Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Ap Trade

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ap Trade

Atsiliepimai apie UAB "Ap Trade"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Ap Trade"

Pirkau Grohe maišytuvus. Prekę atsiuntė labai greitai, darbuotojai labai dėmesingi, suteikė greitai prašomą informaciją. Patiko aptarnavimas. Rekomenduoju.
Prekes užsakiau gal sausio vidurį, gerai nepamenu, beje jau ne pirmą kartą, bet dėl bendravimo ir prekių pristatymo skųstis negaliu, bendravimas malonus, prekių pristatymas laiku, aš tikrai rekomenduočiau naudotis šios įmonės paslaugomis, beje ir mano pasirinktos prekės čia kaina buvo 10eur mažesnė nei pas kitus pardavėjus.
Viskas puikiai, labai greitai buvo pristatyta prekė, rekomenduoju ir tik geri atsiliepimai
Uzsisakem preke sausio pradzioje, pardavėjas patikslino, kad preke gausiu sausio 15-19d. Atėjo ta žadėta diena, tai nei prekes, nei kokio pranešimo, kad vėluos. Prisiskaiciau daug neigiamu atsiliepimu, todel atšoko visos fantazijos pirkti. Tai parašius el paste, kad grąžintų pinigus, juos grazino. NEREKOMENDUOJU. Pagalvokit ar dėl keliu euru verta laukti prekes menesi?
Ačiū už operatyvų užsakymo įvykdymą. Vakare užsakiau, ryte pasiėmiau - viskas sklandžiai. Ačiū
Kęstutis Drungilas
2021-01-13 11:05:25 IP 2ju3kq2r
Pirma karta pirkau šitoje parduotuvėje ir labai nustebintas buvai drwugiškumu ir operatyvumu kaip gražiai bendravo viską išaiškino kas buvo neaišku pradžiai bijojau pirkti galvojau pesimistiškai bet po pirmo apsipirkimo nustebęs buvau prekę gauti per parą laiko wow ryte už sakiau kita diena iki 12val jau ja džiaugiausi šaunuoliai dirbkit taip ir toliau sėkmės jus ir sveikatos
Pirkau Miele dulkių siurblį. Maloniai nustebino galimybė derėtis, komerciniame pasiūlyme nustebau pamačius pritaikytą net didesnę nuolaidą, nei paprašiau. Preke esu patenkinta. Labai greitas aptarnavimas, pristatymas. Sulaukiau skambučio, kada bus pristatyta siunta, nors paprastai paskambina tik kurjeriai. Jaučiasi, kad klientas yra vertinamas. Ačiū Derekis.lt komandai, rekomenduoju.
Puikus, nuoširdus aptarnavimas. Greitas prekės suruošimas ir pateikimas.
Prekę pirkau pirmą kartą šioje parduotuvėje ir likau labai patenkinta. Viskas vyko labai sklandžiai nuo užsakymo pradžios, ir labai greitai. Džiaugiuosi atradusi Jūsų parduotuvę internete
Esu sužavėta užsakymo administravimo operatyvumu. Nuo užsakymo apmokėjimo iki skambučio prie durų - 2 dienos. Atsižvelgiant į tai kad naujo pirkinio poreikis atsirado "tarpušventyje" tai tokį darbą prilyginu "Kalėdų stebūklui" :-). Ačiū labai. Prisidedu prie rekomendacijų.
Šioje parduotuvėje pirkau jau antrą kartą. Įsigijau lyginimo sistemą Braun, o dabar - Kitchenaid virdulį. Abi prekės ir aptarnavimas labai patiko. Jau pirmą dieną paskambino vadybininkas ir suderino prekės pristatymo laiką. Net šventiniu laikotarpiu prekes gavau per 2 dienas. Viskas patikimai supakuota, sąskaita atskirame maišelyje, kad nesusigadintų. Ir kitą kartą pirksiu iš Jūsų (net žinau kokią prekę). Sėkmės Jums! Būkite sveiki!
Labai nemalonu.
Nusižiūrėjau šios įmonės elektroninėje parduotuvėje elektrinį grilį, kurio kepimo lentelės iš ketaus, nes man svarbu, kad vaikams gaminčiau sveikai. Gavosi brangus grilis - 515 eur.
