Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę All Media Lithuania, UAB

Atsiliepimai apie All Media Lithuania, UAB

Tv3 televizija

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie All Media Lithuania, UAB

Rekavimas"uz pavasari" mane baigia nuzudyt, be to manau kad jis beprasmis.
Birutė 2019-03-21 13:20:56
Sveiki, kodėl nereaguojate į vartotojų pastabas? Jų prirašyta labai daug ir teisingų. Net atsakymų nėra kam duoti. Vadinasi, galite daryti ką norite ir kaip norite. Netiesa! Viskas iki laiko. O žinių vedėjo Roko Petkevičiaus manierų ir vaipymosi nebegalima žiūrėti, vien dėl jo laidų vedimo nežiūrime ir Jūsų kanalo žinių.
kazkada zinias ziuredavau vien del to kad tai buvo vienintele laida be reklamos nu dabar kas darosi, ir labai keistai atrodo pries sporto zinias vedejas pasako kas bus sporte paskui reklama po reklamos sutinka sporto ziniu vedeja ir jo klausia kas bus sporte tas pasako vel reklama nu po to jau ppasakoja ir rodo ir pries orus vel reklama su kokia nors geraja renovacija, apie pagalba net nesneku ten tai pasityciojimai is visko ir visu tik ne is saves, vienu zodziu nusivaziavot visai
Sveiki, noriu pranešti, kad Meilės sūkurio 365 serija yra įkelta be lietuviško įgarsinimo, prašau pataisyti, ačiū.
Kada pradesit HD formatu rodyti ir paprastu antenu turetojams ? kodel HD transliuojama tik per kabeline ?
Sveiki.jūs su savo beprasmėmis reklamomis netenkate žiūrovų.aišku jums tai dzin.o mano akimis jūs pati prasčiausia tv....
Labai laukiame naujausių serialo Meilės sūkuryje serijų! Ačiū:-).
ir vel Meiles sukuryje estiskai, kas jums darosi?
Sveiki esu jūsų gerbėjas ar neišeitų uždarit Panevėžy aludes nes dirba ir per vasario šešiolika tesiok baisu nuo ankstaus rito
Sveiki noriu paklausti kodėl esate vienintelė televizija Lietuvoje kuri neverčia iš rusų kalbos? Tai neverskite ir iš anglų juk yra daug mokančių ja. Ačiū
Su jusu rrklamom jau moterys meluoja nustojau ziureti dabar pradejau ziureti prakeikti bet pasiziuriu 14 reklamu tj manau ir sito nebeziuresiu ba as laiko neturiu ir nesvaistysiu sau ziuredamas nereiksmingas reklamas geriau susimokesiu pinigus uz emigranta bet nors ten reklamu nereiks ziureti!!!!as ziuriu sereala o ne reklamas noresiu ziureti reklamas isijungsiu televizoriu kaip jums tai nedaeina!!
Sveiki, kažkaip vėl nebeįkeliate "Meilės sūkurio serijų" :- (.. Labai laukiame! Ačiū!
Reikia uždrausti TV3 televiziją, nes per serialą svotai yra aukštinama ssrs ir propagavimas grįžti į tuos laikus. Yra šlovinama praeitis tarybų laikais. Nereikia, nei rusiškų propagandinių kanalų. Baisu!
Sveiki, man vis kyla klausimas ar mes sovietmečio laikais gyvenam ar kaip. Per žinias, kai rusiškai šneka reikia subtitrus skaityti, o kai kita kalba, tai jau vertimas normalus. Kaip tai galima suprasti? Gal jūs už rusiška televizija?
