Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Trasalis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Trasalis

Atsiliepimai apie Trasalis, UAB

Išregistruotas: Likviduotas bankrutavus.
Parašyk savo nuomonę apie Trasalis, UAB

Uždaryti ta skyle tiktais viešbučiu kambariai netvarkomi vaizdas graudus dušai supelyja na nėra žodžiu tame esmė tik uždaryti ta skyle arba įvertinti 1* ne daugiau
Nepaisant ne itin geriausių atsiliepimų apie Trasalio viešbutį ir Spa paslaugas, nusprendėme jas išbandyti patys. Tiksliau Trasalį būtų galima vadinti Moteliu. Vienintelis patenkinamas dalykas tai buvo maistas, o daugiau viskas - baisu. Pirmą įspūdį susidarėme įėję į savo "rezidenciją". Purvini ir kleckuoti kilimai ir purvinos užuolaidos. Apie lovas pasakysiu tik tiek, kad ar miegoti ant žemės ar ant lovos - nesijaustų jokio skirtumo. Jei būtume žinoję apie tai, kokio minkštumo lovos, būtume tikrai atsivežę savo pripučiamą čiužinį iš namų arba liaudiškai vadinamą "raskladuškę". Graudžiai juokinga. Šeštadienio vakarą nuėjus į baseinų ir pirčių kompleksą eilėje teko pralaukti pusę valandos. Mat iš gatvės atėję žmonės ir viešbučio gyventojai iš anksto apmokėję paslaugas buvo sustatyti į tą pačią eilę ir pirmenybės niekam nebuvo skiriama. Realiai ar neribotą laiką turintys poilsiautojai turėjo laukti kol bobutės atėjusios valandai pasėdėti pirtyje atlaisvins spinteles. Pačioje baseinų erdvėje buvo visai vėsu, nors informacinėje lentoje rašė, kad temperatūra yra +30. Tiesa sakant Impulse daug šilčiau ir burbulinėse jakuzzi voniose šiltesnis vanduo burbuliuoja. Taipogi sekmadienio rytą atėjus pusryčiauti, įsidėjus maistą į lėkštes teko 10 minučių laukti įrankių kurių personalas nespėjo plauti. Per tą laiką maistas šiek tiek atvėsti. Viešbučio "Restoranas" labiau priminė paprasčiausią valgyklą. Turėjome įskaičiuotą atpalaiduojantį VISO KŪNO MASAŽĄ. Vietoje to gavome tik nugaros masažą kurį atliko per nepilnas 20 minučių, nors ir jis trunka 30 minučių. Jokių chalatų kambaryje, mat jie priklauso tik "Vip" kambariuose. Vonios kambariuose dušo užuolaidos lyg iš sovietmečio o dušo galvutė purškia į visas puses atsukus didesnę vandens srovę. Bendros patalpos, registratūra tikrai tvarkinga, iš išorės irgi atrodo padoriai. Nežinau iš kur Trasalio viešbutis turi 3 žvaigždutes, nes asmeniškai net žvaigždutės neduočiau.
Lankėmės 2019.12.28 su vaiku dviese. Kam taisyklės? Kad jas laužyti? Parašyta aiškiai, kur vaikams pavojinga, negalima tam tikro ūgio, vistiek ten minia pyplių susigrūdę.
Išsidžiovinti plaukus, kažkoks siaubas. Gerai, kad gerokai anksčiau išėjom ruoštis. Iš ''daug'' džiovintuvų veikė vos 3. Kai norinčių džiovintis plaukus laukia 15. Sulaukus savo eilės džiovintis plaukus - siaubas, vos ūžia. traška visas džiovintuvas, smirda degėsiais. Tai kam ten tiek džiovintuvų, jei neveikia praktiškai nei vienas? Ir dar skubėk laiku išeiti, nes už per ilgai išbūtas ''pramogas'' teks susimokėti.
Viezbutis tragaedija, tikrai reikia renovacijos tvarkos, lauke aplinka lb prasta, net prie ezerelio prieiti negalima nesumokejus extra :D.Nera nei kur pasivaikscioti.Darbininkai labai nelaimingi, nemalonus bet savo darba atliko gan neblogai.Restorane maistas labai prastas.Vienu zodziu nupirkom dviem dienosm pasibuvima tai isvaziavome po dienos.Atsimenam kaip lb nevykusi pasirinkima...Nerekomenduoju niekam.Spa is vis juoka kele.Vienas kas patiko tai drusku kambarys.Vanmdens parkas irgi nera ten ka veikti.Baisu net ir lipti ten i ta vandeni.Patiko vietinio salono kosmetologines paslaugos tai ten super buvo.Visa kita neverta ismesti pinigeliu i bala.Kur kas geriau butu Druskininkai ar Birstonas..Bet aisku zmones mes skirtingi reikalavimai taip pat, poziuris taipogi musu visu skiriasi.Mes gan paprasti zmones bet tenai tai tikrai jau prasta..
Transalis labai prastas bendravimas su kliantais, nusipirkau dienos spa dviems, neįmanoma pasirinkti rezervuoti dienos, tai masažų negalima atlikti, tai kitos problemos, nepirkite internetu jokiu spa kelalapių nes tikrai nepavyks nuvykti norimą dieną, vengia atlikti paslaugas už kurias jau sumokėti pinigai, sukčių spa.
