Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Transrevis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Transrevis

Atsiliepimai apie Transrevis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Transrevis, UAB

Važiavau šiandien Jūsų įmonės autobusu, maršrutas Prienai - Balbieriškis, 15.55 val iš Prienų. Negana to kad autobusas vėlavo 12min, vairuotojas apšaukė kad bilietą pirkau stotyje, mat jam dabar reikės eiti popierių. Paauglė irgi stovėjo sutrikusi, nes vairuotojas pakeltu tonu kalbėjo, kuriam sustojime ji išlips, ji net nežinojo, kad dar kiti sustojimai yra, žinojo tik vieną, gal mergaitė retai važinėja autobusais...
Daiva 2019-06-24 16:07:25
Kodėl nekondicionuojami autobusai? 17 maršrutas, 746 nr. Smėlynė, 16.03, birželio 24.
Daiva, 17 maršrutą aptarnauja ne Transrevis, o Vilniaus viešasis transportas (VVT), todėl kreiptis reikėtų ten. Transrevis veža šiais maršrutais: 1, 4G, 7, 11, 13, 14, 15, 20, 26, 28, 38, 41, 43, 51, 55, 57, 61, 62, 65, 88, 88N, 114, 116. Visais kitais - tame tarpe ir 17 - VVT.
Renatas 2020-03-03 14:30:21
2020-03-03 antradieni tarp 12:30 ir 14:10 167 autobuso marsutas Kaunas-Vilkija per Raundonvari Padauguva Kautros autobuso Vairuojas tesiogine ta zodzio pramse skundiesi kitiem keleiviam kad ryte pazadino mane i paskutine stotele ir paskui kad as buvau stoty pasak jo as atvaziavau i kauna kad pamiegoti stotyje bet is tikruju laukiau drauges as nemanau kad tai yra jo reikalas plius jo tie skundai pridare man problemu seimoje kadangi tarp keleiviu buvo kaimynai nemanau kad vairuotojai turetu kreipti demesio ka veiki su savo gyvenimu tuo labiau skustis kitiems keleiviams jug as nieko blogo nepadariau ir toks dalykas mane asmeniskai labai išžeidė
Reanatai, 167 maršrutą aptarnauja tikrai ne Transrevis. Juk pats savo skunde parašėte "Kautros vairuotojas". Tad skundą ir reiktų rašyti į Kautra.
Pagarbiai, Kristupas
Vida Kairaitiene 2020-02-03 10:12:06
Vasario 03 d autobusas is Ozkiniu Nr 35 (9, 44) stovejo galutineje stoteleje uzsidares duris ijungtu varikliu. Atejau I sustojima 5 min anksciau, durys netsudare. Kai atejo laikas vaziuoti vairuotojas nuvaziauvo nepaemes keleiviu, net neatidares duru. Del to nenuvykau laiku i darba.
Daznai stovi galutunej stotelej ijungtu varikliu ir istisai smardina
Vaida, 35 maršrutą aptarnauja Vilniaus viešasis transportas, todėl skundą rašyti reikėtų ten. Transrevis Vilniaus mieste veža tik 1, 4G, 7, 11, 13, 14, 15, 20, 26, 28, 38, 41, 43, 51, 55, 57, 61, 62, 65, 88, 88N, 114, 116 maršrutais, o visi kiti, tarp jų ir 35 - VVT.
Sveiki.
Šiuo atsiliepimu norėčiau atkreipti dėmesį į vairuotojų, o dar konkrečiau- konkretaus vairuotojo atidaus/atsargaus vairavimo klausimą. Šiandien, 2020-03-09, apie 15 val., važiuodama 13 autobusu Maršrutu- Stotis- Vilkpėdė, ties išlipimu stotelėje Burbiškės, vairuotojas ne tik kad neatsargiai stabdė, bet ties posūkiu prieš stotelę važiavo dideliu greičiu, todėl būdama įsitvėrusi į turėklą, dėl grubaus ir greito posūkio link stotelės, nebeišsilaikiau ir lekiau per autobusą, ir trenkiausi į priekinėje autobuso dalyje esančių keleivių sėdynės rankeną ir ten sedėjusią keleivę. Džiaugiuosi, kad buvo kliūtis, į kurią atsitrenkus ir pergriuvus neišskridau link vairuotojo. Ir niekada nebuvau iš tų keleivių, kurie anksčiau laiko prieš lipimą išeina iš savo vietos ir visiškai nesilaiko, taip rizikuodami susižeisti, parkristi ar susitrenkti, išėjau prieš posūkį sankryžoje prie išlipimo stotelės, laikiausi tvirtai, bet vairuotojas labai staigiai ir greitai padarė posūkį, dėl kurio nebeišsilaikiau, parkritau ir gerokai skristelėjau per autobusą. Noriu pažymėti, kad vairuotojas viso vairavimo metu bendravo su šalia stovinčiu pašnekovu, ir nemanau, kad tai gali padėti atidumui ir susikaupimui vairuojant transporto priemonę.
Niekada nebuvau ta, kuri ieško priekabių ir nori išlieti negatyvias mintis virtualioje erdvėje, nes turiu tinkamesnių būdų tam padaryti, tiesiog norėjau pasidalinti nutikimu, kuris mano laimei, neatsiėjo kokiais nors rimtesniais susižeidimais, tik mėlynėmis nuo trenkimosi nebeišsilaikius už turėklų ir išgąščiu, bei kitų keleivių išsigandimu.
Noriu padėkoti visiems žmonėms, dirbantiems ir vežantiems kasdien daugybę žmonių, už kantrybę ir atidų darbą. Anksčiau važiuojant šiuo autobusu ir maršrutu neteko nieko panašaus patirti, vairuotojai savo darbą dirbo atsakingai ir negrubiai.

