Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę TRAVELDEALS LT, UAB

Atsiliepimai apie TRAVELDEALS LT, UAB

Makalius

UŽKELIAUK PASAULĮ!
Parašyk savo nuomonę apie TRAVELDEALS LT, UAB

Nieko gero bent man prasčiausiais kelionių organizatorius, visiškai nelojalus klientui ir panašu, kad jo CREDO tik prastumti kelionę ir nusiplauti rankas. Ir patarimas visiems pirkdami kuponą arba kelionę tikrai išnagrinėkite labai detaliai ką gausite, 5.5 rekvizituose jau viską pasako,
Sveiki, 2020-08-06 keliavome į Slovakiją- Aukštieji Tatrai. Nuostabi kelionė, vairuotojai, viešbučiai, kelionės programa, viskas super. Labai noriu pasidžiaugti, kad Jūs turite tokį Perlą, vardu Marija. Nuostabi gidė, nuoširdi, rūpestinga, linksma, energinga (bet iš kur tiek energijos) puikiai išmananti savo darbą. Ačiū Makaliui už kelionę. Ačiū labai Jums Marija.
Paskutinėmis dienomis iki išvykimo į Austriją, dėl pasikeitusios saviizoliacijos tvarkos grįžus, kelionė buvo atšaukta. Visi sumokėti pinigai už kelionę grąžinti į banko sąskaitą per dieną! Ačiū už atsakomybę ir operatyvumą! Ateity vėl rinksiuos Makalių
Makaliaus organizuojamą kelionę pasirenku ne pirmą kartą ir dar neteko nusivilti. Taip atsitiko ir dabar pasirinkus kelionę (2020-07-23) į Slovakijos kalnus. Nuostabi kelionė, puiki organizacija, puikiai parinktas maršrutas, vairuotojai, viešbučiai, pusryčiai, net orą puikų išrinkote!!! Gidės Marijos nuoširdumas, geras jumoro jausmas, rūpinimasis mus visais šią kelionę padarė dar nuostabesne. Tikrai matėsi, kad Marija turi daug žinių ir labai myli savo darbą, (Slovakijoj ji kaip žuvis vandenyje - savo stichijoje) O ir energijos bei kantrybės jai tikrai netrūksta!!! Labai ačiū Marijai už jos linksmus pasakojimus, rūpestį, sklandžią ir nuotaikingą kelionę!!! Ačiū ir visai Makaliaus komandai ir linkiu didelės sėkmės!!!
Laba diena. Neradau kur pas jus palikti atsiliepimą puslapyje, bet labai noriu padėkoti Jums, kad turite tokią nuostabią gidę - Mariją!! Auksas - ne žmogus. Tokio atsidavimo, meilės darbui, kantrumo niekad nemačiau jokiame žmogutyje. Pakerėjo tuo, kad Marija tokia išmintinga, puikiai žinanti savo darbą, matosi kaip myli šį darbą. Buvo be galo linksma mums kelionė, neteko nei liūdėti, nei nuobodžiauti. Praleidau kelias dienas tiesiog tobulaii. Marija tokia greita, kad mums jaunimui reiktų pasimokyti tokio judrumo ir siekių taip mylėti savo darbą. Labai labai nustebino gidė. Pirmą kartą pas jus pirkom kelionę ir nei kiek nesigailim! Ačiū labai Jums!!!
Laba diena. Labai noriu padėkoti Jums, kad turite tokią nuostabią gidę - Mariją!!
2020-07-09 11:40:46 IP 2i51fml7
Klientas 2020-07-09 11:24:54
Pagal tą patį IP adresą Rimvydas patampa "Eglė" ir rašo gerą atsiliepimą apie Bistrampolio dvarą ir kaip gerai "ji" nuvyko per Makaliaus kuponą. :) Jums patiems nejuokinga?
mes visiškai neturime ko slėpti, juolab, kad atsiliepimas pateiktas ne po mūsų įmone, o Bistrampolio dvaro paskyroje. Pagal IP visi vartotojai gali pamatyti ir kitus atsiliepimus, parašytus iš mūsų biuro. IP adresą gauna interneto įvadas biure, o ne konkretus kompiuteris. Mūsų kolektyve Vilniaus biure darbuojasi dvi Eglės :) Šiuo atveju, 2019 metais mūsų kolegė Eglė, su mūsų siūlomu Makaliaus kelialapiu asmeniškai apsilankiusi Bistrampolio dvare, nusprendė palikti atsiliepimą būtent Bistrampolio dvaro įmonės rekvizituose (atsiliepimas buvo paliktas ne po mūsų įmone, nes atrodytų keistai). Manau, logiška, kad Makaliuje dirbantys komandos nariai naudojasi Makaliaus siūlomais pasiūlymais - tai tik įrodymas, kokie pasiūlymai geri! Kviečiu pasinaudoti ir Jus.
