VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tulpės sanatorija, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tulpės sanatorija

Atsiliepimai apie Tulpės sanatorija, VŠĮ

SPA, poilsis Birštone, Baltoji vila, apgyvendinimas

Dextera
Parašyk savo nuomonę apie Tulpės sanatorija, VŠĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Padavėjos valgykloje labai mandagios, mielos ir dėmesingos, savo darba atlieka labai gerai ir atsakingai. Esam patenkinti Tulpės suteiktomis paslaugomis. Žmogus reiškiantis pretenzijas turėtų gerai pagalvoti ar pats elgėsi tinkamai ir mandagiai.
Ačiū merginos jums už jūsų darba ir rūpesti.
Atsakyti
Norėčiau paskatinti užpildyti apklausą apie, , Tulpės" sanatorjoje teikiamų paslaugų patrauklumą turistams. Anketos rezultatai bus naudojami baigiamajame darbe, kurie padės išryškinti sanatorijos privalumus bei trūkumus. Dėkoju!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeT-cZZ7mOmgN_sPpH0DRec__TlzxumZC6yX5eowLph0P66Og/viewform?usp=sf_link
Atsakyti
Na nežinau kas Jums ten pasirodė nemandagu ar blogai, kiek teko susidurti, valgykloje padavėjos labai paslaugios ir visada padeda iškilus klausimams ar sunkumams. Kalbant apie kainos ir kokybės santykį, man asmeniškai kaina puikiai atitiko visas teikiamas paslaugas, paslaugos yra tikrai puikios, dažnai net ir pranokdavo lūkesčius. Aplinka nuostabi, kambariai nauji bei labai jaukūs, personalas be galo šiltas. Tik geriausi atsiliepimai
Atsakyti
Patiko:
Šilti, jaukūs kambariai, švari patalynė.
Paslaugus personalas.
Paprastas, sotus valgyklinis maistas (beje, buvo galimybė už papildomą nedidelį mokestį dar papildomai vakarienę užsakyti)
Mankšta vandenyje buvo tikrai gera.
Nepatiko:
-Reikia eiti į procedūras per lauką (žiemą, o ypač jei sunku vaikščioti-tai darosi tyiesiog keblu).
Labai jautėsi, kad personalas norėjo lankytojus kuo greičiau iš ten iškrapštyti (nuskambėjo net kelis sykius iš skirtingų personalo darbuotojų tokios frazės;- tai mes tik dėl keliu lankytoju juk neisim i darbą) Tai buvo didelė nepagarba lankytojui.
-Prieš pat atvykstant susiskambinau telefonu ir dar sykį pasitikslinau, ar dėl karantino ir naujų ribojimų tikrai niekas nesikeičia ir ar reikia iš namų atsivežti rankšluoščius bei chalatus ar dar ką nors. Buvo užtikrinta, kad niekas nesikeičia, rankšluoščius, vienkartines šlepetes ir chalatus tikrai duos.Deje...džiaugiausi bent rankšluoščius gavusi. Matyt irgi nusprendė dėl kelių lankytojų skalbimo mašinos nejungti.
-Taip pat buvo užtikrinta, kad pirtys tikrai bus, o neribotas baseinas su kitu pirčių kompleksu bus pakeistas kita vandens procedūra, tačiau sunkiai sekėsi sutarti dėl kitos vandens procedūros.
Tik atvykus po pokalbio telefonu su gydytoja ir derinant procedūras supratau, kad nieko gero tikėtis jau neverta.

Likau nusivylusi.
Atsakyti
Viskas tiko ir patiko.Vieta graži, aptarnavimas malonus, kambarys tvarkingas ir šiltas, procedūrų užteko, maistas paprastas, kaip valgykloje, bet alkani tikrai nelikome.Puikiai pailsėjome.
Atsakyti
Jurga 2020-11-25 19:14:16
Nepatiko lakstai iš vieno korpuso į kitą.kupone rašė kad neribotas pirčių ir baseinų lankymas o viskas buvo ribota.
Prisiskambinti iki jų neina, kad atvykti į sanatoriją turejau laukti 4 mėnesius, nepagarbus tiesiog elgesys su klientu.Nepatariu pirkti kuponų nes pinigų ir negrąžina tokiu atveju nors paslaugos gaut ir negali.
Be to valgykloje riboja sėdejimo prie staliukų laiką.Buvau nuvaryta padavejos
Atsakyti
Nepatiko lakstai iš vieno korpuso į kitą.kupone rašė kad neribotas pirčių ir baseinų lankymas o viskas buvo ribota.
Atsakyti
Buvau šį mėnesį, labai gerai pailsėjau, visur laikomasi saugumo reikalavimų.Maistas geras, aptarnavimas puikus, gavau daug procedūrų, rekomenduoju ir kitiems.
