Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę All Media Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę All Media Lithuania

Atsiliepimai apie All Media Lithuania, UAB

Tv3 televizija

Parašyk savo nuomonę apie All Media Lithuania, UAB

Sveiki, norėjau paprašyti įkelti serialo Meilės sūkuryje penktadienio seriją - 3536, ačiū:-).Eglė.
Ilgai lauktas ir seniai anonsuotas įvykis - Tokijo vasaros olimpinės žaidynės 2020 transliuotojui TV3 prasidėjo nuo problemų. Televizinis gidas nekoreguotas, o TV3 (vadovybė ir technikai} nemato problemų. Žodžiu, ne Olimpinės žaidynės, bet TV Pagalba ir kitos kasdieninės nesamonės! Prisegu TV24 portalo informaciją, per televizorių matoma analogiškai.
Idomu, ar per tiesiogine olimpiados atidarymo transiliacija, komentatoriai Kunigas su Vyšniuku yra užsideje pampersus kad netycia neužkrestu žiurovu prie žydruju ekranu?
Nors panašu, kad ši kompanija visiškai nesidomi, ką klientai rašo, bet, jei netyčia savininkai nuspręs pasidomėti savo teikiamų paslaugų kokybe ir atsižvelgs į vartotojų pageidavimus, tai blt, gal jei jau kišat reklamas kas 10min., tai bent garsą sulyginkit. O tai žiūri kokį filmą sau komfortišku garsu ir kad kokie "always" sparneliai užrėks..net kaimynai į radiatorius barškina.. čia ne reklama, į antireklama gaunasi, nes iškart kyla noras išjungt velniop.
Kur dingo serialas, , Grotos gyvenimui" per tv6? Juk yra 2 sezonas, prašau pradėkite vėl rodyti..
Sveiki. Kodėl neberodote serialo per tv6 kanalą, , Grotos gyvenimui" ? Prašau pratęskite, labai geras serialas, juk yra 2 sezonas, labai prašau vėl rodykite..
noriu paklausti kodel neberodot per tv6 grotos gyvenimui???
NEREKOMENDUOJU - jei norite būti gerbiami klientai ir jaustis taip, kad tikrai atsižvelgiama į Jus ir Jūsų pageidavimus. Baigiantis sutarčiai, net nesivarginkite jos nutraukti telefoniniu skambučiu, pranešant iš anksto. Nes tai bus panaudota, kaip išankstinis sutarties nutraukimas, nepasibaigus sutarties laikui. Labai gaila, kai taip nevertina savo klientų...
Nuo kada TV3 i Tiesiogini eteri kisa reklamas, turiu omenyje olimpines atrankos varzybas.
Tai yra baisiau nei baisu !!!
7savaites žiūrėjau Išlikimą (30 sezoną), kad nebaigt paskutinės serijos? reklamų mažiau reikia rodyti gal, tada tilpsit į laiką.
Meiles sukuryje serijos ikeltos vokieciu kalba!!!
Na as taip pat esu nusivyles sia televizija, kaip ir cia esantys daugelis zmoniu, nieko keisto, kad reitingas sios televizijos yra vos nezemiausio lygio, ziurint i zvaigzduciu vertinima! Buvau ne karta parases i TV3 pastaba, del tu reklamu, kur tesiasis vos ne puse val, nes filmo kuri rodo tv3 praktiskai neimano ziureti, jai parodo filma kas 20-30 min ikisa reklama, po to anonsai, loterija ir taip ju tv3 poziuris i ziurova yra visiskai nulis!Nebeziuriu nei filmu per si kanala, nei ziniu, beje net komentaru internete tv3 ikelia tik tuos, kur jie pasirenka savo nuoziura kelti ar nekelti zmoniu komentarus parasytus, tai nera demokratiska ir humaniska! Nesinori duoti net vienos zvaigzdes, bet kad mazesnio balo, kad vienos zvaigzdes nebegalima duoti!?Kol bus toks poziuris i zmogu, tol ir reitingas tik kris i bedugne, bet kaip pasirodo reklama jiems svarbiau yra uz zmogu!?
Laba diena, 2021 metai, ačiū, kad vis dar žiniose trūsta resursų įgarsinti rusų kalbą.
Kodel seriala Mano dukrele per tv3play leidziama latviu kalba?