Paskambinau pasikonsultuoti. Mane išjuokė dėl sveikumo temos: "kokius čia marazmus kalbate. Kepimo lentelės yra tefloninės, o jūs čia kažką kapstote". Sakau, kad gi jūsų puslapyje nurodyta https://www.derekis.lt/elektrinis-grilis-caso-profi-gourmet-grill-gastro, kad kepimo plokštės iš ketaus. Sako: "tikrai? reikės pasiskaityti..".
Kaip supratau, net nesigaudo ką parduoda, kad tik greičiau prastumt.
Labai nemalonu paliko. Klientas išsirenka vieną brangiausių tos kategorijos produktų, o konsultantas pasijuokia iš kliento noro nupirkti sveiką produktą, pats net nesigaudydamas, kad tokį parduoda.
Nerekomenduoju.
Labai malonus bendravimas ir greitas pristatymas.
Prekę gavau laiku. Bendravo maloniai ir paslaugiai. Prekės kokybe kol kas esu patenkintas. Dėkoju ir sėkmės:)
Laba diena, ačiū Jums už kokybišką gaminį, greitą užsakymo atlikimą ir malonų bendradarbiavimą, Linkiu Jūsų kolektyvui neblėstančio kūrybinio impulso naujiems darbams. Su pagarba Ligita.
užsisakius prekę per derekis.lt nepaisant šalyje dėl covid įvestų prekybos apribojimų, įsigijimas vyko sklandžiai. tiek prekės kaina, tiek aptarnavimas, tiek pati prekė atitiko mūsų lūkesčius. sėkmės toliau išlaikant tokį lygį
Pirkau siurblį, pristatė greitai, be jokių nesklandumų. Rekomenduoju, be to ir kainos patrauklesnės nei kitur.
Labai patiko, laiku pristatė prekę, maloniai bendravo, paliko gerą įspūdį-kaip patikima įmonė.Ačiū!
Pirkau saldytuva be saldymo kameros Bosch.Norejau, kad butu pagamintas Ispanijoje.Kaip tik toki ir gavau.Preke labai patiko ir palyginus greitai gavau.Bet man labiausiai patiko bendroves darbuotoju rupestis, kaip as jauciuosi, ar patenkintas pirkiniu.
Linkiu sekmes versle.Be musu nebutu jusu, ir ta jus suvokiate.Tai kelias i sekme
Puiki preke, su šia kaitlente malonu gaminti maista.
Puiki kaina, greitas susisiekimas ir pristatymas Ačiū!
Likom patenkinti uzsakymu. Viskas operatyviai atlikta. Aciu.
Apsipirkimas vyko labai pozityviai.Patiko konstruktyvus ir konkretus bendravimas.Maloniai nustebino greitas išsiuntimas.Pirkau indaplovę, ji atlieka savo darbą kaip ir buvo tikėtasi.Esu patenkintas ir suteikta nuolaida.Šaunuoliai.
Labai greitai ir konkrečiai suderinom užsakymą ir prekę turėjau jau kitą dieną. Nepraėjo net para nuo užsakymo pateikimo. Tikrai nustebino operatyvumu net ir šventiniu laikotarpiu. Indaplovės dar neišbandžiau, bet nemanau, kad bus kažkas blogai. Pakuotė tvakinga. Tikrai rekomenduoju. Būtinai pirksiu ir ateityje
Esu labai patenkinta greitu, kokybišku aptarnavimu. Palankia kaina. Gardziuojuosi skania kvapnia kava. Puiki prekė.Rekomenduoju visiems. Ačiū.
nulis kompetencijos, man paskambinus i paklausius kiek laiko reikes laukti vadybininko prekes patvirtinimo, apsnudes karalaittis uzpyko ir tiesiog atsauke mano uzsakyma, mat jis man cia paslauga labai didele daro, nerekomenduoju
Noriu padėkoti derėkis.lt kolektyvui už gerą darbą. Prekę gavau kokybišką ir laiku
Minimalių niuansų buvo, tačiau atižvelgiant į šiandieninę situaciją, ir dar prieš kalėdinį laikotarpį-esu abstulbęs kaip puikiai pavyko apsipirkimas. Vieną diena apmokėjau, tą patį vakarą gavau sąskaitą, o jau kitos dienos rytą prekės buvo mano rankose. Tikrai super.
Apsipirkimas pas Jus man patiko.
Greitas kokybiškos prekės pristatymas taip pat.
Susidariau gerą nuomonę apie Jūsų įmonę, todėl jei vėl teks ieškoti prekės - pradėsiu nuo Jūsų.
Ačiū ir sėkmės Jums

