Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB 700LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 700LT

Atsiliepimai apie UAB "700LT"

700.LT KELIONĖS VEŽA
Parašyk savo nuomonę apie UAB "700LT"

Keliavome ne vieną kartą į Jūrmalą.Gide Balanda tikrai išmano savo darbą.Kodel nėra tokių vienos dienos kelionių į Liepoją?
Dabar toks metas, kai kažkur toli yra keblu keliauti, tai gal reiktų išnaudoti daugiau galimybių pas kaimynus, galetų būti savaitgalis ir su nakvyne.Vasarą smagu pajūry, o kai dar kažką pamatai naujo, smagumėlis...:)
Noriu padekoti uz puikia kielione JELGAVA- JURMALA ivykusi 2020/06.27.esu labai dekinga gidei BALANDAI ir vairuotojui EDGARUI- jie neprekaistingai daro savo darba.dideli jums ACIU,
Ilona 2020-06-16 10:16:23
Miela pakeleive, (nors ne visai miela papuolė), dėl valandos ir visų saugumo gadinti nuotaiką ir ramybę pusei autobuso? Tikiuosi Jūsų nesutiksiu kitose kelionėse.
Nežiūrint, kad mane sunervinote, linkiu Jums visapusiškos sėkmės.

Ilona
Ačiu Ilona
Nežiūrint, kad mane sunervinote, linkiu Jums visapusiškos sėkmės.

Ilona
Irma Mickevičienė
2020-02-17 11:30:08 IP 28mesl4r
Šių metų vasario 15-16 keliavome į Varšuvą, kelionė super, ir eilinį kartą įsitikinau, kad Gidei Stasei (iš didžiosios raidės)nesvarbu kokia šalis, koks miestas, ši ponia savo darbą atlieka 100.Dabar su draugais laukiam kuo greičiau kelionės Sankt Peterburgą.
Stasele jūs nuostabi.
Irena Jagelavičiūtė
2020-02-09 16:48:40 IP 5cgu8mjp

Š.m. vasario 08d. važiavau į Stintų šventę. Kelionė labai patiko. Tiek gerų emocijų,
Norėčiau padėkoti mūsų gidei p.Nijolei, taip pat autobuso ekipažui, Norėčiau pasiūlyti, kad kelionė būtų be Klaipėdos. Daugiau laiko šventėje ir Palangoje.
Linkiu jūsų įmonei sėkmės.