Atsakyti
Ką tik grįžome iš Tulpės sanatorijos procedūrų. Pirkome Karalienės Barboros sveikatinimo komplektą, su baseinu, pirtimis, kūno šveitimu, įvyniojimu, masažu ir t.t. Buvome tryse ir visos esam be galo patenkintos. Buvome labai maloniai priimtos pradedant registratūra, baigiant procedūras atlikusiomis darbuotojomis. Nuostabiai pailsėjome ir atsipalaidavome. Puikus kainos ir kokybės santykis. Mes taip pat pastebėjome, kad į skambučius neatsiliepiama, bet į el.laiškus atrašoma. Tačiau užimtumas didelis, dėl saugumo reikalavimų, ribojamas klientų skaičius. Be to, lietuviai negalintys keliauti į užsieny, kur ilsisi? Ogi savo kurortuose, tad kantrybės visiems. Mes ilsėjomės sekmadienį ;)
Atsakyti
Poilsis kūnui ir sielai rudens pradžioje.Su drauge Vida palikome patenkintos.Masažistei Rimantei profesionalei atlikus masažą reiškiame padėką.Baltoji vila gražioje vietoje graži aplinka viskas mums patiko Sekmės darbuose, mes dar sugryšim
Atsakyti
Rusnė 2020-07-26 21:32:36
Pirkom 2nakvynes 2 asm su maitinimu 3k ir procedūromis. Pirmoji vakarienė buvo vištos kulšelės su perlinėmis kruopomis (kai pamatėme galvojame, kad tyčiojasi). Kitomis dienomis maistas buvo 6/10. Sėdėti reikia su svetimais žmonėmis. Kalbant apie procedūras tai gavome savo dienotvarkę su laikais ir procedūromis, bet atėjus sutartu laiku paaiškėjo, kad mūsų sąrašuose net nėra (ne vienoje procedūroje nebuvome įrašyti). Darbuotojai buvo geranoriški ir vistiek priimdavo, net eidavo susiderinti laikus. Pats procedūrų centras labai jau pagyvenęs, reikia tikrai atnaujinimo. Kaip pirmam kartui atvykus buvo sunkiai sunku suprasti kur randasi kokia procedūrą ir kur eiti. Senyvo amžiaus žmonės tikrai pasimestų. Antrą kartą tikrai nevažiuotume nors ir laiką gerai praleidom
Lygiai tą pati situacija, antra diena iš eilės negaliu prisiskambinti nei vienu telefono nemeriu.
Atsakyti
2020 08 10, 11, 12 d. noriu pranešti, kad į Jūsų sanatoriją neįmanoma prisiskambinti nei vienu iš šių numerių: +370 319 65525; +370 655 25351. Skambinu nuo ryto 9 val. kas 10-20 minučių. nepavyko prisiskambinti! Arba "užimta", arba niekas neatsiliepia! Rašiau el. paštu registratura@tulpe.lt, tulpessanatorija@gmail.com, tačiau atsakymo irgi nesulaukiau, tikrai kažkoks kosmosas ir apgailėtinas požiūris į klientą. Toks jausmas įmonės administracijai yra nusišvilpti ant to, ar atvažiuos kas į sanatorija ar ne. Likome labai nusivylę komunikavimu ir pasirinkome poilsį kitur ir niekam daugiau nerekomenduosime. Patarimas jeigu taip elgėtės tai išimkite iš pardavimo arba parašykite kokiomis dienomis užimta.
Atsakyti
Pirkom 2nakvynes 2 asm su maitinimu 3k ir procedūromis. Pirmoji vakarienė buvo vištos kulšelės su perlinėmis kruopomis (kai pamatėme galvojame, kad tyčiojasi). Kitomis dienomis maistas buvo 6/10. Sėdėti reikia su svetimais žmonėmis. Kalbant apie procedūras tai gavome savo dienotvarkę su laikais ir procedūromis, bet atėjus sutartu laiku paaiškėjo, kad mūsų sąrašuose net nėra (ne vienoje procedūroje nebuvome įrašyti). Darbuotojai buvo geranoriški ir vistiek priimdavo, net eidavo susiderinti laikus. Pats procedūrų centras labai jau pagyvenęs, reikia tikrai atnaujinimo. Kaip pirmam kartui atvykus buvo sunkiai sunku suprasti kur randasi kokia procedūrą ir kur eiti. Senyvo amžiaus žmonės tikrai pasimestų. Antrą kartą tikrai nevažiuotume nors ir laiką gerai praleidom
Atsakyti
Aleksas 2020-01-08 21:10:23
Žmogau, jei svarstai ar vykti į Tulpės sanatoriją, ar ne, turiu tau atsakymą.
Ką tik grįžom iš dviejų parų poilsio sanatorijoje ir viskas ten yra gerai. Kai kurių žmonių palikti komentarai neatitinka realybės:
1.“kambariuose neduoda šlepečių ir chalato“ - mes buvome mini liukse ir viskas buvo duota, tad darau išvadą, jog jie nebent gyveno paprastame kambaryje.
2.“ Viengulės lovos sujungtos į dvigules“ - mini liukse buvo normali dvigulė lova, galbūt paprastame kambaryje jos ir yra sujungtos, bet mums paaiškino, kad turi specialų paminkštinimą, kurio dėka nėra jokio diskomforto.
3. „ šalta kambariuose“ - radiatoriai kambariuose reguliuojasi kiekvieno norams.
4. „ mažos porcijos ir susodina su kitais žmonėmis“ - tiesos yra, jei vyras daug valgantis, tai jam gali neužtekti maisto, bet yra galimybė pakartoti patiekalą (tačiau už pinigus), o jog šalia pasodina žmogų, tai nematau nieko blogo, tai pagyvina pasisedėjimą valgant.
