Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Turtuvos grupė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Turtuvos grupė

Atsiliepimai apie Turtuvos grupė, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Turtuvos grupė, UAB

Skolingas, bet vistiek žmogus
2020-09-24 17:44:43 IP 4ljkps4
Nors teismuose šiuo metu net kelios baudžiamosios bylos ir baisūs kaltinimai kuriuose tiesiogiai figuruoja UAB, , Turtuvos grupė”, tačiau veiklos už kurià yra teisiami bendrovės vadobai ir toliau nemeta. Asmuo kuriam mano vadovaujama įmonė ir aš kaip jos vadovas esu skolingas siekdamas greičiau nei per antstolius atgauti pinigus kreipėsi į turtuvos grupę nepasidomėjęs šios bendrovės ir jos veikėjû istorija. Pateikė mano kontaktus ir kà jūs manote, Turtuvos grupė nes tik ši, , įstaiga “ turėjo mano duomenis, juos perdavė kožkokiems aferistams iš Pravieniškiù kurie išdryso paskambinti ir grasinti susidorojimu. Išvada tokia, kad nors ir teisiami už analogiškas veikas, tačiau nusikalstamù veikù neišsižada, po šio įvykio kreipėmės į policijos pareigūnus. Raginu žmones neišsigàsti ir nelikti abejingais, tai, kad esate skolingi dar nepadaro jūsù prastesniais už kitus. Jeigu jums grasino ar grasina šie ar panašūs veikėjai nedelsdami kreipkitės į policijà.
Sukciu gauja is pravieniskiu pilnas internetas straipsniu. Ir dar pasimauna sitiek debilu. Nera jokios cia imones nebuvo ir nebus.
Būkite atsargūs, pasak 15min https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/sventieji-vekseliai-sukciauti-eimantui-padejo-ir-jam-neabejingos-moterys-59-1296716, a******ų, galimai psichopato veiklą įforminanti ši įmonė. Kyla klausimas, kiek tokių neva skolų išieškotojų sėdi kalėjimuose ir pasisavina dalį išieškomų pinigų.
Vadovauju įmonei, kuri teikia paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Kaip ir visur kartais pasitaiko nemokių arba nesąžiningų klientų, todėl su Turtuvos grupe bendradarbiaujame dėl skolų išieškojimo. Jie skolas išieško greitai ir praktiškai visas. Niekada nebuvo jokių nesusipratimų. Linkiu jums toliau sėkmės darbuose.
Eduardas 2018-01-29 13:50:42
Zmones bukite atsargus su sita a******u kontora.Prasai paskola, sutinka duoti padarai jiems paviedima 75euru uz admin.mokesti.Sako viskas tipo gerai.Praeina 10min sako apie kazkokia skola, praso nupirkti tele2 uz 20euru.Nupirki ta papildyma jiems siunti, sako viskas gerai.Paskola gausite.Praeina visa para pinigu taip nera.Parasai jiems tai sako jus gi dar neuzmokejuote kazkokia skola.Tada prasai grazynti atgal pinigus.Tai sako gerai.ir dingsta.Ir taip dingsta pinigai.O jie daro sau taip pelna ir gyvena laimingai.
Nelabai suprantu apie ką tu čia rašai Eduardai?! Ryškiai kažką vartoji stipraus. Aš pats pardaviau UAB Turtuvos grupei skolą. Kainą pasiūlė labai padorią, pagal sutartį pinigus į banko sąskaitą gavau laiku, reikiamus dokumentus sutvarke labai greitai. Mane aptarnavo profesionaliai bei nei cento nereikėjo mokėti.
Kažkokie neaiškūs. Prieš porą mėnesių atsiuntė laišką su reikalavimu sumokėti skolą. Iš įmonės kuriai nurodyta, kad esu skolingas gavau patvirtinimą, kad buvau pilnai atsiskaitęs. Persiunčiau patvirtinimą šiai įmonei, o atsakymo jokio, į jokiu laiškus aplamai nereaguoja... Manau ši situacija aiškiai parodo kaip aplaidžiai jie dirba.
Malonus ir operatyvus aptarnavimas - greitai ir profesionaliai padėjo išspresti nesusipratimą. Ačiū.
Paskaitykit visi apie sukčius
2017-02-11 16:56:26 IP 1au17vrl
Geras straipsnis apie juos. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/baisiau-uz-greituosius-kreditus-senelio-palikimas-pakirto-kojas.d?id=71093180. Manau derėtų visiems perskaityti, prieš imant iš jų paskolą...
Kaip jūs čia taip galite griauti žmonėms gyvenimus. Nusipirkote skolą ir papildomai priskaičiavote palūkanų, bylinėjomosi išlaidų, padarėte skolą beveik keturiais tūkstančiais eurų didesnę. Dabar turbūt patenkinti, kad anstoliai mano butą parduos. Atsargiai visiems, geriau tokiems nepakliūti, nes priskaičiuos mokėti papildomai delspinigius, baudas, palūkanas, žyminį mokesti, advokatams ir dar velniai žino už ką. Tokie iš mūsų, paprastų žmonių lobsta, važinėja prabangiausiomis mašinomis ir įsivaizduoja, kad jiems viskas galima. Aišku, jai aš turėčiau toki užnugarį teisėsaugos struktūrose, ir man būtų bepigu... Kaip Jūs galite ramiai užmigti, žinodami, kad žmogų išvarote į gatvę ?
Tai ko snaudžiat, kol priskaičiuoja. Netgi perpirkus skolą, bendrovė neturi teisės įpareigoti per penkias dienas išmokėti įsiskolinimą. Jums ji pritaiko išieškojimą, tik tokiu atveju jei iš vis nieko nemokate. Reikėjo nors 100 lt pervesti per tas penkias dienas ir jokių arešto ir teismo procedūrų nebūtų. O iš vis geriausiai, žinai, kad skolingas, tai ir mokėk, nors po 20 lt per mėnesį. Tada tampama mokiu ir niekas negali tau pareikšti jokių pretenzijų.
Turtuvos grupė - plėšikai !
Gavau pranešimą iš Turtuvos grupės kad susimokėčiau keletos metų senumo skolą 3410 lt ir dar kažkokias skolos administravimo išlaidas 437 Lt. Apie tą skolą buvau jau pamiršęs, o dabar jiems turėjau per 5 dienas sumokėti 3847 Lt. Turėjau problemų ir nesumokėjau jiems. Po kelių savaičių gavau iš teismo dokumentus. Vyko teismas, samdžiau advokatą kuriam sumokėjau 600 Lt, bet jis niekuom man nepadėjo. Po teismo turėjau sumokėti skolos 3410 Lt dar padengti jų išlaidas už ieškinį, jų advokato išlaidas ir dar visokių išlaidų viso gavosi 5793 Lt. Neturėjau tokių pinigų sumokėti tai šitie plėšikai mane perdavė antstoliui ir dar tam turėjau sumokėti 270 Lt, areštavo mano sąskaitas, mašiną. Kas per įstatymai Lietuvoj, kad iš 3410 Lt pasidaro 6063 Lt. Iš mūsų lobsta tokios skolų išieškojimo bendrovės ir antstoliai. Paprastų žmonių negina jokie įstatymai, o teismai eina išvien su tokiais plėšikais. Užsienyje galima normaliai gyventi, o Lietuvoje pasmergti egziztuoti.

Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai
JURIDICON

Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; apskaita; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Mokesčių advokatai - Mokesčių konsultacija - Įmonių apmokestinimas - Mokestiniai tyrimai ir auditas - Mokesčių...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
Apskaita ir turtas
Buhalterinė apskaita | Finansinis auditas

Adresas: J. Savickio g. 4-1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB "Apskaita ir Turtas" buhalterinės apskaitos ir audito įmonė, įsikūrusi Vilniuje, teikia finansinio, projektų ir vidaus audito bei buhalterinės apskaitos paslaugas verslo įmonėms ir viešosioms įstaigoms visoje Lietuvoje. BUHALTERINĖ APSKAITA UAB „Apskaita ir turtas“ teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo...

ES ir Britanija įvedė sankcijas Rusijai už kibernetines atakas prieš Vokietijos parlamentą 10-22 21:14
Europos Sąjunga ir Jungtinė Karalystė ketvirtadienį įvedė sankcijas dviem Rusijos karinės žvalgybos tarnybos GRU aukšto rango pareigūnams už jų numanomą vaidmenį 2015 metais organizuojant...
Lenkija pasirašė Danijos gamtinių dujų importo sutartį
Lenkija pasirašė Danijos gamtinių dujų importo sutartį 10-22 19:35
Lenkijos valstybės kontroliuojama naftos ir dujų įmonė "Polskie Gornictwo Naftowe i Gazownictwo" (PGNiG) pasirašė sutartį dėl gamtinių dujų importo iš Danijos, pasibaigus galioti sutarčiai su...
EP atmetė siūlymus dėl tiesioginių išmokų suvienodinimo
EP atmetė siūlymus dėl tiesioginių išmokų suvienodinimo 10-22 19:34
Europos Parlamentas trečiadienį atmetė siūlymus dėl Europos Sąjungos šalių žemdirbiams mokamų tiesioginių išmokų suvienodinimo.

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

eBay 52,82 -2,55%
Moody's 277,16 -2,88%