Labai panašus atvejis dėl IP adreso ir komentarų greičiausiai bus ir pas Jus, paspaudus ant Jūsų IP: tuo pačiu adresu atsiliepimą pas mus rašo Klientas Arnas, kitose įmonėse - ir Edvinas, ir Modesta.
Gražios dienos ir ačiū, kad domitės Makaliumi!
2020-06-26 18:07:54 IP 2i51fml7
Vaidas 2020-06-25 21:49:44
Labai nesmagu tai rašyti, bet dar nesmagiau kaip prieš metus paskambinau šitiek "kelionių ekspertam", pasakiau kryptis metu laiką ir sumą kiek galiu išleisti, ir ką jūs sau manote, man buvo pasakyta tai pasirinkite konkrečiai, nors aš paprasiau pasiūlyti man kelionę, jug anksčiau isvardinau kas ir kaip, ir ką jūs manote, šitie ekspertai nieko negalėjo pasiūlyti kadangi jiems reikia konkretumo, žinote ką sėkmingai keliauju ir pats uzsisakydamas apartamentus -viesbuti per booking, nusiperku ir lėktuvo bilietus, o jiems viską pasakyk ir jie paspaudys kompiuterio mygtukus ir dar už tai pasiims pinigus, bet tai dar ne viskas, šiandien 2020, 06, 25 mama paskambino ir paklausė kelionės į Latviją, tai nieko nepasakė atseit viskas internete, po poros minutes aš paskambinau, ir paprasiau to paties, pirmas sakinys panelės (nios), jeigu neklystu Jurga, buvo NU, tai va net bendrautis nemoka gėda absurdas, ir pasityčiojimas o dar save vadina kelionių ekspertais, jeigu neturi ko pasiūlyti tai mandagiai pasakai atsiprasome bet nieko neturime, bet tikrai ne taip bendrautis kaip buvo su manimi ar mano mama, beje kaip pasipiktinęs pasakiau kad gal Rimvydui Sirvinskui parašyti reikės, pasakė galite rašyti kam norite, atseit man dzin, bet po keletą sekundžių pasitaisė ir ėmė kalbėti šiek tiek mandagiau, taigi gėda ir Rimvydui Š.ir visai komandai, ir nedryskite savęs vadinti kelionių ekspertais, nes esate sumauti veltedziai ir nieksai.
P. Vaidai, tikrai labai nesmagu tai skaityti, labai apgailestauju ir atsiprašau - tai nėra Makaliaus aptarnavimo standartas, kurio siekiame. Perklausysiu Jūsų pokalbį su Makaliaus kelionių ekspertais bei aptarsiu situaciją su Jus aptarnavusiais komandos nariais. Lauksime Jūsų skambučio arba el.laiško ir pažadu puikų aptarnavimą visiems, besikreipiantiems į mus. Jeigu dar reikėtų pagalbos, būtinai kreipkitės, Vaidai. Gerų kelionių!
Esu labai patenkinta, kad šią žiemą pasirinkau Makaliaus kelionę į Puketą. Kelionė pranoko lūkesčius, aišku labai pasisekė, kad grupė buvo nerealiai fantastiška, taip sakant, tapome šeima. Visa kelionė nuo pradžios, Vilniaus oro uoste, iki pabaigos buvo sklandi ir lengva. Skrydžiai, pervežimai, puikiai sudėliotas maršrutas. Visi važiavimai į ekskursijas komfortiškais busikais, plaukimai privačiais kateriais su gaiviaisiais gėrimais, atšaldytais vaisiais ir geros nuotaikos bei paslaugiais komandos nariais. Plaukimas kanojomis ir bambukiniais plaustais nerealūs !!!. Patiko labai labai. Tiek gerų emocijų, tiek juoko, tiek įspūdžių!!! Dvi savaitės prabėgo akimirksniu. Bet kas buvo, taip sakant „torto viršūnė“, tai gidas Justinas!!! Nuostabus gidas, taip sakant ir tėvas ir brolis ir geras draugas. Visko galėjome klausti, viską atsakydavo, viską parodydavo (jei reikdavo, tai net nuvesdavo į parduotuvę ir baksteldavo pirštu į tą daiktą, kurio mes norėjome, bet neįstengdavome rasti). Nuo pat kelionės pradžios Justinas buvo kaip koks šviesuliukas, visada geros nuotaikos, plačios šypsenos, betarpiškai bendraujantis žmogus. Ačiū visai Makaliaus komandai, o ypač gidui Justinui už nuostabiai praleistą laiką Pukete. Justinai mes tave mylim!!!!
