Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TRAVELDEALS LT, UAB

Makalius

UŽKELIAUK PASAULĮ!
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie TRAVELDEALS LT, UAB

Su šeima keliavome į Kroatiją. Labai norėčiau padėkoti už puikai suorganizuota kelione. Liko gražus prisiminimai ir nuotraukos. Patys geriausi atsiliepimai apie gidą Deivydą. Kuris mus saugojo ir globojo, padėjo išspręsti iškylusias problemas. Labai smagu buvo keliauti turint tokį gidą. Taip pat ačiū visai Makaliaus komandai, ir mus globojus konsules Rimos šeimai. Kuo geriausios rekomendacijos Makaliaus agentūrai. AČIŪ.
Pavasarį keliavau į Slovakiją su gide Marija. Viskas puikiai, ne veltui Marija yra tokia mylima keliautojų - ji yra verta kiekvieno gero žodžio. Rūpestinga, labai nuoširdi, stengiasi, jog kiekvienam būtų viskas gerai, viskas apgalvota iki mažiausių smulkmenų.
Neseniai su šeima grįžome iš kelionės keltu į Stokholmą. Taip pat viskas puikiai, neišdildomi įspūdžiai, mūsų penkiamečiui taip pat labai patiko :) Mažas pastebėjimas - po tokių miestų kaip Stokholmas ir Talinas bei įspūdžių laive, Parnu miestelis labai nublanksta. Slovakijoje paskutinę dieną turėjome daug laiko atsipalaiduoti terminiuose baseinuose. Manau ir šios kelionės pabaigoje labai tiktų tiesiog 2- 3 valandų laisvas laikas ramiai atsipūsti pajūryje ar, esant blogam orui, vietiniame vandens parke, prieš ilgą kelionę namo. :) bet šiaip viskas puikiai, ateityje tikrai dar keliausime su Makaliaus komanda. :)
Aušra Tikuišienė
2022-07-28 20:42:01 IP 1pq4a3or
Sveiki noriu padėkoti gidei Marijai už puikiai suorganizuotą kelionę į Slovakiją Aukštieji Tatrai.Marija-neriali, nuostabi, charizmatiška, rūpestinga, pozityvi ir gerai išmananti savo darbą, kuri visą kelionę buvo kruopščisi suplanavusi.Įspūdžiai nerealūs norisi ir vėl keliauti.Energijos ir dar ilgų darbingų metų Marjai jūs nereali, ačiū.????
Pirmą kartą nusprendėme savo kelionę organizuoti per Makalių, kelionės kryptį pasirinkome Madeirą. Susisiekėme su pora konsultančių, kurios mums atsiuntė pasiūlymus. Išsirinkome mums priimtiniausią pasiūlymą, tačiau tik nuskridę į viešbutį supratome, kad konsultantė mums užsakė ne tą viešbutį. Laiške mes nurodėme kokio viešbučio mes norime ir kokia tuo metu kaina buvo, taip pat ir link'ą į norimą viešbutį. Konsultantė mūsų net neinformavo, kad tai ne tas pats viešbutis, atsiuntė tik pavadinimą, kuris skyrėsi nežymiai, todėl nesupratome, kad tai visiškai kitas viešbutis. Mes sumokėjome už 4 žvaigždučių viešbutį, bet gavome 3, šio pasiūlymo būtume tikrai nepasirinkę. Nuotaika atostogų buvo tikrai sugadinta, pats viešbutis buvo senas, nebuvo Wifi kambaryje, mums papildomai dar reikėjo užsisakyti internetą, maistas prastas. Taip pat, mums buvo svarbi labai vieta, nes nevairuojam ir norėjom, kad būtų arti miestelis, o gavome visiškam užkampyje, kur vakare visiškai nieko nenuveiksi, tad teko ne vieną vakarą praleisti sėdint viešbutyje. Abiejų viešbučių pavadinimai panašūs, tačiau klausimas kyla iš kur konsultantė (Karina) gavo tokią kainą, ar jai nekilo klausimas kodėl mes permokam pora šimtų daugiau už kelionę?? Bandėm aiškintis situaciją, pakeisti viešbučio jau negalėjo, tik kompensavo ekskursiją. Labiausiai nusivylę likom ne dėl to, kad permokėjom, bet dėl prasto viešbučio, o ypač lokacijos, kuri mums buvo pati svarbiausia kelionėje, nes norėjom smėlėto paplūdimio prie viešbučio, o ne už 2km akmenuoto į kurį nusileisti dar kainuoja. Gaila, kad tai buvo pirmas ir tikriausiai paskutinis kartas renkantis keliones per Makalių.
Neseniai grysime iš kruizo Talinas- Stokholmas.
Vykdome visa šeima, įskaitant sūnų 5m, dukra 9m.
Taliną pasiekėme autobusu-manau, kiek galima visa, trumpoji mūsų išvyka buvo apgalvota iki smulkmenų.
Kitoks laikas praleistas per ilgaji savaitgalį.
Beto gavome dovanų ????????, vykome Joninių /Rasu naktį.
Manau visi keliavę buvo patenkinti, pabendravome.
Gidas Artūras -profesionalus.Ačiū Artūrai Jums už rūpestį.
Smagi išvyka buvo.
???? REKOMENDACIJA. ????????
