VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Transtira, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Transtira

Atsiliepimai apie Transtira, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Transtira, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Dirbam su Transtira jau 14 metu. Vezam dalynius is visos Europos. Bet reikia visada deretis del kainos. O siaip beveik visada viskas ok. Dideliu problemu nebuvo. Esam patenkinti. Problemu buna pas visus. Niekas nebuna 100% idealus.
Atsakyti
kas liečia paslaugų kokybę ir kainas tai tikrai konkurencinga įmonė.
Atsakyti
NEREKOMENDUOJU. Atsivežėme nepilną konteinerį už dvigubai didesnę kainą nei būtumėme sumokėję už pilną. Vadybininkai kreipiasi į naujus klientus TU ("Tu sakei pats atsiveši krovinį..."). Kainos yra dvigubai didesnės (mūsų atveju siuntimas iš Azijos, muito deklaracijos, vietinis pristatymas, vietiniai mokesčiai). Lietuvoje dirbame ilgą laiką, pirmą kartą permokėjome dvigubai ir susidūrėme su tokiu aptarnavimu... Mano siūlymas rinkitės kitą bendrovę, bus greičiau, pigiau ir kokybiškiau.
Atsakyti
Petras 2014-02-06 17:46:07
Jo, kabutėse gera firma. Tik ką išėjau iš šios nevispročių kompanijos. Kas dėl pinigų tai kai tu reise ir jei reikia pinigų susimokėti už parkingą, servisą ar kelius, jie pinigus perveda, kaip ir gerai juk pervedė, bet reik prisiminti, kad tau pervedė tuos pinigus kaip atlyginimą nes perveda juos į tavo kortelę ir po reiso sunku suprasti ar tau juos grąžino nes manau kad negrąžina. Žinot ten europoje dirbant labai dažnai liepia keisti tai vilkiką tai priekabas, o kai keitiesi turi viską patikrinti ir surašyti perdavimo priėmimo aktą, jei blogai perimsi o kad blogai perimsi tai aš neabejoju, nes kai pila lietus kai iš kibiro tai nemanau, kad įmanoma gerai priimti. Taigi ir aš periminėjau vilkiką, kurį parvariau į Lietuvą nes pasibaigus tech. apžiūra, taigi iš manęs taipat mašiną periminėjo toks Kęstas, tai žinot jis žmogui neparodė jokios pagarbos, taip po perėmimo pasirodė, kad trūksta ratų grandinių, va tada ir prasidėjo: techniniame skyriuje dirba toks storas kiaulė vardu Algis, kuris ant manęs šaukė, kad aš PRAPISAU tas grandines, taip taip prie visų jis šaukė, kad aš jas PRAPISAU, aš išsiaiškinau, kad grandines paėmė į kitą mašiną tas vairuotojas su kuriuo keitėmės vilkikais, nes jie važinėja su ADR, bet tas nepadėjo stora kiaulė šaukė kad vistiek atskaitys 700 Lt. už PRAPISTAS grandines ir dar atskaitys už tai kad tai įvyko. Taigi gera kompani. O vadyba dirba sekančiai, duoda pasikrovimo adresą, viskas okei, ir sako išsikrovimo adresas bus ant dokumentų, o ant dokumentų ne adresas bet kažkoks gaidys, į navigaciją vedi miesto kodą tokio visai nėra, gerai vedi pavadinimą, kaip ir tinka, tada gatvės tokios taipat nėra, taigi važiuoji nežinai kur, taigi atvyksti į miestą ir prasideda paieška valandas 4, o vadybininkui tai nusispjaut, o už veltui pravažiuotus km. tai atskaito iš tavęs. Taigi jum spręsti ar eiti dirbti į šią kabutėse firmą ir kad tau paskui stora kiaulė rėktų, kad tu kažką PRAPISAI. Pradirbau šioje skylėje 9 savaites ir visa fimos valdžia elgėsi kaip su šuniu.