Irena
Kelionės gidė visiškai atlieka darbą ne profesionaliai. Keliones metu kalba tokius dalykus, kaip vietas kur įsigyti alkoholį, skonio bei talpos rekomendacijos, kur geriau, , nueiti prigerti, kaip prasinešti alkh. gėrimus, , ir kt. nederamus gidui šnekėti dalykus.
Kelionės metu normalaus grafiko nesugebėjimas sudaryti, laiko keitimai be pranešimų/įspėjimo iš anksto. O grįžtant, sausio 1 d., pakeitus grįžimo laiką, , gidė, , mūsų NESUGEBĖJO informuoti nei sms žinute, nei skambučiu (kontaktinis telefonas turėtas), atvykus prie autobuso sulaukėme pašaipas iš šitos vadinamos gidės kaip mes vėluojam ir plojimais prieš visą autobusą stengėsi sugėdinti mus už vėlavimą. Paklausus gidės, kodėl nesugebėjo informuoti mūsų dėl laiko pokyčių, sulaukėme tik menko numykimo, , tai va, ,. Kyla klausimas, dėl gidės pareigingumo. Ar šitas žmogus, vardu Ona, sugeba tik suteikti rekomendacijas susijusias su alkoholio įsigyjimu ir pranešimu. Apie gėrimus autobuse jau net nekalbu. Užklasines veiklos sugalvojimas-naktiniai vežiojimai iš miesto į viešbutį autobusu. Niekam nerekomenduočiau šitos gidės Onos kelionės metu.
gintaras markevicius
2020-01-01 23:51:34 IP 2e7r419c
naujieji metai Rygoje, katik grizome, vairuotojas Mindaugas-jo taktiskumas ir paslaugumas kompensavo su kaupu nelabai kokii ora, vadoves Virginijos zinios apie Rygos senamiesti, netgi apie kiekviena pastata stebetinai profesionalios, kai kur paskubejom-kai kur palaukem, bet buvo viskas labai saunu, patenkinti 100 proc. aciu
Prieš Kalėdas lankėme Gdanską ir Malborką. Dar neišblėso šio nuostabiai papuošto miesto vaizdai, kalėdinės mugės. Tariu didelį ačiū už puikią kelionę "700LT", ypač nuostabiai vadovei Balandai ir vairuotojams (Tadui, kito vardo neprisimenu)
Gidė Balanda - visada su nuotaika, labai taktiška, įdomiai ir vaizdingai pasakoja, negailėjo savo laisvo laiko ir lydėjo Gdanske visur, kur užsimanėme. Kitą dieną aplankyta Malborko pilis paliko didelį įspūdį. Taip pat gidė pasirūpino ausinėmis su anglų k. jaunimui nemokantiems rusiškai. Apie viską buvo pagalvota! Dar kartą dėkoju, linkiu sveikatos, sėkmės kitais metais visai komandai!
Kelionė 2019.12.14 po kalėdinę Varšuvą su 700.lt ir gide Ona buvo nuostabi ir nuteikė šventiškai. Gidė Ona visapusiškai suderino gebėjimą sudominti lankytojus įvairiais objektais net dviejų ekskursijų metu, ir charizmą, ir žmogišką dėmesį visais keliautojais. Ji - tikras energijso, geros nuotaikos užtaisas. Sėkmės 700lt ir gidei Ona - kuo daugiau nuostabių bendradarbiavimo projektų :)
Sveiki. Dėkui!!! Kelionė " Operos fantomas su apsilankymu Balstogėje ir Supraslėje" 09-10 lapkričio, buvo puiki. Miuziklas nuostabus, net ir nesuprantant lenkų kalbos įspūdis pranoko lūkesčius. Vadovė Stasė labai šauni, geranoriška ir savo darbą išmananti gidė. Viešbutis naujas, tvarkingas miesto centre, todėl buvo puiki galimybė "panaktinėti".
Ikonų muziejus paliko visus sužavėtus.
Viso kolektyvo vardu (20 keliautoju) DĖKUI ir iki kito karto.
Noriu pasidalinti savo įspūdžiais apie kelionę į Varšuvą.Tai buvo pirma kelionė su kelionių agentūra, todėl viska buvo nauja ir įdomu. Išvykome iš Kauno dideliu gražiu autobusu. Pasirodė keista, kad vairuotojas vienas. Gidė prisistačiusi Afroditės vardu mus šiltai priėmė ir mes išvykome. Pirmas sustojimas buvo pasienyje ir gidei pasiūlius susitvarkyti visus “nykštukų” reikalus visi jos paklausėme. Aikštelėje stovėjo dar penki turistiniai autobusai ir vienas veikiantis tualetas. Aišku reikalų tvarkymas užtruko. Kitas sustojimas papūsryčiauti ir atsigerti kavos irgi truko ilgiau negu planuota, nes “greita” kavinės darbuotoja pasirodė visai nenusiteikusi skubėti.
