Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB 700LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę 700LT

Atsiliepimai apie UAB "700LT"

700.LT KELIONĖS VEŽA
Parašyk savo nuomonę apie UAB "700LT"

Peržiūrėjus siūlomas keliones, kainos nedidelės, bet kodėl nėra išvykimo iš Klaipėdos??? Būtų norinčių su Jūsų agentūrą vykti į keliones ir žemaičių, bet išvykimai tik Vilnius, Kaunas, Panevėžys, Marijampolė.....gal būt ateityje organizuosit kelionių išvykimus ir iš Klaipėdos.
2019-04-26 - 2019-04-28 vykome didele kompanija į kelionę Torūnė - Potsdamas - Berlynas - Varšuva. Abu autobuso vairuotojai fantastiški - nebuvo jokių problemų paprašius sustoti ar išlaipinti sugrįžus ne prie Forum palace, o anksčiau. Vykome pakankamai nauju Neoplan autobusu, kuris buvo patogus ir švarus. Gidė Lucija nuostabi savo darbo specialistė ir labai šiltas žmogus.Papildomai mokėjome po 6 eurus už gido paslaugas Potsdame ir Berlyne - nebuvo gaila nei vieno euro, kadangi gidė Lina buvo nepakartojama. Motelis Port 2000 kuklus, bet tvarkingas. Vienintelis minusas, kurį galėčiau pasakyti - keletui teko kambarys, kuriame buvo prirūkyta, bet tai ne organizatorių bėda, o tai, kad Lenkijoje iki šiol leidžiama viešose vietoje ir patalpose rūkyti. Valgėme prie degalinės Orlen esančiame restorane, kuris veikia visą parą ir maistas labai skanus, pasirinkimas įvairiems skoniams. Motelio patalpose yra visą parą veikianti parduotuvė, kur galėjome nusipirkti bet kokių trūkstamų maisto produktų ar daiktų. Esame labai patenkinti nuostabia kelione ir jos organizavimu.
Labai dėkojame už puikią išvyką Venstpilis-Kuldyga-Jūrkalnė! Nuostabi ir supratinga gidė Jolanta, profesionalūs vairuotojai mums leido pažinti šiuos Latvijos miestus ir jų tradicijas. Dėkojame 700.lt už puikius kelionių pasiūlymus!
Vesta Biliakevičienė
2019-03-27 11:00:13 IP 185.127.1.51
Savaitgalį su šia kompanija važiavome į ekskursiją Rygoje. Viskas tiko ir labai patiko, vadovė Balanda, šilta, komunikabili ir energinga, puiki gidė. Autobusas-aukščiausios klasės, net važiuojant pačiose paskutinėse sėdynėse nepykino, vairuotojai greit sureaguodavo jei per karšta ar per šalta. Tikrai rinksimės dar kartą jūsų kompaniją.
Aciu kompanijai uz gerai organizuota kelione i Gardina.Nuostabi vadove kuri pasakojo, patare ir mus priziriurejo.Elegantiski vairuotojai ir zinoma keliones gide.
Aciu.iki susitikimu
Vykome i Varsuva Naujuju Metu sutikimo kelione vienai dienai, su gide Ona.kelione patiko, gide daug pasakojo istorijos apie Lenkija., gavom kiekvienas palinkejima Naujiems Metams, skaite nuostabias poeto Matazinsko eiles.Varsuvoj idomiai pravede ekskursija, patare kurioj kavinej isgerti kavutes.Kartu sutikom Naujuosius aikstej kur vyko koncertas tai dar smagiai praleidom kartu laika.kelione esu patenkinta.Aciu.
Dėl kelionės į Gdanską.
Važiuojam ne pirmą kartą, bet taip prastai dar nebuvo
Visų pirma, kartu važiavo ne gidas, o pavadinčiau jį tik lydinčiu asmeniu: balsą girdėjome tik tada, kai sustodavo autobusas.Nei kur vaziuojam, nei kada busim, jau nekalbant apie kažkokius istorinius įvykius ar vietas...
Paskelbė: pusryčiai 7.00, atsikėlėme, nuėjome, paaiškėjo, kad jie tik 09.00. Atgal vaziuojant iš viso jokios info.
Galvojome grįžtam per Kauną, bet kažxe7kodėl tyliai atsidūrėme Vilniuje. Gidas, pareiškus pretenzijas, atsakė, kad jis nieko nežino.
Atgal važiavo 11 val., bet buvome sustoję tik du kartus.
Naujųjų metų sutikimas Varšuvoje buvo suorganizuotas labai prastai. Tai ne pirma kelio autobusu, tačiau niekad autobusas taip dažnai nestodavo, kaip šios keliones metu (kilo minčių ar šiemet pasieksim kelionės tikslą). Parkavimo vietos ieškojom gal 1-1, 5h, nors gidė turėjo pasidomėti, kurios gatvės bus iždarytos, o kurios ne. Dalis žmonių buvo palikti ekskursijos metu, nes nespejo laiku išlipti iš autobuso. Varšuvos senamiestį apibėgom, o neapėjom. Planavom išvykti 01:00-01:30, tačiau dėl dažnų sustojimų ir ilgai ieškotos vietos parkingui išvykom apie 4:00h. Barai, kavinės ir visos kitos vietos tokiu metu buvo uždarytos, teko laukti autobuse, kol pajudėsim link lietuvos, kai tuo tarpu po saliutų galėjom važiuoti namo. Finale paprašė susimokėti už parkingą, nors mums nepriklausė.
Well, I would like to say many thanks to the 700.lt tour company because of the nice tour that we did for me last Saturday to Warsaw. The guide excellent one more time and the wonderful Christmas light day was wonderful.
Karolina 2018-12-09 13:34:06
Niekam nerekomenduojame!
Likome labai nusivylę visi po kelionės
į Baltarusiją, susitikimas su Kalėdų Senelių....
Organizacija zemiausio lygio.
20 val kelio o ten buvome 2 val., neleido netgi viską apžiūrėti nes laiko nebuvo, jokio laisvo laiko, netgi papietauti nelaido. Vairuotojai važiuoja kaip pašėle, kelio nežinojo....