5. „nėra kur pasistatyti mašinos“ - teko susidurti su šia problema, bet tik įėjus į administraciją radome skelbimą „vietos rasite aplink kitus Tulpės sanatorijos pastatus, kurie yra apie 50 metrų nuo miegamų patalpų ir, manome, kad smagiau pro langą matyti gamtą, o ne mašinų aikštelę“. Ir aš visiškai su tuo sutinku.
6. „nedraugiškas personalas“ - nesutinku, kaip tu bendrauji su žmogumi, taip ir jis su tavimi. Mes neturėjome jokių problemų.
7. „ popierinės sienos kambaryje“ - galbūt paprasti kambariai yra arčiau vienas kito, bet būdami mini liukse mes neturėjome jokių dėl garso susijusių problemų.
Taigi, nesukite galvos dėl kažkokių smulkmenų. Mes džiaugiamės, kad ten nuvykome ir planuojame artimu metu vėl tai padaryti
Ajajaj, kaip Aleksas norėjo akcentuoti, kad buvo mini liukse
Atsakyti
Tulpės sanatorija. Baltoji vila.
Registratūroje bendravimas apgailėtinas, pultas. 306 kamb. per du aukštus, palėpej žiauriai karšta, langai neatsidaro, kondicieriaus nėra.
Laikas baseine ir pirtyse ribojamas, apie sužinai tik atvykęs į baseiną, kad išankstinė registracija, ribojamas žmonių skaičius. Pusryčiai primena 1984 pusryčius mokykloje.
Kainos ir paslaugos santykis 10/4. Sumokėti pinigai neatsiliko, realiai sugadintas poilsis, išmęsti pinigai į balą.
Atsakyti
Nupirktas kelialapis iš Makaliaus įmonės. Kaina tenkino, todėl susigundėme užsisakyti. Nusipirkus iš karto norėjome paskambinti ir užsirezervuoti vietą. Skambinau visą dieną, bet neįmanomą prisiskambinti (išskyrus pavyko tik į pačią gydyklą prisikambint). Susisiekus galu gale el paštu (atsakymą gavau ne dieną, o 22:30 vakare..) gavau atsakymą, akd bėra like tik šeimyninei kambariai. Paprašė manęs kupono kodo, jį suteikus gavau atsakymą, kad vietų iš vis nėra, mūsų norimom datom. Aš suprantu, akd užimtumas gali būti didelis, bet nei pasiūlė alternatyvos, nei pasiūlė kitom dienom, nei pasiūlė gal kitą kambarį už papildomą mokestį ar panašiai. Toks jausmas įmonės administracijai yra nusišvilpti ant to, ar atvažiuos kas į sanatorija ar ne. Likome labai nusivyle kominkavimu.
Atsakyti
Vitalija 2020-02-25 15:25:11
Susidūriau su ta pačia problema. Sakykite tai kaip prisiskambinot?Nes mūms tuoj kelialapis baigsis jei taip ir toliau niekas nesiteiks pakelti ragelio
Parašiau el. laišką. Kaip nekeista, į laišką atsakė greitai. Rašiau šituo el. adresu: inga.treigiene@tulpė.lt
Atsakyti
Aldona 2020-02-19 16:30:11
2020 02 19 d. noriu pranešti, kad į Jūsų sanatoriją neįmanoma prisiskambinti nei vienu iš šių numerių: +370 319 65525; +370 655 25351. Skambinu nuo ryto 9 val. kas 10-20 minučių. Nuo 14 val. "pajungiau" draugę, kad skambintų ir ji. Ir ką Jūs manot??? 16 val. 10 min. nei vienai nepavyko prisiskambinti! Arba "užimta", arba niekas neatsiliepia! Kažkoks kosmosas.
Susidūriau su ta pačia problema. Sakykite tai kaip prisiskambinot?Nes mūms tuoj kelialapis baigsis jei taip ir toliau niekas nesiteiks pakelti ragelio
Atsakyti
2020 02 19 d. noriu pranešti, kad į Jūsų sanatoriją neįmanoma prisiskambinti nei vienu iš šių numerių: +370 319 65525; +370 655 25351. Skambinu nuo ryto 9 val. kas 10-20 minučių. Nuo 14 val. "pajungiau" draugę, kad skambintų ir ji. Ir ką Jūs manot??? 16 val. 10 min. nei vienai nepavyko prisiskambinti! Arba "užimta", arba niekas neatsiliepia! Kažkoks kosmosas.
Atsakyti
Šį savaitgalį kartu su vyru praleidome Tulpės sanatorijoje. kelialapį pirkome spalio mėnesį savo vestuvių metinėms paminėti...bet esant dideliam užimtumui iškeitėm jį į valentino savaitgalį....ir tikrai nenusivylėm niekuo. Puikios ir paslaugios administratorės, ir visas personalas, kuris visada kantriai paaiškindavo, nukreipdavo, pasiklydus pastatuose. Neįsidėmėjau tamsiaplaukės masažuotojos vardo, bet jos nugaros masažais likome sužavėti..Maistas paprastas, bet skanus.Taip, kad abu su vyru tariame didelį Ačiū, žmonėms, kurie mus supo šį savaitgalį...Smagu matyti nuoširdžius, paprastus, savo darbą mylinčius žmonės...Ačiū Jums. Ir mes čia dar ne kartą ruošiamės sugrįžti:)

Joana ir Raimondas
Atsakyti
Atsargiai a*******i! Nusipirkome kelialapį vasario mėnesį. Pagal duotus telefono numerius pavyko prisiskambinti tik po trijų dienų. Norėjome rezervuoti numerį, bet labai malonus balsas informavo, kad vietų nėra. Rezervacija galima tik gegužės mėnesiui. Didelis jims "ačiū". Pinigus reikia sumokėti iš anksto, o pailsėti gal pavyks tik po trijų mėnesių. Gegužės mėnesį jau gali ramiai ilsėtis Turkijoje, kur kelialapį gali įsigyti prieš savaitę. Super valstybėje super pasiūlymai.