O šiuo atveju, noriu kad įmonė labiau susirūpintų tamti tikrų vairuotojų atidumu, atsargumu ir negrubumu vairuojant bei dėmesio sutelkimu, kuris būtų pakankamas, kad vairuotojui netrugdytų šnekėjimasis su pašnekovais vairavimo metu, ir dėl to nekiltų tokių nesklandumų, kaip šis minėtas atvejis.

Greta
Laba diena. Galima paklausti kodėl visi višieji transportai dezinfikuojami, o jūsų ne. Paklausus pas vairuotoja ar išduotos priemonės dezinfikcijai, buvo atsakyta kad ne. Ačiū
Vida Kairaitiene
2020-02-03 10:12:06 IP 28mcuolg
Daznai stovi galutunej stotelej ijungtu varikliu ir istisai smardina
Neatvažiavo keli iš eilės 4G, paskui keleiviai buvo priversti grūstis, važiuojantys iš Pilaitės pavėlavo į darbus ir mokyklos ir buvo susirgusių. Jei autobusai specialiai nevažiuoja pagal tvarkaraščius, tai bent jau pačius tvarkaraščius sutvarkykite.
Ieva 2019-11-23 12:22:57
11 autobuso, maršruto Žvėrynas-Vilnius vairuotojui 12:17 prieš išvykstant pasirodė per šalta rūkyti lauke, tad matyt pasirinko tą daryti autobuse, nes įlipus buvo justi smarkus tabako dūmų kvapas, buvo labai nemalonu važiuoti.
Jeva jūs rašote kad vairuotojas rūko autobuse ir jums nemalonus kvapas o kodėl ne karto ne vienas keleivis nenufotogrfuoja to fakto o tik rašinejete o kodėl mes tylime kaip mes vežiojame visokius benamius o no jų toks kvapas kad man verčia žarnas visa likusią pamainą taigi gerbemoji gerbkite mūsų darbą ir mes gerbsine jūs. O jums patarčiau važiuoti taksi nes tokiom poniom nevieta viešajam transporte.
Laba diena.
Sekmadienį, 2019 m. gruodžio 15 d., važiavau 61 autobuso maršrutu. Įlipau į autobusą Nemėžio stotelėje 11.09 val.
Sėdėjau dešinėje pusėje prie vairuotojo, , tylos zonoje“. Po keliu pradėjau rašyti žinutė, tuo metų suskambėjo mano telefonas. Atsiliepiau labai greitai, nes telefoną laikau rankose ir telefono skambučio tonas skambėjo labai trumpai. Nespėjau tarti ir 2 žodžių, kai išgirdau iš Vairuotojo, kad aš jam trukdau, kalbu telefonu. Buvau šokiruota - NEPRATARIAU NEI ŽODŽIO -tik atsiliepiau. Į mano klausimą, ar tikrai aš kalbu ir trukdau, vairuotojas atsako, kad kalbu ir ŽAIDŽIU TELEFONU, o čia yra, , TYLOS ZONA“. Vairuotojas kalbėjo pakeltu ir piktu balso tonu, įžeidė mane visų, autobuse, buvusių žmonių akivaizdoje.
Autobuse nepastebėjau ženklo, draudžiančio kalbėti telefonu. Patikrinau istoriją šito skambučio, jo trukmė 14 sekundžių. Dar tą laiką aiškinau Vairuotojui, kad nespėjau pasakyti žodį.
Prašyčiau raštiškai mane informuoti, kur galima rasti, , tylos zonos“ taisykles. Ar tikrai keleivis neturi teisės atsiliepti telefono skambutį? Kodėl vairuotojai drausmina keleivius ir rodo pirštu į ženklą, kad, , tylos zona“, bet tą daro tikrai agresyviai ir labai piktai?