Totalus nusivylimas nuo L/D, , Gintarelio" kolektyvo.
Laba diena gerb. Karolina, dėkojame, kad pasidalinote savo nuomone ir pastabomis. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Būtinai atsižvelgsime į išsakytas pastabas ir peržiūrėsime kelionės maršrutą, kad situacija nepasikartotų ir keleiviams teiktume tik gerą patirtį. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža
Niekam nerekomenduojame!
Likome labai nusivylę visi po kelionės
į Baltarusiją, susitikimas su Kalėdų Senelių....
Organizacija zemiausio lygio.

Totalus nusivylimas nuo L/D, , Gintarelio" kolektyvo.
Jolanda 2018-12-02 19:45:53
Dėkui vadybai už puikiai suorganizuota kelionę į Rygą, baletas Spragtukas, gražino į vaikystės pasaką, širdį pripildė Šv.Kalėdų džiugesio. Jūsų gidė Balanda yra nuostabi, turinti didžiulį žinių bagažą, puikų jumoro jausmą. Dėkui ir iki kito karto (tai bus berods 8 kartas su Jūsų komanda)
Laba diena gerb. Jolanda, dėkojame, kad vertinate mūsų ir gidų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Ačiū, kad pasitikite ir renkatės 700.LT keliones, tikimės, kad keliausite su mumis ir ateityje! Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža
Alberto Carlos 2018-11-23 19:15:31
I would like to thank to 700.LT Travel Agency because of the great Tour to Riga on which one I went to last Saturday. A really great trip, nice travel by bus and a huge information from the guide Balanda. So, thank you very much and I am sure I will back on another of your trips.

Many thanks,

Alberto Carlos
Alberto, thank you for your appreciation! We always try to do our best and to provide best service to our customers. We are happy to hear that you are pleased with the guide and trip! All the best, 700LT.

