Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB ALLIANCE RECRUITMENT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB ALLIANCE RECRUITMENT

Atsiliepimai apie UAB ALLIANCE RECRUITMENT

Parašyk savo nuomonę apie UAB ALLIANCE RECRUITMENT

Milžiniškas, neišmatuojamas AČIŪ Monikai Ruškytei!
Monika man surado svajonių darbą. Ir man net nereikėjo ieškoti, Monika pati mane surado tada, kai man to labai reikėjo!
Šiandien lygiai metai, kaip čia dirbu. Aš niekada nedirbau tokioj įmonėj, neįsivaizdavau, kad gali būti taip gerai, kad į darbuotoją gali būti žiūrima TAIP. Mano patirtis ankstesnėse darbovietėse buvo daug prastesnė.
Monika, neįsivaizduoji, kokia aš Tau dėkinga, kad man paskambinai ir pakvietei susitikti. Po mūsų susitikimo man viskas susiklostė žiaaauriai gerai. Viliuosi, kad tau irgi sekasi gerai. Ką čia viltis, aš žinau, nes tu esi nereali!
AČIŪŪŪ!!!
Kiekvieną kartą kai kalbuosi su recruiteriais tikiuosi iš Jų atvirumo, sąžiningumo ir nuoširdumo. Norisi išgirsti apie darbdavį ką nors ne iš reklamos. Ir kiekvieną kart, kai bendrauju su žmonėmis iš afr tenka nusivilti.

Man nerūpi kokiame gražiame ofise teks dirbti, ar jame bus gėlių ir ar baldai išdėlioti pagal fengšui.

Ir gerb. Karolina Ustilo, jeigu nemanote, kad esu tinkamas galėtumėte taip ir pasakyti, o ne meluoti, kad klientas šiuo metu atostogauja ir peržiūrės mano kandidatūrą vėliau, kai tuo pat metu prastuminėsite kitas kandidatūras (kandidatai pasikalba).

Tai tiek iš manęs, rinksiuosi kalbėtis su kitomis įmonėmis, bet nenusiminkite. Palaikykime ryšį ir gal būt ateityje vėl susitiksime.
Tik geriausi atsiliepimai apie AFR. Buvau konsultacijoje dėl darbo paieškų, kuria esu visiškai patenkinta, gavau daugiau nei tikėjausi! Profesionalumas, žinių gausa, patarimai - viskas aukščiausio lygio. Ačiū Karolinai U. už man skirtą savo laiką!
Gyvenau ir sėkmingai dirbau užsienyje jau daugelį metų ir šį pavasarį sulaukiau žinutės iš šios įmonės atstovo dėl labai įdomaus ir konkurencingo darbo pasiūlymo Lietuvoje. Aptartą darbą gavau per dvi savaites ir esu labai juo patenkintas.

Norėčiau padėkoti Kristinai Bakšaitei-Kandrotienei už labai nuoširdų bendravimą ir kartu profesionalų mano interesų atstovavimą bei paramą atrankos metu.
Ačiū Alliance For Recruitment, o ypač Kristinai Mėlynytei už profesionalų darbą bei konsultacijas renkantis karjeros kelią bei padedant atsirinkti darbdavį. Padarė įspūdį kompanijos turimas portfelis bei žinios apie kiekvieną iš jų. Sėkmės Jūsų verslui!
Nedažnai rašau komentarus, tačiau noriu padėkoti Kristinai Baksaitei Kandrotienei, už puikų darbdavį!!! Už nuoširdų ir lengvą bendravimą!!! Teko dalyvaut ne viename darbo pokalbyje, tačiau beveik visuose pokalbiuose reikdavo stengtis prisitaikyti prie HR konsultantų skirtingų požiūrių į darbuotoją, - tai vienam kažkuo netinka mano asmeninis laisvalaikis, tai kitam, kad papildomai studijuoju kitoje srityje nei dirbu ir t.t. Bendraujant su Kristina visiškai nebuvo įtampos, tai ir atvėdė mane į naują darbovietę! Plius padėjo susitarti ir sutvarkyti dokumentus su nauja darbovietę dėl tėvystės atostogų, išsidėrėti atlyginimą. Dar kartą ačiū Kristinai už puikų darbdavį ir profesionalumą !!
Alliance for recruitment komanda yra nuostabi ypač Inga Jončienė. Labai rūpinasi savo klientais ir tikrai padeda rasti darbą pagal patirtį ir poreikius. Pokalbio metu tau nereikia bijoti, nes atmosfera yra tikrai puiki. Į tave žvelgia kaip į žmogų ieškantį tinkamo darbo pagal turimą išsilavinimą ir tikrai išklauso. Taip pat ryšys nenutruksta ir yra bendraujama toliau, domimasi ar pačiam klientui patinka darbo vieta. Gavau tikrai gerą darbdavį ir ačiū Jums, Inga!
Su Alliance for Recruitment susidūriau tiek iš tiek kandidato pusės, kuomet ieškojau darbo, tiek iš kliento pusės, kuomet įmonėje, kurioje dirbu, ieškojome darbuotojų. Įmonės atstovai - tiek konsultantai, tiek vadovai - visuomet bendrauja ir savo darbą atlieka profesionaliai ir greitai. Visada gavau atsakymus į klausimus, mano poreikiai buvo išgirsti ir lūkesčiai - patenkinti. Vienareikšmiškai tai yra viena geriausių personalo atrankos įmonių Lietuvoje - teko bendrauti su daugeliu, įsikūrusių Lietuvoje ir tik AfR taip gerai rūpinasi savo klientais.