Atsakyti
+ Graži, prižiūrima aplinka tiek lauke, tiek viduje.
+ Tikrai paslaugus ir mandagus visas personalas.
+ Kokybiškas maistas.
+ Vandens erdvė nėra labai didelė, tačiau pilnai užtenka ramiam atsipalaidavimui.
+ Superiniai masažuotojai: Mykalajūnas ir Tamulionytė.
+ Parafino procedūros labai atgaivino rankas.

Pasiūlymai:
- Kambariuose galėtų būti papildomas veidrodis, nes yra tik vonioje.
- Turėtų būti chalatai kambariuose.
- Maistas labai gardus, bet galėtų būti didesnės porcijos.
- Kava reikėtų vaišinti ne tik pusryčiu metu.

Apibendrinus: sanatorija patiko, sugrįšime dar
Atsakyti
Zmogau, jei svarstai isigyti kelialapi i Tulpes sanatorija ir ten praleisti norima laika, rekomenduoju apsisarvuoti kantrybe!
Pirmas zingsnis-jei is daugumos pasiulymu internete issirinkai butent Tulpes sanatorijos poilsi, paskambinti nurodytais tel.:
8-31-965525 ; 8-655-25351 ir kaip rekomenduoja portalai-"pries perkant kelialapi paskambinti ir pasiteirauti, ar norimomis datomis yra vietu", tai bus" misija" neimanoma!Arba nekelia ragelio arba uzimta telefono linija."Misija"tesis ne valanda ir ne dvi, gal net ir dvi dienas!Beje, per Makaliaus portala rezervacijai nurodytas ir sis nr.;8-31-965517. (pabandyk, gal labiau pasiseks)
Sia situacija sanatorijos administracija turi isspresti, nes atvykus i registratura malonios dvi darbuotojos aptarnauja zmones ir girdejau kaip visa laika skamba telefonas, bet joms nera kada atsiliepti, vadinasi truksta zmogaus, kuris dirbtu su uzsakymais ir teiktu informacija klientams.
"Baltos vilos"kambariai patogus, tvarkingi, silti, jaukus, tik viena smulkmena-kambaryje nera veidrodzio, tik vonioje.
Maistas dozuotas, neatsales ir namie daugelis valgome toki, juk nepavalgyti vykstame i sanatorija, o sveikatos pasisemti ir siokia tokia "dieta"nuotaikos nesugadina.
Gydyklose inventorius jau pagyvenes, bet mineralinio vandens nauda organizmui nesulyginama, dirba nuosirdzios darbuotojos, tik man nepasiseke patekti pas gera masazuotoja.Man atlikusiai masaza, masazuotojai Milenai Liutkeviciutei (308 kab.) truksta elementariu igudziu ir reiketu atidziau atlikti tam tikrus masazo judesius.
Kad proceduros, valgykla ir baseino pirciu kompleksas yra ne gyvenamose patalpose, reikia pereiti per lauka, zinojau, bet dali komforto atima.
Apsisprendima leme gera "akciine"noriunoriunoriu portalo pasiulyta kaina.
p.s.Tulpeje lankiausi jau ne viena karta, bet kadangi Lietuvoje turime labai dideli Sanatoriju pasirinkima, cia sugryzti ilgai nenoresiu ir zmonems rekomenduosiu gerai pagalvoti pasirenkant poilsi!!!kad ir per akcijas.
Atsakyti
Žmogau, jei svarstai ar vykti į Tulpės sanatoriją, ar ne, turiu tau atsakymą.
Ką tik grįžom iš dviejų parų poilsio sanatorijoje ir viskas ten yra gerai. Kai kurių žmonių palikti komentarai neatitinka realybės:
1.“kambariuose neduoda šlepečių ir chalato“ - mes buvome mini liukse ir viskas buvo duota, tad darau išvadą, jog jie nebent gyveno paprastame kambaryje.
2.“ Viengulės lovos sujungtos į dvigules“ - mini liukse buvo normali dvigulė lova, galbūt paprastame kambaryje jos ir yra sujungtos, bet mums paaiškino, kad turi specialų paminkštinimą, kurio dėka nėra jokio diskomforto.
3. „ šalta kambariuose“ - radiatoriai kambariuose reguliuojasi kiekvieno norams.
4. „ mažos porcijos ir susodina su kitais žmonėmis“ - tiesos yra, jei vyras daug valgantis, tai jam gali neužtekti maisto, bet yra galimybė pakartoti patiekalą (tačiau už pinigus), o jog šalia pasodina žmogų, tai nematau nieko blogo, tai pagyvina pasisedėjimą valgant.
