Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Transrevis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Transrevis

Atsiliepimai apie Transrevis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Transrevis, UAB

2019/06/18, apie 20:30, 15-o maršruto autobuso vairuotojas (autobuso v.n. KBH167) Vaidilutės g. ganėtinai sėkmingai pabandė mane, minančią dviratį, nustumti nuo kelio. Gerai, kad važinėju ne pirmus metus ir nesu baili, tačiau šis incidentas galėjo baigtis rimtais sužalojimais (geriausiu atveju). Priminkite savo vairuotojau KET, kad lenkti dviratininkus reikia 1, 5 metro, o ne 15 cm atstumu, ir bandyti nustumti nuo kelio važiuojant taip arti ir dar labiau spaudžiant į smėlėtą kelkraštį yra absoliučiai chamiška ir neatsakinga. Papasakokite jam, kad tokie jo manevrai autobusą tik apibraižys, o dviratininkui kainuos GYVYBĘ.
Sveiki. Likau nusivylusi Jūsų vairuotojų 7 autobuso. Vakar vakare iš P. Lukšio stotelės išvažiavo autobusas maždaug apie 19.48 nepažymėjęs kad yra pakeistas maršrutas į Kirtimus. Visi žmonės įlipo manydami, kad įprastas maršrutas dėja nepasisekė... maža to, kad vėlavo abu reisai (ir į Kirtimu ir Į Lazdynus išvažiavo vienu metu matai vairuotojams reikėjo pakalbėti žiede tarpusavi su kitais kolegais) tai dar nenurodo tikslios krypties... ačiū, kad Jūsų vairuotojo dėka pavėlavau į gerąjį maršrutą
Kiekvieną dieną į darbą važiuoju autobuso maršrutu Nr.51. Patarčiau direktoriui griežčiau rinkti vairuotojus į darbą. Kai-kurie tokie nemokšai, kad baisu su jais važinėti: nesuprasi ar jie girti ar jie "šumacheriai". Bet šį kartą ne apie blogus dalykus: labai noriu padėkoti didelio profesionalumo vairuotojai RENATAI už jos dėmesingumą, mandagumą keleiviams.Labai atsakingai ir rūpestingai dirba savo darbą ir tikrai nusipelnė pagarbos. AČIŪ jai. Tai geras bei teigiamas pavyzdys visiems kitiems vairuotojams.Be to jinai labai graži ir madinga moterys...
Labai prastas vežėjas - autobusiukai mažiukai, sėdynės sugrūstos per tankiai atsisėdus kojos nesutelpa ir negana to visą kelionės laiką keleiviai priversti klausyti kažkokios šlykščios radijo stoties, bambinančios iš garsiakalbių tiesiai virš galvų - nėra jokio mygtuko išjungti met garsiakalbio virš pavienės sėdynės. Bent jau važiuojant Vilnius-Alytus
Sveiki vakar 23.21 turejo buti 4Gautobusas minties stotelei bet jis is vis ne atvaziavo visai as buvau stotelei jau 23.16 tai reiskia kat vairuotojas anksciau laiko isvaziavo as labai esu pasipiktines tokiu darbo poziuriu i keleivius
Esu Bajoru gyv. gyventoja. Esam priprate, kad Chemijos instituto stotelej, 57 marsruto autobusas, vaziuojantis i Bajoru puse stotu toj puseij i kuria vaziuoja. Siandien labai skubejau i darba ir ch. inst. stot. autobusas vaziuojantis i Bajorus, apvaziavo zieda ir sustojo toj puseij kaip vaziuot i miesta, as ilipau ir teko vel grizt atgal. Paklausiau vairuotojo kodel jis taip sustojo, jis pasake, kad tai vadovu idakymas, neva kazkas kazkur. Kas cia per briedas???? Taip kaip jie stodavo anksciau buvo idealu, ka cia dabar sugalvojot VODOVYBE. Visi 57 msrsruto vairuotojai IDEALUS. Daugiau tokiu. Laukiu Vadovybes atsakymo, kodel siandienturejau moket bauda uz pavelavima i darba????? Tik jus kalti ne vairuotojai.
Kelionė iš Vilniaus į Alytų buvo labai nemaloni. Vairuotojas neadekvatus ir nemandangus, jaunesnius už save asmenis traktuoja kaip nevertus pagarbos, juos vadina įvairiais epitetais. Kelionės data 2019.01.10 laikas 06.40.
Norėčiau padėkoti vairuotojui Antanui, vežusiam mane su dukra iš Vilniaus į Alytų rugsėjo 16 d. 12.20 val.
Dukra autobuse paliko piniginę su dokumentu. Neužilgo sulaukėme žinutės, džiaugiamės grąžintais daiktais. Dėkui už rūpestį ir sugaištą laiką.
Daugiau tokių atsakingų darbuotojų!