Irena Markevič
Esu nusivylusi 7-o maršruto autobuso grafiko nesilaikymo 10 min. nesutapimas su grafiku
Norėčiau pranešti apie gan keistą vairuotojo elgesį maršrute Vilnius - Alytus (buvo 2019.11.21 d.). Važiavo nedidelis autobusiukas (ekspresas), iš Vilniaus autobusų stoties turėjęs pajudėti, rodos, 13:20 (pajudėjo apie 13:25). Atlėkusi į stotį, norėjau važiuoti į Kauną. Dažnai važiuoju, esu mačiusi lygiai tokių pat mikriukų važiuojančių būtent į Kauną. Pribėgusi prie vairuotojo pasakiau, kad ketinu važiuoti į Kauną ir parodžiau savo studento pažymėjimą. Vairuotojas pažiūrėjo pažymėjimą, pasakė, kad turiu mokėti 3.50 eurų (tokia kaina ir į Kauną). Padaviau vairuotojui keturis eurus, man grąžino 50 centų. Viskas lyg ir tvarkoj, bet bilietėlio nedavė. Tikriausiai suprantate, kad aš susimaišiau, ir atlėkusi bei skubėdama ant mikriuko pamačiau tik žodį „ekspresas“, tad dar labiau apsidžiaugiau, nes, maniau, Kauną pasieksiu greitai. Esmė ta, kad važiuojant pagaliau supratau, jog į jokį Kauną aš nevažiuoju. Vairuotojui nusukus nuo autostrados dar kiek padelsiau. Maniau, kad galbūt vairuotojas nori aplenkti kamščius ir t.t. Man vis pasirodydavo, kad vairuotojas pro priekinį veidrodėlį vis žvilgčiojo į mano pusę (sėdėjau labiau gale). Galiausiai nusprendžiau pasiteirauti vairuotojo, kodėl važiuojame gan keistu maršrutu. Priėjusi paklausiau, o vairuotojas atrodė, kad tik ir laukė, kol paklausiu! Jis man su ironiška šypsenėle atsakė, kad važiuojame į Alytų! Paklaisiau jo, kodėl man pardavė bilietuką į Kauną, jei jo maršrutas yra Alytus? Jis tik gurgštelėjo geriamo jogurto ir patraukė pečiais nieko neatsakydamas. Paklausus, ką man daryti, jis atsakė, kad nuvažiuosiu į Alytų ir ten tiesiog persėsiu į Kauną.

Išties, buvau šokiruota. Važiavo labai mažai žmonių, liudininkų, ko gero, nėra. Bilietuko taip pat neturėjau, nes nereikalavau, o man jo ir nebuvo duota (būčiau pastebėjusi, kad važiuojama ne į Kauną). Visu šiuo pasakojimu norėčiau paraginti nors kiek žmogiškumo iš kai kurių vairuotojų pusės. Šiuo atveju likau kaip pajuokos objektas, vairuotojas galės nusipirkti kavos už tuos pinigus ir prisiminti, kaip smaginosi iš susimaišiusios panelės.