Negalvojau, kad Lietuvos žiniasklaida gali būti tokia šališka, bet Šeimos Maršas parodė kas yra kas. Kalbu apie žiniasklaidos provokacijas, išankstinį nusiteikimą, kitos nuomonės žmonių žeminimą, savo nuomonės piršimą... Žurnalisto etika jiems turbūt yra pamirštas dalykas. Tikiu, kad yra tikrų ir sąžiningų žurnalistų, tačiau tam, kas dabar vyksta verta perskaityti šią citatą -->

XIX amžiaus „The New York Times“ laikraščio redaktorius ir žurnalistas John Swinton pasakė taip: „Niujorko žurnalisto darbas yra iškraipyti tiesą, atvirai meluoti, iškreipti, apšmeižti, pataikauti prie mamonos kojų ir parduoti savo šalį bei tautą, užsidirbant savo duoną kasdieninę ar - kas praktiškai yra tas pat - savo atlyginimą. Jūs tai žinote ir aš tai žinau. Ir kokia yra kvailystė bandyti leisti „Nepriklausomą Spaudą“! Mes esame turtingų žmonių, esančių užkulisiuose, įrankiai ir vasalai. Mes esame marionetės; jie tampo virvutes, o mes šokame. Mūsų laikas, talentai, gyvenimai ir galimybės yra kitų žmonių nuosavybė. Mes esame intelektualūs parsidavėliai.“
Nu kažkokia nesamone, neina per tas reklamas net tv pažiūrėt. Negi tv3 vienintelis pragyvenimo šaltinis reklamos, kad taip naglai bruka žmonem. Nu neįmanoma nieko žiūrėt, įsijungi vakare filmą kuris trunka 4 val nes kas 20 min reklamą įkiša. Žmones savaitgaliais tv įsijungia gerai praleist vakarą o ne į reklamas pažiūrėt. Kodėl pas Lnk taip nebūna? Darykit ir jūs išvadas nes tuoj žiūrovai pabėgs pas konkurentus, ir tv3 nebebus žiūrimiausia televizija ????
Daugiau niekada nesutinkama šios nesąmones.!
Sveiki, tikrai nerekomenduoju!!!! Jei nori peržiūrėti rodytą laida pradžiai turi iš rozetės ištraukti laidą kad persikrautu priedelis, o vėliau jau gali ramei žiurėti su strigimais :DDD Absurdas, siūlo išeiti iš kliento kišenės gal pasikeisk routeri, gal reikia papildomo stiprintuvo bet viskas iš kliento. Juokinga jei nebūtų graudu..Dar vienas iš perliuku kai baiginejasi sutartis sakai kad toliau nebetesi sutarties, sako dabar labai gera akcija ir gauni dvigubai brangesni pasiūlymą nei turėjai :DDD Gerai pagalvokit prieš renkantis šitą televizija.
Pati prasciausia televizija, nesugeba virs menesio laiko pristatyt sim korteles internetui, apsurdas... Kiek paskambini i informacija tiek ta pati as butinai issiaiskinsiu kur beda ir jus informuosiu...nei kas aiskinosi nei informavo, smegenu pudrinimas...o saskaita atsiuncia pilna nors internetu net negali naudotis....
Eglė 2021-04-26 10:12:56
Sveiki, norėčiau paprašyti serialo Meilės sūkuryje 803 seriją įkelti lietuvių kalba, ačiū:-)
Jau šiandiena rodė šią seriją, galėtų daugiau įkelti ne tik po vieną
Niekam nepatariu, turėti šios televizijos. Dažnai neveikia, a*******i tik viena televizoriu gali žiūrėti su vienu priedeliu. Norint antra telecizoriu pasijungti dar 6eurai papildomai koekviena mėn kainuoja. Pinigis plešia didelius o naudos nėra. Prisiskambinti neįmanoma kaip vyksta gedimas.
Kodek dar nera ikelta farai laida 25 d serija yra28
Pasiemiau 3 menesiams nemokamai, bet praktiskai nesinaudojau, paslauga ziauriai nekokybiska, didele dalis turinio net nepasileidzia. Pasirinkimas isvis skurdus, buna, kad pvz. kazkokios trilogijos ideta tik antra dalis wtf? Su kalbom irgi nesamones, daug kur nera lietuviu k. Meniu ziauriai nepatogus, jeigu norite ziureti jau perziureta filma - turesite atsukti kaip kokia whs kasete LOL ir siaip meniu ten ufonautinis visiskai, ziauriai neintuityvus, nuolat issijungineja. Zodziu, produktas isvis neparuostas, cia net ne beta stadija, o early alpha, imti uz toki produkta pinigus, tai balansuoti ant vartotoju teisiu pazeidimo ribos. Ir isvis kam moketi pinigus, jei pilna puikiu rusisku saitu, kur pasirinkimas 1000 kartu didesnis, viskas veikia ir dar nemokamai!!!
