Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę All Media Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę All Media Lithuania

Atsiliepimai apie All Media Lithuania, UAB

Tv3 televizija

Parašyk savo nuomonę apie All Media Lithuania, UAB

Runkelių valstybėlėj runkeliška go3 televizija. Didesnio šudo nesu mates. Apsiskelbė geriausias internetas, geriausia interneto televizija šūdagalviai ir šūdarankiai. Kas per bananu respublika, jau vemt nuo visko verčia, reikės grižt i angliją, čia labai toli iki civilizacijos, europos pelkė kažkokia
Prieš 2 savaitės gavau priedėlį antram televizoriui ir iki šiol niekas man nepajiungia bet sąskaitas siunčia už kaip pajiungta televizorių. Tris kartus skambinau vis liepė laukti skambučio tik nesuprantu už ką gauna algas jei negali atlikti savo darbo. Tai susidaro toks įspūdis kad mes esame šiukšles, pamozgos su kuriais gali elgtis kaip nori.
prieš tris savaites pasiskambinau dėl pajungimo antram priedėliui (televizoriui) pajungti ir aktyvuoti.Kitą dieną gavau sutartį pasirašyti per kurjerį, tačiau iki šiol dar nepajungė, atsibodo skambinti..Sąskaitą taip pat turbut gausiu už nesuteiktas paslaugas?
Sveiki norėjau pasiteirauti ar iš tikro taip jau blogai jau yra su home3 televizija
Vilnietis 2020-12-14 00:55:30
Tragedija pas jus su reklamomis, neimanoma ziureti filmu. Sugadinat gera filma su tiek daug reklamu ir tokiomis ilgomis trukmemis, dar sugebate per pati filma ikisti reklama jus ka rimtai ? Lnk maziau rodo reklamu, nakti kartojant filma apskritai nerodo reklamu. Parsidave esate galutinai.
visiska tiesaa, ir dar sita tv save reklamuoja ziurimiausia tv Lietuvoje, geda
Buvau pasirikusi nemokamą paketą GO3 1mėn, kuriuo nesinaudojau, praėjus laikui pratęsė automatiškai ir nuskaitinėjo pinigus, neprašė nei patvirtinimo PIN kodais, nieko.
Go3 ahuj.... daiktas.. vos eidavo seriala pažiūrėt striginėdavo. Dabar išvis užstringa pradžioje ir visai išsijungia. Per interneta žiūrint viskas tvarkoje. Įėjus į go3 prasideda vėjai...
Tv3 play įsiūlo paslaugas galima sakyti apgaulės būdu, nusiperki papildomą paketą tikėdamasis pažiūrėti serialą kurio neradai paprastoje narystėje. Jo vistiek nerandi, ir nupirktą paslaugą iškart atšauki. Jų teigimu pinigai nera grąžinami, už paslaugą kuri nebuvo panaudota... Užsienyje net kalbos nebūna tokiu atveju pinigus grąžina iškart...
Mano manymu yra labai padauginta reklamos. Atsibosta klausyt ju ir tada pradedi per kitus kanalus skrolint..
Sveiki būkite atidūs, su tom akcijom, Arkliukas, kaip esu bendraves su
Gerda Morozovienė kur kadaise dirbo Lrytas, paskui perėjo dirbti i tv3, daro antireklamas imonems, juokiasi is žmonių.Viena karta prasitarė, dirbdama tv3 kur daro kalėdines akcijas, kur susirenka suaukotas lesas pasidalina vos ne per pus sau.Tai Pat pasakojo, kur yra tv pagalba rodo sužetus yra papirkti dėl reitingų, o kur kviecia į studija kai kuriems sumoka pinigus už dalivavima, o kuriems ne tik tyciajasi is zmoniu nelaimes.
Sveiki, norėčiau paprašyti įkelti iš naujo Meilės sūkuryje 706 seriją, nes ji yra įkelta vokiečių kalba, ačiū:-)
Neimanoma ziureti propagandiniu melagienu, koks tikslas meluoti? ziureti tv, kai tave pastoviai baugina??
Pries 2 savaites atvaževo iranga, meistras kad pajungtu televizija važiuoja neiašku kur nei skambina nieko, skambinau 3kartus kad skubos tvarka pajungtu televizija rezultatu jokiu, patariu visiem pereiti prie Telijos!
Ar galit paaiskinti kokia socialine zinute nesa ta sudlaide TvPagalba? Ar vedejai turi bent lasa savigarbos kalti pinigus is Lietuvos ASOCIALIU zmoniu. Jus suvokiat, kad sia laida zemo intelekto zmones mato kaip PRAMOGA? Tai NERA pamokanti medziaga, tai NERA socialines problemas sprendzianti laida. Tai yra viesas zmoniu zeminimas is kurio audziat neblogas sumas pinigu.