5. „nėra kur pasistatyti mašinos“ - teko susidurti su šia problema, bet tik įėjus į administraciją radome skelbimą „vietos rasite aplink kitus Tulpės sanatorijos pastatus, kurie yra apie 50 metrų nuo miegamų patalpų ir, manome, kad smagiau pro langą matyti gamtą, o ne mašinų aikštelę“. Ir aš visiškai su tuo sutinku.
6. „nedraugiškas personalas“ - nesutinku, kaip tu bendrauji su žmogumi, taip ir jis su tavimi. Mes neturėjome jokių problemų.
7. „ popierinės sienos kambaryje“ - galbūt paprasti kambariai yra arčiau vienas kito, bet būdami mini liukse mes neturėjome jokių dėl garso susijusių problemų.
Taigi, nesukite galvos dėl kažkokių smulkmenų. Mes džiaugiamės, kad ten nuvykome ir planuojame artimu metu vėl tai padaryti
Atsakyti
Ilsėjomės sanatorijoje, , Tulpė" Baltojoje viloje, viskas puiku.Profesionalios masažuotojos Erika ir Lina puikiai atlieka procedūras!!!Nuoširdus ačiū, gryžome paiilsėję!Rekomenduoju!
Atsakyti
Viešėjome su vyru Baltoje viloje. Labai patiko. Puikus personalas, visada šypsosi, nors paskaitę atsiliepimus išsigandome. Kambarys švarus, jaukus, šiltas. Gyvenom 3 aukšte. Kavinėje maloniai aptarnavo, maistas skanus, Pilnai užteko. Masažiste superinė - išjudino visus raumenis Labai maloni moteris 308 kabinete. Viskas patiko ir tikrai dar kartą grįžtume. Visiems rekomenduoju.
Atsakyti
patiko praleistas laikas, atgaiva kūnui ir sielai.Baltosios vilos registratorės daugiau šypsokitės juk jūs sanatorijos veidai, didelis ačiū gydyklų registratorėms puikios ir malonios darbuotojos.
Labai vienai darbuotojai - masažistei reikia pasitemti nes jos du masažai neprilygo kitoms kolegėms.
Dar viena pastabėlė, mineralinės vonios kabineto tikrai nepuošia juodas pelėsis virš stiklinių durų.
Atsakyti
Puikus poilsis su procedūromis.Turėjome 5 nakvynių Baltoje Viloje kelialapį dviems 2019m.gruodžio mėn.Šaunus aptarnavimas, geras maistas.Atsakingai profesionaliai konsultavo ir procedūras paskyrė gydytoja Violeta.Labai sužavėti masažistų darbu.Išskirčiau Žygimantą, Vaidą Kontrimienę ir dar mergaitę su akinukais kuri gruodžio 10d.17val.dirbo 307 kab.
Nuoširdus AČIŲ.
Linksmų Švenčių.
Atsakyti
Su Geros Dovanos kuponu pasirinkome.1 paros poilsį Tulpėje, norėjosi įvairovės, nes kelis kartus ilsėjomės Vytaute. Kambarys _ pagerintas _ neypatingai nustebino, tačiau Baltojoje Viloje, geroje vietoje. Žinoma, nekas, kai reikia žygiuoti maudytis į kitą korpusą, valgyti_ į trečią, o automobiliui vieta- prie šarvojimo salės, nes tik ten radom.Tiesa, moterys registratūroje į tai atsakė, kad jų teritorija_ didžiulė, problemos_ nebus.Tiek to. Tčiau kas jau nustebino_ tai personalo elgesys pusryčių metu_ gesvaplaukė iš už baro perklausė, ar mes su talonais ir tarsi ant bomžų suriko, kad persėstume prie ilgo stalo, nes mes užimame kitų žmonių vietas.Ir taip_ ne tik mums.O ką_ mes_ ne žmonės? Sumokėjus 90 €? O kiti kaip ten atsirado? Maistas_ klaikus, vyniotiniai_ maksiminiai, sūrio desertai_ irgi.Netik patys ten negrįšim, bet ir visam gausiam pažįstamų ratui nerekomenduosim ten apsilankyti. Ačiū bufetininkei už sugadintą nuotaiką visai dienai.
Atsakyti
Nu žinokit, kiek esam buve viežbučių ir sanatorijų dar tokiam bajari nebuve. Pirma atvykus viska surašo i kortele, kada valgyt, kada kas nu okei. visoms dienoms kiek būsi valgykloj suporuoja su kitais zmonemis ir fsio negali atissest prie kito staliuko. Kosmosas. Baseinas atidaromas tik nuo 15 h. Realiai jai ryte turi kelias proceduras tai puse d. Ner ka veikt. Sedi kambari. Rubine. Atejus pasiimti striukių ten dirbanti moteris plove grindis. Su slapiom ir purvinom pirstinem atejo paduoti mums striukių labai faina. : (zodziu nekalbu apie vaiksciojima per tris pastatus. Maisto pamirsau pasakyti kad tik tam kartui pavalgai varem i parde apsipirkti dviem dienom.. Nes vakariene 17.45.po to i baseina ir gryzus pi 3h tikrai buni alkanas. Ir negana to kad atvaziavai ilsetis kamabarines nuo 7h dauzo kibirus kalidorui..prizadino..plius dar pasake kad paparastu kambariu nera reikejo uz mini liuksa primoketi 20 e. Ir tai gavom dvi sujunktas lovas su tarpu. Nezinau kas cia kitiems patinka bet mes tikrai dugiau nevaziuosim ir draugam nesiūlysim. Ačiū. Pliusas tik masazas patiko ir viskas. Dar moteru persirengimo kambariuki buvo taip šlapia kad vos gali persirenkti rubais ju nesušlapus. Toletas taipat netvarkingas. 2019.12.11
Atsakyti
Grįžom lapkričio 22. Kolektyvas puikus, kambariai tvarkingi, maistas skanus, procedūros super. Grįšime dar ir rekomenduoju norintiems turėti gerą poilsį.