NEREKOMENDUOJU home3! (AS TV play Baltik nuo 21.04.01 UAB BITĖ Lietuva). Teikiamos nekokybiškos paslaugos. Žadama išspręsti, bet niekas nieko nedaro, tempia laiką, o už paslaugas betkokia kaina pasiruošę ir toliau sutartyje gauti tokį patį atlygį. Dar niekad neteko susidurti su tokiu abejingu tiekėju.
jau 31 diena negaliu naudotis home3 paslaugomis.reikalauju nutraukti sutarti! JAU BAIGESI KANTRYBE!!!
Gal jus d*****i tiek reklamu leist ? Nuimkit gaza Nera kada ziuret nej filmu nej programu
Ar jus nemanote kad pazeidziate mano teises.reikalaudami sutikimo reklamai.pasisavindami mano duomenis.jei yra straipsnis jo perskaityti negali be sutikimo naudoti mano duomenis reklamos tikslais kad nenoriu reklamu ir nenoriu dalintis savo duomenimis tikios skilties prie sutikimo nera.jus pazeidziate mano kaip vartotojo ir piliecio teises.jei taip ir toliau tesis kreipsiuos i teima.nes as nesu garantuotas kad mano duomenys nepasiekia treciuju saliu.
Aš čia vienas nesuprantu go3? Kas mėnesį moki tam tikrą sumą už paslaugas, bet didžiąją dalį filmų turi nomuotis??? Susimokėti iki 6 eurų už viena pažiurėjimą? Ta prasme. Tai už ka tada turim mokėti pinigus kas mėnesį? Už tai, kad televizoriui būtų go3 programa??? Nerekomenduoju
Saulius Valickas
2021-03-02 13:46:48 IP 28meqmkn
As apakes del tv6. Vidury dienos rodo gejus, ir su n7. Tai kokiuos vaikus mes norim uzauginti? Pydarastus ? Slykstu !!! Geda!!! Typo modeliai. Kur valdzia? Nesuprantu kad toki suda leidzia per tv? Speju p*****s tas kas ir rodo.
Apgailėtina, kad iškarpomi serialai. Ne kokios šlykščios vietos, o tiesiog nukerpama keletas minučių, tam, kad sukišti daugiau reklamos.
Kodėl filmas Tadas Blinda. Pradžia, rodytas vasario 16 dienos vakarą, vietomis, kur kalbėjo rusiškai, nebuvo verčiama ar subtitruojama? Kaip žiūrėti žmogui, kuris nesupranta rusų kalbos?
Kaip ir dauguma atsiliepimų mano patirtis taip pat nekokia su šia televizija. Kol ibrunka paketą bendrauja žmogiškai tik pasirašius sutartį prasideda bėdos. Pajungimai veluoja, paskambinus su problemom niekas nesprendžia arba perskambinsime ir dingsta, tos pačios problemos kaip ir daugumai stringa ir niekas nieko nesprendžia. Greičiau pasibaigtu sutartis ir nutraukti ją.
Go3 legalus v***s, daugiau nieko negaliu pasakyti, o apie pagalbą kažkokia iš jų pamiršti galite.Patariu nuo jų bėgti tolyn, nes liksite ir be pinigų ir be paslaugų.
Marius 2020-12-28 22:33:43
Sveiki norėjau pasiteirauti ar iš tikro taip jau blogai jau yra su home3 televizija
Labai blogai! Nukentėjau! Nepatariu net prasidėt. Jau ketinu teistis.... Jie turi tik savo tiesą. Sunku patikėt, kad taip galima elgtis su žmonėmis...
