Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Transportė LT, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Transportė LT

Atsiliepimai apie Transportė LT, MB

Parašyk savo nuomonę apie Transportė LT, MB

tai kur jusu pinigu grazinimas? jau 145 dienos praejo???????
Normalus klausimas
2019-05-16 15:26:26 IP 66jd54bo
TransportėLT, jūs turbūt jaučiatės nebaudžiami ? Kiekvienas lieptas turi savo galą....o, kad įmones kepate ir "bankrotinate" vieną po kitos tai suteikia jums teisę apgaudinėti žmones?
Jei tokie sąžiningi esate, prašau viešai paskelbti vežėjus, su kuriais dirbate ir kurios galėtų jus rekomenduoti. Jūs savo autovežių tai neturite, iš kažko samdote.
ir dar... : NEI VIENAS, SAVE GERBIANTIS TARPININKAS AR VEŽĖJAS NEIMA PINIGŲ Į PRIEKĮ UŽ DAR NEATLIKTĄ PASLAUGĄ!
o jūs gudriai žmones vystote paimate pinigus ir dar sutartį savo naudai pasirašote, su 45 dienų terminu.
Kosmosas kažkoks.
Apgavo sita firma mus taip pat, sumokejome 1300e paslaugos neatliko pinigu negrazino telefonu neatsiliete skambuciu ignoruoja! Kiek domejomes daug lb zmoniu nukentejusiu nuo ju. NEPASITIKEKITE!!!!
Puiku teisme galėsite įrodinėti skambučiu, žinučiu išrašus, ir jais paneigti sutartį kuria yra paremtas susitarimas. 45diena nuo sutarties nutraukimo viešai imesime sutartį, pinigu gavimo išraša ir pinigu gražinimo išraša, o su pačiu susitiksime Teisme dėl šmeišto. :) Geros Dienos! :)
Transporte LT 2019-05-14 11:14:23
Ačiū už atsiliepima, jūsu susirašinėjimai yra tiek pat adekvatūs kiek jūs pats. Kadangi adekvatumo nėra mes vadovaujamės sutartimi, kuo ir yra paremtas visas susitrimas. Vežėjo įsipareigojimai 7 punktas. Geros dienos.
prisegta.
i skambucius ir sms neatsako.
UAB INAKOSTA 2019-05-14 11:01:39
Pareiskimo policijai ROIK 9919000032356
Pareiskimas del sukciavimo
Balandzio 5 diena pasirasiau sutarti su MB Transporte LT del automobilio gabenimo i Italija mano klientui. Taciau Automobilis taip ir nebuvo nugabentas. Sumokejome uz paslauga 400 eur, kuriuos imones direktorius nenori grazinti. Pirma sake, kad tuoj perves, paskui, kad is banko pavedimas ilgai eina... dabar nekelia ragelio.

Pradejome dometis sita imones, suzinojome, kad yra daug nukentejusiuju nuo sitos imones.
Pareiskimo policijai ROIK 9919000032356
Pareiskimas del sukciavimo

Evaldas 2019-04-03 23:35:01
man ši imone ira vis dar skolinga turejo paimti mano automobili ir pargabenti i Lietuva prase pavedimo pravedziau 80e atsiunte sutarti bet paskutine diena šiaip netaip susirašiau per elektronini pašta nes telefonu nebendravo su manimi nei karto ir pasake, musu autovezis sugedo jaigu norite kai suremontuos autovezi pargabensim o ta diena turejau išskristi i Lietuva nusipirkes buvau bilietus lektuvo visai šeimai, bet teko grysti su netvarkingu automobiliu pačiam i Lietuva, aš jiems dar rašiau kad gražintu bent avansa tai man niekas nieko negražino iki šiol o jau penktas mėnuo eina nuo užsakimo.

Prašome susisiekti el.paštu : buhalterija@transporte.lt, nurodyti savo problema, prisegti dokumentus t.y: sutartį, avansinę sąskaitą, banko išrašo kopija. Atsakingas asmuo patikrins informaciją ir jai pasitvirtinus ta pačia diena įvykdys gražinimą.