Pirmąsyk keliavome su Makaliumi ir esame be galo patenkintos kelione į Maltą! Tiesioginiai skrydžiai, sklandūs pervežimai į viešbutį ir atgal į oro uostą, o nakvynės viešbutyje Argento - išvis viršijo lūkesčius! Viešbutis tiesiog puikus, pusryčiai labai gausūs, personalas ypač malonus - tikrai visos **** žvaigždutės ir jautėsi. Norime ypatingai padėkoti kelionių ekspertei Liucijai, kuri pateikė šio viešbučio pasiūlymą, kai atėjo informacija, jog Cavalieri viešbutis nepriims svečių tuo metu. Tikrai keliausime dar, šią kryptį rekomenduosime kitiems, o Makaliaus komandai - didžiausi komplimentai! Didelis AČIŪ už Jūsų lankstumą, pagalbą ir profesionalumą. Jūs - šaunuoliai, išlikite tokie ir ateityje! :)
Laura 2019-08-25 08:55:10
Kelionė į Slovakija, tiesiog nuostabi. Neapsakomi vaizdai. Keliavome su gide Marija, kuri tikrai daug žino apie šias vietoves. Taip pat yra labai nuoširdi ir linksma.
Visiškai sutinku. Šios kelionės sėkmė gidė Marija
Tiesiog.. buvau keliose kelionėse, bet Makaliaus piaras yra tik piaras. Ievutė npakartojama ir superinė gidė, kuri tempia šią firmą, o kiti gidai labai arogantiški, pasikėlę, susireikšminę... Nesugebantys grupės suvienyti, suburti, kad būtų "kumštis:, ypač Antanas paliko ne kokį įspūdį (daug kas skundėsi)
Prieš vykstant į jų kelionę, reiktų pasidomėti kas bus gidu......
Labai priklauso nuo gido požiūrio į kiekvieną klientą. Man nelabai pasisekė būtent su gide Jolita. Turėdama didelę praktinę patirtį, ji nesugebėjo susitvarkyti su emocijomis. Jos replikos apkartino kelionės įspūdžius.
nedaugžodžiaujant - patys geriausi atsiliepimai gidei - Jolitai! Kelionė Talinas - Stokholmas - Ryga buvo puiki! Gidė labai išsamiai papasakojo apie miestus, taip pat suteikė daug bendros informacijos. Nepaliko nežinioje, viskas buvo pasakyta ir atsakyta! Manau sėkmingai kelionei labai daug prideda geras gidas, jo meilė darbui ir tiesiog gera žmogaus šarma! :)
Neberekomenduoju: Perkant kuponą/paslaugą/kelionę iš perpardavėjo Makaliaus, kupone yra sąlygos, jog paslauga turi būti kokybiška ir laikomasi kupone nurodytų sąlygų. Jei paslaugos teikėjas sąlygų nevykdo, Makalius nusiplauna rankas, pasako jog yra bejėgis ir siūlo aiškintis patiems :)

Buvęs atvejis: neperdavė paslaugos teikėjui mano kontaktų ir tik po 4 dienų pradėjau gauti reikiamą informaciją.
Vykome į kelionę Talinas - Stokholmas su gidu Vytautu. Laive viskas labai patiko, buvo smagu ir tikrai verta. Tačiau visa kita kelionės dalis buvo tiesiog vienas didelis nesusipratimas.
Pradedant nuo to, kad autobusas į Kauną vėlavo maždaug pusė valandos. Manėme gal kas nutiko, tačiau autobusui atvykus ir pradėjus važiuoti iš megos supratome, kad vėlavimo priežastis yra stebėtina vairuotojo nekompetencija. Gidas su vairuotoju ilgai diskutavo kaip reikėtų išvažiuoti iš megos eikštelės... Už vėlavimą, nebuvo nei atsiprašyta, nei kaip nors kitaip sureguota, nes pusvalandį vėluoti pasirodo yra normalu.
Iki pat Panevėžio autobuse pypsėjo signalas iįspėjantis, kad kažkas yra ne taip, tačiau vairuotojas autobusu naudotis nelabai mokėjo todėl patiems turistams teko trūkumus pašalinti.
Kelionės apraše buvo žadėta sustoti ir papusryčiauti Latvijos - Estijos pasienyje Estijos pusėje. Kadangi vairuotojas apskritai nežinojo kur randasi, o gidas suprato, kad mes jau Estijoje tik po maždaug 30-40km. pravažiavus sieną, likome be žadėtų pusryčių.
