Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tuvlita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tuvlita

Atsiliepimai apie Tuvlita, UAB

Jūsų saugumas - mūsų rūpestis!
Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Tuvlita, UAB

Dekuoju Tuvlitos darbuotojams dirbusiems rugpjūčio 4 dieną Širvintų padalinyje. Greitai ir maloniai aptarnavo
Didelis, Dėkui, Tūvlitos darbuotojams, kurie liepos 29 dieną dirbo Tūvlitos Naujosios Vilnios padalinyje. Apsirikau ir atvažiavau į patikrą visą dieną vėluodamas. Tiesiog supainiojau dienas. Būčiau turėjęs registruotis per naują, tačiau vyrai parodė supratingumą ir atliko mano automobilio patikrą. Dar kartą nuoširdus Dėkui!
Kodel reikia laukti klijentai lauke?
Kodel nera sudarytu salygu
Pazeidziat zmogaus teises
Lietus lyja salta
Visiškai nesutinku dėl saugaus leidimo užsakymo ir jo apmokėjimo, kada automobilio gedimai tikrai nesukelia nesaugumo kitiems eismo dalyviams ir pačiam. Kaip pavyzdys: mano automobilio gedimai šie: išmetamų dujų viršijimas, galinio žibinto nesandarumas ir rankinio stabdžio efektyvumas mažas. Šiuo atžvilgiu aš matau įmonės pasipelnymą iš klientų, kai jūs matote visus reikiamus pašalinti gedimus savo sistemoje. Ir galite profesionaliai įvertinti, kas saugu, o kas ne. Ir manau, kad nereikia čia papildomai pasirašinėti, nes žmogus (eismo dalyvis) ir taip turi būti atsakingas už savo netinkamus poelgius.
Praeita savaite atlikau technine auto apziura Tuvlitos Linksmosios g. skyriuje! Labai patiko aptarnavimas! Atidus ir profesionalus darbuotojai. Pasitinka aiksteleje, suteikia visa reikalinga informacija. Veliau pakomentavo auto gedimus. Pasidalino naudingais patarimais. Esu labai dekinga darbuotojams nr. 0158, nr. 0113 Puikus savo srities profesionalai. Labai rekomenduoju.
Dėmėsio visiems nenorintiems gaišti savo laiko. UAB Tuvlita nėra įgali nustatyti parengtos eksploatuoti transporto priemonės masės, registracijos liudijime žymimos raide G, nors savo tinklapyje skelbia, kad gali ją nustatyti. Tuvlita neturi sertifikuotų svarstyklių, kuriomis galėtų sverti automobilius ir siunčia į kitą įmonę, tačiau telefonu įspėti apie tai nesugėbėjo, o internete informacijos nėra, sužinosite tik užsiregistravę ir nuvykę į techninę ekspertizę. Pastebėjimas, Kaune automobilių svėrimo paslaugą atlieka teritorinė muitinė už 10.70 eur mokestį
Dar kartą nuvylėte
2020-07-08 21:04:58 IP 2ju3kqu9
Lentvario g. likus 4 minutėm iki 21 valandos kasa atsisakė priimti. Anksčiau pranešti negalėjote? Žmonės laukia po valanda ir ilgiau. Visada paskutinei priimamai mašinai užkabindavo lentelę, kad ji tą dieną bus paskutinė. Gaila pamainos viršininkas kažkur pasislėpęs buvo, nepavyko jo rasti.
Elektrėnų Tutvilos aptarnavimas prastas. Jei atvažiuoja neužsiregistravus specialiai tempia laiką, kad tik nepriimti. Prastovėjau pusantros valandos iki pietų taip ir nepatekus, nors buvau vienintelė kuri be išankstinio. Per tą laiką praėjo tik trys mašinos. Tai per pusvalandį viena... Mielai su tokiu aptarnavimu rinkčiausi kitą įstaiga, bet deja negaliu.