Sveiki pagaliau ir as prisiverciau parasyti apie tv3 programa ir sutinku su daugeliu cia komentuojanciu apie tai kad jusu televizijos neimanoma ziureti. Nuo ryto iki vakaro pora laidu uzima visa diena, anksciau buvo idomuausia televizija, dabar slykstu net isijungti. visu pirma pazadetoji!! geda leisti tokias laidas ir rodyti pora valandu!! nebeimano ziuret! nejaugi nebeturit ka rodyt? jokiu idomiu laidu, nieko nebeliko, vien tik neidomus indu serialai su savo pastoviai linksinciomis galvomis. NUSIBODO!!! Apie laidas vaikams tai verta isvis patyleti, nes ju paprasciausiai nera. Jau geriau ziureti animacinius filmukus visa diena nei kazkokius beprasmius indiskus serialus. Tikiuosi atsizvelgsit i zmoniu nuomone ir pagerinsit televizijos programa nes kitaip tv3 taps nebe pati ziurimiausia televizija
pagaliau prisiverciau parasyti, nes jusu televizijos neimanoma ziureti. tik pora laidu kurios uzima visa diena. anksciau buvo idomuausia televizija, dabar slykstu net isijungti. visu pirma tv pagalba!! geda leisti tokias laidas ir rodyti pora valandu, rodot tik didziausia lietuvos geda!! nebeimano ziuret! yoac pokalbiu studijoj su slyksciais vedejais. antra- pazadetoji net 4 serijos!? jus rimtai? nejaugi nebeturit ka rodyt? jokiu idomiu laidu, nieko nebeliko, ’z Net x-factor nu ziauru! Butinai keiskit visus teisejus! kazkos nesusipratimas su jais! Naglis sulija- ka jis daro ziniose? zmogus net kalbet nornaliai negali. nu ziauru. anksciau nemegau lnk, ziurejau tik tv3, dabar atvirksciai. tapot neidomusisia televizija, su ne ziauria programa ir vuen reklamom!
Galu gale nusprendziau skirti laiko issakyti nuomone apie jusu televizija....taigi 95% kartu su visa reklama tai yra TOTALUS CHLAMAS.Taip taip, butent taip as ir norejau pasakyti.Gal but tai tiktai neliecia Ziniu laidos ir tai tik iki Sulijos maivymosi.Normalaus filmo jus jau simta metu nerodete.Viskas tik pigus Amerikoniskas chlamas apie visokias skraidancias antipasakines pabaisas ir su jomis
kovojancius kapitonus amerikas ir kapitonus Sperow.Maza to visa tai sulieta beviltisku kiekiu reklaminiu SRUTU kurios is to vargano, priestaraujancio visoms netgi pasaku taisyklems, filmelio padaro
toki laike ir erdveje iki begalybes isitesusi surogata kad nebezinai ka cia isviso rodo.Na zinoma ir "pukus" beintonacinis kaip suprantu vienintelis visu jusu programu igarsintojo balsas. Na o Ekstrasensu
tyrimas tai tiesiog unikumas.Tas kas tokias laidas kuria ir rodo zmonems turi tiesiog sedeti kalejime.Apie laidas vaikams tai verta isvis patyleti, nes ju paprasciausiai nera.Kazkoks naujadaras - filmas visai seimai - Vaikams bemotyvacinio veiksmo, tevams astriu, ant morales ribos balansuojanciu dialogu o mamoms kokia nors pop dainele.Man isviso idomu kaip jus galite sau leisti vadintis ziurimausia televizija.Jusu tikslas vienintelis - maksimalus reklaminiu poreikiu tenkinimas.Jusu nuostatose minima kazkokie moraliniai kriterijai ar vaiku teises.Juokinga.Netgi vaiku laidose eina 'N 14 laidu pristatymas su paciais slykciausiais smurtiniais kadrais. Galeciau rasyti ir rasyti jums recenzijas....Tai va tokia jus ziurimiausia- dvidesimtpenki.
