Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Translaineris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Translaineris

Atsiliepimai apie Translaineris, UAB

Ilgametė patirtis, profesionalios muitinės tarpininkų paslaugos
Parašyk savo nuomonę apie Translaineris, UAB

Jokubas 2021-07-06 16:26:36
Kokį muitinės tarpininką rinkotės?
Galima rinktis bet kurį, kuris su tuo dirba, susisieki, pasakai kur siunta ir jos numerį, o toliau jau jie paprašo reikiamų dokų ir viską sutvarko. Naudojausi Easting Cust Broker (radau per google), jau dvi Fedex ir DHL siuntas per juos muitinau. Pateikus reikiamus dokumentus viską padarė per porą valandų. Kaina didesnė, bet bendrauja maloniai ir dirba greitai.
Marius 2021-05-03 18:17:27
Muitinės tarpininką galit rinktis patys, nebūtina muitint pas tuos ką pasiūlo siuntų tarnyba. Paskaičiau čia komentarus ir tiesiog susiradau kitą muitinės tarpininką. Sumokėjau kiek daugiau, bet viską sutvarkė per keletą valandų.
Kokį muitinės tarpininką rinkotės?
Šlykšti, sukta, korumpuota kontora. Užsikėlė mokesčius, popierių netvarko, tempia laiką, ir paskui dar už siuntų laikymą mokesčius prirašo. Bėkite kuo toliau nuo jų.
Dhl perdave kontaktus del ismuitinimo.. tragedija..
Prisiskambinti neįmanoma, atsako kada sugalvoja, laiškus raso neaisku kas, neprissistato niekad. Dirba kaip vėžliai, paslauga gavau tik iš dalies, bet sumą teko sumoketi visą ir dar daugiau.. kitą karta kai DHL siulys šiuos tarpininkus tikrai nesutiksiu. Visai neturi kompetencijos ir supratimo, pateikia blogą informaciją ir dar ginčijasi kad viskas gerai.
Jei reikia operatyvumo šia kompanija patariu “apeiti”.
As susisiekiau keleta kartu su sia firma ir galiu sakyt dirba nekvalifikuotas personalas sekretore padiktavus siuntos sumeri sake kad iskart atsius isdeklaravimui skirta faktura padekojau ir laukiau praejus pusvalandzui lygiai taspats atsitiko nieko negavau net ir nusiuntus emaila teisonga ???? niekas nesiteoke atsiust atsakymo
Savaitgaliais nedirba, prisiskambinti neina, i parasyta elektronini laiska neatsako, o tuo tarpu “s*****i” puikiai dirba naudodamiesi ju vardu!

Jei dirbtumet atsakingiau, butu maziau zmoniu nukentejusiu nuo apgaviku!
Dokumentus gerai sutvarkė. Užtruko šiek tiek ilgiau nei tikėjaus (apie 3 paras). Kaina už paslaugas buvo 25 €. Šiaip viskas tvarkingai, tik vat už šią kainą galėtų greičiau sutvarkyti.
Puikus "legalios" korupcijos pavyzdys
Nerekomenduoju
Visiskai jokio kontakto. Prisiskambinti neina, emailu niekas neatsako. Siuntos kaba. Apeikite ratu šitą įmonę.
Siaubas, o ne įmonė. Gavau siuntą iš Korėjos. Siuntos vertė 20 dolerių, plius siuntimas 7 doleriai. Deja, pardavėjas klaidingai nurodė siuntos vertė ant 'invoice', kuris klijuojamas ant siuntos (gal dėl didelio kiekio siuntų susimaišė?). Pardavėjas užrašė 42 dolerius. Susiskambinau su šia įmone ir telefonu paaiškinau situaciją. Pradžioje atrodo viskas bus gerai, liepė sutarties nepasirašinėti tik pateikti visus dokumentus įrodančius, kad tikrai mokėjau tik 20 dolerių. Nusiunčiau orderį, el. laišką patvirtinantį užsakymą, paypal pavedimo kopiją - visur suma 20 dolerių.
Deja. Per greitai apsidžiaugiau. Gavau atsakymą, kad vis tiek reikia muitinti ir turėsiu susimokėti jiems už paslaugą 29 eurus (FedEx siunta). Nebeturėjau noro ginčytis, tai pasirašiau sutartį ir sutikau, kad mutintų, nes kitu atveju negausiu siuntos. Pagal pateiktus duomenis PVM neturėjo būti skaičiuojamas, nes visi dokumentai įrodo, kad siuntos vertė tik 20 dolerių. O pagal pasirašytą sutartį turėjau tik susimokėti jiems 29 eurus už jų "darbą".
