Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Trenk.lt, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Trenk.lt

Atsiliepimai apie Trenk.lt, MB

Trenk.lt elektroninė parduotuvė

Platus prekių asortimentas!
Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Trenk.lt, MB

Pirkau jau kokius 8 kartus viskas buvo ok, pristatymas greitas, viskas veikia, kaip priklauso. Su broku susidurti neteko, tadel apie tai nieko daugiau pasakyti negaliu.
Preke uzsakiau prieš porą mėnesių ir jokiu žinių. Aferitai
Greitas pristatymas. Puikios prekės už puikią kainą!
Gavau viską, viskas puikiai :) pirksiu dar ne sykį :)
Dziaugiuosi greitai gavusi preke.daznai perku internetinese parduotuvese, bet nei is vienos negavau taip greit prekes nuo uzsakymo praejo tik para laiko.pirkau pirma karta sioje el.parduotuveje ir tikrai ne paskutini
Užsisakau jau ne pirmą kartą, ir tikrai ne paskutinį, visada išgelbėja mane su dovanomis paskutinę minutę. Pristatymo greitis tiesiog žaibiškas, linkių jums klestėti.
Tobulas Borniak rukyklų atstovas Lietuvoje. Visi reikiami priedai ir pjuvenos pristatomi akimirksniu. Įmonė tikrai puikiai dirba savo darbą.
Užsisakant prekes internetu absurdiškai bandoma išsukti daugiau pinigų, pasirinkus prekę už 3, 99eur (3, 30 be mokesčių) ir mokant 2, 00eur už atsiuntimą, rašoma, kad privalau išsirinkti prekių kurios kainuoja bent 3, 99 (be mokesčių) kitaip man neleidžia užsisakyti. Nežinau net ką ir pasakyti, tik Lietuvoje toks juoką keliantis absurdas, klientas užeina į internetinę parduotuvę, išsirenką tavo prekę ir yra pasiryžęs tau mokėti pinigus, tu jam statai salygas, kad jis negali tau tiek mažai mokėti. neturiu žodžių žinokit :))
Puikiai dirbanti įmonė. Užsakėme rūkykla ir priedus, sekančią dieną po apmokėjimo DPD viską tvarkingai pristatė į nurodytą vietą.
Dėkojame ir sekmės versle.
Sveiki gavau neveikiančia pasiklausimo blake
Istačius kortele nera rysio.visa laika nepasekiamas.
Pinigus atgauti nepavyko.ne ipakavimo dežute buvo išmesta.
Be jos prekes nera keičiamos ir gražinamos.
Nors buvo kreiptasi ta pačia diena.
Norėčiau padėkoti už operatyvų ir greitą pristatymą į Vilnių. Gavau prekę kitą dieną po užsakymo. Ačiū trenk.lt komandai. Ateityje pirksiu dar ir rekomenduosiu draugams. Sėkmės.
Labai norėčiau padėkoti už operatyvų ir greitą pristatymą į Alytų. Pristatė 3d pieštuką greičiau nei per parą ir taip išgelbėjo su dovana anūkui. Anūkas visą vakarą negali atsidžiaugti dovana. Visiems rekomenduoju ir dėkoju trenk.lt komandai.
Niekada nebepirksiu. Apgavo. Suklydau vesdamas numeri, ir tai bandziau susisiekti su jais, , el pastu, Facebook, telefonu, niekur atsakymo. Preke atvyko I pastomata., o pasiekti prekes neimanoma. Tai parduotuve atgavo savo prekes kurias pirkau ir pinigus gavo mano. :)
Nusivyliau sita parduotuve, pirkau svarstykles kurioms buvo nuluzusios 3 kojeles is 4.Parasiau i elektronini pasta kad noriu grazinimo formos, tai atsiunte grazinimo forma ir daugiau nebeatraso.Daugiau niekada nebepirkciau is sitos parduotuves.
Teko nusivilti šia įmone ir man. Gavau siuntą tačiau iš 13 prekių gavau 12. Pradžioje bandžiau susisiekti telefonu, tačiau nukreipė rašyti žinutę jų tinklapyje. Dėja, rašiau 3 kartus, bet negavau jokio atsakymo. Nors suma ir nedidelė (16.99e), bet kodėl turėčiau dovanoti pinigus įmonei, kuriai nerūpi jos klientai. Esu labai nusivylęs, nepatarčiau turėti reikalų su šiais A********S.
