Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TRAVELDEALS LT, UAB

Atsiliepimai apie TRAVELDEALS LT, UAB

Makalius

UŽKELIAUK PASAULĮ!
Parašyk savo nuomonę apie TRAVELDEALS LT, UAB

Praeitą savaitę (2019.08.14 - 2019.08.18) pirmą kartą aplankėme nuostabią šalį - Slovakiją. Daug įspūdžių, nuostabių kalnų vaizdų, puikūs mini žygiai Aukštuosiuose Tatruose, malonios naujos pažintys, gerų žmonių aplinka, daug daug juoko ir geros nuotaikos :) Pirmą kartą pasirinkome Makalius organizuojamą kelionę, kurią labai rekomenduoju :) Filmavau labai daug, vėliau jau nebežinojau ką filmuoti, viskas labai gražu, norėjosi viską ir įamžinti, bet daug liko atsiminimuose :) Mūsų kelionė - filmuke: https://www.youtube.com/watch?v=cZwkhLw6WgE
Kelionė į centrinė Kroatiją 2019-08-10 iki 2019-08-18 laikotarpyje:
mūsų šeima norėtų padėkoti už puikiai organizuotą kelionę, labai gerai apgalvotas ekskursijas. Norėtume atskirai padėkoti puikiai vadovei Linai, už įdomius pasakojimus apie šalis, patarimus verta paragauti ar įsigyti, už gerą nuotaiką ir rūpestingumą. Sėkmės ir toliau visai komandai!
Su drauge pasidovanojom kelionę Praha-Viena- Budapeštas. Mums atitiko kainą ir tikrai nenusivylėm. Aplankėm visas vietas, kaip ir buvo numatyta, nors įstrigome metro (dėl šventės Vengrijoje neveikė linijos) gidė Lucija nepasimetė ir numatytą tikslą pasiekėm maršrutiniu autobusu. Su Makaliumi keliauju antrą kartą ir abu kartus esu patenkinta, nes turiu su kuo palyginti, deja, kitų agentūrų nenaudai. Sėkmės Jums, sunkiame jūsų darbe.
Norėtume padėkoti už kelionę į Slovakiją 08.14 - 18.mūsų gidei Marijai ačiū jums labai už jūsų atsidavimą šitam darbui, ir vairuotojų komandai.
Prastas aptarnavimas kažkada pirkau kelionę kažkas buvo ne taip, agentūra net nebendravo. Panašu kad svarbu prastumti kelionę ir darbas kiekybei ne kokybei. Nerekomenduočiau jo kelionių
2019-08-01 11:40:54 IP 2i51fml7
Lina Žudytė 2019-07-28 23:55:35
2019/07/24-2019/07/28 pasidarėme draugei ir sau dovaną ir vykome į Slovakijos Aukštuosius Tatrus. Pradėsiu nuo to, kad visą kelionę mus lydėjo pati nuostabiausia gidė Marija Šimonelienė, kuri nuo pat kelionės pradžios žavėjo mus savo nuoširdumu, atsidavimu šiam darbui ir begale istorijų tiek apie jau ankstesnes patirtis, tiek apie išskirtinius objektus, kuriuos verta aplankyti Slovakijoje, Lenkijoje. Su mielu noru vykčiau į bet kurią kelionę su šia gide. Išskirtinio žavesio žmogus savo istorijomis paliečiantis kiekvieną❤️
Visos kelionės metu aplankėme labai daug lankytinų vietų, tokias kaip: stalaktitų-stalagmitų urvai kalnuose, termininiai baseinai kalnų papėdėje, Slovakijos garsieji Tatrai
Lina, dėkoju Jums ir Jūsų šauniai kompanijai už atsiliepimą ir tokias puikias nuotraukas! Kelionės mus suartina, priverčia atsidurti netikėtose situacijose ir iš jų pasimokyti, tobulina bei leidžia suprasti, dėl ko vis dėlto yra verta gyventi.
Iki kitų susiitkimų!
2019-08-01 11:34:19 IP 2i51fml7
Agne 2019-07-29 10:29:32
Labai gaila, kad siemet taip prastai renkasi datos i Slovakija, sena svajone. Buvau nusiziurejus rugpjuti, bet visos datos "dingo"...Ziurint i ankstesnio komentaro nuotraukas pasidare labai gaila
Laba diena, p. Agne,
tiesą pasakius, grupės į Slovakiją jau kelerius metus yra vienos populiariausių, todėl vasaros sezono metu išvykimai organizuojami kiekvieną savaitgalį. Nesame atšaukę nė vieno išvykimo. Pavyzdžiui, šį rugpjūtį mūsų išvykimai bus tokie:
Liepos 31 -Rugpjūčio 4;
Rugpjūčio 7-11;
Rugpjūčio 14-18 - išvyksta du autobusai;
Rugpjūčio 21-25 - išvyksta du autobusai.