Atsakyti
Хороший отдых и лечение, бюджетный вариант! Советую!
Atsakyti
Šiandien gryžome iš Tulpės sanatorijoj, buvome aštuoniese, visiems tiko ir patiko Aplinka nuostabi, labai malonus personalas visi turėjome po 12 procedūru, švarūs kambariai iš kuriu atsiveria vaizdas į Nemuna.Maisto užteko pakankamai, porcijos normalios buvo ir vaisiu, ir jogurto, ir pyrago viskas skanu.Paskaičius komentarus buvo nejauku važiuoti, bet viskas atrodė kitaip, kaip žmoniu aprašyta.Tikrai mes dar sugryšime ne karta
Atsakyti
Šią vasarą teko laimė apsilankyti "Tulpės" sanatorijoje Birštone. Likau sužavėta personalo darbu. Labai patiko visos procedūros. Pasveiko tiek kūnas, tiek siela.
Atsakyti
labai esu patenkinta poilsiu sanatorijoje, labai malonus personalas, visos proceduros atliktos nuosirdziai, maitinimas puikus, labai visiems aciu.noriu dar grizti ir visiems siulau atvykti iTULPE......YPAC VASARA.....
Atsakyti
Puiki vita ramiam poilsiui kolektyvas labai malonus puikiai atlieka procedūras jau dukart buvome ir kitiems rekomenduojame
Atsakyti
Balandžio 3-5d.d. su vyru ir drauge lankėmės Tulpės sanatorijoje. Likome patenkinti viskuo: aptarnavimas geras, kambarys puikus, visur švaru, maitinimas geras ir pakankamas.
Norim padėkoti visam personalui už mandagų ir šiltą bendravimą, ypač merginoms aptarnaujančioms maitinimo įstaigoje. Nuoširdziai Jums ačiū. Tikimės, dar ne kartą apsilankyti.
Atsakyti
Buvome kovo mėn. pabaigoje. Labai patiko apsilankymas. Kolektyvas paslaugus, malonus, viską gerai paaiškina, procedūros puikios, padėjo mums puikiai atsipalaiduoti. Paskaitę, kad maisto kokybė ne labai gera, o ir porcijos mažos, pasiėmė šiek tiek ir savo maisto. Tiesa, dalį parsivežėme namo. Nors maistas skanus, tačiau, tiesa, jo truputį mažai. Ir tikrai norėtųsi daugiau daržovių, tačiau tai nebuvo blogai. Esame viskuo patenkinti ir dar kartą sugrįšime, nes pailsėjome puikiai!
Atsakyti
2019 vasario mėn. buvau reabilitacijoj po klubo operacijos. Šaunus ir paslaugus kolektyvas. Visi labai geranoriški. Vyr sesuo labai rūpestinga. Visi pasitinka su šypsenom.Geras maitinimas. Dėkoju už rūpestį.
Atsakyti
Klientės 2019-02-21 19:12:35
Norim pasidalinti įspūdžiais iš poilsio Tulpės sanatorijoje: skanus maistas, tik moteriškos porcijos, ramu Baltosios vilos viežbutyje ir pačiame Birštono miestelyje. Patiko masažo paslaugos. Tačiau, likome nepatenkintos daugumos aptarnaujančio personalo nenuoširdumu, atsainiu požiūriu į savo darbą ir kliento poreikius. Sanatorija daugiau orientuota į kiekybę, o ne į kokybę. Sovietinių laikų mentalitetas įvilktas į Europinį fasadą. Daugiau grįžti nebeketiname ir kitiems nerekomenduojame.
Labai keista, kodel sanatorijos administracija neatsako i atsiliepimus. Tai irgi poziurio i klientus rodyklis
Atsakyti
Norim pasidalinti įspūdžiais iš poilsio Tulpės sanatorijoje: skanus maistas, tik moteriškos porcijos, ramu Baltosios vilos viežbutyje ir pačiame Birštono miestelyje. Patiko masažo paslaugos. Tačiau, likome nepatenkintos daugumos aptarnaujančio personalo nenuoširdumu, atsainiu požiūriu į savo darbą ir kliento poreikius. Sanatorija daugiau orientuota į kiekybę, o ne į kokybę. Sovietinių laikų mentalitetas įvilktas į Europinį fasadą. Daugiau grįžti nebeketiname ir kitiems nerekomenduojame.