Atsiliepimai tik teigiami. Pirmąkart atsiuntė neveikiančią prekę. Susisiekus el.p., prekė buvo sugrąžinta. Per tris dienas gavau siuntą su veikiančia preke ir maloniomis smulkmenomis. Kolektyvas dirba tvarkingai, sąžiningai, operatyviai.Pirksiu pas juos pati, rekomanduosiu pažįstamiems.
Tik neigiamas.Pirkau vaizdo registratoriu, atsiunte neveikiancio, padareme grazinima atsiunte toki kuris veike 14 km.Ar cia normalu, dabar prasome pinigu grazinimo nes nera tiek laiko su jais zaistis lakstyt i pastomatus.Negrazins taip pat kreipsimes i vartotoju teises
Nu pasitaiko kaip ko brokuoto bet kaipmaza kaina tai net neapsimoka nieko rasyt nes islaidos virsis prekes kaina, bet siaip normali parduotuve pagalkainas lietuvos internetinese parduotuvese nieko panasaus nenusipirksi du ar net tris kartus pigiau viska perku ir ateity pirksiu jei kas ir pro retapasitaiko brokuotas tai atperkakitos prekes o siaip pristatymas greitas tad viskas su jais tvarkoi.
Pirkome darzelio grupei nemaza kieki prisukamu avyciu ir gavome trecdali visos aviu bandos be koju arba be ratuku. Toks jausmas, kad net nepradare dezes pries issiusdami. Daugiau nerizikuociau kazka pirkti.
Gaila, bet teko ir man nusivilti... pirkau dvi girliandas varvekliai po 200led.lauko, švenčių diena viena girlianda perdege, taip ir liko sugadintas šventinis laikotarpis, mokejom nepigiai. Tikrai daugiau jokių pirkiniu iš šios parduotuvės
Pirkau nauja gavau tokia prekę. Naudota, mėginta remontuoti, neveikianti. Dabar pildau blankas, nes telefonu bendrauja vangiai, kol kas nepavyksta nieko susitarti
Viskas super! Prekes gavau nuoširdžiai džiaugiuosi ir tesiu apsipirkima pas jus;)
Pirkau akių masažuoklį ir daug kitų smulkių prekių, likau patenkinta. Labai smagu, kad daugeliui pirktu prekių suteikia lietuviška instrukcija. Rekomenduoju parduotuvę kitiems.
Pirkau internetu išmąnūjį laikrodį vežėjas omniva, prekę pasiėmiau vos gavęs sms atsiėmiau, sakau pradžiuginsiu sūnų, nusivyliau pats, baterija išsipūtus, brokas, paskambinus neva rašyk, taigi aišku, kad bus daug atsirašinėjimų o nauda, kaip supratau nulinė.Daugiau iš trenk.lt jokių pirkinių
Puiki parduotuvė visada pasiūlanti įdomių prekių už patrauklia kainą.
Nuas tai daug perku pasjuos tai viena karta ne toki bateriju krovikli buvo atsiunte bet veliau atsiunte koki reikia ir siaip visai nieko gal ir padaro kokiu kada klaidu bet kas nedirba tas neklysta siaip vertinu teigiamai ir visai idomi pigiu prekiu parduotuve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prieš pirmą kartą pirkdamas prekes šioje svetainėje, pasiskaičiau atsiliepimus. Dauguma atsiliepimų neigiami. Mano atveju, galiu atsiliepti tik teigiamai. Pirkau 20 vnt įvairių smulkmenų. Prekes gavau tokias, ką buvau užsisakęs. Visos veikiančios. Prekes užsakiau sekmadienį, pristatė antradienį. Pigiai, greitai ir kokybiškai! Ačiū JUMS.
nerekomenduoju, perku ne viena karta, sumaiso tai preke tai ju spalvas, ne viena preke gavau brokuota, ner kada zaist su laiskais, paskambinau, sakau sprendziam reikala, o jie siuskit laiska ir tt zodziu kryziaus keliai tam laiko ner, net nesneka apie savo klaidu taisyma, nusivyliau, prekes deda matyt pardavejai kuriem su rega nekas, trenk vadovui siulau aprupinti darbuotojus akiniais ir geros kokybes ir keist poziuri nes klientas siuksles vietoj...
Tik neigiamas!!!