Ir vėl teko tik nusivilti. Gavau šiandien sąskaitą susimokėti viso 42 eurus, nes prie 29 eurų mokesčio dar iš kažkur paskaičiavo 13 euru PVM mokesčio. Iš kur? Kai prekės vertė tik 20 dolerių ir visi dokumentai pateikti?
Siaubas, tokios įmonės dar reikia paieškoti... v***s. Daugiau neturiu žodžių.
Iš visų nurodytų telefonų įmanoma prisiskambinti tik asistentei, kuri dirba iš namų ir nieko nežino.
Atsiųstuose el.laiškuose nei prisistatymo, nei vadybininko vardo nei telefono kuriuo kreiptis. Čia ne muitinės tarpininkai, o scameriai.
21 amžiuje taip dirbti yra nepriimtina. Venkite šių "tarpininkų", nes kainuos daugiau sveikatos nei bus naudos.

Gėda.
Tiesiog nepatariu naudotis sitos kompanijos paslaugom. Paskaites cia esancius komentraus, galvojau, kad gal buna zmones nesusineka ar visko pasitaiko. Paciam susidurus su ju bendravimu ir laisku atrasinejimu po 2 savaites, stengsiuosi ateityje isvengti bet kokio kontakto su sita imone.
Nebuvau susidures su Lietuvos muitine pries tai... is DHL gavau rekomendacijas naudotis "Translainerio" paslaugomis, kadangi niekad nebuvau susidures, pamaniau jog kazkas ne taip, ta prasme kodel toka kompanija kaip kad DHL siulys kazka nezinomo.... na ir pasigooglinau, ir cia radau tiek purvo kad tikrai issigandau, pamaniau - na jau ne susirasiu kita agenta ir iskart atsaukiau DHL uzklausa naudotis "Translaineriu", tada apskambinau nemeluosiu minimum 10 ivairiausiu ismuitintoju lietuvoje... pavyko su 4 pasikalbeti, ir vienas ju iskart atsisake kaip tik pasakiau "DHL", kiti du muitina tik savo firmos gabenamus siuntinius ir ketvirta bendrove pasiule paslaugas uz 50 euru, bet tik uz ismuitinima, be muitu mokesciu valstybei... pamaniau apsurdas, prisiminiau jog vienas draugas uzsiima mazmenine prekyba Lietuvoje ir uzklausiau kuo jis naudojasi, pasirodo - "Translaineris" jis sako niekad neturejau bedu su jais, na tai pasiskambinau i DHL, ir pasiprasiau kad vis del to persiustu jiem, 10 min begyje sulaukiau emailo is translainerio kad jie muitins mano siunta, tada jiem tik paskambinau ir paklausiau kokiu dokumentu jiems reiks, viska issamiai ir aiskiai papasakojo, ta pacia diena viska susiunciau, kita diena deklaracija buvo pateikta o dar kita diena jau ir ismuitinta... zodziu uztrukau kazko kito beieskodamas be ne tiek pat laiko... manau visur gali papulti nesusipratimu ar isivelti zmogiskoji klaida, bet gerai visu procesu pasidomejes galiu pasakyti, kad Lietuvos respublikos muito mokesciai yra didziausias absurdas. Siunciau mamai dovanu is Australijos, dovanos verte 400 AUD (mazdaug 250 euru) verte teko irasyti nes siuntinys draustas, uz siuntima sumokejau 170 AUD (110euru) ir gavau uz muita susimoketi papildomai 167eurus. Argi nejuokinga? pasirodo neapmokestinama muito yra dovana nebrangesne nei 45 eurai.. jei pirkinys tai dar maziau... ir skaitos interneto amziui gyvenam.
Viska sakant trumpai, bendrove "Translaineris" buvo profesionali, greita.. tikrai naudosiuosi vel. manau problema Lietuvos muitines sistemoje. Nes kai moki muita tai ne tik 21 proc nuo siuntinio vertes, bet dar ir yra mokestis priklausomai kas per preke...tikiuosi kazkam bus naudingas sis atsiliepimas, nes kiek skaiciau to purvo pries tai, nieko panasaus istikro ner.