Beveik du metus mokėjau uz paslaugas kurių negavau!!! Naudojausi sia televizija (anksciau viasat) jau apie 12 metu (gal ir daugiau) ir tik pratęsus sutartį staiga dingo signalas, skambinau klientu aptarnavimo skyriui kur man buvo duoti du pasirinkimai, arba palaukti kol signalas bus sutvarkytas, tačiau tai gali užtrukti kelis mėnesius, arba nutraukti sutartį, na as pamaniau jog jau ilgai esu ju klientas ir tikrai bėdų neturėjau, nutariau palaukti tuos kelis mėnesius. Istorijos pabaiga tokia, kad signalo neturėjau iki šiol, bandžiau nutraukti sutartį, tačiau jau buvo per vėlu ir reikejo sumokėti netesybas!!! Bet ištikrųjų tai jie netesėjo sutarties įsipareigojimų ir akivaizdžiai melsvo kad signalas bus atnaujintas!!! Klientu aptarnavimo centras isvis yra tragedija, atrodo pakalbėjau su žmogum, jus ar ji viska pažymėjo sistemoje, kaip ir viskas tvarkoje, jau susitarei ir staiga pyst nauja saskaita!!!, paskambini, o ten jau nauja dainele, ir net nezino kad tu pries kelias dienas su kažkuo kaip ir išsprendusi si reikalą!!! Pasakysiu viena, rinkitės bet koki televizijos tiekeja (aisku pasižiūrėkit atsiliepimus), bet tikrai ne Go3!!! Legaliai vagia!!! Labai dauk keiksmažodžiu buvo tarp eilučių kol parasiau si tekstą!!!
Home3 klientas 2020-09-27 18:27:42
Siaubingas Home3 nesiskaitymas su klientais ir reketas!!!!
Paslaugų sutartis dėl palydovinės televizijos paslaugų teikimo su bendrove Home 3 sudaryta 2017 m.….. Iki š.m. birželio mėnesio paslaugų kokybė buvo pakenčiama ir televizijos signalas veikė be trikdžių. Tačiau š.m. birželio mėnesį atsirado dideli televizijos trikdžiai, signalas nuolat dingdavo. Bandymo spręsti su paslaugų teikėju ginčą taikiai eiga vyko paslaugų teikėjui akivaizdžiai demonstruojant abejingumą, nenorą spręsti ginčą ir interesą pasipelnyti iš situacijos:
• Kreipusis į paslaugų teikėją, buvo gautas atsakymas, kad TV signalas priėmimas neįmanomas dėl užaugusių medžių. Tačiau nuo paslaugų sutarties teikimo pradžios iki trikdžių atsiradimo neužaugo nei vienas papildomas medis - namas įsikūręs šalia brandaus miško, kuriame nėra ir nebuvo augančių medžių.
• Po tokio gauto atsakymo, kuris neatitiko realybės, paprašiau atsiųsti kitą meistrą pakartotiniam situacijos įvertinimui. Home3 atsisakė siųsti meistrą ir pasiūlė tai daryti savomis lėšomis, su kuo aš sutikau (t.y. sutikau apmokėti meistro išlaidas).
• Pakartotinai atvykus meistrui, paaiškėjo, kad signalas yra pakankamas ir trikdžiai vyko dėl nekokybiškos antenos. Meistras anteną pakeitė ir ryšio signalas tapo sklandus ir be trikdžių, kas įrodė, kad trikdžių problemas kėlė nekokybiška antena ir jos reguliavimas, o ne medžiai, kaip Home3 teigė iš pradžių.
• Atstačius signalą ir paaiškėjus, kad pirminis Home3 atsakymas buvo neatitinkantis realybės ir galimai tyčia melagingas, siekiant nespręsti problemos, paprašiau Home3 kompensuoti pakartotinai kviesto meistro išlaidas bei anuliuoti sąskaitą už laikotarpį, per kurį negavau palydovinės televizijos paslaugų (dėl trikdžių televizija tiesiog neveikė).
• Po tokio mano laiško, aš ne tik kad negavau Home 3 atsakymo, bet jie dar ir savavališkai ir apie tai neinformavę iš anksto, išjungė televizijos transliaciją. Maža to, po to gavau reikalavimą sumokėti 450 eur vertės netesybų mokestį.
Čia yra kažkas baisaus.. Toks įmonės naglumas ir negerbimas klientų.. Pas mumis panaši situacija, visada kaltas kažkas kitas, tik ne jų šūdina televizija, į klausimus neatsako konkrečiai, tik pasiūlo savomis lėšomis kviestis meistrą pakartotinai
Vygintas 2021-01-13 12:17:01
Prieš 2 savaitės gavau priedėlį antram televizoriui ir iki šiol niekas man nepajiungia bet sąskaitas siunčia už kaip pajiungta televizorių. Tris kartus skambinau vis liepė laukti skambučio tik nesuprantu už ką gauna algas jei negali atlikti savo darbo. Tai susidaro toks įspūdis kad mes esame šiukšles, pamozgos su kuriais gali elgtis kaip nori.
