Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Trasalis

Atsiliepimai apie Trasalis, UAB

Išregistruotas: likviduotas bankrutavus.
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Trasalis, UAB

Nors viesbutis ir 3*, tai duosiu 2**
Trasaliui laikas i poilsi, registraturos darbuotoja nemandagi, neisteni netgi "laba diena", , jei parasyta priima nuo 15 val.tai anksciau ir nepriims, tv caro maro laiku, kuriam reikia dideliu pastangu, kad pradetu rodyti, pagalves nosines dydzio....tai cia tik pradzia, toliau laukia 2 paros siam viesbuty, ziuresim kas nustebins dar....tikrai ne 3* vertas...., daugiausiai 1, 5*....
Daiva 2019-02-26 20:29:08
Pridedu foto kaip įrodymą
Melas!!! Viskas yra atvirkščiai. Maistas ivairus ir skanus. Švaru, jauku. Darbuotojai malonūs paslaugūs.Procedūros, baseinas - super. Būtinai vėl atvažiuosim
Esu nusivylusi, , Trasalio, , vandens pramogomis. Jau ne pirmą kartą nuvažiuojame tai kažkokia pirtis neveikia, tai baseine nėra bangų, daiktų pasidėjimo vietose pastoviai stringa rakteliai, apyrankės net šlykštu dėtis. Šiam kompleksui nedelsiant reikia daryti remontą, nešvaru, kalkiuota, vėdinimo sistema siaubinga, visur matomas pelėsis.
Rasalis 2019-03-22 21:23:43
O supelijusius pomidorus buvo privaloma valgyti?
Supelyjusiu pomidoru niekas nevalge, darzoves buvo tipo pakeistos :) Bet jau ir pusryčius valgant, buvo nejauku imti maistą, kai žinai, kad duoda pasenusį.
Kristina 2019-03-21 22:15:18
Per noriu noriu nusipirkome su draugais dviejų naktų poilsį Trasalyje. Nesame išrankūs. Kambariai buvo tvarkingi, nors ir jau gerokai padėvėti, baseine viskas būtų gerai, jei ne tas aitrus chloro kvapas ir garai, kurie griaužė akis. Tačiau maistas nuvylė: pusryčiai ir vakarienė dar pusę bėdos, nors pasirinkimas menkas. Bet kai nuėjome pietauti: vyras ir draugė užsisakė kepsnį su daržovėmis -daržovės neaišku kokios dienos, nes pomidorai buvo pasidengę pelėsiu abiejose lėkštėse. Aišku to pasekmė - mano vyras apsinuodyjo ir turėjo "smagų" šeštadienio vakarą lovoje su temperatūra ir šaltkrėčiu. Poilsis superinis. Daugiau į šį viešbutį tikrai nevažiuosim.
O supelijusius pomidorus buvo privaloma valgyti?
visi kalba apie kambarius ir baseino patalpas, o as parasysiu apie soliariuma, nusipirkau trasalio abonementa, zodziu puse abonemento pravaksciojus jokio idegio, paklausiau admin kada keistos lempos, atsake senokai.. tai sakau gal norit pakeist? atsake cia ne nuo msuu priklauso:D ok, vaikstau toliau kol enpasibaigs abonementas, nes pinigai tai sumoketi, nesiulau vaiskciot ten, nesuprasi dezinfekuota ar ne, kaip kitur prie taves pavalo, o ten nesuprasi, ant grindu guli ne kilimelis, o ranksluostis, zodziu nieko gero, geriau eikit kitur:)
Daiva 2019-02-26 20:29:08
Pridedu foto kaip įrodymą
Blogai kai neskaitai atsiliepimu.Nusipirkom isankstini kupona -pernai ', nedarbo dienom todel brangesnis.Galioja iki balandzio 20. Paskambinom siandien -vietu jau niera iki balandziu galo Po nemalonaus pokalbio pasiule balandzio 19.tai yra penktadienis.Klausimas:kas man sumokes uz nedirbta darbo diena, kas kompensos kainu skirtuma????????????
Daiva 2019-02-26 19:07:13
Nepatarčiau net priešui tokio poilsio ir tokios paslaugos iš noriunoriu noriu.lt šiame viešbutyje. Buvo gėda prieš draugus iš užsienio. Vertėtų vet.tarnybai apsilankyti ir patikrinti kambarių higiena.
Neatsilieka ir virtuvė. Maistas šaltas. Atskiras meniu atvykus su dovanų kuponu šokiravo. Užsisakius dvi porcijas krevečių į kambarį, buvo atnešta viskas vienoje lėkštėje su viena padažine, be įrankių, be servetėlių...
Tausokite savo laiką, pinigus ir geras emocijas rinkdamiesi kitas vietas. Gaila ten dirbančių, nes jiems net nepatogu paklausti ar patiko nes atsakymą turbūt jau žino iš anksto...