Go3 dirbančių žmonių kultūra nulinė, šie žmonės visiškai nenori spresti problemų. Susiekus dėl iškilusių problemų t.y pinigus nuskaitė tačiau mieko nerodo, į paštą gavau pranešimą kad atsisakiau paslaugų tačiau taip nebuvo. Problemą sprendžiantos asmuo ieško kas negerai pas mane, vėliau rašo, kad nesumokėti pinigai. Pateikus, kad pinigai sumokėti dingsta nebeatrašo. Tai jūs taip vertinat kliantus?
Laba diena. Platformoje tv3play nerodo dauguma laidų (pvz: Tarp miesto ir kaimo nuo antros iki paskutines serijos), išmeta klaidą. Prašome sutvarkyti sistemos klaidas. Ačiū.
marija degimaite
2020-10-04 16:43:43 IP 12em5g2r
Atsiprasau kiek galima per tv6 rodyti ta pati per ta pati....Jukono vyrus juk jau rodete pasibaige neaiskiai ir vel trukt uz vadziu ir vel nuo pradziu...nezinau jei netutite ka rodyt nafik tas kanalas reikalingas..tikrai nera ka ziuret o reklama superine 10 ar 15 minuciu ir na....
Tv3play visiškai nekelelia serialo Likimo karuselės serijų. Visiškai negerbia žiurovų savo. Tv 8rodo 16val aš nematau tai kaip man pažiūrėti jeigu į tv3play nekeliat.
Siaubingas Home3 nesiskaitymas su klientais ir reketas!!!!
Paslaugų sutartis dėl palydovinės televizijos paslaugų teikimo su bendrove Home 3 sudaryta 2017 m.….. Iki š.m. birželio mėnesio paslaugų kokybė buvo pakenčiama ir televizijos signalas veikė be trikdžių. Tačiau š.m. birželio mėnesį atsirado dideli televizijos trikdžiai, signalas nuolat dingdavo. Bandymo spręsti su paslaugų teikėju ginčą taikiai eiga vyko paslaugų teikėjui akivaizdžiai demonstruojant abejingumą, nenorą spręsti ginčą ir interesą pasipelnyti iš situacijos:
• Kreipusis į paslaugų teikėją, buvo gautas atsakymas, kad TV signalas priėmimas neįmanomas dėl užaugusių medžių. Tačiau nuo paslaugų sutarties teikimo pradžios iki trikdžių atsiradimo neužaugo nei vienas papildomas medis - namas įsikūręs šalia brandaus miško, kuriame nėra ir nebuvo augančių medžių.
• Po tokio gauto atsakymo, kuris neatitiko realybės, paprašiau atsiųsti kitą meistrą pakartotiniam situacijos įvertinimui. Home3 atsisakė siųsti meistrą ir pasiūlė tai daryti savomis lėšomis, su kuo aš sutikau (t.y. sutikau apmokėti meistro išlaidas).
• Pakartotinai atvykus meistrui, paaiškėjo, kad signalas yra pakankamas ir trikdžiai vyko dėl nekokybiškos antenos. Meistras anteną pakeitė ir ryšio signalas tapo sklandus ir be trikdžių, kas įrodė, kad trikdžių problemas kėlė nekokybiška antena ir jos reguliavimas, o ne medžiai, kaip Home3 teigė iš pradžių.
• Atstačius signalą ir paaiškėjus, kad pirminis Home3 atsakymas buvo neatitinkantis realybės ir galimai tyčia melagingas, siekiant nespręsti problemos, paprašiau Home3 kompensuoti pakartotinai kviesto meistro išlaidas bei anuliuoti sąskaitą už laikotarpį, per kurį negavau palydovinės televizijos paslaugų (dėl trikdžių televizija tiesiog neveikė).
• Po tokio mano laiško, aš ne tik kad negavau Home 3 atsakymo, bet jie dar ir savavališkai ir apie tai neinformavę iš anksto, išjungė televizijos transliaciją. Maža to, po to gavau reikalavimą sumokėti 450 eur vertės netesybų mokestį.
Kodėl nekeliat indų serialo Likimo karuselės serijų į tv3play portalą. Padarytumėt vėliau 18val pvz tai nereikėtu kelti ir būtu galima žiūrėti per TV8. Prašau jūsų įkelti negaliu pažiūrėti
rokai, linkejimai tau, nesliurpciok-pasiklausyk kada nors savo teksta, cia jokio pykcio viskas gerai nes as ziuriu tik tv3 zinias
Kai per go3 programėlę žiūri sporta tiesiogiai ir pvz būna 3 transliacijos vienu metu, bet turite du kanalus tai dvi tiesiogiai ir viena ansktesneje programeleje (tvpaly) leisdavote žiūrėti tiesiogiai. O per kažkurį kanalą vėliau paleisdavote įraša.
