Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tulsera

Atsiliepimai apie UAB "Tulsera"

Melga
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Tulsera"
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Prireikus atsarginės detalės frezai, pasiuntė toliau, komunikacija pas vadovę nulinė. Iš savo patirties NEREKOMENDUOJU turėti su šia firma reikalų......
Atsakyti
Jeigu zmogus nori nusipirkt benzinini pjukla uz 300lt ir naudoti profesionaliam darbui, todel pardavejas rimtai neziurejo i pirkeja nes tai protu nesuvokiama.
Atsakyti
Šeštadienį Klaipėdos turguje ieškojom pigaus diskinio benzininio pjūklo. Vaikinukai, prekiavę tokiais dalykais, pasiuntė į TulSeros parduotuvę. Sako, ten ir patars, ir patikrins, ar veikia. Nuvažiavom. Geriau būtume nevažiavę. Prekystalių tame sandėly (nes į parduotuvę ten nepanašu) daugiau nei pardavėjų, o pardavėjai dirba turbūt, pagal nuotaiką - kur noriu, ten einu. Buvo du. Vienas toks vyrukas Darius.. Pradėjęs bendrauti su vienu pirkėju, dingsta 10 min. Susiradom, kur jis prapuolęs, o jis jau kitą aptarnauja, jį aptarnavęs vėl atėjo prie mūsų, pradėjom kalbėtis apie prietaisą, beje, apie jį ir mykė, ne ką pasakė. Sakė, kad jis be garantijos ir gal su broku, nežinojo jo funkcijų, sakė reikės skaityt, bet skaityt taip ir nepaskaitė, bet sau murmėjo, kad reikia skaityti. Kur? Neaišku. Po kiek laiko jis vėl pabėgo, nes jį pašaukė moteris pardavėja kažko surasti. Paskui vėl atėjo, vėl nubėgo pas tą pačią moterį ar dar kur. Žodžiu, kažkoks pasiuntinukas. Pralaukus pakankamai laiko ir likus mums vieniems (atėjom, beje ne paskutiniai), mums atnešė prekę. Kai pasakiau, kad kažkas čia ne taip, neturėtų būti toks aptarnavimas - gal tas pardavėjas naujokas, gal ne ta diena, ta pardavėja įsiuto: kelis kartus pakartojo, čia aš savininkė ir man jis labai geras, pats geriausias, o jei jums kažkas neįtiko, jūsų problema.. Galiausiai, pasakė, kad man neparduos. Suplėšė pardavimo sutartį ir demonstratyviai numetė. Kai pasakiau, kad mūsų, kaip pirkėjų teisės pažeistos, ji gana isteriškai atšovė, kad gali ten savo mašina net nuvežti. Matyt, labai gerai žino tą kelią. Nekeista, nes taip dirbant ir bendraujant su klientais, turėtų būti ten dažnas svečias. Ta konfliktiška moteris, kaip supratau, Renata Karpavičienė. Ir kaip supratau, teturi vieną pardavėją, todėl ten toks chaosas. Gaila to vyruko pardavėjo, nes jis turėjo pataikauti vadovei, o atrodė lyg neturintis stuburo... Vadovė ir - vietoj to, kad pasakytų „apgailestauju“ sukėlė konfliktą. Mums reikalinga prekė buvo nebrangi (tik 300) lt, gal diskriminuojantis elgesys dėl žemos kainos?