Reikia vieningai nemokėti už paslaugas. Kai bent 1000 žmonių laikysis iš vien ir kas mėnesį Go3 gaus po -45000eu nuostolių, tada susiims.
Itin prastos kokybės paslaugos. Konsultantai, nutraukia pokalbį neišsprendę problemos. Vyksta reketas -Už nekokybiškos įrangos remontą reikalaują užmokėsčio. Jaučiasi neliečiami.
Runkelių valstybėlėj runkeliška go3 televizija. Didesnio šudo nesu mates. Apsiskelbė geriausias internetas, geriausia interneto televizija šūdagalviai ir šūdarankiai. Kas per bananu respublika, jau vemt nuo visko verčia, reikės grižt i angliją, čia labai toli iki civilizacijos, europos pelkė kažkokia
prieš tris savaites pasiskambinau dėl pajungimo antram priedėliui (televizoriui) pajungti ir aktyvuoti.Kitą dieną gavau sutartį pasirašyti per kurjerį, tačiau iki šiol dar nepajungė, atsibodo skambinti..Sąskaitą taip pat turbut gausiu už nesuteiktas paslaugas?
Vilnietis 2020-12-14 00:55:30
Tragedija pas jus su reklamomis, neimanoma ziureti filmu. Sugadinat gera filma su tiek daug reklamu ir tokiomis ilgomis trukmemis, dar sugebate per pati filma ikisti reklama jus ka rimtai ? Lnk maziau rodo reklamu, nakti kartojant filma apskritai nerodo reklamu. Parsidave esate galutinai.
visiska tiesaa, ir dar sita tv save reklamuoja ziurimiausia tv Lietuvoje, geda
Buvau pasirikusi nemokamą paketą GO3 1mėn, kuriuo nesinaudojau, praėjus laikui pratęsė automatiškai ir nuskaitinėjo pinigus, neprašė nei patvirtinimo PIN kodais, nieko.
Go3 ahuj.... daiktas.. vos eidavo seriala pažiūrėt striginėdavo. Dabar išvis užstringa pradžioje ir visai išsijungia. Per interneta žiūrint viskas tvarkoje. Įėjus į go3 prasideda vėjai...
Tv3 play įsiūlo paslaugas galima sakyti apgaulės būdu, nusiperki papildomą paketą tikėdamasis pažiūrėti serialą kurio neradai paprastoje narystėje. Jo vistiek nerandi, ir nupirktą paslaugą iškart atšauki. Jų teigimu pinigai nera grąžinami, už paslaugą kuri nebuvo panaudota... Užsienyje net kalbos nebūna tokiu atveju pinigus grąžina iškart...
Mano manymu yra labai padauginta reklamos. Atsibosta klausyt ju ir tada pradedi per kitus kanalus skrolint..
Sveiki būkite atidūs, su tom akcijom, Arkliukas, kaip esu bendraves su
Gerda Morozovienė kur kadaise dirbo Lrytas, paskui perėjo dirbti i tv3, daro antireklamas imonems, juokiasi is žmonių.Viena karta prasitarė, dirbdama tv3 kur daro kalėdines akcijas, kur susirenka suaukotas lesas pasidalina vos ne per pus sau.Tai Pat pasakojo, kur yra tv pagalba rodo sužetus yra papirkti dėl reitingų, o kur kviecia į studija kai kuriems sumoka pinigus už dalivavima, o kuriems ne tik tyciajasi is zmoniu nelaimes.

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...

DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui
DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui 08-02 15:59
Pastaraisiais metais svarbiausias mūsų visų prioritetas tapo sveikata. Jau nebeįsivaizduojame viešojo sektoriaus be dezinfekcinio skysčio ir kitų prevencinių priemonių. Saulės kontrolės...
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Vilniaus Santariškėse pradedamos 47 mln. Eur vertės mokslo centro statybos
Vilniaus Santariškėse pradedamos 47 mln. Eur vertės mokslo centro statybos 08-04 13:18
Sostinės Santariškių mikrorajone pradedamas statyti Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto mokslo centras, kurio vertė – 47,1 mln. Eur.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Oracle 89,74 +2,44%
Visa 237,09 -1,12%