Negražus elgesys. Negana to, vairuotojas važiavo labai neatsargiai.

Kadangi kreipiausi anksčiau, bet ne tuo adresu, dabar rašau tuo.

V.Ž.
2019-11-29 važiavau maršrutu Nre. 114 14, 32 val. autobuso garažinis Nr. V7002 nuo stotelės Vieversių link Antakalnio žiedo. Autobusą vairavo jaunas vaikinas. Na esmė ne tame, kad jaunas. Mus vežė tartum bulvių maišus, važiavo labai greitai, su tampymais. Sunku buvo išsilaikyti ir laikantis už turėklų. Noriu paklausti, gal per mažai šis jaunuolis stažavosi, kodėl toks vairuotojas išleidžiamas į reisą vežti žmones. Paklausus pas jį, kodėl jis taip blogai veža, atsakė - vėluoja. Na tai irgi ne paaiškinimas. O jeigu būtų įvykusi trauma...
Raminta Renteliene
2019-11-22 17:56:23 IP 2e7r3rap
Šiandiena 2019.11.22 laikas 14 val. teko važiuoti iš Kauno į Vilnių....Vezejas:Transrevis 3-8906/389005 su kuriuo važiavau, šio mikriuko vairuotojas visą laiką rašinėjo telefonu žinutes, važiuodamas ir vairuodamas mikriuka, buvo sudaryta tokia situacija, kad galvojau lenkianti fura kabins mikriuka, kurio vairuotojas tuo metu buvo inikes į žinutes ir nematė, kad lenkianti fura mirksi iš toli, duoda ženklą, kad ji lenks kita mašina... Vos visi keleiviai ne atsidūrėme avarijoje.... Vairuotojas to nesureiksmino ir toliau žaidė žinutėmis su telefonu.... Rašinėjo zinutesgalva palenkes... Mažai dėmesio skirdamas keliui.... Važiuodamas kalbėjo telefonu be laisvu ranku įranga... Tiesiog buvo labai baisu važiuoti su šios firmos vairuotojų... Matant kokias jis situacijas sukuria vairuodamas kelyje...
4G autobusas kuris turėjo išvykti/atvykti 10:18 Piliakalnio st. Link Sietyno st. švažiavo 3min. per anksti. Nors vairuotojas matė, kad aš atbėgu, uždarė duris prieš nosį ir nuvažiavo.
Laba diena, šiandien t.y 2019-09-25d. 09:33, visai neatvažiavo 20 autobusas į Šešėlių stotelę, del tokio aplaidumo vaikas praleido pamoką ir sušalo, kas pateisins pamokas???, kas suteiks žinių už praleistą pamoką??? Ir tai jau ne pirmas kartas!!!
Laba dienas is ryto 7:15, marsrutu 41, vaziuoti neimanoma del salcio, toks jausmas, kad sildimo autobuse nera.
Jai taip brangioji tai reikia jums tureti įrodimu kad vairuotojai rūko autobuse nes taij jūsų fantzijos ir tikras šmeižtas nes pats dirbu ir nekarto nemačiau tokio dalyko.
Labai nusivyliau Jūsų 114 maršruto autobuso vairuotoju. Numerio neįsidėmėjau, bet šiandien, rugpjūčio 13 d. 7.44 turėjo būti Valakampių tilto stotelėje (važiuojant Vinciūniškių link). Autobusas vėlavo 5 min, bet bėda ne ta, Autobusas neprivažiavo prie stotelės, o sustojo ant važiuojamos dalies, o kadangi ryte buvo liūtis, teko bristi per balą, kol įlipau į autobusą.
Vairuotojas tartum daro tau paslaugą, kad išvis dar tave paima į autobusą.
Būtent 114 autobusuose per karščius ne visi vairuotojai įjungia kondicionierių, iš Lukšio žiedo atvažiuoja prirūkyti autobusai. Vairuotojai rūko autobuse.
Blogai, kai nekultūringi ir abejingi keleiviams vairuotojai gadina Jūsų įmonės įvaizdį.
