Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę All Media Lithuania, UAB

Atsiliepimai apie All Media Lithuania, UAB

Tv3 televizija

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie All Media Lithuania, UAB

Labai netaktiški ir nemalonūs vadybininkai. Jeigu yra HOME 3 problemų - visada kaltas Klientas ir jo internetas.
Filmai "atsukti" nuo pusės peršoka į sekantį, tuo metu įjungtas "Fast"| rodo 30MB/s, nedaug - bet pusei filmo užtenka, kitai pusei jau nebe. Tą pačią akimirką kitam filmui iki pusės vėl užtenka, po to ne.
Jeigu nori nutraukti sutartį, specialiai sudaro krūva kliūčių, kad tik klientas liktų,
iki tokio absurdo, kad atkodavimo kortelė turi būti grąžinta į HOME 3.
Nesijunkit - įklimpsit kaip į liūną, nebeišbrisit 9 Eur nemokėkit, jeigu labai reikia gausite už 6, 99 per mėnesį.
nu blyn kas jusu tam puslapy tv3lt jeigu as ji narsau klausydamas muzikos tai islenda reklama dvigubai garsesne jomajo kaip taip
as suprantu viska ir palaikau ukraina tikrai bet vakar per zinias jus kurstete tautine neapykanta juk tikrai ne visi rusai tokie kaip dabar atrodo tai ka dabar man nustot muzikos klausyt ar serialus ziuret tikrai nesu kaip galvojate rusu pusej bet juk ir ten yra zmoniu normaliu
rokai nuo kada zodis melioracija skaitosi kaip meljoracija kas cia per nesamone kaip ir labiau-labjau
aisku nieks nepasikeis-kiek galima klausytis greitakalbiu, izabele kacinskaite jegu tu taip greit kalbi tai pasakyk greitai-bliuds pludur vidur pruda puta pludur vidur bliuda cia itariu ne riba pasakyk rusishkai ar nezinau kokia kalba -shla sasha po shose syla sasha soshku
VISKAS CHEBRA GERAI IR VEIKIA GERAI VISKAS PRIKLAUSO NUO INTERNETO GREIČIO PAS MANE WI-FI ANT KOMPO EINA KAIP BITĖ ???? INIT INTERNETAS REKOMENDUOJU 100MB/S LIUKS
FaustaF 2022-05-30 21:27:38
1. Tik užsisakius prenumeratą pačią pirmą dieną išmetė klaidą, todėl negalėjau žiūrėti savo mėgstamos laidos, nors internetas veikė gerai.
2. Nėra ekrano dalinimosi funkcijos, todėl yra labai nepatogu žiūrėti per telefono ekraną, būtų smagu jei ši funkcija atsirastų ir galėčiau patogiai dalintis ekranu į televizorių.
Mokami dideli pinigai, bet būna nutraukiama transliacija dėl prigramėlės klaidų ir nera patogių funkcijų ko tikimasi mokant nemažus pinigus.
Tikiuosi atkrepsite į jūsų klientus.
Pagarbiai, Fausta
Jai smart TV Samsungas tikrai galima telefone smart view isijungei ir jokių bėdų pabandik
Labai blogai veikia, nuolat stringa, iš pradžių maniau, kad internetas stringa, bet paaiškėjo, kad ne
Go3 televizija tai didžiausia nesąmonė. Pastoviai stringa. Meniu išdėstymas tragiškas ir pačiam išdėstyti nėra galimybės. Norint žiūrėti filmų kanalus kurių yra tik keletas, o su lietuvišku vertimų tik vienas 3film hd tai reikia prasukti 3-4puslapius žemyn po kiekvieno puslapio keletą sekundžių kraunasi. Jeigu artimiausiu metu niekas nepasikeis keisime TV tiekėja.