Po šiandienos apsilankymo TA stotyje gaila darbuotojų - ne tik dirba karantino metu, bet ir neturi net bazinių apsaugos priemonių, pvz., kaukių, nėra dezinfekcinio skysčio rankoms, nors per dieną tenka kontaktuoti su dideliu kiekiu žmonių. Labai tikiuosi, kad situacija bus nedelsiant ištaisyta, bet kol kas deja susidaro įspūdis, kad darbuotojų ir klientų sauga pandemijos metu laikoma jų pačių reikalu, o vadovybei tokie dalykai nerūpi.
Tik grįžau iš Tuvlitos Avižienių sk. ir dar pilna gerų emocijų - viskas puikiai sustyguota, užsiregistravus internetu, jokių eilių. Puikus aptarnavimas, gaila, neskelbiamos pavardės, bet kontrolierių, kurio spaudo Nr. 0017, tikrai norisi pagirti: ne tik pakomentavo nereikšmingus trūkumus, bet ir patarė, kaip juos pašalinti, todėl ačiū jam.
Nuoširdžiai dėkoju Tuvlitos darbuotojui nr. 0081 už profesionalų ir malonų aptarnavimą :)
Tomas Stankevicius 2018-11-19 13:26:11
Pats prasciausias aptarnavimas koki tik galite gauti, uzsiregistravus 11h pavelavus atvaziuoti 15min darbuotojAs privercia laukti iki 2h, tada prieina ir pasako: gal puse 5.. vaiksto kaip povas, nesiskaito su klientais, neprisistate, kompetencijos 0. Toki zmones kaip pilietis dirbes lapkricio 19d negali dirbti su zmonemis.
Zmogau...Tu uzsiregistravai. pavelavai 1/4 valandai ir dar nori kad tave ileistu is karto? Na tai isvaziuok anksciau ir geriau tu palauk 10-15min bet ivaziuosi laiku o ne savo teises cia reisk. Viskas. Tavo laikas praejo. Palauke 5min, nera. Viso gero, stokis jei yra galimybe i bendra eile. O jei tokios galimybes nebuvo, tai dar aciu pasakyk kad prieme ta diena.
Ačiu Aleksandrui Baturinui už tai, kad nenuleido ranku ir rado gedima kurio rasti niekas negebėjo. (ps dabar galima važinėti tyloje be muzikos) :)
Noriu padėkotu Tuvlitos meistrui Aleksandrui Baturinui (dirbančiam Lentvario g. Vilniui) už suieškotą automobilio važiuoklėje problemą. Prieš tai buvau dviejose autoservisose - Martone bei oficialiam Volkswagen centre - niekas nerado trakšėjimo pakaboje, nors sakė, jog žiūrėjo ne vienas meistras. Autoservisai siūlė keisti pakabos detales, kaip paaiškėjo po Tuvlitos, kurių visai nereikia. Meistas geranoriškai, ilgokai "kratė" automobilį ant stendo, pats sėdo pravažiuoti aikštelėje. Vėliau nuvažiavo dar ant kito stendo, kuris skirtas sunkiajam transportui, kol surado, jog defektas buvo netinkamai pritvirtintam traverse, pats prisuko. Ačiū tau už tai. Pasirinkau Tuvlitos paslaugas, kadangi jie turi paslaugą, skirtą patikrinti važiuoklei ir stendus, kurie krato automobilį.
Apskritai mūsų šeimoje yra du automobiliai, dėl to tenka dažniau apsilankyti techninei apžiūroj. Galiu pasakyti, jog aš nebuvau dar susidūręs su nekultūringu, nepatenkintu Tuvlitos darbuotoju (kaip čia rašo komentarose). Galbūt konfliktai kyla tada, kai tu atvažiuoji su netvarkingu auto ir tikiesi "prasmukti".
Patarimas Viršuliškių sk. vadovams - kuo greičiau keiskit kasininkę, nes su tokia arogancija žmogus negali aptarnauti klientų, kai kelių sakinių dialoge kasininkė sugeba labai nemandagiai kalbėti, jai tikrai negalima dirbti su žmonėmis. Jauna, maloni klientų aptarnavimo vadybininkė ne tik papuoštų jūsų kolektyvą, bet ir stipriai pakeltų klientų aptarnavimo lygį. Sėkmės!