Taip pat, turime Slovakijos kalnų žygius (skirta tik kalnams, savaitės trukmės) rugpjūčio 24-30, rugsėjo 7-13 (dvi grupės).
Rugpjūčio 21 dienos išvykimui turime likusias 4 vietas. Nė viena kita data jau nebeturime laisvų vietų, autobusai vasaros metu kelionėms į Slovakiją, Stokholmo kruizą, Varšuvą, Prahą bei Prahą-Vieną-Budapeštą užsipildo sparčiausiai, tad jeigu nuspręstumėte keliauti likusiomis datomis rugpjūtį, rugsėjį bei spalį - kviečiu paskubėti ir ilgai negalvoti :)
Ačiū Jums, kad mus prisimenate, apie mus pagalvojate ir patikrinate mūsų kelionių pasiūlymus!
2019-08-01 11:22:14 IP 2i51fml7
Gintaras 2019-08-01 10:52:02
Sveiki, prieš porą metų ieškojau kelionės i Korfu salą Graikijoje.Pradžioje nutariau pasidomėti ką siūlo "visur matomas" Makalius.Pasirinkimas labai skurdus, prastas, nors kainos pasirodė didelės.Teko grįžti pas seną savo draugą Novaturą, kurio pasiūlymu ir pasinaudojau.Kartu ieškant per Novaturą, teko matyti ir Makaliaus pasiūlymus, tik žemesnėm kainom, tad supratau, kad visas "berniuko verslyniko" darbas, paimti kokį pasiūlymą iš kur nors ir užsimesti savo maržą ir dar tą pasiūlymą apkaišioti "patarimais".Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai aš ieškojau kelionės per šį vaikiną.
Laba diena, p. Gintarai,
dėkoju Jums už atsiliepimą - kiekvienas jų padeda mums tobulėti ir verčia pasitempti. Sunku dabar pasakyti ar bandyti užfiksuoti situaciją prieš porą metų. Faktas yra vienas, kad nė viena kelionių organizatorių atstovaujanti įmonė neturi teisės parduoti kelionės brangiau, nei, pavyzdžiui, "Novaturo" pasiūlymuose sistemoje pateikta kaina. Galutinė kelionės kaina sutartyje nėra koreguojama (neįmanoma uždėti antkainio, kaip sakote), ir sutarties kainos keitimas būtų sutarties klastojimas. Visi kelionių pardavėjai, atstovaujantys "Novaturą", tiesiog gauna sutartą komisinį procentinį atlygį nuo kelionės sumos. Tad nėra jokios prasmės, kaip Jūs sakote, "užsimesti", nes galutinis procentinis atlygis pakiltų neįtikėtinai mažai. O vartotojui nėra skirtumo, kur įsigyti kelionę - ar tiesiai iš organizatoriaus, ar per kelionių agentą.
Žinoma, patarimai bei rekomendacijos apie vieną ar kitą kelionę yra Makaliaus pridėtinė vertė, kadangi suprantame, jog vien "pliką" kelionės pasiūlymą įsigijęs keliautojas nebus laimingas. Todėl stengiamės ir rūpinamės savo keliautojais.
Dar kartą dėkoju Jums už atsiliepimą!
Agne 2019-07-29 10:29:32
Grupės renkamos gan dažnai, gidė pataria keliauti rugsėjį, spalį, bus mažiau turistų, medžiai bus rudeniniai ;) pati važiuočiau dar ir dar ;)
2-oji komentaro dalis:
Viena problema.Keliaujant per didelius atstumus autobusuose visada užrakinti tuoletai....reikia laukti kol autobusas sustos neaišku po kiek kilometrų. Tikrai nenormalu XXI amziuje...o šiaip viskas tvarkoje su Makaliaus kelionėmis :)
2019-07-21 20:37:36 IP 28m80j6k
Romualdas Peciulis 2019-07-19 17:02:33
Būkite atsargūs užsisakinėdami kelalapius į Birštono SPA per Makalių...galite gauti paslaugas visai ne tas kurias reklamavo, o tiksliau VISAI negauti!!!
Sveiki, p. Romualdai.