Pats viešbutis jau tikrai prašosi būti atnaujinamas. Kambaryje nėra nei vienos stiklinės, lėkštelės, televizorius rodo tik kelis kanalus ir tie patys burzgia.
Vakarienė labai skurdi: salotų porciytė (iš dviejų pasirinkimų), gaiva, nedidelis sausas kepsnys (iš dviejų pasirinkimų) arba varškės blyneliai. Ant staliuko nėra paprasčiausių servetėlių, po kavos puodelių nėra lėkštelės (dozatorius pripila sklidiną puodelį). Viskas būtų lyg ir gerai, bet įeinant skaitai užrašą "RESTORANAS". Pusryčiai: švediškas stalas. Tikrai buvo galima išsirinkti ką pavalgyti.
Spa poilsis: Laisvų spintelių trūkumas, tuo pačiu ir apyrankių, turkiška pirtis neveikia, kitose pirtyse nėra, net kur užpakalio padėti, įlipus į "jacuzy" negali ilgiau pabūti, nes garuodamas chloras graužia akis, baras dėl techninių kliučių neveikia.
Paslaugos tikrai nevertos 120 eurų.
Papildomos paslaugos, kurios įėjo į paketą: žadėtas laivas, pakeistas boulingo takeliu. Tik viena smulkmena, kadangi jis neguminis, tai laisvų takeliu į jį nėra. Druskų kambaryje dėl jo užimtumo, taip pat nepavyko apsilankyti.
Daugiau nesilankysiu šiame viešbutyje ir visus informuosiu, kad tikrai nevertas dėmesio pasirinkimas.
Džiaugiuosi, kad nesugalvojome su šeima čia praleisti viso savaitgalio-užteko, būnant Trakuose, apsilankyti šio viešbučio vandens zonoje. Klaida, kad nusipirkome neribotą buvimo laiką, nes jau po 15 min. norėjosi išeiti
Lankėmės lapkričio 3-4d. su dovanų kuponu. Paskaitę atsiliepimus, suabejojom, ar iš viso verta važiuoti. Tačiau priešingai mūsų baimėms, nieko baisaus neradome. Nudžiugino, kad vanduo nebedvokė chloru ir negraužė akių, kaip prieš keletą metų. Kambaryje buvo šilta, švaru. Maistas labai patiko, vakarienę pirkomės, o įskaičiuoti pusryčiai buvo labai gausūs, didžiulis pasirinkimas visiems skoniams, švieži, skani kava. Atėjome 9 val., likus valandai iki nustatyto laiko.
2019 spalio 17-20 d. teko ilsėtis (3 naktis) Trasalyje ir tikrai čia tiek užteko, kad daugiau nebenorėsime čia grįžti. Kambarys buvo neblogas, tik užuolaidos nukarusios, viršuje neprikabintos, todėl naktį pilnai neidavo jų užtraukti, pagalvės juokingai mažos, bet miegoti tai netrukdė mums. Vandens parkas mums labai patiko, pirtys taip pat. Nevažiuosime čia vien dėl maisto - kiekvieni pusryčiai nepraeidavo be nervų, nes atėję po 9 val. jau nieko valgyti nerasdavome (išskyrus grikius ir sausus pusryčius) - turėdavome stovėti ir laukti paprašius atnešti maisto...Vakarienės meniu skurdokas - teko rinktis tik iš dviejų karštų patiekalų ir dviejų salotų, nors maistas skanus, bet labai greit atšaldavo šaltame restorane ir baigdavome valgyti jau šaltą maistą. Gaila, kad prieš rezervuodama nepaskaičiau komentarų apie šį viešbutį ir sulyginus kainas ir servisą, tai Druskininkai lenkia visomis prasmėmis.
Prieš vykstant paskaitėm atsiliepimus ir buvom šiek tiek šokiruoti nes kuponas buvo dovana. Nuvykom praeitą savaitgalį tai yra spalio 4 d.Ir mūsų nuomonė apie viešbutį tiek apie SPA bei vandens procedūras visiškai kitokia nei daugumos. Aišku nėra auksu tviskanti aplinka. Bent jau mums nieko siaubingo ir nepakenčiamo čia nepasitaikė. Apgyvendinti buvom pirmame aukšte kambarys pakankamai tvarkingas visais aspektais; šildymas veikė, kilimas švarus, lovos, patalynė ir rankšluosčiai tvarkingi gal pagalvės kiek mažokos tik balkone šiek tiek švaros pasigedom. SPA procedųros Ok. vandens parke ir pirtyse viskas normaliai, ypatingai patiko rusiška pirtis, nepatiko suomiška sauna dėl temperatūrų. Restorane viskas gerai maistas skanus, šiltas ir svarbiausia greitas aptarnavimas, jaunimas sukasi.
Šiame amžiume dar vyksta tokie dalykai.
Nusipirkus kuponą, negalima pasitikėti oficialia įmonės užimtumo svetaine, nes su kuponu viskas vyksta kitaip.
Jeigu Jūs nenorite priimti klientų kurie perka Jūsų paslaugas per kitas įmones, tai panaikinkite tokią sistemą, kad nebūtų galima jų įsigyti.
Patarimas, NEPIRKITE.
Nes informacija klaidinanti.
