Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Trenk.lt, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Trenk.lt

Atsiliepimai apie Trenk.lt, MB

Trenk.lt elektroninė parduotuvė

Platus prekių asortimentas!
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Trenk.lt, MB

Niekaip negaliu užsakyti prekių. Bandžiau keletą kartų, niekaip. Nepriima mano e-pašto. Būtų juokinga, jeigu nebūtų liūdna.
Laba diena, kodel as negaliu apsipirkti internetineje parduotuveja, viska suvedu ir pasirenku savo banka, ir ismeta, jus pasirinkote apmokejima elektroninia bankininkyste.Kitam zynksnije busite nukreiptas i bankas Taip tesesi keleta dienu ir nezinau kada normalei pradesiu apsipirkineti.Taspats ir su kompiuteriu.
Atėjus į fizine parduotuve buvau neaptarnauta, nors buvo paskambinta ir pasiklausta ar priims be GP būvo pasakyta jog priims ir šiaip 15min trumpajam kontaktui palei įstatymus privalo priimti. Niekam nerekomenduosiu šios parduotuvės. Blogiausi įvertinimai
Pledas, Megztinis "Huggle, nepavadinsi pledu, nes mano ūgis 1, 63 tai man kaip džemperis jai stambesnis tai bus kaip megztinis neverta 20€ moket
Preke gauta greitai. Užsisakiau iš čia pirmą kartą, preke gauta suskylusi, nes visiškai ne apsaugota ir ne paruošta siuntimui, kaip reikėtu, kad klientą pasiektų ne sudužusi..
Pirkau pas juos ausines. Pradėjus naudotis išaiškėjo, kad jos nekorektiškai veikia. Nuvykus į parduotuvę ir paaiškinus situaciją - grąžino pinigus. Ateityje ir toliau žadu pirkti iš jų. Sėkmės jiems.
Saulius iš Zarasų.
Rasa 2021-02-19 09:43:40
Prašau pranešti adresą, kuriuo reikia sugrąžinti pristatytas nekokybiškas (neveikiančias pagal paskirtį) prekes. už 2 pulsoksimetrus-oksimetrus ir jų pristatymą apmokėjau 22, 97 išankstinę sąskaitą -faktūrą PRO202102045 2021-02-04. Nekokybiškas prekes gavau 2021-02-09. prašau sugrąžinti už nekokybiškas prekes sumokėtus pinigus.
Kreipkitės į įmonę ir viską greitai išspręs, o ne čia rašinėkite.
Sveiki! Galėtumėte pasistengti tvarkingiau supakuoti prekes, o ne sumesti į dėžę palaidas užsakytas prekes, kurias paskui reikia susirinkti.
Sulauzytas junktukas
Jolanta Pukeliene
2021-04-15 16:54:34 IP 2g44b9j4
Sveiki, viskas super, greita kokybiska, papildomai paprasiau, kad idetu kitos spalvos, taip ir padare, paprasiau, kad kuo skubiau issiustu, taip ir padare, vnz Aciu komandai :) Geru darbu, taip ir toliau !!!
Laima sabakoniene
2021-03-31 15:29:33 IP 2juc7f15
Užsisakiau ausines, vietoj jų atėjo mikrofonas, dar užsisakiau silikonini telefono laikiklį, tai jo iš vis negavau, bet už jį sumokėjau
Viskas super, nusiskundimų neturiu, perku nebe pirmą kartą, į žinutes atsako maloniai, greitai, viską konkrečiai paaiškina. Kainos atitinka prekes, likau patenkinta pirktomis prekėmis ir greitu aptarnavimu, tad manau dar ne kartą užsuksiu apsipirkt. Labai Jums ačiū.
Labai nusivyliau, ir nuliudinau sendien dukryte. uzsakem paspirtuka, raso rankenos auksti, nors tas aukstis gaunasi viso paspirtuko ir aprasyme buvo parasyta apkrova 40kg, ant paspirtuko dezes 20kg.... deje jis mums labai mazas.... daugiau niekada nepirksiu.....