Ypatingai noriu padėkoti konsultantei Ievai už itin profesionalų darbą.
Pastaruoju metu aktyviai ieškojau darbo ir dalyvavau keleto atrankos agentūrų interviu. Maloniai nustebino Alliance for Recruitment komanda, kuri išsiskiria požiūriu į asmenį, kuris dalyvauja atrankoje, nesijauti statistiniu vienetu, po pokalbio jautiesi gerai, visada gauni grįžtamąjį ryšį. Linkiu sėkmės komandai ir ačiū!
Tai komanda, kuriai visų pirma, labai trūksta profesionalumo. Pradedant nuo to, kad skambina vis kitas konsultantas ir klausia, kuo paskutį kartą baigėm pokalbį su kitu jų konsultantu, ko neturėtų būti sistemingai renkant ir tvarkant informaciją apie potencialius kandidatus, tęsiant tuo, kad atėjęs į susitikimą, buvau priverstas laukti 20 minučių, kol konsultantė teiksis ateiti į pokalbį. Pokalbio metu, paprašius plačiau papasakoti apie klientą, kliento reprezentavimas buvo absurdiško lygio - sklaidomi popieriaus lapai ir bandoma nors kažką papasakoti apie įmonę, tokiu stiliumi: "vos ne ką čia dar pasakius". Standartiniai, nuobodūs klausimai, nuolat pertraukiant ir neišklausant iki galo. Pridėkim dar arogantišką bendravimą: "daug čia kandidatų ir atrankų turim", suprask, konvejeriu varom. Po pokalbio, gavau atsakymą, kad esu per aukštos kvalifikacijos. Klausimas Jums: Savo klientams ieškote geriausių, ar bet ko, kas gali atlikti tą darbą už ženkliai mažesnį atlygį?
Bendravau su Alliance dėl kelių darbo pasiūlymų programuotojams. Ne visi tiko, bet visi buvo top darbdavių ir plius minus pagal mano norus ir galimybes. Trečias kartas nemelavo ir dabar sėkmingai dirbu superinėje kompanijoje. Konsultantai nevisada žinojo atsakymus į techninius klausimus, bet to ir nesitikėjau ir jie visada aiškiai įvardindavo ko nežino ir kada sužinos. Rekomenduoju developeriams.
Pati blogiausia atranku kompanija ko gero ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje, ziauru.
Nepatariu ten eit
2012-07-21 07:24:19 IP 28m86kme
Na tokio lygio aptarnavimo dar nemačiau, jokios kultūros, jokios pagarbos, eit pas juos į atranką tikrai nepatarčiau. Ne taip seniai teko pažįstamam sudalyvaut, tai taip gailėjosi išvis kad ten ėjo. Jau tokios vištos pasikelusios ten sėdi, tai oj oj oj...
Jei susitarei 14, tai nebūtinai tokią ir pakliusi, maža to dar Tave aprėks, kad eini nesulaukęs pakvietimi užeit ir pan.. Grynai sakau nuoširdžiai vištos ten ir tiek, nesuprantu kaip galima, kad tokie žmonės darytų atrankas:)

Nermeka
HireLabas Group

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VAIRUOTOJAMS, VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija 4 a.), LT-92445 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...
Galimybių arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

J. Bidenas pasikalbėjo su V. Putinu: išreiškė paramą Ukrainos suverenitetui ir susirūpinimą dėl A. Navalno 01-26 21:53
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas pasikalbėjo telefonu, antradienio vakarą pranešė Kremliaus spaudos tarnyba ir Baltieji rūmai.
Kauno savivaldybė siekia perimti Linkuvos dvaro teritoriją
Kauno savivaldybė siekia perimti Linkuvos dvaro teritoriją 01-26 20:22
Kauno miesto savivaldybė rengiasi perimti Šilainių mikrorajone miesto pakraštyje esančio Linkuvos dvaro teritoriją – tokį sprendimo projektą ruošiamasi teikti Kauno savivaldybės tarybai.
JAV Senatas patvirtino A. Blinkeną valstybės sekretoriumi
JAV Senatas patvirtino A. Blinkeną valstybės sekretoriumi 01-26 20:14
JAV Senatas antradienį lengvai patvirtino Anthony Blinkeną valstybės sekretoriumi, jo kandidatūrą parėmus ir įtakingiems respublikonams.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 22,71 +2,95%
American Express 121,15 -3,96%