Many thanks,

Alberto Carlos
Danguole 2018-11-19 14:31:31
Sveiki, su jūsų organizuojamom kelionem keliauju dažnai. Pirmą kartą teko nusivilti kelione ir gide, važiavome į Rygos šviesų festivalį lapkričio 17 d..Iš Rygos išvykome 19.30 val.nors pats šviesų šau turėjo prasidėti 18 val.Visa Informacija (dėl šviesų jungimo ir išdėstymo) sužinojome iš kitos grupės gido.Kaip paklausėme kodėl taip anksti išvykstame? gide pasakė, kad tai vienos dienos kelionė.Suprantame, bet kitos grupės iš Rygos išvažiavo 21-22 val.Atvykome pažiūrėti šviesų ir jų nematėme.Nesitikejom stebuklo, būtų užtekę tiek, kiek buvo reklamoje.Gide kelionei nepasiruošusi, net iš lapų sunkiai perskaitė, neskaitant to, kad prašė pas turistus padėti rinkti pinigus ir padėti sumoketi už ekskursija Biržuose. Likom nusivylę.
Laba diena gerb. Danguole, dėkojame už jūsų nuomonę ir išsakytas pastabas. Jas išgirdome ir būtinai atkreipsime dėmesį teikdami paslaugas ateityje. Apgailestaujame, kad nepatenkimome Jūsų lūkesčių. Nuolat stengiamės tobulėti, todėl vertiname kiekvieno kliento išsakytą nuomonę. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt Pagarbiai, 700.LT Kelionės veža
Irena 2018-09-23 19:24:39

Dėkoju už nuostabią kelionę į Jurmalą 09/22. Vairuotojas Ramūnas SUPER.

Irena
Laba diena gerb. Irena, dėkojame, kad vertinate mūsų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža

Dėkoju už nuostabią kelionę į Jurmalą 09/22. Vairuotojas Ramūnas SUPER.

Greta 2018-09-11 05:24:55
Patiko kelione I Latvija. Ekskursijos vadove buvo labai draugiska ir gebejo linksmai ir idomiai dalintis savo ziniomis apie ekskursijos objektus. Paliko ypatingai Gera ispudi nes gide Stase puikiai atliko savo darba !!! Aciu.

P.s. grizciau keliauti su 700lt vien del Stases
Laba diena gerb. Greta, dėkojame, kad vertinate mūsų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža
Swedbank, AB 2018-09-10 17:13:56
Jau nebe pirmą mūsų kolektyvas keliauja su 700.LT. Šįkart lankėme Taliną ir Saremos salą. Išskirtinis AČIŪ Ryčiui Pavolui už ypatingai geranorišką požiūrį į klientą, malonų bendravimą ir atsidavimą darbui. Per 700.LT keliaujame vien tik dėl jo šilto ir rūpestingo bendravimo. Rytį ne kartą rekomendavau ir savo kolegoms. Puiki gidė Nijolė negailėjo informacijos, kurią apie lankomus objektus pateikė įdomiai, vaizdingai ir nenuobodžiai. Dėkingi ir mūsų vairuotojams iš Kautros - Irmantui ir Evaldui - mandagūs, išlaikyti ir paslaugūs. Kelionė puiki, grįžome geros nuotaikos, pailsėję ir su įspūdžiais!!!
Laba diena, dėkojame, kad vertinate mūsų darbuotojus ir jų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža

P.s. grizciau keliauti su 700lt vien del Stases
Irena 2018-09-02 18:17:42

08/28 vykome i kelione Juodkrante-Nida. Puiki kelione. Geri autobuso vairuotojai ir aisku gidas p. Arvydas. Turi humoro jausma ir kantrybes. Labai patiko, kad autobuse muzika grojo labai tyliai, neerzino. Sugedo autobusas, bet vilniecius nuveze namo kitas autobusas. Dekoju uz kelione, nes Nidoje buvau pirma karta.
Rugsejo men. vaziusiu su Jusu firma i Jurmala.