taigi, nežinai kur važiuot, važiuoji 4 valandas aplinkui iškrovimo vieta, kurą išnauduoji, o paskui sakai, kad blogai juk įmonė atskaito už pravažiuotus virš kilometrus? ar čia man taip atrodo ar rimtai logika šlubuoja? jei neaišku kur važiuot, paskambini "prašau, arba man dabar ieškote tikslaus adreso, arba aš atsistoju ir nebevažiuoju, o jus aiškinkites, kodėl pasikrovimas/išsikrovimas nevyksta laiku". jeigu nerandi navigacijoje tokios vietos ir adreso, pasakai tai vadybininkui, jis turi tave vesti, ir spresti tavo problemas kilusias, grubiai tariant, tu jo pavestas darbuotojas. Reikia žinot, kad tai ne tavo problema, juk tau nedave tikslaus adreso. Ten juk netik vairuot ir mašina išmanyt reikia, o dar ir protą jungti. Ar jums vyrams, gal taip sunku pagalbos paprašyt? o štai buti viskuom nepatenkintais - jūs profesionalai.
Atsakyti
už pristatytą 25 kg pavyzdį buvau priverstas susimokėti 300 EUR vietinių mokesčių........ prieš tai tas pats gamintojas siuntė 20' konteinerius vienas konteineris keliavo per Transtirą kitas per įmonę Klaipėdoje tai Transtiros atvėju mokėjau papildomai "vietinius mokesčius" bei dar papildomai už transportavimą iš Vilniaus. Jeigu yra galimybė stenkitės apsidrausti prieš bendradarbiaujant su šia įmone, nes esant menkiausiai progai nulups kosmines kainas. Problemą su Transtira išsprendžiau užsakinėdamas FOB sąlygomis arba jeigu gamintojas pasiūlo geresnes CIF kainas, tiekėjo reikalauju kad nesinaudotu Transtiros paslaugomis.
Atsakyti
Ar paimtumet mokini?
Atsakyti
Kiek zmones besiskundzia, vistiek irodymai visi ant akiu. jeigu butu taip blogai ta firma jau neegzistuotu ir neturetu 1000 darbuotoju :) taigi pradekit dirbt maziau skundesi
Atsakyti
Norėjau darbintis, bet paskaičius komentarus persigalvojau.
Atsakyti
Kas paimtu kaip antra vairuotoja?Man 33
Nusivylęs paslaugomis
2014-11-21 13:49:12 IP 2i24urjp
Atsakyti
Užsakęs šios įmonės paslaugas - labai nusivyliau. Vietoje žadėtų 45 dienų, krovinio reikėjo laukti daugiau nei 60. Be kita ko, pusė darbo, kas yra susiję su dokumentų tvarkymu, reikėjo padaryti pačiam. Krovinys nebuvo atiduodamas, kol nebuvo atliktas išankstinis apmokėjimas, pasirašyta dar viena (pasirodo anksčiau irgijau buvo pasirašyta) sutartis. Žmonės su kuriais bendravau, stokojo elmentarios pagarbos klientui, ką jau kalbėti apie paslaugumą. Pirmą ir paskutinį kart gyvenime naudojausi šios įmonės paslaugomis. Nepatariu niekam naudotis.
Atsakyti
dainius 2013-01-13 23:56:53
du metai dirbu jokiu probliemu.
dirbu j kau 5 metai, na ir nieko blogo, tik reik už save pastovėt, bet moka ir išmoka.o jei lohas tai visur bus blogai, aš dirbu ir nesiskundžiu alga, nes jei dirbi ir reikalauji iš jų, jie ir moka
Atsakyti
dainius 2013-01-13 23:56:53
du metai dirbu jokiu probliemu.
dirbu kau 5 metai, na ir nieko blogo, tik reik už save pastovėt
Atsakyti
Egidijus 2014-04-01 11:19:06
Labai geras darbdavys, rekomenduoju. Geriau, tikrai nerasit!!!
TAI VIENAS IR DIRBK NERAŠINĖJĘS. KAI UŽDIRBSI 10000, o GAUSI TIK 3800 TADA PAKALBĖSIM, O KAI PAKLAUSI UŽ KĄ ATSKAITĖ, TAU PARODYS FAKA.
Atsakyti
Sveiki esami ir busimi vairuotojai.Noriu pranesti ir ispeti visus norincius eiti dirbti i sia firma.Geriau su jais nieko bendro netureti.Gryzus is uzsienio puola atskaicuoti uz kura, tipo kilometru perdauk i sona nuvazuoji.Norint iseiti santazuoja kad esi jiems skoloja uz kazkokius mokslus 1000 litu poto paduoda anstoliams.ypac ispeju tuos kurie pradeda vairuotojo karjera.Nepasirasykit jokiu kitu popieriu isskirus darbo sutarti.Ir ja reiketu gerai perskaityti kad nebutu konors smulkiai parasyta kad skoloja uz ale mokslus.
