Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Trenk.lt, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Trenk.lt

Atsiliepimai apie Trenk.lt, MB

Trenk.lt elektroninė parduotuvė

Platus prekių asortimentas!
Parašyk savo nuomonę apie Trenk.lt, MB

Visda turi prekes vietoje, o ne siunciasi is kitur. Galima viska apziureti gyvai ir ivertinti prekes.
Prisipirkau krūvą mažų niekučių. Visi atitiko aprašymą ir lūkesčius, o pristatymas suorganizuotas greitai, tad esu viskuo patenkinta. Taip pat parašius emailą buvo atsakyta per maždaug pusdienį, ką taip pat vertinu labai teigiamai. Šiaip gal ir galima daug iš tų daiktų parsisiųsti iš AliExpress ir panašių parduotuvių, bet man asmeniškai iš čia pasirodė patogiau ir greičiau bei patikimiau.
Užsisakiau tinklelį nuo uodų sportiniam vėžimėliui, nuotraukoje pavaizduotas tinklelis neatitiko realybės. Kaina žinoma nedidelė, bet bent jau pavaizduokite realia prekę, o nesurasta iš interneto nuotrauką ir patalpinta.
aivaras jankauskas
2022-04-23 23:30:40 IP 5cd8qikd
Kinietiški niekučiai už prieinamą kainą, parduotuvė kaip muziejus. Nuolatos pasipildo naujienomis, smagu turėti tokią prdduotuvę Panevėžyje.
Kinietisku smulkmenu parduotuve Lietuvoje su greitu pristatymu. Galima pasitarti telefonu ir patikslinti pristatymo laika.
Ačiū už greitą pristatymą ir Ukrainos vėliavėles dovanų :) Pirkau antrą kartą visos prekės buvo tvarkingos.
Pirkau saulės energija įkraunamą išorinę bateriją. Neveikia. Nei pasikrauna nuo elektros lizdo nei nuo saulėsm. Įrenginių nekrauna. Tikras šlamštas. Nerekomenduoju.
Janina 2022-03-01 10:37:27
pirkau gėrimų talpą už 6, 99
atsiuntė brokuotą (skilęs dugnas ir kranelis nelaiko vandens)
parašiau žinutę-informaciją apie prekę-deja jokių atsiliepimų nėra
todėl įspėju-"Trenk.lt" prekiauja brokuotom prekėm
grąžinti prekės negrąžinsiu-nes pagal prekės vertę pašto išlaidos bus didesnės už prekės vertę-žiauriai nusivyliau
Pas juos grazinimas nemokamas paziurek pas juos svetainei arba parasyk per elektronini pasta, Kelis kartus grazinau netinkamas arba brokuotas prekes. Jokiu problemu nekyla per savaite dazniausiai grazina pinigus. Viskas gerai su parduotuve.
Pirkau 3 palapines.
Atsiunte 2 perukus.
Po 10-ies dienu susirasinejimo parase instrukcija kaip grazinti perukus ir nei vieno zodzio apie pinigu grazinima uz palapines, kuriu jau nebeturi.

Istorija dar nebaigta.
Prisiskambinti neimanoma.