Gidas papasakojo, kad ta vieta uždaryta ir kad mes sutaupėme laiko todėl turėsime daugiau laisvo laiko Taline. Taline turėjome apie 40min per kurias vos spėjome pavalgyti.
Ta vieta dirbo...
Gido pasakymas kaip į lipti į keltą: eikit ten kur eina visi.
Ko bepaklaustum gido jis nežino, svarsto, abejoja, persigalvoja, pats sau prieštarauja...
Vairuotojo ir gido darbas tiesiog kėlė nuostabą ir pasipiktinimą...
Stokholme mums apkeitė autobusą, persėdome į autobusa su išdaužtu stiklu. Olegotransportas šaunuoliai sutaupė lėšų mūsų komforto kaina. Nors stiklas buvo pažeistas ir kelionės metu teko persėsti tai į vieną vietą, tai į kitą, nes byrėjo šukės. Dėl gido nenuovokumo ir jokių organizacinių įgūdžių neturėjimo tai kėlė didelį susierzinimą. Pasisekė tik tai, kad antro autobuso vairuotojas buvo šaunuolis, labai profesionalus ir rūpestingas žmogus kurį įmonė pastatė į nepatogią padėtį.
Užjaučiu turistus kuriems teks keliauti su šiuo gidu. Nusivylėm Makaliaus bendrove, jau antra kelionė nevykus... o išvadų niekas nedaro...
Kelionė į Elzasą pranoko lūkesčius. Viskas buvo nuostabu nuo pradžios iki pabaigos.Noriu padėkoti gidei Jolitai. Ačiū jai už labai įdomius pasakojimus visos kelionės metu.Ji ne tik supažindino mus su lankytinais objektais, bet važiuojant per Lenkiją, jos pasakojimų dėka pabuvojau ir Balstogėj ir Vygrių vienuolyne praplaukiau Augustavo kanalais, pabuvojau Varšuvoje, iš naujo susipažinau su Lenkijos Lietuvos istorija (gidė sugundė, gal reiks Makaliaus kelionemis ir į Lenkija pasinaudot).Važiuojant per Vokietiją, gidė Jolita tęsė savo pasakojimus, kurie buvo tikrai įdomūs, buvo nenuobodu įveikiant tikrai nemažus atstumus.Gidė Jolita subūrė visus važiavusius žmones, su daugeliu susidraugavome.Buvo ir vyresnių ir jaunesnių, gidė visiems rodė dėmesį, dalino patarimus, o jei reikėjo tai ir už rankutės pavedžiojo.Ačiū jai už kantrybę.Apie Vokietijos miestelių ir Elzaso grožį net neverta kalbėti - viskas kaip pasakoje.Kelionė tikrai neprailgo. Ačiū Makaliaus komandai už puikiai organizuotą kelionę, sudėliotą maršrutą, pramogas -pasiplaukiojimus, vynų degustacijas, už puikiai parinktus viešbučius ir sočius pusryčius ir putojančią staigmeną!!! Su Makaliumi keliauju ne pirmą kartą, nusivilti dar neteko.
Kelionė į vidurio Kroatiją 08.22-08.30 viršijo lūkesčius. Nuoširdžiai nustebino tobula kelionės organizacija (išbandėme visas siūlomas pramogas): pradedant užimtumu autobuse, kuris sutrumpino ilgą važiavimo laiką, įdomiomis ir įvairiapusėmis ekskursijoms, baigiant Makaliaus prizais-siurprizais. Profesionali ir nuoširdi gidė Lina, tikras žinių ir energijos lobynas, nepakartojama gidė Marija. Trūkumas vienas:viskas labai greitai pasibaigė! Bet liko nuotraukos, filmukai, kurie primins tas nepakartojamas akimirkas. Nuoširdžiai dėkojame už patirtus įspūdžius, linkime visai nuostabiai Makaliaus komandai didžiausios sėkmės! Lauksime naujų pasiūlymų. Valda ir Arūnas
Patys geriausi įspūdžiai iš kelionės po Prancūzijos elzasą, patiko viskas: autobusas, kelionės maršrutas, ekskursijos, gidė, viešbučiai 3 ir 4 žvg (buvau maloniai nustebinta) nuostabūs prancūzijos kaimelių vaizdai, vynų degustacijos, įspūdžiai patys didžiausi, ši kelionė jau antra su makaliaus agentūra ir manau, kad ne paskutinė

Inga
Praeitą savaitę (2019.08.14 - 2019.08.18) pirmą kartą aplankėme nuostabią šalį - Slovakiją. Daug įspūdžių, nuostabių kalnų vaizdų, puikūs mini žygiai Aukštuosiuose Tatruose, malonios naujos pažintys, gerų žmonių aplinka, daug daug juoko ir geros nuotaikos :) Pirmą kartą pasirinkome Makalius organizuojamą kelionę, kurią labai rekomenduoju :) Filmavau labai daug, vėliau jau nebežinojau ką filmuoti, viskas labai gražu, norėjosi viską ir įamžinti, bet daug liko atsiminimuose :) Mūsų kelionė - filmuke: https://www.youtube.com/watch?v=cZwkhLw6WgE
Kelionė į centrinė Kroatiją 2019-08-10 iki 2019-08-18 laikotarpyje:
mūsų šeima norėtų padėkoti už puikiai organizuotą kelionę, labai gerai apgalvotas ekskursijas. Norėtume atskirai padėkoti puikiai vadovei Linai, už įdomius pasakojimus apie šalis, patarimus verta paragauti ar įsigyti, už gerą nuotaiką ir rūpestingumą. Sėkmės ir toliau visai komandai!