Atsakyti
NEREKOMENDUOJU DIRBTI su TRANSTIRA! DO NOT RECOMEND TO WORK WITH TRANSTIRA! Pastoviai vėluoja 1-2 dienas pristatyti/pasikrauti krovinį. Negana to, daugiau kaip tris mėnesius neatsiunčia CMR, nors nuolat prašoma, ir nuolat primenama, kad NEGALIME SUMOKĖTI, KOL NETURIME CMR (krovinio pristatymo įrodymo). Su viskuo sutinka, viską supranta. Gauname originalų CMR ir po 5 dienų laišką iš skolų išieškotojų su pervežimo suma + 290 Lt. išieškojimų mokęsčių. Apibendrinant: nedirbkite su nepatikima ir nelogiškai dirbančia įmone, NEPASIRAŠINĖKITE JŲ SUTARČIŲ, nes jos yra vienpusės. Būkite atsargesni už mane.
Atsakyti
Plėšia milžiniškus pinigus už paslaugas, ypač už dalinius krovinius. Pasirinkite kitus ekspeditorius, jei nenorite, kad 9 kailius nuluptų. Visiškai nesivadovauja pristatymo sąlygom. Išpučia krovinio administravimo kaštus. Įmonės Klaipėdoje turi papildomai mokėti už transportavimą iki Klaipėdos, nors kroviniai atplaukia tiesiai į Klaipėdą, o Transtira savo noru juos nusiveža į Vilniu, ir reikalaują už transportavimą atgal į Klaipėdą sumokėti papildomai, nors pristatymo sąlygos aiškiai nurodo pristatymą iki Klaipėdos. s*****i ir plėšikai.
Atsakyti
Sveiki, atidirbau vos 2 savaites transtiroje ir nutariau nebetesti ten savo karjeros.Man iseinant nesumokejo visu pinigu uz reisa, tad kreipiausi i valstybine darbo inspekcija.Darbo ginco svarstymas bus 2014.08.05.Visus turincius ka pasakyti siulau prisijungti.
Su manimi galite susisiekti tel.: 860583839
P.S. Atejau i Uab "Transtira" tikedamasis saziningai dirbt, nesitikejau aukso kalnu ir nuostabiu salygu, bet ka ten pamaciau virsijo visus mano lukescius.Vyrai, mano nuomone kol dirbsime pas tokius darbdavius tol tokiu ir bus.Dabar nesiplesiu, bet po svarstymo butinai brukstelsiu savo istorija.
Atsakyti
Jau tikra dirbau nei laso negeriau nei laso nenuleidau o likau be pinigu cia tik girtuokliam ir vagim dirbti
Atsakyti
Praustaburnis 2014-06-06 16:17:00
Labai senai dirbau sioje imoneje. Apie ja turiu tikrai ivairiope nuomone. Negalima vienu sakiniu pasakyti, kas yra gerai ir kas yra blogai. Kiekviena imone turi savo pliusu ir minusu. Kaskas panasaus kaip ir seimose. Susitinka dvi drauges praejus metams po vestuviu ir pasakojasi viena kitai. Zinai, mano vyras toks ir anoks, manau kad jis pats bolgiausias vyras is kuriu rinkausi. Drauge atsako, klausyk, tavo vyras tikras auksas palyginus su mano vyru. Jis ir darbstus ir mandagus ir paslaugus, tiesiog visos moterys apie toki ir galvoja. Bet mano vyras, tai nepatikesi, toks bjaurus, kad net zodziu nera apibudinti jo blugumui. Galiausiai pereina pokalbis apie vaikus. Viena ir sako, mano vaikas toks geras, nu toks geras, kad niekaip nesuprantu, kodel kaimyne apie ji taip blogai atsiliepia, tariamai kad jis kate per langa ismete, kad jis kaimynei is ragatkes galva praskele. Drauge jai atsako, nu mano vaikas tai toks geras, nu toks geras, kad man irgi nesuprantama, kodel kaimynas atejo ir sako, kad jis tariamai mete, kaip mano vaikas jo masinai padangas subade. Tikrai nesuprantu, is kur pas zmones tiek pavydo yra ir tokio dydzio apkalbu arsenalas. Epilogas, moteriai visada savas vyras yra pats blogiausiais o savi vaikai patys geriausi. Taip kaskas panasaus ir su darbdaviu ir darbdaviu