Nerekomenduoju.
pirkau gėrimų talpą už 6, 99
atsiuntė brokuotą (skilęs dugnas ir kranelis nelaiko vandens)
parašiau žinutę-informaciją apie prekę-deja jokių atsiliepimų nėra
todėl įspėju-"Trenk.lt" prekiauja brokuotom prekėm
Didelis prekiu pasirinkimas uz maza kaina. Galima rasti retu prekiu uz gera kaina. Greitai pristato prekes ir visada grazina pinigus uz brokuotas prekes. Sakyciau viena geriausiu parduotuviu lietuvoje kinisku prekiu. Galetu pasiulyti nemokama pristatyma nuolatiniams klientams.
Jurgis Tumas
pirkau spyna su kodu ji net neatsidaro nabekalbu apie kodo pakeitima, teko nusivilti
sveiki, kazkur dingo mano siunta, visa diena kurjeris siuntinejo zinues uz kiek bus, galu gale isviso dingo, uzsakymas FYMDMRHNX
uzsakiau nuo judesio degancias lemputes deje nei viena neveikia nusiviliau
Užsisakiau prekes, bet deja gavau ne tas prekes kurias užsisakiau. Nusivyliau.☹️
Užsakiau Blutooth Hands Free kit, bet instrukcijos nera, pagal reklama funkcijos neveikia, galima sakyti ka reklamuojete realybės neatitinka....
Pirkejas 2021-11-15 07:45:25
Uzsakiau 13 skirtingu prekiu ir siunta gavau per 2 dienas. Prekiu kokybe atitinka zemas kainas, todel nieko negatyvaus nepasakysi, nes yra parduotuviu kurios tokius pat produktus parduoda zymiai brangiau!
Turekite apskritai omenyje, kad perkant kiniskos kokybes produktus, terekia naudoti juos atsargiai ir pagal instrukcija, tada daiktas tarnaus daug ilgiau.
Pirkau daug kartų, užsakymai greit vykdomi-kartais net sekančią dieną gaunu. Kartą trūko dančio, tik parašiau - tuoj atsiprašė-po dienos atsiuntė, Buvau sykį nepatenkintas ausinėmis-be problemų mandagiai pakeitė. Priekaištų kol kas neturiu, Kainos lyginant su kitais-geresnės. Apie trenk.lt esu geros nuomonės.
Nusipirkau ultragarsinį oro drėkintuvą, eterinių aliejų garintuvą. Tai stipriau tai silpniau pučia srovę, įpylus eterijius aliejus jie tiesiog nusėda ant kraštų ir visur bet kvapo nėra. Paskambinus pasiteirauti tiesiog vienas atsakymas jei pučia ir šviečia tai prekė nesugedus ir į juos kreiptis nėra tikslo. Negana to, susisiekt sunku, į klausimus email neatsako iš vis, per facebook atsako į pasitinktus klausimus bet ne visus, nors perskaito
Niekaip negaliu užsakyti prekių. Bandžiau keletą kartų, niekaip. Nepriima mano e-pašto. Būtų juokinga, jeigu nebūtų liūdna.
Laba diena, kodel as negaliu apsipirkti internetineje parduotuveja, viska suvedu ir pasirenku savo banka, ir ismeta, jus pasirinkote apmokejima elektroninia bankininkyste.Kitam zynksnije busite nukreiptas i bankas Taip tesesi keleta dienu ir nezinau kada normalei pradesiu apsipirkineti.Taspats ir su kompiuteriu.
Atėjus į fizine parduotuve buvau neaptarnauta, nors buvo paskambinta ir pasiklausta ar priims be GP būvo pasakyta jog priims ir šiaip 15min trumpajam kontaktui palei įstatymus privalo priimti. Niekam nerekomenduosiu šios parduotuvės. Blogiausi įvertinimai
Pledas, Megztinis "Huggle, nepavadinsi pledu, nes mano ūgis 1, 63 tai man kaip džemperis jai stambesnis tai bus kaip megztinis neverta 20€ moket
Preke gauta greitai. Užsisakiau iš čia pirmą kartą, preke gauta suskylusi, nes visiškai ne apsaugota ir ne paruošta siuntimui, kaip reikėtu, kad klientą pasiektų ne sudužusi..
Pirkau pas juos ausines. Pradėjus naudotis išaiškėjo, kad jos nekorektiškai veikia. Nuvykus į parduotuvę ir paaiškinus situaciją - grąžino pinigus. Ateityje ir toliau žadu pirkti iš jų. Sėkmės jiems.
Saulius iš Zarasų.
Rasa 2021-02-19 09:43:40
Prašau pranešti adresą, kuriuo reikia sugrąžinti pristatytas nekokybiškas (neveikiančias pagal paskirtį) prekes. už 2 pulsoksimetrus-oksimetrus ir jų pristatymą apmokėjau 22, 97 išankstinę sąskaitą -faktūrą PRO202102045 2021-02-04. Nekokybiškas prekes gavau 2021-02-09. prašau sugrąžinti už nekokybiškas prekes sumokėtus pinigus.
Kreipkitės į įmonę ir viską greitai išspręs, o ne čia rašinėkite.
Sveiki! Galėtumėte pasistengti tvarkingiau supakuoti prekes, o ne sumesti į dėžę palaidas užsakytas prekes, kurias paskui reikia susirinkti.
Sulauzytas junktukas
Jolanta Pukeliene
2021-04-15 16:54:34 IP 2g44b9j4
Sveiki, viskas super, greita kokybiska, papildomai paprasiau, kad idetu kitos spalvos, taip ir padare, paprasiau, kad kuo skubiau issiustu, taip ir padare, vnz Aciu komandai :) Geru darbu, taip ir toliau !!!
Laima sabakoniene
2021-03-31 15:29:33 IP 2juc7f15
