Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Turbobaltic, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Turbobaltic

Atsiliepimai apie Turbobaltic, UAB

Turbokompresorių remonto srities specialistai, rinkoje esame jau 10 metų.
Parašyk savo nuomonę apie Turbobaltic, UAB

UAB MINGAS 2019-03-03 20:23:43
Patirtis negatyvi. Buvo nekokybiškai atlikti turbinos remonto darbai. Atsakomybės UAB "Turbobaltic" už netinkamai atliktus darbus neprisiėmė, sumokėtų pinigų nesugrąžino. Su šia įmone turėti reikalų nerekomenduojame., nes bus sugaištas laikas, prarasti pinigai, o išgirsite tiktai demagogiškus paaiškinimus bei išsisukinėjimus.
Pirmą kartą kai atvežėte turbokompresorių remontui, Jūs buvote informuoti apie gedimo priežastį - abrazyvas (smulkiais nešvarumais užterštas tepalas) ir paaiškinta kokių veiksmų reikia imtis, kad gedimas nepasikartotų. Suremontavus turbokompresorių Jums buvo įteikta Montavimo instrukcija-garantija, kurioje dar kartą buvo išdėstyta ką daryti, kad turbokompresorius pakartotinai nesugestų. Kai atvykote antrą kartą, neva dėl nekokybiškai suremontuoto turbokompresoriaus, jame vėl buvo „abrazyvo“, ir patys pripažinote, kad variklio karterio nenuiminėjote ir valymo darbų neatlikote. Kadangi nepašalinote turbokompresoriaus gedimo priežasčių apie kurias buvote informuoti, jis vėl sugedo. Tokiu atveju garantija nėra taikoma.
Mes tikrai visada stengiamės ir norime savo klietams suteikti visapusišką informaciją apie turbokompresoriaus gedimo priežastis ir kaip jas pašalinti.
Labai profesionalūs meistrai, tiksliai nustatė automobilio gedimą ir greit sutvarkė, kaina tikrai buvo priimtina.
Ačiū, rekomenduoju ir kitiems
Dovydas 2018-11-06 13:09:16
Sveiki, manau si imone gaista zmoniu laika. Paskambinau paklausiau ar geletu subalansuoti turbina, pasek atvesk subalansuosim. Atvezu sako mes nebalansuojam ir nieko nezino, dar parodziau kad jiem nesenai skambinau, sako nieko negalima padeti.
Telefonu nustatyti turbokompresoriaus balansavimo galimybės neįmanoma. Vietoje įvertinus Jūsų pateikto balansavimui turbokompresoriaus šerdies techninę būklę Jums buvo argumentuota dėl ko iš dėvėtų detalių surinkta turbokompresoriaus šerdis nebalansuojama. Apgailestaujame, kad mūsų įmonė nepateisino Jūsų lūkesčių.
Sveiki. Jeigu brangus laikas ir pinigai, turėtumėt šią kontorą apeiti iš tolo. Ir štai kodėl (jei daskaitysit iki galo :))) :
Pirmas įspūdis apsilankius buvo geras. Padarė diagnostiką, plačiai viską paaiškino, kainos pasirodė panašios kaip visur... Tad atvykau sutartą dieną 8 val. Sutarėm - nuėmę turbiną iškart paskambins. Praneš kokios bėdos. Tą dieną skambučio nesulaukiau... Kitos dienos priešpiet skambinu pats - "atsiprašome, daug mašinų buvo, tad vakar nespėjome. Bet sandėlyje turime identišką turbiną, tad senos nereikės remontuoti, o šitą uždėsime šiandien ". Ok, pagalvojau, žino ką daro...? Iki vakaro - tyla. Sekančią dieną buvo Žolinės, tad po išeiginės vėl bandau skambinti. Nuramino, po pietų galėsiu pasiimti.
