Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Trenk.lt, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Trenk.lt

Atsiliepimai apie Trenk.lt, MB

Trenk.lt elektroninė parduotuvė

Platus prekių asortimentas!
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Trenk.lt, MB

Vilma Marozienė
2020-10-21 17:33:20 IP 4k6vh6i9
Viską pristato labai greitai. Dėl prekių grąžinimo ir apkeitimo taip pat nesispyrioja kas džiugina klientą. Malonu naudotis firmos paslaugomis kuri gerbia klientą. Ačiū už smagias prekes ir sėkmingos prekybos.
Pirma kartą pirkau. Bet paskutini.

Pirkau mesmale, tai jinai nenaudojama. Sietelis padarytas kreivai. Peiliukai uzgalasti lygiai taip Pat. Sraigto ivore skudurine susilanksciusi. Ideta net i kiausinio formos skyle.

Tikrai nerekomenduoju niekam jos.

Su nupirktu telefono laikikliu isipjoviau jau ispakuodamas... Tikrai tokio peilio prie telefono nesiruosiu klijuot. Taigi irgi i siuksline.

Kainos pigios. Bet geriau jau saldainiu uz juos nusipirkt
Užsisakiau prekes kelis kartus, prekes gavau greitai. Kokybė tokia, kurios ir galima tikėtis iš tokio gamintojo ir už tokią kainą. Tačiau nuvylė požiūris į klientą. Vienos prekės buvo užsakyti 2 vnt., gavau tik vieną. Į kelias pretenzijas el.paštu 0 reakcijos. Nors prekės piniginė vertė nedidelė, visgi norėtųsi bent banalaus "sorry".
"Saulės gimnazija" Jurgita
2020-09-04 16:26:16 IP 2fbau3fj
Pristatė labai reikiamus veido skydelius greičiau už kitus tiekėjus. Skydelių kokybė labai gera. Ačiū, kad išgelbėjote labai sunkiu momentu.
Prekių pakuotės netinkamos, siuntimo metu sugadinamos, kokybė apgailėtina. Blogos kokybės prekes atsisako pakeisti geromis. Siūlo užsisakyti iš naujo. Tikra tiesa, kad „užsisakant prekes internetu absurdiškai bandoma išsukti daugiau pinigų, pasirinkus prekę už 3, 99eur (3, 30 be mokesčių) ir mokant 2, 00eur už atsiuntimą, rašoma, kad privalu išsirinkti prekių kurios kainuoja bent 3, 99 (be mokesčių) kitaip neleidžia užsisakyti.“ Konsultantė į žinutes atsakinėja kaip autoatsakiklis. Būkit atsargūs pirkdami šioje parduotuvėje.
Prekės nors ir pigios, bet labai prastos kokybės. Užsisakiau pirmą kartą, bet ir paskutinį...
Matosi, kad visi niekučiai ir kitos prekės kiniškos ir net nepatikrintos. Pakuotės baisios, nors aišku, svarbu prekė...
Pirkau vaikui keletą smulkmenų jos irgi nuvylė, nes keliavo tiesiai į šiukšlių dėžę.
Internetu pirkti nerekomenduoju, geriau prieš perkant apsilankyti fizinėje parduotuvėje manau. Ten bent jau pats galėsi įvertinti prekę ir nuspręsti pirkti ją ar ne.
Dažnai uzsakyneju, prekės ateina po 2 dienu, esu labai patenkinta. Ačiū jums. O kam nepatinka, tai rinkitės kur brangiau.
Janina 2020-07-28 14:36:05
Ne pirma karta perku, dar nebuvau nusivylusi, greitas pristatymas, viena karta priveliau klaidu uzsakiau vienodas prekes skirtingais adresais, ta pacia diena parasiau paprasiau vienu adresu atsaukti, greitai suregavo, buvo atsauktas, biskiuka si karta nusivyliau, gal ir smulkme, uzsisakiau led lempas, nebuvo varsteliu, kaip ir savo pritaikem, bet jai moki pinigus norisi kad viskas butu, siaip skundu neturiu.
As taip pat daaznai perku is sios firmos. Visko pasitaiko bet visada viska isprendzia. O siaip kainos ir pristatymo laikas tenkina.
Uzsisakem veiksmo kamera uz 30€, akumuliatorius nelaiko visiskai nei 5min, ar ant 4k ar12, 16m vaizdo kokybe ta pati, toks vaizdas, kad preke atsiunte naudota, nes pakuote isdraskyta, Nerekomenduojam is ten pirkti jokios technikos, nes pinigus ismesit kaip i bala, o kamera paskutinis s----, ir dar naudota, vienu zodziu a*******i
Janina 2020-07-30 11:26:57
nemoku nufotkinti parodyciau, tokia melyna pailga dezute ant jos parasyta LED raudona spalva, apacioje Purification fixture, GREEN,