Pridedu foto kaip įrodymą
Svarsčiau ar reikalingas atsiliepimas, ar ne... Na, bet visgi. Pirmiausiai, ieškodama kelionės i spa su nakvyne nepaskaičiau žmoniu atsiliepimu apie “Trasali”, kurie yra visiška tiesa! Galbūt todėl likom ne tik nepailsėja, bet ir nusivylę... Nuotraukose atrodo viskas švaru, modernu ir tikrai vilioja apsilankyt, tačiau relybė skiriasi smarkiai. Registratūra tvarkinga, tačiau personalui prisiskambinti pavyko tik iš 70-to karto, jei dar nedaugiau, o norit sužinoti kur, kas, kaip ir kada personalo geriau neklaust- nežino. Galiausiai įėjus į standartinį kambarį apėmė visiška neviltis, kaip sakoma:” juokas pro ašaras” skylė sienoj, kur turėtu būti vėdinimo dangtelis, o kur jis pats personalas ir niekas nežino, televizorius rodo dvi spalvas mėlyna ir geltona (žinoma ne jo susirinkom žiūrėti), ant sofos sėstis buvo baisu ir tiesa sakant šlykštu, nes viskas nusėta neaiškios kilmės dėmėmis, lygiai taip pat atrode kilimas, nedrįsau išsiauti iš batu, nes ne tik plėtmuotas, bet dar ir pilnas trupiniu bei dulkiu... Nustebau ir dėl to, kad dviviečiame kambaryje sustuntos dvi viengulės lovos, kurios nuolatos atsistumia ir įkrenti į tarpa tarp ju, o patalynė, ačiū Dievui, bent ji buvo švari, tačiau ilgakojam per trumpa. Pasigailėjau, kad pasilenkaiu pažiūrėti, kas yra po lova, o ten buvo VISKO!!! seniai, labai seniai nusiritę saldainiai, moterišku higieniniu įklotu pakuotė, dulkiu kamuoliukai... Dušas pilnas pelėsio ir nešvarumu, stiklai nenuvalyti, tualeto vanduo vos nusileidžia. Tik įžengus norėjosi bėgti iš ten kuo greičiau. Į išsirinkta kupona įskaičiuota buvo baseinai su pirtimis, masažas ir limfodrenažinis masažas (juo mes nepasinaudojom, nes atvykus ir pasiteiravus kaip kas paaiškėjo, kad jam reikalinga aptemta sportinė apranga, kurios, žinoma, mes neturėjom, nes niekas nepranešė). Baseinu nusivylus esu dėl to, nes LABAI daug chloro!!! Esu jautruolė, todėl kelis kartus nusileidus nuo čiuožyklu ir giliai įkvėpus tvankaus (ten šilumos buvo 31 laipsnis) bei chloruoto (greičiausiai nėra vėdinama patalpa) oro prasidėjo dusulys, kosulys ir pykinimas vėliau paaiškėjo, jog nusideginau kvėpavimo takus... Vienintelis dalykas, kuris išgelbėjo mūsu kelionę tai masažas, jei neklystu tai mane masažavusi moteris vardu Algimanta tikrai auksiniu ranku savininkė! Ačiū jai už išgelbėta poilsį ir išmasažuotus pragulėjimo skausmus, draugas taip pat buvo patenktintas nugaros masažu, jį masažavo jaunas vyrukas, kuris dažnai teiravosi ar nėra jokio diskomforto ir ar viskas yra gerai. Patarimas kitiem, kad dažniau skaitytu atsiliepimus apie norima kelionės vieta čia buvo mano klaida, kad nepasidomėjau, tačiau vertinga pamoka!
Apsilankymas mūsu buvo 2019-02-24 ir 25 dienomis
Apsilankymas Trasalyje labai labai nuvylė. Kainos ir kokybės santykis neatitinka vienas kito. Gaila, kad prieš važiuojant čia nepaskaitėm atsiliepimų. Gaila išmestų pinigų. Iš tikrųjų viso viešėjimo metu laukėme kada grįšime greičiau namo... Atvykus mus pasitiko gana malonus personalas, tačiau įėję į kambarį buvome apstulbę. Kambarys netvarkingas, atrodo suvežti nereikalingi baldai iš kaimo; atitraukus spintelę pilna dulkių, kilimas visas dėmėtas, miegant lovos spyruoklės rėmėsi į nugarą, miego pagalvės buvo absurdiškos..tokios plonos ir mažos, kad nesupratom ar ant pagalvių miegam ar ant pačio, , čiužinio'', kambarys vėsus. Buvo labai keista, kad viešbutis siūlantis SPA paslaugas, klientams nesuteikia chalatų ir šlepečių. Taip pat buvome užsisakę masažą. Masažą mergina atliko netaisyklingai ir viso masažo metu buvo tik glostymas. Baseinas pusė bėdos, tik labai šalta yra eiti per stiklinį koridorių po vandens procedūrų...galima tikrai susirgti. Vakarienei ir pusryčiams buvo pasiūlytas švediškas stalas. Pasitaikė tikrai skanus maistas, tačiau būtų malonu jei restorano darbuotojai, pasirūpintų šakutėmis, stiklinėmis salėje. Klientai patys turėjo eiti prašyti šakučių, nes nei viena nebuvo padėta. Apibendrinus, galima pasakyti taip, tikrai trūksta švaros ir nuoširdaus požiūrio į savo darbą. Labai gaila, kad teko nusivilti. Grįšti neketiname, o ir kitiems išbandyti nepatariame, nes bus išmesti pinigai ir sugadinta nuotaika.
Baisiai reikia remonto Trasaliui. Viskas suluze ir purvina. Šalta. Administratorės nekelia ragelio, vyras pusę dienos skambinejo kol pagaliau kažkas pakėlė. Pirtyse tamsu, net baisu kažkam netyčia ant kelių atsisėsti.