2022-06-17 10:24:32
Mindaugas 2022-06-16 19:46:35
Laba diena ponas Rimvydai. O Jums neatrodo, kad žmogaus dirbančio įmonėje, atsiliepimas apie įmonės teikiamų paslaugų kokybe yra mažiausiai:
1. Neprofesionalu;
2. Neetiška;
3. Gali kvepėti, net nesąžininga reklama.
Laba diena, p. Mindaugai,
dėkoju už Jūsų komentarą. Tačiau norėčiau pataisyti Jus, kadangi greičiausiai ne taip supratote 2019-ųjų metų situaciją - asmuo, dirbantis Makaliaus įmonėje, paliko atsiliepimą kitos įmonės (ne mūsų) paskyroje apie kitos įmonės (ne mūsų) apgyvendinimo paslaugas. Tai, kad pats kelialapis įsigytas Makaliuje, negali turėti įtakos atsiliepimui apie kito paslaugų teikėjo apgyvendinimo kokybę bei suteiktas paslaugas, kadangi Makalius yra tik pardavėjas (lygiai taip pat paslaugas galima įsigyti tiesiogiai, viešbučių platformose, kelionių agentūrose ir t.t.). Juk dažnu atveju visi atsiliepimus mėgstame rašyti likę nepatenkinti paslaugomis, daug rečiau skiriame laiko geram žodžiui tarti.
Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad mano kolegos naudojasi, palaiko ir giria kitus turizmo paslaugų teikėjus, palieka gerą žodį, kurio visiems taip reikia. Linkiu nuostabių kelionių ir patirčių!
Rimvydas Širvinskas 2020-07-09 11:40:46
mes visiškai neturime ko slėpti, juolab, kad atsiliepimas pateiktas ne po mūsų įmone, o Bistrampolio dvaro paskyroje. Pagal IP visi vartotojai gali pamatyti ir kitus atsiliepimus, parašytus iš mūsų biuro. IP adresą gauna interneto įvadas biure, o ne konkretus kompiuteris. Mūsų kolektyve Vilniaus biure darbuojasi dvi Eglės :) Šiuo atveju, 2019 metais mūsų kolegė Eglė, su mūsų siūlomu Makaliaus kelialapiu asmeniškai apsilankiusi Bistrampolio dvare, nusprendė palikti atsiliepimą būtent Bistrampolio dvaro įmonės rekvizituose (atsiliepimas buvo paliktas ne po mūsų įmone, nes atrodytų keistai). Manau, logiška, kad Makaliuje dirbantys komandos nariai naudojasi Makaliaus siūlomais pasiūlymais - tai tik įrodymas, kokie pasiūlymai geri! Kviečiu pasinaudoti ir Jus.
Labai panašus atvejis dėl IP adreso ir komentarų greičiausiai bus ir pas Jus, paspaudus ant Jūsų IP: tuo pačiu adresu atsiliepimą pas mus rašo Klientas Arnas, kitose įmonėse - ir Edvinas, ir Modesta.
Gražios dienos ir ačiū, kad domitės Makaliumi!
1. Neprofesionalu;
2. Neetiška;
3. Gali kvepėti, net nesąžininga reklama.
Pirkome kelionę, į Madridą. Viskas tvarkoj palaukėme pusė metų laimingi kad bus kelionė. Nusipirkome gerus žygiams batus, rūbus kelionėm po salą. Užsakėme automobilį nuomai, nes kiti bendrakeleiviai turėjo prisidėt prie mūsų madeiroje. Atėjo birželio 8 diena žinutė kad skrydžiai pakeisti. Užstatas už automobilį nubliovė bičiuliai iš anglijos irgi turėjo atšaukti kelionę, nes norėjom visi pakeliauti. Bendroj sumoj 600€ nuostolis. Be reikalo paimtos atostogos darbuose ir sugadinta nuotaika visai vasarai. Bei konsultantė kai paskambinau labai "Maloniai" (kabutės reiškia sarkazmą kad kas nepagalvotų kad tikrai maloniai bendravo) pasakė kad ne jos problemos. Nerekomenduojiu. Ankščiau dar buvo gera agentūra dabar jau prastoka.
Labai nepatiko kelionę į Birštoną su Makaliaus kelialapiu. Viešbutis neatitiko aprašymo visiškai. Nekalbu apie spa procedūras kurios negalėjo įvykti, nes spa centras buvo remontuojamas o kelialapyje to nebuvo nurodyta. Žinoma viskas būtų gerai jei būtų pasiūle pakeisti spa procedūras kitoje sanatorijoje tačiau pasiūlė perkelti spa procedūras kitam kartui. Tačiau mes esame iš kito miesto ir tikrai nevažiuosime 200 km dėl pirčių ar baseino pramogų. Viešbutis buvo labai fainas kol nepamatėme kad mūsų apartamentai neatitinka aprašymo. Nėra nei mini baro, nei stiklinių, ačiū dievui kad buvo šaldytuvas kuris vos šaldo. Tikiuosi ateityje pasitaisys nes kainos neatitinka realybės
2022-03-21 12:44:10 IP 2i51eqh5
Andre 2022-02-17 15:30:35
Katik gryzau is Turkijos, pirma karta keliavau su Makaliumi, viskas super, asmeniskai paskambinau i agentura bei padekojau. Viesbutis SUPER ! Kelione SUPER ! viska ka zadejo gavome 100 % ir su orais aciu dievui pasiseke :) Tikrai dar keliausime su Makaliumi !! Dar karta ACIU uz malonius ispudzius !
Laba diena, p. Andre,
dėkojame už pasitikėjimą Makaliaus komanda! Stambulas - įspūdingas miestas, o prie šios kelionės sėkmės labai prisideda mūsų gidų, lydinčių keliautojus, žinios, tad esame už tai jiems dėkingi.