aisku, nes as vakar irgi uzsisakiau led sviesas, tai galvojau tos pacios, bet ne
karolina 2020-07-29 23:17:10
o kokias led sviesas pirkot?
Janina 2020-07-28 14:36:05
o kokias led sviesas pirkot?
Aciu prekes gavau, aciu uz greita aptarnavima ir pristatyma.sekmes darbuose☺
Noreciau padekoti, kad paprasius pristate prekes i Belgija. Prekes siandien gavau. Grizus i Lietuva pirksiu dar :)
Siaubingos prekes, niekam nerekomeduoju ten pirkti
Raso pristatymss 2\3 darbo dienos, bet siunčia visa savaite, negana to issiuncia vos ne po savaitės, klaidinga pristatymo informaciją tai tada ir rasykit 7/8d.d
Prekę atsiuntė per 2d. Esu labai patenkintas.
Labai geri skiepijimo sekatoriai visiems rekomenduoju. Pristatymas buvo greitas ir sklandus. Gaila tik, kad nepriimą užsakymų telefonu.
Rasa Linauskiene
2020-03-20 12:52:53 IP 2be6csus
Nusipirkau tris augalu auginimo lempas, kuriu galia 30 procentu mazesne nei deklaruojama, nera instrukcijos lietuviu kalba, konsultante nemandagiai atrasineja i gmail.
Regimantas cekas
2020-02-18 11:40:29 IP 2g5vbr0a
Super.esu patenkintas viska kaiku ir greitai pristato.vakar uzsakiau sendien gavau.kokybe gera
Pirkau rukyklai termometra atsiunte o daviklis buvo isimtas.
Labai greitai atsiuntė prekę, per mažiau negu parą laiko, labai džiugu, Šaunuoliai!
Pirkau jau kokius 8 kartus viskas buvo ok, pristatymas greitas, viskas veikia, kaip priklauso. Su broku susidurti neteko, tadel apie tai nieko daugiau pasakyti negaliu.
Preke uzsakiau prieš porą mėnesių ir jokiu žinių. Aferitai
Greitas pristatymas. Puikios prekės už puikią kainą!
Gavau viską, viskas puikiai :) pirksiu dar ne sykį :)
Dziaugiuosi greitai gavusi preke.daznai perku internetinese parduotuvese, bet nei is vienos negavau taip greit prekes nuo uzsakymo praejo tik para laiko.pirkau pirma karta sioje el.parduotuveje ir tikrai ne paskutini
Užsisakau jau ne pirmą kartą, ir tikrai ne paskutinį, visada išgelbėja mane su dovanomis paskutinę minutę. Pristatymo greitis tiesiog žaibiškas, linkių jums klestėti.
Tobulas Borniak rukyklų atstovas Lietuvoje. Visi reikiami priedai ir pjuvenos pristatomi akimirksniu. Įmonė tikrai puikiai dirba savo darbą.
Užsisakant prekes internetu absurdiškai bandoma išsukti daugiau pinigų, pasirinkus prekę už 3, 99eur (3, 30 be mokesčių) ir mokant 2, 00eur už atsiuntimą, rašoma, kad privalau išsirinkti prekių kurios kainuoja bent 3, 99 (be mokesčių) kitaip man neleidžia užsisakyti. Nežinau net ką ir pasakyti, tik Lietuvoje toks juoką keliantis absurdas, klientas užeina į internetinę parduotuvę, išsirenką tavo prekę ir yra pasiryžęs tau mokėti pinigus, tu jam statai salygas, kad jis negali tau tiek mažai mokėti. neturiu žodžių žinokit :))
Puikiai dirbanti įmonė. Užsakėme rūkykla ir priedus, sekančią dieną po apmokėjimo DPD viską tvarkingai pristatė į nurodytą vietą.
Dėkojame ir sekmės versle.
Sveiki gavau neveikiančia pasiklausimo blake
Istačius kortele nera rysio.visa laika nepasekiamas.
Pinigus atgauti nepavyko.ne ipakavimo dežute buvo išmesta.
Be jos prekes nera keičiamos ir gražinamos.
Nors buvo kreiptasi ta pačia diena.
Norėčiau padėkoti už operatyvų ir greitą pristatymą į Vilnių. Gavau prekę kitą dieną po užsakymo. Ačiū trenk.lt komandai. Ateityje pirksiu dar ir rekomenduosiu draugams. Sėkmės.
Labai norėčiau padėkoti už operatyvų ir greitą pristatymą į Alytų. Pristatė 3d pieštuką greičiau nei per parą ir taip išgelbėjo su dovana anūkui. Anūkas visą vakarą negali atsidžiaugti dovana. Visiems rekomenduoju ir dėkoju trenk.lt komandai.