Atsiunte brokuota preke p kaip grazinom pareiske garantija nesuteikiama nes musu kalte o cia dovana buvo !! Tad kreipsimes i vartotoju teises !!! a*******i!!!
Nerekomenduoju!
Pirmas ir paskutinis kartas kaip ka nors pirkom!
Noriu informuoti apie nepristatytą man prekę. Aš užsisakiau Lazerį 16000 mW ir vieną kavos staliuką bambukinį. Deja lazerio negavau, o atvežė vietoj vieno du kavos staliukus...Prašau grąžinti mano užsakytą prekę už kurią susimokėjau. Blogai, kad kurjeris prieš tai nepaskambino ir nepasitikslino.
nerekomenduoju puse atsiuncia puse ne. truksta daliu daugiau tikrai nepirksiu is cia.kinietis geriau atsiuncia.o lietuvis tik isduria
Viena is idomiausiu parduotuviu panevezyje, kur visada kazka nusipirksi. Labai malonus jaunas kolektyvas.
Ačiū už kalėdines dovanas ir greitai pristatytas prekes į Palanga. Linkiu grąžių artėjančių švenčių
Gaila, bet ir man teko nusivilti... Reikėjo vienų ausinių, kadangi suma buvo per maža, kad siųstų, užsakiau dvi. Gavau gan greitai, tačiau dėja vienos ausinės su pažeistu laidu, ką pastebėjau net neišpakavus per celofaninį įpakavimą. Galbūt tai gamintojo brokas, akivaizdu kad prekės made in China, bet gal nereikėjo tokių siųsti potencialiam būsimam klientui, o pasilikti sau kaip broką. Daugiau tikrai iš jų nebeužsisakinėsiu, nes matau kad kažkokia š*******o kontora...
Man teko nusivilti sia imone, gavau siuntini greitai, bet neveikianti ir dar be varstelio, matosi akivaizdziai kad kazkas banbe tvarkyt bet nesigavo..atsakymo jokio negavau dar.. tad nusivylus labai...
Aida Zukauskiene
2017-12-02 23:25:45 IP 4ljk4am
Labai gaila, kad pirmas blynas sudeges. Gavau ne visai tai ko laukiau. Gal pasukit ir pasnekesim.
Ne pirma karta perku is trenk.lt viskas gerai supakuota, prekiu kainos tikrai neuzkeltos.Pristatymas 2-3d.Pasirinkimas gausus, daug yra visokiu geru ir praktisku prekiu.Sekmes.Lauksime nauju prekiu papildymo
Sveikinu įmonės vadovą su vienų metų gimtadieniu !!!
Greitas pristatymas, gavau prekes per 2 dienas. Pirkau narvą lapėms gaudyti viskas atrodo gerai.
Labai šauni parduotuvėje neužsikėlusi kainų už nieką. Viskas vykdoma greitai ir konkrečiai. Perku jau ne pirmą karta ir rekomenduoju kitiems. Ačiū už nuolaidas Andrius iš Zarasų.
Augustė ir jos Vyras
2017-08-28 01:36:21 IP 28m92ota
na, trenk.lt tikrai trenke, uzsisakem ivairiu prekiu, dvejes jie sumaise ir atsiunte ne tas. parasius jiems paprasta laiska, ir tik paklausus ka daryti del to. jie atsiunte tas kurias reikejo, nieko nesake, sutvarke viska deramai, net nemeginus su jais gincytis ar pyktis. kai atsiemiau siuntini galvojau kad tai is kitos parduotuves kurie veluoja atsiusti, bet tai buvo staigmena, ir dar dabar nezinau ka daryti, rodos ta klaida ir prekes kurias gavau kuriu neuzsakiau liks kaip dovana? hmm.
Pirkau iš šios parduotuvės jau keletą kartu ir paskutinį kartą gavau sugedusią Mini kamera. Iš pradžių net nenorėjau prašyti pakeisti nes galvojau, kad dėl 15 eurų reiks prasiginčyti kelias savaites kaip būna dagumą garantinių aptarnavimų. Bet vis dėlto parašiau ir šį įmonė tikrai nustebimo, pakeitė sugedusią preke į veikiančia vos per 2 dienas. Tikrai labai gerbiu už tokį sąžiningumą ir pirkėjų gerbimą.