Paskui tęsėme kelionę link Lenkijos sostinės ir gidė mums papasakojo trumpą šalies istoriją, padejavo, kad grupė didelė, dar pasidalino savo mintimis, kad Lietuvoje trūksta jaunų kunigų ir mes sėkmingai pasiekėme Varšuvą. Atvykę prie karalių rūmų mes išbėgome iš autobuso paskui gidę ir pavijome ją tik rotušės aikštėje kur ji sustojo atsikvėpti ir kažką papasakoti. Sakau, , kažką, nes ką ji kalbėjo girdėjo tik pirmos eilės kitiem sekėsi sunkiau. Ilgai neužtruke pasileidome toliau po senamiestį ir jį greitai prabėgome trumpam sustodami nedidelei informacijai. Aplankę visus privalomus objektus susirinkome rotušės aikštėje ir gidei pasakius, kad turime pusvalandį laisvo laiko sutarėme susitikti prie Koperniko paminklo ir visi kartu keliauti į muziejų. Gidei pasakius, kad muziejų teks susirasti patiems nusišypsojome ir palaikėme tai juoku. Bet pasirodo ji nejuokavo. Pusvalandis prabėgo greitai ir mes sutartu laiku buvome numatytoje vietoje, bet ten jau nieko nebuvo. Pasileidome ieškoti muziejaus ir pavėlavę kelias minutes įėjome vidun. Bet gidės ten jau nebebuvo, o su ja ir įėjimo bilietų. Supratę, kad mūsų visos kelionės tikslas gali nueiti šuniui ant uodegos puolėme skambinti gidei. Po trečio skambučio įsijungė pašto dėžutė ir paprašė palikti žinutę. Jau sunerimę susiradome sutartyje firmos 700 lt atstovo numerį ir jam paskambinom. Ačiū jam jis perskambino greit ir pažadėjo problemą išspręsti. Tikrai po 20 minučių gavome žinutę “Aš taip pat negaliu jai prisiskambinti.” Po pusantros valandos blaškymosi ir ieškojimo kitų būdų kaip patekti į muziejų supratom, kad į muziejų nepateksime, nes bilietų tai dienai jau nebuvo, išėjome pasivaikščioti po Varšuvos senamiestį.
Praėjus dar valandai paskambino gidė ir pasiteiravo ar gali mums kuo padėti, ir paaiškino, kad laukė mūsų prie įėjimo tik mes jos nepastebėjome... ir taip 1, 5 val. vieni kitų nepastebėjom, nors ir kiti lietuviai skambino jai iš savo telefonų, bet deja tik balso paštas.
Kad nekiltų dar kokių nesusipratimų grįžtame į autobusą ankščiau ir laukiame susirenkant visų keleivių, kad vyktume namo. Sutartą 20 val.susirinkę keleiviai išgirsta iš autobuso vairuotojo, kad jis niekur nevažiuos, nes pagal reglamentą turi dar stovėti vieną valandą. Sėdime valandą autobuse. 21 val. užvedus autobuso variklį pasigirsta ovacijos ir mes išvykstame. Visi pavargę ramiai ilsimės ir neatsargiai teiraujamės kaimynų ar būtinai salone turi degti tokia ryški šviesa. Mums paaiškina, kad taip turi būti. Pravažiavus dar 50 kilometrų einame klausti vairuotojo, , gal galėtų šviesą nors kiek prislopini, bet sulaukiame atsakymo, kad ne ir jei nepatinka galime užsimerkti. Bet po kiek laiko šis geras žmogus persigalvoja ir šviesa užgęsta. Mes jam audringai plojam už jo žygdarbį. Ramiai ilsimės ir su vėjeliu pralekiam planuotą stojimą Lodzėje. Sustojame Augustave, nes vairuotojui pagal reglamentą reikia pailsėti. Pailsėję išvažiuojame ir vairuotojas nusprendžia, kad mums irgi ilsėtis nereikia palieka šviesą salone, kad mes dalintumėmės kelionės įspūdžiais juk tik antra valanda nakties kas tokiu laiku miega?
Vos tik kirtę sieną vėl stovime ir laukiame kol vairuotojas pailsės. Ir po 7 val. - mes namie.
Labai Ačiū kelionių agentūrai 700lt už pamoką, kad kelionių agentūrą reikia rinktis labai atsakingai, Po visiškai sugadinto savaitgalio kitą kartą keliaujant labai pagalvosime ką rinktis.
Rašau ne kelionių agentūrai 700lt, nes ji nelabai ir atsakinėja parašiusiems, rašau kitiems žmonėms kurie susigundys žema kaina. Labai pagalvokit ar verta sumokėti pinigus ir patirti nusivylimą, kaip mes šioje kelionėje su vaikais.
Varšvos kerai 2019-10-13.
Gero tiek, kad gidas buvo puikus, o Varšuva graži. Kelionės aprašyme buvo skelbta, kad iš Varšuvos išvykstame vakare...DĖMESIO - vakare buvo 15 val. Nejuokinkit žmonių. Laabai didelė nepagarba, kodėl meluojate.
2019-10-12 buvau kelionėje, , Varšuvos kerai". Gidas buvo fantastiškas, labai maloniai bendravo su turistais. Per trumpą laiką sugebėjome pamatyti labai daug! Pats administracijos darbas labai kokybiškas, atsižvelgia į kliento norus ir stengiasi visus juos įvykdyti. Būtent šią kelionę rekomenduoju tiems žmonėms, kurie mėgsta greitą gyvenimo tempą!
Sveiki. 2019 09 28 važiavome į Karaliaučiaus kraštą. Likome labai patenkinti, parsivežėme puikių įspudžių. Autobusas geras ir patogus, vairuotojai paslaugūs ir geranoriški, gidė Nijolė puikiai mumis rupinuosi, buvo kantri, maloni, stengėsi atsižvelgti į kiekvieno pageidavimus ir norus, idomiai pasakojo. Gal tik reikėtu ryte ankščiau išvažiuoti, kad kuo greičiau muitinę praėiti, tada ir laiko ekskursijoms liktu daugiau. Ačiū jums labai, o ypač šaunei mūsų gidei.
Keliaujam nepirmą sykį su šia kompanija. Vakar parvažiavom iš kruizo Ryga-Stokholmas- Ryga - Jūrmala. Super įspūdžiai! Nors lietus vienu metu pylė kaip iš kibiro, pamatėm kas buvo žadėta, dar ir maratono bėgimą Stoholme stebėjom. Gidė labai šauni, organizuota, vairuotojas - taip pat, autobusas patogus, tvarkingas. Ačių 700.LT!