Su drauge pasidovanojom kelionę Praha-Viena- Budapeštas. Mums atitiko kainą ir tikrai nenusivylėm. Aplankėm visas vietas, kaip ir buvo numatyta, nors įstrigome metro (dėl šventės Vengrijoje neveikė linijos) gidė Lucija nepasimetė ir numatytą tikslą pasiekėm maršrutiniu autobusu. Su Makaliumi keliauju antrą kartą ir abu kartus esu patenkinta, nes turiu su kuo palyginti, deja, kitų agentūrų nenaudai. Sėkmės Jums, sunkiame jūsų darbe.
Norėtume padėkoti už kelionę į Slovakiją 08.14 - 18.mūsų gidei Marijai ačiū jums labai už jūsų atsidavimą šitam darbui, ir vairuotojų komandai.
Prastas aptarnavimas kažkada pirkau kelionę kažkas buvo ne taip, agentūra net nebendravo. Panašu kad svarbu prastumti kelionę ir darbas kiekybei ne kokybei. Nerekomenduočiau jo kelionių
2019-08-01 11:40:54 IP 2i51fml7
Lina Žudytė 2019-07-28 23:55:35
2019/07/24-2019/07/28 pasidarėme draugei ir sau dovaną ir vykome į Slovakijos Aukštuosius Tatrus. Pradėsiu nuo to, kad visą kelionę mus lydėjo pati nuostabiausia gidė Marija Šimonelienė, kuri nuo pat kelionės pradžios žavėjo mus savo nuoširdumu, atsidavimu šiam darbui ir begale istorijų tiek apie jau ankstesnes patirtis, tiek apie išskirtinius objektus, kuriuos verta aplankyti Slovakijoje, Lenkijoje. Su mielu noru vykčiau į bet kurią kelionę su šia gide. Išskirtinio žavesio žmogus savo istorijomis paliečiantis kiekvieną❤️
Visos kelionės metu aplankėme labai daug lankytinų vietų, tokias kaip: stalaktitų-stalagmitų urvai kalnuose, termininiai baseinai kalnų papėdėje, Slovakijos garsieji Tatrai
Lina, dėkoju Jums ir Jūsų šauniai kompanijai už atsiliepimą ir tokias puikias nuotraukas! Kelionės mus suartina, priverčia atsidurti netikėtose situacijose ir iš jų pasimokyti, tobulina bei leidžia suprasti, dėl ko vis dėlto yra verta gyventi.
Iki kitų susiitkimų!
2019-08-01 11:34:19 IP 2i51fml7
Agne 2019-07-29 10:29:32
Labai gaila, kad siemet taip prastai renkasi datos i Slovakija, sena svajone. Buvau nusiziurejus rugpjuti, bet visos datos "dingo"...Ziurint i ankstesnio komentaro nuotraukas pasidare labai gaila
Laba diena, p. Agne,
tiesą pasakius, grupės į Slovakiją jau kelerius metus yra vienos populiariausių, todėl vasaros sezono metu išvykimai organizuojami kiekvieną savaitgalį. Nesame atšaukę nė vieno išvykimo. Pavyzdžiui, šį rugpjūtį mūsų išvykimai bus tokie:
Liepos 31 -Rugpjūčio 4;
Rugpjūčio 7-11;
Rugpjūčio 14-18 - išvyksta du autobusai;
Rugpjūčio 21-25 - išvyksta du autobusai.
Taip pat, turime Slovakijos kalnų žygius (skirta tik kalnams, savaitės trukmės) rugpjūčio 24-30, rugsėjo 7-13 (dvi grupės).