Verslo klases kambarys nebuvo labai blogas kaip visa kita. Kambaryje lova buvo per minksta, mazoka ir jautesi nusidevejimas net vizualiai islindusios spyruokles. Pagalves isvis 20 cm ant 1cm aukscio labiau panasios i zaislines. Personalas atrodo, kad i darba ateina ne dirbti, o aptarti savaitgalioir pazaisti candycrush. Administratores tai vertinciau 0 is 10, nes ne tik, kad nieko nezino, bet nesugeba paaiskinti skirtumo tarp kambariu ir keisti nieko nenori. Apie "restorana" galeciau pasakyti, kad max valgyklos lygio. Jei vakariene su uzkandziu ir karstu suvalgius uz 60 euru jautiesi ne tik alkanas, bet ir maista gauni salta tai negalima pavadinti restoranu. Apie svedisko stalo pusrycius galiu tik pasakyti pusryciai nuo 7 iki 10 ryto net atejus valgyti 8 30 ir telike buvo tik atsales omletas, formine duona su sviestu ir desros keliu rusiu bei kava kuri isvis kazkokia rugsti tai tikriausiai net 1balo is 10neduociau. Vandens parkas patiko bet labai viskas nusideveje ir daug kas neveike. Bendrai duociau 2.5 is 10
Buvome 2019 m sausio 4-6 dienomis. Atsiliepimas toks-laukiau, kada greičiau namo. Atvykus pasitiko ne itin malonus vyrukas. Atidarius kambario duris tvyrojo nemalonus kvapas, kiliminė danga neaiškios spalvos ir dėmėta, lovos čiužiniai labai nepatogūs (spyruoklės durė šonus), o pagalvės.. Tai net ne pagalvės, jų nepavadinčiau net pagalvėlėmis, košmaras. Dušas gerokai pagyvenęs, nešvarus, pelėsiai išplitę. Vonios kambaryje ventiliatorius ūžė kaip siaubo filme. TV akmens amžiaus su sulūžusiu pulteliu (draugai šale esančiame numeryje išvis neturėjo kuom perjungti kanalų). Sienos ir durys popierinės-atrodo, kad gyvenome bendrose patalpose. Vakarienė visada ta pati. Pusryčiai-vidutiniški. Resrorano personalas labai malonus. Bent truputį nuotaiką kėlė vandens zona (kai nekreipi dėmesio į nešvarą). Kambarinės nežino ar jau tvarkė kambarį ar ne. Vidaus taisyklėse rašo, kad keičiami rankšluosčiai, tačiau teko eiti pačiai prašyti, kad duotų bent vieną. Nebesirinkčiau šio viešbučio.
Sausio 4-6 dieną lankėmės šioje vietoje. Viešbutis košmaras. Elementari tvarka turėtų būti. Įkeliu foto kilimo. Visa kiliminė danga yra supilta, nuo kurios visas kambarys smirda. Televizoriaus tokio senumo, kad net mano močiutė tokio nebeturi. Jei yra SPA turėtų būti ir šlepetės ir chalatai. Pusryčiai skanūs, vakarienės meniu toks pat kas vakara. Tai jei būti vienai nakčiai liuks, bet jei dvi ir valgyti tą patį.... Restorano darbuotojai malonūs ačiū jiems. Viešbučio trūkumus atpirko tik masažas ir vandens pramogos. Dėl to jokių priekaištų neturiu. Jei važiuočiau kitą kartą tikrai nesirinkčiau šio viešbučio. Geriau išsinuomoti pigesnį ir tvarkingesnį viešbuti ir tiesiog dienos metu išsipirkti apsilankymą SPA ir vandens pramogas.
Labai norejau pradziuginti drauge ir nupirkti kupona is viesbucio pasiulymu. Pradedant pildyti reikiamus duomenis iskilo problema del vaiko amziaus nes vienas vaiku virsijo amziauslimita. Paskambinus nurodytu telefonu atsiliepe malonaus balso moteris. Pateike reikalinga informacija ir daugiau diskutuot neparode noro! Bandant vel pildyti pagal jos nurodymus duomenis man iskilo klausimas tai dar karteli paskambinus ir isdescius klausima isgirdau atsidusima ir nenora bendrauti! Todel tikrai nerekomenduoju bendradarbiauti su siuo viesbuciu! O viesbucio vadovams nuosirdziai siulau apmokinti darbuotojus kaip bendrauti su klientais. Nes del tokio elgesio as nusprendziau kad nenori moketi tam kas manes negerbia!
Kilimukas
Ruošiamės važiuot, bet dabar jau baisu...
Gavome dovanų kuponą trasalį su procedūromis.Netenkino jau tas, kad i kiekvieną procedūrą reikia pačiam registruotis atskirai, bet čia dar menkniekis:) Registratūroj paklausus ar kambaryje rasime chalatus ir šlepetes pasakė, šlepetes galite nusipirkti chalatus atneš.įėjus į kambarį tiesiog norėjosi apsisukt ir išeiti, nes ant sienų pelėsis, duše pelėsis, rozetes sulūze, televizorius sena dėžė, parketas atšokes, sulūžęs, lova suklota keliomis Paklodėmis, dviviečiam kambarį sustumtos dvi viengulės lovos.Gavome chalatus kaip skudurus.Vienintelis dalykas, kuris viską atpirko, tai masažai:) Direktoriau Justai patarčiau pačiam apsilankyti, susimokėti tokius pinigus ir tada pagalvokit ar tikrai gera ten poilsiauti.Foto įkeliu kaip atrodo viskas:)
Viežbutis tikrai geras duočiau tikrai daugiau negu tris žvaigždutes, kambarys galejo buti ir geresnis, parketas atšokes, stalas sybraizytas, bet tik prie šito prikibome, vandens pramogos tikrai geros, nusiskundimu nebuvo, masazai buvo irgi labai geri, viskas vyko labai gerai, vakariene restorane tikrai labai gera, uzsisakėme salotas su vištiena, vištienos kepsny ir vandens su citrina, tikrai nepasigailejome, maistas labai skanus, aptarnavimas visur puikus, visur kur paklausi jus pakonsultuos, man labai patiko, vaziuosime su vyru dar karteli!!!
