Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tulpės sanatorija, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tulpės sanatorija

Atsiliepimai apie Tulpės sanatorija, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Tulpės sanatorija, VŠĮ

2019 vasario mėn. buvau reabilitacijoj po klubo operacijos. Šaunus ir paslaugus kolektyvas. Visi labai geranoriški. Vyr sesuo labai rūpestinga. Visi pasitinka su šypsenom.Geras maitinimas. Dėkoju už rūpestį.
Klientės 2019-02-21 19:12:35
Norim pasidalinti įspūdžiais iš poilsio Tulpės sanatorijoje: skanus maistas, tik moteriškos porcijos, ramu Baltosios vilos viežbutyje ir pačiame Birštono miestelyje. Patiko masažo paslaugos. Tačiau, likome nepatenkintos daugumos aptarnaujančio personalo nenuoširdumu, atsainiu požiūriu į savo darbą ir kliento poreikius. Sanatorija daugiau orientuota į kiekybę, o ne į kokybę. Sovietinių laikų mentalitetas įvilktas į Europinį fasadą. Daugiau grįžti nebeketiname ir kitiems nerekomenduojame.
Labai keista, kodel sanatorijos administracija neatsako i atsiliepimus. Tai irgi poziurio i klientus rodyklis
Buvome pagal savaitgalio programą.Kokybė neatitinka kainos.Jokio komforto.Kambarys (mini liuksas) dar pusė bėdos, bet maistas (pietūs ir vakarienė)labai prastas, jokio pasirinkimo, nemalonus personalas.Vargina tas vaikščiojimas po įvairias vietas, persirenginėjimai.Baseinas mažas, šaltas vanduo su ryškiu chloro kvapu.Papildomai procedūrų nenusipirksi-"nėra vietų".Žodžiu nepalyginsi su Egle ar Druskininkų gydyklomis.Daugiau nevažiuosim ir kitiems nerekomenduojam.
Buvom sioje sanatorijoje, labai viskas patiko, tik geri atsiliepimai.
Oksana 2019-01-10 21:10:48
Jūs manote aš jų neskaičiau, klystate, prisivežiau anklodžių net šildytuva i mašina isimetčia, šilta halata ir ta paėmiau, dar drauge perspėjau tik rubų šiltų pasiimk ir maisto nes rašo badas ten :)))) dėja nieko nereikėjo, nors šiandiena birštone -16, kėkvienas gal ir suprantame skirtingai manau ne ta poilsi pasirinkot i šiltus kraštus jums reikėtu su švediškais stalais.
Buvom cia ir pernai ir siais metais ir labai patiko, gyvenom baltojoj viloj 2 aukste, buvo silta, svaru, jokiu priekaistu neturejom su gyvenimo salygom. Maistas buvo geras, aisku porcijos galetu buti didesnes, nes vyrams gal ir mazoka. Aptarnaujantis personalas mandagus, jokiu problemu neturejome. Reikia paciam buti zmogumi, suprasti kitus zmones ir tau bus kiti geri.
Buvome dvi naktis savaitgalio poilsiui baltoje viloje, na kambarys viskas tvarkoj šilta, jauku, tiesa dušas neužsifiksavo ant stovo kabinoj- reikėjo rankose laikyti maudantis, bet čia smulkmena.Per karšta buvo net kambary, bet langai užkalti ir žiemos metu praverti neįmanoma..Labai nepatiko chloro pilnas baseinas, mineralino vandens masažas -nuo kurio kasėmės ilgai ir dar po grįžimo kelias dienas. Patiko masažas, geros pirtys ir jakuzi. Bet baseinas kokio šaltumo vanduo.. neįmanoma įlipti..Ir norint nueit į jakuzi turi eit per tą ledinį vandenį baseine.. Kažkodėl nesugalvojo padaryt atskiro įlipimo iš kito šono ne per baseiną.. Žmonėm su sąnarių problemomis tai yra peilis.. Mankšta baseine -net nesušilom normaliai po jos. Didžiausi minusai MAISTAS IR VAIKŠČIOJIMAS po skirtingas vietas -gydyklas, nepatogu baisiai, su šlapiu rankšluosčiu turi eit, neštis rūbus, autis batus ir tt, nepatogu labai. o APIE MAISTĄ tai iš vis patyliu, ne tik kad nėra pasirinkimo, bet jo tiek mažai, kad po kiekvieno "valgymo" eidavom kitur į piceriją ir tt. Personalas neblogas.Išvada daugiau nevažiuosim ten, nes kaina ne daug skiriasi nuo žymiai geresnių sąlygų ir komforto kitose sanatorijose..
Personalo kalbėjimo tonas labai įžūlus tiek kalbant su senyvo amžiaus žmonėmis, tiek su jaunimu. Keistos replikos ir nemalonūs žvilgsniai. Procedūros daromos atsainiai. Vieta nėra labai jauki. Antrà kartà nekartočiau, net jeigu ir dovanù kuponà turėčiau. Nerekomenduoju.
, , Tulpes" sanatorijoje praleidau 18 kalendoriniu dienu po klubo sanario implantavimo. Labai saunus ir darnus medicinos darnuotoju kolektyvas; paslaugus aptarnaukantis personalas. Maistas tikrai skanus (porcijos kiek mazokos). Svaru. Suteiktos reabilitacines priemones yra efektyvios.