2019/06/18, apie 20:30, 15-o maršruto autobuso vairuotojas (autobuso v.n. KBH167) Vaidilutės g. ganėtinai sėkmingai pabandė mane, minančią dviratį, nustumti nuo kelio. Gerai, kad važinėju ne pirmus metus ir nesu baili, tačiau šis incidentas galėjo baigtis rimtais sužalojimais (geriausiu atveju). Priminkite savo vairuotojau KET, kad lenkti dviratininkus reikia 1, 5 metro, o ne 15 cm atstumu, ir bandyti nustumti nuo kelio važiuojant taip arti ir dar labiau spaudžiant į smėlėtą kelkraštį yra absoliučiai chamiška ir neatsakinga. Papasakokite jam, kad tokie jo manevrai autobusą tik apibraižys, o dviratininkui kainuos GYVYBĘ.
Sveiki. Likau nusivylusi Jūsų vairuotojų 7 autobuso. Vakar vakare iš P. Lukšio stotelės išvažiavo autobusas maždaug apie 19.48 nepažymėjęs kad yra pakeistas maršrutas į Kirtimus. Visi žmonės įlipo manydami, kad įprastas maršrutas dėja nepasisekė... maža to, kad vėlavo abu reisai (ir į Kirtimu ir Į Lazdynus išvažiavo vienu metu matai vairuotojams reikėjo pakalbėti žiede tarpusavi su kitais kolegais) tai dar nenurodo tikslios krypties... ačiū, kad Jūsų vairuotojo dėka pavėlavau į gerąjį maršrutą
Kiekvieną dieną į darbą važiuoju autobuso maršrutu Nr.51. Patarčiau direktoriui griežčiau rinkti vairuotojus į darbą. Kai-kurie tokie nemokšai, kad baisu su jais važinėti: nesuprasi ar jie girti ar jie "šumacheriai". Bet šį kartą ne apie blogus dalykus: labai noriu padėkoti didelio profesionalumo vairuotojai RENATAI už jos dėmesingumą, mandagumą keleiviams.Labai atsakingai ir rūpestingai dirba savo darbą ir tikrai nusipelnė pagarbos. AČIŪ jai. Tai geras bei teigiamas pavyzdys visiems kitiems vairuotojams.Be to jinai labai graži ir madinga moterys...
Labai prastas vežėjas - autobusiukai mažiukai, sėdynės sugrūstos per tankiai atsisėdus kojos nesutelpa ir negana to visą kelionės laiką keleiviai priversti klausyti kažkokios šlykščios radijo stoties, bambinančios iš garsiakalbių tiesiai virš galvų - nėra jokio mygtuko išjungti met garsiakalbio virš pavienės sėdynės. Bent jau važiuojant Vilnius-Alytus
Sveiki vakar 23.21 turejo buti 4Gautobusas minties stotelei bet jis is vis ne atvaziavo visai as buvau stotelei jau 23.16 tai reiskia kat vairuotojas anksciau laiko isvaziavo as labai esu pasipiktines tokiu darbo poziuriu i keleivius
Esu Bajoru gyv. gyventoja. Esam priprate, kad Chemijos instituto stotelej, 57 marsruto autobusas, vaziuojantis i Bajoru puse stotu toj puseij i kuria vaziuoja. Siandien labai skubejau i darba ir ch. inst. stot. autobusas vaziuojantis i Bajorus, apvaziavo zieda ir sustojo toj puseij kaip vaziuot i miesta, as ilipau ir teko vel grizt atgal. Paklausiau vairuotojo kodel jis taip sustojo, jis pasake, kad tai vadovu idakymas, neva kazkas kazkur. Kas cia per briedas???? Taip kaip jie stodavo anksciau buvo idealu, ka cia dabar sugalvojot VODOVYBE. Visi 57 msrsruto vairuotojai IDEALUS. Daugiau tokiu. Laukiu Vadovybes atsakymo, kodel siandienturejau moket bauda uz pavelavima i darba????? Tik jus kalti ne vairuotojai.
Kelionė iš Vilniaus į Alytų buvo labai nemaloni. Vairuotojas neadekvatus ir nemandangus, jaunesnius už save asmenis traktuoja kaip nevertus pagarbos, juos vadina įvairiais epitetais. Kelionės data 2019.01.10 laikas 06.40.
Norėčiau padėkoti vairuotojui Antanui, vežusiam mane su dukra iš Vilniaus į Alytų rugsėjo 16 d. 12.20 val.
Dukra autobuse paliko piniginę su dokumentu. Neužilgo sulaukėme žinutės, džiaugiamės grąžintais daiktais. Dėkui už rūpestį ir sugaištą laiką.
Daugiau tokių atsakingų darbuotojų!
Agne Andrunaviciene
2018-07-28 13:31:45 IP 5f4soq4d