Rugpjūčio 21 dienos išvykimui turime likusias 4 vietas. Nė viena kita data jau nebeturime laisvų vietų, autobusai vasaros metu kelionėms į Slovakiją, Stokholmo kruizą, Varšuvą, Prahą bei Prahą-Vieną-Budapeštą užsipildo sparčiausiai, tad jeigu nuspręstumėte keliauti likusiomis datomis rugpjūtį, rugsėjį bei spalį - kviečiu paskubėti ir ilgai negalvoti :)
Ačiū Jums, kad mus prisimenate, apie mus pagalvojate ir patikrinate mūsų kelionių pasiūlymus!
2019-08-01 11:22:14 IP 2i51fml7
Gintaras 2019-08-01 10:52:02
Sveiki, prieš porą metų ieškojau kelionės i Korfu salą Graikijoje.Pradžioje nutariau pasidomėti ką siūlo "visur matomas" Makalius.Pasirinkimas labai skurdus, prastas, nors kainos pasirodė didelės.Teko grįžti pas seną savo draugą Novaturą, kurio pasiūlymu ir pasinaudojau.Kartu ieškant per Novaturą, teko matyti ir Makaliaus pasiūlymus, tik žemesnėm kainom, tad supratau, kad visas "berniuko verslyniko" darbas, paimti kokį pasiūlymą iš kur nors ir užsimesti savo maržą ir dar tą pasiūlymą apkaišioti "patarimais".Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai aš ieškojau kelionės per šį vaikiną.
Laba diena, p. Gintarai,
dėkoju Jums už atsiliepimą - kiekvienas jų padeda mums tobulėti ir verčia pasitempti. Sunku dabar pasakyti ar bandyti užfiksuoti situaciją prieš porą metų. Faktas yra vienas, kad nė viena kelionių organizatorių atstovaujanti įmonė neturi teisės parduoti kelionės brangiau, nei, pavyzdžiui, "Novaturo" pasiūlymuose sistemoje pateikta kaina. Galutinė kelionės kaina sutartyje nėra koreguojama (neįmanoma uždėti antkainio, kaip sakote), ir sutarties kainos keitimas būtų sutarties klastojimas. Visi kelionių pardavėjai, atstovaujantys "Novaturą", tiesiog gauna sutartą komisinį procentinį atlygį nuo kelionės sumos. Tad nėra jokios prasmės, kaip Jūs sakote, "užsimesti", nes galutinis procentinis atlygis pakiltų neįtikėtinai mažai. O vartotojui nėra skirtumo, kur įsigyti kelionę - ar tiesiai iš organizatoriaus, ar per kelionių agentą.
Žinoma, patarimai bei rekomendacijos apie vieną ar kitą kelionę yra Makaliaus pridėtinė vertė, kadangi suprantame, jog vien "pliką" kelionės pasiūlymą įsigijęs keliautojas nebus laimingas. Todėl stengiamės ir rūpinamės savo keliautojais.
Dar kartą dėkoju Jums už atsiliepimą!
Agne 2019-07-29 10:29:32
Grupės renkamos gan dažnai, gidė pataria keliauti rugsėjį, spalį, bus mažiau turistų, medžiai bus rudeniniai ;) pati važiuočiau dar ir dar ;)
2-oji komentaro dalis:
Viena problema.Keliaujant per didelius atstumus autobusuose visada užrakinti tuoletai....reikia laukti kol autobusas sustos neaišku po kiek kilometrų. Tikrai nenormalu XXI amziuje...o šiaip viskas tvarkoje su Makaliaus kelionėmis :)
2019-07-21 20:37:36 IP 28m80j6k
Romualdas Peciulis 2019-07-19 17:02:33
Būkite atsargūs užsisakinėdami kelalapius į Birštono SPA per Makalių...galite gauti paslaugas visai ne tas kurias reklamavo, o tiksliau VISAI negauti!!!
Sveiki, p. Romualdai.
Apgailestauju dėl tokios situacijos, apie kurią sužinojau tik iš šio atsiliepimo. "Makaliaus Lietuva" projektą, padedantį susiplanuoti poilsį Lietuvoje, vystome jau trejus metus ir mūsų keliautojų poilsio kokybė yra labai svarbi. Norime, kad teigiami atsiliepimai sklistų iš lūpų į lūpas, tad apmaudu, kad šįkart nusivylėte įsigyta paslauga.
Noriu pabrėžti, kad iš mūsų partnerių privalote gauti visas paslaugas, kurios yra nurodytos mūsų kelialapiuose, nes būtent tokių paketų susitarimus turime su viešbučiais ir už tas paslaugas Jūs susimokate.