Niekur blogiau nesu buvusi. Nesuprantu, ką reiškia tos trys žvaigždutės, jei ši vieta neverta nei vienos. Suprantu, kad iš trijų žvaigždučių viešbučio prabangos tikėtis neverta, bet čia svarbiausia elementari higiena, švara, saugumas. Kambarys baisus, rozetės iškritusios, kiliminė danga dėmėta, nenuvalyti (nučiupinėti) langai, spintoje sukištos kažkokios medžiagos, lovos užtiesalas purvinas, deja, patalynė ne tik netinkama (dvi paklodės perklotos per pusę lovos, keisti dvigubi antklodžių užvalkalai, pagalvių nepavadinčiau pagalvėmis, gerai, kad automobilyje turėjome kelionines), bet ir nešvari. Duše maudytis negalėjome, galimybė pasigauti grybelį - 90%. Beje, kambario kvapas siaubingas (panašiau ne į spa, o į senelių namus).
Niekada negrįšime, o ir kitiems nerekomenduojame net nemokamai.
Trumpai - rekomenduoju nevažiuoti. Jei svarstote, kad nebus taip jau blogai kaip visi sako, tai žinokite - bus. Dauguma atsiliepimų puikiai atitinka realybę, gaila kad juos paskaičiau jau po laiko.
Tragiskas. SPA proceduros nuvyle. Verslo klases kambarys netvarkingas, neissiurbliuotas pilnai. Uzuolaidos baisios, toks jausmas kad kazkas "baige" ant ju sekso metu. Lovos ciuzinys isguletas, tratantis. Chalatai suplyse, skyleti, pradeginti cigarete, kaip tokius drysta ir bedeti nesuprantu. Televizorius senas, rode blogai, net populiariausiu lietuvos kanalu nerode. Voratinkliai prie centralinio. Nei peilio, nei sakutes, norejosi pora tauriu sampanui, na bet nusipirkom parduotuvej. Balkone auga zoles is po plyteliu, kedes padetos is 1980 metu, nerukom, bet pelenine tik iskratyta, nesvari. Sis viesbutis nevertas net 3 zvaigzduciu. Zodziu svaros/kokybes nerasite, permiegojimui uzteks. Maistas puse bedos. Isiregistravimas velai sakyciau, nebeina spet proceduru darytis, vakariene iki 20val. I sita viesbuti tikrai nebegrysiu.
Su vyru ilsėjomes savaitgalį. SPA procedūros nenuvylė. Hamamas neveikė, bet registratūroje maloniai pakeitė į kitą procedūrą. Pats viešbutis labai nešvarus, trūksta elementarios higienos. Chalatai - suplyšę, kaip negėda tokius ir duoti. Pagalvės - mažos. Maistas kaip ir pusė velnio. Daugiau ten negrįšim.
100% kad viesbutis baisus, bet mes dar Turejome pakesti kaimynu vakareli antradienio nakti, pasiskambinus i administracija viesbucio apsauga atvyko tik po 20min, kambaryje buvo daug zmoniu, vyko sokiai leido muzika, vakarelis prasidejo 00:00 nakties, kadangi apsauga nesugebejo susitvarkyti, teko iskviest policija. Tikrai neverta ten vykti, nebent norit susigadint sau atostogas.
Prieš keletą dienų su vyru “ilsėjomės” šiame “viešbutyje”. Pamačius kambarį, pašiurpau, visa kiliminė danga, stalas, sofa, liva, pilna skruzdėlių. Paskambinus į registraciją, buvo duotas raktas nuo kito kambario (administratorius nė karto neatsiprašė) nuėjus į kitą kambarį, pasirodo ten gyvena žmonės. Grįžus į registraciją afministratorius tik pasakė ane? Man tai sistemoj rodo kad laisvas. Na ir trečiame kambaryje buvo nešvaru, kiliminė danga juoda ir pilna smėlio. Taigi. Viešbutis nevertas net 1* ir nevertas viešbučio vardo. Likom šokiruoti, jog už tokius pinigus nakvojome lyg kokiame pigiausiame motelyje.
Nors viesbutis ir 3*, tai duosiu 2**
Trasaliui laikas i poilsi, registraturos darbuotoja nemandagi, neisteni netgi "laba diena", , jei parasyta priima nuo 15 val.tai anksciau ir nepriims, tv caro maro laiku, kuriam reikia dideliu pastangu, kad pradetu rodyti, pagalves nosines dydzio....tai cia tik pradzia, toliau laukia 2 paros siam viesbuty, ziuresim kas nustebins dar....tikrai ne 3* vertas...., daugiausiai 1, 5*....
Daiva 2019-02-26 20:29:08
Pridedu foto kaip įrodymą
Melas!!! Viskas yra atvirkščiai. Maistas ivairus ir skanus. Švaru, jauku. Darbuotojai malonūs paslaugūs.Procedūros, baseinas - super. Būtinai vėl atvažiuosim
Esu nusivylusi, , Trasalio, , vandens pramogomis. Jau ne pirmą kartą nuvažiuojame tai kažkokia pirtis neveikia, tai baseine nėra bangų, daiktų pasidėjimo vietose pastoviai stringa rakteliai, apyrankės net šlykštu dėtis. Šiam kompleksui nedelsiant reikia daryti remontą, nešvaru, kalkiuota, vėdinimo sistema siaubinga, visur matomas pelėsis.
Rasalis 2019-03-22 21:23:43
O supelijusius pomidorus buvo privaloma valgyti?
Supelyjusiu pomidoru niekas nevalge, darzoves buvo tipo pakeistos :) Bet jau ir pusryčius valgant, buvo nejauku imti maistą, kai žinai, kad duoda pasenusį.