Buvom 3 dienas, apsistojome Baltojoje Viloje. Viskas buvo puiku. Kambarys šaunus, personalas tai pat malonus ir paslaugus viska paaiškino kur kas ir kaip išdestyta. Proceduros atliekamos profesionaliai ir šaunus jų pasirinkimas. Maitinimas visai neblogas. Tačiau visiškai šokiravo paskutinės nakties įvykiai. 16d susiduriau su sveikatos problemomis, apie 23h smarkiai pradėjo kilti temperatūra, apie 2 nakties ji jau buvo labai didele (vaistu ir termometro neturėjau) todėl nusprendžiau pagalbos kreiptis į budinti gydytoju kabineta na visgi gal padės bent jau kokia paracitamolio tablete maniau. Bet kai pakėlę ragelį pasipiktinusi moteriške supratau, kad negausiu nieko, bendravo šiurkčiai, negražiai, o galu gale net numete ragėlį. Teko kelti pažystamą gyvenanti Birštone kuris padėjo. Kai atvežė termometra ir pasimatavau temperatūra jos buvo 39.7. Tad dar karta viska vertinu šauniai ir rekomenduoju apsilankyti, bet jei susirgsit, pagalbos ko gero nesitikėkit.
Buvome dviese su vyru Baltojoje viloje, 4 nakvynių poilsis. I-ame aukšte Baltojoje viloje buvo šilta gyventi net per didelius šalčius, personalas paslaugus, sveikatinimo specialistai geri. Nesunku buvo vaikščioti į procedūras, nes visi pastatai šalia. Tačiau maistas baisus -kaip pionierių stovykloje. Daug krakmolingo maisto (blyneliai, virtų bulvių gaminiai), mėsa -pagrindas kiauliena su padažais ir net sriubos su kiauliena, saldūs gėrimai prie pietų, prie vakarienės -spurga ar torto gabaliukas, saldūs vaisiai. Atrodo, kad kaloražas pasiekiamas cukraus ir padažų dėka, nes porcijos mažos. Vadybininkai! Pasamdykite šiuolaikinį dietologą, paruoškite normalų meniu, kad ir porcijinį, bet subalansuotą, ir bus puiki ekonominės klasės nebrangi vietelė! Sveikatos specialistų dėka, tikrai pagerinom sveikatą (išskyrus figūrą) per 5 dienas.
P.S. rūbininkės malonios ir paslaugios.
Tulpės sanatorijoje labiausiai pribloškė maitinimas. Pietų ir vakarienės porcijų dydis subalansuotas moterims. Kodėl neįdėti paklausus mažos ar didelės porcijos žmogus pageidauja? Bet tiek to. Ne pavalgyti važiuojame. Keisčiausia yra pasiūla. Tiksliau jos nebuvimas. Per pietus tiesiog atnešė kiaulienos plovo porciją. Kiaulienos nevalgau. Žinau labai daug žmonių kurie nevalgo. Ką daryti neaišku. Tiesiog atsistoti ir išeiti ar rankioti ryžius? Kiek pamenu net tarybiniais laikais bet kurioje nušiurusioje valgykloje buvo galima pasirinkti iš kelių patiekalų. Juk kai žinai, kad žmonės valgys kelias dienas galima pasiūlyti kelių patiekalų pasirinkimą. Visi pasiskaitę meniu, aiškiai pažymės kiek kokių porcijų gaminti. Argi sunku? Nenori gaminti? Nekenti vegetarų ar kitaip valgančių? Numesk dubenėlį salotų. Bet kažkoks pasirinkimas turi būti. Vakarienė vėl keista: netikras zuikis. Vėl tenka ragauti neaiškų mėsos mišinį. Atrodo, kad kiaulienos jame nėra arba bent jau nesijaučia. Pagaliau galima bandyti valgyti. Dar nustebino iškritusios ant žemės lovos grotelės. Be abejo naktį. Su visu žmogumi. Pasirodo jos tiesiog neprisuktos. Gerų sapnų tiems kas nakvos 309 kambaryje. Kas patiko? Neblogos procedūros už gerą kainą, malonus, dažniausiai profesionalus personalas. Bendra išvada: nebloga vieta nereikliems, tarybinio mentaliteto, skųstis atpratintiems, lieknėti nusiteikusiems pensininkams.
Oksana 2019-01-10 11:57:04
Mielas Pauliau, pati dabar esu Baltoji Vila jau 3 diena, likau sužavėta ir apartamentais ir maistu, procedūromis, viso personalo mandagumu ir paslaugumu.Per diena rūbus tenka priduoti po 3-4 ir nė karto nemačiau nei vienos susiraukusios, visi mandagūs, paslaugūs, nemalonu jūsų posto net skaityti, o jei šalta buvo tai burnos niekas jums neužrakino, reikalauti galite kito kambario, 2 aukšte per karšta, užsuksm radiatoriu, o maistas superinis Optimos nei vieno produkto nemačiau, fotografavau kad kitiems parodyčiau kaip gerai maitina, kiti žmonės namie taip nevalgo.Ilgai galėčiau dar rašyti....Bet
Pritariu Jums.