P.S. Žiūrėsim dabar pasiulymus Naujų sutikimui.
Viskas tiko ir patiko. Autobusas geras, gidė superinė. Programa išpildyta.
Puiki kelionė, liko patys geriausi įspūdžiai po kelionės Diena Jūrmaloje! Gauti tiek daug įspūdžų ir profesionalią gidę už tokią kainą yra fantastika! Organizavimas labai sklandus. Ačiū! Mano pirma kelionė su 700.lt, bet tikrai ne paskutinė!
Keliavome su šeimyna į Vilko guolį. Kelionė labai patiko. Gidas Arvydas suteikė daug žinių, vietinė gidė buvo nepakartojama. Tikrai rekomenduoju apsilankyti visiems. Autobusas apynaujis, su rozetėmis. Jau planuojame ir kitą kelionę su Jumis :)
Noreciau suzinoti kokie autobusai-kiek jiems metu, ar jie komfortabilus ir pritaikyti ilgoms kelionems.Ar patogios sedynes-atsilenkia, nesiauros.Noretu vaziuoti senjoru grupe.Gal tik gali vaziuoti ekstremalai, kurie sedi ant tabureciu bei snaudzia ten kur priseda.?Ar viduje nera variklio triuksmo bei kuro kvapo ir dulkiu.Ar nekiauras stogas-nebega vanduo lyjant.Jau ruduo...
2019-08-17/18/ kelionė, , Latviškasis pajūris, , - tokiais senais trandaletais/autobusais/ į kelionę neverta važiuoti - sugedo pirmą kelionės dieną ir tai buvo pirmasis deguto šaukštas medaus statinėje...Vairuotojas Stefanas pašalino gedimą/visi stovėjome per karštį šalikelėje/.Gidas Šarūnas tikrai nuoširdus išsilavinęs, tiesiog vaikščojanti enciklopedija...žinių bagažas - 200 proc., bet ekskursijoje norisi labiau koncentruotų konkretesnių ir įsimintinų žinių, o ne žinių lavinos, juk išvažiavome ilsėtis, nesame istorijos-filosofijos studentai...pasigedau konkretumo, pirmąją dieną kažkur vis skubėjome, kažkur nespėjome, bet pagaliau vakare viskas baigėsi laimingai - nakvynė Ventspilyje. Antra diena buvo puiki, pasirodo patys turime pirktis bilietus į Ventspilio pilį/vėl pasigedau gido darbo/, spėjome grįždami išsimaudyti Jūrkalnėje, bet...viena keleivė savavališkai nusprendė atidaryti autobuso stoge esantį liuką/šis atitrūko ir nulėkė ant autobuso stogo/gerai, kad ne ant kitos pravažiuojančios mašinos/...vėl vairuotojui teko darbuotis...lydimi gido dainų grįžome namo...kažkaip praėjo noras su šia agentūra dar kur nors važiuoti, o buvo ir tikrai geresnių kelionių...
Kelionė Marso kanjonai ir Latvijos gardėsiai 2019 08 24
Kelionės gidas Šarūnas kaip buvo nurodyta žinutėje: įlipęs neprisistatė kas toks yra, žmonių sąrašo nesutikrino, nors bent jau Kaune ar Panevėžyje kai visi įlipo kelionių vadovas turi tai padaryti. Nepristatė visos kelionės programos, kada planuojame kur būti. Visą laiką vis minėjo kad netelpam į laiką. Vėluojant į karamelės gaminimo fabrikėlį, jis jiem nepaskambino ir neįspėjo kad vėluosim, o galėjo (nes moteris kuri pasakojo kaip gaminti sakė galėjot paskambinti įspėti).. Karamelės gaminimą aiškino rusiškai, bet grupė buvo įvairi, gidas visiškai nieko neišvertė.. Sustojimų į tualetus šioje kelionėje nebuvo įskaičiuota, todėl pasitaikius progai, tai užtrukdavo, kol vienu tualetu pasinaudodavo visas autobusas (kadangi tualetai nebuvo suplanuoti, todėl ir netilpome į taip minimą gido laiką), išvykus iš Jelgavos kur buvo didesnių parduotuvių, sustojome pakelės parduotuvėje su 2 kasininkėm.. Nei vienoj kelionės dalyje nepaminėjo kiek laiko važiuosim arba kiek kilometrų iki kito punkto. Vykstant lyg Tervetės parko, pinigų iš anksto nesurinko (programoj nurodyta 4 eur o gavosi po 5 eur), kadangi nesurinko, tai stojom visi į eilę nežinodami, neinformuoti, pasirodo jis stovėjo priekyje ir kiekvienas pristovėjęs eilę įdėdavo pinigus, taigi tokiu būdu vietoj planuotų 2 h parke pasivaikščiojimams, gavosi tik 1, 5 h. Beskaitant savo užrašus jis vis pastrigdavo vyduryje sakinio prasmės (geriau tada išvis neskaityti). Į klausimą ar po karjerų dar važiuosime kur nors, atsakė juokeliu "kad gal stosim Panevėžyje, o gal Panevėžiečiai nori važiuoti į Kauną?" po to nieko nepasakė nejuokaudamas, žinoma visi surpato kad jau namų link važiuosime. Bevažiuojant gidas sako (nesuprasi ar juokauja), kad vairuotojo darbo laikas baigėsi. Bet bjauriausia buvo kai pasakė lyg tyčiodamasis "pažiūrėsiu kaip vairuotojas jus išleis į visokius tualetus Kaune, nes manes tai jau nebebus". Prašau daugiau niekur jo į jokias keliones neleisti ir nesityčioti iš žmonių.