Rolandas
Puiki įmonė. Visko turi, kainos mažiausios, pristatymas per 1-2 dienas. Super. Rekomenduoju!!!
Tik geriausi atsiliepimai :) Sėkmės!
Esu labai patenkinta tiek prekės kokybe, tiek jos kaina palyginti su kitais pardavėjais, tiek užsakymo apdorojimo greičiu. Ir atsiėmimas labai patiko, nereikėjo laukti. Viskas greitai ir sklandžiai. Ačiū.
Iš šios įmonės pirkau LG televizorių. Prekė buvo pristatyta sekančią dieną po apmokėjimo. Pirkinio kaina buvo mažesnė nei pas kitus pardavėjus. Esu patenkintas aptarnavimo kokybe, rekomenduoju kitiems.
Pirkau rūbų džiovyklę iš šios įmonės. Prekė buvo pristatyta sekančią dieną po apmokėjimo. Pirkinio kaina buvo mažesnė nei pas kitus pardavėjus ir papildomai pavyko šiek tiek nusiderėti. Esu patenkintas aptarnavimo kokybe, rekomenduoju kitiems.
Esu labai patenkintas sios imones darbu, pasiderejom susiderejom, preke gavau net greiciau nei tikejausi, zodziu tikri saunuoliai.
Pirkome elektrinę viryklę, labai patenkinti, gavome visą reikiamą informaciją bei susiderino pagal mūsų pageidavimus.
Tikrai rekomenduoju. Norėjome pirkti gartraukį ir padarėme užklausą - iškart pasitikrino su tiekėjais, pasakė, kad tokio nebegamina ir pasakė net kodėl išėmė iš gamybos - greitai, išsamiai, argumentuotai
Ši kompanija dirba gerą darbą.
Atsitiko taip, kad mūsų indaplovė staiga nusprendė išeiti į pensiją po sunkaus 15 metų darbo. Indai pradėjo kauptis staigiai, vos ne geometrine progresija (karantinas, abu dirbam iš namų, vienas iš vaikų mokosi nuotoliniu būdu). Ką daryti? Užėjau į www.derekis.lt. Man patinka, kad ten galima su kompanija derėtis del kainos. Ir jie visada atsako, kad ir 100 užklausų išsiųstum. Žodžiu, išsirinkau reikiamą indaplovę, pasiderėjom dėl kainos. Tinka, mažiausia kaina rinkoje! Klausiu, kada gali pristatyti? Sako, "Ryt turi atvažiuoti partija prekių, parašysim ar gavom." Sekančią dieną paaiškėjo, kad tos prekės nėra ir geriausiu atveju bus tik 2021 sausį. Indai patys nesiplauna ir toliau kaupiasi virtuvėje. Paskambinu į kompaniją, sakau "Help, gal ką turit panašaus?". Jie atsako, "Jo turim, tik ne tos firmos. Yra kitos, geresnės". Atsiunčia nuorodą, suderinam kainą, apmoku sąskaitas. Visas veiksmas vyksta 22 val. vakare. Sekančią dieną sulaukiu kurjerio skambučio, kad indaplovė pas mane bus apie pietus. Vakare indai išplauti tokia pačia geometrine progresija, kaip ir atsirado.
Taip dirba geriausi pardavėjai. Kantriai atsakinėja ir išklauso, laiku ir vietoje pateikia pasiūlymus. Klientas jiems svarbus ne tik darbo valandomis, bet ir po jų.
Ne, aš nesu jų giminaitis, studijų draugas ar geras draugelis. Aš esu paprastas pirkėjas, kaip ir visi jūs.
DZIAUGIUOSI ŠIA KOMPANIJA, NES PREKĖS PRISTATYMAS ATLIKTAS SKLANDZIAI, LAIKU, NEKILO JOKIŲ PROBLEMŲ.
Zita Vasiliauskienė
2020-11-18 13:49:16 IP 28mcu78n
Labai dėkojame už patarimus renkantis virtuvinį kombainą. Tikrai čia verta pirkti, labai greitas pristatymas
Pirkau jau ne pirmą kartą. Gražaus balso vadybininkas atsiliepia, puikiai bendrauja, išsklaido abejones ir pataria. Greit, pristato, prekės kokybiškos, jokių bėdų neturėjome. Smagu pas jus pirkti ! Ačiū, kad esate ir sėkmės Jūsų komandai!
Viskas puikiai, pirkusi esu ir kavos aparatą, ir indaplovę- greitai, patikimai, kokybiškai. Rekomenduoju.
Viskas vyko kuo puikiausiai, t.y. operatyviai, laiku, greitai ir be jokių klausimų.
Nebuvau turėjęs jokių reikalų su Jūsų atstovaujama kompanija, bet iš pirmo pirkimo įspūdžio tai tikrai rekomenduosiu, , derekis.lt" ir draugams bei kolegoms.
Dar atskiras, , AČIŪ" Jūsų kompanijos vyr. finansinikei poniai Aurikai už kantrybę ir malonų, operatyvų bendravimą sprendžiant mano neatidumo pasekmėje iškilusias problemas.
Sėkmės Jums ir geros kloties versle.
Malonus bendravimas ir labai greitas pristatymas.Platus prekių asortimentas geromis kainomis.
greitas pristatymas, malonus bendravimas
Sveiki, labai viskas gerai esame patenkinti, kol kas nėra jokių priekaištų, pristatymas labai geras. Ačiū.
Įmonė paliko gerą įspūdį.Patogi ir informatyvi internetinė parduotuvė.Geras kainos ir kokybės santykis.Taktiškas ir kvalifikuotas vadybininkų darbas.
Pirkau kriauklę ir gartraukį Frankė.Esu labai patenkinta prekėmis.Greitas pristatymas, prekės kokybiškos.Ir visada labai smagu, kad galima derėtis.Ačiū!
Negrąžino pinigų už brokuotą prekę. Pasakė kad nieko čia blogo jog rodo netikslius parametrus ir nesiruošia grąžinti. Nusipirkai tai tavo bėdos. Blogesnės internetinės parduotuvės turbūt negali būti.
Ačiū. Viskas puiku. Užsakymas įvykdytas greitai. Pristatyta sutartu laiku, vairuotojas dėmesingas ir paslaugus. Pagarbiai Kristina