Apgailestauju dėl tokios situacijos, apie kurią sužinojau tik iš šio atsiliepimo. "Makaliaus Lietuva" projektą, padedantį susiplanuoti poilsį Lietuvoje, vystome jau trejus metus ir mūsų keliautojų poilsio kokybė yra labai svarbi. Norime, kad teigiami atsiliepimai sklistų iš lūpų į lūpas, tad apmaudu, kad šįkart nusivylėte įsigyta paslauga.
Noriu pabrėžti, kad iš mūsų partnerių privalote gauti visas paslaugas, kurios yra nurodytos mūsų kelialapiuose, nes būtent tokių paketų susitarimus turime su viešbučiais ir už tas paslaugas Jūs susimokate.
Nesame gavę Jūsų laiško mūsų kontaktais apie šią situaciją, tikrai būtume nedelsiant suteikę pagalbą. Siekiant išsiaiškinti visas aplinkybes ir susisiekti su partnerio apgyvendinimo įstaiga, noriu paprašyti parašyti mums bendruoju paštu labas@makalius.lt, atsiųsti kelialapio kodą bei papasakoti, kokios konkrečiai paslaugos negavote - nedelsiant aiškinsimės su partneriu.
Justinas Babeckas
2019-07-20 05:44:06 IP 28ma28sq
Noriu padėti Makaliui už gerai suorganizuota kelionę šių metu liepos 03-18 d į Singapura ir Balio sala. Taip pat šeimos vardu dėkoju ir gidui ANTANUI kuris rupinosi visa grupe neišskirdamas nieko, suteikė daug informacijos apie šia kelione ir aplamai apie Indonezija. Ši kelionė tai kažkas iš fantazijos pasaulio, , , , Balio sala tai tikras gamtos rojus visiems... Kitais metais žadu vėl keliauti, bet tik su Makaliaus įmonę. Tad dar karta AČIŪ
Romualdas Peciulis
2019-07-19 17:26:04 IP 2i250dfu
Vaida 2018-11-26 20:24:02
Visų pirma pastebimas minusas kad tinklalapyje negalima rašyti atsiliepimus prie pasiūlymų, kad žmonės galėtų pasiskaityti tikrą informaciją prieš išsirenkant kelionę. Įsigijome kelionę į Marsa Alam viešbutyje "Future dream lagoom" ale 5* viešbutyje, bet pasirodo ten tik 4 žvaigždučių (kaip pastebėjome pačiame viešbutyje esančiame sertifikate). Tai skelbime nurodyta klaidinga informacija. Taip pat skelbime nurodyta kad iki jūros 200 m. - mums reikėjo eiti žymiai toliau neskaičiavome metrų, bet per visa teritoriją. Bent jau lietuvius taip apgyvendino... Kambarys nuotraukoje visiškai neatitinka tikrovės. Personalas aptarnaujantis tvarkantis kambarius nepakeičia patalynės, rankšluosčių visą savaitę, jei neužsimoki atskirai. Mums atvykus užsikimšusi kriauklė taip ir nebuvo sutvarkyta. Dėl arbatpinigių viešbučio savininkai manau turėtų pasikalbėti, labai nemalonu kai tiesiog akivaizdžiai kaulijima. Dėl išvykų taip pat nusivylėme, kalbėta vienaip gavome visai kita žinoma blogaja prasme. (beje taip ir nebuvo su manimi susisiekta kaip buvo žadėta dėl kompensacijos). Pirmą kartą teko rinktis Itaka pasiūlymą gaila taip pat ir nusivilti.
Nėra atsiliepimų skilties, nes turbūt bijo, kad bus "užversti" neigiamais atsiliepimais...
Romualdas Peciulis
2019-07-19 17:02:33 IP 2i250dfu
Renata 2019-04-17 19:26:22
Labai nusivyliau šią kompaniją. Su "Makalius" teko keliauti į Izraelį. Po pasų kontrolės, aš buvau sulaikyta papildomai patikrai... ir kai paleido po 7 val. Suprantama kad grupė ne lauks, bet ir kompanija ne pasirūpino parvežimu iki vešbucio. Ir teko važiuoti pačiai, vienai, vakare svetimoj šalyje... kur šiaip višta karas. Būtent dėl to ir rinkausi grupinė kelione, kad būtų saugu ir patikima. Gaunasi taip kelionės organizatorius ne neša jokios atsakomybės už savo keliautojus. O galiausiai dar mane apkaltino, kad pas mane ne sutvarkyti dokumentai. Kelionė buvo sugadinta. Daugiau tikrai su Makalium niekur ne važiuosiu.