Nesame gavę Jūsų laiško mūsų kontaktais apie šią situaciją, tikrai būtume nedelsiant suteikę pagalbą. Siekiant išsiaiškinti visas aplinkybes ir susisiekti su partnerio apgyvendinimo įstaiga, noriu paprašyti parašyti mums bendruoju paštu labas@makalius.lt, atsiųsti kelialapio kodą bei papasakoti, kokios konkrečiai paslaugos negavote - nedelsiant aiškinsimės su partneriu.
Justinas Babeckas
2019-07-20 05:44:06 IP 28ma28sq
Noriu padėti Makaliui už gerai suorganizuota kelionę šių metu liepos 03-18 d į Singapura ir Balio sala. Taip pat šeimos vardu dėkoju ir gidui ANTANUI kuris rupinosi visa grupe neišskirdamas nieko, suteikė daug informacijos apie šia kelione ir aplamai apie Indonezija. Ši kelionė tai kažkas iš fantazijos pasaulio, , , , Balio sala tai tikras gamtos rojus visiems... Kitais metais žadu vėl keliauti, bet tik su Makaliaus įmonę. Tad dar karta AČIŪ
Romualdas Peciulis
2019-07-19 17:26:04 IP 2i250dfu
Vaida 2018-11-26 20:24:02
Visų pirma pastebimas minusas kad tinklalapyje negalima rašyti atsiliepimus prie pasiūlymų, kad žmonės galėtų pasiskaityti tikrą informaciją prieš išsirenkant kelionę. Įsigijome kelionę į Marsa Alam viešbutyje "Future dream lagoom" ale 5* viešbutyje, bet pasirodo ten tik 4 žvaigždučių (kaip pastebėjome pačiame viešbutyje esančiame sertifikate). Tai skelbime nurodyta klaidinga informacija. Taip pat skelbime nurodyta kad iki jūros 200 m. - mums reikėjo eiti žymiai toliau neskaičiavome metrų, bet per visa teritoriją. Bent jau lietuvius taip apgyvendino... Kambarys nuotraukoje visiškai neatitinka tikrovės. Personalas aptarnaujantis tvarkantis kambarius nepakeičia patalynės, rankšluosčių visą savaitę, jei neužsimoki atskirai. Mums atvykus užsikimšusi kriauklė taip ir nebuvo sutvarkyta. Dėl arbatpinigių viešbučio savininkai manau turėtų pasikalbėti, labai nemalonu kai tiesiog akivaizdžiai kaulijima. Dėl išvykų taip pat nusivylėme, kalbėta vienaip gavome visai kita žinoma blogaja prasme. (beje taip ir nebuvo su manimi susisiekta kaip buvo žadėta dėl kompensacijos). Pirmą kartą teko rinktis Itaka pasiūlymą gaila taip pat ir nusivilti.
Nėra atsiliepimų skilties, nes turbūt bijo, kad bus "užversti" neigiamais atsiliepimais...
Romualdas Peciulis
2019-07-19 17:02:33 IP 2i250dfu
Renata 2019-04-17 19:26:22
Labai nusivyliau šią kompaniją. Su "Makalius" teko keliauti į Izraelį. Po pasų kontrolės, aš buvau sulaikyta papildomai patikrai... ir kai paleido po 7 val. Suprantama kad grupė ne lauks, bet ir kompanija ne pasirūpino parvežimu iki vešbucio. Ir teko važiuoti pačiai, vienai, vakare svetimoj šalyje... kur šiaip višta karas. Būtent dėl to ir rinkausi grupinė kelione, kad būtų saugu ir patikima. Gaunasi taip kelionės organizatorius ne neša jokios atsakomybės už savo keliautojus. O galiausiai dar mane apkaltino, kad pas mane ne sutvarkyti dokumentai. Kelionė buvo sugadinta. Daugiau tikrai su Makalium niekur ne važiuosiu.
Ponia, jums visų pirma reiktų susitvarkyti ne tik dokumentus, bet ir kalbą, esate visiškai beraštė. O Izraelyje jokio karo nevyksta, tai yra viena saugiausių šalių pasaulyje.Prasišvieskit galvą, ligonių kasos apmoka.
Geros dienos jums bedante
Birželio 21-28 dienomis teko keliauti į Kroatiją, lydimiems gido Deivido. Noriu padėkoti už labai gerai organizuotas pažintines keliones, malonų rūpestį visos kelionės metu ne tik Deividui, bet ir abiems vairuotojams.
Kelionė patiko, abejojantiems siūlau rinktis šį maršrutą, tikrai nenusivilsite.
