Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Transrifus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Transrifus

Atsiliepimai apie Transrifus, UAB

Krautuvų, klojinių, statybinės technikos, pastolių, konteinerinių patalpų nuoma ir pardavimas

Mes laimingi,kad Jūs mumis pasitikit!
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Transrifus, UAB

Mielas buvęs darbuotojau,
vertiname kiekvieną darbuotoją, todėl mūsų įmonė dirba vadovaudamasi galiojančiais teisės aktais - visi (be išimties) darbuotojai dirba oficialiai ir jiems yra taikomos visos galiojančios socialinės garantijos.
Įmonėje, kurioje dirba beveik 70 darbuotojų, neišvengiamai vyksta darbuotojų kaita: kartais dėl asmeninių priežasčių, kartais dėl darbo pradžioje sutartų ir neįvykdytų tikslų darbuotojai nusprendžia mūsų įmonę palikti, o kartais atsisveikinti tenka su darbuotoju dėl darbo drausmės pažeidimų. Tačiau, bet kuriuo atveju, stengiamės susitarti ir išsiskirti draugiškai. Gaila, jeigu turite kažkokių nuoskaudų.
P. S. Šiuo metu įmonėje turime nemažai darbuotojų įvairiose pozicijose, dirbančių virš 15 metų - taigi, praktiškai nuo įmonės įkūrimo.
Linkime Jums sėkmės!
Jei planuojate, ar planuosite kas darbintis, nerekomenduoju, viduje jokiu socialiniu garantiju, darbuotojus priima ir atleidzia kaip tik valdzia nori... Prastus atsiliepimus apie imone trina, grazius palieka...
Dirbau 2 metus (išėjau pagal susidariusias aplinkybės) ir galiu pasakyti tik geriausius atsiliepimus apie šia firma:) draugiškas kolektyvas ir valdžia labai gera! Linkiu šiai firma ir toliau sėkmingai judėti pirmyn ir būti pirmai savo srityje. Visuomet bus malonu pas jus apsilankyti svečiuose!

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
"& Other Stories" ženklo parduotuvei H&M pasirinko "Galleria Riga"
"& Other Stories" ženklo parduotuvei H&M pasirinko "Galleria Riga" 05-19 10:40
Pirmą Baltijos šalyse "& Other Stories" 740 kv.m. ploto parduotuvę šį rudenį Švedijos drabužių prekybininkė H&M atidarys PC "Galleria Riga" Rygoje.
Registrų centras atnaujins Gyventojų registrą
Registrų centras atnaujins Gyventojų registrą 05-19 09:39
Valstybės įmonė Registrų centras artimiausiu metu atnaujins Gyventojų registrą, kuriame kaupiama svarbiausia informacija apie kiekvieną Lietuvoje gyvenantį žmogų.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%