Ponia, jums visų pirma reiktų susitvarkyti ne tik dokumentus, bet ir kalbą, esate visiškai beraštė. O Izraelyje jokio karo nevyksta, tai yra viena saugiausių šalių pasaulyje.Prasišvieskit galvą, ligonių kasos apmoka.
Geros dienos jums bedante
Birželio 21-28 dienomis teko keliauti į Kroatiją, lydimiems gido Deivido. Noriu padėkoti už labai gerai organizuotas pažintines keliones, malonų rūpestį visos kelionės metu ne tik Deividui, bet ir abiems vairuotojams.
Kelionė patiko, abejojantiems siūlau rinktis šį maršrutą, tikrai nenusivilsite.
Ramutė
Sveiki, daug kartu teko keliauti su Makaliumi ir visada keliones pasiteisindavo. Pati kelione pasiteisino ir si karta (Gdanskas Malborkas Torune 2019-06-14-16 d.)programa sudeliota puikiai, viesbutis geras, bet gidas...... Gal greiciau ji butu galima pavadinti lydinciu asmeniu. Puse keliones tylejo, arba pasakydavo kiek minuciu dar liko vaziuot. Informacijos apie sali, apie miestus laaaabai minimaliai ir sausai. vos po pora sakiniu.Vaziavom kazkokiais dievo uzmirstais keliais, todel i tualetus daugeliui teko eiti, kaip sakoma UZ KAMPO. Gryztant namo, galejo bent filma uzdeti, kad kelione neprailgtu. Turite tokiu geru gidu, negadinkit firmos vardo.
uzsisakem kelione makalius raso 4* viezbutis o kai nuvaziuoji buna 2* koki suda jis mala jam svarbu pinigai ir biznis kai zmogus pasidaro turtingesnis zmoniu poilsis neberupi pinigu vergas
Noriu labai padėkoti gidei Marijai ir vairuotojams kurie šiandien parvežė iš Slovakijos!Kelionė puiki, gidė nuostabi!!!Ačiū
Ka tik gryzome is nuostabiosios Prahos per Makaliaus agentura. Kelione paliko neisdildomu ispudziu. Didziausia nuopelna priskirciau musu gidui DEIVIDUI. Nuostabiai sudeliota programa, super idomus pasakojimai, atidus demesys kiekvienam keliautojui. Nuosirdus aciu Deividai, tikimes su jumis dar ne karta pakeliauti
Norintiems sugrįžti į SSSR laikus, labai rekomenduoju Makalius išgirtą kelialapį į Tulpės sanatoriją Birštone. Jeigu galima sudaryti eiles, tai minėta sanatorija tuo tikrai pasirūpins
Sveiki! Jau senai norėjau parasyti kaip dziaugiuosi kad atradau pacia geriausia kelioniu organizacija! Tikrai kiek kartu rinkausi keliones is Makaliaus, tiek kartu likau patenkinta. Didziausias ispudis buvo paliktas 2018 m kovo menesi kelione i Singapura-Puketo sala. Keliones gidas Antanas buvo mums kaip draugas, labai daug pamateme ir visa laika buvo tik teigiamos emocijos, nuosirdus patarimai!
Kelione i P. Kroatija taip pat buvo kazkas nerealaus, tik va supratome, kad keliones autobusu- ne mums.
Bendravimas per fb taip pat labai nuosirdus, o kas svarbiausia greitas! Atsakoma iskarto i visus klausimus, gaunama ir dar daugiau!
Tik pasirenku keliauti su kita organizacija, tiek kartu ir nusivyliu. Man jau kaip pamoka, kad rinktis tik Makaliaus keliones jei nori nenusivilti.
Dabar vel laukiu pavasario pazintines keliones i Stambula! Tikiu, kad bus kazkas nerealaus, nes velgi, visos dienos suplanuptos su Makalius gidu!
Sekmes jums ir toliau buti geriausiais!!
Labai nusivyleme kelione į Turkiją į viešbutį Club Salima... Esam labai nepatenkinti jūsų agentūros darbuotoja Justina Šimkovič.. Pasiūlė mums būtent ši "viešbutį" tai turėjo būti mūsų įsimintina po vestuvine kelione... Ko pasekoje likome labai nemaloniai nustebinti. Agentūros darbuotoja labai gyrė šį " viesbuti " sakė kad ir remontas nesenei atliktas ir t.t. O kai atvykome tiesiog buvome šoke.. Labai netvarkinga, veiklos jokios nėra.. Aplinkui vien senjorai... Kaip passkui vietiniai mums pasakė kad čia ir yra senjorų sanatorija... Labai gaila kai žmogus nejaucia skirtumo tarp jaunavedžių ir senjorų...