Iš Kinijos pirkau kosmetinį veidrodėlį su apšvietimu. Už veidrodėlį sumokėjau 31.17 € ir dar už siuntimą 4.10 €.Viso gavosi 35.27 €.Lietuvoje uždėjo muito už veidrodėli 17.69 €.Ir jau dabar gaunasi viso suma 52.96€.Jau ir 31 € buvo brangu mokėti už kosmetinį veidrodėlį. O uždėjus Lietuvoje dar muitą 17.69 € viso reikia mokėti 52.96 €, tai jau visai beprotybė. Toks apmuitinimas, tai pasityčiojimas iš Lietuvos žmonių.
Paskaičiavo muitą batams >50%. Apgailėtina. Reikėjo kreiptis į juos praėjus savaitei laiko, kai muita pragulėjo muitinėje ir su manim nebuvo susisiekta. Reikėjo prašyti, kad muitintų ir reikėjo prašyti, kad tikslintų sumą. Kol kas veiksmas dar vyksta, bet nieko gero nežada.
PVM mokestį skaičiuoja pagal kažkokią iš interneto skaičiuoklę, kurioje net formulės teisingai neįvestos. Paprašius detaliai nurodyti kaip buvo paskaičiuota suma buvo atsakyta, kad galiu pasiskaityti pagal pateiktą nuorodą. Vietoj 21 proc. paskaičiavo 25 proc., o atrašinėt pradėjo tik pervedus neteisingai paskaičiuotą sumą (jeigu nebūčiau sumokėjus būtų pradėję delspinigiai skaičiuotis). Labai neprofesionalu, žmonės yra apgaudinėjami, nesuprantu už ką galima mokėti 20 eur tarpininkavimo mokestį tokiems tarpininkams. Gaila nepaskaičiau atsiliepimų anksčiau, bet būtinai įspėsiu visus savo pažįstamus nesinaudoti šio tarpininko paslaugomis. Visada pasitikėjau DHL, bet siūlydami tokius partnerius labai gadina savo reputaciją.
Baisu....jeigu yra galimybė nenaudokite šio tarpininko...labai gailiuos, kad nepažiurejau kitu klientu atsiliepimu....Gėda kaip dirba!!!
As tai visiems, kurie susidure su panasiomis nesamonemis, emigruoti is sitos pelkes. Kiek galima islaikyti dykaduonius seime ir ju svogerius, imoniu savininkus. Cia tik mes paprasti zmones islaikome visa sita isvogta sali. Tik Lietuvoje ir Brazilijoje yra muitinama paslauga- siuntimas!
Anglijoje muitines darbuotojai turi "common sense" ir pamate, kad zmogus siunciasi sau, niekada nemuitina siuntos paprastam zmogui, ir nesvarbu 100 ar 200 svaru. O sitoje asaru pakalneje, svarbiausia isgrezti paprasta zmogeli uz tai, kad jis nusipirko sau kazkoki pigiau kainuojanti daikta, nes galbut nori sutaupyti, nes parduotuvese brangiau, bet ne, jie su savo muitais, taip draudzia pirkti uzsienyje. Muito mokesciai nenormalus, tuo tarpu verslininkai, kurie per menesi uzdirba po kelis ar kelieasdesimt tukstanciu, muito nemoka. Taip, teko bendrauti su tokio tipo iponais, kurie drasiai giriasi, kad turi pazinciu. Kaip taip atsitiko, kad tokia landyne pavirto sita salis, kur jokios pagarbos, supratimo, tik pelnas.Linkiu visiems, kurie dar tiki kazkuo palikti sita sali, cia niekada nebus teisybes.
Labai bologas tarpininkas nerekomenduoju. Viskas labai tempiasi is Kinijos atvyksta labai greitai, bet Lietuvoje uzsilaiko net iki 3 savaiciu pas Traslaineri. Viskas paveluotai.NEREKOMENDUOJU
Paskaičius komentarus, nebuvo sunku susidaryti pirmą įspūdį. Iš tikro baisu. Beraščių kontora - "Inportas; Inporto mokestis".

Gavau iš dhl laišką, jog mano siuntą (kurios vertė yra 17 Eurų.) reikią išmuitinti. Dhl davė pasirinkimą - pasirinkti tarpininką UAB Translaineris arba siunta bus išsiųsta atgal. Okay. Susisiekus su translaineriu gavau ne tik klaidinančius, bet ir prieštaraujančius LR Muitinės siuntų muitinimo tvarkai atsakymus. Liūdniausia jog tenka mokėti 20 Eurų TARPININKAVIMO mokestį, siuntai, kuri net nėrą ar net neturėtų būti apmokestinama jokiais mokesčiais, nes neviršyja 22 Eur tikrosios vertės. Nuo-sta-bu!