Norejau parasyti padeka autobuso vairuotojui Vitoldui, si antradieni (liepos 24ta diena) vairavusiam 114 marsruto autobusa is Siaures miestelio i Vinciuniskes (autobuso Nr. KBH 167).
Berods Varniu stoteleje i autobusa ilupo neblaivus vyras su atidaryta alaus skardine. Autobuso keleiviai jutamai nusciuvo, bet vairuotojas atsisake vairuoti autobusa kol neblaivus asmuo nenoriai buvo ptiverstas islipti ir atsisake vezti ji. Esame labai dekingi vairuotojui, mat rizika nemaza bandant ikalbeti neblaivu asmeni kooperuotis ir elgtis kaip paprasytam. Autobuse vaziavo mano seima t.y.nepilnametes dukros, bei kiti keleiviai kurie buvo labai patenkti tokiu vairuotojo Vitoldo poelgiu. Labai aciu jam nuo musu visu, kad taip dazniau ir daugiau vairuotoju elgtusi ir uztikrintu keleiviu sauguma.
Aciu uz paslaugas ir gero savaitgalio!
Iki malonaus,
Agne
Laukiu Tamstų skambučio
erPagaliau N.Vilnia ir Skaidiškės sulaukė autobuso 14 trasos per taip reikalingą Gerovės ir tiesų kelią nuo Rudaminos, Sekmadienį pirmas reisas, o nė vienoje stotelėje jokios informacijos visose stotelėse jokios informacijos, 13 stotelių jokio tvarkaraščio nėra.
Laba diena kodel 20 autobuso vairuotojas 13:24 vaziuodamas vakar is lazdynu neisleido zmoniu sustojime (pagal pareikalavima), pries elektrines sustoima jis atsake kad jokio sustoimo cia nera ir nuveze toliau.Prasau paaiskinkit man kam tas sustoimas. Aciu
Sveiki, jau tapo taisykle 20 maršruto autobusu velavimai. Jau kelinta diena veluojam persesti galinej Vaduvos stotelej. Garažinis numeris V7049
2017 m. gegužės 25 d. 16. 15 val. vykau UAB Transrevis autobusu iš Vilniaus į Kauną (maršruto numeris 089000, vairuotojas - konduktorius U. Voinišius, Nr. 000190). Bilietą pirkau autobuse. Vairuotojas padavė bilietą, bet ne iš kasos aparato. Atidžiai apžiūrėjusi pastebėjau, kad bilieto spausdinimo laikas 10:50. Kadangi grįžau iš komandiruotės ir darbovietės buhalterijai turėsiu pateikti bilietą, kad apmokėtų kelionės išlaidas, paprašiau vairuotojo, kad išspausdintų kasos aparatu tikrą bilietą. Jis taip ir padarė.
Labai gaila, jeigu 10:50 val. spausdintas bilietas atiteko kitam keleiviui, kuris jo atidžiai neapžiūrėjo.
2014 09 13 vykau jų įmonės vykdomu reisu Alytus-Vilnius (10:30 val.) (konduktoriaus nr 000406)

Vairuotojas buvo išlipęs iš autobusiuko ir surinkinėjo pinigus už bilietus, visi pas jį pirkę vietoje bilietų negavo. Man paprašius bilieto jis paklausė "ar tikrai man jo reikia, " man atsakius, kad "taip, reikia, nes kontrolė gali patikrinti, " jis man galiausiai atsakė, kad niekas nieko netikrins. Vairuotojas net ir vėliau nesiruošė atspausdinti bilieto, tik pakeitus kalbėjimo toną, jis atspausdino jį. Likę žmonės neišdrįso eiti ir paprašyti kelionės bilieto.