Turiu ne skundą, bet tik smulkų pastebėjimą.
Žiūriu daugelio pasiūlymų aprašymus. Niekaip nesuprantu ar tai tik kelionė, ar kelionė lėktuvu + viešbutis, ar kelionė 2 asmenims, bet viešbutis lyg ir vienam asmeniui, ar į kelionės kainą įskaičiuotas ir viešbutis ar tik lėktuvas... Na pagalvojau, gal aš pervargęs nuo darbo krūvio ir kažko nesuprantu... Galvoju paprašysiu pagalbos pas giminaičius... Daviau nuorodą... Sakau paaiškinkit kaip Jūs suprantant... Tai jie irgi pasakė, kad iš pasiūlymo nieko nesuprato kas įskaičiuota, o kas neįskaičiuota į kainą. Gal akcijų organizatoriams, kurie skambinasi su viešbučiais, užsako urmu kambarius ir kuria tokias akcijas yra viskas aišku, nes jie viską derina. Bet skaitytojams, nežinau ar visiems, bet keliems tai tikrai niekas neaišku.
Išėjom iš painių aprašymų ir nuėjom kelionę rinktis kitur. Ten bent jau parašyta kas įeina, kiek vienetų ir kas neįeina.

Į mano pastebėjimą atsakyti ar apgailestauti tikrai nereikia. Tik ateityje mažiau painius kelionių pasiūlymus renkite. O šiaip, tai sėkmės versle, Jūs žinomi, laikotės duoto žodžio ir Jūsų pasiūlymai tikrai patrauklūs !
Šio rudenio pradžioje skridau į Bulgarijos kurortą Burgasą viena su viskas įskaičiuota kelialapiu. Esu labai patenkinta šia kelione! Viešbutis 2 žvaigždučių, tačiau vistiek esu laiminga, tikrai norėčiau sugrįžti î šį kurortą dar kartą!
2018-09-21 11:08:28 IP 2e8b8l9c
Gintė 2018-09-20 15:58:02
Norėjome išreikšti savo nusivylimą Makalius.lt kelionių eksperte Greta Rusinskiene. Į šią kelionių agentūrą kreipėmės dėl savo povestuvinės kelionės ir tikėjomės visapusiškos pagalbos organizuojant kelionę, kadangi prieš vestuves ir taip daug rūpesčių. Deja mūsų norai buvo per dideli šiai kelionių ekspertei, nes:
- reikėjo porą kartų priminti, jog esame jaunavedžiai ir paprašyti kelionės kainą perskaičiuoti su jaunavedžiams taikoma nuolaida
- pasirašant sutartį reikėjo patiems prašyti, jog kelionių ekspertė Greta atsiųstų turisto atmintinę (kuri buvo paminėta, kaip sutarties priedas, tačiau su sutartimi šio priedo negavome)
- kadangi kelionę planavome rugsėjį, o sutartį pasirašėme vasario pradžioje, per tą laiką pasikeitė atgalinio skrydžio laikas daugiau kaip 12val, ką sužinojome tik gavę kelionių dokumentus (likus maždaug 3 savaitėms iki kelionės). Kelionių organizatorė nepasivargino atkreipti mūsų dėmesio į šią "smulkmeną", tad prieš vestuves esant daug rūpesčių reikėjo pasirūpinti papildoma laisva diena grįžus iš kelionės. Žinoma skrydžio laiko pasikeitimas nėra kelionių ekspertės kaltė, tačiau tuo metu net nepagalvojome, jog kelionių agentūra nepasirūpins vėlyvu išsiregistravimu viešbutyje arba bent jau nepasiūlys tokios galimybės iš anksto. Dėl to kelionės pabaigoje mums buvo pasiūlyta laukti viešbučio registratūroje beveik 10 valandų iki kol atvažiuos autobusas vežantis į oro uostą.

Apibendrinant: Manome, kad kelionių ekspertė tikrai galėjo labiau atsižvelgti į turistų gerovę ir iš anksto pasiūlyti alternatyvas dėl drastiškai pasikeitusio skrydžio laiko, o ne pasiūlyti laukti 10 val viešbučio registratūroje ir taip sugadinti paskutinę kelionės dieną.
Gerb. Ginte,

dėkoju Jums už Jūsų pastabas, kurios bus aptartos su Jus aptarnavusia kelionių eksperte Greta. Labai apgailestauju dėl patirtų nepatogumų ir nuoširdžiai dėl to atsiprašau.