Regina 2018-08-29 13:59:04
Tikrai pritariu Danguolės mintims.Šauni, smagi, turininga, gerai suplanuota, sustyguota gidės Balandos kelionė.
Šaunūs Kautros vairuotojai Edvinas ir Deividas.Nuoširdus ačiū visiems trims.
Su gide Balanda keliavau 2 kartus-pasakoja daug, įdomiai, prasmingai.
Laba diena gerb. Regina, dėkojame, kad vertinate mūsų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža
diližanas 2018-08-20 22:32:53
Važiavome i kelionę Vilnius-Torune-Podzdamas-Berlinas. Likome patenkinti, dėkojame jūsų firmai, o ypač gidei Liucijaī, kuri nuostabiai organizavo ir visą kelionę puikiai pasakojo apie kelionės miestus, šalis īš kur tiek žinių? Ačīū jums visiems!
Laba diena gerb. Keleivi, dėkojame, kad vertinate mūsų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža
Danguolė 2018-08-20 19:20:20
Vykome į kelionę „Tatrų grožis ir įspūdinga istorija”. Kelionė puikiai suplanuota, gidė Balanda rūpestinga ir profesionali, vairuotojai Edvinas ir Deividas vežė saugiai ir atsakingai.
Laba diena gerb. Danguole, dėkojame, kad vertinate mūsų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža
LUCIJA 2018-08-07 15:57:52
laba diena, as jau atsigavus ir pailsejus nuo keliones /2018-08-04 i venspili/.kelione kaip supratau turejo buti pazintine, o gavosi poilsine.Pirmiausia aplankeme Kuldinga probegom.... Isvaziavus Venspilio link pradejo pasakoti apie Venspili ir sakyti ziurekite i zemelapius, kuriu visiems neuzteko.Vaziavau pirma karta i Venspili, todel norejau daugiau aplankyti.Gide is karto perspejo, as jusu mieste nelydesiu, nes svente ir yra daug zmoniu.Vaziavau su jusu imone, nes tai ne pirmas kartas, kai pakisat kiaule.Atvede musu grupe prie molo, ranka parode, kur laivelis plaukia, kur infocentras ir kur autobusa rasti.Nors mums vaikstant po miesta sutikome keleta ekskursiju su gidais is lietuvos.
Buvau 2016-07-09/Nuotykiai Mozurijoje/ gide atvaziavus i vienuolyna islipo pirmutine is autobuso ir nuejo.As ja tekina pavijau ir paklausiau, kodel nepaaiskinote, kur mums eiti.Ji pasake einu bilietu ir mostelejus ranka i vienuolyno puse -ten reikia eiti.Reikejo aiskintis ir del siauruko bilietu.Ta pacia vasara vaziavome/2018-08-27/sokolado degustacija Tukumi, zoologijos sodas Rygoje ir Rygos apzvalga.Tukumi buvome apie 13val.po degustacijos ir muziejaus aplankymo mes isvykome i Ryga.Zoologijos soda pasiekeme 17val.kada zoologijos sodas uzdaromas 19val.Po ryga ekskursijos nebuvo, nes neliko laiko.Ir 21val.isvykome namo.Bet tai jau buvusios keliones, kazkiek ir nuoskaudos buvo pamirstos.Bet niekas nepasikeite.
Tikimes, kad kazkaip spresite problemas, kad nereiketu nusivilti jusu imone.SEKMES ATEITIES DARBUOSE!
Laba diena gerb. Liucija, dėkojame už jūsų nuomonę ir išsakytas pastabas. Jas išgirdome ir būtinai atkreipsime dėmesį teikdami paslaugas ateityje. Nuolat stengiamės tobulėti, todėl vertiname kiekvieno kliento išsakytą nuomonę. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt Pagarbiai, 700.LT Kelionės veža
Marija 2018-08-07 13:33:05
2018.07.24 d. vykom į kelionę Marienburgas-Sopotas-Gdanskas su kelionės vadove Balanda. Balandos profesionalumas aukšto lygio. Ačiū už tiek daug suteiktos informacijos, už rūpesčius, už humorą ir t.t. Poilsio ir kelionės laikas suplanuotas puikiai, laiko užteko viskam. Vairuotojai korektiški ir paslaugūs.
Laba diena gerb. Marija, dėkojame, kad vertinate mūsų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža
Aukse 2018-07-29 12:39:19
Kelionė Marso kanjonai buvo itin prastai suorganizuota, labai daug keliavimo autobusu, karjere matyti vaizdai, iki kurių dar teko nemažai paeiti pėsčiomis per alinantį karštį, visiškai neatitiko matytų kelionės reklamoje - jokių raudonų kanjonų ten nematėme, o tik paprasčiausią klinčių karjerą. Kelionės vadovė Afroditė - absoliučiai netinkama būti gide, nepateikia reikalingos ir naudingos informacijos, per mikrofoną kalba kas jai užeina tuo metu ir nesvarbu net ką... išsilavinusiems keliautojams tai TIKRAI NEPRIIMTINA, jokio įdomesnio pasakojimo, paminėti keli istoriniai faktai iš vadovėlio ir tiek. Nuolat vėluojantys keliautojai - vadovė nesugeba valdyti grupės. Pasiskaičius kitų žmonių atsiliepimus susidariau vaizdą, kad gali kiti šios įmonės maršrutai ir įdomesni ir verti dėmesio, bet labai daug kas kelionėje priklauso ir nuo vadovo, kuris gali net patį prasčiausia maršrutą padaryti linksma kelione, šiuo atveju susidėjo viskas: labai prastai apgalvotas maršrutas+neprofesionali gidė+senas autobusas+vos veikiantis kondicionierius. Galiu pasakyti ačiū tik vairuotojams, kurie buvo profesionalūs, mandagūs ir saugiai mus vežė.
Laba diena gerb. Aukse, dėkojame už jūsų nuomonę ir išsakytas pastabas. Jas išgirdome ir būtinai atkreipsime dėmesį teikdami paslaugas ateityje. Nuolat stengiamės tobulėti, todėl vertiname kiekvieno kliento išsakytą nuomonę. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt Pagarbiai, 700.LT Kelionės veža
Aldona 2018-07-29 10:19:21
Kelione pas delfinus i Klaipeda buvo smagi, nors varginanti del karscio. Gerai, kad laiku buvo apsiziureta del uzsakyto laiko delfinariume. Dekojame gidei Julijai ir vairuotojui
Laba diena gerb. Aldona, dėkojame, kad vertinate mūsų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža
Anele Tauragiene 2018-07-26 10:09:44
Aciu uz nuostabia kelione liepos 25 Juodkrante - Nida
Laba diena gerb. Anele, dėkojame, kad vertinate mūsų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža

Rugsejo men. vaziusiu su Jusu firma i Jurmala.

Danguolė 2018-08-20 19:20:20
Šaunūs Kautros vairuotojai Edvinas ir Deividas.Nuoširdus ačiū visiems trims.
Su gide Balanda keliavau 2 kartus-pasakoja daug, įdomiai, prasmingai.
Aciu uz nuostabia kelione liepos 25 Juodkrante - Nida
Justina 2018-07-09 19:27:57
Pirmiausia apie tai ko tikėjausi: daug sausos mechaninės informacijos ir bėgimo bėgimo bėgimo...O tai ką gavau yra visai kas kita... tai buvo labai, , skaniai" papasakotos istorijos, daug juoko, klausimų - atsakymų, patarimų, pagalbos, pažinčių ir tik labai mažai laiko kartu... ačiū gidei, kurios šiltas balsas ir nuoširdžios akys visus sužiūrėjo... Renata, Jūs nepakartojama... rekomenduoju be jokios baimės...
Laba diena gerb. Justina, dėkojame, kad vertinate mūsų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža
To dar nemaciau... 2018-07-07 08:31:28
Pasdalinsiu ispudziais o jus patys darykite isvadas. Vakar 2 valanda nakties turejome isvykti is Vilniaus i kelione Marienburgas-Sopotas-Gdanskas. Isvykome gerokai po 3. Avyko dar neatsibudes ir itartinai atrodantis vienas vairuotojas. Turejome jam priekaikstu del velavimo. Jis ne tik, kad neatsiprase, bet dar ir sukaut padejo. Elgiesi labai nepagarbiai. Kito vairuotojo dar gera pusvalandi laukeme Grigiskese. Gide atsiprasinejo, ramino, bet pastoviai kazkur skambino. Pazadejo, kad imone viska isspres.
Atvyko antras vairuotojas, isvykome. Vairuotojai smarkiai virsijo greiti, vaziuoti buvo baisu. Nezinojo net kokiu marsrutu vaziuojame. Gide ramino ir tuo paciu savo telefone ieskojo kelio kaip vaziuoti. Vaziavome kazkokiais sunkeliais kur su autobusais vaziuoti dradziama. Vemiau ne tik as. Net maisiuku autobuse pritruko. Gide neliko abejinga, siule vaistu.
I Marieburga pavelavome. Uz bilietus mokejome 40 eur. Pilies gide pareiske, kad i ekskursija pavelavote, tidel ji bus trumpesne, nes jinai turi kita grupe.
Dar geriau buvo su Sopoto Molo. Aprasyme buvo nurodyta, kad iejimo kaina 12 PLN. Atvyke pamateme, kad tai melas. Kaina 8 PLN. Gide atsiprase ir pinigus grazino. Daba esu Gdanske ir verkiu. Su tokiais vairuotojais i Lietuva galiu ir negrizti.
Laba diena gerb. Keleivi, dėkojame už jūsų nuomonę ir išsakytas pastabas. Jas išgirdome ir būtinai atkreipsime dėmesį teikdami paslaugas ateityje. Nuolat stengiamės tobulėti, todėl vertiname kiekvieno kliento išsakytą nuomonę. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt Pagarbiai, 700.LT Kelionės veža
x 2018-07-08 14:50:38
Sveiki.
Norėjau padėkoti už nuostabią kelionę į Sopotas - Gdanskas (Savaitgalis Lenkijos pajūryje).
Vairuotojas Olegas (atrodo toks vardas) labai šmaikštus ir juokino visą kelią, kuris neprailgo nors ir trūko apie 12 valandų.
Vadovė Stasė superinė. Tikrai verta kokio nors paaukštinimo.
Viešbutis Focus hotel patogioje vietoje, kambaryje visko pilna, pusryčiai skanūs. Manau tik į jį ir verta važiuoti.