Neskaitant gido/kelionių vadovo nesuvokimo, kelionės punktai yra geri ir visai verti aplankyti.
Blogesnės ar labiau varginančios kelionės dar neteko turėti. Keliavome į Tatrus, keturių dienų kelionė 2019-08-16. Visų pirma vairuotojas visos kelionės metu vairavo vienas, be normalių pertraukų ir sustojimų, kas žinoma yra nelegalu ir pavojinga. Autobuso aprašymas visiškai neatitinka jo būklės, nėra nei kur pasidėti daiktų, kavos, nei kojų, net į tualetą nebuvo galima, vairuotojas nemandagus ir neatsižvelgia į keliautojų norus, o ir kondicionierius vienu momentu šaldė, kitu degino. Visos kelionės metu visur bėgome, nedavė laiko nei atsipūsti nei pavalgyti, gidė beveik niekur nevedė ekskursijų, nebuvo pasiruošusi kelionei ir nesuorganizavo sklandaus jos išpildymo, esu labai nusivylusi ir daugiau su šia kompanija nekeliausiu.
700LT 2018-09-04 11:22:04
Laba diena gerb. Liucija, dėkojame už jūsų nuomonę ir išsakytas pastabas. Jas išgirdome ir būtinai atkreipsime dėmesį teikdami paslaugas ateityje. Nuolat stengiamės tobulėti, todėl vertiname kiekvieno kliento išsakytą nuomonę. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt Pagarbiai, 700.LT Kelionės veža
Laba diena, truputį liūdna, kad kelionė i Venspilį buvo tokia pati kaip ir aprašyta šiemet, gidas taip pat labai mažai informacijos suteikė apie miestą.
Kruizas Stokholmas ir Ryga
2019-07-25 21:57:51 IP 28menq25
Neseniai atvykome iš kruizo po Švediją ir Rygą. Puikūs atsiliepimai gidei Balandai iš 700.lt, puikiai asisitavo kiekvieną, atsižvelgia į kiekvieno norus, trumpai tariant Balanda - Gidė iš didžiosios raidės. Rekomenduosim ir kitiems :)
Karolina Slavinskiene
2019-07-11 19:12:11 IP 2ju3ks0a
Laaaabai patiko kelionė į Sankt Peterburgą. Pirmiausiai, į visus klausimus kantriai atsakė gerb. Rytis ir Justas. Tada labai patiko gidė Stasė. Patiko jos organizuotumas, griežtumas - gerąja prasme ir žmogiškumas. Puiki, maloni, "gerietė". Ir, žinoma, apsišvietusi. Tiesiog žinių aruodas. Ačiū dar kartą Jūsų komandai už įspūdžių kupiną kelionę ir... puikias kainas.
Šilutės keliautojų grupė
2019-07-09 17:10:17 IP 2i24rp5k
Su šia agentūra keliavome jau 7 kartą ir niekada nenusivylėme. Kelionė į Sankt Peterburgą (07-03/07-07) buvo tobula visais atžvilgiais: turininga kelionės programa, geri, tvarkingi viešbučiai, profesionalė-eruditė gidė Stasė, geraširdis vairuotojas-džentelmenas Aleksandras, savo žiniomis prilygstantis gidui, ir kaip sakė mūsų grupės kelionės koordinatorė, labai mielas ir rūpestingas agentūros direktorius Rytis. Nuoširdžiai dėkojame agentūrai už šią puikią kelionę! Iki susitikimo kitose kelionėse!
Atostogos sugadintos !!keliones kuponus pirkome pavasari, norejom keliauti iSant Peterburga deja likus savaite malonaus balso bahuriukas pranesa keliones neivyks mainais pasiulo Źagares vysniu festivali APSURDAS.Labai nusivyleme
Ką tik pilni puikių įspūdžių grįžome iš Sank Peterburgo nuostabus miestas tikrai atitinkantis gražiausio miesto vardą. Už viską ką patyrėme dėkingi nuostabiai gidei Staselei kurios didelio optimizmo dėka nejutome nei nuovargio, nei sunkumų.Ši moteris tokia linksma ir be "proto " darbinga, kad skųstis, kad kažkam per sunku būtų tikrai gėda. Nors kelionė nėra lengva labai daug pamatėme ir išgirdome iš Staselės, nes ji turi sukaupusi didelį žinių"bagažą". Dėkoju gerb.direktoriui Ryčiui su kuriuo labai gražiai bendravome organizuodami šią kelionę, Viskas būtų gerai, puikiai parinkti viešbučiai, geras autobusas ko negalėčiau pasakyti apie vairuotojus Antanas Žūkas buvo ypatingai grubus, tiesiog puldinėjo keleivius, Daug keliauju autobusais, tačiau niekada nemačiau tokio grubumo ir nekultūringo elgesio. Pradžioje kelionės paleido reklamą, kad turi karštą vandenį, kad yra tualetas tačiau tuo pasinaudoti niekam neteko.Nenorėčiau daugiau keliauti su vairuotojais kurie nemyli žmonių ir neturi kantrybės.
Peržiūrėjus siūlomas keliones, kainos nedidelės, bet kodėl nėra išvykimo iš Klaipėdos??? Būtų norinčių su Jūsų agentūrą vykti į keliones ir žemaičių, bet išvykimai tik Vilnius, Kaunas, Panevėžys, Marijampolė.....gal būt ateityje organizuosit kelionių išvykimus ir iš Klaipėdos.