santykiais. Tikrai negaliu pasakyti, kad vairuotojai yra idialus ir neturintys visokiu trukumu ir net bjauriu idu. Vienas is idu, tai neapsakomas gobsumas. Tai matydami darbdaviai labai graziai manipuliuoja. O vairuotojai, tariamai labai ismintingi ir gudrus, to nepastebi ir praryja si savo godumo vaisiu. Nes nemoka mastyti ir matyti saves oriais ir buti lygeverciais, tam tikra prasme, su darbdaviais. Leidziasi i tam tikras manipuliacijas vedami godumo kol galiausiai praranda ta minimalu logini mastyma ir lieka labai nepatenkinti. Ir tas gudrumas bei ismintingumas realioje situacijoje pasirodo kaip kvailumas. Taip yra daugumoje darbovieciu. Ir man dirbant Transtiroje, viena is vadybininkiu taip pat norejo, godumo vedama, parodyti savo galia ir isminti, bandydama isskaiciuoti 600 litu uz tariamai nemandagu mano pokalbi su ja. Nebuvo jokiu teisinimusi, jokio priestaravimo, jokiu astriu pokalbiu ir kaskokiu tiesu irodinejimu, tik buvo paprasyta, kad darydama si isskaiciavima duotu oficialius isskaiciavimo buchalterinius popierius. Baigesi visi norai daryti isskaiciavimus ir nuskaitymus. Pats direktorius, kaip toks, galiu pasakyti, tikrai yra vertas vadintis direktoriumi. Moka bendrauti, moka isiklausyti, ir moka buti konkretus zodzio zmogus. Na o vadybininkai, ypatingai Giedrius, kazkada buves vyriausias vadybininkas, tai tam tikri savo gudravimo ir manipuliavimo kaliniai ir savo paciu ikaitai. Na o tas vadinamasis storas Algis, jis tikrai nuostabus zmogus. Visada randantis konkretu pokalbi ir sprendima, kai mato kad tam yra reikalas. Niekada nesauks, niekada nezemins jei nebandys kas nors ji pati laikyti kvailiu ir nebandys juo manipuliuoti. Jis juk technikos zmogus, tad pas ji ir reikia eiti kaip pas technika o ne kaip pas kuniga. Apskritai, Transtira nebloga firma, ir joje galima dirbti, jei dirbsite saziningai ir nebandysite buti tais kvailiais isminciais. O kad vairuotojai savo sirdyse ir mintyse apie save mano labai gerai ir net labai gerai, bet ju elgesys daznai buna priesingas, nes gyvenime neismoko realiai saves pazinti, tai nemanau, kad kalti darbdaviai. Nors ir darbdaviai nera tas aukso luitas, i kuri ziuredamas ir ji ciupinedamas jaustum pasitenkinima. Bet toks tas zmogiskasis gyvenimas. Kai salta blogai, kai karsta, taip pat labai blogai. Sekmes Transtirai ir tikros isminties patiems Vairuotojams. Viskas yra stebima ir viskas yra zinoma.
Sakai Algis geras žmogus, jo čia tai jau tikrai, šaukdamas prapisai grandines, jo čia jis šaunuolis. O apie visą Transtyrą galiu pasakyti vieną gerą žodį, a*******i, ir tik tiek.
Atsakyti
mazziua myzkit jus alkohoikai, v***s.dirbkit neverke ir bus gerai, norit algas gaut ir pageert reise ir dyzelio nuvoge issaudyt jus fronto gabalus
Atsakyti
Arturas 2013-11-20 19:06:25
Bendravimas su shia kompanija paliko lasbai prasta nuomone apie Ja.Abejingumas, savanaudishkumas, nesiskaitimas su klijentu-teigiamo-nieko!O, menedzeris, tai atskira kalba

Pabendravus su shia kompanija-antra karta su Ja dirbti nesinori visihkai.Savanaudziai, abejingi, nepunktualus, nelaikantis savo zodziu, nesiskaitantis visishkai su klijentais.Susidare ispudis, kad kompanijos tikslas-pelnas, nesvarbu kokiais budais!Antra kartasu Jais tikrai jokiu budu neprasidechiau!