Paulius 2019-01-10 13:34:50
Miela Oksana,
smagu, kad mums visiems viskas skirtingai atrodo, kitaip pasaulis būtų neįdomus. Skirkite kelias minutes ir perskaitykite kitus 34 atsiliepimus esančius žemiau :)
Ingrida 2019-01-09 22:34:31
Prisiskaičiusi atsiliepimų jau bijojau važiuoti į Baltąją vilą per šalčius. Bet viskas tikrai yra labai gerai, kambary šilta, net per karšta. Švaru, tvarkinga, niekas nesmirda. Kavinėj maistas normalus, porcijos pakankamo dydžio. Administratorės malonios ir paslaugos. Rekomenduoju važiuoti, patys tikrai dar čia atvyksime.
Miela Oksana,
Pratesima butinai parašysiu kai gryšiu namo, apmaudu skaityti netiesa.
Paulius 2019-01-07 21:29:55
Praėjusį savaitgalį su žmona ir 2 metų vaikučiu buvome atvykę į Tulpės sanatoriją. Tikrai nesame kažkokie išpuikėliai, arba priekabių ieškotojai, dažniausiai visame kame ieškome pozityvo, bet...Gerbiama Tulpės administracija, mūsų apsilankymą ir poilsį jūsų sanatorijoje galėtume pavadinti vienu žodžiu: BAISU !!!! Juk jau šitiek metų gyvenam nepriklausomoj Lietuvoje ir verslas nori nenori verčia visus tobulėti, bet jūs esate užstrigę tarybinių metų epochoje. Gal šiek tiek gelbėjo kai kurios procedūros, bet pati esmė tai tragedija. Gyvenome Baltojoje Viloje, 3 aukšte: radiatorius kambaryje lavono užpakalio šiltumo, gyvatukas vonioje neveikė - vonioj praktiškai būti neįmanoma, temperatūra tikrai ne daugiau 19 laipsnių...Na, miegoti šaltai yra gerai, bet būti dienos metu su mažu vaiku - ne kas... Jūs kada nors bandėte patys įlysti į savo baseiną ir ypač į tą burbulinę vonią? Aš pirmą kartą mačiau, kad žmonės įlindę pradeda raukyti nosį, kasytis akis ir po poros minučių lipa lauk iš jakuzzi vonios. Net ir praėjus porai dienų po viešnagės, ne tik aš, bet ir mūsų mažylis kasosi visą kūnelį, nes išbėrė nuo siaubingo chloro kiekio vandenyje. Apie kavinę ir jos pusryčių meniu tai iš viso patyliu... Optima linijos nukainuotų produktų pateikimas pagal iš anksto griežtai numatytą laiką. Rūbininkė nuolat susiraukusi ir tikrai matosi, kad nepatenkinta tuom, kad atvykai. Trumpai tariant, procedūros buvo neblogos, bet visą kitą nieko gero. Tikrai sekantį kartą nevažiuosime ir niekam nerekomenduojame.
Nerekomenduoju tiems, kas nori SPA ir gero maitinimo. Vieta tinkanti greičiau senyvo amžiaus žmonėms.
Procedūros nenudžiugino, viena iš jų buvo masažas, išėjome subraižyti. Masažą atliko masažuotoja D. Žiūkienė.
Sveiki, dar ir dabar sveciuojames Baltoji Vila apartamentuose kurie tikrai sažavejo ir svara ir aplinka!! Tikrai 10 balu, bet jau apie kavine ir maista kuris priklause pagal 3 dienu programa tai tikrai labai norime parašyti: BAISIAU APTARNAVYMO IR SUPRATIMO KAS TAI YRA VISAI NERASTA!! Po proceduru zmones o ipatingai vyrai nori valgyti o nelaukti 20min prie stalo savo mizernos porcijos! ((Masazai ir kitos proceduros irgi nerealiai gerai atlieka savo darbus, tad patobulinkite kavines aptarnavimo sistema ir maista garanruotai bus tikrai visi laimingi! Ačiū.
Turėjome dovanų kuponą Karališkas poilsis. Pasirinkome dviejų dienų programą Tulpėje, Baltojoje viloje su procedūromis. Bet į "karališką poilsį" toli gražu tai nebuvo panašu. Pasiskambinus telefonu, užsiregistruoti poilsiui, administratorė suklydo mus registruojant ir užregistravo ne pagal tą programą, kurią mes pasirinkome. Atvykus poilsiui į vietą, administratorė užregistravo, padavė raktus, mūsų programą ir išsiuntė mus į kitus pastatus registruotis procedūroms ir maitinimui (tai vyksta kituose pastatuose). Kai pamatė savo klaidą, paskambino ir liepė grįžti, tada padavė kitą programą ir dar išliejo savo nepasitenkinimą, jog negrįžome tuoj pat (na mes atvykę ilsėtis tikrai nebėgiojome po visą teritoriją ir grįžti užtrukome). Įgrūdus mums kitą programą, net neatsiprašė už savo klaidą, bendravo labai nemaloniai ir kategoriškai. Susidarė įspūdis, jog mes patys kalti, jog ji suklydo. Nepaisant šio labai nemalonaus įvykio registratūroje, poilsis tikrai nebuvo komfortiškas. Kambarys be galo šaltas buvo. Per langus pūtė vėjas, o radiatoriai buvo vos vos šilti. Naktį miegojome vis pabusdami užkloti dukrą, kad nesušaltų, patys taip pat kvėpavome šaltu oru. Kupone buvo rašoma, kad bus baseinas neribotą laiką viso poilsio metu, deja, deja.... gavome baseine pasibūti tik 1, 5val ir tik vieną dieną (pasirodo tokios baseino taisyklės). Nors kitos procedūros buvo puikios, o aptarnaujantis personalas kitame pastate malonus, paslaugus, besišypsantis ir draugiškas. Maistas taip pat nekeliantis susižavėjimo. Porcijos labai mažos o pasirinkimas (pusryčių meniu) labai skurdus.