Noriu palinkėti Jums puikių kelionių ateityje ir kviečiu drąsiai į mus kreiptis, kai tik nuspręsite, jog jau reikia atostogų :)
2022-03-17 18:14:23 IP 2i51eqh5
Audrius Paulius 2022-03-17 16:41:03
Issiruosem per Makaliu i Maldyvus, pasirinkom salyginai ekonomini varianta Oceana Boutique, kelione lektuvu neblogai praejo, atvykus nepasitiko, bet ne beda, zmogelis lagaminus nuveze i viesbuti uz kelis dolerius ir prasidejo nuotykiai, sekancia diena is karto eksursija, kasdien tokios organziuojamos, nes is ju yra papildomos pajamos per ekskursijas, bet kaip zinia kainos Makaliaus ir kainos mieste ekskursiju skiriasi, Makaliui permokate uz viska kazkiek, vienintelis pliusas jog jei nezinai kalbos visi sveciai ir ekskursijose daugiau maziau kalba kaip ir viesbutyje lietuviskai. Atvykus klauseme kelis kartus "ar yra nors viena atvejis covid+?", patvirtino savininke viesbucio (lietuve) jog nera saloje ne vieno atvejo, na ir pries isvykystant, nors ir testuotis skiepytiems neprivaloma uz rankos tave nuveda atlikti testo, kad niekur nepabegtum, kaip zinia testai teigiami, ohoooooooooooooooo galvojam mes pirmi teigiami covid saloje, pasirodo kad ne, viso saloj po 2000 atveju, dar pries savaite tureje isskristi is to pacio viesbucio lietuviai taip pat lyg ir "teigiami" covid, aiskinantis situacija patvirtina tau kad jie ne vienas is to naudos neturi, taigi karantinavomes sekmingai savaite laiko be jokiu simptomu, susimokejo papildomai 130dol/para, na ka ir mus uzdare i karantino viesbuti uz kuri papildomai susimokejom, skyle ne viesbutis, baisios salygos, prabuvom savaite be simptomu, pasirodo testus gali ten nesunkiai nusipirkti pas ta berniuka kuris juos atlieka, bet suzinojom per velai, reikejo pasakyti, butum sumokejes 50-100dol bet ne beveik 1000, tai verslas visu bendras verslas tave patalpinti savaitei karantine, kai skiepytam turistui net nereikia jokio civid testo, kai kiti isvyksta be jokiu testu, tai cia tave uz rankos nuveda ir atlieka ji o po to uzdaro pasikarantinuoti.

NEREKOMENDUOJU niekam keliones per MAKALIU i MALDYVUS. Kaip girdejau, kad kas vyksta i Egipta per Makaliu, ten kitaip truputi tave apgauna, bet zmones irgi nusivyle lieka.. Kaina pradzioj atrodo nedidele, bet vietoje dasimoki uz viska ir ne po karta.. Taip kad atsargiai.. :)
dėkoju už Jūsų atsiliepimą ir pasitikėjimą Makaliaus komanda keliaujant į Maldyvus. Šią kelionę organizuojame jau septynerius metus, kasmet sulaukiame ir sugrįžtančių keliautojų, o taip pat tų, kurie su artimųjų rekomendacijomis atvyksta į Maafushi salą.
Apgailestauju, kad Jūsų patirtis buvo kitokia ir apmaudu, kad tai įvyko dėl pandemijos reikalavimų. Priimsiu šį Jūsų atsiliepimą kaip nuomonę, tačiau noriu pateikti kelis pastebėjimus bei pataisymus, kadangi Jūsų atsiliepimas viešas - būsiu dėkingas už Jūsų supratimą.
*Reikalavimas prieš grįžtant iš vietinių Maldyvų salų atlikti COVID testą yra oficialus ir privalomas visiems keliautojams. Viešbučiai, kuriuose apsistoja mūsų keliautojai, tiesiog pasirūpina keliautojų palydėjimu iki testų vietos. Šis reikalavimas buvo panaikintas 2022 metų kovo 4 dieną, prisegu ir atitinkamus to įrodymus.
*Maafushi saloje gyvena apie 3000 gyventojų, todėl faktas, jog saloje serga 2000 asmenų, yra neteisingas. Blogiausiu Maldyvuose pandemijos periodu buvo fiksuojama apie 2100 atvejų, tačiau turiu atkreipti dėmesį, jog yra skaičiuojami visos šalies atvejai (Maldyvuose - daugiau, nei 200 apgyvendintų salų).
*Ekskursijos apsistojant "Oceana Boutique" viešbutyje jau yra įskaičiuotos į kelionės paketo kainą, tad už jas papildomai mokėti Jums nereikėjo. Papildomai pasirenkamos (pagal pageidavimą) ekskursijos gali būti įsigytos tiek viešbutyje, kuriame gyvenate, tiek bet kur saloje. Makalius, kaip kelionių organizatorius, ekskursijų Maldyvuose nevykdo. "Oceana boutique" organizuojamas ekskursijas dažnai lydi lietuvė jo vadovė, todėl tai vertiname kaip privalumą, bet ne prievolę šias ekskursijas įsigyti būtinai iš ten.
*Gavus teigiamo COVID testo atvejį, kiekvienas viešbutis vykdo Maldyvų sveikatos ministerijos nurodymus bei izoliuoja kitame viešbutyje. Mūsų papildomas rūpestis mūsų keliautojais neturi jokios įtakos izoliacinio viešbučio kainai ar juolab finansinei naudai.
*Taip pat turiu pastebėti dėl Jūsų komentaro apie mūsų keliones į Egiptą - kelionių į Egiptą UAB TRAVELDEALS LT (MAKALIUS) neorganizuoja, tą daro Lietuvos didieji kelionių organizatoriai, todėl tikiu, kad įsivėlė klaida.