2019-04-26 - 2019-04-28 vykome didele kompanija į kelionę Torūnė - Potsdamas - Berlynas - Varšuva. Abu autobuso vairuotojai fantastiški - nebuvo jokių problemų paprašius sustoti ar išlaipinti sugrįžus ne prie Forum palace, o anksčiau. Vykome pakankamai nauju Neoplan autobusu, kuris buvo patogus ir švarus. Gidė Lucija nuostabi savo darbo specialistė ir labai šiltas žmogus.Papildomai mokėjome po 6 eurus už gido paslaugas Potsdame ir Berlyne - nebuvo gaila nei vieno euro, kadangi gidė Lina buvo nepakartojama. Motelis Port 2000 kuklus, bet tvarkingas. Vienintelis minusas, kurį galėčiau pasakyti - keletui teko kambarys, kuriame buvo prirūkyta, bet tai ne organizatorių bėda, o tai, kad Lenkijoje iki šiol leidžiama viešose vietoje ir patalpose rūkyti. Valgėme prie degalinės Orlen esančiame restorane, kuris veikia visą parą ir maistas labai skanus, pasirinkimas įvairiems skoniams. Motelio patalpose yra visą parą veikianti parduotuvė, kur galėjome nusipirkti bet kokių trūkstamų maisto produktų ar daiktų. Esame labai patenkinti nuostabia kelione ir jos organizavimu.
Labai dėkojame už puikią išvyką Venstpilis-Kuldyga-Jūrkalnė! Nuostabi ir supratinga gidė Jolanta, profesionalūs vairuotojai mums leido pažinti šiuos Latvijos miestus ir jų tradicijas. Dėkojame 700.lt už puikius kelionių pasiūlymus!
Vesta Biliakevičienė
2019-03-27 11:00:13 IP 5cd6rmur
Savaitgalį su šia kompanija važiavome į ekskursiją Rygoje. Viskas tiko ir labai patiko, vadovė Balanda, šilta, komunikabili ir energinga, puiki gidė. Autobusas-aukščiausios klasės, net važiuojant pačiose paskutinėse sėdynėse nepykino, vairuotojai greit sureaguodavo jei per karšta ar per šalta. Tikrai rinksimės dar kartą jūsų kompaniją.
Aciu kompanijai uz gerai organizuota kelione i Gardina.Nuostabi vadove kuri pasakojo, patare ir mus priziriurejo.Elegantiski vairuotojai ir zinoma keliones gide.
Aciu.iki susitikimu
Vykome i Varsuva Naujuju Metu sutikimo kelione vienai dienai, su gide Ona.kelione patiko, gide daug pasakojo istorijos apie Lenkija., gavom kiekvienas palinkejima Naujiems Metams, skaite nuostabias poeto Matazinsko eiles.Varsuvoj idomiai pravede ekskursija, patare kurioj kavinej isgerti kavutes.Kartu sutikom Naujuosius aikstej kur vyko koncertas tai dar smagiai praleidom kartu laika.kelione esu patenkinta.Aciu.
Dėl kelionės į Gdanską.
Važiuojam ne pirmą kartą, bet taip prastai dar nebuvo
Visų pirma, kartu važiavo ne gidas, o pavadinčiau jį tik lydinčiu asmeniu: balsą girdėjome tik tada, kai sustodavo autobusas.Nei kur vaziuojam, nei kada busim, jau nekalbant apie kažkokius istorinius įvykius ar vietas...
Paskelbė: pusryčiai 7.00, atsikėlėme, nuėjome, paaiškėjo, kad jie tik 09.00. Atgal vaziuojant iš viso jokios info.
Galvojome grįžtam per Kauną, bet kažxe7kodėl tyliai atsidūrėme Vilniuje. Gidas, pareiškus pretenzijas, atsakė, kad jis nieko nežino.
Atgal važiavo 11 val., bet buvome sustoję tik du kartus.
Naujųjų metų sutikimas Varšuvoje buvo suorganizuotas labai prastai. Tai ne pirma kelio autobusu, tačiau niekad autobusas taip dažnai nestodavo, kaip šios keliones metu (kilo minčių ar šiemet pasieksim kelionės tikslą). Parkavimo vietos ieškojom gal 1-1, 5h, nors gidė turėjo pasidomėti, kurios gatvės bus iždarytos, o kurios ne. Dalis žmonių buvo palikti ekskursijos metu, nes nespejo laiku išlipti iš autobuso. Varšuvos senamiestį apibėgom, o neapėjom. Planavom išvykti 01:00-01:30, tačiau dėl dažnų sustojimų ir ilgai ieškotos vietos parkingui išvykom apie 4:00h. Barai, kavinės ir visos kitos vietos tokiu metu buvo uždarytos, teko laukti autobuse, kol pajudėsim link lietuvos, kai tuo tarpu po saliutų galėjom važiuoti namo. Finale paprašė susimokėti už parkingą, nors mums nepriklausė.
Well, I would like to say many thanks to the 700.lt tour company because of the nice tour that we did for me last Saturday to Warsaw. The guide excellent one more time and the wonderful Christmas light day was wonderful.
Karolina 2018-12-09 13:34:06
Niekam nerekomenduojame!
Likome labai nusivylę visi po kelionės
į Baltarusiją, susitikimas su Kalėdų Senelių....
Organizacija zemiausio lygio.
20 val kelio o ten buvome 2 val., neleido netgi viską apžiūrėti nes laiko nebuvo, jokio laisvo laiko, netgi papietauti nelaido. Vairuotojai važiuoja kaip pašėle, kelio nežinojo....