Šio viešbučio tikrai niekam nerekomenduoju.
šį žvarbų savaitagalį vargome Baltojoje viloje, kambaryje trečiame aukšte buvo šalta radiatorius akivaizdžiai per mažas kambario kubatūrai, dvivietė lova su viena "kaldra" nenusakomo svorio.... maitinimas griežtai nurodytu laiku ir pažymėta vieta prie stalo per pietus suvalgai sriubą ir lauki kol visa valgykla suvalgys sriubą tik tada gauni karštą patiekalą.... procedūros kaip kažkas rašė prie neuždegto lango....
Buvome gavę dovanų kelialapį į Tulpės sanatoriją. Gyvenome Baltojoje viloje - šiuolaikiškai įrengti kambariai, bet kas pasirodė keista - nėra kondicionierių. Juk žmonės atvažiuoja ilsėtis ir vasaros metu. Tai su apgyvendinimu kaip ir viskas gerai, bent jau šiuo metų laiku. Toliau proceduros. Gavom viską, ką ir turėjome gauti ir juos atliko tikrai gerai savo darbą mylintys ir išmanantys specialistai. Ačiū jiems. Tačiau antrą kartą nevažiuočiau ir niekam nerekomenduočiau. Ir štai kodėl: pirmiausia, kad į procedūras reikia eiti per lauką. Ir negana to, norint papulti į kabinetus, reikia pereiti per kavinę. O einant kada žmonės valgo, labai jau nemalonus jausmas, nes matai jų keistus žvilgsnius. O dar tie kvapai! Nepasakyčiau, kad malonūs. Maistas - jis prastas ir pasirinkimas labai minimalus. Bent jau pusryčių meniu daug ko pasigedome, kas yra kitur. Ir antra - baseinas ir sūkurinė vonia. Galima sakyti, kad jų iš vis nėra. Norint papulti į sūkurinę vonią, reikia bristi arba plaukti baseinu, kuriame "tiršta" žmonių. O šiaip ne taip ją pasiekus, atsipalaiduoti tikrai nepavyks, nes esi vienoje erdvėje su baseine besimaudančiais. Gal viena iš geresnių vietų - tai pirtys. Bet. Norint po pirties nusiprausti po dušu, susiduri su šaltu vandeniu ir neina jo kitaip nureguliuoti.Žodžiu, mes nepailsėjom, bet pavargom. Tikrai nevažiuočiau antrą kartą ir nerekomenduočiau kitiems. Dar neteko ilsėtis ten, kur tiek daug iki galo neapgalvotų veiksnių, kurie kliento poilsį tik apsunkina.
Su draugu isigijome 2 nakvyniu poilsi Tuples sanatorijoje, kazkodel pries tai nepagalvojome paskaityti atsiliepimu - tikrai nebutume vaziave. Pati Baltoji Vila gana moderni ir tvarkinga, del apgyvendinimo nusiskundimu neturiu, viskas patiko :) BEEEET - viena is proceduru buvo manksta baseine arba manksta sporto saleje.... Panasu, kad 25 metu zmogui ten teks nuobodziauti, nes manksta nera tikra manksta, razymasis... i kaina itraukatas neribotas lankymasis baseina 1 karta i diena... bet niekas aprase nemini, kad i baseina galima eiti tik nuo 15:00 iki 19:00 ir baseinas uzdaromas 20:30, bet jau 20:00 darbuotojai ryja tave akimis, kad greiciau is ten dingtum. Masazas nebuvo blogas, taciau masaziste net neabejoju nekencia savo darbo, nes buvo itin paniurus ir nemaloni. Kuno ivyniojimo proceduros metu, moteriske grizo i kambari 4 kartus ir vis kazka dauze, vale, su kita moterim pliurpe. Absurdas, jokio atsipalaidavimo. Perline vonia...hmmm.. sovietine susenus vonia, kurioje vanduo pakeites spalva, nezinia ar jis toks turi buti ar jis nekeistas jau ilga laika o kiti ten slapinosi? :) nezinau. I kambari ileidusi moteris liepe nusirengti nuogai, kas lyg ir logiska, BET langas nebuvo pilnai uzdarytas, nes jei ji uzdarytu - kliudytu gelyte :) pastatas pirmame aukste, pati pro ji eidama uzmeciau aki i si kambari ziuredama ar teisinga pastata procedurom pasirinkau :) jei ten butu stovejes zmogus buciau macius visas grozybes, nu ziauriai malonu. Ir ka jus manot, pasibaigus procedurai mano vaikinas islipo is vonios, ejo rengtis ir kazkokie praeiviai tokie pat smalsuoliai kaip ir as zivilgetelejo pro langa :D juokinga, bet na nera baisia fainai, kai tave plika stebi, o tu cia atsipalaiduot atvykai. MAISTAS! Ppakomentuosiu tik tiek - pusryciai buvo puse velnio, visa kita tragikomedija. Prisegu nuotrauka su saltiena.. tiksliau, gabaliuku saltienos. tai buvo pirmoji vakarienes dalis. Antroji dalis buvo kavalkas labai pusto varskes apkepo su arbatiniu sauksteliu grietines ir arbatiniu sauksteliu uogines, kuriu tikrai neuzteko :) Baseinas buvo labai fainas siaip, labai geros pirtys ir smagus nusileidimo kalnelis. Kai kurios moterys is personalo buvo labai malonios *pvz moteriske dirbusi aromaterapijos kambary, ji buvo fainuole.