Ne tuos apkaltinau, pats kaltas kad susipainiojau.ne apie tuvlita norejau pasisakyt (del ju nusiskundimu nera, maladziec vyrai) skunda del avizieniu regitros turejau omeny.vat su jais tikrai nepatarciau tvarkyt automobilio dokumentu, nebent norit papildomo galvos skausmo tai maloniai prasom kreiptis ten
Jei norit bereikalingu problemu ar visisku protu nesuvokiamu aiskinimu kokiu mazdaug jums reikia dokumentu perrasant masina tai kreipkites i avizieniu tuvlita.cia jums su malonumu isknis prota jog jus nieko nesuprantat jog jusu masina nieko verta ir jus pats nieko vertas.tikrai gera imone nuotaikai sugadint
Avižienių TAS dirba tokia plikų, pagyvenusių vyrų pamaina. Bendrauja nepagarbiai, tarsi būčiau kažkoks draugelis ar jų vaikas, nepamirštam, kad mes esam jūsų klientai. Akivaizdžiai šaiposi iš žmonių, kurių automobiliai turi defektų, vienas tikrina, o kiti aptarinėja ir replikuoja. Žemas lygis, dėl tokių darbuotojų susidarome blogą nuomonę apie visą Tuvlitą, o kad savus jie praleidžia ir su netvarkingais automobiliais tai jau atskira kalba. Labai gaila, kad nieks iš Tuvlitos čia komentarų neskaito ir savo nuomonę galim susikišt kur nesueina :)
Tikrinau automobilį Avižienių TAS jau kelėta kartų. Patikra vyksta man patogiu laiku ir greitai. Darbuotojai buvo geranoriškai nusiteikę. Kol kas nusiskundimų neturiu.
Vilniaus m Avižienių TAS padalinyje dirba visiški dundukai, asilai kurie nėra mašinos iš arti matę iki kol neįsidarbino į techapžiūrą. Ypač kalba eina apie sunkvežimius. Jie ten tiesiog bijo tikrinti sunkvežimių.
Praeitą savaitę čia atvariau savo sunkvežimį MAN 1998m., tai kontrolierius manęs klausinėjo kaip stabdžius tikrinti, kur slėgio matavimo štuceriai įrengti. Ieškojo po visą sunkvežimį. Parodžiau dundukui, ko nereikėjo daryt. Nes po to prikibo prie ABS indikatoriaus prietaisų skydelyje, kad ji neužgęsta iškarto kai užvedi variklį. Aš bandžiau jam paaiškinti kad ji užgęsta tik pradėjus važiuoti. Senuose sunkvežimiuose taip yra, tokie gamykliniai nustatymai. Kur tau, kaip ožys pradėjo mykti man kad visiems vienodi reikalavimai. Įrašė kaip didelį trūkumą. Techapžiūros, aišku, nepraleido.

Aš ką padariau: parašiau laišką (užklausą) į Lentvario centrą, pamainos viršininkui dėl šito nustatymo. Ir ką? gavau atsakymą, kad "mano aprašytas automobilio ABS nustatymas yra vienas iš galimų (leistinų) parametrų"!!! Pasiūlė pakartotinę apžiūrą atlikti Lentvario g. centre. Jei kils problemų, kreiptis tiesiai pas jį. Aš taip ir padariau.

Avižienių TAS padalinyje išskirtinai pririnkta kažkokių dundukų. nusiskundimų apie juos jau girdėjau ne iš vieno. Palinkėjimas visiems: prirašė kažkokių neaiškių trūkumų - aiškinkitės. Nesutikit ir nepasirašinėkit po jais. Kitaip perdarinėsit be reikalo mašiną, gamyklinius nustatymus dėl kažkokio neišmanėlio kliedesių.