Rasa Indriūnienė
Labai skeptiškai žiūrėjau į internetines parduotuves ie nesinaudojau jomis. Velnias susuko protą užsisakiau vabzdžių gaudintuvą. Taip pristatė per 2 dienas, bet kur jį dėt: kojos sulaužytos, kompresoriuko nėra, jokių sutarčių, jokios garantijos-tušti lapai. Reikės kreiptis į kokią instanciją, tegul jiems pagadina sveikatą, nes mobiliuoju neatsako.Nepirkit nieko.
Noreciau pagirti sia firma. Dazniausiai randu ivairiu "zaisliuku" daug pigiuau nei kitur. Perku jau ne pirma karta prekes visada pristato labai greitai tik gaila kad galima siustis tik per kurjerius, daug patogiau butu per pastomatus. Prekes visada buna originaliuose pakuotese tik pats supakavimas dazniausiai buna silpnokas.
Uzsisakius preke gavau ne tokios spalvos kokia uzsakiau, o kita preke neatitiko nuotraukoje parodytos, beje truko kai kuriu funkciju. Parasius laiska negavau jokio atsakymo. Daugiau nepirksiu ir nerekomenduosiu.
Uzsisakiau prekes treciadieni po pietu, ketvirtadieni pries pietus jau gavau prekes. Labai aciu uz greita pristatyma i zarasus. Prekes atitiko aprasyma.
pirmą užsakymą gavau nepilną, trūko kelių prekių. Parašius el laišką.prekes atgavau. Nusivylimo kartėlis atslūgo, manau, visi darom klaidas ir surizikavau užsisakyti vel. Labai liūdna..ir vėl brangiausių prekių siuntoje nėra. Pasiskambinau. Iki darbo laiko pabaigos buvo likus 1 valanda. Pasakė kad į laišką sureaguos per 3 darbo valandas...paradoksas?...
Pritvinkusi pykčio, nes ryt turiu šventę, kuriai dovana su siunta neatkeliavo.. Manau, reiks pakontaktuoti su rimtesnėm instancijom šios "kontoros" egzistencijos ir lupikavimo klausimu
Pirkėjas 2017-02-01 11:33:04
Labai nusivylėme šia įmone. Prekę buvo pirkta dovanų, gavome visiškai sulužusią dėžę, pripiešta, nebuvo pridėta jokios instrukcijos. Parašius laišką, pasakyta, kad ten ir ten gražinti prekę, nors mes visiškai ne iš to miesto ir tai neįmanoma. Pasibaisėtina.
Laba diena, Atsiprašome už nepatogumus. Pagal ES taisykles, prekybininkas turi pataisyti, pakeisti jūsų nusipirktas prekes, sumažinti jų kainą arba grąžinti pinigus, jeigu tos prekės turėjo defektų arba atrodo ar veikia ne taip, kaip reklamuota. Preke galime pakeisti arba grąžinti pinigus tik gavus ja atgal. Jeigu prekė nekokybiška arba neatitinka aprašymo grąžinimo išlaidas apmokame. Prekes grąžinti galima jums patogiu būdu (Lietuvos paštu, kurjerių tarnyba, paštomatu). Grąžinimo išlaidas galima nurodyti grąžinimo formoje, kurią gavote su pirmu el.laišku. Prekės kainos sumažinti bent 50% kaip jus reikalaujate dėl pažeistos pakuotės negalime.

Aukščiausiasis Teismas nenagrinės "LG Cargo" skundo dėl 30 mln. Eur vagonų konkurso 01-29 16:06
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nenagrinės valstybės valdomų "Lietuvos geležinkelių" ir jos antrinės įmonės "LG Cargo" skundo dėl joms nepalankaus žemesnės instancijos teismų sprendimo...
Vyriausybė pritarė 2020 m. KPPP finansavimo sąmatai
Vyriausybė pritarė 2020 m. KPPP finansavimo sąmatai 01-29 16:01
Įtraukus praėjusiais metais nepanaudotus 65,3 mln. Eur lėšų, šiais metais Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) finansavimui iš viso skiriama 589,74 mln. Eur.
Ekspertai: D. Trumpo taikos planas pasmerktas žlugti
Ekspertai: D. Trumpo taikos planas pasmerktas žlugti 01-29 15:43
JAV prezidentas Donaldas Trumpas tvirtino, kad jo administracijos parengtas ir antradienį pristatytas Artimųjų Rytų taikos planas sulauks šalininkų, bet dauguma ekspertų įsitikinę, kad dokumente...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Pfizer 38,14 -5,03%
3M 165,58 -5,72%