Baltoje Viloje esamie jau 2 kartą, šiandien pirmos dienos atsiliepimai : personalas 10 iš 10, maistas super, nusivylė tik automobilių parkavimas mums pasisekė, kiti iškart gavo baudą dėl parkavimo
Buvome spalio mėn., visa šeima gyvenom Baltoj viloj, kambarys didelis, tvarkingas, procedūrų mažoka ir labai primityvios, jos atliktos skirtingai, vieni geriau darė, kiti prasčiau, matyt nuo nuotaikos priklauso, vaikščiojimas į procedūras per du korpusus vargina, baseinas mažokas, maistas vidutiniškas, labai mažos porcijos ir labai skurdus pasirinkimas. Antros porcijos negausi, jei nori turi susimokėti atskirai, nors buvome sumokėję už kelialapį nemažus pinigus. Daugiau nesirinkčiau šios sanatorijos ir kitiems nerekomenduoju.
Atvažiavome iš kito Lietuvos krašto, tad anksti nuėjome miegoti.Po kurio laiko pabudome nuo vonios ventiliatoriaus garso.Ventiliatoriaus niekaip nepavyko išjungti.Likome be miego, sukilo kraujospūdis, ryte buvau kaip, , lavonas, ,.Pasirodo, kad man reikėjo eiti naktį pranešti apie įvykį.Buvo sekmadienio naktis, mes seni, iš kaimo nepratę kelti vaidus.Ryte sutvarkė, nuėjau pas adminstratorę ir viską papasakojau.Net paprašiau už tai kompensacijos.Kitai dienai mums buvo pasiūlyta dar kartą pasidaryti kojų parafino vonelę.Tik tiek verta dviejų žmonių bemiegė naktis.Kiek vėliau supratau, kad tas ventiliatorius jau ir dieną buvo sugedęs, bet maniau kad tik nakčiai jis išjungiamas.Svarbiausia, kad neišgirdau jokios užuojautos ar apgailestavimo.Tai įvyko baltojoje viloje už 310 eurų dviem paroms 2 pensininkams iš Žemaitijos.
Lankemes rugpjucio men.Patiko, , Baltoji vila, , svaru, grazu, dideli siuolaikiskai irengta.Beda su stovejimo aikstele.Proceduros atliktos gerai.Maistas skanus-tik porcijos per mazos.Labai didelis nepatogumos su vaikais-neturi maziesiems MAITINIMO KEDUCIU.Tad linkime isigyti tada sugrisime.Aciu.
maitinimas labai prastas, per pusryčius švediškas stalas bet pasirinkimo jokio, jokiu vaisių, sulčių vieną rytą buvo tik duonos, sūrio ir ššaltienos. Per penkias dienas negavome jokios žuvies.
Labai nepatogu kad reikia nešiotis savo rankšluosčius i vandens procedūras.
Sporto salėje neveikia joks vėdinimas tai kaip reikia sportuoti tokiame karštyje ?
Tualetai prie sporto salės ir baseino smirda nes grindys plaunamos su ''šluota kempine'' nemanau kad higieniškas valymo būdas.
Gyvenime viloje kai lauke oro temperatūra +30 nėra jokių kondicionieriu ir vonioje neatsijungia grindinis šildymas. Viloje visi esantys koridoriuose tualetai užrakinti.
Jokios informacijos nėra, kad SPA procedūras turi užsisakyti iš anksto nes atvykus vietų nėra, registratorė pasakė ateikite vakare kaip bus suregistruoti nauji žmonės gal liks vietos, bet taip per penkias dienas neatsirado.
Niekada nesugryšiu i Tulpės sanatorija
Lankiausi "Tulpės"sanatorijoj 2018 rugpjūčio mėn. Atvykus, išvydau gražu šiuolaikišką Baltąją Vilą. Kambariai šiuolaikiški. Personalas malonus ir draugiškas. Maitinimas pagal poreikius, yra ir dietinio maistas -viskas šviežia ir skanu. Proceduros atliekamos profesionalų. Viskas būtų gerai-bet du dalikai sutrūkdė miai mėgautis poilsis.Tai žiaurus karštis-kambariuose tvanku ir nėra kondicionierių (mano manymu jie būtini!) Ir antras...dar žiauriasnis falikas, dėl kurio naktį negalėjau užmerkt akių-tao didžiuliai vorai-jų ten begalė, vien atėjus į kambarį-iškart užmušėm apie dešimt jų. Kais yra aplipusios pastato sienos ir viskas aplinkui. Voratinkliai ir vorai. Dėl jų bijojom nakti atidaryt langą teko dūsti kambary be oro -kai lauke 30 karščio...žodžiu važiavom pailsėt-bet likom nemiegoję ir pastoviam baimės jauduly- kur dar gali slėptis voras (aš asmeniškai jų paniškai bijau)
Būtini tinkleliai ant langų !! Ir bent pasirūpintų ventiliatoriais-jei nėra kondicionierių.