Laba diena, pranešimas apie kontaktinius lęšius, https://tvplay.tv3.lt/tv3-zinios/tv3-zinios-10304023/, yra blogai parengtas. Pranešėjas padaro klaidą pavadinęs, , kompaktiniai lęšiai". Gyd. Almantas Makselis rodo kaip plauna konteineriuką su vandeniu iš vandentiekio, to daryti negalima, nes plaunant rankas naudojamas rankų ploviklis dezinfekcijai, o konteineriukas nedezinfekuojamas, tik perliejamas vandeniu, padidėja užteršimo rizika, sakydami, kad su lęšiais nesimaudyti prieštaraujate sau rodymai toki vaizdą, esmė yra vengti lęšių ir konteineriuko kontakto su vandeniu. Jūratė Redeckienė valo konteineriuko vidu servetėle, to daryti nereikia, nes taip subraižomas lygus indelio paviršius ir padaromi grioveliai tarp kurių labiau gali kauptis bakterijos. Kaip ištaisysite šias klaidas?
Prašau įkelti naujas 2 sezono "Nuo likimo nepabėgsi" serijas!
Laba diena pas jus žinios rusų kalba neverčiama tik titrais o kitas kalbas verčia normaliai!!!
Sveiki, kur dingo "Pažadėtoji" 1343 serija?
Sveiki, su šventėmis! Norėtume paprašyti įkelti serialo "Meilės sūkuryje" serijas, labai laukiame, ačiū:-)!
As nesuprantu, ka jus veikiat darbe jai nesugebat ikelti serijalu?? Pvz kaip meiles sukuryje jau triju seriju neikelet, tikriausiai visi nosi krapsto, nereikia kurti tokiu internetiniu svietainiu, jai nesugebat laiku nieko atlikti, tai pat i skambucius nereguojama.
Tai kas cia per reklama tokia?!?!?! Ponas Kakis....Tai kur protas!? Mokinti vaikus zaisti tualete zaisti su sudais!!!! Nu cia tai bomba! Pamates ach...nau, jus ka, ten apsiruke visi!!!!!?????
Norėjau pasisakyti, jog tv3play internetineje svetainėje žiūrint serialus nebeįmanoma. Kalbu apie reklamų tankumo pagausėjimą ir ilgumą. Anksčiau buvo viena, dvi reiklamos, dar buvo pakenčiama. O dabar, dabar jas 3 kartus rodo, po 9-10 reklamų. Labai apgailėtina, jog net interneto erdvėje tų reklamų beveik tiek pat kaip žiūrint jūsų kanalą per televizija.
Reklamos baisu milijonas, kas 10 minučių, ieškosim kito mėgstamo kanalo, toks jausmas kad ateinam nuolaidų lankstinukų pažiūrėti, atsibodo
Esu labai dėkinga, kad keliat į tv play serialo "Meilės žiedai" serijas. Tikiuosi to nenustosit daryt!
nebeimanoma, reklama kas desimt minuciu, kiek galima!!!! o reklamu ilgumas, net uzmirsti ka rode, tvarkykit sita reikala!!! siaubas, tuoj gal ta tv3 kanala reikes uzblokuot
Sveiki! Jau ta jūsų užsklanda 25 verčia vemt! Visada žiūrėdavome tv3, bet šita reklama taip įkyrėjo, kad tiesiog visa šeima pradėjome žiūrėti daugiau kitus kanalus nei tv3. Nes su tais savo 25 baigiat išvaryti iš proto! Daugiau nei pusė metų nieko negirdim tv3 kanale tik 25! Plius susitvarkykit garso takelius, kad nebūtų tokio pasigarsinimo, kai įjungiat šią užsklandą! Jau net nerviškai veikia tas 25! Apgailėtina, kad tokia didelė komanda, o nesugeba atsinaujinti užsklandų!
Eilinį sykį tv3 play komanda nedirba savo darbo. Kodėl nėra įkelta penktadienio Pažadėtoji serijų?
Sveiki, norėtume pranešti, kad Meilės sūkurio 290 serija yra klaidingai įkelta - rodomas visai kitas serialas, prašom pataisyti:-)
TV PAGALBA 21.11.18 PAKRAUPAU KAIP STUDIJOJA EDGARAS TYCIOJOSI IR SAIPESI IS DALYVIU...Tokias laidas turetu uzdraust rodyt.
