Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Aifa Group, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Aifa Group

Atsiliepimai apie Aifa Group, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Aifa Group, UAB

Rycka88 2017-10-11 22:54:47
As dirbau sainsbury's sandelyje visa vasara ir likau patenkintas. Po svenciu 100% tikrai vel vaziuosiu. Alga gera moka, galiu patikint, kad viskas normaliai.
Labas ar butu imanoma su tavim susisiekti?
Sveiki, ar kazkas planuoja i UK ? vienam kazkaip nesmagu. Rasykit i el pasta Rajma@mail.ru
Atsiliepkit, kam teko dirbti per šią įmonę. Reikia informacijos. El.paštas mirtiesženklas@inbox.lt arba fb - Rūta Jutelytė
per juos siemet turejau gera sezonini darbuka Anglijoje, vienintelis nesusipratimas jog ipirso kelione TRANSPAULES keleiviniu autobusu, ilaipinant vienas vairuotojas man besigincijant ibruko i lagamino kisene skardine tabako, o atvykus iki tikslo pradejo verkslent kad kiso 2 skardines...NEKELIAUKIT SU TRANSPAULE
sveiki,
mastau vykti i olandus arba UK, norvegus sausio-vasario menesi 2017m. vienam kaskaip nedrasu ieskau kas drauge kaska mastot?
lauksiu info
echo19830314@gmail.com
Vasarą tryse važiavome per šią įdarbinimo agentūrą dirbti į Angliją. Pasirinkome London miestą. Mes dviese kalbėjom angliškai gan gerai, tai dirbom spaustuvėje (lankstėm dėžutes, klijavom lipdukus) ir dar plius siuntė į drabužių sandėlį iškrauti furas, o panos kabindavo juos ir skanuodavo etiketes. Kitas draugas nelabai angliškai mokėjo, tai jį persiuntė į maisto sandėlį (pakuodavo ir kraudavo prekes), o vakarais kviesdavo į banketus dirbti. Darbo turėjom daug. Šiaip Londonas labai didelis miestas, bet pripranti. Pradžioj reikėdavo nemažai važinėti iki darbo, bet po to perkėlė į kitą namą kuris buvo arčiau. Įspūdžiai tikrai geri. Rekomenduoju. Laurynas 19 m. Vilnius
Katerina 2016-05-20 16:08:28
Labas, parašyk man į paštą katiavarenik@gmail.com, nes aš planuoju išvažioti birželio 15 diena :)
norejau Jusu paklausti ar patikima agentura?
Sveiki, gal kas vaziuojate per sia agentura birzelio 24 diena? Butu malonu susipazinti ir kartu pasisneketi :) skirmixas11@gmail.com
Tadas 2015-06-09 20:29:49
Sveiki gal kas per sia firma vaziuoja i uk birzelio 19d.? Butu idomu susipazinti
Sveiki as planuoju vykti birzelio pab. Kontaktai abasijokaite@gmail.com
camilla 2016-05-18 15:01:13
Sveiki gal kas gali placiau parasyti apie sia agentura? Ir gal kas noretu kartu vaziuoti nuo birzelio 17 esu is panevezio
Ar patikima si agentura?
Sveiki, planuojam per sia firma birzelio 19 vaziuoti dirbti, labai noreciau, kad kas normaliai parasytu savo patirti ar tikrai viskas taip grazu ir gerai kaip sneka imones direktorius. Rasikyt el pastu rolandasmavrin@gmail.com
sveiki gal kas isvyko per sita imone gal galite parasyti ar nera apgaules labai aciu
Labas.Noreciau per sia fima pabandyti nuvziuoti padirbeti, Bet vienai truputi nedrasu.Gal kas noretu prisijungti? Noreciau vzuoti kovo 20 d. Man 40 metu.tvarkinga pareiginga, rami..bet nemoku anglu kalbos.Gal kokia mergina ar moteris noretu vykti kartu?Noreciau pirma pati ismeginti, o veliau vasari issiusti viakus padirbeti jei su ta firma viskas gerai.Jei kas susidomejote rasykite pivoriaska@gmail.com
kokia cia dar rimta firma jei trina komentarus melagiu firma tiksliau but galima pasakyt
Ketinu 13 d. vykti per sia agentura, pokalbyje labai graziai kalbejo, garantavo idarbinima ir pagalba, kaip pirma karta truputi yra baimes, bet uz tokius pinigus tikekimes bus saziningi ir atliks savo ipareigojimus:) Visi zmogeliukai, kas vykstat 13d.butu smagu susipazinti, gal teks kartu gyvent:)
labas visiems mes su draugu vykstame vasario 13d prisiskaiciau visko net nezinau kuo tiketi gal yra vykstanciu sia diena but malonu pabendraut. mano akimis firma yra patikima viska paaiskino aiskiai ir suprantamai jokiu apgavyciu neyzvelgiau
Agentura pateike darbo vieta i Londona moving company, realiai dirbu su baldais. Mano sutartis sudaryta kol kas 3 menesiams, nes bandomasis periodas. Alga 7.5 svaru per valanda, bet supervaizeris zadejo pakelt po menesio. Alga moka kas sestadieni. Norma viskas. Ziuresiu kas bus po tu 3 menesiu, bet manau turetu mane pasilikt.
edvardas 2014-12-04 05:25:37
Jei galima plauciau apie sia firma?mes su draugu vaziuosim?ir baisu prisiskaitinejus, tokiu komentaru?
Mano sunus isvaziavo praita savaite ketvirtadienio vakare. Juos sestadieni pasitiko ir apgyvendino name. Namas sake svarus ir tvarkingas. Savaitgali agentura nedirba, todel niekas ju ir nedarbino. Pirmadieni registravo tik pasu kopijas i agentura, tai visa diena dar laisva buvo. Antradieni ryte jau buvo apmokymuose ir pasirase darbo sutarti. Realiai pradejo normaliai dirbt tik siandien. Tai va taip ir gaunas, kad keleta dienu formalumai visi uztrunka, bet agentura apie tai informuoja. Jokiu pretenziju agenturai neturiu, tiesiog reikia turet kantrybes kol viska sutvarko ir nepanikuot anksciau laiko. Tai va tiek galiu pasakyt kitiems skaitytojams.