Užsakiau Trenk.lt parduotuvėje pH matuoklį. Po to perskaičiau žemiau esančius atsiliepimus apie prekes ir kiek sunerimau... Pristatė greitai. Išpakavau, sukalibravau - veikia puikiai! Ir kaina nedidelė.
Pirkau 4 daiktus, visus gavau greitai ir be nesklandumu.
Labai patenkinta ir prekėmis ir labai greitų aptarnavimų
Pirkau pilkas kameras - gavau juodas, viena LED lemputė neveikė. Kaina buvo maža, tačiau kokybė atitiko kainą.
Ačiū už operatyvumą.
Prekių kokybė tokia, kaip ir tikėjausi. Viskas gerai.
Sėkmingų sandorių ir ateityje!
Per Kalėdas buvo užsakytos du vienetai belaidžių ausinių vienas gavom neveikiančias, nešvariu dėklu ir subraižytas, kitos neišsijungia. Antrą kartą kai užsakėm veikia tik viena pusė. Už tokią kokybę neverta mokėti 20€.
Užsisakiau Kalėdų dovanas : temperatūros matuoklį bei karaoke mikrofoną vaikui. Neveikė abu. Ačiū už sugadintą staigmeną vaikui. Nesiūlau net prasidėti.
Užsakiau vaikui žaislą. Veikė iki pirmo pakrovimo. Labai gaila, nes vaikui labai patiko. Tinkamas tik išmesti.
Užsisakiau prieš 5 dienas, tikejausi Kalėdoms, parašyta, kad išsiuntė, bet deja.... Neverta su jais prasidėti. Geriau kreiptis į kitą įmonę.
Esu nusivylusi, uzsakiau senai, dar vis laukiu, iki Kalėdų jneatejo, nes buvo dovana, labai nuvylė, nerekomenduoju.
Prekes jau gavau. Dėkojų už Jūsų operatyvumą. Gražių švenčių :)
Pirkau pirmą ir paskutinį kartą, užsakytas veidrodis su led apšvietimu atėjo neveikiantis.
Arminas Gudžinskas
2020-12-21 22:32:38 IP 19uaich5
Ka tik pasiėmiau prekes iš paštomato, nesitikėjau tokio greito pristatymo per šventes. Prekes tiko ir patiko. Saugių švenčių, bei sėkmingų kitų metų Jūsų komandai.
Siaubas. Užsisakiau Kalėdoms dovana klaviatūros kilimėli, atvažiavo siaubingai supakuotas, visas suplušęs atsiliepęs. Bandžiau tartis kad kaip nors spėti iki švenčių naują išsiųsti, tai likau d******s vietoje, net nebandė tartis. Nepatariu niekam.
Blogai. Hokkairo visiskai neveikiantys. Vienas nesuveike, antras... kitus du iskart i siuksliu kibira, ar dar pavargti?
Uzsisakant preke nurodziau klaidinga tel. Nr. Negavus prekes susisiekiau su trenk administracija, pranese, kad siunta gryzo atgal nes nebuvo atsiimta per 7dienas. Paprasius issiusti is naujo mielai atsiunte, net nezinau kaip ta siuntima antra karta apmoketi ka mielai padaryciau.
Aciu uz greita komunikacija!
Vilma Marozienė 2020-10-21 17:33:20
Viską pristato labai greitai. Dėl prekių grąžinimo ir apkeitimo taip pat nesispyrioja kas džiugina klientą. Malonu naudotis firmos paslaugomis kuri gerbia klientą. Ačiū už smagias prekes ir sėkmingos prekybos.
Galbūt turit gražinimo formą WORD formatu? nes man neprisegė
Pirkau pirma ir paskutini. Pirkau dulkiu sutraukeja manikiurui.... pasirodo neveikiantis.... tai taisykloje pasijuoke. Kad laidai viduj nukrite.... prilitavo tada pradejo veikt. Gryni anegdotai... pirk preke ir dar i taisykla nešt kad laidus prilituotu nukritusius....
Praeità savaite užsisakiau led šviečiančią lempą. Gavau greitai. Viskas puikiai veikia. Labai patenkinta esu ir labai rekomenduoju.
Tai pačios geriausios kainos palyginti su kitomis internetinėmis parduotuvėmis.
Labai dėkoju už greitą ir kokybišką pristatymą su DPD kurjeriais :)
Vilma Marozienė
2020-10-21 17:33:20 IP 4k6vh6i9
Pirma kartą pirkau. Bet paskutini.