Atvykus papasakojo, kad viskas gerai, atsiprašė, kad užtruko. Na, visko būna... SUMOKĖJAU pinigus nepravažiavęs (500 Eur). Ir tai buvo klaida !!! Mašina visiškai nevažiavo, turbina jungėsi maždaug nuo 2500 apsukų. Grįžtu. Direktorius nustebęs - "juk viskas buvo gerai kai testavome". Įkalbėjau dar kartą padaryti diagnostiką. Sugrįžęs vėl aiškino, kaip mano mašina puikiai važiuoja, kad jis mato jų daugybę ir kaip tik mano modelis (SEAT Leon 103 kw) turi daugybę trūkumų, o maniškis kaip tik puikiai važiuoja :)) Šiaip ne taip įkalbėjau pastatyti suremontuotą mano seną turbiną. Užrašė po savaitės. Išklausiau, koks aš įtarus ir nepatiklus žmogus. :) Dar pridūrė, kad norėtų išgirsti ir trečią nešališką nuomonę, nes jeigu viskas bus taip pat - reikės mokėti už darbus. (dar 120 Eur). Ieškodamas tos nuomonės nuvažiuoju diagnostikai į ***. Pasirodo - nebuvo uždėta tarpinė, jau nekalbant apie kažkokį reguliavimą....!!!!! Turbina prapūtinėjo ir leido tepalus...!!!! Žodžiu, valandą padirbėjęs, paėmęs 20 Eur tas vaikinas padarė mašiną kaip naują :)))
O kai neatvažiavau po savaitės dėti senos suremontuotos turbinos, žinoma, kad niekas manęs nepasigedo :)
P.S.: nežinau kaip bus po 10 t., kai atvažiuosiu pratęsti garantijos... Ar išvis tiek nuvažiuosiu... Ir ar po šito komentaro čia mane priims...
Sugedus automobilio Audi A6 3, 0T kompresoriui, paskambinau pasidomėti ar jie juos remontuoja, atsakė taip ir susitarėme dėl detalės pristatymo pas juos. Autobusų siuntomis išsiuntus, užlaikė dvi dienas, paskambinau pasidomėti ar gavo siunta, jie atsakė, kad siuntą išsiuntė atgal nes tokių kompresorių neremontuoja, nors variklis ir t.t. buvo įvardytas. Negana to, siuntos taip ir nesulaukiau, pradėjus domėtis kur mano siunta dingo, paaiškėjo, kad pavardė užrašyta kita ir sistema neranda siuntinio. Po kurio laiko siunta atsirado, bet dėja kitam mieste. Pasirodo firma sumaišė ne tik pavardę, bet ir miestą. Autobusų stotį reikėjo įrodinėti, kad siuntėjas buvau aš ir siunta yra mano. Tikrai nerekomenduoju, nes į viską žiūrima nerimtai ir neatsakingai.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 20 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

Investuotojai į SBA grupės NT fondą – nuo pensininkų iki žinomų verslininkų
Investuotojai į SBA grupės NT fondą – nuo pensininkų iki žinomų verslininkų 07-19 14:52
Lietuvos investicijų valdymo įmonės "Capitalica Asset Management", priklausančios SBA grupei, valdomas fondas NT fondas "Capitalica Baltic Real Estate Fund I" pritraukė lėšų ne tik iš pensijų...
"Lietuvos energija" dairosi biuro, kurį gali pasiūlyti rinka
"Lietuvos energija" dairosi biuro, kurį gali pasiūlyti rinka 07-19 14:37
"Lietuvos energija" keičia ankstesnę strategiją nuomotis specialiai jai pastatytą biurų pastatą ir rinksis iš patalpų, kurias pasiūlys rinka.
Seime sumaištis dėl A. Širinskienės
Seime sumaištis dėl A. Širinskienės 07-19 14:26
Seimo narei Agnei Širinskienei perėjus į "tvarkiečių" frakciją Seime kilo sumaištis dėl jos pareigų, į kurias parlamentarę yra delegavusi "valstiečių" frakcija.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

IBM 149,63 +4,59%
Kraft Heinz Co 31,05 +2,00%