Nuomoniu daug net sunku susidaryti ta vieninga nuomone.Zadu vaziuoti padirbeti i anglija tik nezinau dar ar per sia agentura, gal kas turit kokiu kitu minciu, ieskau kompanjono, \. Esu pats is siauliu, Parasykite dr.stankevicius@gmail.com. Sekmes visiems.
laba diena. mes isvaziavom preita savaite. Londone dirbam moving company su baldais. Moka 7, 5 i valada plius 9.35 uz overtime. darbo yra pakankamai galit vaziot, anglu kalba biski tik reikia suprast.
Sveiki. As pries 3 metus vaziavau i vistienios fabrika netoli Norwich miesto. Tada dar algos mazesnes buvo, ziuriu dabar minimumas stipriai pakilo. Blogai, kad agentura negarantuoja kaimynu geru, pats turi terliotis, nes kai kurie nesupranta tokio zodzio kaip ramybe. Teko prasyt ir persikelt i kita nama. Darbas kaip darbas buvo, nieko nepasakysi. Vaziuosiu kitais metais jei vietu bus. Bendrai paemus viskas gerai buvo. (Tomas)
Ausra K. 2014-11-23 18:10:52
As 26d. skrendu su ryanairu i Londona. Jau dirbau spaustuvej ir galiu patvirtint, kad agentura sazininga ir niekad nebuvo jokiu problemu bent jau man tai tikrai. Antra karta nemokamai darbins. Aciu
Labas Aušra, gal galetum man parasyti i email savo tel. nr. noriu truputeli suzinoti informacijos apie ta darba spaustuveje. dinutis123@gmail.com. Busiu labai dekinga.
Vaidas 2014-11-01 13:12:47
As vaziuoju jau antra karta, pries tai buvau ir dirbau Asda sandelyje. Likau labai patenkintas agenturos darbu. Namas puikus, darbas salia namu visai buvo, alga labai gera. Na zodziu viskas buvo labai gerai suorganizuota. Antra kart veza nemokamai. ACIU JUMS