Dar kartą apgailestauju dėl tokios patirties. Džiaugiuosi, kad pasaulis laisvėja, sąlygos ir reikalavimai mažėja, o dabar tiek keliaujant į, tiek iš Maldyvų nebereikalingi COVID PGR testai. Tikiu, kad tokių šalių netrukus bus ir daugiau. Suprantu Jūsų nusivylimą atostogomis, tačiau noriu, kad žinotumėte, jog visuomet galite į mus kreiptis konsultacijai.
2022-03-17 17:42:14 IP 2i51eqh5
Asta 2022-02-20 06:15:29
Melagiai pasiulote kelione uz viena kaina o paskui jos kaina pakyla trigubai, ir dar meluojate teigdami, kad siuntete laiska apie viesbucio busena, kad viesbutis nebeturi pigiu numeriu ir staiga kaina pakyla trigubai...nors susisiekus su viesbuciu suzinai, kad kaina ir tebelaikoma tokia kokia buvo siuloma pradzioje.
Graziai zmones durninate. Labai nusivyliau ypac Makaliaus kaip kelioniu agenturos darbu jau net nebekalbu apie darbuotojus kaip kompiuteriai tik vienas zodis kartojamas zinoma...Niekam nerokemduoju keliauti su jusu agentura.
Laba diena, p. Asta,
apgailestauju dėl kelionės kainos pasikeitimo per mus įsigijant kito Lietuvos kelionių organizatoriaus paketą. Nesame šios kelionės vykdytojas, todėl visų sprendimų dėl kelionės ir alternatyvų laukiame iš kelionės organizatoriaus, kurio išvyką ir įsigijote. Prieš kelionės užsakymą ir avansinę įmoką visuomet sąlygose bei vėliau atskiru laišku kelionių organizatorius supažindina, jog: "Informuojame, kad Jūsų užsakymo vykdymas galimas tik gavus visus reikalingus patvirtinimus iš mūsų partnerių. Šiuo metu tikrinamos Jūsų užsakymo vykdymo galimybės. Jei per 2 darbo dienas Jūsų užsakymas nebus patvirtintas, susisieksime su Jumis dėl galimybių keisti Jūsų užsakymo sąlygas."
Šiuo atveju iš savo pusės apgailestauju, kad neradome tinkamų alternatyvių pasiūlymų panašiomis kainomis ir jos buvo brangesnės, todėl nuoširdžiai dėl to atsiprašau.

Pirkome kelione i Meksika pirma kart per agentura Makalius, bet deja ir paskutini..
Dirbanti vadybininke buvo maloni, pasakeme kokiu krypciu norime ji viska isdeste, parode, papasakojo. Issirinkome Meksika su paketu “viskas iskaiciuota”..
Pasirodo i ta “viskas iskaiciuota” neiskaiciuotas pagrindinis 17a. baseinas, ir sporto sale..
Taip pat viesbutyje labai vejuota…Apacioje prie baseino neimanoma but, taip pat prie juros..
O kadangi baseinas 17a nera iskaiciuotas, tai laisvalaiki leidziam vaziuodami i kitus pliazus uz papildoma mokesti:)
Nerekomenduoju viesbucio Cancune “Dreams paradise spa”, jei norite grazaus papludimio ar siap pagulet prie baseino. Nes sausi ir vasari cia tikrai buti neimanoma del vejo.
Rekomenduociau tik del maisto ir gerimu.
Taip pat, atidziai issiklausinekite kas ieina i ta “viskas iskaiciuota” nes kas ieina nezino net patys vadybininkai..
Sveiki, noriu padėkoti darbuotojams už gerą aptarnavimą ir pasiūlyta nuostabią kelionę. Likau labai patenkintas. Ačiū už Jūsų darbą
Makalius.lt paslaugomis naudojomės ne vieną kartą, tiek įsigyjant kelionės paketus, tiek perkant avia skrydžius. Likau nemaloniai nustebintas dėl skyrdžių bilietų operatorės profesionalumo bei mandagumo stokos. Patekome į kėblią situaciją, kuomet dėl skrydžių bendrovės kaltės, t.y. 3 valandas vėlavusio nusileidimo (į kitą nei planuotas oro uostas) nespėjome į kitą (per makalius.lt) skrydį, dėl ko teko pirkti naujus skrydžio bilietus, o taip pat patirti išlaidas nuvykimui į pradinį oro uosta į kurį turėjo leistis skrydis. Operatoriai telefonu buvo aiškiai suformuoti klausimai, tikslu išsiaiškinti ar mes, kaip klientas ir tarpininkas (makalius.lt), teisingai supratome situaciją ir nėra jokios išeities.

Operatorei buvo nurodyta, jog po bandymo pildyti pretenziją wizzair.com puslapyje, buvo nurodyta, kad bilietai įsigyti ne tiesiogiai, o per tarpininką, dėl ko pretenziją gali pateikti tik pastarieji. Kitu atveju, jeigu bilietai būtų įsigyti iš wizzair.com tiesiogiai, būtų galima pretenduoti į žalos atlyginimą (tiesioginius nuostolius). Kompromisų jokių nerasta ir net nebandyta ieškoti.

Labai gaila, nes esame penkiaženklę sumą išleidę makalius.lt kelionėms..... Teks kliautis kitų bendrovių paslaugomis nuo šiol.
2021-12-09 21:05:10 IP 28m80j6k
Kristina 2021-12-09 19:49:38
Kai atėjo laikas mokėti pinigus, kelionė pabrango 15 procentų. Kaip minėjo konsultantė, gali "eigoje" dar pabrangti.
