Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę All Media Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę All Media Lithuania

Atsiliepimai apie All Media Lithuania, UAB

Tv3 televizija

Parašyk savo nuomonę apie All Media Lithuania, UAB

TV3 Play - pati šūdiniausia televizija, kokia galima įsivaizduoti.
Labai liūdna, kada negali matyti net žinių laidos, nes vaizdas pakimba du trekšdalius laidos !!!
Gėda gėda gėda !!!
As negaliu sulaukti kada nustosite rodyti Simsonus
Ryt vaikam pabudus...pusryciaujant
Ir per piet...pietaujant...nieko kito vaikam nera...
Ar Jus girdejote konteksta ten N18....siaubasssss
Sveiki, kas cia pasidare, kad negaliu perziureti keliu seriju is eiles, parodo 15 sekundziu ir ismeta kita serija, tada ta serija parodo keleta sekundziu ir pradeda rodyti kita... jau nervai nelaiko
Per daug reklamu rodot ir per daznai : (
sveiki, galbūt galėtumėte įkelti 'Svotai" serialo serijas į TV3 play?
Negaliu patikėti ką prieš kelias minutes mačiau. Įsijungiai TV3, o ten rodo kažkokį serialą "Svotai", kuriame rodo, kad sovietų sąjunga labai gerai ir sveikina į ją įstojus. TV3 turi gal kokią sutartį su kremliumi?
Man visiškai nesuprantama kodėl gi per žinias kai kalbama rusų kalba vertimas pateikiamas subtitrais (ir dažniausiai tokiu greičiu, kad raidžių neįmanoma susekti), o anglų kalbos vertimas įgarsinamas. Kodėl neįmanoma suvienodinti?
Būtų smagu žinias girdeti gimtąja lietuvių kalba.
Grulaz 2018-03-26 16:48:21
O ka siūlai jiems žiūrėt kake make? Traukinukus? Nenori jie žiūrėti tokio šlamšto ir kad tu jiems siulytum daryt namų darbus? Jie ir taip yra laiko svaistymas ir be to tvpagalba ta pati beveik rodo bet kažkodėl prie tos laidos neprikibai?
beda yra ne tai kad jie rodo tik simpsonus ir po to tuos niekam tikusius serialus po to ta savo supuvusia tv pagalba kuri jau visiem atsibodus bet kad jie ta filmuku laika vis trumpina
Grulaz 2018-03-26 16:48:21
Puikiai supratau jusu poziury y vaikus ir ju gerove! Nesiulau nieko, mano vaikai net ir neziuri, tas filmukas daugiau pykdo mane, be to taip, mano vaikas megsta kake make, ir nematau tame nieko blogo, cia tiesiog iskelt reiktu paciam sau klausima ko nori is savo vaiku? Ir seip turiu teise y savo nuomones pareiskima kaip ir kiekvienas individualus zmogus tam tarpe ir jus, as prie jusu nuomones nesikabinu, beje savaja nepamenu kad buciau adresavus jum? Kad taip supykot lyg buciau y jus kreipusis?
Vaida aleknaviciute 2018-03-23 13:57:28
Filmukas "Simpsonai" tiesiog kelia pasipiktima, nesuprantu kodel siai dienai jy vis dar transliuoja, ir dar tokiu laiku kai vaikai gryzta po mokyklos, N-7 ?? Ar esat tikri kad 7metu vaikui tai geras pavyzdys, ten nieko nerodo apart alkoholio vartojima ir keiksmazodzius, ir dar dvi serijas is eiles! Tikrai nesuprantu...man jis labiau tinka suaugusiems, turintiems prasta humoro jausma o ne vaikam, beje toky tikriausiai jei jau transliuot tai transliuot po 12 nakties
neikeliamos ''pasmerkti 4'' serijos !!!!!
Laba diena norėjau paklausti kodėl nutraukėte serialą "Pažadėtoji"? Kai jo liko dar virš 1000 serijų.
Su daug kuo iš čia sutinku dėl tų olimpinių žaidynių. Rodykit per TV6 kuris yra sporto kanalas. Ir beje rodykit įdomesnių filmų, visai publikai. O ne vien veiksmo, lyg atrodo kitokio žanro filmų nėra. Rodykit romantinių, dramų daugiau. Pvz: Lion, Hacksaw ridge, miracles from heaven, safe haven, the longest ride ar kazka pan. :)
