Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę All Media Lithuania, UAB

Atsiliepimai apie All Media Lithuania, UAB

Tv3 televizija

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie All Media Lithuania, UAB

zinau kad niekas nuo to nepasikeis bet kodel pries reklama sakoma kad uz minutes kitos arba vos po akiimirkos kaip kvailai skamba, ziuriu tik zinias bet ir ten jau tieksugebeta prikaisioti reklamu ir reklamyciu net keista, gausis taip kad greitu laiku normali laida trukdys ziureti reklama
Kas užrašą uždeda, kad 15:03 išlenda užrašas Simpsonai.seniai turėjo būti netrukus ženklas!!!
Neužsisakinėkite Go3 paslaugų. Pinigus moki, o elementarios kokybiškos paslaugos negauni. Filmų bei laidų neįmanoma žiūrėti, visuomet stringa ir t.t. Apgailėtina.
Janina 2020-06-10 14:20:25
Labai nusivyliau šia televizija serialą rodyt turi (2valandas nuo 13.00 iki 15.00)tada 14.00 išlindo užrašas kad netrukus Simpsonai. Kas čia dabar!!!!
Prisidedu prie pasisakymo. Jau ne pirmas kartas kada vyksta tokie dalykai.... ar ten neseka kas po ko ir kada turi būt rodoma ?
Sveiki, Kur dingo mylimas serialas "Meilės sūkuryje". Neperspejot net, ar grazinsite seriala?
Dalia Vitkuvienė
2020-06-09 11:50:02 IP 28m93cim
Laba diena. Norėčiau sužinoti, kodėl neberodomas serialas "Meilės sūkuryje"? Ar dar bus galima pažiūrėti tęsinį?
Nesuprantu go3 manau priklauso jums go3 telija moku po7eurus o net nesiteike ikelt nauju serialo seriju labai didele apgavyste o vasara jie aplamai nustojo ka kelt filmai katastrofiski o db atsisakyt man visvien reiks moket uz menesi
Aš seku fb oficialų vokišką, , meilės sūkuryje" puslapį, tad žinau kas bus ateinančiose serijose.
Sveiki, norėčiau sužinoti, kodėl neberodomas serialas "Meilės sūkuryje"? Labai tikiuosi, kad sugrąžinsite šį puikų serialą į TV 3 kanalą. Ačiū
Rasiau tv3 facebooke zinute, kodel dingo, , Meiles sukuryje” serialas, tad man atrase, kad vasara keiciasi programa, bet rase, kad serialas gris, tik neaiski data, liepe sekti programa. Vokietijoje maciau del koronos serialas porai sav pristabdytas, bet ten serijos daug toliau i prieky bei pas mus. Rasykit ir jys tc3 fcb (zinute messenger), gal greiciau sureaguos ir grazins seriala. Sito psl manau jie tikrai netikrina..
Vaida 2020-06-03 14:24:27
Serialo aktorių fb gegużės mėn sukeltos nuotraukos ir filmuoti kadrai iš Lietuvoje jau rodytų serijų (Džesikos vestuvės, Natašos žvejyba su tėvu), todėl spėčiau, kad net patys vokiečiai tų naujų serijų turi ne tiek ir dauk, greičiausiai nespéjo mūsiškiai įsigyti. Tikékimés greitu laiku pasitaisys.
Taip, belieka viltis, kad čia tik laikinas nesklandumas... Tačiau youtube aš radau vokiškų serijų, kurių mes dar nematėme (pavyzdžiui, Eva jau yra pagimdžiusi). Šiaip ar taip, juk galėtų tv3 paaiškinti padėtį serialo ištikimiems žiūrovams...
Gerda 2020-06-03 11:57:13
labai nusivyliau nutrauke seriala net nepaaiskine priezasciu tyliai ir
labai nusivyliau nutrauke seriala net nepaaiskine priezasciu tyliai ir
Eglė 2020-06-02 11:07:55
Iš tiesų neberodo... Dabar tik patikrinau programą:- (... Prašau paaiškinti, turbūt nesat užsipirkę serijų? O nuo kada vėl galėsime žiūrėti? Ačiū iš anksto už atsakymą. Labai mylimas serialas. Eglė.