Atsakyti
Buvome pagal savaitgalio programą.Kokybė neatitinka kainos.Jokio komforto.Kambarys (mini liuksas) dar pusė bėdos, bet maistas (pietūs ir vakarienė)labai prastas, jokio pasirinkimo, nemalonus personalas.Vargina tas vaikščiojimas po įvairias vietas, persirenginėjimai.Baseinas mažas, šaltas vanduo su ryškiu chloro kvapu.Papildomai procedūrų nenusipirksi-"nėra vietų".Žodžiu nepalyginsi su Egle ar Druskininkų gydyklomis.Daugiau nevažiuosim ir kitiems nerekomenduojam.
Atsakyti
Buvom sioje sanatorijoje, labai viskas patiko, tik geri atsiliepimai.
Atsakyti
Oksana 2019-01-10 21:10:48
Jūs manote aš jų neskaičiau, klystate, prisivežiau anklodžių net šildytuva i mašina isimetčia, šilta halata ir ta paėmiau, dar drauge perspėjau tik rubų šiltų pasiimk ir maisto nes rašo badas ten :)))) dėja nieko nereikėjo, nors šiandiena birštone -16, kėkvienas gal ir suprantame skirtingai manau ne ta poilsi pasirinkot i šiltus kraštus jums reikėtu su švediškais stalais.
Buvom cia ir pernai ir siais metais ir labai patiko, gyvenom baltojoj viloj 2 aukste, buvo silta, svaru, jokiu priekaistu neturejom su gyvenimo salygom. Maistas buvo geras, aisku porcijos galetu buti didesnes, nes vyrams gal ir mazoka. Aptarnaujantis personalas mandagus, jokiu problemu neturejome. Reikia paciam buti zmogumi, suprasti kitus zmones ir tau bus kiti geri.
Atsakyti
Buvome dvi naktis savaitgalio poilsiui baltoje viloje, na kambarys viskas tvarkoj šilta, jauku, tiesa dušas neužsifiksavo ant stovo kabinoj- reikėjo rankose laikyti maudantis, bet čia smulkmena.Per karšta buvo net kambary, bet langai užkalti ir žiemos metu praverti neįmanoma..Labai nepatiko chloro pilnas baseinas, mineralino vandens masažas -nuo kurio kasėmės ilgai ir dar po grįžimo kelias dienas. Patiko masažas, geros pirtys ir jakuzi. Bet baseinas kokio šaltumo vanduo.. neįmanoma įlipti..Ir norint nueit į jakuzi turi eit per tą ledinį vandenį baseine.. Kažkodėl nesugalvojo padaryt atskiro įlipimo iš kito šono ne per baseiną.. Žmonėm su sąnarių problemomis tai yra peilis.. Mankšta baseine -net nesušilom normaliai po jos. Didžiausi minusai MAISTAS IR VAIKŠČIOJIMAS po skirtingas vietas -gydyklas, nepatogu baisiai, su šlapiu rankšluosčiu turi eit, neštis rūbus, autis batus ir tt, nepatogu labai. o APIE MAISTĄ tai iš vis patyliu, ne tik kad nėra pasirinkimo, bet jo tiek mažai, kad po kiekvieno "valgymo" eidavom kitur į piceriją ir tt. Personalas neblogas.Išvada daugiau nevažiuosim ten, nes kaina ne daug skiriasi nuo žymiai geresnių sąlygų ir komforto kitose sanatorijose..
Atsakyti
Personalo kalbėjimo tonas labai įžūlus tiek kalbant su senyvo amžiaus žmonėmis, tiek su jaunimu. Keistos replikos ir nemalonūs žvilgsniai. Procedūros daromos atsainiai. Vieta nėra labai jauki. Antrà kartà nekartočiau, net jeigu ir dovanù kuponà turėčiau. Nerekomenduoju.
Atsakyti
, , Tulpes" sanatorijoje praleidau 18 kalendoriniu dienu po klubo sanario implantavimo. Labai saunus ir darnus medicinos darnuotoju kolektyvas; paslaugus aptarnaukantis personalas. Maistas tikrai skanus (porcijos kiek mazokos). Svaru. Suteiktos reabilitacines priemones yra efektyvios.
Atsakyti
Buvom 3 dienas, apsistojome Baltojoje Viloje. Viskas buvo puiku. Kambarys šaunus, personalas tai pat malonus ir paslaugus viska paaiškino kur kas ir kaip išdestyta. Proceduros atliekamos profesionaliai ir šaunus jų pasirinkimas. Maitinimas visai neblogas. Tačiau visiškai šokiravo paskutinės nakties įvykiai. 16d susiduriau su sveikatos problemomis, apie 23h smarkiai pradėjo kilti temperatūra, apie 2 nakties ji jau buvo labai didele (vaistu ir termometro neturėjau) todėl nusprendžiau pagalbos kreiptis į budinti gydytoju kabineta na visgi gal padės bent jau kokia paracitamolio tablete maniau. Bet kai pakėlę ragelį pasipiktinusi moteriške supratau, kad negausiu nieko, bendravo šiurkčiai, negražiai, o galu gale net numete ragėlį. Teko kelti pažystamą gyvenanti Birštone kuris padėjo. Kai atvežė termometra ir pasimatavau temperatūra jos buvo 39.7. Tad dar karta viska vertinu šauniai ir rekomenduoju apsilankyti, bet jei susirgsit, pagalbos ko gero nesitikėkit.