Nuoširdziai dekojame Ukmerges" Tuvlitos"darbuotojui už malonu aptarnavima ir gera nuotaika-po 2 metu butinai sugryšime
Tomas Stankevicius
2018-11-19 13:26:11 IP 28m87251
Ieškodama informacijos apie sąskaitų faktūrtų išrašymą peržvelgiau žmonių komentarus. Šiandien Lentvario Tuvlitoje praejau techninę apžiūrą savo naujai registruojamam automobiliui. Laukiau eilėje apie 20 min. Man pasitaikė labai malonūs darbuotojai. Automobilį apžiūrėjo profesionaliai, atsakė į mano klausimus dėl kai kurių prietaisų paskirties ir veikimo. Davė tikslias instrukcijas apie automilio registravimą. Be to, likus penkioms minutėms iki darbo pabaigos Esu tikrai patenkinta aptarnavimu. Labai gaila, kad kai kurie žmonės turėjo kitokios patirties. Taip neturėtų būti. Manau, nepatenkinti ir nemalonūs darbuotojai būna tada, kai jiems nėra suteiktos geros darbo sąlygos arba jų netenkina gaunamas atlygis. Dirbkime bendros Lietuvos ekonominės situacijos pagerinimo labui, tuomet, ir kiti dalykai ims keistis į gerą.
Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Užubalių k., Senasis Ukmergės kelias 16
Techninės apžiūros atstovas TOMAS BAGDONAVIČIUS VADOVAS.
Esu nusivylęs tokio atstovo ir vadovo kompetencija atlikti tinkamą patikrą.
Patikra transporto priemonės atlikta viskiškai ne pagal reikalavimus, kaip tą numato TA, o pagal asmens, darbuotojo nuotaiką.
Prašau atsižvelgti į tokio asmens, darbuotojo galimybes dirbti, bei būti padalinio vadovu. Išsamesnė informacija bus pateikta į
UAB „TUVLITA“ yra TÜV THÜRINGEN grupės įmonės vadovams Vokietijoje bei Lietuvoje.
Avizieniu TA, automobilis senesnis bet tvarkingas, tai kabinejasi prie bet ko.
Krisina 2018-06-04 21:05:10
Teko lankytis Lentvario g., ir siaubingai nusivyliau. Kontrolieriai išsidirbinėja, nori dirba nori šiaip vaikštinėja, kai kurias mašinas krato po pusė valandos, taip sudarydami be galo ilgas eiles. Atvažiavau puse 5, galvojau tikrai spėsiu praeiti apžiūrą, juk daug linijų, tačiau po daugiau kaip 4 valandų laukimo teko su dideliu nusivylimu važiuot namo, nors prieš mane buvo 10 mašinų.
Ten, Lentvario g., deja, išsidirbinėjimo yra ir daugiau nei žemiau įvardintuose komentaruose. Techninio aptarnavimo pradžia, prasidedanti cituoju : "moterys vairuoja krūtine", "kapotą rasim, kur pakelt?", "tik rankinuko nepamirštam", manau, ras atgarsį Lentvario g. TA apžiūros stotyje. O kita pasakojimo pusė - tai mano automobilio dujų baliono užpildymo lygio indikatoriaus lemputės, kurios jau mirksi keturi metai ir šįmet, deja, tapo "dideliu pažeidimu" (taip įvardino kontrolierius). Beje, prieš du metus šitos lemputės nebuvo traktuota kaip pažeidimas ir su TA problemų neturėjau. Labiausiai nustebino kontrolieriaus veiksmai po šio pažeidimo nustatymo: buvo padarytos fotografijos tiek salone, tiek po kapotu, tiek fotografuota valstybiniai numeriai, identifikavimo kodas - nieko man nepaaiškinant, kam to reikia, kaip tie duomenys bus tvarkomi. Tiesiog buvo mesta frazė - "patalpinau duomenų bazėje". Taigi, duomenų apsaugos ir naudojimo tvarka lieka neaiški, tikiuosi, Lentvario g. TA centras man atsakys į tą klausimą. Rekomenduoju visiems, kas taupote laiką ir nervus, nevažiuokite į Lentvario g.
