Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę All Media Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę All Media Lithuania

Atsiliepimai apie All Media Lithuania, UAB

Tv3 televizija

Parašyk savo nuomonę apie All Media Lithuania, UAB

Tai kas cia per reklama tokia?!?!?! Ponas Kakis....Tai kur protas!? Mokinti vaikus zaisti tualete zaisti su sudais!!!! Nu cia tai bomba! Pamates ach...nau, jus ka, ten apsiruke visi!!!!!?????
Norėjau pasisakyti, jog tv3play internetineje svetainėje žiūrint serialus nebeįmanoma. Kalbu apie reklamų tankumo pagausėjimą ir ilgumą. Anksčiau buvo viena, dvi reiklamos, dar buvo pakenčiama. O dabar, dabar jas 3 kartus rodo, po 9-10 reklamų. Labai apgailėtina, jog net interneto erdvėje tų reklamų beveik tiek pat kaip žiūrint jūsų kanalą per televizija.
Reklamos baisu milijonas, kas 10 minučių, ieškosim kito mėgstamo kanalo, toks jausmas kad ateinam nuolaidų lankstinukų pažiūrėti, atsibodo
Esu labai dėkinga, kad keliat į tv play serialo "Meilės žiedai" serijas. Tikiuosi to nenustosit daryt!
nebeimanoma, reklama kas desimt minuciu, kiek galima!!!! o reklamu ilgumas, net uzmirsti ka rode, tvarkykit sita reikala!!! siaubas, tuoj gal ta tv3 kanala reikes uzblokuot
Sveiki! Jau ta jūsų užsklanda 25 verčia vemt! Visada žiūrėdavome tv3, bet šita reklama taip įkyrėjo, kad tiesiog visa šeima pradėjome žiūrėti daugiau kitus kanalus nei tv3. Nes su tais savo 25 baigiat išvaryti iš proto! Daugiau nei pusė metų nieko negirdim tv3 kanale tik 25! Plius susitvarkykit garso takelius, kad nebūtų tokio pasigarsinimo, kai įjungiat šią užsklandą! Jau net nerviškai veikia tas 25! Apgailėtina, kad tokia didelė komanda, o nesugeba atsinaujinti užsklandų!
Eilinį sykį tv3 play komanda nedirba savo darbo. Kodėl nėra įkelta penktadienio Pažadėtoji serijų?
Sveiki, norėtume pranešti, kad Meilės sūkurio 290 serija yra klaidingai įkelta - rodomas visai kitas serialas, prašom pataisyti:-)
TV PAGALBA 21.11.18 PAKRAUPAU KAIP STUDIJOJA EDGARAS TYCIOJOSI IR SAIPESI IS DALYVIU...Tokias laidas turetu uzdraust rodyt.
Reklama... reklama... reklama.... ar neina ju padaryt trumpesniu? Reklamos trunka 10 minuciu, o kiek ju yra per filma! Vakare neimanoma paziuret filmo velesniu laiku. Per reklama iskart isjungiu tv, nes taip ar taip uzmingi, kol 10 min reklamas rodo.
Sveiki, noriu trumpa komentara - labai nepatinka tv3 ziniu vedejos AUDRES KUDABIENES zodziu kirciavimas ir daznas ju iskraipymas! Ji turi pasitobulinti pasimokinti taisyklingai kirciuoti ir kalbeti lietuviskai! Aciu
https://tvplay.tv3.lt/nuo-likimo-nepabegsi/nuo-likimo-nepabegsi-10293438/ Nu su vertimu įkelkit būkit malonūs :D
filmo aistros vynas negalima paziureti paskutiniu seriju nes rodo kad yra klaida.kodel niekas nekreipia demesio
Sveiki. Gryžau iš kelionės ir negaliu pamatyti savo mėgstamą serialą, jau ir taip atsilikau. Blogai įkelta Pažadėtoji 1168 serija, kurią šiandien ištrina ir liksiu nemačiusi...
Ar galėtumėte parodyti turkiškus serialus tokius kaip "Çarpisma" "Muhteşem İkili"? Nes rodote tokius, kurie net pačioje Turkijoje nėra populiarūs. Ne vienos tokia nuomonė. Tikiuosi atsižvelgsit.
pazadetoji 1168 serija nerodo rodo kad yra klaida
Ar kada nors kanalas TV8 nustos rodyti turkiskus filmiukus??????Prie ko cia mums turku invazija Europoje, jau matyt pigiau niekas neparsiduoda, prie ko cia turku kultura? Tai dar pirkit ir rodykit kinieciu filmiukus!!!Anksciau dar rodydavo Zavus ir Drasus, dabar beliko tik turku brukama tv kultura. Tv 8 apgailetinas kanalas!!!!!!!Rodykit pornucha tai visiems bus aisku!!!!!!