Paskutine shudu kruva... O galvojau cgates blogai buvo kai kazkada naudojau pries 10metu, o cia vapsce tragedija kazkokia... Priesui nebent rekomenduokit go3 "televizija" bl..
Tikiuosi atkrepsite į jūsų klientus.
Pagarbiai, Fausta
TV3 yra mano manymu, , reklamos auka, Štai pav vos pradedi žiūrėti vakaro filmą, kuris prasideda 22.30, bet kaip visada šitą komercinė TV3 uzdelsia keliom minutėm rodyti filmą, nes reslybes šou čia jiems yra svarbiausia dalykas, reikalas parodyti šita klaunu cirką kitiems klaun...bet va vos pradėjus rodyti filmą už 10-15min reklamą, po to anonsai filmų, po to dar perlas reklama, tai maždaug viską sudėjus po gero pusvalandžio vėl pradėta rodyti fimo tęsinį, tik va po kokių 15min vėl prasideda reklama, prasideda vėl tie patys cirkai.Sita TV3 man yra pati slyksciausi iš visų TV Lietuvoje.Pagal reitingą pasižiūrėjus į rekvizitus TV3 nieko keisto, kad dauguma atsiliepimų čia visi beveik neigiami ir tai suprantama.Nes TV3 niekados negerbe ir negerbs savo žiūrovų, nes jie gerbia tik reklamų agentų užsakovus, kurie tikriausiai finansuoja TV3, nes yra tikriausiai jų išlaikytiniai!?
nu bet tas jau tinklarastis jusu tv3 lt kai nori ka pasiskaityti ir beskaitant pyst reklama issoka kur neaisku nei kaip ja nutildyti nei kur jos ieskoti tiesiog pertvinke reklama arba issoka vidury per puslapi ir iskart neina panaikint turi palaukt nu kokio ch..o atsiprasant apie tv tai net nesneku jeigu ne kompas ir serialai nezinau kaip reiktu gyvent su tv kurios neimanoma ziuret ypac ka per zinias pradeda pasakoti apie menesines dar gal ir vaizdeliu parodysit apie panaudotus tamponus nu pypiec
is kur jus sitrauket zurnaliste izabele kacinskaite gal ji ir gera zurnaliste bet kaip galima taip greitai sneketi kartais ir neblogas reportazas bet jai reikia dalyvauti greitakalbes konkurse nes neina suprasti o ne ziniose o gal del to ka d reklamai daugiau laiko liktu
a girdziat nu kiek galima is zmoniu issidirbineti zinau kad nieks nepasikeis rodysit toliau s.... svarbiausia namu rekonstrukcijos reklama kiek babkiu jomajo kaip jus galit but populiariausi kurio redaktoriaus uosviene taip pasake nu nezinau esu nusivyles ne tik jusu tv bet visa tv neimanoma nieko paziuret normaliai o kiek klaidu daro jusu ziniatinkliarastininkai jomajo ir beganti eilute ir straipsniai ir reklama
Tv3 lnk ir visi lrt niuchina sliapas. Negatyvia informacija rodo is kurios valstybe juos turi serti... agailetini papirkti oziai!!!!
Nervuoja pastoviai nekelia indų serialo "Žvaigždės istorija" serijų į portalą į tv3play nervuoja prašai įkelia paskui nekekia kitus serialus sukelia kaip tyčia šio nekelia. Kam reikingas tv3play išviso
Kas labiausiai nervuoja, tai jog nera Lrt plius hd kanalo, tik paprastas LRT. Labai smagu ziuret kaip per sileli kokybe. Nesuprantu ar cia 90ieji ar kas negerai?