Pirmąkart turėjau reikalų ir paskutinį. Nerekomenduoju.
Labas vakaras, p. Kristina, apgailestauju dėl tokios patirties. Peržiūrėjus Jūsų susirašinėjimą su mūsų kelionių eksperte matau, kad kuriam laikui buvote nutraukusi bendravimą ir kelionės derinimą, o su mumis po lapkričio 27 dienos užklausos atsiuntimo dėl kelionės įsigijimo susisiekėte tik gruodžio 6 dieną. Kadangi kelionės kainos yra kintančios priklausomai nuo paklausos, o mes nesame šios kelionės organizatorius (artėjant datai gali kilti skrydžio ar paties kruizo, kuriuo domėjotės, kaina), patikrinus kainą po pakartotinio kreipimosi, ji jau buvo aukštesnė. Artėjant kelionės datai kelionių organizatoriai gali taikyti ir specialias akcijas, todėl nuoširdžiai atsiprašau dėl šios situacijos, kuriai neturime jokios įtakos, ir kviečiu sekti kelionės pasiūlymo kainas - galbūt pavyks pačiupti pasiūlymą ta pačia ar net žemesne kaina, kuria nusprendėte įsigyti kelionę. P. Kristina, noriu padėkoti Jums už Jūsų atsiliepimą ir tikiu, kad į kelionę išvyksite!
Pirmąkart turėjau reikalų ir paskutinį. Nerekomenduoju.
Konsultantai bendrauja nemaloniai, pateikiama ne visa informacija, ir kai isigyji paslauga ir suzinai apie visokias papildomas salygas, i paskui kelialapio grazinti pagal ju salygas negalima, tai lb didelis nusivylimas, o buvau tikrai geros nuomones apie sia imone.
2021-11-24 08:34:59 IP 28m80j6k
Edvinas 2021-11-24 08:21:12
Kelionė apmokėta, tačiau taip ir neįvykdyta kelionių organizatoriaus. Susiorganizavom ją patys. Negaliu rekomenduoti tokios įmonės.
P. Edvinai, apgailestauju dėl susiklosčiusios situacijos. Kelionių organizatoriai parduodami keliones savo sąlygose dar prieš atliekant pirkimą įspėja, kad nesusirinkus reikiamam keliautojų skaičiui, ši kelionė gali neįvykti. Mes su šia sąlyga supažindiname visus savo keliautojus prieš kelionės įsigijimą, o nesutikus su sąlygomis kelionės apmokėti/įsigyti nėra galimybės.
Kartais nutinka tokių situacijų, kai kelionė būna atšaukiama tiesiog dėl pageidaujančiųjų vykti viena ar kita data trūkumo. Tokiu atveju siūlome alternatyvias datas mūsų keliautojams arba nedelsiant atliekame pinigų grąžinimą, kad į kelionę pavyktų vis tiek išvykti, pavyzdžiui, pasirinkus kitą kryptį arba savarankiškai. Tokios situacijos labai retos, tačiau šiuo pandemijos metu pasitaiko. Absoliuti dauguma Makaliaus organizuojamų kelionių yra įvykdomos, dažnai renkame net papildomas grupes, nes norinčiųjų itin daug. Nuoširdžiai atsiprašau dėl sukeltų nepatogumų šiuo atveju.
Užsakant tiesiogiai per Tui kelionę į Costą Ricą, mums grąžino pinigus, kai neįvyko kelionė, nes pati šalis Costa Rica užsidarė ir neįsileido turistų. Taip ir nutinka, kai per visokius tarpininkus perkat keliones…
Patiko bendravimas naudojant email. Per email pirkau biletus. Jokiu problemu nebuvo. Rekomenduoju!
Ne pirmus metus perkame kelionės Makaliuje!
Šį kartą likom labai pasipiktinę konsultantė apsilanke Vilniuje-ukmerges120-data 2021-10-14
Nu jau tokios nepatenkintos asmenybės nesu mačiusi.
Kaip tokia persona gali dirbti tokį darbą?!
Po tokio lygio bendravimo ir tokios konsultacijos ir info išėjome ir pasirinkome kita agentūra.
Malonu, kad taip vertinate savo klientus!
Rimvydas Širvinskas 2021-08-13 11:38:09
Laba diena, Augustinai, dėkoju už pasitikėjimą, atsiliepimą ir apgailestauju, kad mūsų aptarnavimas nepateisino lūkesčių. Kaip ir informavome Jus atskiru laišku, pasirinktoje apgyvendinimo įstaigoje, kurios kelialapį įsigijote pas mus, Jūsų apsistojimo metu nevyko vestuvių šventės, žmonės tiesiog į dvarą (kadangi tai labai graži vieta) buvo atvykę nuotraukoms. Dvare ramybės valanda prasideda 22 valandą, tad tikrai Jums ramybė būtų garantuota. Tądien vyko Krikštynų šventė, tačiau tiek apskritai dėl savo specifikos, tiek dėl ramybės valandos, baigėsi iki 22 valandos. Mūsų keliautojai dvaro nakvynės ir aptarnavimo kokybę vertina 8.93 balo (iš 10), o savo profesionalumą dvaro administracija Jūsų atveju parodė, kai nusprendėte nelikti nakvynei (nepaisant to, kad kambarys Jums buvo rezervuotas, Jūsų buvo laukiama ir kiti svečiai nepriimami, tačiau nusprendėte neapsistoti) - nors kelialapio atšaukimui priežasčių nebuvo, jis išliko nepanaudotas, tad personalas mielai Jūsų lauks kitu metu atvykstant ir apsistojant ir suteiks visas žadėtas paslaugas, kurias užsakėte.