UAB TRAVELDEALS LT yra kelionių organizatoriaus, su kuriuo vykote atostogų, atstovas. Šią kelionę organizavo ne UAB TRAVELDEALS LT. Mūsų atsakomybė yra suteikti visą reikiamą informaciją mūsų keliautojams, tačiau galimybės užsakyti vėlyvo išvykimo paslaugos iš anksto pasiūlyti negalime - dažnai tai priklauso nuo paties viešbučio politikos bei nuo užimtumo, kas yra sprendžiama atvykus į vietą ir nepriklauso nuo kelionių agento, taip pat mes neturime tokių paslaugų įkainių informacijos. Užsakomojo skrydžio laikai gali keistis bet kurią akimirką, apie tai informuoja ir kelionės organizatorius.
Bet kokiu atveju, atkreipsime dėmesį į išsakytas pastabas ir tokiu atveju pasistengsime suteikti dar išsamesnę informaciją dėl išsiregistravimo laiko.
Dėkoju už Jūsų skirtą laiką ir nuoširdžiai apgailestauju. Tikiu, kad nepaisant šio skrydžio vėlesnio išvykimo, puikiai pailsėjote ir parsivežėte daug teigiamų įspūdžių!

2018 08 15 - 2018 08 19 vykome i Slovakijos aukstuosiys tatrus, Labai rekomenduoju nuostabi programa ir dar nuostabesne gide Marija, Tikra profesionale ismananti darba ir atiduodanti save visa kad turistas litu patenkintas, Neapsakoma ispudi paliko nakvynes vieta, Pansion u Pavla, Tai privataus sektoriaus viesbutukas niekuo nenusileidziantis kambariu svara maistu 4 zv viesbuciui, o kaimelis Zdiar kuriame jie randasi isvis lyg is pasakos, Vaizdai is kambario lango i kalnus, Neperduoti zodziais, Tai ideali vieta poilsiui kalnuose, Labai norecuau su Makaliaus organizuojamom kelionem aplankyt daugiau saliu, Bet labai noretusi kad perkant kelione jau butu zinomas gidas, , Aciu uz puikuai praleista laika ir pagalba Marijai geriau pazinti kalnus,
Šiandien grįžome iš kelionės į Prahą. Kad ir kaip pavargome, nes buvo ilga ir karšta kelionė, likome labai patenkinti :) Puiki gidė, gerai suorganizuotas laikas, buvo ir nemažai laisvo laiko savoms reikmėms. Per gana trumpą laiką pamatėme ir sužinojome labai daug. Taip pat patiko viešbutis, nes kaip už tokią kainą, tikėjomės prastesnio. Pusryčiai Švediško stalo, platus pasirinkimas. Taip pat plaukėme laivu ir jame pietaujame. Labai siūlau išbandyti! :) Deja nepamenu gidės vardo, bet buvo labai maloni ir linksma, juodais trumpais plaukais, ačiū!
Renata ir Saulius
2018-07-31 23:44:05 IP 27tbomlg
Sveiki. Praėjusį savaitgalį vykome į kruizą Talinas-Stokholmas. Kelionė paliko daug įspūdžių. Dėkojame Makaliaus kolektyvui už puikiai suorganizuotą kelionę, gidei Jolitai ir vairuotojui Mindaugui už profesionalumą, malonų bendravimą ir atsidavimą savo darbui, bendrakeleiviams - už puikiai praleistą laiką. Linkime Jums visiems sėkmės ir neprarasti energijos kelionėms.
Tomas, Inga ir Gabrielius
2018-07-31 14:33:12 IP 28mep0v8
Norime padėkoti MAKALIUS.lt už puikiai organizuotą kelionę į Šveicariją 2018 07 21 - 27 d. Atskirą PADĖKĄ reiškiame kelionės gidei LINAI ne tik už puikiai pravestą kelionę, didelę kompetenciją, rūpestingumą, pareigingumą, bet ir už neįkainojamą pagalbą atsitikus mums labai nemaloniam įvykiui. Džiugu, jog Makalius.lt turi tokią nuostabią gidę! Taip pat labai dėkojame vairuotojams VALDEMARUI ir HENRIKUI iš VILNEDA bei kelionės bendražygiams už moralinę ir kitokią pagalbą. Malonu žinoti, jog esant bėdoje visada gali sulaukti pagalbos. Ačiū.
Keliavome 2018-07-11 Į Slovakijos tatrus. Tik geri atsiliepimai, taip kelionė autobusu ne lengvai tveriama, bet stojome periodiškai, autobusas naujas patogus, apgyvendinimas puikus. Užimtumas ir organizuotumas - puikus. Gidė Marija tiesiog nuostabi. Ačiū puikiai praleidome laiką.