Gavome kelialapį į "Trasalį" su SPA (vandens ir pirčių pramogomis) bei pasirkimu vakarienė arba pasiplaukiojimas "Nepažinti Trakai". Taip pat buvo įskaičiuoti ir pusryčiai. Taigi, šį praėjusį savaitgalį su vyru ten ir nuvažiavome. Prieš važiuojant paskambinome užsirezervuoti. Nusprendėme pasirinkti pasiplaukiojimą vietoj vakarienės. Paskambinus nurodytu telefonu, mums pasakė, kad jau nebeplukdo. Tačiau įėjus į vestibiulį ir laukiant kol mus aptarnaus, girdėjome, kad kiti žmonės pasirinko pasiplaukiojimą, tą patį, kurio mums sakė nebus. Pasirodo jis kitiem žmonėms vyko. Likome šiek tiek nusivylę, nes jau plaukiojimą pasirinkti buvo per vėlu.
Pačiam vestibiulyje viskas gražu, tvarkinga ir švaru, tačiau įžengus į kambarį - apstulbau. Kiliminė danga visa purvina, trupinių ant jos pilna, sulaistyta, užuolaidos purvinos. Pasižiūrėjus į lovą - atrodė, kad ten jau vieną kartą miegota, ji paklota tiesiog tragiškai. Lovos sustumtos, nepatogios, pagalvės itin mažos. Numeryje (jei neklystu 307) esantis dušas nevalytas, pilnas plaukų. Toileto nuleidimo funkcija - sulūžusi. Gyvatukas visiškai nešildo ir nedžiovina rankšluosčių, per naktį jie taip ir neišdžiuvo. Kambaryje šalčiau nei lauke (spalio viduryje), kas nėra smagu.
Galiausiai nuėjus vakarieniauti, teko patirti dar vieną nusivylimą. Vakarienei buvo sirupas skiestas vandeniu, salotos (kurios buvo gana skanios) ir visiškai be skonio vištienos karbonadas (antras variantas buvo kiaulienos nugarinės kepsnys, kuris taip pat be skonio, be jokių prieskonių), su bulvių koše ir kopūstų salotomis. Vaizdas buvo kaip valgykloje.
Po vakarienės nuėjome į vandens procedūras, su jomis kaip ir viskas gerai, turbūt šio viešbučio vienintelis pliusas. Pirtys gana tvarkingos, erdvios. Daug vandens procedūrų, didelė erdvė.
Absurdas:)) Gavome dovanų kuponą, kuriam reikėjo užsiregistruoti prieš norint atvykti. Į kuponą buvo įskaičiuotos masažo paslaugos, pramogų zona ir šviesos terapija, taip pat druskos kamabrys. Atvykome, o ten pareiškė, jog norint užsiregistruoti masažams, reikėjo dar skambinti kitu numeriu, kokiu - neaišku, nes vien pas juos į administracija prisiskambinti reikia laukti porą minučių. „Procedūros“, kurių net taip negalėtumėm pavadinti - tragiškos. Šviesos terapija, tai juokinga. Darbuotojas, kuris nusiteikęs atvedė mus į kabinetą, kuriame pastatė lempą ir kaip pats teigė, abejoja ar ji išvis kažkokį poveikį turi. Kambariai šalti, lovos spiruoklės lendą į nugarą. Nerekomenduoju, jeigu nenorite susigadinti nuotaiką ir išmesti pinigus į balą. :)
SIAUBU SIAUBAS. Žmonės apsigalvokit, kur jus važiojat.... Pasigauti ligu ir sugadinti sau nuotaika? Kur žiuri sanepidem stancija?? Tikrai rašysiu jem skunda. Dar karta SIAUBAS. Visur smirda, niekas neveikia, baras parduoda tik už grynus pinigus, aš jos ka, triusikuose turiu nešiuti i salafana isidejusi? Bare tik alhogolis. Pirtis neveikia, vandens takelis dirba tik vienas, dušai sulaužiti, fenai vos gyvi. Neks nieko nelavo, neremontoje. TRAGEDIJA. Prašau visus pasidalinti facebooke apie ši centra ir paskelbti baikota šiam ligu LIZDUI. palaikykite mane...
Buvom 2018. 07. 15d trasalyje. Buvom tik hamame. Mane ištiko šokas. Tokios nešvaros nesu sutikus jau Lietuvoj niekur. Net nesuprantu, kur žiūri Trakų SAN epideminė. Aš pasigavau kojų grybelį!!!!!! Visur smirda šlapimu!!! Viskas sulūžę. Moterų WC durys visos sulūžę. O dušinės- klaikus vaizdas. Klaikus vaizdas!!! Šlykštu !!!