Labai ilgos eiles Lentvario g. 2018-05-08 laukiau 2h.40 min. Specialistams pretenziju neturiu, bet vadyba galetu pasirupinti papildomos linijos pastatymu.zudanciai ilgos eiles. Daug metu nesikeicia... beje neleido stovint eiles pradzioje sumoket uz paslauga speju del to kad statistika laukimo bloga butu... :D
Tuvlita skyriuje Avižieniuose didelis ar nedidelis trukumas priklauso tik nuo darbuotojo nuotaikos. Kur reglamentuoti dideli ir nedideli trukumai? Atvažiavus į pakartotinę apžiūrą atsiranda vis nauji defektai, o nedideli trūkumai staiga virsta didelias. Darbuotojai nemandagūs, kabinėjasi prie visiškai nereikšmingų dalykų.
Evgenijus 2014-03-19 17:22:58
Laba diena!Bandziau pereit tehnikine 3 kartus, kaskart per naujo rase kortele, kaskart rado kazkuo naujo.Eigu TA kontrolieriai ne sugeba is pirmo karto pasakyt ka daryt, kur tada profesionalumas?Ne vazuokit Nemencinoe praeiti TA, atruodo be kysio ne praeisit bukite tikri....
Tikra tiesa! 1999 m seat.praeidinejau 3 kartus! pirma rado galiniai vamzdeliai surudije, antras kartas -jau ir priekiniai surudije!!! tai sakau -kodel is karto neparasete, kad reikia ir priekinius keisti?.......patrauke peciais....., atseit, as nieko nezinau.....cia Lentvario tuvlita !
Prieš gerą mėnesį ėjau Technikinę apžiūrą. Viršuliškių Tuvlitoje. Nusivyliau tikrintoju. Paprašė manęs parodytu, kur atsijungia dujų "fyškė". Atsakiau, kad nežinau, tai pradėjo burbuliuoti ir gale pasakė "vsio jasna". Nu ir prasidėjo įrašė trūkumą, kad nedega ABS daviklio lemputė, nors pas mane ABS išvis nėra (Nuvažiavus į sertifikuotą servisą, buvo parodyta ir paaiškintą, kad daviklio lemputės ir negali būti nes automobilyje nėra ABS). Užkliuvo ratlankis kuri buvo ilenktas kelis mm (nei oro neleido, nieko). Paklausus kas čia blogai, ar tai kelia kokį pavojų eismui, buvo atsakyta "Jeigu nieko nežinai, tai kam klausi". Bagažinėje ties dujų balionu eina skarda kuri turi būti pritvirtinta ant dviejų užsaukamų varžtų, vienas varžtas buvo skirtingas nei kitas, tad buvo įrašytas trūkumas, kad trūksta įrangos dalių. Su visa derama pagarba labai nusivyliau darbuotoju, nepaisant to, kad bendravimas jau buvo nekorektiškas ir tikrai ne mandagus, o labiau pašiepiantis kartu su rusiškais žargonais "fyškė" "jasna" ir t.t. Ir tai labai jaučiasi atvykus su senesniu automobiliu. Nerekomenduoju...
Pirmą kartą apsilankiau Tuvlita skyriuje Avižieniuose. Užsiregistravau iš anksto dieną prieš vizitą. Atvažiavus jokių eilių nebuvo. Automobilį tikrino jaunas kontrolierius. Noriu tik pagirti, kad bendravo labai mandagiai, korektiškai. Toks darbuotojas tikrai nusipelno pagyrimo. Palinkėčiau TUVLITAi turėti būtent tokius darbuotojus.
kaip ir dauguma čia rašančių patariu į lentvario g. nevažiuot, tyčiojasi iš žmonių. nepraleido dėl to, kad kažkaip per "šviesi" oranžinė spalva posukių galinių buvo, nors lemputės keistos prieš mėnėsį. mašina 2001 metų. visa kita gerai. liepė pasikeist lemputės ir grįžt. servise juokėsi, kad pakeist gali į tokias pačias.
ž*****i.