Kristina 2019-03-21 22:15:18
Per noriu noriu nusipirkome su draugais dviejų naktų poilsį Trasalyje. Nesame išrankūs. Kambariai buvo tvarkingi, nors ir jau gerokai padėvėti, baseine viskas būtų gerai, jei ne tas aitrus chloro kvapas ir garai, kurie griaužė akis. Tačiau maistas nuvylė: pusryčiai ir vakarienė dar pusę bėdos, nors pasirinkimas menkas. Bet kai nuėjome pietauti: vyras ir draugė užsisakė kepsnį su daržovėmis -daržovės neaišku kokios dienos, nes pomidorai buvo pasidengę pelėsiu abiejose lėkštėse. Aišku to pasekmė - mano vyras apsinuodyjo ir turėjo "smagų" šeštadienio vakarą lovoje su temperatūra ir šaltkrėčiu. Poilsis superinis. Daugiau į šį viešbutį tikrai nevažiuosim.
O supelijusius pomidorus buvo privaloma valgyti?
soliariumo megeja
2019-03-20 08:34:32 IP 65fr7hri
visi kalba apie kambarius ir baseino patalpas, o as parasysiu apie soliariuma, nusipirkau trasalio abonementa, zodziu puse abonemento pravaksciojus jokio idegio, paklausiau admin kada keistos lempos, atsake senokai.. tai sakau gal norit pakeist? atsake cia ne nuo msuu priklauso:D ok, vaikstau toliau kol enpasibaigs abonementas, nes pinigai tai sumoketi, nesiulau vaiskciot ten, nesuprasi dezinfekuota ar ne, kaip kitur prie taves pavalo, o ten nesuprasi, ant grindu guli ne kilimelis, o ranksluostis, zodziu nieko gero, geriau eikit kitur:)
Daiva 2019-02-26 20:29:08
Pridedu foto kaip įrodymą
Blogai kai neskaitai atsiliepimu.Nusipirkom isankstini kupona -pernai ', nedarbo dienom todel brangesnis.Galioja iki balandzio 20. Paskambinom siandien -vietu jau niera iki balandziu galo Po nemalonaus pokalbio pasiule balandzio 19.tai yra penktadienis.Klausimas:kas man sumokes uz nedirbta darbo diena, kas kompensos kainu skirtuma????????????
Daiva 2019-02-26 19:07:13
Nepatarčiau net priešui tokio poilsio ir tokios paslaugos iš noriunoriu noriu.lt šiame viešbutyje. Buvo gėda prieš draugus iš užsienio. Vertėtų vet.tarnybai apsilankyti ir patikrinti kambarių higiena.
Neatsilieka ir virtuvė. Maistas šaltas. Atskiras meniu atvykus su dovanų kuponu šokiravo. Užsisakius dvi porcijas krevečių į kambarį, buvo atnešta viskas vienoje lėkštėje su viena padažine, be įrankių, be servetėlių...
Tausokite savo laiką, pinigus ir geras emocijas rinkdamiesi kitas vietas. Gaila ten dirbančių, nes jiems net nepatogu paklausti ar patiko nes atsakymą turbūt jau žino iš anksto...
Pridedu foto kaip įrodymą
Svarsčiau ar reikalingas atsiliepimas, ar ne... Na, bet visgi. Pirmiausiai, ieškodama kelionės i spa su nakvyne nepaskaičiau žmoniu atsiliepimu apie “Trasali”, kurie yra visiška tiesa! Galbūt todėl likom ne tik nepailsėja, bet ir nusivylę... Nuotraukose atrodo viskas švaru, modernu ir tikrai vilioja apsilankyt, tačiau relybė skiriasi smarkiai. Registratūra tvarkinga, tačiau personalui prisiskambinti pavyko tik iš 70-to karto, jei dar nedaugiau, o norit sužinoti kur, kas, kaip ir kada personalo geriau neklaust- nežino. Galiausiai įėjus į standartinį kambarį apėmė visiška neviltis, kaip sakoma:” juokas pro ašaras” skylė sienoj, kur turėtu būti vėdinimo dangtelis, o kur jis pats personalas ir niekas nežino, televizorius rodo dvi spalvas mėlyna ir geltona (žinoma ne jo susirinkom žiūrėti), ant sofos sėstis buvo baisu ir tiesa sakant šlykštu, nes viskas nusėta neaiškios kilmės dėmėmis, lygiai taip pat atrode kilimas, nedrįsau išsiauti iš batu, nes ne tik plėtmuotas, bet dar ir pilnas trupiniu bei dulkiu... Nustebau ir dėl to, kad dviviečiame kambaryje sustuntos dvi viengulės lovos, kurios nuolatos atsistumia ir įkrenti į tarpa tarp ju, o patalynė, ačiū Dievui, bent ji buvo švari, tačiau ilgakojam per trumpa. Pasigailėjau, kad pasilenkaiu pažiūrėti, kas yra po lova, o ten buvo VISKO!!! seniai, labai seniai nusiritę saldainiai, moterišku higieniniu įklotu pakuotė, dulkiu kamuoliukai... Dušas pilnas pelėsio ir nešvarumu, stiklai nenuvalyti, tualeto vanduo vos nusileidžia. Tik įžengus norėjosi bėgti iš ten kuo greičiau. Į išsirinkta kupona įskaičiuota buvo baseinai su pirtimis, masažas ir limfodrenažinis masažas (juo mes nepasinaudojom, nes atvykus ir pasiteiravus kaip kas paaiškėjo, kad jam reikalinga aptemta sportinė apranga, kurios, žinoma, mes neturėjom, nes niekas nepranešė). Baseinu nusivylus esu dėl to, nes LABAI daug chloro!!! Esu jautruolė, todėl kelis kartus nusileidus nuo čiuožyklu ir giliai įkvėpus tvankaus (ten šilumos buvo 31 laipsnis) bei chloruoto (greičiausiai nėra vėdinama patalpa) oro prasidėjo dusulys, kosulys ir pykinimas vėliau paaiškėjo, jog nusideginau kvėpavimo takus... Vienintelis dalykas, kuris išgelbėjo mūsu kelionę tai masažas, jei neklystu tai mane masažavusi moteris vardu Algimanta tikrai auksiniu ranku savininkė! Ačiū jai už išgelbėta poilsį ir išmasažuotus pragulėjimo skausmus, draugas taip pat buvo patenktintas nugaros masažu, jį masažavo jaunas vyrukas, kuris dažnai teiravosi ar nėra jokio diskomforto ir ar viskas yra gerai. Patarimas kitiem, kad dažniau skaitytu atsiliepimus apie norima kelionės vieta čia buvo mano klaida, kad nepasidomėjau, tačiau vertinga pamoka!