Tačiau naujoj go3 programėlėj šita funkcija neįmanoma.
Kieekviena karta kai kreipiuosi sakot kad viskas veikia. Tačiau neveikia dabar heat milvokis nba macas.

Meluojat o ne taisot.
nesuprantu kodel per zinias vis prilyginimai su saboniu seniau buvo reportazas apie didelio ugio jauti aisku sulyginimui sabonis tarp auciu vakar apie sama ilga ir vel palyginimui net didesnis uz saboni kazkaip zemo lygio atrodo tokia palyginimai kai kokios kaimo bobos pletkai, kazin SAbonis turbut neziuri ziniu ar jam tas pats as tai netyleciau jo vietoj kokia jus turit teise ji lyginti su kazkuo palei ugi, nesamone kazkokia bobincius
Sveiki, jūs galite sutvarkyti savo internetinę svetainę TV3PLAY.LT, nes vidury serialo ar laidos įmeta 11reklamų kodėl LNK.LT nėra tiek daug kartais ten išvis nėra reklamų, meldžiu jūsų TV3 sutvarkykit savo TV3PLAY.LT.
Meniu bjauresnio neteko naudoti, nieko negali keisti, rūšiuoti vietomis. Filmų pradžios ir pabaigos nukarpytos, norint pamatyti turi jungti prieš tai rodyta laida, nesąmonė konkreti. Pastoviai turi rinkti kodus (apsauga nuo vaikų) net jei jų neturite vistiek negalite atjungti.
jau rasiau del serialo jaunamarte per go 3, bet jau supratau net nesiruose nieks nei atsakyt, nei kelt seriju, aisku kad si televizija negerbe ziurovu
Dalia Vitkuvienė 2020-06-09 11:50:02
Laba diena. Norėčiau sužinoti, kodėl neberodomas serialas "Meilės sūkuryje"? Ar dar bus galima pažiūrėti tęsinį?
Aš mačiau ką tik meilės sūkuryje anonsą, jį rodys nuo rugpjūčio 25 d. Per TV3.
Ar jus tyciojates trece para nekele serialo seriju!!! Kiek galima jums rasyti
Jau rasau jums gal penkta karta susitvarkykit ta go3 paziuri puse filmo ir meta ivyko klaida ir viskas, tai bent pinigu nepleskit jei kokybe nuline!!!!
Ka jus tyciojates? Tuos komentarus bent kas skaito? Antra para niekas serialo nekele, vakar rasiau o cia rasai veltui niekam neidomu nei skundai nei nuomone
atsiprasau jeigu moku pinigus uz go3 tai bent malonekit seriala ikelti i prieki sendien jaunamartes taip ir neikele nesuprantu kas kaip nori tas taip kele o kaina aplamai uz se kokybe kosmosas pora val paziuri poto puse val negali ziuret raso licenziju klaida tai bent tada pinigu nelupkit jei nedyrbat savo darbo
Laba diena, kodėl nerodomas serialas "Meilės sūkuryje"? Ar jis dar bus rodomas?
TV3 PAGALBA-JEGA, LAIDA STUDIJOJE-JEGA, RENATA-JEGA, EDGARAS-JEGA, VISKAS TOKIA JEGA KAD NERA SANSU PASIPRIESINTI TAM IDIOTISKUMUI, KIEK GALIMA VIENAS PROTINGAS KITA DAR PROTINGESNE, NU AISKU REITINGAI REISKA ZIURIMA LAIDA, BET ISVADA TOKIA KAD REIKALINGAS TIK INTERNETAS BET TV JOKIA NEREIKALINGA, NEDUOKDIEVE TOKIU LAIDU
nesuprantu blyn vakar per zinias is oru permainos padare ciut ne karine invazija su klausimais ar jus bijot oru permainu nu jau nezinau, reiskia sensacija lygioj vietoj kai is nieko yra padaromas s-das, blyn nekaisiokit reklamu tiek daug per zinias leiskit zinias paziureti ramiai nes kol sulaukiu oru prognozes atrodo kad jos jau nebus, galetumet skaityti ciut leciau nes tarpais neina suprasti rokas pradeda sliurpcioti donata fraze pabaigia giliai atsidusdama, aisku as ne koks recenzorius bet ar skaitymo greitis priklauso kiek gausi algos matyt taip nes paskui buna renovacijos reklama, vienu zodziu nesamone su reklamom nezinau ar dar kur taip yra
Laba diena, platformoje tv3play nerodo mano mėgstamo serialo, , Likimo karuselė", išmeta klaidą. Prašome sutvarkyti sistemos klaidas. Ačiū.