Totalus nusivylimas nuo L/D, , Gintarelio" kolektyvo.
Laba diena gerb. Karolina, dėkojame, kad pasidalinote savo nuomone ir pastabomis. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Būtinai atsižvelgsime į išsakytas pastabas ir peržiūrėsime kelionės maršrutą, kad situacija nepasikartotų ir keleiviams teiktume tik gerą patirtį. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža
Niekam nerekomenduojame!
Likome labai nusivylę visi po kelionės
į Baltarusiją, susitikimas su Kalėdų Senelių....
Organizacija zemiausio lygio.

Totalus nusivylimas nuo L/D, , Gintarelio" kolektyvo.
Jolanda 2018-12-02 19:45:53
Dėkui vadybai už puikiai suorganizuota kelionę į Rygą, baletas Spragtukas, gražino į vaikystės pasaką, širdį pripildė Šv.Kalėdų džiugesio. Jūsų gidė Balanda yra nuostabi, turinti didžiulį žinių bagažą, puikų jumoro jausmą. Dėkui ir iki kito karto (tai bus berods 8 kartas su Jūsų komanda)
Laba diena gerb. Jolanda, dėkojame, kad vertinate mūsų ir gidų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Ačiū, kad pasitikite ir renkatės 700.LT keliones, tikimės, kad keliausite su mumis ir ateityje! Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža
Alberto Carlos 2018-11-23 19:15:31
I would like to thank to 700.LT Travel Agency because of the great Tour to Riga on which one I went to last Saturday. A really great trip, nice travel by bus and a huge information from the guide Balanda. So, thank you very much and I am sure I will back on another of your trips.