Apsilankymas mūsu buvo 2019-02-24 ir 25 dienomis
Apsilankymas Trasalyje labai labai nuvylė. Kainos ir kokybės santykis neatitinka vienas kito. Gaila, kad prieš važiuojant čia nepaskaitėm atsiliepimų. Gaila išmestų pinigų. Iš tikrųjų viso viešėjimo metu laukėme kada grįšime greičiau namo... Atvykus mus pasitiko gana malonus personalas, tačiau įėję į kambarį buvome apstulbę. Kambarys netvarkingas, atrodo suvežti nereikalingi baldai iš kaimo; atitraukus spintelę pilna dulkių, kilimas visas dėmėtas, miegant lovos spyruoklės rėmėsi į nugarą, miego pagalvės buvo absurdiškos..tokios plonos ir mažos, kad nesupratom ar ant pagalvių miegam ar ant pačio, , čiužinio'', kambarys vėsus. Buvo labai keista, kad viešbutis siūlantis SPA paslaugas, klientams nesuteikia chalatų ir šlepečių. Taip pat buvome užsisakę masažą. Masažą mergina atliko netaisyklingai ir viso masažo metu buvo tik glostymas. Baseinas pusė bėdos, tik labai šalta yra eiti per stiklinį koridorių po vandens procedūrų...galima tikrai susirgti. Vakarienei ir pusryčiams buvo pasiūlytas švediškas stalas. Pasitaikė tikrai skanus maistas, tačiau būtų malonu jei restorano darbuotojai, pasirūpintų šakutėmis, stiklinėmis salėje. Klientai patys turėjo eiti prašyti šakučių, nes nei viena nebuvo padėta. Apibendrinus, galima pasakyti taip, tikrai trūksta švaros ir nuoširdaus požiūrio į savo darbą. Labai gaila, kad teko nusivilti. Grįšti neketiname, o ir kitiems išbandyti nepatariame, nes bus išmesti pinigai ir sugadinta nuotaika.
Baisiai reikia remonto Trasaliui. Viskas suluze ir purvina. Šalta. Administratorės nekelia ragelio, vyras pusę dienos skambinejo kol pagaliau kažkas pakėlė. Pirtyse tamsu, net baisu kažkam netyčia ant kelių atsisėsti.
Sandra Mickoniene
2019-01-08 18:45:48 IP 28m87660
Verslo klases kambarys nebuvo labai blogas kaip visa kita. Kambaryje lova buvo per minksta, mazoka ir jautesi nusidevejimas net vizualiai islindusios spyruokles. Pagalves isvis 20 cm ant 1cm aukscio labiau panasios i zaislines. Personalas atrodo, kad i darba ateina ne dirbti, o aptarti savaitgalioir pazaisti candycrush. Administratores tai vertinciau 0 is 10, nes ne tik, kad nieko nezino, bet nesugeba paaiskinti skirtumo tarp kambariu ir keisti nieko nenori. Apie "restorana" galeciau pasakyti, kad max valgyklos lygio. Jei vakariene su uzkandziu ir karstu suvalgius uz 60 euru jautiesi ne tik alkanas, bet ir maista gauni salta tai negalima pavadinti restoranu. Apie svedisko stalo pusrycius galiu tik pasakyti pusryciai nuo 7 iki 10 ryto net atejus valgyti 8 30 ir telike buvo tik atsales omletas, formine duona su sviestu ir desros keliu rusiu bei kava kuri isvis kazkokia rugsti tai tikriausiai net 1balo is 10neduociau. Vandens parkas patiko bet labai viskas nusideveje ir daug kas neveike. Bendrai duociau 2.5 is 10
Buvome 2019 m sausio 4-6 dienomis. Atsiliepimas toks-laukiau, kada greičiau namo. Atvykus pasitiko ne itin malonus vyrukas. Atidarius kambario duris tvyrojo nemalonus kvapas, kiliminė danga neaiškios spalvos ir dėmėta, lovos čiužiniai labai nepatogūs (spyruoklės durė šonus), o pagalvės.. Tai net ne pagalvės, jų nepavadinčiau net pagalvėlėmis, košmaras. Dušas gerokai pagyvenęs, nešvarus, pelėsiai išplitę. Vonios kambaryje ventiliatorius ūžė kaip siaubo filme. TV akmens amžiaus su sulūžusiu pulteliu (draugai šale esančiame numeryje išvis neturėjo kuom perjungti kanalų). Sienos ir durys popierinės-atrodo, kad gyvenome bendrose patalpose. Vakarienė visada ta pati. Pusryčiai-vidutiniški. Resrorano personalas labai malonus. Bent truputį nuotaiką kėlė vandens zona (kai nekreipi dėmesio į nešvarą). Kambarinės nežino ar jau tvarkė kambarį ar ne. Vidaus taisyklėse rašo, kad keičiami rankšluosčiai, tačiau teko eiti pačiai prašyti, kad duotų bent vieną. Nebesirinkčiau šio viešbučio.