sveiki. tv3 jau taip sugedo kad neimanoma jau ziureti. ta olimpiada paskutinis ssss ira sporto kanalai jai rodyti. apskritai paemus negi nera jokiu naujiu filmu pilnas internetas o rodot metai po metu tuos pacius filmus ir per metus dar kelis kartus. NESAMONE. vienintelis serjelas kuri ziuriu dabar per tv 3 tai pasmerkti daugiau nieko o anksciau net neperjiungdavau i kitus kanalus. susimastykit. tikrai neziurimiause tv lietuvoi. ir nutraukit ta olimpiada tikrai nusibodo jau. net nervina.
Atsibodot blyn... Kiaura diena su Tom visiškai neidomiom oliminem žaidynėm, yra sporto kanalai, per juos ir rodykit ta suda. Dabar nei filmukų paziuret vaikams. Nei zmonems kurie ziuri pažadėtoji imanoma telika junkt.. Nupusot vapse jau su tom nesamonem.. Svarbu TV pagalba parodyt Lietuvos pijokus, o uzsieni (anglai, rumunai, lenkai, afrikiečiai, nigerieciai)zmones juokiasi pamatė per FB tokius zmones, nes jie savo salies tokios nerodo kad pykstasi del kazkokios skalbimo masinos ar dar velniai žino ko!!! PANAIKINKIT TAS OLIMPINES IR TOLIAU RODYKIT FILMUKUS VAIKAMS BEI SERIALA PAZADETOJI!!!! Ir gana jau toms TV pagalboms, išgarsėjo pasijuokė gana, geri darbai atliekami tyliai!!!!
Tv3 zinios tragedija, jau ir taip nebeturi ka rodyt dar pailgino ir jeigu kalbinat kitakalbius išverskite į lietuvių kalba žodžiu, nes raštu neimanona spėt suskaityti.
TV3 pasidarė visiškai neobjektyvi parsidavusi komercijai televizija. Už pinigus gali malti visišką ššššš. Deja TV3 pateikiamos naujienos ir žinios yra subjektyvios, pateikiamos su tam tikra išankstine pozicija. "Žaidžiama" pagal užsakovo taisykles. Naujienos turi būti pateikiamos su neutralia nuomone iš televizijos pusės, o ne peršamas televizijos norimas nusistatymas.
Deja daugelis masinių informavimo priemonių Lietuvoje dirba "vienam šeimininkui", kuris ir "užsako muziką".
Indrė 2018-02-15 13:26:07
Sveiki kada rodys pažadėtoji, mačiau anonsą kad naujas serialas bus rodomas, tai kada pažadėtoji berods. Su tom olimpinem, padarėt nesąmone, manau yra ir kitų kanalų joms transliuoti, jau prie link baigiu priprasti, nemanau kad be verta grįsti į jūsų kanalą. Nes rodot tapati, TV pagalba ir pan.
Ir as baigu jau proprast prie lnk ir tv6 nes per tv3 nk gerp nerodo
NESAMONĖ!!!!!! per šį kanalą neberodo NIEKO įdomaus per olimpines žaidynes neberodo nei kempiniuko nei simpsonų o iškart po to rodo tą visiem atsibodusią TV pagalbą manau paskui kai baigsis olimp. žaidynės ir vėl ją rodys per tv 3 du kartus per dieną ar vietoj kartojimo negalima rodyti konors kitko pvz labai seniai nutraukto serijalo tėvelio dukrytės ar kitokio ? Bėje norėjau paklausti kada vėl pradėsite rodyti tėvelio dukrytes? Būčiau labai dėkinga kad nepaliktumėte manęs bei kitų žiūrovų nežinioje.arba prarasite juos.
Sveiki norejau paklausti kodel neberodys per tv8 serialo deganti sirdis nuo 20d jau reklamuoja kad kita rodys o gal i kita kanala persikels jis? Buciau dekinga uz atsakyma.
Na ka ar dar ilgai....
2018-02-14 08:19:05 IP 90.143.124.7
Ar ilgai rodysit tas nesamones vesa diena rodo.... net iskart persijungu i kita kanala.... i tv3 isijungu tik 9 vakaro nes nuo tada imoma ziurieti
Vycka 2018-02-13 14:14:51
Sutinku...yra viasat sport Baltic ten tegul ir rodo tas neidomias olimpines nesamones.vasaros olimpines Tai dar pakenciama.bet ne sitas koks idomumas ziureti Kai rodo net musu valstybes sportininkus, nera prasmes...