Norejau parasyti padeka autobuso vairuotojui Vitoldui, si antradieni (liepos 24ta diena) vairavusiam 114 marsruto autobusa is Siaures miestelio i Vinciuniskes (autobuso Nr. KBH 167).
Berods Varniu stoteleje i autobusa ilupo neblaivus vyras su atidaryta alaus skardine. Autobuso keleiviai jutamai nusciuvo, bet vairuotojas atsisake vairuoti autobusa kol neblaivus asmuo nenoriai buvo ptiverstas islipti ir atsisake vezti ji. Esame labai dekingi vairuotojui, mat rizika nemaza bandant ikalbeti neblaivu asmeni kooperuotis ir elgtis kaip paprasytam. Autobuse vaziavo mano seima t.y.nepilnametes dukros, bei kiti keleiviai kurie buvo labai patenkti tokiu vairuotojo Vitoldo poelgiu. Labai aciu jam nuo musu visu, kad taip dazniau ir daugiau vairuotoju elgtusi ir uztikrintu keleiviu sauguma.
Aciu uz paslaugas ir gero savaitgalio!
Iki malonaus,
Agne
Laukiu Tamstų skambučio
erPagaliau N.Vilnia ir Skaidiškės sulaukė autobuso 14 trasos per taip reikalingą Gerovės ir tiesų kelią nuo Rudaminos, Sekmadienį pirmas reisas, o nė vienoje stotelėje jokios informacijos visose stotelėse jokios informacijos, 13 stotelių jokio tvarkaraščio nėra.
Laba diena kodel 20 autobuso vairuotojas 13:24 vaziuodamas vakar is lazdynu neisleido zmoniu sustojime (pagal pareikalavima), pries elektrines sustoima jis atsake kad jokio sustoimo cia nera ir nuveze toliau.Prasau paaiskinkit man kam tas sustoimas. Aciu
Sveiki, jau tapo taisykle 20 maršruto autobusu velavimai. Jau kelinta diena veluojam persesti galinej Vaduvos stotelej. Garažinis numeris V7049
2017 m. gegužės 25 d. 16. 15 val. vykau UAB Transrevis autobusu iš Vilniaus į Kauną (maršruto numeris 089000, vairuotojas - konduktorius U. Voinišius, Nr. 000190). Bilietą pirkau autobuse. Vairuotojas padavė bilietą, bet ne iš kasos aparato. Atidžiai apžiūrėjusi pastebėjau, kad bilieto spausdinimo laikas 10:50. Kadangi grįžau iš komandiruotės ir darbovietės buhalterijai turėsiu pateikti bilietą, kad apmokėtų kelionės išlaidas, paprašiau vairuotojo, kad išspausdintų kasos aparatu tikrą bilietą. Jis taip ir padarė.
Labai gaila, jeigu 10:50 val. spausdintas bilietas atiteko kitam keleiviui, kuris jo atidžiai neapžiūrėjo.
2014 09 13 vykau jų įmonės vykdomu reisu Alytus-Vilnius (10:30 val.) (konduktoriaus nr 000406)

Vairuotojas buvo išlipęs iš autobusiuko ir surinkinėjo pinigus už bilietus, visi pas jį pirkę vietoje bilietų negavo. Man paprašius bilieto jis paklausė "ar tikrai man jo reikia, " man atsakius, kad "taip, reikia, nes kontrolė gali patikrinti, " jis man galiausiai atsakė, kad niekas nieko netikrins. Vairuotojas net ir vėliau nesiruošė atspausdinti bilieto, tik pakeitus kalbėjimo toną, jis atspausdino jį. Likę žmonės neišdrįso eiti ir paprašyti kelionės bilieto.

Reziumė: vairuotojas ne tik nuslėpė pinigus nuo savo įmonės, bet ir neatspausdinamas bilietų nesumokėjo PVM mokesčio (slėpė mokesčius).

Tikiuosi, kad įmonė sureguos į mano pastabas ir išvengs panašių atvejų, kurie garbies jų įmonės įvaizdžiui nedaro.
Esu labai nepatenkinta 71 marsruto mikriuko vairuotojais. Maza to, kad laksto, kaip akis isdege, nuolat sukelia arba pakliuna i avarines situacijas. Taip sukeldami nuolatini stresa kiekviena karta naudojantis sio marsruto mikriuko paslaugomis. Ne karta teko pakliuti i tokia situacija, kad avarijos buvo isvengta per plauka. Nustatyto keliu eismo taisyklese greicio nesilaiko niekada, toks jausmas lyg veztu malkas, nesvarbu ar kelias duobetas ar ne, lekia dideliu greiciu. Vaziuoji ir galvoji, davaziuosi sveikas ar ne.

2012 liepos 5d. vaziavau 71-u mikriuku ir Lukiskiu aiksteje ilipo keletas n*******u. Vienas is ju uz kelione nesusimokejo, pazadejes vairuotojui ''skola'' grazinti kita karta. Kas aisku niekada nebus igyvendinta. Taigi, norejau paklausti kodel as turiu vazineti ir moketi uz savo kelione 3lt, o visokio plauko visuomenes atliekos, smardinantys mikriuka, bei keliantys dideli diskomforta normaliems zmones, vazineja nemokamai?????

Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Taka reklama, T. Kasakausko individuali veikla
Adresas: Šilutės pl. 27, LT-91107 Klaipėda.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
"TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius sprendimus. Šiandien ,,TAKA...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas
JK konservatorių lyderio rinkimuose B. Johnsono varžovu liko J. Huntas 06-20 20:52
Borisas Johnsonas, buvęs Jungtinės Karalystės (JK) užsienio reikalų ministras ir Jeremy Huntas, dabartinis užsienio reikalų ministras, susirungs galutinėje dvikovoje dėl naujojo Konservatorių...
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė"
Einame į kiną su VŽ: P. Almodovaro "Skausmas ir šlovė" 06-20 18:03
Alchemija, kai nugaros skausmas ir intymūs prisiminimai sulig kiekvienu aktorių gestu, butaforijos detale, spalviniu sprendimu prieš jūsų akis kas sekundę virsta kūryba, atsitinka vis rečiau...

Kur atostogausite šią vasarą?

Adobe Systems 291,21 +5,21%
Kraft Heinz Co 30,96 +2,28%