Pagaliau radau bendraminti komentaruose. Visu 100% palaikau Arturo komentarus. Todel ir imsiuos dabar su kita kompanija perimti ju gabenama krovini ir gabenti su kita kompanija. Pvz. AXIS Transport. Tikrai ismano kaip bendrauti su klientais ir kaip siusti krovinius ir padaryti tai ka zada.
Atsakyti
Visi esami ir būsimi kolegos labai gerai pagalvokite ar verta į „ TRANSTIRĄ“ darbintis.
Įsidarbinant prižadėjo aukso kalnus: už parą 58 eur. (kadangi turiu ADR) jei išvažiuosiu 6 sav. Reiso metu sužinojau, kad gausiu 45 eur. ir turėjau prasitęsti darbą iki 68 d., kad gaučiau nors 50 eur. Grįžus atskaičiavo 900 lt („ viršyta“ kuro norma). Prieš reisą niekas konkrečiai nepasako, kiek gausi už darbą. Atskaičiuoja iš tų pačių varganu 45-50 eurų už viską ir dar i fondą atskaičiuoja po 8 lt kurių išėjęs lauk neatgausi. Bendradarbiavimas labai prastas, kai jiems reikia tai iš karto perskambina ar paskambina, o jei darbuotojui reikia tai sudėtinga susisiekti su vadyba, buhaltere... Antrą kadenciją baigus išėjau lauk, tai nesumokėjo 3000 lt net nepaaiškino kodėl, vargiai prisiskambinus buhalterei pasakė, kad minimumą sumokėjo ir nesileido į kalbas.
Jei mėgstate finansinę riziką, tai šis darbas kaip tik jums. Raštiška darbo sutartis niekinė darbuotojui (nesuteikia garantijų nei dirbant, nei išeinant iš darbo), o pasitikėti žodiniu susitarimu ar firmos geru vardu, reputacija pasirodo- neįmanoma. Džiaugiuosi įgyta tiek neigiama, tiek teigiama patirtim, tik gaila, kad tokia brangia kaina.

Все существующие и будущие коллеги очень хорошо думаю, что это стоит Transtira "используя.
Занятость обещал золотые горы:. 58 евро в день (Потому что у меня ADR) в течение 6 недель и уезжают. Во время рейса, я узнал, что я буду получать 45 евро. и я должен был работать расширенная до 68 дней., чтобы получить около 50 евро. По возвращении, менее 900 л (перерасход расход топлива). Перед поездки никто особенно не не говорит нам, сколько вы получаете для работы. Вычтите из собственных жалких 45-50 евро за все, и я все еще вычесть фонд после 8 л, который вышел восстановлены. Сотрудничество очень плохо, когда им это необходимо перезвонить немедленно, или стучит, и если требуется работник является сложным управление контактами, бухгалтер... второе слагаемое, после того как я вышел, он не платил $ 3000 даже объяснил, почему едва набрав бухгалтер говорит, что минимальный оплаченный и отказался языках.
Если вы любите финансовый риск, это работа для вас. Письменных трудовых договоров недействительными сотрудников (не гарантирует, ни работы, чем оставить эту работу), и полагаться на устной договоренности или репутации компании, репутация-оказывается невозможным. Я рад, получила положительные и отрицательные, испытал только жаль, что такой дорогой ценой.

All existing and future colleagues very well think it worth to Transtira "employing the.
Employment promised mountains of gold: 58 euros per day. (Because I have ADR) for 6 weeks and drive off. During the voyage, I found out that I will get 45 euros. and I had to work extended to 68 days., to get some 50 euros. Upon returning, less the 900 lt (overrun fuel rate). Before the journey no one in particular does not tell us how much you get for the job. Deduct from their own miserable 45-50 euros for everything and i still deduct the fund after 8 lt which went out RECOVERED. Cooperation is very poor, when they need it immediately redial, or knocks, and if the employee is required is a complex contact management, an accountant... the second term, after I went out, it did not pay 3, 000 lt even explained why hardly dialing Accountant said that minimum paid and refused to languages.
If you like the financial risk, it is the job for you. Written employment contracts void employee (does not guarantee nor working than leaving the job), and rely on a verbal agreement or company reputation, reputation-appears impossible. I am glad gained both negative and positive, experienced only a shame that such an expensive price.