Sveiki, man labai nuobodu pasidarė ir nusivyliau, kad tv3 nutraukė taip mano mėgstama serialą, , meilės sūkuryje", kurį jau daug metų žiūriu, nuo pat pirmo sezono. Aš labai norėčiau, kad jį ir toliau rodytų.
O kokiu adresu rašėte?Taip, manau, reikia susitelkti visiems, keista, kad štai čia, atsiliepimuose, niekas neatrašo:- (...
Supykau ir as, kad neberodo, , Meiles sukuryje". Parasiau televizijai laiska, rasykit ir jus, gal kazkaip sureaguis:)
Sveiki, norėčiau pranešti, kad nėra įkelta paskutinės dvi Meilės sūkuryje serijos (638 ir 639), labai laukiame:-), ačiū! Eglė.
Esu pikta kad šio serialo neberodo.Mano rytas ir kavos puodelis be šio serialo neprasideda.!!!
Zivile 2020-06-01 17:49:51
Kodel neberodo Meiles sukuryje ????
Tikrai kur dingo?
Kodel neberodo Meiles sukuryje ????
Sveiki kur dingo serialas " meilės sukuryje"
o as galvojau kad svirnelyte pasikeite, nei velnio, kaip eme interviu is prezidento na butu puse velnio bet kam tas skubejimas kas isviso taip sneka ar cia koks zurnalistu greitakalbes kursas, o kai greitai sneka atrodo kvailai arba klausimai ismokti mintinai ir reikia kuo greiciau susakyti kad neuzmirsti
Sveiki, norėčiau paprašyti Meilės sūkuryje 621 seriją įkelti iš naujo, nes jos, deja, neleidžia pažiūrėti... Ačiū. Labai laukiam. Eglė:-)
“Gero vakaro sou” varykite lauk ta durnike!!!! viska ji gadina
Meiles sukuryje 612 ir 613 serijos ikeltos ne lietuviu kalba. Gaila, bet labai daznai taip buna ikelta...
Sveiki, norėčiau pranešti, kad Meilės sūkuryje 612 seriją įkėlėte ne lietuvių kalba, labai laukiam pataisymo, ačiū:-)
Televizijai su cenzūra ne kas. Facebook reiktų reportint tokius įrašus kaip neapykantą kurstančius. Vaikams žiūrėti įrašus su "matais" turbūt nėra labai gerai, o va TV3 laidos #išNamų (rodytos 2020-04-20) rengėjams tai atrodo labai nuotaiką praskaidrinantys vaizdeliai? Netyčia po žinių laidos liko įjungtas TV, tai net suabejojau iš kur tokie pyptelėjimai sklinda. GĖDA Gaila prisegti viseo neleidžia.
Siaip toks komentaras visoms tv ypac dabar per karantina tik per tv3 tik per lnkaaaa isnamu o kaip jas ziureti tas laidas per reklamas neimanoma visur yra tos reklamos ir be jos niekaip bet niekur nera tiek daug kaip lietuviskuose kanaluose nu neimanoma
Sveiki, norėčiau pranešti, kad esate praleidę Meilės sūkurio 605 seriją.Labai prašome įkelti:-).
labai noreciau pamatyti roka imanti interviu-gyvai nes anuzis atrode beviltiskai kai eme interviu is kur jus tokius zurnalistus isknisate o rokas jeigu ka reikia pasakyti savo zodziais pradeda per daznai mirkseti ir mikcioti as cia nesikabineju o rasau kaip yra tv3 megstamiausias kanalas bet kartais darosi neimanoma ziureti
ir vel keturiasdesimc kas cia daros ir vel nezinau zurnalistes pavardes nors aisku nieks nepasikeis
Sveiki, pasigedau paskutinių "Meilės sūkuryje" serijų, labai laukiame. Ačiū. Eglė.