2017 07 17 apsilankiau Tuvlitos centre Lentvario g. Apžiūros meistras (Nr.0092) jokių trūkumų nerado, bet nurodė, kad vairuotojo pusės priekinis žibintas šviečia per žemai (nors automobilis yra praėjęs tech. apziūrą Italijoje 2017 03 mėn). Liepė man pačiam reguliuoti. Aš pasakiau, kad nežinau kaip tai darosi. Tada jis (aiškiai nepatenkintas) pamakalavo atsuktuvu ir pasakė, kad žibintas nesireguliuoja. Liepė važiuoti į servisą ir vėl stoti iš naujo į eilę. Servise meistras juokdamasis pasuko su atsuktuvo du sūkius ir man paaiškino, kad vairuotojo pusės žibintas vakarų Europoje yra taip sureguliuotas, kad neakintų priešpriešinio vairuotojų srauto, o Tuvlitos meistrai taip elgiasi specialiai, nes nuo kiekvieno nepraėjusio tech. apžiūros automobilio yra skatinami darbuotojai. Atstovėjau antrą eilę, teko dar kartą papildomai mokėti. Bet blogiausia, po šių akivaizdžių patyčių, nespėjau į automobilių tapatybės patikrinimą, nes jie dirba iki 16.15 val. Praradau visą savo darbo dieną nuo 8 ryto. Rytoj vėl turėsiu vykti į Lentvario g. Ar tai yra normalu per visą dieną neužregistruoti automobilį? Klausimas, gal laikas per soc. tinklus skelbti akciją, rinkti vairuotojų parašus, kreiptis pvz į susisiekimo ministą ir pakeisti įmonę?
Toks įspūdis, kad kai atvažiuoji su senesniu automobiliu (pvz., 10-15 metų) į tave žiuri kaip į antrarūšį. Šiandien pats mačiau iš šono kaip Tuvlitos darbuotojai šaipėsi iš mano mašinos ir tuo pačiu pripaišė prigalvotų gedimų (ir kratė ant stendo kaip paskutinę š..). Neatvažiavau su "triperiu" ar vežimu be arklio, bet po apsilankymo tech. apžiūroj jaučiuosi kaip šūdais apipiltas. Pripaišė kaip DT net tas detales, kurios visai neseniai buvo keičiamos (prieš 2 mėn).
Dėkoju Naujosios Vilnios techninės apžiūros kontrolieriui vakar inspektavusiams mano automobilį. Buvau maloniai nustebinta mandagumu, paslaugumu, profesionalumu. Ačiū, grįšiu pas Jus, po 2 metų :)
Pastaruoju metu iš vis Tuvlita nuprotejo... keli pastebėjimai:
Jei jūsų automobilis senas - tai 100%, kad jūsų iš pirmo karto nepraleis, nes panašu jiems reikia dėl statistikos.
Susitvarkiau automobilį servise, nuvažiavau, tai prisikniso, kad nera NAUJUOSE šarnyruose VIELOKAIŠČIŲ :D nors komplektacijoje jų net nebuvo, o varžtai buvo spec. su plastikiniu žiedu :D purte automobili 40 minučių.... apakęs buvau... kai varau kitą gerokai naujesni automobili, tai per 5-10 min praeinu TA, o kai nuvarau savo "sekmadienini" senuką, tai toks vaizdas, kad pas juos ten iš viršaus pasakyta, kad nepraleisti senų auto iš pirmo karto :D ir tokių pavyzdžių tikrai žinau nemažai vien iš savo draugų rato.
Reiketų truput konkurencijos Tuvlitai, o tai visai nužmogėjo.
Indre Jaraite-Graziene
2016-12-19 13:34:37 IP 4ljk4bs
Labai noriu padekoti Naujosios Vilnios Linksmoji gtve.Vilniuje tech.apziuros kontrolieriui (pavardes nezinau bet tamsiais plaukais:))
Labai profesionalus, veiklus darbuotojas ir negana to linskmas bei geras zmogus, kas siais laikais reta, ypac panasiose istaigose.
