Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TV1, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TV1

Atsiliepimai apie TV1, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie TV1, UAB

Kodėl Lnk go nėra įkelta "Velvet kolecijos" 2 sezono 5 serija???
Kodel lnk.lt nera ikelta 5 velvet kolekcijos serijos?
Indiškų serialų mylėtoja
2020-07-26 20:58:13 IP 2cfuv8ll
Donatas 2019-04-01 16:05:00
Labai gaila, kad Tv1 is tokio gero kanalo, taip greit tapo ko gero nepatikimiausias kanalas.... dingo drakonu kovos, na tiek to, tada nusivylusios namu seimininkes taip pat neberodo 19:00 (bent jau kitu laiku rodo) o dabar ir Amzina meile neberodo, programoje raso, amzina meile, o rodo niekam neidomias indu bezabrazijas. Liudniausia, kad nepranesa apie tai, o tai reiskia, kad ziurovas yra negerbiamas. Tikiuosi padarysite kazkokias isvadas
Ką tu vadini bezabrazijomis, indų serialai patys geriausi ypač "parduotas gyvenimas" (udaan), ir "būk su manim" ("saath nibhaana saathiya") patys geriausi serialai!!!! ir be to pats tu bezabrazija!!!
Prašau truputį trumpinti reklamas, nes nusibodo kai jūs atskaičiuojat reklamas, pvz:baigiasi ten 5 minutėm anksčiau, ir iškart būna 13 minučių reklama, o TV3 nors tegul labai daug baigiasi anksčiau, 7, 6, minutės vyksta o jūs net kai laiku baigiasi 12, 11, minučių reklama vyksta.šiaip neblogas kanalas...
Labai prašau!!!!
Gal galite rodyti ir penktadienio vakarais turkų serialą "Gyvenimo daina"?
Jei rodote Paskolinta meile tai ir kita rodykite. Ačiū.
Laba vakara, , , jau antra karta rodote seriala SENOJO TILTO PASLAPTIS, bet taip ir nebaigiat, kaip uzbaiget praeita karta taip ir dabar, netgi toje pacioje vietoje…? kur tesinis?? kam tada pradedate rodyti ir neuzbaigiate, , , tesinys tikrai yra, , maciau istraukas internete.Visas serijas ziurejau is naujo tik tam, kad tikejausi jog pamatysiu tesini, , , deja taip ir neuzbaigete..kada pagaliau gausime sio serialo tesini???
Ar neberodys velvet kolekcijos 2 sezono?
nepatingekit ikelti nauju seriju sirdele mano 4 sezono 239 pasakutine serija ikelta o kur dar po ju kitos?aciu
sveiki, labai noretume ir toliau ziureti filmus su nuostabiaja aktore CORINNE MASSERO, LABAI PATIKO KAPITONE MARLO, norisi savaitgali atsipalaiduoti, mums detektyvai kazkas tokio...nerealaus...aciu Jums pagarbiai Liudmila Z.
Ar kada rodysite velvet tęsinį - velvet collecion?
Rodot visiskas nesamones!!! Nuo 13:35 pieva visiska..kur dingo drakonu kova super?!?! Rodykit serialus iki galo taip kaip namu seimininkes visokios negalvokit kad tik kudikiai ir tesedi prie jusu ekranu ;)
Vienintelis prasymas rodyti vel drakonu kovas.
Aš taip pat esu nepatenkinta kaip ir vartotojas prieš mane, kad “Nusivylusios namų šeimininkės” buvo nutrauktos be jokio perspėjimo ir pakeistos kitu serijalu. Manau, kad nelogiška nutraukti sezonus per jų vidurį. Labai norėčiau komentaro iš tiekėjo pusės.
Esu nusivylusi, po įtemtų darbų vakare 19.00 su šeima prisėdame pažiūrėti "Nusivylusios namų šeimininkės" tačiau šiandien pasiruoše žiūrėti ši nuostabų serijala, TV ekranuose išvydome aukstakulniu karus ar kazkas panasau. Esu pasipiktinusi dar tik buvo prasideja rodyti nauja sezona.
Laimutis Kirilauskas
2019-01-17 17:01:04 IP 2j22a6t4

maloniai domiuosi, kur prapuolė "Senojo tilto paslaptis" (vienas normalesnių serialų)? Gal pasirodys?