Trasalis, teko apsilankyti šiame spa. Atvirai - nuomonės blogos ir net labai blogos. Pradėkim nuo to kad meniu varganas o ka kalbėti apie kainos ir kokybės atžvilgį.. liūdni reikalai grindys kambario supiltos lovos sustumtos pagalves tas pats kas megztinį pasidėt po galvą. Vandens zona dar dar taip atvykti pabuti imanoma bet kas daugiau nieko gero. Tikrai neverta mokėti pinigų už tokį prasta nekokybiška nejaukų apsilankyma trasalio spa.. ingridientų maisto produktuose nera net kaip tokios kosminės kainos.. iš ties gyvenime nesinorėtų daugiau lankytis čia. Tikrai apsvarstykite jei norite vykti bet patikėkite neverta geriau kur nors kitur puikiau praleisite laika.
Apie kambari skunda mes jau parasem dabar rasau apie masazus. As pati esu kosmetologe ir zinau kaip daryti masazus nes juos darau kone kiekviena diena. Si karta kai man dare masaza Trasalis spa viesbutyje tai pasijauciau labiau glostoma. Visu pirma iejus i kabineta man buvo pasakyta nusirenkti visai, nors masaza o tik nugara, sito as nesupratau. Veliau kai atsiguliau man sake kad turiu uzsikelti rankas virs galvos o tai padarius mano kraujas apstojo teketi i rankas nes as nuo puses praktiskai buvau pakelta i virsu ir tai man suteike labai dideli diskomforta. Prasidejus masazui as nesupratau ar ji tik itrina alieju ar mane glosto, ipusejus masazui paaiskejo kad ji tikrai neismano ka daro nes tikrai nesijauciau masazuojama ir per seseli maciau kaip ji skeciojasi rankomis lyg bandytu mane uzburti ar nuvyti muses. Galiausiai as manau kad arba ji tik mokine arba prisiziurejo youtube vaizdeliu kaip tai daroma ir atejo dirbti. Nesakau kad visos masazistes blogos isskyris mane, nes mano draugui taip pat dare masaza tuo pat metu ir jam labai patiko ir sake kad isspaude visus taskus. Klausimas, kodel Trasalis nepatikrina masazisciu ziniu pries leisdami joms dirbti? Esu labai nusivylus ne tik del masazo bet aplamai ir del kambario. Niekada nebegrysime.
nusipirkome su draugais i trasalio spa centra visai dienai o isbuvome vos pusvalandi, remontas ten nedarytas koki 10metu, vaizdas kaip is, , afrikos respublinos, , pliteles atsilupe, dazai atsilupe, stiklu paketai perskyle, pirtis vos 2veikia ir tai ten lentos supuve nusileidimo trasomis vanduo vos ciurlena ir uzstringi jau po pirmo metro na zodziu pirma karta pamateme toki baisu vaizda ir dar 20eur.katastrofa jei nenorite susigadinti sau nuotaikos tikrai nevaziuokite
O as galvojau, kad mums cia vieniems pasirode baisus viesbucio kambarys. Lova suluzus, is ciuziniu spyruokles lenda. O dusas neaisku kada darbscias rankas mate, vien rudys ir pelesis, kriaukle suskilus. Daugiau ten nevaziuosim ir kitiems nerekomenduojam...
Buvome darbo dienomis, siek tiek prasiblaskyti, tikrai neapsigyventi visam likusiam gyvenimui.
Trasalis nepajegus aptarnauti tiek žmonių, kiek čia apsistoja ir kiek atvažiuoja dar.Nusipirkus Standartini kambari likome nusivyle.Patalyne ir rankšluosčiai su skylėmis.Pusryčių metu neteko matyti tokio alaso.Vienas barmenas negali tiek nudirbti kiek jam priskirta. Nuėjus i baseina pasako reiks lauti, nėra spintelių.Atsiprašau, 200e su programa, , Atgaiva kūnui, , nusipirkus internetu ir neuzsirašius iš anksto galit ir nepapulti į šia programą.Taip išeina, kad nusiperku o man vietos net nepalieka...Apie vandens pramogas skirtas vaikams: per 2 val kai krūva vaiku prabego per galvas gulint burbulinej vonioj niekas net nesivargino valyti ir sausinti grindu.Pargriuvo kokie 4 vaikai...gyvenime savo vaiko cia neleisciau i jokia ekskursija. Nesu priekabi šlyksti boba, lyginant su lt kitais vandens parkais Trasalis bus paskutine vieta.
. atvykome 2018.02.18, paskirtas kambarys neparuoštas -nebuvo pagalvių užvalkalų. pati susiradau kambarines, sako -neturim švarių :) dar neatvežė iš skalbyklos. nuėjau į registratūrą- pasakė, kad atneš tuos užvalkalus veliau. pasitikslinau kada -neaišku. Dar paklausė ar dabar jau eisiu miegot :) grįžau į kambarį. netyčia kažka numečiau ant grindų ir pasilenkiau paimti - po lovą pamačiau storiausią sluoksnį dulkių ir pūkų kamuolių. Vonios kambaryje kabėję rankšluosčiai pasirodė ne pirmo šviežumo. na, gal tik pasirodė... bet kur tik nepažiūrėsi -purvina, atsilupę, sulūžę (padėjau rankinę ant kėdės, nukrito kėdės koją :) negi kambarinės tvarkydamos kambario to nepastebėjo? kai registratūroje pasakiau, kad tikrai nepasiliksime šiame kambaryje, skyrė apartametus. tai kažkiek išgelbėjo savaitgalį. apie vakarienę ir pusryčius -kita kalba. Mes neišrankūs, bet įspūdis, kad pagaminta bet kas iš bet ko. tiesiog, kad būtų daug. (pusryčiai ir vakarienė -švediškas stalas). Baseinas - moterų tualeto durų rankenos išlūžusios, viskas klera, kur nepažiūrėsi -reikia taisyti, prisukti, valyti. suprantu, kad gali būti nenauja, nudevėta -bet tiek viešbutyje, tiek baseino zonoje galima reikalauti elementarios tvarkos ir ŠVAROS. Niekada nevažiuočiau ir niekam nerekomenduočiau.