Kitas dalykas, Go3 dirba absoliutus berasciai. Pastebekit lietuviskus vertimus, apgailetina, akys kraujuoja. Atrodo, kad vertejai paimti is kazkokiu pataisos namu kaliniai. Nesuprantu kaip redaktoriams neuzkliuna. Nors galbut ir redaktoriai tokie patys. Zodziu kokybe kaip visad, LT verslinyku lygio. Moki daug - gauni šūdą.
Turiu liūdna patirti su Go 3. Užpildžiau paraiška go 3 del tv prenumeratos 2021 balandi, ant kitos dienos paskambino iš bites ir padarėm sutarti dėl go 3 televizijos. Rezultatas turiu dvi televizijos sutartis ir iš go 3 ir su bite go3. Kažkas padarė bizniuka ant vieno žmogaus suformino du planus.Kontora dirba vadinasi. Nusprendžiau viena sutarti sustabdyti, paskambinau go 3 vasario paskutine mėnesio diena kad nutrauktu sutarti. Teko sumokėti netesybu mokesti kovo mėnesi ir jau tikėjausi su ta kontora nieko bendro neturėti. Atėjo balandžio mėnuo ir gaunu saskaita už kova pilna saskaita. Pasižiuriu i go 3 savo paskyra, matau kad jinai toliau veikia ir nėra panaikinta. Nusprendžiau paskambinti.Jiems paskambinau, pasiteiravau kodėl taip gaunasi. Tai jie ilgai tarėsi, ir pranešė kad man reiks apmokėti ūž visa kita mėn, ir dar kita. Dėl ju aplaidumo aš turiu mokėt. Po skambučio mano paskira go 3 buvo panaikinta. Bet skola liko.apgailėtini. Vagių kontora
Kada nustosit šaipytis iš žmonių.Nieko neparodot jokių gerų filmų, užkniso su reklamom.Vaikus tai išvis pamiršot, kur filmukai.
ar jus nerastingi ar kaip kai skaitau tv 3 lt straipsnius randu klaidu ir nemazai visi komentarai isjungti kas cia daros nesuprantu niekur nieko negalima parasyti nebutinai kad ten keiktis ar koliotis tiesiog parasyti teisybe apie tv tai patyliu kaip visada tas pats tik svarbiausia reklama neimanoma nieko ziureti nes filmas maiso reklamai
Jei neturite ką rodyt, tai gal leiskite muziką.
Jei neturite ką rodyt, tai gal leiskite muziką.
Šito klaunisko kanalo nebeziuriu, nes kai žiūri TV3 zinias, kai žurnalistė mergina per žinias pasako, kad ispejame žiūrovus, kad vaizdai kuriuos isvysite, gali šokiruoti, bet pasižiūrėjus reportaža, vaizdai yra paslėpti ir nesimato nieko, kas galėtų šokiruoti!?Tai gal šiai žurnalistei TV3 žinių žurnalistei reiktų pasitikrinti savo psichinę sveikatą!? O filmų per ši kanalą iš vis neįmanoma žiūrėti, nes reklamos rodo tiek, kad filmą pažiūri kelias minutes paskui pusę gal reklamos, anonsai, tragedija baisi!
ei tv 3 jus neitikinsite manes gerdos nuosirdumu gal ji ir saunuo le kad tapo saule bet tai buvo tik eilinis atvejis atkreipti demesi i save ir pasifotkinti nu netikiu nors nusauk liejasi asaros bet fotkese trykstanti dziaugsmu nu tufta paskutine
Prieš pusmetį užsisakėme paslaugas Home3. Bet esame labai nusivylę. Nuo pat pradžių atsirado problemos. Negalime žiūrėti įrašų. Nes tik paleidus įrašą praėjusios dienos paziurim max 20 sekundžių ir vėl perkelia į tiesioginę transliaciją. Kreipėmės dėl to nekartą bet taip ir nepašalina mums šitos problemos. Dar kita problema kad dažnai tenka norint atsisukti įrašą suvesti wifi arba perkrauti išvis televizija ištraukus laidus ir razetes. Paskambinus sako kad modemas senas nors televizija tik prieš pusę metų pajungta. Naujo duoti nenori nebent pirkti. Bet ar mūsų problema kad jie iškart nepasiūlė geresnio. Dar patys meistrai pasakė kad geras modemas labai. Niekam ne rekomenduotume šitos televizijos Home3. Ir daugiau patys tikrai nesinaudosim jų paslaugomis.
