Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę All Media Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę All Media Lithuania

Atsiliepimai apie All Media Lithuania, UAB

Tv3 televizija

Parašyk savo nuomonę apie All Media Lithuania, UAB

Visiskas betvarke su tv3play, neisivaizduoju kaip tokia populiari televizija daro tokias nesamones su tv3play. Tai neikelia seriju laiku, tai ju isvis nebeikelia, tai nerodo subtitru, tai isvis rodo praeitos serijos subtitrus su nauja serija. Slykstu tiesiog naudotis. Visiskas siukslynas, tegu tvarko pagaliau, kaip taip galima isvis dirbt
Laba diena.
Būtu labai džiugu jeigu tv3 žinios rusų titrus rodytų didesnius arba apskritai verstu. Nesuprantu kodėl anglų kalba visada verčiama, o rusų paliekama su titrais ir dar tokiais mažais, kad sunku net turint puikia rega išskaityti, o ką jau kalbėti apie tuos kurie mato prasčiau. Tikiuosi į atsiliepimą sureguosite.
Daznai neikelia MMG seriju laiku.
Sveiki.
Ne kiek klausimas, kiek labiau prašymas...
Nuo naujų metų dingo rytinis laikrodukas rodomas kiekvieną d.d. su filmukais (viršutiniame dešiniajame kampe). Jis buvo laaaabai patogus vaikams ruošiantis į mokyklinį autobusą. Tai gal būtų galima jį sugrąžinti
KOKIO VELNIO NERODO TIESIOGINIU X FAKTORIAUS TRANSLUACIJU?????? SUGADINTAS JAU KELINTAS SEKMDIENIS!!!!
Kodel TV3 play nėra šios dienos 2018 01 02 filmo “Pazadetoji” serijų?
Jau kelinta karta nesulaukiu moterys meluoja geriau serijos tv3play. Ikeliat arba labai velai arba kita diena. O seip viskas kitas super :)
Laida TV pagalba visiems senai atsibodusi, neikiek nereikalinga.
neikeltos is peties laidos

Esu labai pikta, isijungiu tv3 play programele, o joje nera ikeltos MOTERYS MELUOJA 56 serijos, dabar yra 22:24 nemanote kad JAU LAIKAS IKELTI??ANKSTI KELTIS ZMONEM, UZMIGT NEIN
Neykeltos Iš peties laidos
Kodel rodote per tv8 ta pacia serija serijalo - Tai mano gyvenimas? Turetumet rodyti sekancia, paskutine sio serijalo serija o ne kartoti..
Kodėl nutraukėte serialą Tėvelio dukrytės?
Ir kada vėl pradėsite jį rodyti ?
Tv3 BUVO megstamiausia televizija iki tol kol nepamaciau reklamos pazintys.lt.. filmas “Kapitonas Amerika” yra N7 todel ziuri vaikai, paaugliai, ir ka gi mes pamatome? Ogi porna atsiprašant! Tai jus biski galvojat ka dedat? Čia nenormalu yra, ištikruju pasibjaurejau jumis, šlykštu!
Nesuprantu kam pradėti rodyti seriala ir ji po poros savaičių išimti čia kaip moderni šeima jai rodot tai rodykite nes tai jau per tv3 nėra ką įdomaus žiūrėti.
Sveiki, norejau pasiteirauti kodel neberodote "Tevelio dukrytes" nei vienos serijos nepraleisdavau laukiu kitos o ziuriu kad programoje net nebera labai nusivyliau nes sis serialas labai man patiko.noreciau sulaukti atsakymo ar man dar apsimoka laukti ar ne ?
Sveiki, darykite ką nors su TV6 kanalu, grįžti po darbo žiūri daktarą Hausą ir likus 10 minučių serialo ateina programos pabaiga, kas čia per velnias?
Kada bus ikelta is peties serijos?
Tai ar įkelsite iš peties?