I trasali atvykome vasario 16d 14.30val registraturoje pareiske kad registracija nuo 15val, na gerai tvarka yra tvarka, kadangi buvome su mazu vaiku o registraturoje labai salta nuejome i salia esanti restorana palaukti 30min grizus i registratura pamateme zmoniu minia, kad nereiktu laukti nuejom pazaisti boulinga (iejo i kaina) grize apie 17val dar teko atstoveti apie 20min, na pagaliau gavome kambari seimai, apsistojus paaiskejo kad truksta patalynes vaikui ir ranksluosciu, pasiskambinus i registratura pareiske kad jusu patalyne skalbiama (17val???) paklausus kada tiketina ja gauti isgirdau atsakyma nezinau, na gerai nenorim gadintis trumpu savo atostogu, tad nekreipem demesio ir nuejom vakarieniaut (pradIa 18val) o 18, 20val jau nebeturejo desertu, del ko mano vaikas labai nuliudo, bandziau uzsakineti bet sake virtuve sirbs tik nuo 20val.... grizus i kambary patalyne jau buvo bet ranksluosciu stoka, ju taip ir negavome... atejus laikus miegoti issaiskejo kad lova visiskai suluzus....na manau mes cia lankemes tikrai paskutini karta....
Lankėmės Trasalyje praėjusį sekmadienį, tiesa, tik vandens ir pirčių zonoje. Prisiskaičius komentarų, šiek tiek bijojau. Taip, neblogai jau "panešiotas" tas Trasalis, bet čia priklauso ko kiekvienas ieško. Veikė visos sūkūrinės vonios, visi baseinai. Neveikė tik turkiška pirtis, o visomis kitomis skųstis negaliu. Badė akis aplūžę dušai ir aprūdiję turėklai, bet nuotaikos negadino. Jei ieškot prabangos už mažą kainą, tai ne-to nebus. Bet neišrankiems manau pats tas. Baras taip pat veikė, tik kvailai atrodo, kad atsiskaitymas jame tik grynais pinigais. Kur man tuoj pinigus įsidėt? Į maišelį ir už "triusikėlių"?
Komentaru pries pirkdama kupona nepaskaiciau.. ir tai buvo didele klaida.. su vyru atvykome i trasali apie 19 val. Registratores buvo tikrai malonios, greitai viska papasakojo ir atsake i visus klausimus. Nuejome i savo kambari. Izengus pro duris prieskambaris paliko nebloga ispudi, uzejus i tv kambari ispudis sumazejo: tv (nekalbant kad tai dar keturkampe deze) rode tik kelis kanalus, kuriu vaizdas visu vaivorykstes spalvu, sofa ant kurios turetum prisesti pasiziureti tv suluzus, demeta, stalas matosi be rankenu, siuksline sulamdyta. Vonios kambarys: dusas puse velnio, bet su duso galva atsargei jei nenori susipjaustyti ranku. Siuksline suluzus. Miegamojo kambarys puse velnio, bet lova nebuvo tokia patogi kaip norejosi. Apskritai visame kambaryje buvo be galo salta, tik sujungus visus radiatorius visu pajegumu siek tiek kambaryje pasidare silciau.taip pat kambariuose nera nei chalatu nei slepeciu (chalatus gavom tik paprase administratores, kuri dar paklause siandien dar liksit cia? Atsakius taip- padave chalatus..eidama i kambari svarsciau jei atsakymas butu neliekam tai butu nedave tu nuskalbtu susitraukusiu chalatu??)Restorane personalas malonus, gal tik siek tiek pasimetes ir pavarges. Vakarienes tikrai nesuzavejo (pvz issirinkau makaronus su krevetem- aprasyme nebuvo parasyta jog patiekale bus riesutu, grybu, zirniu ir pan, na o krevetes visame patiekale lygiai 3. Pusryciai svediskas stalas, pasirinkimas gausus. Pietus ne kazka - is meniu.. ''sviezios darzoves" tai tos kur nuo pusryciu liko. Zodziu neispudingai. Vakariene mum nebuvo iskaiciuota (kiek matem irgi greiciausiai is meniu huvo), bet pasiime kibinu nenusivylem. Baseinai nieko gero, dusai paluze, nera labai svarus, daug kur uzdeta lapai ''laikinai neveikia".. Kas patiko, tai masazai, augiau nieko.zodziu likome nusivyle..antra karta tikrai nebegrisime.
Kainos tokios, kad bankruototi neimanoma. Bet purvas, neveikiantis pirtis, skaitintuvai vakar sake apie tai, kad turbut užsidaro.