Atsakant į jūsų nusiskundimus: Mūsų įmonė nėra nei vieno karto nutraukusi ryšių su savo klientais, Taip dėl didelio krūvio būna atvejų kai tiesiog nespėjame suteikti visiems visos informacijos minučių tikslumu, pervežimai / logistika yra labai rizikinga ir nenuspėjam veikla, Taip, kad ir kaip norėtumėme turėti 100% sėkmingų pervežimų, šiame versle tai yra neįmanoma ir iš 100 pervežimų, 3/5 būna nesėkmingi. Kam tai atrodo nenormalu prašome nesinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis.

Kas liečia Jūsų konkretų atvėjį, jis bus išsprestas iškart gavus visa pilną informacija iš jūsų, gal tiesiog įsivėlė žmogiškasis faktorius ir yra praleistas jūsų gražinimas.

Noriu paminėti jog mūsų įmonė nieko neprašo, nėra jokių žodinių susitarimų, kiekvienam pervežimui yra pasirašoma sutartis, išrašomos sąskaitos už teikiamas paslaugas, todėl kas be nenutiktų mūsų klientai niekada neliks nukentėjusiais.

Transportė LT
Esame sudare sutartis su šia įmone nuolatiniams pervežimams Lietuva - Prancūzija - Ispanija - Lietuva, visada viskas atliekama nepriekaištingai, įmonė į darba žiūri labai atsakingai, tik geriausi atsiliepimai. Rekomenduoju!
Labai patikimas vežėjas, visa informacija suteikiama laiku, punktualus bei atsakingas. Rekomenduojame!
Jokiu nusiskundimu - patikimi ir pareigingi - rekomenduoju.
Punktualūs, atsakingi, visada palaiko ryšį, lengvai pasiekiami bet kuriuo paros metu. Rekomenduoju visiems!
Deividas Zebrauskas
2018-10-12 15:58:32 IP 2ol4usi4
Atsakingi ir rimti žmonės dirba! 10 balu!

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių pervežimas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
2004 m. Lietuvoje savo veiklą pradėjo vokiečių kapitalo UAB „Hegelmann Transporte“, kuri priklauso Hegelmann įmonių grupei. Šiandien įmonė įsikūrusi Kaune taip pat turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Hegelmann paslaugos Hegelmann Transporte sujungia pervežimą keliais, geležinkeliu, vandeniu...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...
TIROLA
Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas

Adresas: Žalgirio g. 112A, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; sandėliavimas; transporto paslaugos.
PASLAUGOS Krovinių pervežimas standartinėmis 13,6 m ilgio puspriekabėmis, refrižeratoriais ir autotraukiniais (didžiakūbėmis); Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Rusijos į Europos Sąjungos šalis, taip pat į Norvegiją, Serbiją, Turkiją; Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš Europos Sąjungos valstybių į Rusiją...

JAV patvirtino konfiskavusios iš Irano tanklaivių Venesuelai siųstą naftą
JAV patvirtino konfiskavusios iš Irano tanklaivių Venesuelai siųstą naftą 08-14 20:52
JAV teisingumo departamentas penktadienį patvirtino konfiskavęs degalų siuntas iš keturių tanklaivių, pasiųstas Teherano į krizę išgyvenančią Venesuelą, o pačius krovinius susiejo su Irano...
Autostradoje – nauja "Circle K" degalinė
Autostradoje – nauja "Circle K" degalinė 08-14 20:26
Degalinių tinklas "Circle K" atidarė naują degalinę šalia Kryžkalnio. Šiai plyno lauko investicijai tinklas skyrė beveik 2,8 mln. Eur ir išsiplėtė iki 89-ių degalinių.
"Thermo Fisher" nepavyko įsigyti Nyderlandų koronaviruso testų gamintojos "Qiagen" 08-14 19:40
Jungtinių Valstijų laboratorinės įrangos gamintojai "Thermo Fisher Scientific" nepavyko įsigyti Nyderlandų bendrovės "Qiagen", kuri gamina įvairius medicininius diagnostinius testus, įskaitant...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Cisco 42,72 -11,19%