Atsakyti
Labai senai dirbau sioje imoneje. Apie ja turiu tikrai ivairiope nuomone. Negalima vienu sakiniu pasakyti, kas yra gerai ir kas yra blogai. Kiekviena imone turi savo pliusu ir minusu. Kaskas panasaus kaip ir seimose. Susitinka dvi drauges praejus metams po vestuviu ir pasakojasi viena kitai. Zinai, mano vyras toks ir anoks, manau kad jis pats bolgiausias vyras is kuriu rinkausi. Drauge atsako, klausyk, tavo vyras tikras auksas palyginus su mano vyru. Jis ir darbstus ir mandagus ir paslaugus, tiesiog visos moterys apie toki ir galvoja. Bet mano vyras, tai nepatikesi, toks bjaurus, kad net zodziu nera apibudinti jo blugumui. Galiausiai pereina pokalbis apie vaikus. Viena ir sako, mano vaikas toks geras, nu toks geras, kad niekaip nesuprantu, kodel kaimyne apie ji taip blogai atsiliepia, tariamai kad jis kate per langa ismete, kad jis kaimynei is ragatkes galva praskele. Drauge jai atsako, nu mano vaikas tai toks geras, nu toks geras, kad man irgi nesuprantama, kodel kaimynas atejo ir sako, kad jis tariamai mete, kaip mano vaikas jo masinai padangas subade. Tikrai nesuprantu, is kur pas zmones tiek pavydo yra ir tokio dydzio apkalbu arsenalas. Epilogas, moteriai visada savas vyras yra pats blogiausiais o savi vaikai patys geriausi. Taip kaskas panasaus ir su darbdaviu ir darbdaviu santykiais. Tikrai negaliu pasakyti, kad vairuotojai yra idialus ir neturintys visokiu trukumu ir net bjauriu idu. Vienas is idu, tai neapsakomas gobsumas. Tai matydami darbdaviai labai graziai manipuliuoja. O vairuotojai, tariamai labai ismintingi ir gudrus, to nepastebi ir praryja si savo godumo vaisiu. Nes nemoka mastyti ir matyti saves oriais ir buti lygeverciais, tam tikra prasme, su darbdaviais. Leidziasi i tam tikras manipuliacijas vedami godumo kol galiausiai praranda ta minimalu logini mastyma ir lieka labai nepatenkinti. Ir tas gudrumas bei ismintingumas realioje situacijoje pasirodo kaip kvailumas. Taip yra daugumoje darbovieciu. Ir man dirbant Transtiroje, viena is vadybininkiu taip pat norejo, godumo vedama, parodyti savo galia ir isminti, bandydama isskaiciuoti 600 litu uz tariamai nemandagu mano pokalbi su ja. Nebuvo jokiu teisinimusi, jokio priestaravimo, jokiu astriu pokalbiu ir kaskokiu tiesu irodinejimu, tik buvo paprasyta, kad darydama si isskaiciavima duotu oficialius isskaiciavimo buchalterinius popierius. Baigesi visi norai daryti isskaiciavimus ir nuskaitymus. Pats direktorius, kaip toks, galiu pasakyti, tikrai yra vertas vadintis direktoriumi. Moka bendrauti, moka isiklausyti, ir moka buti konkretus zodzio zmogus. Na o vadybininkai, ypatingai Giedrius, kazkada buves vyriausias vadybininkas, tai tam tikri savo gudravimo ir manipuliavimo kaliniai ir savo paciu ikaitai. Na o tas vadinamasis storas Algis, jis tikrai nuostabus zmogus. Visada randantis konkretu pokalbi ir sprendima, kai mato kad tam yra reikalas. Niekada nesauks, niekada nezemins jei nebandys kas nors ji pati laikyti kvailiu ir nebandys juo manipuliuoti. Jis juk technikos zmogus, tad pas ji ir reikia eiti kaip pas technika o ne kaip pas kuniga. Apskritai, Transtira nebloga firma, ir joje galima dirbti, jei dirbsite saziningai ir nebandysite buti tais kvailiais isminciais. O kad vairuotojai savo sirdyse ir mintyse apie save mano labai gerai ir net labai gerai, bet ju elgesys daznai buna priesingas, nes gyvenime neismoko realiai saves pazinti, tai nemanau, kad kalti darbdaviai. Nors ir darbdaviai nera tas aukso luitas, i kuri ziuredamas ir ji ciupinedamas jaustum pasitenkinima. Bet toks tas zmogiskasis gyvenimas. Kai salta blogai, kai karsta, taip pat labai blogai. Sekmes Transtirai ir tikros isminties patiems Vairuotojams. Viskas yra stebima ir viskas yra zinoma.