Šiandien rytė, vaika išbėrė taip, kad vaistai nepadeda.......O dar klausimas, ar tikrai vandens pramogu parke, galima padravineti alkogoli????? Tai norma? Kada čia pat mamos su vaikais ir girti, prigerė alaus, ar ko stipresnio vyraj...........Paskutinis kartas, kaip ten važiavom
Padarius 200 km iki Lenkijos, Suvalkose, visa šeima (iš 3 žmoniu), apsilankem tokiam pat vandens komplikse už 12euru.
Tai kad tikrai apsimoka pavažioti, o švara ten, tikrai akivaizdi.
Kažkaip Trasalis labai apsileido. Dvi pirtys "laikinai"neveikia, vienoje šalta, baras SPA zonoje tai dirba tai ne, jame atsiskaitymas tik grynais, nes apyrankės skaitytuvas neveikia, į lauką neišleidžia, pasitikrinti kiek laiko liko taip pat negalima, nes vėl gi aparatas "laikinai "neveikia, dalis dušų neveikia, t.y.nesireguliuoja vanduo, kabliukai persirengimo kabinose aplaužyti, tad rūbus teko ne kabinti, o tiesiog pasidėti, fenai tragiški, spintelės užraktas stringa (brangioji be pagalbos atrakinti nesugebėjo). Na už tokias paslaugas tikrai nesinori mokėti, ir tikrai ten daugiau negrįšim.
Buvom savaitgalį nuvykę su dovanų kuponu. Visiška tragedija. Iš 4 pirčių 2 "laikinai" neveikė (kaip suprantu, tas "laikinai" yra jau keletą metų); aptarnaujančio personalo iš viso nerasta; vaikai nuo kalnelių čiuožia keliese žemyn galvom, priežiūros nėra jokios; kūdikiai tampomi po visus baseinus be jokių pampersų; plytelės aptrupėjusios, šviestuvai kai kurie palubėse iš viso be gaubtų, net baisu po jais būt, kad dar kuris nors nenukristų; po baseino patenki į dušus, kur panašu kad visai nešildomos ir nevalomos patalpos, fenai aplūžę, apvynioti izoliacija... Žodžiu, abu su vyru po tokios nemokamos pramogos peršalom. Kojos daugiau nekelsim į šitą bardaką. Nemaniau, kad šiais laikais dar tokių vietų būna.
Trasalis- tragedija. Nekam nepatariu ten apsilankyti, buvom su šeima žiauriai nusivilem paslaugom, aptarnavimu. Vandens zonoj veike tik viena pirtis rusiška, suomiška šilde vos vos. džiakuzi dvi neveikė. Atėje vakariniauti i restorano mums pasakė palaukit 30 min nėra vietos, kai gavom vieta pralaukėm dar tiek pat kol atneše salotu, karštu jau nebesitikėjom gauti tačiau kai atneše jokinga buvo pažiurėti (penkis fri bulvites su mažu mesos gabaliuku be skonio. Užsakem numeri lova buvo nepaklota turėjom patis vakare klotis nešti kaldros kadangi kambariniu jau nebuvo. rezervavom boulinga atėje mums pasake vietu nera ir nežinau kada bus ir išvis man neidomu. Jeigu norit sugadinti sau poilsi važiokit i trasali.
Deja, mūsų patirtis irgi ne tokia gera. Nuo pat atvykimo pradžios prasidėjo nesklandumai. Mums buvo paduotas raktas kambario, kuriame vis dar gyvena žmonės (gerai, tai dar nėra taip baisu, visko pasitaiko su elektronine sistema). Tačiau vienos iš darbuotojų reakcija nustebino, ji tik atsainiai atkrito “ką aš žinau, sistema man taip parodė, tai ne mano problemos”. Puikiai sureagavo kitas darbuotojas, kuris operatyvai sitvarkė šį nesklandumą. Tuomet prasidėjo kitos linksmybės - tualetas buvo sulūžęs (kurį laiką nebėgo vanduo)plaukų džiovintuvas bei dušo galvutė taip pat. Tačiau kambarys buvo tvarkingas, tam priekaištų neturime. Nuėjus į vandens pramogų centrą mūsų buvo paprašyta palaukti, nes šiuo metu nėra vietų (kas čia per?!). Galiausiai ten patekus patyrėme visišką nusivylimą. Žmonių buvo tiek daug, kad reikėjo stoviniuoti aplink, kol sulaukėme vietos sūkurinėje vonioje. O reikalo nepagerino dar ir tai, jog dvi sūkurinės vonios neveikė. Nuotaiką pagerino pusryčiai, kurie buvo sotūs ir skanūs, tik pasirode keisti viešbučio lankytojai - prie pusryčių stalo atrodė lyg pasibaidžiusi avių banda. Apibendrinant, susidarė liūdnas vaizdas. Viešbučiui labiausiai tiktų žodis “buvo”, nes tikrai tikiu, kad kadaise čia buvo puiki vieta, tik viską reikia prižiūrėti ir remontuoti. Deja, čia grįžti tikrai nenorėtume.
Žmones skaitikik komentarus, nedarikit klaidu. Nevaziuokit ten kur atsiliepimai prasti. Paskaites komentarus negalvojau kad ten taip kaip raso kiti. Bet istikruju nuliudino viskas. Visur betvarke., buvau baseino zonoj. As nekalbu apie tai kas sulauzita arba reikia keist. Bet remonto reikalauja. As kalbu apie svara. Zmones cia siaubas.. pardavinet biletus ir netvarkiti. Grindu rubinej nekas ir neplauna. Labai smirda koridorije, nekas nepriziuri tualetus. Kur aptarnaujantis darbuotojai..?