Pataisau: 2017/11/10 TV3 žinių reportažą apie šiaurės pašvaistę 19:12 val.
NEGALI BŪTI ELEKTROMAGNETINĖS DALELĖS! Pažeidžiami visi fizikos dėsniai. Elektromagnetinės bangos yra magnetinių ir elektrinių laukų kompleksinė sąveika, kuri sklinda 3*10^8 m/s greičiu. Elektrinį lauką kuria elektriniai krūviai. Mažiausia dalelė, turinti neigiamą elementarųjį krūvį, vadinamas elektronu, teigiamą elementarųjį krūvį - protonu. Magnetinis laukas yra dar pilnai neištirtas fundamentalusis fizikos reiškinys apie kurio krūvį keliamos tik hipotezės (didžiosios sieties teorija), o pagal klasikinę magnetizmo teoriją realių magnetinių krūvių išviso nėra. Tad labai drąsu teigti apie elektromagnetines dalelės. Rekomenduočiau sakyti - dėl saulės vėjų viršutiniuose atmosferos sluoksniuose susidaro pašvaistė arba ištaisyti elektromagnetinis daleles į krūvio daleles, t.y. elektronai, protonai, alfa dalelės, taip skambės profesionaliau.
Kaip visada pas Jus serialai rodomi belekaip... Jau taip buvau apsidžiaugęs, kad Univero naujas serijas pradėjot rodyti ir pyst vėl nutraukiat parodę kokias 30 naujų serijų. Kartosit vėl Saša ir Tanią. Galėtumėt rodyti normaliai serialus, o ne nutraukti bet kada.
Sutvarkykit tą savo programėlę, neįmanomą vakarais naudotis, stringa, neįsijungia..
Kažkas negerai yra su svetaine, nes jau kuris laikas neina normaliai nieko žiūrėti, pažiūrėjus reklamą nebeleidžia žiūrėti serialo, reikia perkrauti puslapį mažiausiai tris kartus, vis iš naujo žiūrėti reklamą ir tikėtis, kad jau bus galima peržiūrėti norimas laidas. Taip pas vėliau, kuomet jau įjungiama laida, ji nulatos stringa. Anksčiau taip nebuvo, tad manau, jog turėtumėte sutvarkyti tokias problemas, nes tuoj niekas nebežiūrės nieko Jūsų portale.
Kodėl tv3 play nekeliat serijų pazadėtojos, greit jūsų kanalo reiks nežiūrėt nes visai nerūpi jums žiūrovai, visai nesistengiat išsaugot žiūrovus.
Kodėl pazadėtojos serijų nekeliat
Labai gaila, kad vietoje "Moterys meluoja geriau" naujos serijos įkėlėte "Bruto ir Neto", tikiuosi ištaisysite savo klaidą.
Kodel nekeliat pazadetoji serijų? Jau vakar rasiau asmeniskai j tv3play bet jokios naudos....
Kodel nieko nekrauna, nerodo !!!!!
Tai ar įkelsite iš peties?
Neileltos iš peties laidos !!!!!
Žiauriai trumpos serijos moterys meluoja geriau
Neykeltos išpeties laidos!!!
Susitvarkykit savo tv3play viena kart. Nori laida pažiūrėt tai reklamas pažiūrėk ir užstringa!!!ir jau ne pirmas kartas
Kodel neikeliat jau kelinta diena Kerstas ir meile!!!!!
Ir kaip atstrigo jau turejo rodyt moterys meluoja geriau o dar net neprasidejo o jau yra 20:38
Juodas fonas jau 10min.
Nu cia dabar pradejot strigineti :) juoda ekrana rodo po bruto ir neto ir pries moterys meluoja geriau jau paluzo apie 3.4 minutes
Tv3 žinias žiūriu tik tada, kai jų neveda Petkevičius. Nes neįmanoma klausytis jo dūstančio balso. Girdint jį atrodo kad jau ir pačiam krūtinėje pradeda trūkti oro.Tada tenka perjungti į LNK.
Neileltos iš peties laidos !!!!!
Sveiki kodėl nekeliat serialo pažadėtoji. Jau kelinta karta.
Sveiki, kodėl neįkeliate vakar dienos, , Pažadėtoji serijų" (08 14)?
Jau kelintą kartą tas pats, o serialą norisi pažiūrėti...
Sveiki jau seniai jumis nusivyliau, bet dar žiūriu pora serialų per tv3 play. Bet vakarykščių serijų neįkėlėt.
Gerb. Tv3 komanda, iš ties kuo toliau tuo labiau nuvyliate man atrodo, kad mūsų šeima greitu metu iš vis atsisakys jūsų kanalų.. Negana to rodote vulgarią laidą 2barai, po kurios visas facebook mirga iškrypusios video.. Pilna straipsnių iš tos pačios laidos apie nieką.. Tai dar prie to pačio išjungėte gerą serialą vardan tv pagalbos kartojamų serijų, pradėję jį rodyti po gero mėnesio per tv8, tai dar ir kartojate serijas tai rodykite kur baigėte galų gale!! Iš ties labai daug aplink žmonių kalbančių, kad tv3 labai nuvilia paskutiniu metu.. Aš tikiuosi, kad priimate kritika ir mano komentaro neištrinsite, laikiausi taisyklių ir neįžeidinėjau tiesiog gražiai išdėščiau sago ir aplinkinių pastebėjimus. Linkiu sėkmės, gerų darbų ir pasidaryti išvadas kol nepraradote žiūrovų
Nuolat žiūriu tv3 žinias, tačiau pastebiu vis prastėjančią jų kokybę, o tiksliau bandymus užpildyti valandos laiko tarpą bet kokiais pasakojimais, kurių žiniomis nepavadinsi. Kažkada papiktino siužetas, kai 15 min, buvo rodomas kiaulės skerdimas. Šiandien pasišlykštėjau reportažu apie politikų medžiokles, o rodomi buvo vaizdai kaip žudomi gyvūnai. Ar tai yra būtina, kai kalbama apie politiką?
Man keista kam gi sugadinot toki gera seriala Tevelio dukrytes. Tu vardu pakeitimas tikras kosmaras taip laukem kada pradesite rodyti o dabar tikrai neziuresim gal internete rasim be gadinimu.
Parodykit ši serialą, jis tikrai įdomesnius už tuos Indus...
Jeigu jau negalit rodyt serialo per TV, tai įkelkit į TV3 Video Play internetinę svetainę mažiau žmonių nepasitenkinimų bus... Nutraukus serialą nebežiūriu išvis TV3 televizijos...
Labai ačiū užinformaciją, bet jau per vėlu, galit neberodyt. Serialas toks įtraukiantis, kad nenusiraminau, kol neradau internete http://1plus1tv.ru ten žiūrėk online kiek nori, serijų net 32, kiekviena po 2 val. ar net ilgesnės.Tai dabar žiūriu neatsižiūriu, mažai lieka laiko darbui ir kitkam :))
Aida 2017-06-20 07:48:04
Na, ir aš labai pasipiktinau, kai staiga be jokio atsiprašymo nutraukėt serialo "Kerštas ir meilė" rodymą. Ir be jokio paaiškinimo, kas atsitiko? KODĖL? Pačioj įdomiausioj vietoj, kai įtampa jau pasiekė kulminaciją... Palikot mus nežinioje, o tai nežmoniška! Paleidot apačioje ekrano eilutę, kad serialas bus toliau rodomas nuo 20 dienos. Pasityčiojimas! Na, vadinas, laukit, kankinkitės... sulaukiau, šiandien atsidarau tv3 ir TV8 programas, ir ką jūs manot? NĖRA! APGAVO ANTRĄ KARTĄ! Labai blogau jaučiuosi. Galvoju, kur čia kreiptis dėl žalos atlyginimo... kas gina žiūrovų teises? Atsiliepkit!
Nuo liepos 20 dienos rodys :)
Aida 2017-06-20 07:48:04
Rašė kad nuo liepos 20d toliau rodys, o ne nuo birželio 20d, dar mėnesį reikės laukti.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
Internetas Šviesolaidinis internetas Net 8 iš 10 naujų vartotojų yra patenkinti „Cgates“ teikiamo interneto kokybe. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės SIC birželio mėnesį atliktas naujų „Cgates“ interneto klientų tyrimas. Apklaustieji „Cgates“ interneto vartotojai yra maloniai nustebinti ir patenkinti šios...