mane domina tik vienas dalykas, kada pakeisite 25 gimtadienio užsklandą??? Jau tiek įkyrėjo, kad nemoku apsakyt. O svarbiausia, kad kai prasideda reklama automatiškai pasigarsina ir rėkia. Galima išprotėt, norisi perjungt kitą kanalą.
Sveiki, labai laukiam paskutinių Meilės sūkurio serijų:-)
Reikia naujų serijų! https://tvplay.tv3.lt/nuo-likimo-nepabegsi/nuo-likimo-nepabegsi-10289627/
https://tvplay.tv3.lt/tv-pagalba-n-7/ kodėl nebekeliat serijų naujų?
Gal baikit su savo 25 nesamonem? Jau realei uzknisot kiekviena diena rekaujat kaip psichopatai
Nerodo
nerodo
Nerodo tv3 žinių 09-30 dienos. Kodėl?
Nerodo, būtų papraščiau jei savo puslapy užkart vėl padarytumėte skiltį dėl klaidų, nes čia ratais kvadratais per aplinkui reikia ieškoti kaip pranešti.
Nerodo
Sveiki, nepasileidžia serialai, jau nebepirmą kartą. Turiu galimybę pasižiūrėti tik per tv3 play puslapį, bet neleidžia, rodo error, reklamas visas parodo, o serialo neužkrauna !!!!!!!Labai pikta!!! Dar reklamuojasi jog tv3 play atsinaujino !!! Darykite pagaliau ką nors!!
Šiandien turėtų būti įkelta 9serija bet jos nėra jau vakar pažiūrėti buvo galima 8 o devinta pasimetė
Kur tai mano gyvenimas šios dienos serija
Praleidote įkelti 1111 "Pažadėtoji" seriją. : (
Laba diena kadangi TV play daro atnaujinus norėčiau paklausti. Kodėl per tv3 per tv6 rodo serialą Kaulai o pažiūrėti per TV play pakartojimų nėra galimybės. Tai gal įtrauktumet kad būtų galima pažiūrėti. Anksčiau kaulus rodydavot 22 val o dabar jau transliuojama bet 1 valanda nakties. O pakartojimo nėra. Ačiū
gerbiamieji, kada baigsit tyciotis is ziurovo?paziurejus, tai jum ne dvidesimt penki, o -30, kai buvo dviratis, ar orlauskas....As 2018.0921, jau kitam amziui, matau "komedija"-"gautas iskvietimas -3", po "madagaskaro-3"........aisku turit naujienu, tokiu, kaip vienas namuose, bet dar anksti...humoro "grandai" jusu -super nuobodus, uz ka jiems mokami pinigai?Vadove per sezono pristatyma atrode apgailetinai, toks vaizdelis, kad saulens su tuo.. (uzkrito).....na, kuris per auksinius svogunus tipo rase scenariju ir buvo dievo isikunijimas....., po svogunu, pagrindinis ZMOGUS, kuris "tempe"ta jusu TV3, -padare, kaip dare...o "aktoriai", kokie jus ten.....dar lendat i akis, kad jum atlyginimus pakeltu?teatro darbuotojai turi teise isreikst savo nepasitenkinima, bet per tv3-pyst vel "operatorsa"su savo nepasitenkinimu.....ki -isskirtine, nes pinigai kiti....gaila man jusu... (dar daugiau SAVO laiko.).akies krasteliu, jus paziurekit COMEDY CLUB...jus kaimas....o savaitgaly, mes geroj kompanijoj, sededami bele kur ir ne sultis gerdami, mes klausom a.a.SAPRANAUSKO igarsintu personazu.....zoziu mirus tv.
Mantas 2018-08-24 09:48:16
Kodėl rašo klaida?
Mantai, nesivargink. Rašiau į TV3 gal kokius 5 laiškus, į facebook paskyrą, jokios reakcijos. Nuo pat pirmos TV play pasikeitimo dienos, nebeįmanoma nieko žiūrėti ir niekas net nesivargina nieko daryti.
kaip tik atsinaujino tinklapis taip ir prasidejo nesamones.... laiku nei laidos nei serijalai nesukeliami... stringa... klaidas meta... nebeimanoma nieko paziureti... gal pagaliau spresite sitas problemas?????
Kodėl rašo klaida?
Dabar 2018-08-22 10:47 ir sugadintoje interneto svetainėje dar nėra žinių už 2018-08-21
Sveiki. Kodel neikeliat nauju ekstrasensai tiria seriju. Ikelet paskutine liepos gale, o kiek jau kitu buvo. Kada bus ikeltos kitos serijos?
Labai stringa, neimanoma ziureti serialo pazadetoji.. SUSITVARKYKIT! Truksta net seriju. (Pvz 987, 988, 989 nera serijos, 990...