Niekada nebepirksiu. Apgavo. Suklydau vesdamas numeri, ir tai bandziau susisiekti su jais, , el pastu, Facebook, telefonu, niekur atsakymo. Preke atvyko I pastomata., o pasiekti prekes neimanoma. Tai parduotuve atgavo savo prekes kurias pirkau ir pinigus gavo mano. :)
Nusivyliau sita parduotuve, pirkau svarstykles kurioms buvo nuluzusios 3 kojeles is 4.Parasiau i elektronini pasta kad noriu grazinimo formos, tai atsiunte grazinimo forma ir daugiau nebeatraso.Daugiau niekada nebepirkciau is sitos parduotuves.
Teko nusivilti šia įmone ir man. Gavau siuntą tačiau iš 13 prekių gavau 12. Pradžioje bandžiau susisiekti telefonu, tačiau nukreipė rašyti žinutę jų tinklapyje. Dėja, rašiau 3 kartus, bet negavau jokio atsakymo. Nors suma ir nedidelė (16.99e), bet kodėl turėčiau dovanoti pinigus įmonei, kuriai nerūpi jos klientai. Esu labai nusivylęs, nepatarčiau turėti reikalų su šiais A********S.
Atsiliepimai tik teigiami. Pirmąkart atsiuntė neveikiančią prekę. Susisiekus el.p., prekė buvo sugrąžinta. Per tris dienas gavau siuntą su veikiančia preke ir maloniomis smulkmenomis. Kolektyvas dirba tvarkingai, sąžiningai, operatyviai.Pirksiu pas juos pati, rekomanduosiu pažįstamiems.
Tik neigiamas.Pirkau vaizdo registratoriu, atsiunte neveikiancio, padareme grazinima atsiunte toki kuris veike 14 km.Ar cia normalu, dabar prasome pinigu grazinimo nes nera tiek laiko su jais zaistis lakstyt i pastomatus.Negrazins taip pat kreipsimes i vartotoju teises
Nu pasitaiko kaip ko brokuoto bet kaipmaza kaina tai net neapsimoka nieko rasyt nes islaidos virsis prekes kaina, bet siaip normali parduotuve pagalkainas lietuvos internetinese parduotuvese nieko panasaus nenusipirksi du ar net tris kartus pigiau viska perku ir ateity pirksiu jei kas ir pro retapasitaiko brokuotas tai atperkakitos prekes o siaip pristatymas greitas tad viskas su jais tvarkoi.
Pirkome darzelio grupei nemaza kieki prisukamu avyciu ir gavome trecdali visos aviu bandos be koju arba be ratuku. Toks jausmas, kad net nepradare dezes pries issiusdami. Daugiau nerizikuociau kazka pirkti.
Gaila, bet teko ir man nusivilti... pirkau dvi girliandas varvekliai po 200led.lauko, švenčių diena viena girlianda perdege, taip ir liko sugadintas šventinis laikotarpis, mokejom nepigiai. Tikrai daugiau jokių pirkiniu iš šios parduotuvės
Pirkau nauja gavau tokia prekę. Naudota, mėginta remontuoti, neveikianti. Dabar pildau blankas, nes telefonu bendrauja vangiai, kol kas nepavyksta nieko susitarti
Viskas super! Prekes gavau nuoširdžiai džiaugiuosi ir tesiu apsipirkima pas jus;)
Pirkau akių masažuoklį ir daug kitų smulkių prekių, likau patenkinta. Labai smagu, kad daugeliui pirktu prekių suteikia lietuviška instrukcija. Rekomenduoju parduotuvę kitiems.
Pirkau internetu išmąnūjį laikrodį vežėjas omniva, prekę pasiėmiau vos gavęs sms atsiėmiau, sakau pradžiuginsiu sūnų, nusivyliau pats, baterija išsipūtus, brokas, paskambinus neva rašyk, taigi aišku, kad bus daug atsirašinėjimų o nauda, kaip supratau nulinė.Daugiau iš trenk.lt jokių pirkinių
Puiki parduotuvė visada pasiūlanti įdomių prekių už patrauklia kainą.
Nuas tai daug perku pasjuos tai viena karta ne toki bateriju krovikli buvo atsiunte bet veliau atsiunte koki reikia ir siaip visai nieko gal ir padaro kokiu kada klaidu bet kas nedirba tas neklysta siaip vertinu teigiamai ir visai idomi pigiu prekiu parduotuve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prieš pirmą kartą pirkdamas prekes šioje svetainėje, pasiskaičiau atsiliepimus. Dauguma atsiliepimų neigiami. Mano atveju, galiu atsiliepti tik teigiamai. Pirkau 20 vnt įvairių smulkmenų. Prekes gavau tokias, ką buvau užsisakęs. Visos veikiančios. Prekes užsakiau sekmadienį, pristatė antradienį. Pigiai, greitai ir kokybiškai! Ačiū JUMS.