Sveiki, norėjau pranešti, kad esate praleidę serialo Meilės sukuryje 3685 seriją, labai jos laukiame, ačiū:-).Eglė.
Pavoge pinigus ir niekas nesirosia atsakyti i klausimus...pokalbi tiesiog nutrauke 6kartus nepavyko nieko issiaiskiti....labai izulus ir nerupestingas aptarnavimas...na bet ko noret is VAGIU KOMPANIJOS.....pinigai nuskaityti 4 dienas nuo korteles paslaugu nera ir niekas nesirosia net kazka spresti!!!! BAISU BAISU naudokit emigranta 100 kartu geriau nei sie v***s !!!!
pasidarete labai neidomus net talentu sou kartais uzmesdavau aki nu vakar jomajo geriau klausytis marijos radijo negu toki s....... ziureti
Man tai protas nesuvokia, kaip tokias laidas gali transliuoti kaip TV PAGALBA, tai yra literaliai patyčios iš asmenų, N-7, 7m vaikas žiūrėdamas tokią laidą gali visiškai susitraumuoti. Šlykštu, kai bandoma per tokius dalykus pelnytis reitingus. O geriausia yra studijoje pokalbiai, ką kelis kartus teko matyti. Sėdi du vedėjai NULIS ŽINIŲ PSICHOLOGIJOJE ir pradeda dalintis patarimus, kas gali visiškai paveikti auką. Moteris skundžiasi, kad yra nuolatos daužoma, apačioje iškart iškrenta lentelė, jog smurto atvejais kreiptis į 112 ir tada laidos vedėja klausia GAL NORITE SUSITAIKYTI? jūs juokaujate?? Aukai siūloma grįžti pas smurtautoją?? Kokią teisę turi klausti tokių dalykų ir dalintis patarimus. Man nesuvokiama, kai tokia laida gyvuoja tokiu mastu. Šitas lygis yra žemiau plintuso.
Gyventojas 2022-02-10 23:49:25
Uzdraudė reklamuoti alkoholį, tai pradėjo lošimus reklamuoti. Dar baisiau. Apsurdas.
ir lošimus ir dar vaistus nuo makšties niežejimo, , , u ž k n i s a tokios nesąmonės!!!!!
Ačiū, įkėlėte Meilės sūkurio šiandienos seriją, bet dar liko neįkelta penktadieninė serija (3679), labai lauktume, ačiū:-), Eglė.
Sveiki, norėjau pranešti, kad dar nėra įkeltos dvi paskutinės serialo Meilės sūkuryje serijos.Labai laukiame, ačiū.Eglė-).
Sveiki, noriu kreiptis į tv3, kiek galima per televizija rodyti karinius filmus šiokia diena ir savaitgaliais kaip to karo ir taip pilna ir galima jį žiūrėti "online 24".... tiesiog baisu. ar negalima rasti ka rodyti draugiskesnius ramesnius filmus o ne is vien karinius... tiesiog besuvokiamas absurdas juk jautriu zmoniu ir taip pilna, kam dar reikia papildomai rodyti suvaidintą karą kai jis čia pat...
ar jus neturit kitu zurnalistu tik anuzi kalbinti karo ekspertus ir visus kitus kad jis grazo rankas neduoda pasakyti iki galo pertraukia vidury sakinio atrodo kad tik atejai pasakei pora zodziu ir daugiau netrukdyk mes skubam
Labai pikta kad nėra pagarbos žiūrovams nekelia serialo "Žvaigždės istorija serijų į portalą. Kaip pažiūrėti jeigu rodo ler TV8 13val jeigu viską keliama tai viską o ne pusę vienus keliama kitus ne. Nereikalinga tv3play
tv3 turi gresmingo balso komentatoriu per zinias-dovydaiti jeigu kas nors kur atsitiko baisaus ar zverisko tai komentuoja butent jis matyt mokesi is jurgio jefremovo
Tv3 televizija nekelia serialų serijų į tv3play iki šiadien neįkėlta viena serija. Ir visada taip jeigu zmogus paprašo tada įkelia. Nereikalinga tv3play jeigu serijų nekelia.
Televizija tyciojasi is zmoniu, kurie turi kitokia nuomone ? ar tai legalu niekinti ir zeminti Lietuvos zmones ? Manau, kad ne ?
Petras 2022-02-06 18:10:12
Sveki,