Dekui Jums, butinai sugrisiu!
Super, kad toks reikalas yra.
bent susitvarkom masina, bet: pasigedo gale saugos dirzo (kuris buvo), nieko nedariau! sviesos netiko, nieko nedariau, gale posukiai permazai geltoni, nieko nedariau... nuimamas kablys, turejau buti uzsidejas, uzdejau... sumokejau pakartotini, apvaziavau rata, viskas tiko. i kabli net nepaziurejo, posukio net neijunge, sviesas patikrino, viskas gerai. PASITYCIOJIMAS
Siandien ejau tech apziura motociklui vilniuje virsuliskiu skg. labai geras greitas aptrnavimas, malonus bendraviams. vyrai supratingi dar ir pataria.
Valerijonas Žalkauskas
2016-08-19 10:49:12 IP 28lgaq6v
Nuoširdžiai dėkoju jūsų darbuotojui, atidžiai tikrinusiam mano 1996 m. Marcedes-Benz C200 ir apart privalomų trūkumų nurodymo dar davusiam neprivalomų naudingų patarimų, ką vertėtų pataisyti.
Noreciau padekot Utenos tech. apziuru darbuotojui, pavardes nepaklausiau zinau tik stampo numeri 921. Iki darbo pabaigos likus 5 ioms minutems nuvikau pakartotinai atlikti apziura, nes pirmu kartu buvo netvarkingi stabdziai, galvoau kad jau nesuspejau ir norejau uzsiregistruoti kitai dienai taciau jisai nepatingejo isijugti stabdziu tikrinimo stendo, kuris jau buvo isjunktas ir patikrinti automobili.ACIU jam.
Dujų įrangos dokumentai Tuvlitos darbuotojams negalioja. Eilinį kartą prikibo prie dujų baliono galiojimo, neva nesimato pagaminimo datos ant jo. Parodžiau įrangos montavimo dokumentus, tai neįtikino. Sakė keist balioną, arba praeit ekspertizę, kuri kainuoja panašiai kaip pats balionas... absurdas kažkoks, žinau, kad galioja dar bent 2 metus, ir dokumentai tą parodo.
Laba diena, lankiausi Avižienių TAS. Buvo atliekamos dviejų automobilių techninės apžiūros. Stotyje teko apsilankyti keturis kartus, nes buvo rasti trūkumai. Noriu padėkoti už puikų darbo organizavimą ir profesionalų aptarnavimą. Personalas paliko patį geriausią įspūdį. Ačiū Jums. Esate puikus pavyzdys kitiems.
visiskas pasiticijomas is zmoniu, buvau lentvorio gatvei prisikibo prie stabdziu vamzdziu kurie buvo pusiau padiengti antikorozine danga pries "N" metu, pries tai niekam tas netrugde dabar nepatenkinti, zibintai irgi atskira tema servize regulioti jiems netinka, prasiau kad pareguliotu, atsisake, is pakabos parase vairo antgali ir sharnirus, nuvariau keit mestrai pakeite parode senus sake kad jie dar tarnautu ir tarnaut, kaskokia nesamone.
Laba diena, šiadnien Viršuliškėse buvau techninėje apžiuroje. Viskas labai patiko, priemė laiku, darbuotojas Nikolaj Gordej buvo labai malonus viska paaiškino ir i visus mano klausimus atsakė. Esu labai patenkintas neturiu jokiu priekaištavimu. Labai ačiū už puiku darbą.
Labadiena.Esu pasibaisejusi jusu darbuotojais. Del techninnes apziuros automobiliu. Sestadieni prastovejus eileje 2valandas darbuotojos net nerado duju galiojimo ploksteles ir prie akumuliatoriaus fiskes. Tai mat todel nepraejau thnines apziuros. Supykusi nuvaziavau i serviza ir viska man parode kur kas yra. Pirmadieni gryzau vel pas jus tai kai parodziau jie nustebo. Tai kokie ten pas jus speselistai dirba kad net nezino elementariu dalyku apsurdas.