Buvome tulpes sanatorijoje viena para, na viskas, kaip ir butu gerai, Baltoji Vila siuolaikiska ir grazi, bet ateja i kambari radome 4didelius vorus ir kokia 10 mazu voriuku, bei baltas uzuolaidas suteptas kazkieno kito numustais vorais... Vyras tuos vorus uzmuse, bet po pusvalandzio einant atidaryti langa, pamaciau, kad yra dar kokie 4vorai ant uzuolaidu ir atidarius langa is lauko i kambari ikrito vienas labai didelis voras su kryziumi ant nugaros ir kiausineliais, pasikvieteme valytoja, ji issiurbe vorus. Na ir ka, paliktas praviras langas viduri dienos, nes diena buvo 30 laipsniu silumos, o kambaryje nera kondicionieriaus, tai per ta langa vel prilipo kokie 5-6vorai, dar viena ir spintoje radome ir vienas begulint lovoje nuo lempos nusileido ant lovos. Pries miega vyras vel uzmuse visus tuos vorus ir miegojome uzsidare langa, baisiame karstyje, su vaiku, visiskai neissimiegojome, nes kondicionieriu nera, o lango atsidaryti negalim, nes iskart i kambari prilenda desimtys baisiu voru. Kalbant apie proceduras, tai viskas butu gerai, tik tiek, kad didelio komforto nera, siektiek pasenusios vonios, paprastas aromaterapijos kambarys (kitur buna gultai, grazus dekoruotas kambarys), na o cia buvo paprastas kabinetas. Taip pat ejimas i proceduras per lauka i skirtingus pastatus, vasara tikrai super ir i nauda, bet kas ziema cia ilsisi, per salti, sniega ir leda vaikscioti nei smagu, nei saugu, o ypac po traumu ar operaciju zmonems, bet ir nemanau, kad tulpe ziema sulaukia daug lankytoju. Na ir pabaigai spa centre, baseinuose privaziave kruva rusu paaugliu, kurie sokineja i baseina, tasko kitus, uzima visas vietas, rekauja, o priziuretojas tik karta sudrausmino, tad jokio malonumo nebuvo.
Tikras košmaras. Nusipirkau 6 dienas su 4 procedūrom, specialiai pasiėmiau atostogų, kad pataisyčiau sveikatą, o patekau į "vaikų stovyklą"! Atvažiavęs autobusas paauglių, vaikų, lyg ir iš Rusijos. Apgyvendinti Tulpėje per 3 aukštus. Dar namų, auklėtojao. Nuolatinis triukšmas, lakstymas. Durys trankomus šalia mano kambario, priešais ir visur. Nes aplink jie visi gyvena. Už lango- taip pat. Niekur nėra taip, kad vaikų ir suaugusių sanatorinis poilsis būtų kartu. Nebuvo jokio perspėjimo, kad šalia mano kambario (sumokėjus 308 EUR) bus "vaikų sanatorija". Aš nevažiavau prie jūros, kad ramiai pailsėčiau Birštone, o čia...kad bent būtų vaikams pasiruošta, kad bent kokie žaidimų kambariai..nieko. Jie neturi kur dėtis, tad laksto koridoriais, kieme. Paaugliai blaškosi iki vėlumos. Nei rytą nei dieną nėr kaip pailsėti. Kažkas tragiško! Visos procedūros, poilsis- per niek. Pasakiau registratūroje, bet nieko, tiek tik, kad pakalbės, kad jie tyliau elgtųsi. Bet kaip gali tokį dalyką išspręsti "tyliau"?. Čia apskritai reikėjo kitaip pasiruošti arba nepardavinėti tuo laikotarpiu suaugusiems kelialapio tuo metu, arba tuojau pat perkelti mane kitur, kad nesikamuočiau. Db liko 3 dienos ir galvoje netelpa kaip ištverti. Štai tokia "lietuviška" komercija- pasiimti kuo daugiau klientūros, užpildyti, negalvojant apie kokybę. Nepamenu, kada paskutinį kartą jaučiausi taip prigauta.
Jurgita Kaniuseniene
2018-07-21 07:53:09 IP 88.119.195.134
Mama atlieka reabilitaciją po kelio sąnario keitimo. Labai patenkinta. Kokybiskos procedūros, puikus personalas, skanus ir gausus matinimas. Džiaugiasi, kad gyvena pačiame Birštono centre, net su ramentais nesunku greitai atsidurti gražiose miestelio vietose, nes viskas vietoje. Ačiū ! ir rekomenduojam.
Teko išbandyti masažą Tulpėje. Atlikinėjo besimokinanti mergaitė, naujokė: vanduo vonioje buvo gerokai per karštas, perlinės vonios gultas nepatogus (nuolat jį turėjau gaudyti ir pasitaisyti), sugrįžus į masažo kambarį buvau nemaloniai nustebinta, kad ten masažuojama kita moteris, o tame kambaryje juk liko mano piniginė, mobilus, auto raktai... Atsipalaiduoti neįmanoma, nes nuolatos girdimas triukšmas iš laukiamojo, baseino ir durų trankymas... Nebegrįšiu ten tikrai...