Eilės pasienyje su Baltarusija – problema su didele perspektyva
Eilės pasienyje su Baltarusija – problema su didele perspektyva 01-23 14:57
Į Lietuvą iš Baltarusijos įvažiuojantys vilkikai eilėse stovi po 22 valandas, o vežėjai kiekvieną dieną dėl to praranda apie 100.000 Eur. Tačiau valstybės institucijos nežada jokio greito šios...
Dėl "Brexit" EP narių sumažės, bet Lietuvoje jų bus renkama tiek pat
Dėl "Brexit" EP narių sumažės, bet Lietuvoje jų bus renkama tiek pat 01-23 14:40
Kitąmet numatomas "Brexit" beveik dešimtadaliu sumažins bendrą europarlamentarų skaičių, tačiau Lietuvoje ir toliau bus renkama tiek pat jų, kiek ir iki šiol – iš viso 11.
"Netflix" kapitalizacija viršijo 100 mlrd. USD
"Netflix" kapitalizacija viršijo 100 mlrd. USD 01-23 14:24
JAV internetinės televizijos kūrėjos "Netflix" akcijų rinkos vertė (kapitalizacija) pirmą kartą istorijoje viršijo 100 mlrd. USD.

Kiek valandų per dieną dirbate?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 66,39 -1,22%
Symantec 26,54 -3,35%