Buvome šioje kelionėje liepos 10-15d. Sužavėjo nuostabi Šiaurės jūros salų gamta, ramus, civilizacijos mažai tepaliestas vietinių gyvenimo būdas; Bremeno senamiesčio architektūra bei salų kurortai. Didžiules emocijas sukėlė pasivaikščiojimas jūros dugnu (per atoslūgį). Dėkojame gidei LINAI ČEPONIENEI, kuri puikiai išmano savo darbą, už plačiai ir įdomiai pateiktą informaciją, gerą organizavimą, jumoro "dozes' - laiku ir vietoje. Dėkojame vairuotojams JONUI ir DANIELIUI !!! Dar nematėme vairuotojų, kurie taip laviruotų (su didžiuliu autobusu) siauromis gatvelėmis. Tikri "autoasai"! Ačiū MAKALIUI, jo KOMANDAI už gerai sudarytą maršrutą, už puikius viešbučius!!!!!!! Už skanų maistą !!!!!!! Ačiū MAKALIUI už ŠAMPANĄ !!!!!!!!!! Dalia Dagienė, Stanislava Šukienė, Kristina Butkūnienė, Rūta Demedžiūnaitė
Labai ilgai galvojau ar rašyti atsiliepimą apie Makaliaus kelionę į Prahą, vykusią 2018 06 21 -24 dienomis. Bet pasipiktinimas tik auga - už tokį "organizavimą" siūlyčiau TRAVELDEALS LT, UAB atimti licenciją. Kelionė iš Kauno į ir atgal Prahą truko po 17 valandų autobusu, kuriuo gali važiuoti toliausiai iki Palangos! Sėdynės nusilenkia tik 20 cm, kojų negali ištiesti. Esu visiškai sveika, sportuojanti, su sveikomis venomis ir normaliu kraujo spaudimu, važiuodama stengiausi pastoviai mankštinti kojas ir gerti daug vandens, bet kelionė buvo kankinanti. O kaip jautėsi žmonės, turintys sveikatos problemų su kolonos storio kojomis? Žmonių vertimą išsėdėti tokiomis sąlygomis 34 - 36 valandas vertinu kaip sąmoningą pavojaus sukėlimą jų sveikatai ir gyvybei, nes krešuliai gali susiformuoti ir po savaitės ar dviejų, grįžus iš kelionės. Užsakytas autobusas NETIKO tokiai tolimai kelionei. Gidės darbą ir viešbutį vertinu puikiai.
Sveiki. Kelionė į Saremą buvo puiki, tik labai nepatogus autobusas ir galėtų būti daugiau laisvo laiko veikti kas ką nori. Šiaip dėkui, manau teks kada vėl rintis jūsų paslaugas
Ačiū visam Makaliaus kolektyvui už nuostabią kelionę į Saremo salą, Astai už kantrybę, gide Rimutei, vairuotojams.
Pietų Kroatijoje lankėmės 2018-06-02-2018-06-10 ir likome sužavėti viskuo. Užbūrė Kroatijos gamtos grožis, gidės Linos nepaprastas informacijos kiekis bei puikus jos pateikimas VISOS kelionės metu, įdomios ekskursijos, linksmi ir paslaugūs vairuotojai Viačeslavas ir Piotras.. O tasrojaus kampelis - Plitvica su smaragdiniais ežerais, ir krištoliniais kriokliais, mieli namukai ant jūros kranto, vakariniai pasisėdėjimai terasose... Buvo nuostabu... Ačiū už puikią kelionę, jau svajojame apie sekančią... :)
Esu labai patenkintas kelione į Pietų Kroatija, ji vyko 2018 06 16 - 06 24. Kelionė buvo nuostabi, apartamentai švarūs ir tvarkingi, maistas sotus ir skanus, patyrėmė daug įspūdžių, taip pat neblogai ir pailsėjome. Ačiū gidei Martynai už nuostabius prisiminimus ir gides paslaugas, taip gerai dirba tik profesionalai. Ačiū ir Makaliui.
Vykome i kelione su visa seima i Vokietija "heide parkas ir safari". Nuostabi kelione, kuria rekomenduojame visiems. Didelis aciu organizatoriams. Jau pati kelione pilna ispudziu ir staigmenu. Gerai parinkti viesbuciai ir maitinimas. Labai sauni gide DANUTE, kuri mums papasakojo daug idomiu istoriju ir viska kelione neleido nuobodziauti. Labai mandagi ir taktiska. Esame labai patenkinti pilnai ispildytimis musu svajonemis
Teko keliauti į Krokuvą, Zakopanę bei Veličkos druskų kasyklas.