2018 m. kovo 2-4 d. su žmona lankėmės Tulpės sanatorijoje. Norėčiau padėkoti visam kolektyvui už malonų aptarnavimą, nuoširdų darbuotojų darbą, mums parodytą dėmesingumą, apgyvendinimo sąlygas Baltojoje Viloje, atliktas procedūras, gerą mūsų maitinimą. Vykstant į šią sanatoriją mes nesitikėjome, kad taip maloniai praleisime laiką ir taip sklandžiai mums bus suteiktos sveikatingumo procedūras.

Būtinai sugrįšime į šią sanatoriją, ją rekomenduosime savo draugams.

Ačiū Jums už puikiai praleistą laiką ir gerą nuotaiką.

Laima ir Algimantas
Na ka galima pasakyti vakar nuvykom su zmona tai tiesiog pasibaisejom pietumis maistas saltas nekokybiskas.Nuo baseino kuris yra prie baro duru smirda klaiku kambariuose salta nesvaru spintose dulkiu kalnai uzimtumo jokio isvaziavom anksciau numatyto laiko
Didelis Ačiū! Tulpės sanatorijai, katik praleidome šventes Baltoji Vila, likome su vyru patenkinti viskuo.
Labai patiko išskirtinai malonus personalas visuose padaliniuose. Tokįį personalą reikia tausoti ir saugoti. Baltoji vila šiuolaikiška. Nesutinku su nuomone, kad blohai vaikščiojimas procedūroms į kelis korpusus. Kaip tik yra proga išeiti į lauką padivaikščioti
. Nenorėčiau tuose pačiuose baseino garuose ir gyventi, kai viskas vienoje vietoje.Šiuolaikiniai žmonės tik ir bepasijudina su chalatu iš numerio į procedūrą 10 m. Gėda
Buvome su vyru, spalio men. "Baltoji viloj, " Viskas
patiko:proceduros, maitinimas, puikus personalas.Aplinka sutvarkyta.Rekomenduojame.
Pritariu, sanatorija skirta rebilitacijai, bet ne poilsiui.Lakstymas per kelis pastatus varo i nevilti.Viskas dvelkia sovietmeciu.Proceduru kokybe, , tepst lepst, ,
Maistas baisus, neaiskios kilmes.
Nuvylė procedūrų kokybė. Buvome kartu su žmona ir mums abiems viena iš paskirtų procedūrų buvo lengvas bendras kūno masažas su eteriniais aliejais. Man procedūra buvo atlikta gerai t.y. masažistė masažavo visą kūną, o žmonai procedūrą atliko kitame pastate kita masažuotoja. Išėjusi ji papasakojo, kad net nereikėjo nusiimti ilgų sportinių kelnių, masažistė pamasažavo tik nugarą, patapšnojo per apklotas kojas ir viskas. Kažkodėl procedūra viena, o jos atlikimas labai skiriasi. Žmona labai nusivylė.
Julija Strelčiūnienė
2017-08-18 20:53:57 IP 84.46.207.190
Papuoliau į šią sanatoriją po sunkios ginekologinės operacijos, esu labai dėkinga gydytojoms, seselėms ir visam kitam personalui, kurių dėka po operacijos atsistojau ant kojų.DIDELIS AČIŪ VISAM PERSONALUI
Labai patiko. Nuostabiai sutvarkyta aplinka, geras ir įvairus maistas, labai malonus personalas, visiškai nauja Baltoji vila, kurioje nakvojome. Nakvynė, maitinimas ir procedūros tikrai už gerą kainą. Važiuosiu dar ir mamai kelialapį padovanosiu.
Nusivylėme labai labai... Norėjau mamai padaryti staigmeną, o gavosi šnipštas..
Visų pirma nesąmoningai išdėstyti pastatai : registratūra viename, apgyvendinimas kitame, o procedūros atliekamos dar dviejuose skirtinguose pastatuose. Gal vasarą ir smagu pasivaikščioti, bet žiemą kažkas baisaus..
Visų antra apgyvendinimas. Gyvenome Baltojoje viloje. Kambariai taip, gražūs, bet..buvo beprotiškai ŠALTA!! Nors lauke buvo tik pora laipsnių šalčio, bet kambaryje net papildomas radiatorius negelbėjo. Basomis neįmanoma eiti grindimis, o vonioje dar šalčiau, tai apie maudymąsi duše net negalėjome pagalvoti. Svarstėme kaip žmonės "ilsėjosi" šioje viloje, kai lauke buvo -20...
Visų trečią procedūrų kokybė tikrai žema. Gulėjome sovietinių laikų "perlinėje" vonioje. Visi kraštai apkalkėję ir aprūdiję, na bent darbuotoja buvo maloni. Turėjome ir viso kūno masažus. Abiems jie buvo atliekami skirtingose pastatuose pas skirtingas masažistes. Žinokit kažkas baisaus. Abi buvo nemandagios, grubios, jokios šypsenos, o kabinetuose vietoj atpalaiduojančios muzikos grojo PŪKO RADIJO STOTIS!! Tik baseinas teikė šiek tiek džiaugsmo tą dieną, nors ir jame nenuobodžiaujant gali praleisti max valandą.
Galiausiai net bijojome pusryčiauti, nes, na ko gali tikėtis, kai toks aptarnavimo lygis.Bet jais likome patenkinti, buvo iš ko pasirinkti.
Žodžiu išvažiavome pilnais pilvais, bet liūdnais veidais, nes poilsio ir atsipalaidavimo nebuvo jokio..