Absolutely unacceptable work. The client's questions are completely ignored. If it were possible, I would not apply.
Žmonės yra visiškai laimingi šioje įmonėje. Siuntinys su vienu produktu išmuitinamas 10 dienų !!!. Jokio bendravimo su klientais. Į skambučius niekas neatsako.E-mail atsakoma tik į trečią laišką, ne anksčiau. Bet penktadienį 17.30 išrašyta sąskaita „turi būti sumokėta nedelsiant“!. Partnerių reputacija.. nerūpi.
O mano siunta jau šešias dienas muitinėje guli, tačiau "Translaineris" kažkur plaukioja ir mano siuntos neišmuitina. Iš pradžių gal ir dėl muitinės sistemos gedimo, nors apie tai neperspėjo. Tik kai į DHL parašiau, atsiuntė laiškelį. Na, o dabar kodėl neiįmuitina? Antra diena muitinė dirba. Aš jau nekalbu, kad popierines deklaracijas galėjo visas dienas kiaurą parą teikti. Negerai kvepia šis translaineris.
Mano patirtis su šia įmone gera. Tiesa, būtent tada kai gavau siuntą, buvo užstrigusi muitinės deklaravimo sistema (tai man pranešė ne tik įmonės darbuotojai, bet ir buvo rodoma per tv žinias). Oficialiame muitinės puslapyje buvo nurodyta, kad pirmadienį numatomas sistemų atstatymas, tad prekė buvo išmuitinta vos tik sistemos buvo atstatytos. Nors piktina, kad visas procesas turi būti atliekamas per tarpininką ir negali būti atliekamas pačio žmogaus, kuris gauna siuntą, visgi tenka pripažinti, kad Translaineris susitvarkė greitai ir sklandžiai, bent jau mano situacijoje.
Apgailėtina įmonė. Prisiima prekių išmuitinimui, tačiau nesugeba darbo padaryti. Suprantu, kad įmonės pelnas yra svarbu, bet darbą atlikti greitai ir laiku - dar svarbiau. Tačiau Translainerio vadovei galimai tai visiškai nerūpi.
Dar tokio tragiško aptarnavimo nesu patyręs. Siunta atvyko iš Kinijos vasario 14d. pagal tracking'ą rodė jog ji yra Lietuvoje, palaukus pora dienų kai statusas neiskeitė nusprendžiau pasidomėti pats kas vyksta. Paskambinau į DHL jie nukreipė į UAB Translaineris, skambinu jiems sakau kokia situacija su mano siunta. Sako jo matome jūsų siunta, bet iki šiol jos nepastebėjome. Vasario 22d. atsiuntė dokumentus kuriuos reikia užpildyti. Viską užpildžius ir nusiuntus jiems, aišku ten užtruko muitinė, bet neesmė, kovo 3d. nusiuntus Jiems visus dokumentus, negavau jokio atsakymo, šiandien sumasčiau pats paskambinti, sako jog jo matau jūsų siunta rytoj bus pristatyta, aš toks apsidžiaugiau jau ir klausiu, o tai kaip su apmokėjimu ? O sako jūs dar neapmokėjęs? Sakau dar negavau nieko apmokėjimui. Sako oj atsiprašome, nepastebėjome jog neapmokėjote. Paprašiau viską greit atsiųsti viską susiuntė apmokėjau, skambinu pranešti, sako tai pas mus dabar eilė siuntų išmuitinimui dienos-dviejų. Už visą šitą sugaištą laiką dar reikėjo sumokėti 5e mokestį, nes popieriai nesusitvarkė per keletą dienų... Taip suma simboliška, bet mokėti už jų darbuotojų neapdairumą tai yra nesamonė. Labai nusivyliau jų darbuotojais, kuriems skambini, pas vieną telefonas išjungtas, kita nekelia ir neparskambina, na įdomus kolektyvas. Kita kartą manau teks kreiptis į konkurentų įmonę sumokant 10e perlaidos mokestį, kur darbai vyksta kur kas sklandžiau ir greičiau.
Pats laikas DHL susirūpinti savo reputacija, rekomenduojant tokius partnerius.
Per savaitę nesugebėjo atsidaryti elektroninio pašto su prisegta apmokėjimo kopija. paprašiau, kad bent atiprašytų. Atsakymas pribloškė:"kodėl mes tau turime daryti? Juk visi daro klaidas"
Tikrau daugiau nenoriu turėti su šia įmone nieko bendro
Pasibaisėjusi įmonės matematiniais sugebėjimais... Muitinės paslaugoms apmokėti sąskaitoje faktūroje sugebėjo pritaikyti daugiau nei 100 procentų pvm mokestį... Kur tai matyta? Lyg cigaretėm prekiautų ir reikėtų akcizą mokėti, o ne pvm... Labai neprofesionalu, kai daromos tokios klaidos...