Su pagarba,

Vaidas V.
Mano labai geras draugas isvaziavo per sita firma, jau visa menesi dirba Londone maisto sandelyje. Galiu patvirtint, kad Londone gerai idarbina. Jis labai patenkintas. Vaziuoju sausio menesi ir as.
Nezinau kokios idarbinimo salygos, bet man sake gali rinktis kur nori vaziuot. Tai spaustuve irgi geras varijantas atrodo. Tik va del kalbos neaisku.Nu dar nezinau. Agentura gali perkekt is vieno darbo i kita, taj labaj gerai.
Gerda 2014-10-14 14:17:04
Sveiki visi.Buvau vasara išvykusi padirbėti į gėlių ūki netoli King's lynn. Darbas labai geras nesunku, kadangi visos gėles auginamos ant stalų, ūkis labai modernus. Aš su drauge buvome vieninteles studentės lietuvės ir keli lietuviai vaikinukai, kiti lenkai, ir latvių nemažai. Uždarbis nebuvo didelis, bet pavyko susitaupyti. Jeigu kas nori gero darbo rekomenduoju gėles, aišku pinigų labai daug nepritaupysit, bet ir nugaros lenkt nereikės. Agentura tikrai patikima.
Pavasari vel veza i geliu uki tik idomu kada vel rinkti zmones prades. Esu dirbus prie 2 metus ten ir tikrai labai modernu viskas. Grafikas pamaininis, darbas fiziskai nesunkus buvo. Antra karta vaziuojant agentura veza nemokamai taj kodel gi neoadinaudot proga.Aciu. Tatjana
As vaziavau antra kart ir nieko nemokejau... tikrai labai keista, nes neprase jokiu pinigu. Dave gera darba ir nama. Nepazystu jokiu pasikelusiu ir nedare jokios nesamones.. viskas tikrai gerai buvo.. aciu vytas
Regis klistat, teismai vyksta, net dabar...
Rasineja ziuriu visokie neaiskus kad kazka kazkur kazkas tipo "apgavo ". Tai kodel neraso savo vardo pavardes? Jei mane apgautu taip ir rasyciau. Idomu kodel tada i teisma nesikreipia o cia kazkur raso?- ogi todel kad niekas neapgavo, tiesiog nepatinka kazkokios salygos. Vat ir atsakymas. " Apgautieji " tik kazkodel sitam puslapi vaidenasi :))). Gal jau uztenka rasyt nesamones? Jeigu firma dirba daugiau nei penkis metus vadinasi viskas gerai, nes per tiek laiko jau senai uzdaryta butu jei apgaudinetu. Jei firma randasi ne kazkokioj landynej o turi bent padoru ofisa ir bent jau kelis darbuotojus irgi labai daug ka reiskia.
Na ir pabaigai : sita firma dirba labai senai, neturi jokiu isiskolinimu (pagal sodros duomenis), dirba 3 darbuotojai, teismu jokiu nevyko per visa egzistavimo laikotarpi. Taigi nematau cia nei vieno "apgauto", o del nepatenkintu kazkokiom salygom tai ju visada atsiranda (paziurekit kiek pvz ant Girtekos prirasyta, o firma viena didziausiu ir stipriausiu Lietuvoje - is asmenines patirties rasau). Viskas gerai su sita firma, o jei kazkas neatitinka reikia prasyt firmos pataisyti salygas- visur tas pats, visur gi zmones dirba ir klaidu pridaro:). Sekmes darbinantis!
Imone.visa.gyvenima.dirba.saziningai.ir.nieko.nera.apgavus!
p. Vaidai tikiuosi imone pamalonina jus geromis premijomis uz tai, kad visuose internetiniuose portaluose padarote copy paste ir iklijuojate savo teigiamus komentarus.
savo ruoztu noriu pasakyti, kad pasidomejus dar daugiau si imone neturi jokiu sutartciu su jokiomis anglijos imonemis apie atkeliaujanciu zmoniu busima idarbinima, ima pinigus is anksto, nors pagal LR istatymus to daryti negali, jei reiksite nepasitenkinimus, sulauksite grasinimu, o geriausia tai, kad visi aplinkui kvaili, nes ateina pas juos su ausu kamsciais (siulyciau is karto pas juos atejus parodyti, kad turite gydytojo pazyma, jog ausu kamsciu neturite ir klausos sutrikimu taip pat ne) nes jie TIKRAI jums sake kad bus taip kaip jums ir atsitiks: pvz. Jus pasitiks nematomas zmogus arba jus dirbsite darba kurio is tikruju nera ir t.t. Ar tikrai to norite?
Na kaip matau, nepageidaujamus ir agentura istrina, P. Augi nezinau kas Jus toks kad paraset patikrinsit. Skundai Lt daviau savo duomenis susisiekit su manim. Papasakosiu daug idomaus
kas cia kur vaziuot rengias