Vienintelis minusas per mažai laiko prie jūros, labiau pavadinimas tiktu ''Savaitgalis autobuse'' nei ''Savaitgalis prie jūros'' bet ir taip buvo gan smagu. Ir galima būtų pasirinkti patogesnį autobusą, tikrai verta užmokėti daugiau ir jaustis patogiai tas 12 valandų kelyje.
Taip pat vertėtų padidinti laisvą laiką. Gavome po 1 valandą kasdien laisvo laiko, tokiam gražiam miestui kaip Gdanskas jo buvo per mazai. Tačiau, tiek, kiek pamatėme tikrai buvo verta važiuoti ir grįžome namo su maloniausiais įspūdžiais, ačiū ir sėkmės.
Odeta 2018-07-09 14:04:15
Kadangi rinkdamasi kelionę stengiuosi susidaryti nuomonę skaitydama jau buvusių keliautojų atsiliepimus noriu ir kitiems padėti.Birželio 27 keliavome i Sankt Peterburgą.Labai patiko, nors atsiliepimų apie šią įmonę skaičiau įvairių ir šiek tiek nerimavau.Kelionė pigesnė nei kitų agentūrų siūloma, bet nebuvo prastesnė.Nesu išranki, o gal tiesiog pasisekė, nes nusiskundimų nei autobusui, nei viešbučiams ar maistui neturiu.Turiu pastebėjimą gidams-yra keliautojų, kurie daug ko nežino-pakartokite, pamokykite, patarkite (nesvarbu, kad tai jums gal ir nepriklauso)Juk ir tokia smulkmena-kaip besibaigianti išsikrauti fotoaparato baterija gali gadinti nuotaiką-o juk yra autobuse rozetė ir galima pasikrauti.Nežinojau to, nemokėjau rasti todėl kas dien vakare nerimavau, kad tuoj pasibaigs mano fotografavimas.Smulkmena žinoma, bet man ji svarbi.Kitam gal svarbu, kad skaniai pavalgyti, dar kitam vėl kas nors.
Gidė Stasė profesionalė ir dirba negailėdama savo laiko.Tai mano 4 kelionė ir iš jų ši labiausiai patiko.Stasė pirma iš gidų, kuri dirbo daugiausiai ir padarė daugiau nei reikia.Pirma-suorganizavo gausesnius pusryčius (kaip?juk atrodo tas ne jos galioms?)antra-suorganizavo pigų nuvažiavimą pamatyti pakeliamus tiltus, trečia-suorganizavo pasiplaukiojimą laiveliu (irgi nepriklausė)stengėsi ir i parduotuvę nuvežti ir nebarti kai reikėjo.Pamatėme labai daug ir per trumpą laiką (manau vėl gidės nuopelnas).Tiems kas nemėgsta istorijos ir muziejų (aš to niekada nemėgau)-gidė taip įdomiai pasakojo, kad pati nustebau jog taip įdomu.Patarimas tik tokiems jau kaip aš-į Menšikovo muziejų jei pavargote galite neiti (nors i bilieto kainą įskaičiuota), bet į Kunskamerą, Ermitažą, Jelizavetos rūmus ir visus siūlomus parkus būtinai eikit.Labai gražu, o ir vietiniai gidai (ar čia tik mums pasisekė ar visada?) labai puikūs.Pasakoja, atsakinėja ir rodo labai nuoširdžiai.Labai patiko vietinių gidų nuoširdumas.Palyginu su mūsų (Lietuvių) gidais-nuoširdumo mūsiškiams dar trūksta.
Kas mėgsta kai viskas suplanuota iš anksto, tai žinokite jog programa visai kitaip sudaryta nei skaitėte prieš kelionę.Ar tai blogai-ne, tik kitaip.Manau, kad sudėliota taip, kad būtų patogiau viską pamatyti.Beje, planuoti iš anksto, kaip gidė sakė sunku-nusiteikite jog teks daug vaikščioti ir ilgokai palaukti eilėje prie muziejų.Mums pasisekė niekur laukti nereikėjo, bet vaikščiojom daug.Palyginus su kitomis mano ekskursijomis šioje pliusas, kad yra pasirinkimas -gali vaikščioti kartu, gali eiti savarankiškai, gali tiesiog ilsėti parke-vistiek vakare autobusas parveš į viešbutį.