P. Augustinai, dar kartą apgailestauju dėl to, kad Jūsų lūkesčių nepateisinome. Esame visuomet pasiekiami, ateityje įsigijant kelialapį svarbiomis ar kitomis progomis kviečiame konsultuotis su mūsų ekspertais, skambinti arba rašyti - padėsime išsirinkti nuostabią vietą Jūsų privačiam poilsiui Lietuvoje.
Supratau tai reiskia barmenas mums melavo ziuredamas i akis kad antrame aukste vyksta 40 zmoniu dydzio vestuves matyt ir as pats nemaciau tos situacijos gal net nebuvau nuvaziaves iki tos vietos apskritai matyt viska ka esu issakes yra tik mano paties nenormaliai auksti reikalavimai… arba as begalo gerai galvoju apie poilsi arba Jus ponai galvojat kad bet kokios prastos kokybes vieta galima vadinti superiniu pasiulymu
2021-08-13 11:38:09 IP 28m80j6k
Augustinas 2021-08-10 08:27:51
Labai blogas aptarnavimas. Pinigu nesutinka grazinti nes praejo jau 14 dienu. Pasiemiau kelione medaus menesiui ir nuvykus paaiskejo kad ten dvi sventes vyksta zmoniu begalybe. Suprantama as ir mano zmona likome nepatenkinti juk niekas nenori savo pirmuju dienu santuokoje praleisti pergrustame dvara kur vyksta vestuves, krikstynos, ekskursija, ir siaip forosesijos. Sugadintas medaus menuo begaline sirdgela del tokios situacijos ir dabar sako negalime grazinti pinigu nes praejo 14 dienu… Jus realiai man sugadinot medaus menesi ne siaip kokia kelione bet medaus menesi
Labai džiaugiamės pasirinkdami makaliu, kelionė su kruizu buvo įspūdinga, gidas Deividas buvo nerealus, nuotaika kėlė kiekvienam, įdomios istorijos, išsamiai papasakoja apie lankomus objektus, jei keliaut tai tik su tokiu gidu 10 balų.
2021 m. liepos 17-25 dienomis su vyru keliavome į Centrinę Kroatiją. Fantastiška kelionė! Tik patys geriausi žodžiai apie gidą Deividą, kuris visą tą laiką mus globojo, stengėsi mums suteikti kuo daugiau įspūdžių. Ačiū visai Makaliaus komandai už puikiai suorganizuotą programą, už saugią kelionę. Sėkmės!
2021 liepos 15-18 dienomis su sese vykome į Slovakiją Aukštuosius Tatrus. Tai buvo geriausias įvykis per paskutinius pusantrų metų. Esame labai dėkingos už fantastišką kelionę. Asmeniškai norime padėkoti gidei Marijai, žmogui puikiai išmanančiam savo darbą. Ačiū, Marija, už rūpestį, supratingumą, kantrybę ir gerą nuotaiką. Taip pat norime padėkoti vairuotojams už saugią kelionę. Ačiū ir sėkmės visai Makaliaus komandai.
Rimvydas Širvinskas 2021-06-24 11:28:54
Laba diena, p. Andriau.
Apgailestauju dėl situacijos. Deja, kartais (ypatingai šiuo įtemptu turizmui laikotarpiu) taip nutinka, kad viešbučiai nepatvirtina rezervacijų kelionių organizatoriams, ko pasekoje, kaip ir nurodoma sąlygose prieš atliekant užsakymą, keliautojai kviečiami iš naujo pasirinkti kitą variantą. Apie tokią situaciją mūsų keliautojai visuomet būna įspėjami dar prieš atliekant užsakymą bei pirkdami internetu privalo pažymėti, jog susipažino su sąlygomis ir tokios situacijos galimybe - būtent siekiant išvengti tokių ginčų ar nesusipratimų.
Mes, kaip kelionių organizatorius Makalius, pasitaikius tokioms situacijoms savo organizuojamose kelionėse, šiuo metu įsipareigojame pinigų grąžinimą atlikti per 5 dienas. Šiuo atveju, kelionę įsigijote iš kito kelionių organizatoriaus, kurį atstovavome, o jo sąlygose nurodomas 14 dienų terminas po prašymo pateikimo.
Skubiai peržvelgsiu Jūsų situaciją, informuosiu kelionės organizatorių bei imsimės visų veiksmų, kad ši situacija būtų kuo greičiau išspręsta.
Dėkoju Jums už atsiliepimą, dar kartą nuoširdžiai atsiprašau dėl įvykusios situacijos, kuriai neturėjome įtakos.
Žinot, ponas Rimvydai, nelabai svarbu, tarpininkai Jūs, ar kas, bet pinigai buvo sumokėti Jūsų kontorai ir grąžinti per 14 dienų įsipareigojo Jūsų darbuotoja Dalia Pakulienė iš Travel Deals. Jei nesugebate užtikrinti kelionės, negudraukite, neprašykite sumokėti visą sumą iš anksto - imkite avansą. Dabar mes likome be atostogų dėl Jūsų kaltės, nes kitai kelionei įsigyti pinigai buvo užšaldyti pas Jus. Ryt paskutinė diena grąžinti mūsų pinigus, kitu atveju - pasimatysime teisme. Tik ten dar sumokėsite ir neturtinę žalą bei delspinigius.
2021-06-24 11:39:33 IP 2e7r415j
Irma 2020-10-06 10:26:57
Jokio bendradarbiavimo su savo klientais, sausi atsirašinėjimai. žodžiu visiška nepagarba klientui, o neseniai per tv verkė, kad visiška š....kna. Taigi pradžiai reikia pasistengti dėl savo kliento, kad jis sugrįžtų. siūlau aplenkti šitą š*******o kontorėlę kuri išsivaizduoja esanti kaip min koncernu.