VR Electric
Elektrotechnikos dalys ir įranga

Adresas: Ateities pl. 30A, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
KARANTINO LAIKOTARPIU, DARBUS VYKDOME, UŽSAKYMAI PRIIMAMI EL.PAŠTU IR TELEFONU! Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektrotechnika bei elektrotechnikos priedas - pagrindinė VR ELECTRIC, UAB veikla. ELEKTROTECHNIKA Jungikliai ir lizdai Buitiniai jungikliai ir lizdai VALENA VIKO by PANASONIC VILMA Pramoniniai jungikliai...
Evita, V. Ličio firma
Elektronikos komponentai

Adresas: J. Basanavičiaus g. 35-7, LT-03109 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; apsaugos sistemos patalpoms; elektros montavimo medžiagos; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Radijo detalės ir komponentai - didmeninė, mažmeninė prekyba. Televiziniai ir telefoniniai priedai: TV signalo šakotuvai, antenos, nuotolinio valdymo pultai, spalvinio signalo dekoderiai, transkoderiai, garso keitikliai, eilučių transformatoriai, kanalų selektoriai - prekyba. Sujungimo - komutavimo elementai...
Littelfuse LT
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; automatizavimas, automatika; gamyba.
„Littelfuse“ (NASDAQ:LFUS) yra JAV kapitalo įmonė, kuri projektuoja ir gamina komponentus, naudojamus itin plataus spektro produktų gamyboje – nuo kasdien naudojamų buitinės elektronikos prietaisų, iki modernių transporto priemonių ir gamybinės įrangos. Komponentų projektavimas Kaune Komponentų gamyba Kaune...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...
Flamanda
Elektros įrangos pasaulis

Adresas: Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB “FLAMANDA“– tai elektrotechnikos įrangos didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė. Veiklos ir paslaugų aprašymas: - Elektros įranga. - Įrankiai elektrikams. - Elektros instaliavimo prekės. - Automatiniai jungikliai ABB, ETI, SCHNEIDER ELECTRIC, HAGER, FAEL, GENERAL ELECTRIC . - Skydeliai įvadui, paskirstymo...

Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti
Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti 01-21 20:53
2021 m. keliose šalyse bus minimas garsios lietuvių archeologės Birutės Marijos Alseikaitės-Gimbutienės šimtmetis (1921-2021), ta proga Lietuvos paštas serijoje "Garsūs pasaulio žmonės, kilę iš...
J. Bidenas siūlo penkeriems metams pratęsti branduolinę sutartį su Rusija
J. Bidenas siūlo penkeriems metams pratęsti branduolinę sutartį su Rusija 01-21 20:45
JAV prezidento Joe Bideno administracija siūlo Maskvai penkeriems metams pratęsti naujosios Strateginės ginkluotės mažinimo sutarties (START), ribojančios Amerikos ir Rusijos branduolinių arsenalų...
Glastonberis nerizikuoja – nevyks ir šiemet
Glastonberis nerizikuoja – nevyks ir šiemet 01-21 20:36
Pietvakarių Anglijoje kasmet organizuojamas Glastonberio muzikos festivalis paskelbė dėl koronaviruso pandemijos jį atšaukiantis antrus metus iš eilės.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Google 1886,90 +5,36%
Microsoft 224,34 +3,65%