Many thanks,

Alberto Carlos
Alberto, thank you for your appreciation! We always try to do our best and to provide best service to our customers. We are happy to hear that you are pleased with the guide and trip! All the best, 700LT.

Many thanks,

Alberto Carlos
Danguole 2018-11-19 14:31:31
Sveiki, su jūsų organizuojamom kelionem keliauju dažnai. Pirmą kartą teko nusivilti kelione ir gide, važiavome į Rygos šviesų festivalį lapkričio 17 d..Iš Rygos išvykome 19.30 val.nors pats šviesų šau turėjo prasidėti 18 val.Visa Informacija (dėl šviesų jungimo ir išdėstymo) sužinojome iš kitos grupės gido.Kaip paklausėme kodėl taip anksti išvykstame? gide pasakė, kad tai vienos dienos kelionė.Suprantame, bet kitos grupės iš Rygos išvažiavo 21-22 val.Atvykome pažiūrėti šviesų ir jų nematėme.Nesitikejom stebuklo, būtų užtekę tiek, kiek buvo reklamoje.Gide kelionei nepasiruošusi, net iš lapų sunkiai perskaitė, neskaitant to, kad prašė pas turistus padėti rinkti pinigus ir padėti sumoketi už ekskursija Biržuose. Likom nusivylę.
Laba diena gerb. Danguole, dėkojame už jūsų nuomonę ir išsakytas pastabas. Jas išgirdome ir būtinai atkreipsime dėmesį teikdami paslaugas ateityje. Apgailestaujame, kad nepatenkimome Jūsų lūkesčių. Nuolat stengiamės tobulėti, todėl vertiname kiekvieno kliento išsakytą nuomonę. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt Pagarbiai, 700.LT Kelionės veža
Irena 2018-09-23 19:24:39

Dėkoju už nuostabią kelionę į Jurmalą 09/22. Vairuotojas Ramūnas SUPER.

Irena
Laba diena gerb. Irena, dėkojame, kad vertinate mūsų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža

Dėkoju už nuostabią kelionę į Jurmalą 09/22. Vairuotojas Ramūnas SUPER.

Greta 2018-09-11 05:24:55
Patiko kelione I Latvija. Ekskursijos vadove buvo labai draugiska ir gebejo linksmai ir idomiai dalintis savo ziniomis apie ekskursijos objektus. Paliko ypatingai Gera ispudi nes gide Stase puikiai atliko savo darba !!! Aciu.

P.s. grizciau keliauti su 700lt vien del Stases
Laba diena gerb. Greta, dėkojame, kad vertinate mūsų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža
Swedbank, AB 2018-09-10 17:13:56
Jau nebe pirmą mūsų kolektyvas keliauja su 700.LT. Šįkart lankėme Taliną ir Saremos salą. Išskirtinis AČIŪ Ryčiui Pavolui už ypatingai geranorišką požiūrį į klientą, malonų bendravimą ir atsidavimą darbui. Per 700.LT keliaujame vien tik dėl jo šilto ir rūpestingo bendravimo. Rytį ne kartą rekomendavau ir savo kolegoms. Puiki gidė Nijolė negailėjo informacijos, kurią apie lankomus objektus pateikė įdomiai, vaizdingai ir nenuobodžiai. Dėkingi ir mūsų vairuotojams iš Kautros - Irmantui ir Evaldui - mandagūs, išlaikyti ir paslaugūs. Kelionė puiki, grįžome geros nuotaikos, pailsėję ir su įspūdžiais!!!
Laba diena, dėkojame, kad vertinate mūsų darbuotojus ir jų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: oro transportas, aviacija; keleivių pervežimas; kelionės.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...

JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo
JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo 08-06 21:35
Jungtinės Valstijos ateinančią savaitę pateiks Jungtinių Tautų Saugumo Tarybai rezoliucijos projektą, kuriuo numatoma pratęsti ginkluotės pardavimo Iranui embargą, nors tokiam žingsniui nepritaria...
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy"
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy" 08-06 19:40
Kauno centre atidarytas pirmasis Baltijos šalyse tarptautiniam tinklui "Marriott" priklausančio ženklo "Moxy" viešbutis.
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE 08-06 19:32
Lietuva ketvirtadienį gavo oficialų patvirtinimą, kad į Astravo atominės elektrinės (AE) pirmojo bloko reaktorių pradedamas vežti branduolinis kuras, pranešė Valstybinė atominės energetikos saugos...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%