Atsakyti
Buvome dviese su vyru Baltojoje viloje, 4 nakvynių poilsis. I-ame aukšte Baltojoje viloje buvo šilta gyventi net per didelius šalčius, personalas paslaugus, sveikatinimo specialistai geri. Nesunku buvo vaikščioti į procedūras, nes visi pastatai šalia. Tačiau maistas baisus -kaip pionierių stovykloje. Daug krakmolingo maisto (blyneliai, virtų bulvių gaminiai), mėsa -pagrindas kiauliena su padažais ir net sriubos su kiauliena, saldūs gėrimai prie pietų, prie vakarienės -spurga ar torto gabaliukas, saldūs vaisiai. Atrodo, kad kaloražas pasiekiamas cukraus ir padažų dėka, nes porcijos mažos. Vadybininkai! Pasamdykite šiuolaikinį dietologą, paruoškite normalų meniu, kad ir porcijinį, bet subalansuotą, ir bus puiki ekonominės klasės nebrangi vietelė! Sveikatos specialistų dėka, tikrai pagerinom sveikatą (išskyrus figūrą) per 5 dienas.
P.S. rūbininkės malonios ir paslaugios.
Atsakyti
Tulpės sanatorijoje labiausiai pribloškė maitinimas. Pietų ir vakarienės porcijų dydis subalansuotas moterims. Kodėl neįdėti paklausus mažos ar didelės porcijos žmogus pageidauja? Bet tiek to. Ne pavalgyti važiuojame. Keisčiausia yra pasiūla. Tiksliau jos nebuvimas. Per pietus tiesiog atnešė kiaulienos plovo porciją. Kiaulienos nevalgau. Žinau labai daug žmonių kurie nevalgo. Ką daryti neaišku. Tiesiog atsistoti ir išeiti ar rankioti ryžius? Kiek pamenu net tarybiniais laikais bet kurioje nušiurusioje valgykloje buvo galima pasirinkti iš kelių patiekalų. Juk kai žinai, kad žmonės valgys kelias dienas galima pasiūlyti kelių patiekalų pasirinkimą. Visi pasiskaitę meniu, aiškiai pažymės kiek kokių porcijų gaminti. Argi sunku? Nenori gaminti? Nekenti vegetarų ar kitaip valgančių? Numesk dubenėlį salotų. Bet kažkoks pasirinkimas turi būti. Vakarienė vėl keista: netikras zuikis. Vėl tenka ragauti neaiškų mėsos mišinį. Atrodo, kad kiaulienos jame nėra arba bent jau nesijaučia. Pagaliau galima bandyti valgyti. Dar nustebino iškritusios ant žemės lovos grotelės. Be abejo naktį. Su visu žmogumi. Pasirodo jos tiesiog neprisuktos. Gerų sapnų tiems kas nakvos 309 kambaryje. Kas patiko? Neblogos procedūros už gerą kainą, malonus, dažniausiai profesionalus personalas. Bendra išvada: nebloga vieta nereikliems, tarybinio mentaliteto, skųstis atpratintiems, lieknėti nusiteikusiems pensininkams.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Baltic Horizon" turto valdymui Baltijos šalyse pasamdė "CBRE"
"Baltic Horizon" turto valdymui Baltijos šalyse pasamdė "CBRE" 05-14 12:33
Danijos investicijų bendrovės "Northern Horizon Capital" nekilnojamojo turto (NT) fondas "Baltic Horizon Fund" pranešė turimų pastatų valdymui pasamdęs NT paslaugų grupę "CBRE".
Vilniui ir Nidai pasiūlytos atviros darbo vietos miestiečiams: ar norėtumėte dirbti tokiame "Nebiure"?
Vilniui ir Nidai pasiūlytos atviros darbo vietos miestiečiams: ar norėtumėte dirbti tokiame "Nebiure"? 05-14 12:17
Erdves gyvenimui, darbui ir laisvalaikiui kurianti nekilnojamojo turto bendrovė "Darnu Group", siekdama įgyvendinti miestiečiams atvirų darbo vietų lauke projektą, kovo mėnesį skelbė dizaino...
"Colonial Pipeline" pranešė visiškai atnaujinusi produktotiekio darbą
"Colonial Pipeline" pranešė visiškai atnaujinusi produktotiekio darbą 05-14 12:14
JAV bendrovė "Colonial Pipeline", kurios produktotiekis buvo sustabdytas po kibernetinės atakos, ketvirtadienį pranešė visiškai atnaujinusi savo tinklo darbą bei degalų tiekimą į paskirties...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Akcijų kainos

Goodyear 19,37 +4,31%
Western Digital 66,37 +3,09%
Moody's 328,84 +2,85%
Harley-Davidson 46,25 +2,60%
Twitter 50,11 -1,16%
Exxon Mobil 59,30 -1,23%
ConocoPhillips 54,24 -2,60%
Macy's 15,86 -3,23%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,59 -1,67%
Jautiena 5,17 +9,53%
Cukrus 0,69 +2,99%
Vištiena 2,26 +19,58%
Dyzelis 1,86 +0,54%
Anglis 92,22 -2,84%
Nafta 66,08 +1,23%
Ryžiai 495,00 -5,71%