Su pagarba,

Vaidas V.
renata 2014-10-30 07:52:25
Sveiki ar butu galimybe isidarbinti darzoviu fasavime koks butu jums mokesti
Labas
o tai ko nepaskambini i ofisa ir nepaklausi?ten viska pasakys...
Sveiki ar butu galimybe isidarbinti darzoviu fasavime koks butu jums mokesti
Sveiki ar butu galimybe per jusu firma isidarbinti Anglijoje darzoviu fasavime koks butu mokestis jums
Sveiki. Ziuriu diskusija verda. As visa vasara pradirbau burgeriu sandely. Man pasiseke, nes gerai uzsidirbau ir anglu kalba pralavinau. I sezoninius darbus puikiai idarbina. Studentam vasarai rekomenduoju.
dovi 2014-10-28 15:25:10
o kaip įsidarbinot vykot į įmone ar internetu sutarti sudaret ?
viskas vyksta nuvykus į vieta Vilniuje
o kaip įsidarbinot vykot į įmone ar internetu sutarti sudaret ?
Spaustuvej moka 350 i savaite, atmesk kaxkur nuoma maista ir kazkas 220 lieka. Norma. Uz bank holiday moka 75 svarus i diena tai gali pakelt ir 400 svaru per savaite, tik reik ne alu kalt savaitgali o i darba eit :)
Ignas 2014-10-24 21:24:12
Labuka. Išvažiavę draugai per šią agentūra. Uždirbti duoda spaustuvėj pas antaną su gražina neblogai. Po 220 per savaitę. Tik kad gyvenimo salygos prastos. Bet galvoju nu ir kas? Nu ir kas? Svarbu uždirbt eina :)))))))
labas 220 lieka atskaiciavus pragyvenima ir mokescius?ar aplamai i savaite 220 svaru duoda uzdirpti?
as vaziuosiu i spalio 31, kas dar vaziuos? parsykit orgb28@inbox.lt
VYTAS 2014-10-22 20:44:13
As vaziavau jau du kartus per sita agentura. Tai gerai tai kad moki tik viena kart, nes kitus kartus nemokamai gali vaziuot. Didelis pliusas agenturai. Dekui !
o koki darbą dirbai jai ne paslaptys?

Nermeka
DARBUOTOJŲ NUOMA

Adresas: Vasaros g. 24, 3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas – tai šiuolaikiška įdarbinimo agentūra siūlanti lengviausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia vertybė, tačiau personalo atranka atima daugybę laiko, todėl mūsų tikslas yra sutaupyti klientų resursus...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
SIDC LT
Statybos projektai, metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba

Adresas: Minijos g. 159-122, LT-93290 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; gamyba; laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; statyba.
2010 m. įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „SIDC LT“ savo veiklą pradėjo kaip kvalifikuota personalo nuomos įmonė. Tarptautinę komandą sudaro daugiau kaip 400 specialistų. Sparčiai besiplečianti įmonė gali Jums pasiūlyti platų kokybiškų paslaugų spektrą: Statybos projektų įgyvendinimą (ranga ir subranga), Pramoninių...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Tarp kandidatų į prezidentus populiariausias išlieka G. Nausėda
Tarp kandidatų į prezidentus populiariausias išlieka G. Nausėda 02-23 08:33
Tarp kandidatų į prezidentus daugiausiai palaikymo sulaukia ekonomistas Gitanas Nausėda, už jo rikiuojasi parlamentarė Ingrida Šimonytė ir premjeras Saulius Skvernelis. Partijų reitinge pirmauja...
Šiandienos burtažodžiai rinkodaroje – duomenys ir jų analizė
Šiandienos burtažodžiai rinkodaroje – duomenys ir jų analizė 02-22 22:59
Ieškant teisingiausios komunikacijos ar rinkodaros kampanijos, reikia vis grįžti prie esamos verslo situacijos supratimo ir reikiamos krypties išsigryninimo, remiantis tyrimais. Gera kūryba turėtų...
Kodėl bendrovės įsivelia į melo pinkles
Kodėl bendrovės įsivelia į melo pinkles 02-22 22:52
Meluojančios bendrovės praranda pasitikėjimą, o su juo ir dalį pajamų bei pelno. Tačiau kai kurioms įmonėms meluoti yra norma. Tyrėjai teigia, kad taip yra dėl kelių priežasčių.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Coca-Cola 45,28 -1,26%