrodis apskritai montuojamas į elektrinę orkaitę, kurioje gaminant galima nustatyti gaminimo laiką? ESMĖ: esu girdėjus iš patikimo šaltinio, kurio neatskleisiu, kad "Derėkis" kovoja dėl kiekvieno savo parduoto gaminio negarbingai - net dėl 20 eur kainuojančio arbatinio kaunasi, o ką jau bekalbėti apie orkaitę, už keletą šimtų. net nepasiruošia tinkamai atsakyti į pretenzijas - matyt, Vartotojų teisių apsaugos tarnyboje turi gerą užnugarį. NEREKOMENDUOJU.
Pirkome iš jūsų

Virtuvinis maišytuvas su ištraukiama žarna Hansgrohe Talis M54 72801670 (juodas matinis).

Esame labai patenkinti ir dizainu ir kokybe. Naudojamės dar tik tris dienas. Viskas puikiai veikia, ir surinkimas ir instrukcija išdėstyta aiškiai. Komplektacija pilna.
Likau patenkintas bendravimu ir operatyviu atsakymu į kilusius klausimus. Viskas vyko tikrai sklandžiai ir per kelias valandas pavyko suderinti skalbimo mašinos pirkimo sąlygas, apmokėjimą bei atsiėmimą iš sandėlio.
Aptarnavimą vertinu labai gerai.
2020.11.06 užsakiau rankšluosčių džiovintuvą. Paprašė avanso. 11.08 pervestas avansas 50 eurų. Terminas 4-6 savaitės iš Lenkijos. Susisiekus gruodžio viduryje informavo, kad sausio viduryje bus, nes pandemija. Ok. Palauksiu. Sausio 19 parašau laišką neatsako, sausio 22 d. pakartoju laišką. Sausio 25 d. gaunu atsakymą
"Laba diena
Vasario 2d, LT, tai +1 diena paruošimas atiduot.
Atsiprašome už sukeltus vargus".
Vasario 3 d. skambinu - paprašo užsakymo nr. ir pažada tuoj perskambinti. Vasario 5 d. skambinu, informuoja, kad dar 2 savaitės (?). Priminus, kad žadėjo vasario 2 d. pristatyti, kažką sumykia, kad gal... ir pažada tuoj perskambinti. Laukiu.. Va tokia patirtis. Ar rekomenduoju? Na manau Jūs suprantate.... Jei paskambins pažadu parašyti:)
Tragedija aptarnavimas. Sumokėjus pinigus pirmadienį, paskabinus ketvirtadienį jie dar nežino kokia situacija su ta preke, nors užsakius (dar nesumokėjus) patikslino, kad prekę turi. Pasakė, kad per parą išsiaiškins, per parą!!! Žiūrėsim per kiek laiko grąžins pinigus. Lygiai tokį pat komentarą palikau pas juos puslapyje, bet matyt ten atvaizduojami tik teigiami komentarai
Viskas puikiai. Nustebino greitu pristatymu per 1dieną.
Pirkau Bosch virtuvini kombainą. Puikiai dirba - kaina suderinom kokios reikėjo, apie prekę viską išaiškino ir parinko optimalia komplektaciją, pristatymas be kuriozų greitas. Rekomenduoju.

VR Electric
Elektrotechnikos dalys ir įranga

Adresas: Ateities pl. 30A, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
KARANTINO LAIKOTARPIU, DARBUS VYKDOME, UŽSAKYMAI PRIIMAMI EL.PAŠTU IR TELEFONU! Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektrotechnika bei elektrotechnikos priedas - pagrindinė VR ELECTRIC, UAB veikla. ELEKTROTECHNIKA Jungikliai ir lizdai Buitiniai jungikliai ir lizdai VALENA VIKO by PANASONIC VILMA Pramoniniai jungikliai...
Evita, V. Ličio firma
Elektronikos komponentai

Adresas: J. Basanavičiaus g. 35-7, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; apsaugos sistemos patalpoms; elektros montavimo medžiagos; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Radijo detalės ir komponentai - didmeninė, mažmeninė prekyba. Televiziniai ir telefoniniai priedai: TV signalo šakotuvai, antenos, nuotolinio valdymo pultai, spalvinio signalo dekoderiai, transkoderiai, garso keitikliai, eilučių transformatoriai, kanalų selektoriai - prekyba. Sujungimo - komutavimo elementai...
Littelfuse LT
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; automatizavimas, automatika; gamyba.
„Littelfuse“ (NASDAQ:LFUS) yra JAV kapitalo įmonė, kuri projektuoja ir gamina komponentus, naudojamus itin plataus spektro produktų gamyboje – nuo kasdien naudojamų buitinės elektronikos prietaisų, iki modernių transporto priemonių ir gamybinės įrangos. Komponentų projektavimas Kaune Komponentų gamyba Kaune...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...
Flamanda
Elektros įrangos pasaulis

Adresas: Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB “FLAMANDA“– tai elektrotechnikos įrangos didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė. Veiklos ir paslaugų aprašymas: - Elektros įranga. - Įrankiai elektrikams. - Elektros instaliavimo prekės. - Automatiniai jungikliai ABB, ETI, SCHNEIDER ELECTRIC, HAGER, FAEL, GENERAL ELECTRIC . - Skydeliai įvadui, paskirstymo...

Partnerystės įstatymą parėmęs "valstietis" T. Tomilinas šalinamas iš partinių postų 06-16 19:13
Opozicinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) imasi šalinti parlamentarą Tomą Tomiliną iš partinių postų.
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus
Vienas C. Ronaldo gestas nuo "Coca-Cola" rinkos vertės nubraukė milijardus 06-16 18:49
"Coca-Cola" sulaukė antireklamos iš futbolo žvaigždės Cristiano Ronaldo. Portugalijos žaidėjui per spaudos konferenciją demonstratyviai atsisakius šio gėrimo, jo gamintojos akcijų kaina ėmė kristi...
"Aldi" įšaldė prekybos vietų Lietuvoje paiešką
"Aldi" įšaldė prekybos vietų Lietuvoje paiešką 06-16 18:23
Vokietijos žemų kainų prekybos tinklas "Aldi" sustabdė NT paieškas Lietuvoje bent iki rugpjūčio ir neatlieka jokių tolimesnių veiksmų, skelbia portalas delfi.lt, remdamasis šaltinių informacija.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%