Laba diena, Irma,
atsiprašau už patirtus nepatogumus dėl Jūsų kelialapio panaudojimo pandemijos metu. Deja, daugeliui dalykų neturėjome ir neturime įtakos, tačiau stengiamės prisitaikyti prie visko, kas vyko šalyje karantino metu ir pagal galimybes pratęsti Jūsų kelialapio galiojimą, viską derinant su apgyvendinimo įstaiga, kurią pasirinkote. Matau, kad problema jau buvo išspręsta, dėkoju Jums už pasitikėjimą ir kantrybę.
2021-06-24 11:28:54 IP 2e7r415j
Andrius 2021-06-23 20:33:36
Nebenorėsiu pats ir siūlysiu draugams ur pažystamiems nebeturėti jokių reikalų su šita "š*******o" kontora. Įsigijus kelionę mokate visą sumą, nors nėra jokios garantijos, kad viešbutis patvirtins apgyvendinimą. Kai likus dviems dienoms iki skrydžio viešbutis staiga "atšaukia" rezervaciją, jums vietoj 5* viešbučio ramioje vietoje brukamas 4* apgyvendinimas žmonių šurmulyje. O pareikalavus grąžinti pinigus, kad nebūtų sugadintos atostogos dėl šios kontoros kaltės, jie pasako, kad pinigus grąžins per 14 dienų. Ir tada 14 dienų naudojasi jūsų pinigais, kaip beprocente paskola. Šiandien jau praėjo 12 dienų, o pinigų nei kvapo. Atostogos sušiktos, pinigai užšaldyti, o šita kontorėlė - šokolade mūsų visų lėšomis.
Linkiu, kad kuo daugiau žmonių pamatytų su kokiomis erkėmis turi reikalų, o mes konkrečiai neatgavę pinigų 14 dieną kreipsimės į teismą. Čia jau bus principo reikalas ir moralinės žalos išieškojimas.
Laba diena, p. Andriau.
Irma 2020-10-06 10:26:57
pritariu, man tas pats, 9 dienas, laukiau atgalinio ryšio, vėliau parašė šypsenėlę kad laiškas pasimėtė, jokio atsiprašymo...atsainus požiūris į klientą.
Makaliaus agentura rinkdavomes dazniausiai savo kelionems, tikrai nenuvyle, iki tol kol neteko susidurti su pinigu grazinomo klausimu, kaip kelione bovo atsaukta, skrydziai nebevygdomi, 2020 metu pradzioje atsauke skrydzius, paslaugu negavome ir iki siol mums pinigu negrazina apie 3000 euru, net ir paskambinus ir bandant graziai aptarti, nuklystama i lankas ir numetama visa atsakomybe kad pinigus turi grazinti organizatorius Nowaturas, taciau pinigus juk mokejome Makaliaus agenturai. Nuo sios dienos viesinsime sia situacija visais viesais kanalais, ir galiausiai kreipsimes i teisma. Nes tiesiog.... pasisavino pinigus ir jokio konkretumo. Kur jie dingo ? Juk skrydis neivyko, viesbucio paslaugos nebuvo suteiktos.....
Aplenkit šita š*******o kontorą kuo didesniu spinduliu.
Sveiki, 2020-08-06 keliavome į Slovakiją- Aukštieji Tatrai. Nuostabi kelionė, vairuotojai, viešbučiai, kelionės programa, viskas super. Labai noriu pasidžiaugti, kad Jūs turite tokį Perlą, vardu Marija. Nuostabi gidė, nuoširdi, rūpestinga, linksma, energinga (bet iš kur tiek energijos) puikiai išmananti savo darbą. Ačiū Makaliui už kelionę. Ačiū labai Jums Marija.
Paskutinėmis dienomis iki išvykimo į Austriją, dėl pasikeitusios saviizoliacijos tvarkos grįžus, kelionė buvo atšaukta. Visi sumokėti pinigai už kelionę grąžinti į banko sąskaitą per dieną! Ačiū už atsakomybę ir operatyvumą! Ateity vėl rinksiuos Makalių
Makaliaus organizuojamą kelionę pasirenku ne pirmą kartą ir dar neteko nusivilti. Taip atsitiko ir dabar pasirinkus kelionę (2020-07-23) į Slovakijos kalnus. Nuostabi kelionė, puiki organizacija, puikiai parinktas maršrutas, vairuotojai, viešbučiai, pusryčiai, net orą puikų išrinkote!!! Gidės Marijos nuoširdumas, geras jumoro jausmas, rūpinimasis mus visais šią kelionę padarė dar nuostabesne. Tikrai matėsi, kad Marija turi daug žinių ir labai myli savo darbą, (Slovakijoj ji kaip žuvis vandenyje - savo stichijoje) O ir energijos bei kantrybės jai tikrai netrūksta!!! Labai ačiū Marijai už jos linksmus pasakojimus, rūpestį, sklandžią ir nuotaikingą kelionę!!! Ačiū ir visai Makaliaus komandai ir linkiu didelės sėkmės!!!
Laba diena. Neradau kur pas jus palikti atsiliepimą puslapyje, bet labai noriu padėkoti Jums, kad turite tokią nuostabią gidę - Mariją!! Auksas - ne žmogus. Tokio atsidavimo, meilės darbui, kantrumo niekad nemačiau jokiame žmogutyje. Pakerėjo tuo, kad Marija tokia išmintinga, puikiai žinanti savo darbą, matosi kaip myli šį darbą. Buvo be galo linksma mums kelionė, neteko nei liūdėti, nei nuobodžiauti. Praleidau kelias dienas tiesiog tobulaii. Marija tokia greita, kad mums jaunimui reiktų pasimokyti tokio judrumo ir siekių taip mylėti savo darbą. Labai labai nustebino gidė. Pirmą kartą pas jus pirkom kelionę ir nei kiek nesigailim! Ačiū labai Jums!!!