nesamoningas tas jusu tinklalapis nieko neina paziureti, viena diena normaliai o paskui isvis nieko nerodo.trecia diena tas pacias laidas ir serialus kartoja o kitu isvis neina paziureti meta klaida....
Labai dėkoju, kad galų gale įkėlėte taip lauktas Meilės sūkurio serijas:-)!!
sustvarkyt greičiau tv play tinklapi, nieko normaliai nebeina paziuret, arba stringa arba isvis error rodo, meiles sukuryje nuo 212 serijos neberodo...
neina paziuret meiles sukurio nuo 213 serijos
Neįmanoma žiūrėti tv3play :)
Visada rodydavo serijas, kaip priklauso. Bet dabar, serialo "Kam ta meilė?" tai neįkeliat, tai jungiant meta video error :D nu juokinga, negaliu. Reklamas parodot (nu taip, juk už jas jums moka), o po to nei vienos serijos žiūrėti negalima. O anksčiau, serialą reikdavo perkrauti po 50 kartų, kad visą be užstrigimų žiūrėti. Jeigu jau norit atnaujinti portalą, tai bent susidėliokit žingsnius ir visas naujas programas išsibandykit.
Taip susidomėjimas jumis ir krenta :)
Nerodo "Kam ta meile" 24 serijos. "Moterys meluoja geriau. 10 metu" irgi kazkas ne taip su serijom. Ju lyg 3, o rodo 5. Kurios kartojasi. Tv3 oru nerodo. Tai gal grazinkit i sena programele? Bent veike normaliai. Aciu.
Pakeite is tv3 play i Tv Play, ir si nauja programa tv play nervina, pastoviai uzstringa, kai uzstringa reik per naujo ieskot.., tv serialai ne is eiles sudelioti...serijos ismetytos beleikaip, ne eiles tvarka, kaip buvo tv3 play, ten viskas buvo patogu, viskas datomis isdeliota ir taip nestrigo...aisku tv play maziau reklamu idejo nei tv3 play!!!grazinkit meniu tv3 play!!!!
Bukit malonus sutvarkykit puslapi, nieko nerodo
Visada rodo error ir coda,
Mieli Tv3 play puslapio tvarkytojai, kūrėjai, ar kaip kitaip į jus kreiptis, kad neįžeisti. Prašau, jei dirbate darbą, tai dirbkite, o ne darykite nesąmones ir gaiškite žmonių laiką. Jūsų atnaujintas puslapis yra tiesiog klaikus. Nebijau šlykščiai apibūdinti visko, kas ten yra, bet SUSITVARKYKITE. Nieko neįmanoma žiūrėti, nes ištisai klaidos. Serialų serijoms error, o ką tai reiškia? Tai reiškia, kad jūs teikiate nekokybišką informaciją ir nėra ko daugiau jūsų puslapyje veikti. Tad arba susitvarkykite ir teikite žmonėms kokybišką medžiagą arba tiesiog jūsų puslapyje niekas nesilankys. Tai tiek žinių. Visi tikimės tvarkos.
Ar galite iš naujo įkelti PAŽADĖTOJI 965 serija, rodo error
Turėjau mob. Telefone programėlę TV3 PLAY, bet programą atsinaujino į TV PLAY. Esu nepatenkinta, programą visą laiką stringą, žiūrint seriala, per vidurį užstringa ir rašosi tv play sustabdyta ir taip ne viena kartą.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...

Briuselio centre – masiniai protestai, panaudotos ašarinės dujos
Briuselio centre – masiniai protestai, panaudotos ašarinės dujos 12-16 20:11
Daugiau kaip 5.500 žmonių Briuselyje sekmadienį prie ES institucijų pastatų protestavo prieš Jungtinių Tautų Migracijos paktą.
"Titanikas" rastas vykdant slaptą karinę misiją
"Titanikas" rastas vykdant slaptą karinę misiją 12-16 17:42
Ilgai teigta, kad 1912 m. nuskendusį laivą "Titanikas" 1985 m. vandenyno dugne surado JAV mokslininkai. Tačiau tai buvo melas – anot žymaus okeanografo Roberto Ballardo, kuris povandeninės...
Kalėdoms: eglutės skonio traškučiai, džinas su kalakutiena ir Briuselio kopūstų arbata 12-16 17:41
Prieš žiemos šventes ne vienas maisto gamintojas ruošiasi nustebinti pirkėjus. Kalėdinėmis pakuotėmis šiandien jau mažai ką nustebinsi, tad parduotuvių lentynose šią žiemą galima rasti ir eglutės...

Jūs esate..

AT&T 30,22 +1,04%