Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę MV GROUP Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę MV GROUP Logistics

Atsiliepimai apie MV GROUP Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie MV GROUP Logistics, UAB

Gal turite darbo pasiūlymų
Kartais įmonems nutinka nelaimė. Jų valdymą (formaliai ar neformaliai) perima “buhalteris - technokratas”. Tokį erzina paslaugų ir prekių norintys klientai, visokie pardavimų procesai, kokybė (kas tai?). Jo vienintelis tikslas ir noras yra ramiai gyventi skaičių pasaulyje, kad “sueitų” ir “pasidengtų” laiku ir tiksliai eilutės excelyje. O visokie klientai, prekės, paslaugos. Nes jeigu šių daugiau jam trukdo. Kartais savininkai pamato šią bėdą ir laiku ištaiso, o kartais ne ir būna per vėlu
Mes su drauge irgi praitą vasarą buvome išvykusios dirbti į Olandiją dviem mėnesiams per Trominą. Dirbome sandėlyje, darbas nesunkus, atlyginimas geras, gyvenome name, kuriame dar gyveno nemažai lietuvių, susiradome draugų, todėl tikrai nesigailime, kad išvykome. Viskas buvo labai gerai, o jei kildavo kokių nesklandumų Hobij ar net pati Tromina padėdavo juos greitai išspręsti. Rekomenduoju!
Mes irgi pernai buvom išvykę dirbti į Olandiją dviem mėnesiams per šią firmą. Viskas buvo sklandu ir gerai. Tik dabar pradėjom gauti laiškus iš Olandijos mokesčių inspekcijos Olandų kalba, išsivertėm, pasirodo esam skolingi už sveikatos draudimą 94 eur ir dar priskaičiavo delspinigių 360 eur.
Šià vasarà išvykau dirbti per hobij trominos pagalba. Jú atliktu darbu likau patenkintas iš dalies, kadangi puikiai išaiškino kas manęs ten laukia ir iki pat atvykimo rūpinosi. Likau nepatenkintas tuo, jog buvo žadėta daugiau nei gavau ir velesnė pagalba buvo suteikta atmestinai. HOBIJ agentūra mane įdarbino Helmondo miesto Hessinge ir apgyvendino ~3km nuo darbo. Namukais džiaugtis galiu, nes yra gana daug privatumo, bet po ilgos kelionės norėjus susisiekti su šeima pamačiau, jog čia nėra wifi ryšio, nors tromina ir flexmanagerė Karolina Wachala žadėjo, jog viskas bus. Bandžiau susisiekti su Flexmanageriu ir po ilgo spamo jai ji pasiūlė 10€/men vietoje wifi. (1gb olandijoje kainuoja tiek mėnesiui, juokinga, tiesa?). Nesutikęs su jos pasiūlymu buvau ignoruojamas ir po dar spamo bangos buvo atrašyta, jog jeigu nepatinka, galiu išvykti rytoj tiesiog atgal į Lietuvà. Susisiekiau su tromina ir tikėdamasis pagalbos, gavau siūlymà apsilankyti bibliotekoje jeigu man wifi yra labai svarbu. Atsakius, jog po darbo baigimo neturiu laiko vaikščiot į bibliotekas ieškoti wifi buvo paaiškinta, kad už mane atsakinga HOBIJ ir man jau buvo siūlyta išeitis gauti 10€ į men vietoje wifi. Taip pat buvo žadėta +0, 3 prie algos jeigu bus dirbama šaltoje aplinkoje, bet, deja, taip nėra. Visiems skaitantems lietuviams nesiūlau sutikti dirbti Hessinge, jeigu nemokate lenkú kalbos, nes anglú čia visiškai nereikia. Wifi nebuvo ir nebus, o flexmanageres Karolinos Wachalos tiesiog būsite ignoruojami ir nešite jai pinigus.
Dabar kaip tik darbinuosi per šią įmonę į Olandija. Viskas labai gerai organizuota! Bendravau su Egle, tikrai labai atsakingai į viską žiūri... Pateikė informaciją bei atmintines ką / kaip / kada turi padaryti, paaiškina ką daryti atvažiavus, ką prieš važiuojant pasiruošti, persiunčia visus kontaktus - žodžiu viskuo iki pačių smulkmenų pasirūpina! Nuostabu :)