Sausio 4-6 dieną lankėmės šioje vietoje. Viešbutis košmaras. Elementari tvarka turėtų būti. Įkeliu foto kilimo. Visa kiliminė danga yra supilta, nuo kurios visas kambarys smirda. Televizoriaus tokio senumo, kad net mano močiutė tokio nebeturi. Jei yra SPA turėtų būti ir šlepetės ir chalatai. Pusryčiai skanūs, vakarienės meniu toks pat kas vakara. Tai jei būti vienai nakčiai liuks, bet jei dvi ir valgyti tą patį.... Restorano darbuotojai malonūs ačiū jiems. Viešbučio trūkumus atpirko tik masažas ir vandens pramogos. Dėl to jokių priekaištų neturiu. Jei važiuočiau kitą kartą tikrai nesirinkčiau šio viešbučio. Geriau išsinuomoti pigesnį ir tvarkingesnį viešbuti ir tiesiog dienos metu išsipirkti apsilankymą SPA ir vandens pramogas.
Labai norejau pradziuginti drauge ir nupirkti kupona is viesbucio pasiulymu. Pradedant pildyti reikiamus duomenis iskilo problema del vaiko amziaus nes vienas vaiku virsijo amziauslimita. Paskambinus nurodytu telefonu atsiliepe malonaus balso moteris. Pateike reikalinga informacija ir daugiau diskutuot neparode noro! Bandant vel pildyti pagal jos nurodymus duomenis man iskilo klausimas tai dar karteli paskambinus ir isdescius klausima isgirdau atsidusima ir nenora bendrauti! Todel tikrai nerekomenduoju bendradarbiauti su siuo viesbuciu! O viesbucio vadovams nuosirdziai siulau apmokinti darbuotojus kaip bendrauti su klientais. Nes del tokio elgesio as nusprendziau kad nenori moketi tam kas manes negerbia!
trasalio svečiai
2018-10-29 21:08:37 IP 2i51erbk
Kilimukas
Ruošiamės važiuot, bet dabar jau baisu...
Gavome dovanų kuponą trasalį su procedūromis.Netenkino jau tas, kad i kiekvieną procedūrą reikia pačiam registruotis atskirai, bet čia dar menkniekis:) Registratūroj paklausus ar kambaryje rasime chalatus ir šlepetes pasakė, šlepetes galite nusipirkti chalatus atneš.įėjus į kambarį tiesiog norėjosi apsisukt ir išeiti, nes ant sienų pelėsis, duše pelėsis, rozetes sulūze, televizorius sena dėžė, parketas atšokes, sulūžęs, lova suklota keliomis Paklodėmis, dviviečiam kambarį sustumtos dvi viengulės lovos.Gavome chalatus kaip skudurus.Vienintelis dalykas, kuris viską atpirko, tai masažai:) Direktoriau Justai patarčiau pačiam apsilankyti, susimokėti tokius pinigus ir tada pagalvokit ar tikrai gera ten poilsiauti.Foto įkeliu kaip atrodo viskas:)
Viežbutis tikrai geras duočiau tikrai daugiau negu tris žvaigždutes, kambarys galejo buti ir geresnis, parketas atšokes, stalas sybraizytas, bet tik prie šito prikibome, vandens pramogos tikrai geros, nusiskundimu nebuvo, masazai buvo irgi labai geri, viskas vyko labai gerai, vakariene restorane tikrai labai gera, uzsisakėme salotas su vištiena, vištienos kepsny ir vandens su citrina, tikrai nepasigailejome, maistas labai skanus, aptarnavimas visur puikus, visur kur paklausi jus pakonsultuos, man labai patiko, vaziuosime su vyru dar karteli!!!
Gavome kelialapį į "Trasalį" su SPA (vandens ir pirčių pramogomis) bei pasirkimu vakarienė arba pasiplaukiojimas "Nepažinti Trakai". Taip pat buvo įskaičiuoti ir pusryčiai. Taigi, šį praėjusį savaitgalį su vyru ten ir nuvažiavome. Prieš važiuojant paskambinome užsirezervuoti. Nusprendėme pasirinkti pasiplaukiojimą vietoj vakarienės. Paskambinus nurodytu telefonu, mums pasakė, kad jau nebeplukdo. Tačiau įėjus į vestibiulį ir laukiant kol mus aptarnaus, girdėjome, kad kiti žmonės pasirinko pasiplaukiojimą, tą patį, kurio mums sakė nebus. Pasirodo jis kitiem žmonėms vyko. Likome šiek tiek nusivylę, nes jau plaukiojimą pasirinkti buvo per vėlu.