Sveiki. Labai nuliūdino Trasalio paslaugos. Baseino zona baisi, už kampų apipelijusios sienos, prišiūkšlinta, nevalyta, gal naujom spintelėm ir plytelėm lešų trūksta, bet bent dulkes išvalyt ir šiūkšles surinkti galima. Kambarys viešbučio baisu, čiužinių spiralės i kūna lenda, patalynė ir rankšluosčiai suplyšę, užtiesalas lovos murzinas, o kitas sukištas į spintą (net nesulankstytas!) Po lova dulkių kamuoliai didžiausi, tualete šepetys klozeto nekeistas turbut nuo atidarymo.... Kaip tokiam viešbutyje, kurortiniam miestelyje, tai noretusi tikrai švaros ir tvarkos. Kavinėje vakarienė, maistas skanus, bet padavėjas šiaip nepatenkintas buvo gyvenimu, skubėjo nueit nuo musu stalo, nors salej staliukai uzimti buvo tik 4. Pusryčiai tai kažkas baisaus! Gėrimai tik vanduo ir vakarykštis spanguoliu gėrimas, arbatos pakeliai turbūt iš namų atnešti užsilikę ir dar išpakuoti, karštam vandeniui įsipilti kavos aparatai baisūs, purvini. Pataikiau ant omleto....ten turbūt buvo tik pienas su miltais ir pora kiaušinių.Tikrai baisu...nesiulyciau ten ilsetis...beje i boulinga isvis eiti nesiulyciau, nes tragedija kamuoliai suluze, vaikas ciut pirstu nesusipjauste...ir dar ima uz val. 15€ nu sudejus didelis vienas minusas :)
Deja, galiu palikti tik nejgiamos emocijos. Buvau nuvykes i pramogu zona i baseinus. Siaubas, reikalaujantis remonto. Kainavo 12 eur su pirtim bet pirtis buvo uzdaryti del techniniu nesklandumu. Dusai sulauzyti, koridori smirda nes salia nesutvarkyki unitazai, ant grundu matosi kak neplauta senokai, vandens zonoj baras taip ir neatsidare, buvo lapelis 15 min petrauka. Bet tas lapelis taip ir stovejo visa laika. Deja, bet geriau jau sutaupikit. Nesiuliciau
Praleidome porą dienų ir likome labai patenkinti.Maistas puikus, aptarnavimas malonus, kambariai jaukus.Ačiū, pailsejome.Kaip nusiteiksi, taip ir bus.Tikimes, ne paskutinį kartą.
Įsigijome su vyru kuponą ir susiorganizavę 2 dienų atostogas, nuvykome į "Trasalį". Nusivylimai lydėjo nuo pat pirmo žingsnio įžengus į šį viešbutį. Nerašysiu apie tragišką baseiną, restoraną, ar vonios kambarį. Labiausiai šokiravo aptarnaujančio personalo abejingumas... Tikri Nusivylę Trasalio šeimininkai... Taip norėjome su vyru praleisti romantiškai kelias dienas, bet po šių "atostogų" - tikrai labai atidžiai pasiskaitysiu komentarus apie išsirinktą vietą. Nesinori drabstytis piktais žodžiais be reikalo, bet jaučiu pareigą pasisakyti tam, kad gal kažkas išgelbės savo atostogas aplenkdami "Trasalį"... : (
Tragedija, kmbariuose grindys plaunamos tikriausiai į mėnesį kartą, dušas pelėsiais apaugęs, po balkonu tiesiog cigarečių nuorūkų kilimelis. Spintele be rankenėlės, atidarius dureles viduje dulkių kalnas.... Tiesiog nuvylė.... Buvom buvę prieš penkis metus, tai dabar pasijutom kaip ne ten pakliuvę. Seansas druskų kambaryje vyksta įdomiai, liepia užsiregistruoti, o kai ateini ileidzia tik filma reikia susirasti ir pasileisti patiems, nes aptarnaujantis personalas kažkur isnyksta
Maistas tragiškas, kiekviena diena tas pats, beto maistas atšales. Baseinas ir t.t yra tragedija tinka tik vaikams, o suagusiems as patilesiu. Kambarys apdauzytas.
Sveiki.Tik ka is ''TRASALIS'' gryzome.Kambarys...truksta zodziu, grindys nemaciusios plovimo isvis, kilimams jau siurbimo nebeuztenka.Sienos nudauzytos ir nuspardytos, duse vien pelesis ir atsilupinejusios lubos.Bandant pasikabinti ranksluoscius laikikliai nukrito nuo sienos.Uzuolaidos vos kabo ir tos puse kabo puse nukritusiu.Kambaryje vien dulkes matosi valytos 2 men atgal.Televizorius senovinis kuris rodo puse ekrano melynai ir dar su suluzusiu distancinio pulteliu.Chalatai ir ransluosciai beveik baltos spalvos:).O visu geriausia tai LOVA su spyruokliniu ciuziniu kur visa nakti masazavo sonus:) Vandens ir pirciu pramogos 6 is 10.Restoranas : toli iki restorano lygio.Jei neuztenka staltiesiu per visa stala uztiesti pripjaukite stalus.Maistas skanus, bet galetu buti siltesnis.Poilsis nepateisino lukesciu.