labadiena, norejau paklausti gal jau numatoma kada vel rodys meiles sukuryje ? Nes rytais aplamai nera ka ziuret dar toki seriala ikiso simta kartu matyta. Bent galejo pakeist kuo idomesniu
Zemo lygio televizija, jau nepirma karta pastebiu, kaip TV3 televizija mala sud...negerbia ziurovu, o paprasciausiai is ju issidirbineja! Stai pav liepos 6 diena per TV3 turejo rodyti filma"Karalius Arturas".bet vietoj jo, kazkodel tai rode kazkoki lietuviska filma, kodel TV3 persigalvojo ir nusprende rodyti kita filma, tik TV3 administracijai yra zinoma !? Ir tai pastebejau jau tokius cirkus krecia jau nebe pirma karta.Ir dar vienas misusas, tai reklamos, kur parododo filma kazkur 15-20 min, prasideda reklama kuri uztrunka, maziausiai puse valandos 30 min, ir gerus filmus rodo velai vakare, bet kadangi siu filmu yra tiesiog neimanoma iziureti, nes kai ikisa reklama, zmogus jau dazniausiai buna sapnu karalysteje! ir tai daro ne tik TV3, taip daro BTV, LNK, tik vienintele LTV, KURI YRA VERTA PAGARBOS, NES TEN REKLAMOS YRA LABAI MAZAI, ARBA VISAI KARTAIS NEBUNA!
zinau kad niekas nuo to nepasikeis bet kodel pries reklama sakoma kad uz minutes kitos arba vos po akiimirkos kaip kvailai skamba, ziuriu tik zinias bet ir ten jau tieksugebeta prikaisioti reklamu ir reklamyciu net keista, gausis taip kad greitu laiku normali laida trukdys ziureti reklama
Kas užrašą uždeda, kad 15:03 išlenda užrašas Simpsonai.seniai turėjo būti netrukus ženklas!!!
Neužsisakinėkite Go3 paslaugų. Pinigus moki, o elementarios kokybiškos paslaugos negauni. Filmų bei laidų neįmanoma žiūrėti, visuomet stringa ir t.t. Apgailėtina.
Janina 2020-06-10 14:20:25
Labai nusivyliau šia televizija serialą rodyt turi (2valandas nuo 13.00 iki 15.00)tada 14.00 išlindo užrašas kad netrukus Simpsonai. Kas čia dabar!!!!
Prisidedu prie pasisakymo. Jau ne pirmas kartas kada vyksta tokie dalykai.... ar ten neseka kas po ko ir kada turi būt rodoma ?
Sveiki, Kur dingo mylimas serialas "Meilės sūkuryje". Neperspejot net, ar grazinsite seriala?
Dalia Vitkuvienė
2020-06-09 11:50:02 IP 28m93cim
Nesuprantu go3 manau priklauso jums go3 telija moku po7eurus o net nesiteike ikelt nauju serialo seriju labai didele apgavyste o vasara jie aplamai nustojo ka kelt filmai katastrofiski o db atsisakyt man visvien reiks moket uz menesi
Aš seku fb oficialų vokišką, , meilės sūkuryje" puslapį, tad žinau kas bus ateinančiose serijose.
Sveiki, norėčiau sužinoti, kodėl neberodomas serialas "Meilės sūkuryje"? Labai tikiuosi, kad sugrąžinsite šį puikų serialą į TV 3 kanalą. Ačiū
Rasiau tv3 facebooke zinute, kodel dingo, , Meiles sukuryje” serialas, tad man atrase, kad vasara keiciasi programa, bet rase, kad serialas gris, tik neaiski data, liepe sekti programa. Vokietijoje maciau del koronos serialas porai sav pristabdytas, bet ten serijos daug toliau i prieky bei pas mus. Rasykit ir jys tc3 fcb (zinute messenger), gal greiciau sureaguos ir grazins seriala. Sito psl manau jie tikrai netikrina..

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Lietuva perdavė Nyderlandams vadovavimą NATO laivų grupei
Lietuva perdavė Nyderlandams vadovavimą NATO laivų grupei 01-17 17:32
Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų karininkas komandoras Audrius Venckūnas perdavė NATO Nuolatinės parengties priešmininių laivų I-os grupės vadovavimą Nyderlandų karališkojo karo laivyno...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%