Pirkau mesmale, tai jinai nenaudojama. Sietelis padarytas kreivai. Peiliukai uzgalasti lygiai taip Pat. Sraigto ivore skudurine susilanksciusi. Ideta net i kiausinio formos skyle.

Tikrai nerekomenduoju niekam jos.

Su nupirktu telefono laikikliu isipjoviau jau ispakuodamas... Tikrai tokio peilio prie telefono nesiruosiu klijuot. Taigi irgi i siuksline.

Kainos pigios. Bet geriau jau saldainiu uz juos nusipirkt
Užsisakiau prekes kelis kartus, prekes gavau greitai. Kokybė tokia, kurios ir galima tikėtis iš tokio gamintojo ir už tokią kainą. Tačiau nuvylė požiūris į klientą. Vienos prekės buvo užsakyti 2 vnt., gavau tik vieną. Į kelias pretenzijas el.paštu 0 reakcijos. Nors prekės piniginė vertė nedidelė, visgi norėtųsi bent banalaus "sorry".
"Saulės gimnazija" Jurgita
2020-09-04 16:26:16 IP 2fbau3fj
Pristatė labai reikiamus veido skydelius greičiau už kitus tiekėjus. Skydelių kokybė labai gera. Ačiū, kad išgelbėjote labai sunkiu momentu.
Prekių pakuotės netinkamos, siuntimo metu sugadinamos, kokybė apgailėtina. Blogos kokybės prekes atsisako pakeisti geromis. Siūlo užsisakyti iš naujo. Tikra tiesa, kad „užsisakant prekes internetu absurdiškai bandoma išsukti daugiau pinigų, pasirinkus prekę už 3, 99eur (3, 30 be mokesčių) ir mokant 2, 00eur už atsiuntimą, rašoma, kad privalu išsirinkti prekių kurios kainuoja bent 3, 99 (be mokesčių) kitaip neleidžia užsisakyti.“ Konsultantė į žinutes atsakinėja kaip autoatsakiklis. Būkit atsargūs pirkdami šioje parduotuvėje.
Prekės nors ir pigios, bet labai prastos kokybės. Užsisakiau pirmą kartą, bet ir paskutinį...
Matosi, kad visi niekučiai ir kitos prekės kiniškos ir net nepatikrintos. Pakuotės baisios, nors aišku, svarbu prekė...
Pirkau vaikui keletą smulkmenų jos irgi nuvylė, nes keliavo tiesiai į šiukšlių dėžę.
Internetu pirkti nerekomenduoju, geriau prieš perkant apsilankyti fizinėje parduotuvėje manau. Ten bent jau pats galėsi įvertinti prekę ir nuspręsti pirkti ją ar ne.
Dažnai uzsakyneju, prekės ateina po 2 dienu, esu labai patenkinta. Ačiū jums. O kam nepatinka, tai rinkitės kur brangiau.
Janina 2020-07-28 14:36:05
Ne pirma karta perku, dar nebuvau nusivylusi, greitas pristatymas, viena karta priveliau klaidu uzsakiau vienodas prekes skirtingais adresais, ta pacia diena parasiau paprasiau vienu adresu atsaukti, greitai suregavo, buvo atsauktas, biskiuka si karta nusivyliau, gal ir smulkme, uzsisakiau led lempas, nebuvo varsteliu, kaip ir savo pritaikem, bet jai moki pinigus norisi kad viskas butu, siaip skundu neturiu.
As taip pat daaznai perku is sios firmos. Visko pasitaiko bet visada viska isprendzia. O siaip kainos ir pristatymo laikas tenkina.
Uzsisakem veiksmo kamera uz 30€, akumuliatorius nelaiko visiskai nei 5min, ar ant 4k ar12, 16m vaizdo kokybe ta pati, toks vaizdas, kad preke atsiunte naudota, nes pakuote isdraskyta, Nerekomenduojam is ten pirkti jokios technikos, nes pinigus ismesit kaip i bala, o kamera paskutinis s----, ir dar naudota, vienu zodziu a*******i
Janina 2020-07-30 11:26:57
nemoku nufotkinti parodyciau, tokia melyna pailga dezute ant jos parasyta LED raudona spalva, apacioje Purification fixture, GREEN,
aisku, nes as vakar irgi uzsisakiau led sviesas, tai galvojau tos pacios, bet ne
karolina 2020-07-29 23:17:10
o kokias led sviesas pirkot?
Janina 2020-07-28 14:36:05
o kokias led sviesas pirkot?
Aciu prekes gavau, aciu uz greita aptarnavima ir pristatyma.sekmes darbuose☺
Noreciau padekoti, kad paprasius pristate prekes i Belgija. Prekes siandien gavau. Grizus i Lietuva pirksiu dar :)
Siaubingos prekes, niekam nerekomeduoju ten pirkti

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Ukraina reikalauja objektyviai išnagrinėti Lietuvos prašymu Graikijoje suimto A. Radkevičiaus bylą 10-21 20:59
Graikijoje sulaikytas Sausio 13-osios byloje nuteistas Ukrainos pilietis Aleksandras Radkevičius yra Ukrainos karo su Rusijos remiamais separatistais veteranas, rodo BNS ketvirtadienį iš...
JAV medikai žmogui laikinai sėkmingai prijungė kiaulės inkstą
JAV medikai žmogui laikinai sėkmingai prijungė kiaulės inkstą 10-21 20:48
JAV medikų komandai pavyko laikinai prijungti kiaulės inkstą žmogui, o operacijai vadovavęs medikas šį istorinį įvykį pavadino "potencialiu stebuklu".

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

McDonald's 239,72 -1,26%
Moody's 371,94 -1,85%