Pritariu uzkniso tos olimpines, tegu rodo per tam skirtus kanalus, okupavo tv3
Vaikai taipat pyksta sako nei kempiniuko nei simpsonu, nesamone!
Vardenia 2018-02-12 19:54:46
Kodėl nerodo simpsonu, o rodo tas prakeiktas olimpines žaidynes, man jos visai neidomios, aš manau, kad tokiom nesamonėm yra tam tikri sporto kanalai, tai darykit išvadas, nes aš manau, kad prarasit daug žiūrovų, ačiū
Kur žiūrėti pažadėtoji serijas dabar?
televizija, kuri sau leidžia įjungti reklamą tada, kai vyksta olimpinių žaidynių tiesioginė transliacija ir turi šaudyti Lietuvos atstovas Vytautas Strolia biatlono varžybose - kelia didžiulį nusivylimą! Atsižvelgiant į tai, kad galimi reklamos derinimai, t.y. nukėlimas minute vėliau - tv3 renkasi užsidirbti, o neleisti lietuviams palaikyti lietuvių. Su artėjančia vasario 16 d...!
Pamačiau internete serialą, , Güneşin kırları'' be galo įdomus tiek jaunimui tiek vyresniems! Tik bėda, kad be kalbos neįdomu žiūrėti. Pastebėjau, kad, , facebook" tinkle labai plačiai paplito video iš šio serialo ir daug kas norėtų jį pamatyti lietuvių kalba. Tad labai rekomenduočiau jį transliuoti ir labai laukčiau!
Laba diena. Naudoju telia interneta bet paskutiniu metu negaliu ziureti filmu, nes stringa. Sia problema buvote issprende ir vel atsinaujino. Butu malonu kad sutvarkytumet tv3 play. Aciu
Laba diena, pas jus žiniose galimai yra kalbų diskriminacija, nes anglų kalba rodomi reportažai verčiami įgarsinant vertimą o rusų kalba rašomi subtitrai, prašau suvienodinti vertimus.
Sveiki.mano nuomonė.kartoju.mano nuomonėnė.vadindami visureigius "džipais".Jūs manau atsiliekate kokiu 30metu nuo apibudinimo visureigio.katik žiurėjau žinias.Toiotos visureigi simpatiškoji Kudabienė ivardino galingu džipu
Kodėl į TV3 Play neįkeliate turkiško serialo, , Deganti širdis" serijų? Tai labai negražu žiūrovų, kurie žiūri/nori pažiūrėti šį serialą, atžvilgiu.
Kodėl per serialą, , Tėvelio dukrytės" pakeitėte veikėjų vardus lietuviškais?! Skamba tikrai keistai ir nesąmoningai...
Visiskas betvarke su tv3play, neisivaizduoju kaip tokia populiari televizija daro tokias nesamones su tv3play. Tai neikelia seriju laiku, tai ju isvis nebeikelia, tai nerodo subtitru, tai isvis rodo praeitos serijos subtitrus su nauja serija. Slykstu tiesiog naudotis. Visiskas siukslynas, tegu tvarko pagaliau, kaip taip galima isvis dirbt
Laba diena.
Būtu labai džiugu jeigu tv3 žinios rusų titrus rodytų didesnius arba apskritai verstu. Nesuprantu kodėl anglų kalba visada verčiama, o rusų paliekama su titrais ir dar tokiais mažais, kad sunku net turint puikia rega išskaityti, o ką jau kalbėti apie tuos kurie mato prasčiau. Tikiuosi į atsiliepimą sureguosite.
Daznai neikelia MMG seriju laiku.
Sveiki.
Ne kiek klausimas, kiek labiau prašymas...
Nuo naujų metų dingo rytinis laikrodukas rodomas kiekvieną d.d. su filmukais (viršutiniame dešiniajame kampe). Jis buvo laaaabai patogus vaikams ruošiantis į mokyklinį autobusą. Tai gal būtų galima jį sugrąžinti
KOKIO VELNIO NERODO TIESIOGINIU X FAKTORIAUS TRANSLUACIJU?????? SUGADINTAS JAU KELINTAS SEKMDIENIS!!!!
Kodel TV3 play nėra šios dienos 2018 01 02 filmo “Pazadetoji” serijų?
Jau kelinta karta nesulaukiu moterys meluoja geriau serijos tv3play. Ikeliat arba labai velai arba kita diena. O seip viskas kitas super :)
Laida TV pagalba visiems senai atsibodusi, neikiek nereikalinga.
neikeltos is peties laidos