Norėčiau padėkoti Lentvario Tuvlitos skyriaus darbuotojui, kuriuo spaudo numeris 0124, už profesionalu ir malonu aptarnavimą. Buvo suteikta visapusiška informacija apie automobilio techninę būklę, bei išaiškinta apie transporto priemonės gedimus kurie gali iškilti ateityje. Į visus užduotus klausimus atsakė kompetentingai ir aiškiai. Linkiu gero darbo.
Kaunas Taikos pr. 116h. 2016.03.31
Labai būtų malonu jei administrators darbuotojai atliktų savo darbą ir užsiregistravus internetu tam tikram laikui, juo ir priimtų. Kam ta registracija jei lauki valandą laiko apžiūros ir galiausiai neapsikentus paklausi, kodėl viskas vėluoja. Darbuotojai pabunda. Ai Jūs užsiregistravot. Tai Jums laukti nereikia. Na ir pasiteisinimas „aš Jūsų ieškojau“, kai pateiktas tiek mano telefono numeris tiek elektroninis adresas manau kiek kvailas.

Sumokant už pakartotinę automobilio tech. apžiūrą (kovo 04 d.))buhalterė apskaitininkė Jadvyga Bulevičienė paklausė, ar reikia sąskaitos. Pasakiau, kad taip. Ji jau buvo bespausdinanti sąskaitą, kai dar netyčia sugalvojo pasitiksilinti, ar reikia sąskaitoje įrašyti PVM mokėtojo kodą. Pasakiau, kad be abejo reikia. Tačiau nežinojau. Gavau daug priekaištų, kad, norint gauti sąskaitą su pilnais rekvizitais, juos reikia ir turėti (kažkur tai užsirašius). Dabar gi jai teko pavargti nueiti į rekvizitai.lt...

Vėliau pasižiūrėjau dar ir pirminės tech. apžiūros išrašytą sąskaitą (vasario 29d.). Pasirodo, buhalterė apskaitininkė Teresa Černiavskytė, paklausus ar reikia sąskaitos, ją ir atspausdino, tačiau PVM mokėtojo kodo niekas net ir nebandė įvesti!

Nelabai suprantu, kam gali būti reikalinga PVM sąskaita faktūrą be PVM mokėtojo kodo? Kaip suprantu, "Tuvlitos" buhalterės absoliučiai nesusigaudo apskaitoje ir nenutuokia, kad, jei klientui reikia PVM sąskaitos faktūros, tai reikia ir įvesti PVM mokėtojo kodą (beveik visos įmonės, kurios turi automobilius, yra PVM mokėtojai).

Manau, kad yra būtina išaiškinti apskaitininkėms buhalterėms, kad PVM kodą būtina įrašyti sąskaitoje, o ne kvailai spausdinti sąskaitas be joms būtinų rekvizitų.

Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
Melga
MELGA autoservisų tinklas Lietuvoje

Adresas: Savanorių pr. 151A, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
MELGA autoservisų tinklas teikia automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir motociklų padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais, alyva ir kitomis automobilių detalėmis. 12 MELGA autoservisų išsidėstę patogiose vietose didžiuosiuose Lietuvos miestuose:...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Ministras: savivaldybei siūloma keisti sutartį dėl Lukiškių aikštės, arba ji bus perimta 09-18 14:43
Vilniaus savivaldybei siūloma skubiai keisti panaudos sutartį dėl Lukiškių aikštės įtraukiant į ją Seimo priimtas įstatymo nuostatas, jei su tuo savivaldybė nesutiks, aikštė bus perimama, sako...
NASA užsakymų gaunanti "NanoAvionika" apdovanota "Europos burių" konkurse
NASA užsakymų gaunanti "NanoAvionika" apdovanota "Europos burių" konkurse 09-18 14:18
Kosmoso technologijų UAB "NanoAvionika" tapo įdomiausiu ES lėšų smulkaus verslo projektu – nuspręsta "Europos burų" konkurse.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

eBay 48,64 -3,53%