LLRA-KŠS teismui skundžia Panerių-Grigiškių apygardos rezultatus
LLRA-KŠS teismui skundžia Panerių-Grigiškių apygardos rezultatus 10-21 17:49
Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) trečiadienį pranešė Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui pateikusi skundą, kuriuo prašoma pripažinti negaliojančiais...
"Orlen Lietuva": 3 darbuotojai susirgo, 6 – saviizoliacijoje
"Orlen Lietuva": 3 darbuotojai susirgo, 6 – saviizoliacijoje 10-21 17:23
Mažeikių naftos perdirbimo bendrovėje AB "Orlen Lietuva" trims darbuotojams patvirtinus užsikrėtimą COVID-19, iš viso 6 bendrovės darbuotojai yra saviizoliacijoje, kadangi turėjo tiesioginį...
Vilniaus naktinis aljansas dėl naujų ribojimų svarsto kreiptis į teismą
Vilniaus naktinis aljansas dėl naujų ribojimų svarsto kreiptis į teismą 10-21 17:15
Vyriausybei trečiadienį nutarus restoranų, barų ir naktinių klubų darbą nuo kitos savaitės apriboti iki vidurnakčio, sostinės naktinio pasilinksminimo vietoms atstovaujantis Vilniaus naktinis...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

IBM 117,37 -6,49%

Auksas 1968,63 +6,61%