P.S. Tikiuosi mano atsiliepimas pades norintiems važiuoti per se firma žmonem.
Vazevau dirbti per se imone i sandelius, Sake uztenka moketi skaiciuoti vokiskai ir keles frazes. Nuvazeves suzinojau, kad gyvensiu su lenkais, kaiministeje buvo keli lietuviai, bet ir tie nedraugiski. Negana to, atlyginimas mazesnis uz ta kuri zada tromina, net ir darant norma lieka tik 1000. Smagiause dalis: lenkai liepe nusipirkti batus, o kita diena nuejus i darba sako: jei nemokat vokiskai ar lenkiskai netinkat, tai ir netikau, teko vaziuoti atgal 1600km.
Ši imone nežino kur siunce, uz nieka neatsako (isidarbindami per ja pasirasome uz tai), neturi per ja isidarbinusiu lietuviu kontaktu.
Net ir vokietis darbdavys buvo nustebes trominos aplaidumu ir siek tiek konpensavo gyvenima ir kelione.
Paremta tikrais faktais :D
Sveiki, jeigu domina prekių surinkėjo darbas Vokietijoje baldų sandėlyje, kreipkitės nr. 866375884
kas zadate vaziuoti per sia imone dirbti i vokietijos sandelius parasykite man i e.pasta modas7@inbox.lt
Tomas 2014-10-02 10:58:07
Limonadu
kiek girdejau viska pereme dabar headex ta vergove..o ka ? :)
Gal kas zinote ar gyvuoja kaleimas vokietijoj siulciu ir liminadu fabrikas??????
Sveiki mielieji, skaiciau komentarus, negrazu, geda negalima taip smeisti. Jug ten viskas puiku, personalas nuostabus, vadovai puikus atsakingi, demesingi, kolektyvas draugiskas ir salygos puikios :) !!!!!!!! Jei mielieji tingit dirbti jums bus visur blogai, o Tromina yra gera, perspektyvi darbo vieta, taip kad neklausykite blogiuku tinginiu, kreipkites ir dirbkite, geriau nebuna :)
Cia visur taip ar tik Vilniui?
Turbūt nesi užsieni dirbes 3 eur.kad čia verki kaip trominoj sunku.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
NTEX
Adresas: Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Saugesnis krovinių gabenimas su NTEX NTEX yra Švedijos vidutinio dydžio transporto ir ekspedijavimo kompanija skirta padaryti jūsų krovinių gabenimą saugesniu ir patogesniu dėl lankstumo, kūrybiškumo ir dėmesio klientui. Nesvarbu ar Jūs naudojatės mūsų jūrų transporto, oro transporto, kelių transporto ar trečiosios...

Pasikeitė "Argintos" vadovas
Pasikeitė "Argintos" vadovas 06-02 07:04
Vandentvarkos statinių, technologinių įrenginių projektavimu ir gamyba bei atsinaujinančia energetika užsiimančiai UAB "Arginta" vadovauja Marius Citavičius. Direktoriaus pareigose jis pakeitė...
Rekordinį pelną Vilniaus "GRINDA" skirs dividendams ir miesto vystymo projektams 06-01 23:02
Vilniaus miesto savivaldybės kontroliuojama UAB "Grinda" per 2019 m. pardavimų apimtis išaugino iki 21,512 mln. Eur ir uždirbo 1,798 mln. Eur audituoto pelno. Tai – bene didžiausias per visą...
Kredito unija "Saulėgrąža" vasarą pradeda nauja paslauga
Kredito unija "Saulėgrąža" vasarą pradeda nauja paslauga 06-01 22:55
Viena stipriausių šalies kredito unijų "Saulėgrąža" plečia paslaugų ratą – nuo birželio 1 dienos čia pradėjo veikti internetinė bankininkystė.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Humana 401,50 -2,23%
Cisco 46,30 -3,18%