Dėl maisto.Jis pigus ir skanus valgyklose ir kavinėse, bet mažai pasirinkimo parduotuvėse (bent ten, kurios buvo netoli).Laisvo laiko vakare nedaug, o dieną tik vieną pusdienį turėjom, kai nežinojom kur eiti, iš anksto nebuvom pasiruošę, jog gidė paliks vienus.Tad prieš kelionę pasigalvokite ką norite pamatyti.Gidė nelabai patars (juk ji nežino mūsų norų, mūsų galimybių nepaklysti ir kiek mes pajėgūs nueiti).Čia ta kelionė, kai visko pamatyti yra daug ir beveik viskas vienam mieste.Pasiruoškite iš anksto ką norėtumėte pamatyti ir klauskite, tarkitės su gide.Gidė kaip ir kiekvienas gali pavargti, supykti, tad būkite kantrūs, mandagūs ir geranoriški.Beje, patarimas ir gidei (gal pravers?nes teko kitoj agentūroj taip susidurti ir tas labai patiko)Kadangi gyvenate tame pačiame viešbutyje, po ekskursijų vakare iš kart po sugrįžimo pasilikti vestibiulyje kokioms 5 min, ar paskirti kitą laiką keletui minučių, kad atsakyti i klausimus.Kad nereikėtų visų trukdyti ir galima būtų ramiai paklausti kas neaišku.Kai kam nedrąsu ir klausti, nes ne visi vienodai orentuojamės svetimoj vietoj, ne visi laiku išgirstam ne vienodai prisimenam tad ir paklausi geriau jau kai ne visi girdi. Apie tai reiktų pranešti per mikrofoną, kad visi girdėtų.
Patiko dar ir tai, kad gidė pirmą dieną trumpai nusakė visos kelionės programą (gaila, tik kad nepaminėjo, jog turėsim laisvą pusdienį, kai liksim vieni).Patarimas-turėkite kur užsirašyti.Labai patogu, nes užsimiršta po kiek laiko ką gidė sakė, tuo labiau kad nauji pavadinimai, o kelionės programa sumaišyta.
Jei dar abejojate ar važiuoti-patarimas važiuoti.Palyginimui-buvau pažintinėse kelionėse Venecijoje, Graikijoje, kruize po Baltijos jūrą aplankant Taliną, Stokholmą ir Helsinkį, bet tai ką pamačiau Sankt Peterburge yra nepalyginamai gražiau ir įdomiau.Jei paklaustumėte ar važiuoti su šia agentūra-atsakyčiau taip.Ji tikrai (bent šiuo atveju)nenusileidžia kitoms labiau išreklamuotoms.
Laba diena gerb. Odeta, dėkojame, kad vertinate mūsų pastangas patenkinti jūsų lūkesčius. Nuolat stengiamės tobulėti, tad klientų nuomonė mums labai svarbi. Tikimės, kad ir toliau rinksitės keliauti su 700.lt. Pagarbiai, 700.lt Kelionės veža

Sveiki.
Vadovė Stasė superinė. Tikrai verta kokio nors paaukštinimo.
To dar nemaciau... 2018-07-07 08:31:28
Pasitaisau. Marieburge mokejome 40 PLN.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-01100 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
. TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 13 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija 06-25 19:22
Na, pirmiausia neišsigąskite, net jeigu naudojate antidepresantus — jie yra įvardijami tarp vaistų, kuriuos ilgainiui vartojant gali išsivystyti silpnaprotystė. Britų mokslininkai, ilgai ieškoję...
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais 06-25 17:55
Rusijai nuo liepos 8 d. uždraudus skrydžius į Gruziją, Gruzijos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovas Shalva Alaverdashvili siūlo iš Baku, Jerevano ir Turkijos Trabzono oro uostų paleisti...

Kur atostogausite šią vasarą?

Oracle 56,74 +1,10%