Pačiam vestibiulyje viskas gražu, tvarkinga ir švaru, tačiau įžengus į kambarį - apstulbau. Kiliminė danga visa purvina, trupinių ant jos pilna, sulaistyta, užuolaidos purvinos. Pasižiūrėjus į lovą - atrodė, kad ten jau vieną kartą miegota, ji paklota tiesiog tragiškai. Lovos sustumtos, nepatogios, pagalvės itin mažos. Numeryje (jei neklystu 307) esantis dušas nevalytas, pilnas plaukų. Toileto nuleidimo funkcija - sulūžusi. Gyvatukas visiškai nešildo ir nedžiovina rankšluosčių, per naktį jie taip ir neišdžiuvo. Kambaryje šalčiau nei lauke (spalio viduryje), kas nėra smagu.
Galiausiai nuėjus vakarieniauti, teko patirti dar vieną nusivylimą. Vakarienei buvo sirupas skiestas vandeniu, salotos (kurios buvo gana skanios) ir visiškai be skonio vištienos karbonadas (antras variantas buvo kiaulienos nugarinės kepsnys, kuris taip pat be skonio, be jokių prieskonių), su bulvių koše ir kopūstų salotomis. Vaizdas buvo kaip valgykloje.
Po vakarienės nuėjome į vandens procedūras, su jomis kaip ir viskas gerai, turbūt šio viešbučio vienintelis pliusas. Pirtys gana tvarkingos, erdvios. Daug vandens procedūrų, didelė erdvė.
Absurdas:)) Gavome dovanų kuponą, kuriam reikėjo užsiregistruoti prieš norint atvykti. Į kuponą buvo įskaičiuotos masažo paslaugos, pramogų zona ir šviesos terapija, taip pat druskos kamabrys. Atvykome, o ten pareiškė, jog norint užsiregistruoti masažams, reikėjo dar skambinti kitu numeriu, kokiu - neaišku, nes vien pas juos į administracija prisiskambinti reikia laukti porą minučių. „Procedūros“, kurių net taip negalėtumėm pavadinti - tragiškos. Šviesos terapija, tai juokinga. Darbuotojas, kuris nusiteikęs atvedė mus į kabinetą, kuriame pastatė lempą ir kaip pats teigė, abejoja ar ji išvis kažkokį poveikį turi. Kambariai šalti, lovos spiruoklės lendą į nugarą. Nerekomenduoju, jeigu nenorite susigadinti nuotaiką ir išmesti pinigus į balą. :)
SIAUBU SIAUBAS. Žmonės apsigalvokit, kur jus važiojat.... Pasigauti ligu ir sugadinti sau nuotaika? Kur žiuri sanepidem stancija?? Tikrai rašysiu jem skunda. Dar karta SIAUBAS. Visur smirda, niekas neveikia, baras parduoda tik už grynus pinigus, aš jos ka, triusikuose turiu nešiuti i salafana isidejusi? Bare tik alhogolis. Pirtis neveikia, vandens takelis dirba tik vienas, dušai sulaužiti, fenai vos gyvi. Neks nieko nelavo, neremontoje. TRAGEDIJA. Prašau visus pasidalinti facebooke apie ši centra ir paskelbti baikota šiam ligu LIZDUI. palaikykite mane...
Buvom 2018. 07. 15d trasalyje. Buvom tik hamame. Mane ištiko šokas. Tokios nešvaros nesu sutikus jau Lietuvoj niekur. Net nesuprantu, kur žiūri Trakų SAN epideminė. Aš pasigavau kojų grybelį!!!!!! Visur smirda šlapimu!!! Viskas sulūžę. Moterų WC durys visos sulūžę. O dušinės- klaikus vaizdas. Klaikus vaizdas!!! Šlykštu !!!
Trasalis, teko apsilankyti šiame spa. Atvirai - nuomonės blogos ir net labai blogos. Pradėkim nuo to kad meniu varganas o ka kalbėti apie kainos ir kokybės atžvilgį.. liūdni reikalai grindys kambario supiltos lovos sustumtos pagalves tas pats kas megztinį pasidėt po galvą. Vandens zona dar dar taip atvykti pabuti imanoma bet kas daugiau nieko gero. Tikrai neverta mokėti pinigų už tokį prasta nekokybiška nejaukų apsilankyma trasalio spa.. ingridientų maisto produktuose nera net kaip tokios kosminės kainos.. iš ties gyvenime nesinorėtų daugiau lankytis čia. Tikrai apsvarstykite jei norite vykti bet patikėkite neverta geriau kur nors kitur puikiau praleisite laika.
