Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AMK, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę AMK

Atsiliepimai apie AMK, UAB

Audioteka

Parašyk savo nuomonę apie AMK, UAB

Vilma 2022-05-26 15:34:57
Audioteka.lt man nuostabus atradimas. Ačiū Aurimui, kad tokią puikią idėją realizavo ir dabar visi galime klausytis puikių knygų. Pati kasdien klausau ir rekomenduoju visiems savo draugams, artimiesiems, kolegoms - tik geriausi atsiliepimai :)

O kas dėl "sort" versijos, tai taip jų yra, tiesiog perkant reikia atkreipti dėmesį ką perki ir jokių bėdų nebus :)

Turiu ir pasiūlymą - būtų gerai audiotekoje turėti ir anglų kalba knygų, tiesiog viskas vienoje platformoje būtų, labai patogu :)
Ačiū Jums už gražius žodžius, Vilma. Labai norėtume įtraukti knygų anglų kalba ir mes, tikimės, kad kažkada tai pavyks padaryti, bet dar reikia ūgtelėti, kad didieji leidėjai sutiktų jas pas mus platinti.
Aurimas Mikalauskas, Audioteka
2022-05-26 22:04:45 IP 5f4sosql
Vaidotas 2021-12-07 22:17:52
Saugokitės audioteka.com pirkau knygą o gavau kažkokią 'sort' versiją, kelios minutės įrašo..likau apgautas, tad būkit budrūs ir jus apgaus, kreipsiuos į vartotojų teises, nes sukurtas vaizdas tartum perki knygą, o gauni kelias minutes įrašo..a*******i
Sveiki, Vaidotai

Dovanokite, kad tik dabar sureagavome čia — atsiliepimų bei užklausimų įprastai laukiame arba per pačią Audioteka programėlę arba susisiekus tiesiai su mūsų pagalbos skyrium (el. paštu, per feisbuką, per instagramą ar telefonu).

Jeigu dar nesusisiekėte, kviečiu parašyti mūsų pagalbos skyriui adresu pagalba eta audioteka taškas lt — iškart grąžinsime jūsų sumokėtą sumą 2, 29 EUR. Nesiekėme suklaidinti su „šortais“ — ir pavadinime, ir ant viršelio, ir aprašyme prie kiekvieno šorto nurodome, jog tai šortas, taip pat visur nurodome trukmę, o ir kaina yra neįprastai maža — 2, 29 EUR — tad tikrai nesiekiame jūsų suklaidinti. Šortai — tai visai kita audioknygų kategorija, skirta susipažinimui arba prisiminti knygos turinį.

Aurimas

Vaidotas 2021-12-07 22:17:52
Keistas komentaras kaip 2021 metais... naudojuosi jau gal 3 metus, knygų kokybė ir suportas aukščiausio lygio. Manau, jei situacija neišgalvota, kreipiesi ir galima atgauti pinigus ir be vartotojų teisių.
Knygas galima pasiklausyti nemokamai ir nuspręsti pirkti ar ne. Gal kokia spec. meditacinė knyga pasitaikė :) būtų įdomu sužinoti pavadinimą...
Sėkmės Audiotekai, tikrai reikėjo tokios paslaugos Lietuvoje.
Puikiai įgarsintos knygos. Ačiū Jums už tai ką darote, http://audioteka.com/lt/#skaityk

DIGITALAS
D-Force; D-EyE

Adresas: Ukmergės g. 234A, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; elektros instaliacijos darbai; hidraulika, pneumatika; interneto parduotuvės; inžineriniai tinklai ir sistemos; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas; video ir audio įrašai.
DIGITALas - vienintelė Lietuvoje telefonspynių gamintoja Gaminame: telefonspynes daugiabučiams, ofisams ir nuosaviems namams, metalines duris, GSM įrangą. Prekiaujame: Vykdome didmeninę, mažmeninę ir elektroninę prekybą - elektroninės įeigos kontrolės sistemos, vaizdo stebėjimo sistemos, GSM valdymo įrenginiai...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?