zinau kad niekas nepasikeis bet gaila kad lietuviu kalboj nustojo egzistuoti dvibalsiai ia io iu ie vietoj labiau -labjau biblioteka-biblijoteka kioskas-kijoskas etiopija-etijopija komiuteris-kompjuteris pacientas-pacijentas sionas-sijonas biuras-bijuras nesuprantu o jau apie bębras šęrnas ęlnias ąlkoholis plęntas net nesneku aisku yra komisijos kalbines isakas taip kirciuoti man idomu kaip ta komisija sneka namie ar naudoja vąistus tai man idomu kada maisto produktai bus pradeti vadinti mąisto ząislas kąrdas sąlmas bąldai nu galima nusisaut tokius zodzius girdint
SVARBIAUSIA YRA sukisti kuo daugiau reklamos kad ir per ta lietuvos garbe juk sventine laida tai gal kaip nors reikejo kitaip bet kur tau aisku per tiki rengini reklama vaaaauuuu kiek kainuoja aisku nesvarbu ar cia kas raso ar neraso niekas nepasikeis kaip nori ziurovas o taip kaip jums geriau as ziuriu tik zinias bet ko gero kad ir ju neziuresiu nes jau tai pkartais buna net surankiota is neturejimo ka rodyt kam reikejo rodyti tuos ukrainiecius artistus kur sneka lietuviskai nu ir siaip daug tokiu reportazu kad tik daugiau sneketi bet nieko naujo o paskutinis apie incidenta siauliu ligonineje tai cia gal buvo koks kursiinis projektas kaip atrode is sono klausantis kad kai ji nusivede i procedurini kabineta va cia tai prasidejo linksmybes, kokios linksmybes panele zurnaliste nu ir aisku kad sesele spruko nu blyn tas zodis spruko tia tiktu kokiai komedijai kaip skamba spruko, linksmybes nu cia nieko tokio nebuvo eiline humoreska zurnalistu akim ziurint ir jusu ziniu klausant baikit vartoti zodi spruko nes jis netinka tragiskiem ivykiam ir skamba kaip komedija
nu nieko gero negaliu pasakyti apie jusu tv net neisivaizduoju kad kazkada ziuredavau be sansu ka nors paziureti aisku reklama knisa prota taip jus rodot kitaip per zinias apie saboni domanta neiskentet apie zvaigzdziu superfinala butinai reikejo parodyt ne per sporto naujienas ha dar atsiminiau kai rodet seniau apie karves ir bulius ir vienas buvo isskirtinai aukstas nu aisku sabonis tai blyn ar jus atsiklauset sabonio kad ji tapatinti su kazkokiu auksto ugio bulium dar turiu priekaista del kazkokios nezinau konkreciai siuzetu pasakotojos kur vietoj penkiasdesimt sesiasdesimt sako penkiasdesimc sesiasdesimc vietoj brexit-breksit-bregzit, penkiasdesimtmetis sesiasdesimtmetis-penkiasdesimetis sesiasdesimetis jomajo kamidomu tokiu zurnalistu klausyt
Ar galima būtų sulaukti normalių serialų!!! Pvz: Meksikietiškų. Anksčiau taip smagu būdavo žiureti... o dabar visiškai nieko gero neparodot.
Diana 2019-11-25 23:19:43
Norėčiau paklausti, kodėl neberodot meksikietiškų serialų? Yra tiek daug naujų, populiarių ir dar nerodytų serialų. Galėtumete savo Indus rodyti po 2, o ne po 4 serijas ir tą vieną valandą rodyto Meksikos serialą.
Aš taip esu pasipiktinusi, televizija nusigrybavo. Nerodo normalių serialų... tais indiškais užkišti visi kanalai.
sveiki. as su tokiu klausimu. kas pas jus per tv kad negalima ziureti normalej filmu, reklamos daugiau skiret laiko niegu filmuj. ka mes turim moketi uz reklamasa ar uz filmus arba laidas kurios rodot. galima ir vakarene pagaminti kol reklama eina. mazinkit reklamas!!! uzkniso!!! ir dar tos erotiniej reklamos tai pilnas sudas. suauge zmones patis viska zino. o vaikams to roditi nereike
Uzkniso jusu tos reklamos per filma po 5 minimum reklamos, dar likus 5min iki galo filmo ikisat 15min reklama, nenormalus kazkokie
domas 2019-12-31 17:16:08
tas jų vadinamas HD rodo net ir prasčiau už paprastą
HD prasciau tikraqi nerodo lyginant su paprasta kur transliuoja mazesniu formatu, gal pas jus te;efizorius koks senas? o seip Lietuvoje labai atsilieka tv transliuotojai nuo dabar gaminamu televizoriu, televizoriai jau turi 8k raiska, zodziu per LT televizija vien tik reklamos, o filmai rodomi keliu desimtmeciu senumo tie patys kiekvienais metais :D
zmogus 2019-03-12 16:40:56
Kada pradesit HD formatu rodyti ir paprastu antenu turetojams ? kodel HD transliuojama tik per kabeline ?