Laba diena. Labai noriu padėkoti Jums, kad turite tokią nuostabią gidę - Mariją!!
2020-07-09 11:40:46 IP 2i51fml7
Klientas 2020-07-09 11:24:54
Pagal tą patį IP adresą Rimvydas patampa "Eglė" ir rašo gerą atsiliepimą apie Bistrampolio dvarą ir kaip gerai "ji" nuvyko per Makaliaus kuponą. :) Jums patiems nejuokinga?
Gražios dienos ir ačiū, kad domitės Makaliumi!
2020-06-26 18:07:54 IP 2i51fml7
Vaidas 2020-06-25 21:49:44
Labai nesmagu tai rašyti, bet dar nesmagiau kaip prieš metus paskambinau šitiek "kelionių ekspertam", pasakiau kryptis metu laiką ir sumą kiek galiu išleisti, ir ką jūs sau manote, man buvo pasakyta tai pasirinkite konkrečiai, nors aš paprasiau pasiūlyti man kelionę, jug anksčiau isvardinau kas ir kaip, ir ką jūs manote, šitie ekspertai nieko negalėjo pasiūlyti kadangi jiems reikia konkretumo, žinote ką sėkmingai keliauju ir pats uzsisakydamas apartamentus -viesbuti per booking, nusiperku ir lėktuvo bilietus, o jiems viską pasakyk ir jie paspaudys kompiuterio mygtukus ir dar už tai pasiims pinigus, bet tai dar ne viskas, šiandien 2020, 06, 25 mama paskambino ir paklausė kelionės į Latviją, tai nieko nepasakė atseit viskas internete, po poros minutes aš paskambinau, ir paprasiau to paties, pirmas sakinys panelės (nios), jeigu neklystu Jurga, buvo NU, tai va net bendrautis nemoka gėda absurdas, ir pasityčiojimas o dar save vadina kelionių ekspertais, jeigu neturi ko pasiūlyti tai mandagiai pasakai atsiprasome bet nieko neturime, bet tikrai ne taip bendrautis kaip buvo su manimi ar mano mama, beje kaip pasipiktinęs pasakiau kad gal Rimvydui Sirvinskui parašyti reikės, pasakė galite rašyti kam norite, atseit man dzin, bet po keletą sekundžių pasitaisė ir ėmė kalbėti šiek tiek mandagiau, taigi gėda ir Rimvydui Š.ir visai komandai, ir nedryskite savęs vadinti kelionių ekspertais, nes esate sumauti veltedziai ir nieksai.
P. Vaidai, tikrai labai nesmagu tai skaityti, labai apgailestauju ir atsiprašau - tai nėra Makaliaus aptarnavimo standartas, kurio siekiame. Perklausysiu Jūsų pokalbį su Makaliaus kelionių ekspertais bei aptarsiu situaciją su Jus aptarnavusiais komandos nariais. Lauksime Jūsų skambučio arba el.laiško ir pažadu puikų aptarnavimą visiems, besikreipiantiems į mus. Jeigu dar reikėtų pagalbos, būtinai kreipkitės, Vaidai. Gerų kelionių!
Esu labai patenkinta, kad šią žiemą pasirinkau Makaliaus kelionę į Puketą. Kelionė pranoko lūkesčius, aišku labai pasisekė, kad grupė buvo nerealiai fantastiška, taip sakant, tapome šeima. Visa kelionė nuo pradžios, Vilniaus oro uoste, iki pabaigos buvo sklandi ir lengva. Skrydžiai, pervežimai, puikiai sudėliotas maršrutas. Visi važiavimai į ekskursijas komfortiškais busikais, plaukimai privačiais kateriais su gaiviaisiais gėrimais, atšaldytais vaisiais ir geros nuotaikos bei paslaugiais komandos nariais. Plaukimas kanojomis ir bambukiniais plaustais nerealūs !!!. Patiko labai labai. Tiek gerų emocijų, tiek juoko, tiek įspūdžių!!! Dvi savaitės prabėgo akimirksniu. Bet kas buvo, taip sakant „torto viršūnė“, tai gidas Justinas!!! Nuostabus gidas, taip sakant ir tėvas ir brolis ir geras draugas. Visko galėjome klausti, viską atsakydavo, viską parodydavo (jei reikdavo, tai net nuvesdavo į parduotuvę ir baksteldavo pirštu į tą daiktą, kurio mes norėjome, bet neįstengdavome rasti). Nuo pat kelionės pradžios Justinas buvo kaip koks šviesuliukas, visada geros nuotaikos, plačios šypsenos, betarpiškai bendraujantis žmogus. Ačiū visai Makaliaus komandai, o ypač gidui Justinui už nuostabiai praleistą laiką Pukete. Justinai mes tave mylim!!!!

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta tęsti studijų AMES anglų kalbos...

Naujausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "Matebook D16": išmanus, greitas ir itin lengvas 08-16 23:01
Į Lietuvos rinką žengė iki šiol pažangiausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "MateBook D16". Šis įrenginys išsiskiria laisvalaikio ir darbo funkcijų gausa, todėl puikiai tiks tiek besimokantiems...
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Cisco 49,37 +5,81%
Nasdaq 192,12 -0,86%