Atsakyti
Customer 2013-10-11 03:07:42
I would really like to praise this company for delivering all shipments on time. In addition to this, Transtira has a great policy towards costumers. I wish you all the best! Good luck....
Piss off liar read other comments
Atsakyti
po reiso grįžęs esu jau mėnesį, algos dar nė kvapo.
Atsakyti
Labai geras darbdavys, rekomenduoju. Geriau, tikrai nerasit!!!
Atsakyti
Really recommend this company, awesome!!!!
Atsakyti
Petras 2014-02-06 17:47:32
Tai tu dar nieko NEPRAPISAI, kaip sakė technikas storas Algis?
Galiu tik tiek pasakyti, kad, jeigu normaliai dirbi, o ne 'chalturini', tai nieko ir 'NEPRAPISI'.

Visur ir visada bus nuskriaustų...
Atsakyti
Virgis 2013-02-20 13:35:23
Esu labai patenkintas šiuo darbdaviu. Rekomenduoju!
Tai tu dar nieko NEPRAPISAI, kaip sakė technikas storas Algis?
Atsakyti
Jo, kabutėse gera firma. Tik ką išėjau iš šios nevispročių kompanijos. Kas dėl pinigų tai kai tu reise ir jei reikia pinigų susimokėti už parkingą, servisą ar kelius, jie pinigus perveda, kaip ir gerai juk pervedė, bet reik prisiminti, kad tau pervedė tuos pinigus kaip atlyginimą nes perveda juos į tavo kortelę ir po reiso sunku suprasti ar tau juos grąžino nes manau kad negrąžina. Žinot ten europoje dirbant labai dažnai liepia keisti tai vilkiką tai priekabas, o kai keitiesi turi viską patikrinti ir surašyti perdavimo priėmimo aktą, jei blogai perimsi o kad blogai perimsi tai aš neabejoju, nes kai pila lietus kai iš kibiro tai nemanau, kad įmanoma gerai priimti. Taigi ir aš periminėjau vilkiką, kurį parvariau į Lietuvą nes pasibaigus tech. apžiūra, taigi iš manęs taipat mašiną periminėjo toks Kęstas, tai žinot jis žmogui neparodė jokios pagarbos, taip po perėmimo pasirodė, kad trūksta ratų grandinių, va tada ir prasidėjo: techniniame skyriuje dirba toks storas kiaulė vardu Algis, kuris ant manęs šaukė, kad aš PRAPISAU tas grandines, taip taip prie visų jis šaukė, kad aš jas PRAPISAU, aš išsiaiškinau, kad grandines paėmė į kitą mašiną tas vairuotojas su kuriuo keitėmės vilkikais, nes jie važinėja su ADR, bet tas nepadėjo stora kiaulė šaukė kad vistiek atskaitys 700 Lt. už PRAPISTAS grandines ir dar atskaitys už tai kad tai įvyko. Taigi gera kompani. O vadyba dirba sekančiai, duoda pasikrovimo adresą, viskas okei, ir sako išsikrovimo adresas bus ant dokumentų, o ant dokumentų ne adresas bet kažkoks gaidys, į navigaciją vedi miesto kodą tokio visai nėra, gerai vedi pavadinimą, kaip ir tinka, tada gatvės tokios taipat nėra, taigi važiuoji nežinai kur, taigi atvyksti į miestą ir prasideda paieška valandas 4, o vadybininkui tai nusispjaut, o už veltui pravažiuotus km. tai atskaito iš tavęs. Taigi jum spręsti ar eiti dirbti į šią kabutėse firmą ir kad tau paskui stora kiaulė rėktų, kad tu kažką PRAPISAI. Pradirbau šioje skylėje 9 savaites ir visa fimos valdžia elgėsi kaip su šuniu.