Ramutė
Sveiki, daug kartu teko keliauti su Makaliumi ir visada keliones pasiteisindavo. Pati kelione pasiteisino ir si karta (Gdanskas Malborkas Torune 2019-06-14-16 d.)programa sudeliota puikiai, viesbutis geras, bet gidas...... Gal greiciau ji butu galima pavadinti lydinciu asmeniu. Puse keliones tylejo, arba pasakydavo kiek minuciu dar liko vaziuot. Informacijos apie sali, apie miestus laaaabai minimaliai ir sausai. vos po pora sakiniu.Vaziavom kazkokiais dievo uzmirstais keliais, todel i tualetus daugeliui teko eiti, kaip sakoma UZ KAMPO. Gryztant namo, galejo bent filma uzdeti, kad kelione neprailgtu. Turite tokiu geru gidu, negadinkit firmos vardo.
uzsisakem kelione makalius raso 4* viezbutis o kai nuvaziuoji buna 2* koki suda jis mala jam svarbu pinigai ir biznis kai zmogus pasidaro turtingesnis zmoniu poilsis neberupi pinigu vergas
Noriu labai padėkoti gidei Marijai ir vairuotojams kurie šiandien parvežė iš Slovakijos!Kelionė puiki, gidė nuostabi!!!Ačiū
Ka tik gryzome is nuostabiosios Prahos per Makaliaus agentura. Kelione paliko neisdildomu ispudziu. Didziausia nuopelna priskirciau musu gidui DEIVIDUI. Nuostabiai sudeliota programa, super idomus pasakojimai, atidus demesys kiekvienam keliautojui. Nuosirdus aciu Deividai, tikimes su jumis dar ne karta pakeliauti
Norintiems sugrįžti į SSSR laikus, labai rekomenduoju Makalius išgirtą kelialapį į Tulpės sanatoriją Birštone. Jeigu galima sudaryti eiles, tai minėta sanatorija tuo tikrai pasirūpins
Sveiki! Jau senai norėjau parasyti kaip dziaugiuosi kad atradau pacia geriausia kelioniu organizacija! Tikrai kiek kartu rinkausi keliones is Makaliaus, tiek kartu likau patenkinta. Didziausias ispudis buvo paliktas 2018 m kovo menesi kelione i Singapura-Puketo sala. Keliones gidas Antanas buvo mums kaip draugas, labai daug pamateme ir visa laika buvo tik teigiamos emocijos, nuosirdus patarimai!
Kelione i P. Kroatija taip pat buvo kazkas nerealaus, tik va supratome, kad keliones autobusu- ne mums.
Bendravimas per fb taip pat labai nuosirdus, o kas svarbiausia greitas! Atsakoma iskarto i visus klausimus, gaunama ir dar daugiau!
Tik pasirenku keliauti su kita organizacija, tiek kartu ir nusivyliu. Man jau kaip pamoka, kad rinktis tik Makaliaus keliones jei nori nenusivilti.
Dabar vel laukiu pavasario pazintines keliones i Stambula! Tikiu, kad bus kazkas nerealaus, nes velgi, visos dienos suplanuptos su Makalius gidu!
Sekmes jums ir toliau buti geriausiais!!

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Informacija keleiviams dėl Covid-19, popandeminės turizmo fazės kelionių planavimas ir viešas laiškas dėl grąžinamų įmokų už neįvykusias keliones" Skaitykite čia: bit.ly/viešas-laiškas Baltic Tours Group, UAB – kelionių organizatorius, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai:...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Kauno GRŪDA
Kelionių organizatorius GRŪDA

Adresas: K. Donelaičio g. 46-3, LT-44241 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Vienas sėkmingiausių Lietuvos kelionių organizatorių „Kauno GRŪDA“, toliau GRŪDA, savo veiklą pradėjo 1992 metais. Per 27 metus nueitas ilgas kelias, sukurtas biurų tinklas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Mažeikiuose, išugdyta profesionali kelionių ekspertų, gidų ir kelionių vadovų komanda, suformuotas...

JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms
JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms 09-27 17:28
Maždaug 3.500 JAV kompanijų, įskaitant tokias kaip "Tesla", "Ford", "Home Depot", padavė į teismą prezidento Donaldo Trumpo administraciją dėl papildomų muitų tarifų nustatymo apytikriai 300 mlrd...
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje 09-27 16:07
Šveicarija referendumu atmeta siūlymą atšaukti susitarimą su ES dėl laisvo žmonių judėjimo.
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES 09-27 14:35
ES ir Jungtinės Karalystės prekybos sutartis po "Brexit" turi būti sudaryta, pareiškė svarbi JK verslo organizacija.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Auksas 1968,63 +6,61%