Esu labai pikta, isijungiu tv3 play programele, o joje nera ikeltos MOTERYS MELUOJA 56 serijos, dabar yra 22:24 nemanote kad JAU LAIKAS IKELTI??ANKSTI KELTIS ZMONEM, UZMIGT NEIN
Neykeltos Iš peties laidos
Kodel rodote per tv8 ta pacia serija serijalo - Tai mano gyvenimas? Turetumet rodyti sekancia, paskutine sio serijalo serija o ne kartoti..
Kodėl nutraukėte serialą Tėvelio dukrytės?
Ir kada vėl pradėsite jį rodyti ?
Tv3 BUVO megstamiausia televizija iki tol kol nepamaciau reklamos pazintys.lt.. filmas “Kapitonas Amerika” yra N7 todel ziuri vaikai, paaugliai, ir ka gi mes pamatome? Ogi porna atsiprašant! Tai jus biski galvojat ka dedat? Čia nenormalu yra, ištikruju pasibjaurejau jumis, šlykštu!
Nesuprantu kam pradėti rodyti seriala ir ji po poros savaičių išimti čia kaip moderni šeima jai rodot tai rodykite nes tai jau per tv3 nėra ką įdomaus žiūrėti.
Sveiki, norejau pasiteirauti kodel neberodote "Tevelio dukrytes" nei vienos serijos nepraleisdavau laukiu kitos o ziuriu kad programoje net nebera labai nusivyliau nes sis serialas labai man patiko.noreciau sulaukti atsakymo ar man dar apsimoka laukti ar ne ?

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Veido atpažinimo technologija kelia nerimą ir technologijų milžinams
Veido atpažinimo technologija kelia nerimą ir technologijų milžinams 07-16 19:36
"Microsoft" atviru laišku kreipėsi į JAV vyriausybę ir paragino politikus numatyti veido atpažinimo technologijų atsakingo naudojimo taisykles.
Anglijos rinktinės trenerio garbei laikinai pervadinta metro stotelė
Anglijos rinktinės trenerio garbei laikinai pervadinta metro stotelė 07-16 19:36
Viena Londono metro stotelių dviem dienoms buvo pervadinta Anglijos futbolo rinktinės trenerio Garetho Southgate‘o garbei.

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Walt Disney 110,00 +1,62%