Atsakyti
Bendravimas su shia kompanija paliko lasbai prasta nuomone apie Ja.Abejingumas, savanaudishkumas, nesiskaitimas su klijentu-teigiamo-nieko!O, menedzeris, tai atskira kalba

Pabendravus su shia kompanija-antra karta su Ja dirbti nesinori visihkai.Savanaudziai, abejingi, nepunktualus, nelaikantis savo zodziu, nesiskaitantis visishkai su klijentais.Susidare ispudis, kad kompanijos tikslas-pelnas, nesvarbu kokiais budais!Antra kartasu Jais tikrai jokiu budu neprasidechiau!
Atsakyti
Dirbu virs metu, jokiu problemu ;)
Atsakyti
I would really like to praise this company for delivering all shipments on time. In addition to this, Transtira has a great policy towards costumers. I wish you all the best! Good luck....
Atsakyti
Imone nuolat veluoja pristatyti krovinius.
Atsakyti
Atsargiai kas naudojasi Jų paslaugomis. Vadyba dirba profesionaliai, bet kas susiję dėl ginčų su ne viso krovinio pristatymu arba pametimu, tai įmonės teisininkams visiškai nusišvilpt į realybę. Jie tik žiūri į parašiukus ant važtaraščių kitokiu atveju jie nepripažįsta savo klaidų.
Taigi būkite atidus ir dirbdami su jais gaudami krovinį tikrinkite krovinį ir nepaleiskite vairuotojo, kad ir puse dienos, nes kitaip jie sakys, kad pats kaltas, kad pasirašei :)
Atsakyti
Cia daugiausia raso tie kurie yra niekam tikia, tokiem zmonem yra visur blogai. firma gera dirbu as, mano draugai ir nieks neturim jokiu bedu bei nusiskundimu:)
Atsakyti
Esu labai patenkintas šiuo darbdaviu. Rekomenduoju!
Atsakyti
Likau be žado, kai MAN paskambino ir pravėrė burną. Tokio bendravimo nesitikėjau, mažas intelekto lygis. Kaip kolega minėjo "taves zmogum nelaiko"
Atsakyti
dainius 2013-01-13 23:56:53
du metai dirbu jokiu probliemu.
nusuka litus, nedamoka, nk taves zmogum nelaiko nebent kitus ozini
Atsakyti
du metai dirbu jokiu probliemu.

Taip pat rekomenduojame

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Kuršių g. 1 K6, Slengių k., LT-92338 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Didneriai
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Google" ir ADT bendradarbiaus kurdamos sprendimus namų saugumui užtikrinti
"Google" ir ADT bendradarbiaus kurdamos sprendimus namų saugumui užtikrinti 08-03 21:31
"Google" ketina sujungti savo išmaniųjų namų technologijų verslą su ADT, todėl pranešė planuojanti įsigyti JAV gyvenamųjų namų apsaugai skirtų stebėjimo sistemų gamintojos akcijų paketą.
Ekonomikos viceministrė – V. Jankauskaitė-Milčiuvienė, patarėjas – J. Pinskus
Ekonomikos viceministrė – V. Jankauskaitė-Milčiuvienė, patarėjas – J. Pinskus 08-03 20:51
Ekonomikos ir inovacijų viceministre antradienį pradeda dirbti Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė, kelis mėnesius dirbusi ministro patarėja ryšiams su visuomene, o ministro Rimanto Sinkevičiaus...
PSO perspėja, kad "sidabro kulkos" nuo COVID-19 gali nepavykti rasti
PSO perspėja, kad "sidabro kulkos" nuo COVID-19 gali nepavykti rasti 08-03 19:17
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pirmadienį perspėjo, kad "sidabro kulkos" kovai su naujuoju koronavirusu galbūt niekada nepavyks rasti, nors šiuo metu karštligiškai stengiamasi sukurti...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Apple 425,04 +10,47%
Facebook 253,67 +8,17%
Nokia 4,78 +7,42%
Amazon.com 3164,68 +3,70%
General Electric 6,07 -3,04%
Google 1482,96 -3,17%
Manchester United 13,99 -3,32%
Goodyear 9,01 -7,21%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 1,12 +25,84%
Jautiena 5,10 +0,39%
Ryžiai 520,00 +1,96%
Anglis 52,21 -0,53%
Dujos (JAV) 1,61 -8,00%
Kava 3,12 -5,45%
Vištiena 1,57 +3,29%
Apelsinai 0,65 0,00%