Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TravelOnline Baltics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę TravelOnline Baltics

Atsiliepimai apie TravelOnline Baltics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie TravelOnline Baltics, UAB

Mūsų šeima jau daugelį metų naudojasi Toptravel agentūros, Klaipėda, Janonio g. paslaugomis (6 metai tikrai). Kiekvienais metais įsigyjame poilsines keliones šeimai, taip pat ir darbo komandiruočių lėktuvo, keltų, pervežimo bilietus mano minėtoje agentūroje.Nesiblaškome kitur, nes ten dirbantys kelionių konsultantai Lina, Živilė visada pasiūlys greitą ir optimaliausią kelionės variantą atitinkantį mūsų poreikius.Paskambinus pasitarti dėl kelionės maloniai ir profesionaliai suteiks informacijos.
Esu dekinga konsultantei Vitalijai, kuri visada maloniai pasiulo keliones, atitinkancias musu poreikius bei lukescius, todel planuojame toliau naudotis jusu paslaugomis keliaujant.
Paskutine kelione buvo organizuota novaturo, mums tikrai labai patiko, nors keliavom i sia sali jau ne pirma karta.
Perkam poilsines keliones is Toptravel, esam labai patenkinti gerais pasiulymais, kainos vienos geriausiu.Atskiras didelis aciu agentei Vitalijai, nuostabus zmogus.Viska paaiskina, pataria, pasiulo geriausius variantus, sutvarko visus dokumentus.Su tokia agentu smagu bendrauti ir rinktis keliones Jusu agenturoje.
Tikimes, kad ir ateityje naudosimes Jusu pasiulymais.
Linkime visam kolektyvui sekmes.
Pagarbiai.
Neringa
Pirkau ne kartą iš Judėk.lt. Viskas puikiai. Maloniai konsultuoja ir paaiškina. Be to ir kainos vienos geriausių.
Keliavome i Kostą Bravą kartu su mama. Kelialapius pirkome per keliones.lt svetainę. Viską laiku atsiuntė ir sutvarkė (check-in) jau buvo padarytas, atsiuntė visą reikalingą informaciją: kokia firma, kur pasitiks ir nuveš iki viešbučio ir atgal. Vienintelis nemalonus niuansas ištikęs kelionėje, tai Eros travel bus vairuotojas, kuris turėjo nuvežti iki viešbučio, nuvežė mus visai į kitą miestą, ekstra atvejui duotas telefono numeris yra beprasmis, nes operatorės nieko nepadėjo, teko skambinti į kelionių agentūrą Lietuvoje, kur mums viską išaiškino ir pagelbėjo. Reikėjo važiuoti taksi iki savo viešbučio ir paimti mokėjimo čekį, grįžus iš kelionės el. būdu užpildėme paraišką, nusiuntėme nuskenuota čekį ir mėnesio bėgyje grąžino pinigus.
Gauti Boarding Pass galima tik iki 24h pries skrydi. Kas cia per kvaila taisykle, jeigu perkant tiesiogiai pvz: is Ryanair galima veliausiai 2h iki skrydzio? Uzpildziau check-in diena pries skrydi, negaliu Boarding Pass atsispauzdint, ir tai man kainuos 70 euru. Niekada gyvenime nesinaudosiu sitos kompanijos paslaugomis ir niekam nepatariu.

Kirtimų ribojimo planai Labanore papiktino privačių miškų savininkus
Kirtimų ribojimo planai Labanore papiktino privačių miškų savininkus 09-18 20:58
Socialiniuose tinkluose kilus triukšmui dėl Labanoro girioje atliekamų kritimų, miškininkai tvirtina, kad tie kirtimai – planuoti ir teisėti. O politikų siūlymai riboti kirtimus regioniniame parke...
"Audi" ir "Mercedes" veržiantis į elektromobilių rinką, BMW laukia 2021 m.
"Audi" ir "Mercedes" veržiantis į elektromobilių rinką, BMW laukia 2021 m. 09-18 20:10
"Mercedes-Benz" ir "Audi" per pastarąsias kelias dienas pristačius serijinei gamybai paruoštus elektromobilius, BMW tvirtina neskubėsianti ir palauksianti naujos kartos technologijų.
Tarp savaitės reklamų – žvilgsnis į būsimą MO muziejų
Tarp savaitės reklamų – žvilgsnis į būsimą MO muziejų 09-18 19:19
Tarp naujausių klipų – reklamos agentūros "New!" darbas būsimajam MO muziejui, augintinių draudimas su "If" (reklamos agentūra "Spark Agency") ir "MG Valdos" projekto "Paupys" estetika ("New!").

Kai susergate, Jūs..

Skoda