Prasom proozint bsikeli buna minutines per varzybas arciau biski mergaiciu, o ne visa ta tuscia aikstele rodykite.

Ačių nuoširdžiai, Petras.
vA

pAŽIŪRĖKIT.

pETRAS
Eglė 2022-01-06 12:19:48
Sveiki, norėjau pasidalinti, kad paskutinės dvi serialo "Meilės sūkuryje" serijos dar nėra įkeltos. Labai laukiame, ačiū:-)
Labas, Egle.

Aš irgi labai nuoširdžiai labai laukiu,

Jūsų Egle - Petras
Sveki,

Ačių nuoširdžiai, Petras.
Televezija ir internetas tragedija, gyvenam 2km nuo Gargzdu laukuose, misku prie musu nera, bet pastoviai ismanioji neveikia, Iki rysio bokstu apie 5km, turime du rysio bokstus aplinkui. Klientu aptarnavimo specialistai pastoviai siulo perinstaliuoti blokeli arba atiusti meistra uz 50 EUR. Nieko racionalaus negali pasiulyti. Atsisakant paslaugos siulo susimoketi bauda uz suteiktas nuolaidas ir pan... Tikrai nerekomeduoju sitos televizijos ypac uzmiesty gyvenantiems- ismanioji isvis neveiks, interneto sparta labai leta, klientu aptarnavimas labai zemos kokybes...
Isviso per televizija nieko idomaus nerodo. Visa diena vien indiski ir seni serialai. Galetu koki Sen Cal kapimi parodyti
Sveiki, labai laukiame paskutinių dviejų serialo Meilės sūkuryje serijų:-), ačiū!
Esame labai seni klientai. Bedos tos pacios: vejas didesnus-neveikia, imtuvas su atsukimu-tragedija, stringa, neveikia, perkrauti reikia kiekciena diena Pastebiu, kad 1 mechanikas yra pas Juos geras, padejo. Trecia, bendravimas per savitarna ir chat-tikrai nezavi, graziai sneka, bet naudos mazai.
Paskutinis kantrybes lasas buvo vakar, kai apmokejome ir siandien atjunge, nors pavedimo kopija gavo. Aiskina, kad reikia 3 d.d pavedimui ateiti is Luminor i Ju Swedbank saskaita ir t.t.
Esame pikti ir nebuna turbut dienos, kai reikia perjungti kanala, tai stringa.
Gerb.zmones, jei planuojate isivesti ar jau turite, tai rasykite i atsiliepimus, nes taip negalima elgtis. Mus siandien net atjunge nuo chat, kai paprasiau kokio nors zmogaus kontakto, kas galetu padeti...Palikom ir telefono numeri ir rademe per el-pastu. Veltui, signalas atjungtas ir laukiame kol vakar musu sumoketi pasieks per 3 d i lietuviska Swedbank saskaita..Ar, nejuokinga ir ne vaikiska. GEDA
Ne ir dar karta ne. Pavargom nuo Viasat/Home3
jomajo kas pasidare su ziniom nes tik jas teziuriu praktiskai nera ka ziureti viskas nuvalkiota savaitgaliais daug kas kartojasi visokie nereikalingi neidomus labai ilgi reportazai nu nezinau aisku as ne zurnalistas bet kartais atrodo geriau visai neziureti tu ziniu padarykit ka nors kitaip idomiau bet 2 sykius girdejau sulija jaunesnyji sakant bostvana-botsvana rokas kaip visada sliurpcioja nu kaip taip galima donata nebaigia frazes ir neina suprasti ka norejo pasakyti nu blyn kas darosi su jumis a aisku jums pofig svarbiausiai daugiau reklamos ir pinionzu nu davai sekmes
aisku pasvajoti galima kad nors karta per metus butu be reklamos bet itariu kad kaip tik tuo metu daugiausia reklamos uzsakymu kakoj tolk ka nors ziureti jeigu viskas bus uzpilta reklama ir gausis taip kad netrukdykit man ziureti reklamos kam tas filmas ar laida reklama svarbiau

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...

Kliūtys dalyvauti viešajame pirkime: kada kvalifikacijos reikalavimai yra neteisėti? 08-09 07:20
Perkančiosios organizacijos viešųjų pirkimų sąlygose gali numatyti tik tokius kvalifikacinius reikalavimus, kurie yra susiję su tiekėjo tinkamumu verstis profesine veikla, ekonominiu ir finansiniu...
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą?
Kaip atostogauti, kad norėtųsi grįžti į darbą? 08-09 07:15
Atostogos – vienas labiausiai laukiamų mūsų metų įvykių. Į jį sudedame daug lūkesčių ir planų pailsėti, patirti naujų įspūdžių, pamatyti naujų kraštų arba tiesiog pasimėgauti ramybe. Kaip leisime...
"Aston Martin" pradeda naują erą: keičia prekės ženklą ir pristato naują ikoniškąjį logotipą 08-09 07:10
Ikoniškasis "Aston Martin" ženklas kelia sparnus į naują įspūdingą erą. Itin prabangių britiškų automobilių gamintojas pristatė naują ir drąsią kūrybinę strategiją kartu pasauliniu rinkodaros...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Bank of America 33,49 -1,38%
AT&T 18,00 -1,91%