Ačiū.
PRAEITĄ PEMKTADIENĮ ŽIŪRĖJAU FILMĄ "ĮSTAYMAS IR TVARKA" IR GIRDŽIU NESĄMONIŲ KRATINĮ VAIZDAS VIENOKS O ĮGARSINIMAS VISA IŠ KITOS OPEROS.pRAŠAU DIRBTI SĄŽININGAI O TAI GADINAT NUOTAIKĄ
Kodėl neįkėlėt "Būk su manim" penktadienio serijų į lnkgo?
Kovo 9 ir 12d neklausk vardo seriala rodete tas pačias serias dvi dienas is eiles
Gal galetumet kai pasibaigs neklausk meiles vardo rodyt seriala Rangrasiya?
Labai pasipiktinusi ziurove
2018-01-03 18:11:26 IP 2cfutpp8
Kodel negalit rodyti Neklausk meiles vardo 4 seriju ???
Indisku serialu ziurove
2017-11-15 21:17:36 IP 28mdqj94
Sveiki, ar galetumet parodyti seriala Rangrasiya?
Butu smagu kad vel pradetumet
Rodyt tokius filmukus kaip
Raganaite sabrina, totally spies, cedrik
Jau užknisat su savo tais naktiniais turkiškų serialų rodymais. Gal galite pradėti rodyti normalesniu laiku? Žmona iš proto eina dėl tų serialų, o aš nebe išsimiegu pieš darbą...
Vis nesuprantu kodėl į lnkgo neįkeliat, , Juodieji meilės deimantai" serialo serijų? Ir kodėl nėra jokio pasiaiškinimo dėl to kad, neberodot, , Garbės reikalas"??
Kodėl neįkeliate 16 ir 17 dienų, , Širdelė mano" serijų? Ir kodėl dar vis neįkeliat, , Juodieji meilės deimantai" į lnkgo?
Kodėl neįkeliat į lnkgo, , Juodieji meilės deimantai"??? Gi nevisi gali pasižiūrėti per televizorių...
kristina 2017-06-13 21:02:51
Laba diena.. pradejote rodyti Turku seriala GARBES REIKALAS.... staiga kazkur dingo, , nustojot rodyti... KODEL? bukit geri paaiskinkite zmonems kodel nustojot rodyti ir kada pratesite??
Pritariu
Aš esu labai pasipiktinusi, kad nutraukėt serialą, , Garbės reikalas". Nieko nepranęšę, nepaaiškinę nutraukėte! Gėda!!!
Laba diena, kada pradėsite rodyti Velvet 4 sezoną? :) Stebiu forumus, žmonės nekantrauja :)
Kas cia nutiko is 08.03 - 08.04 nakti apie 2-3 val laidos sokinejo nuo nienos ant kitos, tik prasideda paeina truputi o ziuri jau kita laida prasideda? Gal operatorius uzmigo?

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...

Trūkstamų profesijų sąrašą papildys medicinos gydytojai, vaistininkai, farmakologai 12-05 19:00
Trūkstamų profesijų sąrašą papildys medicinos gydytojai, vaistininkai, farmakologai, trečiadienį nusprendė kadenciją baigianti Vyriausybė.
Armėnijoje tūkstančiai žmonių vėl reikalauja premjero atstatydinimo
Armėnijoje tūkstančiai žmonių vėl reikalauja premjero atstatydinimo 12-05 16:40
Jerevene dešimtys tūkstančių protestuotojų šeštadienį vėl reikalavo, kad atsistatydintų Armėnijos ministras pirmininkas Nikolas Pašinianas, pasirašęs prieštaringai vertinamą taikos susitarimą su...
Uždraudus poilsį kabinose, vilkikų vairuotojams tenka rizikuoti
Uždraudus poilsį kabinose, vilkikų vairuotojams tenka rizikuoti 12-05 14:24
Vasaros pabaigoje įsigaliojus daliai vežėjų veiklą Europos Sąjungos (ES) rinkoje reglamentuojančio Mobilumo paketo nuostatų, draudžiančių poilsį vilkikų kabinose, vairuotojams tenka rizikuoti ir...

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%