Užsisakiau ausines, vietoj jų atėjo mikrofonas, dar užsisakiau silikonini telefono laikiklį, tai jo iš vis negavau, bet už jį sumokėjau
Viskas super, nusiskundimų neturiu, perku nebe pirmą kartą, į žinutes atsako maloniai, greitai, viską konkrečiai paaiškina. Kainos atitinka prekes, likau patenkinta pirktomis prekėmis ir greitu aptarnavimu, tad manau dar ne kartą užsuksiu apsipirkt. Labai Jums ačiū.
Labai nusivyliau, ir nuliudinau sendien dukryte. uzsakem paspirtuka, raso rankenos auksti, nors tas aukstis gaunasi viso paspirtuko ir aprasyme buvo parasyta apkrova 40kg, ant paspirtuko dezes 20kg.... deje jis mums labai mazas.... daugiau niekada nepirksiu.....
Užsakiau Trenk.lt parduotuvėje pH matuoklį. Po to perskaičiau žemiau esančius atsiliepimus apie prekes ir kiek sunerimau... Pristatė greitai. Išpakavau, sukalibravau - veikia puikiai! Ir kaina nedidelė.
Pirkau 4 daiktus, visus gavau greitai ir be nesklandumu.
Labai patenkinta ir prekėmis ir labai greitų aptarnavimų
Pirkau pilkas kameras - gavau juodas, viena LED lemputė neveikė. Kaina buvo maža, tačiau kokybė atitiko kainą.
Ačiū už operatyvumą.
Prekių kokybė tokia, kaip ir tikėjausi. Viskas gerai.
Sėkmingų sandorių ir ateityje!
Per Kalėdas buvo užsakytos du vienetai belaidžių ausinių vienas gavom neveikiančias, nešvariu dėklu ir subraižytas, kitos neišsijungia. Antrą kartą kai užsakėm veikia tik viena pusė. Už tokią kokybę neverta mokėti 20€.
Užsisakiau Kalėdų dovanas : temperatūros matuoklį bei karaoke mikrofoną vaikui. Neveikė abu. Ačiū už sugadintą staigmeną vaikui. Nesiūlau net prasidėti.
Užsakiau vaikui žaislą. Veikė iki pirmo pakrovimo. Labai gaila, nes vaikui labai patiko. Tinkamas tik išmesti.
Užsisakiau prieš 5 dienas, tikejausi Kalėdoms, parašyta, kad išsiuntė, bet deja.... Neverta su jais prasidėti. Geriau kreiptis į kitą įmonę.
Esu nusivylusi, uzsakiau senai, dar vis laukiu, iki Kalėdų jneatejo, nes buvo dovana, labai nuvylė, nerekomenduoju.
Prekes jau gavau. Dėkojų už Jūsų operatyvumą. Gražių švenčių :)
Pirkau pirmą ir paskutinį kartą, užsakytas veidrodis su led apšvietimu atėjo neveikiantis.
Arminas Gudžinskas
2020-12-21 22:32:38 IP 19uaich5
Ka tik pasiėmiau prekes iš paštomato, nesitikėjau tokio greito pristatymo per šventes. Prekes tiko ir patiko. Saugių švenčių, bei sėkmingų kitų metų Jūsų komandai.
Siaubas. Užsisakiau Kalėdoms dovana klaviatūros kilimėli, atvažiavo siaubingai supakuotas, visas suplušęs atsiliepęs. Bandžiau tartis kad kaip nors spėti iki švenčių naują išsiųsti, tai likau d******s vietoje, net nebandė tartis. Nepatariu niekam.
Blogai. Hokkairo visiskai neveikiantys. Vienas nesuveike, antras... kitus du iskart i siuksliu kibira, ar dar pavargti?
Uzsisakant preke nurodziau klaidinga tel. Nr. Negavus prekes susisiekiau su trenk administracija, pranese, kad siunta gryzo atgal nes nebuvo atsiimta per 7dienas. Paprasius issiusti is naujo mielai atsiunte, net nezinau kaip ta siuntima antra karta apmoketi ka mielai padaryciau.
Aciu uz greita komunikacija!
Vilma Marozienė 2020-10-21 17:33:20
Viską pristato labai greitai. Dėl prekių grąžinimo ir apkeitimo taip pat nesispyrioja kas džiugina klientą. Malonu naudotis firmos paslaugomis kuri gerbia klientą. Ačiū už smagias prekes ir sėkmingos prekybos.
Galbūt turit gražinimo formą WORD formatu? nes man neprisegė

"Adampolis Rental": vis daugiau verslų supranta, kad technikos nuoma verta didelio dėmesio 09-28 07:52
Nuo mažiausio, į vonios kambarį įvažiuoti galinčio ekskavatoriaus, iki teleskopinių rotacinių krautuvų ir 3D įrangos planiravimo darbams. Specialiosios technikos nuomos bendrovės "Adampolis...
Kodėl finansiniams investuotojams turėtų rūpėti jų portfelio įmonių antikonkurencinis elgesys? 09-27 22:42
Atitiktis konkurencijos teisei sparčiai plečia ribas ir vis giliau skverbiasi į finansų sektorių. Vienas didžiausių pokyčių, į kurį turėtų atkreipti dėmesį visi finansiniai investuotojai, – jau...
Kviečia pirmasis "Foreign Investors Annual Summit 2022": kaip stiprinti Lietuvos investicinį patrauklumą? 09-27 22:33
Nors Lietuva išlieka svarbia strategine vieta investuoti tarptautinėms įmonėms, tačiau neramiais laikais svarbu ne tik išlaikyti, bet ir didinti investicinio klimato bei verslo aplinkos...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

FedEx 144,95 +1,43%
Colgate-Palmolive 72,58 -3,23%