Reziumė: vairuotojas ne tik nuslėpė pinigus nuo savo įmonės, bet ir neatspausdinamas bilietų nesumokėjo PVM mokesčio (slėpė mokesčius).

Tikiuosi, kad įmonė sureguos į mano pastabas ir išvengs panašių atvejų, kurie garbies jų įmonės įvaizdžiui nedaro.
Esu labai nepatenkinta 71 marsruto mikriuko vairuotojais. Maza to, kad laksto, kaip akis isdege, nuolat sukelia arba pakliuna i avarines situacijas. Taip sukeldami nuolatini stresa kiekviena karta naudojantis sio marsruto mikriuko paslaugomis. Ne karta teko pakliuti i tokia situacija, kad avarijos buvo isvengta per plauka. Nustatyto keliu eismo taisyklese greicio nesilaiko niekada, toks jausmas lyg veztu malkas, nesvarbu ar kelias duobetas ar ne, lekia dideliu greiciu. Vaziuoji ir galvoji, davaziuosi sveikas ar ne.

2012 liepos 5d. vaziavau 71-u mikriuku ir Lukiskiu aiksteje ilipo keletas n*******u. Vienas is ju uz kelione nesusimokejo, pazadejes vairuotojui ''skola'' grazinti kita karta. Kas aisku niekada nebus igyvendinta. Taigi, norejau paklausti kodel as turiu vazineti ir moketi uz savo kelione 3lt, o visokio plauko visuomenes atliekos, smardinantys mikriuka, bei keliantys dideli diskomforta normaliems zmones, vazineja nemokamai?????

Eisturas
Keleivių pervežimas!

Adresas: Klaipėdos g. 106-40, LT-37380 Panevėžys.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; transporto paslaugos.
UAB "Eisturas" - Patikimas Jūsų kelionių partneris! Įmonėje dirba ilgametę autobusų vairavimo patirtį turintis kolektyvas, besistengiantis užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą bei patogią, saugią ir malonią kelionę mūsų transportu. Mes džiaugiamės galėdami Jums suteikti kokybiškas paslaugas už itin...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
IDEO LT
Sparti Reklama

Adresas: Laisvės pr. 125, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Mes esame darbšti, profesionali ir aktyvi reklamos kūrybos ir gamybos komanda! Kas gi yra toji reklama? Daugelis autorių šį lotynų kalbos žodį (reclamo - rėkiu) aiškina kaip informacijos apie prekes, jų vartojamąsias savybes, apie teikiamas paslaugas priemonių sistemą. Kiti reklamą supranta kaip visumą, kuriomis...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Baltijos g. 79-57, LT-47134 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...

JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo
JAV teiks JT rezoliucijos projektą dėl ginklų embargo Iranui pratęsimo 08-06 21:35
Jungtinės Valstijos ateinančią savaitę pateiks Jungtinių Tautų Saugumo Tarybai rezoliucijos projektą, kuriuo numatoma pratęsti ginkluotės pardavimo Iranui embargą, nors tokiam žingsniui nepritaria...
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy"
Kaune atidarytas 175 kambarių viešbutis "Moxy" 08-06 19:40
Kauno centre atidarytas pirmasis Baltijos šalyse tarptautiniam tinklui "Marriott" priklausančio ženklo "Moxy" viešbutis.
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE
Lietuva oficialiai informuota apie kuro pakrovimą į Astravo AE 08-06 19:32
Lietuva ketvirtadienį gavo oficialų patvirtinimą, kad į Astravo atominės elektrinės (AE) pirmojo bloko reaktorių pradedamas vežti branduolinis kuras, pranešė Valstybinė atominės energetikos saugos...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Walt Disney 127,61 +8,80%
Walmart 129,81 -1,39%