Komfortabilus autobusas, nuostabi vadovė, paslaugūs, draugiški vairuotojai.
Tikrai galiu rekomenduoti pasinaudoti Jų paslaugomis, nenusivilsite...
Tik šiandien sugrįžome iš kelionės Praha - Viena - Budapeštas. Kelionė buvo nuostabi, ne veltui vaidinama auksiniu trikampiu. Laikas buvo paskirstytas puikiai, pamatėme pačias lankomiausias vietas bei turėjome pakankamai laisvo laiko.

Didžiausią pliusą dedu ne lankytinoms vietoms, kurios tikrai gniaužia kvapą, o gidei Linai, kuri yra nuostabus žmogus. Visada buvo geros nuotaikos, viską konkrečiai paaiškino. Nors Vienoje gidė buvo rusų kalba, tačiau tai nesutrukdė mums visko supransti, kadangi Lina viską išversdavo į lietuvių kalbą.

Kelionės metu gidė buvo pasakius, kad su tokia kompanija nors ir į pasaulio kraštą. Šiuo atveju tikrai galima sakyti, kad su tokia gide galima leistis net į pačią tolimiausią kelionę.
Esu suzavetas del imones supratingo, del ivykusios traumos (raktikaulio luzio) nebegaliu vaziuoti i suplanuota kelione, sekmingai atsaukiau kelione ir grazino visus pinigus, esu begalo dekingas uz jusu zmogiskaji faktoriu, aciu!!!
Keliavome su Makaliumi į Maldyvus per Naujuosius metus. Esame sužavėti salų grožiu, vietinių žmonių paslaugumu ir žinoma kelionės organizuotumu. Su mumis keliavo Rimvydas ir Andrius. Viskuo buvo pilnai pasirūpinta, pamatėme viską, ką pageidavome, tokį rūpestį keliautojais tikrai parodo ne visų agentūrų gidai. Ačiū už nuostabią kelionę, tikrai visiems rekomenduoju, ir patys dar ne kartą keliausime su Makaliumi. Jei kažkas galvoja, kad pigiau negali būti geriau, tikrai klysta. Ši kelionė pranoko visus mūsų lūkesčius!!!Ačiū
Paulius ir Diana
2018-01-04 19:19:06 IP 2e914et6
Norim labai padėkoti už nuostabiai, atsakingai ir kruopščiai suorganizuotą kelionę į Maldyvus.Keliavome su visa šeima - 2 suaugę ir 2 vaikai (6m. ir 8m.).Tai buvo mūsų pirmoji kelionė visos šeimos į šiltus kraštus ir pirmoji kelionė su Makalium. Ji buvo tobula! Rimvydas su Andriumi buvo patys nuoširdžiausi, atsakingiausi, rūpestingiausi ir šauniausi kelionės vadovai.Aplankėme kelias salas, pamatėme nuostabius vaizdus, mėgavomės skirtingais patiekalais, kaitria saule ir žydru šiltu vandenėliu.
Tikrai rekomenduoju keliauti ir užkeliauti Pasaulį su Makaliumi!

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviazon.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Konstitucijos pr. 18, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Tarptautinės kompanijos grupės dalis teikianti plataus pigių skrydžių bendrovių asortimentą. Reguliarių ir užsakomujų skrydžių pasirinkimas suteikiantis galimybę gauti gerus skrydžių pasiūlymus. Ilgametę patirtį turintys agentai Naudodami naujausios technologijos, leidžiančios tinkamai ir profesionaliai aptarnauti...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
. TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 13 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Lietuvos verslas įžengė į Kinijos socialinį tinklą "WeChat"
Lietuvos verslas įžengė į Kinijos socialinį tinklą "WeChat" 08-24 14:49
Sukurta nacionalinė Lietuvos paskyra Kinijos socialiniame tinkle "WeChat". Čia prisistato 30 Lietuvos įmonių bei komunikacijos strategija, kuri pagrįsta Lietuvos žmonių istorijomis.
Kaunas už 1,3 mln. Eur planuoja suremontuoti savivaldybės butus
Kaunas už 1,3 mln. Eur planuoja suremontuoti savivaldybės butus 08-24 14:20
Kauno miesto savivaldybė per metus ketina suremontuoti 70–100 jai priklausančių butų.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Red Hat 187,71 0,00%
Humana 286,96 -0,64%