Reklama... reklama... reklama.... ar neina ju padaryt trumpesniu? Reklamos trunka 10 minuciu, o kiek ju yra per filma! Vakare neimanoma paziuret filmo velesniu laiku. Per reklama iskart isjungiu tv, nes taip ar taip uzmingi, kol 10 min reklamas rodo.
Sveiki, noriu trumpa komentara - labai nepatinka tv3 ziniu vedejos AUDRES KUDABIENES zodziu kirciavimas ir daznas ju iskraipymas! Ji turi pasitobulinti pasimokinti taisyklingai kirciuoti ir kalbeti lietuviskai! Aciu
https://tvplay.tv3.lt/nuo-likimo-nepabegsi/nuo-likimo-nepabegsi-10293438/ Nu su vertimu įkelkit būkit malonūs :D
filmo aistros vynas negalima paziureti paskutiniu seriju nes rodo kad yra klaida.kodel niekas nekreipia demesio
Ar galėtumėte parodyti turkiškus serialus tokius kaip "Çarpisma" "Muhteşem İkili"? Nes rodote tokius, kurie net pačioje Turkijoje nėra populiarūs. Ne vienos tokia nuomonė. Tikiuosi atsižvelgsit.
pazadetoji 1168 serija nerodo rodo kad yra klaida
Ar kada nors kanalas TV8 nustos rodyti turkiskus filmiukus??????Prie ko cia mums turku invazija Europoje, jau matyt pigiau niekas neparsiduoda, prie ko cia turku kultura? Tai dar pirkit ir rodykit kinieciu filmiukus!!!Anksciau dar rodydavo Zavus ir Drasus, dabar beliko tik turku brukama tv kultura. Tv 8 apgailetinas kanalas!!!!!!!Rodykit pornucha tai visiems bus aisku!!!!!!
mane domina tik vienas dalykas, kada pakeisite 25 gimtadienio užsklandą??? Jau tiek įkyrėjo, kad nemoku apsakyt. O svarbiausia, kad kai prasideda reklama automatiškai pasigarsina ir rėkia. Galima išprotėt, norisi perjungt kitą kanalą.
Sveiki, labai laukiam paskutinių Meilės sūkurio serijų:-)
Reikia naujų serijų! https://tvplay.tv3.lt/nuo-likimo-nepabegsi/nuo-likimo-nepabegsi-10289627/
https://tvplay.tv3.lt/tv-pagalba-n-7/ kodėl nebekeliat serijų naujų?
Gal baikit su savo 25 nesamonem? Jau realei uzknisot kiekviena diena rekaujat kaip psichopatai
Nerodo
nerodo
Nerodo tv3 žinių 09-30 dienos. Kodėl?
Nerodo, būtų papraščiau jei savo puslapy užkart vėl padarytumėte skiltį dėl klaidų, nes čia ratais kvadratais per aplinkui reikia ieškoti kaip pranešti.
Nerodo
Sveiki, nepasileidžia serialai, jau nebepirmą kartą. Turiu galimybę pasižiūrėti tik per tv3 play puslapį, bet neleidžia, rodo error, reklamas visas parodo, o serialo neužkrauna !!!!!!!Labai pikta!!! Dar reklamuojasi jog tv3 play atsinaujino !!! Darykite pagaliau ką nors!!

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...

E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei
E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei 04-12 13:09
HoReCa sektorius - viena iš daugialypių pramonės šakų. Maitinimo paslaugomis yra plačiai naudojamasi ir jos sudaro nemažą kasdienybės dalį. Restoranų, viešbučių, mokyklų ir...
Krepšinio dramoje Stambule "Žalgiris" palaužė "Fenerbahče"
Krepšinio dramoje Stambule "Žalgiris" palaužė "Fenerbahče" 04-18 22:57
Pirmoje Eurolygos ketvirtfinalio dvikovoje antradienį skaudų pralaimėjimą patyręs Kauno "Žalgiris" ketvirtadienio vakarą Turkijoje dar kartą šį sezoną parodė charakterį – kauniečiai išvykoje 82:80...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 127,01 +3,76%
Intel 58,56 +3,26%