Apie kambari skunda mes jau parasem dabar rasau apie masazus. As pati esu kosmetologe ir zinau kaip daryti masazus nes juos darau kone kiekviena diena. Si karta kai man dare masaza Trasalis spa viesbutyje tai pasijauciau labiau glostoma. Visu pirma iejus i kabineta man buvo pasakyta nusirenkti visai, nors masaza o tik nugara, sito as nesupratau. Veliau kai atsiguliau man sake kad turiu uzsikelti rankas virs galvos o tai padarius mano kraujas apstojo teketi i rankas nes as nuo puses praktiskai buvau pakelta i virsu ir tai man suteike labai dideli diskomforta. Prasidejus masazui as nesupratau ar ji tik itrina alieju ar mane glosto, ipusejus masazui paaiskejo kad ji tikrai neismano ka daro nes tikrai nesijauciau masazuojama ir per seseli maciau kaip ji skeciojasi rankomis lyg bandytu mane uzburti ar nuvyti muses. Galiausiai as manau kad arba ji tik mokine arba prisiziurejo youtube vaizdeliu kaip tai daroma ir atejo dirbti. Nesakau kad visos masazistes blogos isskyris mane, nes mano draugui taip pat dare masaza tuo pat metu ir jam labai patiko ir sake kad isspaude visus taskus. Klausimas, kodel Trasalis nepatikrina masazisciu ziniu pries leisdami joms dirbti? Esu labai nusivylus ne tik del masazo bet aplamai ir del kambario. Niekada nebegrysime.
nusipirkome su draugais i trasalio spa centra visai dienai o isbuvome vos pusvalandi, remontas ten nedarytas koki 10metu, vaizdas kaip is, , afrikos respublinos, , pliteles atsilupe, dazai atsilupe, stiklu paketai perskyle, pirtis vos 2veikia ir tai ten lentos supuve nusileidimo trasomis vanduo vos ciurlena ir uzstringi jau po pirmo metro na zodziu pirma karta pamateme toki baisu vaizda ir dar 20eur.katastrofa jei nenorite susigadinti sau nuotaikos tikrai nevaziuokite
O as galvojau, kad mums cia vieniems pasirode baisus viesbucio kambarys. Lova suluzus, is ciuziniu spyruokles lenda. O dusas neaisku kada darbscias rankas mate, vien rudys ir pelesis, kriaukle suskilus. Daugiau ten nevaziuosim ir kitiems nerekomenduojam...
Buvome darbo dienomis, siek tiek prasiblaskyti, tikrai neapsigyventi visam likusiam gyvenimui.
Trasalis nepajegus aptarnauti tiek žmonių, kiek čia apsistoja ir kiek atvažiuoja dar.Nusipirkus Standartini kambari likome nusivyle.Patalyne ir rankšluosčiai su skylėmis.Pusryčių metu neteko matyti tokio alaso.Vienas barmenas negali tiek nudirbti kiek jam priskirta. Nuėjus i baseina pasako reiks lauti, nėra spintelių.Atsiprašau, 200e su programa, , Atgaiva kūnui, , nusipirkus internetu ir neuzsirašius iš anksto galit ir nepapulti į šia programą.Taip išeina, kad nusiperku o man vietos net nepalieka...Apie vandens pramogas skirtas vaikams: per 2 val kai krūva vaiku prabego per galvas gulint burbulinej vonioj niekas net nesivargino valyti ir sausinti grindu.Pargriuvo kokie 4 vaikai...gyvenime savo vaiko cia neleisciau i jokia ekskursija. Nesu priekabi šlyksti boba, lyginant su lt kitais vandens parkais Trasalis bus paskutine vieta.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
Be1Sc
Aukšto meistriškumo sportininkų klubas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto paslaugos, sporto klubai; sporto organizacijos.
VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant...
Tavira
OP - baseinai, baseinų įrengimas, priežiūra

Adresas: Šiltnamių g. 58, Noreikiškės, LT-53371 Kauno r.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; chemijos pramonė, gaminiai; valymo priemonės.
UAB „Tavira“ yra subūrusi didelę patirtį turintį ir entuziastingą kolektyvą.Įmonė specializuojasi įvairios paskirties privačių ir visuomeninių baseinų, sūkurinių vonių bei gydomųjų baseinų įrengime visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Taip pat užsiimame didmenine ir mažmenine prekyba baseinų įranga, baseinų vandens...
Tvarkdarys
POOLPRO

Adresas: Fabijoniškių g. 99, LT-07101 Vilnius.
Veiklos sritys: architektai; chemijos pramonė, gaminiai; pirtys ir baseinai; santechnika; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Vidaus ir lauko baseinų, fontanų projektavimas, įrengimas, įranga ir jos montavimas, priežiūra ir aptarnavimas. Prekyba baseino vandens priežiūros chemija (chloras, pH, flokuliantas, algicidas ir t.t.) UAB „Tvarkdarys“ ne pirmus metus Lietuvoje ir už jos ribų veikianti vidaus ir lauko baseinų, sūkurinių vonių...

Prekybos augimas Lietuvoje birželį – vienas didesnių ES
Prekybos augimas Lietuvoje birželį – vienas didesnių ES 08-05 16:48
Tarp ES valstybių narių, mažmeninė prekyba šį birželį, palyginti su pernai tuo pačiu mėnesiu, labiausiai išaugo Airijoje (10,2%), Estijoje (6,6%) ir Danijoje (6,5%), rodo ES statistikos tarnybos...
Naftos kainos pakilo iki aukščiausio lygio per 5 mėnesius
Naftos kainos pakilo iki aukščiausio lygio per 5 mėnesius 08-05 16:34
Naftos kainos trečiadienį smarkiai išaugo, laukiant JAV energetikos departamento savaitinės ataskaitos apie atsargas.
R. Lingienė neabejoja, kad nuo kitos savaitės bus privaloma izoliuotis grįžus iš Lenkijos 08-05 15:55
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė ragina susilaikyti nuo kelionių ir teigia neabejojanti, kad nuo kitos savaitės bus privaloma izoliuotis...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Microsoft 213,29 -1,50%
Moody's 276,00 -1,65%