NIEKAM NEREKOMENDUOJU šios sanatorijos. APGAILĖTINA. Lankėmės su žmona, nepatiko abiems. Kavinė labiau primena sovietinę valgyklą, kur atneša kaip ligoninėje porcijas, ir plius viskas vieno skonio :)) apie daržovių ir vaisių pasirinkimą net nėra ką kalbėti :) baseinas be jokios programos, nykus... gelbėtojas arba kitaip personalo darbuotojas, pasirodo taip retai, kad net nesitiki sulaukti ir kažko paklausti. Kambariai baltojoje viloje pakankamai šiuolaikiški, tačiau kriauklė kemšasi, dušas sunkiai sugeria vandeny, kol maudaisi, tol iki nariukų braidai :) kaip kokioje procedūroj. nelinkiu niekam ten užsukti, nevažiuokite ten žmonės- kainos užkeltos, o kokybės nėra. Tokiai įstaigai galima palinkėti tik bankrutuoti :) arba pasikeisti, reiktų pradėti nuo savininkų ir aukščiausių vadų. sėkmės.
Labai nusivyliau šia sanatorija.Įsigijau 3d. savaitgalio kelialapį...Kambarys buvo prie lifto, kuris jau nuo 7 val pradėjo be perstojo bildėti.Paslaugų kokybė neatitinka kainos.Procedūros tetruko vos po 15min.Dėl personalo aplaidumo buvo sugadinta nuotaika-nedavė maitinimo talono, procedūrų vieta ir laikas supainioti, vienos procedūros trukmė sutrumpinta per pusę-vietoj 30min. ji užtruko vos 15min.Maistas prastas.Po procedūrų niekas nesiūlė pagulėti ar pasėdėti, kad sušilus iškart nelėkti į šaltą orą (net Šilainių poliklinikoje yra poilsio kambarys, kuriame gali patogiai pagulėti po procedūros, ir kainos mažesnės nei šioje sanatorijoje).
As nusivyliau taip pat. Visa diena skambinu i registratura tai i viena tai i kita, - niekas net ragelio nesugeba pakelt. Ant lauru uzmigo..
Nusivyliau šia sanatorija.
Kambariai, naujas pastatas neblogi, patiko įvyniojimas ir kūno šveitimas, visur labai malonus, paslaugus personalas, pats Birštonas siūlantis poilsiaujantiems vis daugiau.
Tačiau kai kurios procedūros paliko labai slogų įspūdį. Užsisakiau visa paketą procedūrų. Atliko mergina, jauna, tačiau sunkiai besusigaudanti turbūt ką daro… Po veido provedūros dalį veido perštėjo, buvo paraudęs, sudirgusia oda dar kelios dienos po procedūros. Manau, kad dėl to, jog kaukių nuvalymui naudoja itin šiurkščius rankšluosčius. Juk tai viena jautrausių žmogaus odos vietų, kaip to nesuprasti galima? Masažai buvo prastoki, maistas valgyklos tipo, tikrai nelabai skanu, nežinau kaip jie maitina žmones, kurie turi specifinių poreikių, yra kam nors alergiški ar vegetarai, veganai. Manau, kad nepasiūlo nieko, nes maisto pasirinkimo jokio nėra. Baseinas labai nykus ir nuobodus, užteko pabūt 30min ir grįžti nebesinorėjo.
Jei norite pailsėti, pasimėgauti savaitgaliu - rinkitės kokią kitą vietą. Ši tinkama nebent reabilitacijai paskyrus gydytojui. Bet ne poilsiui.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
Spa Babor Cosmetics
Adresas: Juozapavičiaus g. 9A-176, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; spa centrai.
Šiuolaikiniame pasaulyje BABOR cosmetics užsirekomendavo kaip viena patikimiausių kosmetikos prekinių ženklų, turinti savo kosmetikos institutus, bei išskirtinius Spa centrus, tokiuose viešbučiuose kaip Hotel Union Norvegijoje, Al maha Dubajuje, Ritz Carlton Floridoje ir Four Seasons New York. Turėdama daugiau nei...
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas VISOS SODYBOS NUOMAI TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje...

Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“
Dėl studijų negalintys apsispręsti moksleiviai jas gali „pasimatuoti“ 03-25 10:25
Atėjus pavasariui, dalyje šeimų kyla nerimo banga - ar vaikas gerai išlaikys egzaminus, ar jis tinkamai pasiruošęs, koks universitetas pakvies studijuoti ir į kokią...
Mirė Afganistano karo veteranas, knygų autorius Z. Stankus
Mirė Afganistano karo veteranas, knygų autorius Z. Stankus 03-25 22:42
Klaipėdos universitetinėje ligoninėje po sunkios ligos pirmadienį mirė Afganistano karo veteranas, memuarinių knygų "Kaip tampama albinosais" ir "Miražas" autorius Zigmas Stankus.
Atleistam A. Vaitkui – beveik 20.000 Eur premija už gerus darbo rezultatus
Atleistam A. Vaitkui – beveik 20.000 Eur premija už gerus darbo rezultatus 03-25 22:38
Iš Klaipėdos uosto vadovo pareigų pirmadienį atleistam Arvydui Vaitkui susisiekimo ministras Rokas Masiulis skyrė beveik 20 tūkst. eurų premiją už gerus darbo rezultatus 2018 metais.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

PepsiCo 120,72 +1,07%
Coca-Cola 45,93 +0,92%