tas jų vadinamas HD rodo net ir prasčiau už paprastą
Sveiki, aš kai grįžtu iš mokyklos, įsijungiu televizorių ir matau, kad visi kanalai rodo kažkokius kvailus Indiškus serialus, 15.00 pradeda rodyti simpsonus, aš jau turiu išvažiuoti į popamokinę veiklą, tai gal paankstinkite rodymo laiką į bent jau 14.00 arba dalinkite visiem nemokamai televizorius su SMART TV, kad grįžę iš popamokinės veiklos galėtume peržiųrėti įrašą. Ačiū
Sveiki.
Eilini karta neveikia jūsų paslaugos, nuo pirmos dienos kai atvažiavo jūsų mesitras prasidėjo nesklandumai, daug metų buvau kito tiekėjo klientas, bet nėra buvę teke kad skambinant atsakymas būtu mes ilsimės, nusivyliau. Ir svarstau apie nutraukima, kelis kartus rašiau laiškus, niekas nesusisiekė, ir net neparašao elektroninio laiško..Pamenų kalbant su jūsų konsultantu, mano klausimai buvo aiškus, , , ar nebus problemų su teikiamomis paslaugomis, atsakymas buvo tikrai ne, viskas veikia nepriekaištingai,
Na trūksta žodžių.
Nė viena normali įmonė nenusisuka nuo savo klientu, jie iško sprendimo būdų.
Kodėl simsonų filmuke rodote serijas apie gėjus ir lesbietes? Kas per nesamonės? Nejaugi galima tokius dalykus rodyti vaikams?!
apie tv pagalba tai vieni vartai kaip gali buti suo numires ir palaidotas, tai turbut ir kunigas buvo ir misios ir keturnedelis ir metines, nu uzpjovet konkreciai
Sveiki, prašau, įkelkite paskutines Meilės sūkurio serijas, labai laukiam, ačiū!:-)
rokui skaitant reiketu susirupinti del kvepavimo kartais labai garsiai ir negraziai ikvepia o pries pora dienu net sliurptelejo liezuviu labai negraziai ir neatsiprase gal net nepajuto

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
Deisima
Adresas: Gegužių g. 75-51, LT-78334 Šiauliai.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; architektai; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; projektavimas; televizija ir radijas; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB “ Deisima” įmonė, kuri orientuota į elektros komunikacijų statybą, elektronikos, apsaugos, automatikos ir kontrolės sprendimus. Įmonės vizija Suteikti aukščiausios kokybės inžinerines paslaugas už prieinamą kainą privatiems ir viešiems objektams,taikant aplinkai draugiškus būdus. Patyrę elektros, elektronikos...

Kelių direkcijos vadovo atleidimas atrodo kaip politinis susidorojimas – Prezidentūra 07-03 20:09
Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimas atleisti Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovą Vitalijų Andrejevą atrodo kaip politinis susidorojimas, šis žingsnis kelia dar...
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai"
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai" 07-03 18:26
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nepriėmė nagrinėti "Achemos grupei" priklausančios naftos produktų krovos bendrovės Krovinių terminalas ieškinio "Klaipėdos naftai", kuriuo Krovinių...
Draudimai ir ribojimai atvykti į Lietuvą iš Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, JAV 07-03 18:18
Nuo pirmadienio koronaviruso paveiktomis bus laikomos 58 šalys, tarp jų – Baltarusija, Rusija, Ukraina, Švedija ir Jungtinės Valstijos, skelbiama penktadienį sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%