Kompiuteriškai neraštingi - negeba atidaryti elektroniniu parašu pasirašyto.adoc failo, kurį jiems nusiunčiau.
Arūnas Emilis Numgaudis
2021-02-05 12:06:14 IP 2fbapf07
Perskaičiau daugelio komentatorių atiliepimus ir norėčiau nesutikti kad įmonė dirbtų kaip kai kurie paminėjo "klaikiai" ar dar kitokiais išsireiškimais.
Parsisiunčiau suntą per DHL iš JAV pateikiau su tuo visus susijusius dokumentus ir aprašymus kurios ši įmonė paprašė ir mano siunta buvo išmuitintą tą pačią dieną, kai kurie minėjo kad neatsiliepiama į telefono skambučius tai noriu pasakyti kad reikia turėti kantrybės, man iš pirmo karto taip pat neatsiliepė bet atskambino valandos bėgyje ir viską detaliai paaiškino mane dominančiais klausimais.
Norint kad visakas vyktų sklandžiai ir laiku pirma reikia įsigilinti ir paiteikti su importo procedūra susijusius dokumentus, čia ne "MAXIMA" kad nuėjai ir susimokėjai prie kasos arba užsisakiai per "BARBORĄ".
Gerbiamieji pirma susipažinkite su visais importo procedūros veiksmais.
Aš asmeniškai tikrai likau labai patenkintas įmonės atliktu darbu, ir toliau stangsiuosi pagal galimybes bendradarbiauti.
Dirba klaikiai. Pirmą pasako, kad imasi išmuitinti tavo siuntą, po to po kažkiek laiko atsisako. Terminai eina, turi mokėti už siuntos sandėliavimą. Neatsiliepia į nurodytus telefonus, į laiškus neatsako, arba atsako, tik kai paskambini ir primeni apie save. Darbuotojai įžūliai kalba su klientais. Nerekomenduoju šios įmones, tikrai nesusidėkite su jais, nes jie matyt pirmą ima viską, bet po to nesusidoroja su srautais. Nepatikima įmonė.
Sveiki, kaip ir daugėlis čia nieko naujo nepapasakosiu, viskas aprašyta daugeliuose komentaruose apie šią š*******o kontorą.
Siunta jau Lietuvos mutinėje stovi kurį laiką, paklausus kada bus išmuitinta, pasako, jog siuntos nėra Lietuvoje, nors išraše DHL puikiai matosi viskas surašyta, kada buvo, kada pristatyta ir panašiai. Meluoja, nekelia ragelio, ignoruoja, laiškus atrašo, kada nori tai dieną tai naktį. Žodžiu moki pinigus už tarpininkavimą, o pasirodo gauni prasčiausia paslaugą.
Tiesiog labai gaila DHL įmonės. Nes tokie tarpininkai tikrai neprideda pasitikėjimo.
Pats laikas DHL įmonės susimąstyti.

NEREKOMENDUOJU.
Labai noriu padėkoti įmonės Interactio vardu už nuoširdžią pagalbą ir efektyvią komunikaciją Translaineris atstovams, o ypač Daivai Skliutienei, kuri suprato mūsų netipišką problemą, pasidalino patarimais ir įžvalgomis, bei padėjo viską sutvarkyti tinkamai ir laiku! Dėkui!
tikri nevykeliai dirba nesugeba nieko normaliai sutvarkyti.veluoja su siuntom.apgaudineja klientus.nesinaudokite ju paslaugomis.
Rimtautas Rimšas
2021-01-29 14:38:20 IP 66fopl0r
Jokios reakcijos iš šios firmos. Atėjusi siunta. Pareikalauta duomenų - išsiųsta. Papildomai pareikalauta EORI kodo - gautas ir išsiųstas, prieš tris dienas. Į laiškus neatsako, telefono nekelia. Siuntos nr. 1285897734.
Reketininkų kontora. Užsisakai siuntą per dhl, TNT, o šitie gavę duomenis iš jų skambina ir aiškina, kad jeigu iš jų nepirksiu paslaugos išmuitinimo, tai siuntos išvis negausiu.. be žodžių..
Jeigu norite greitai ir daug sumokėti už išmuitinimą - jie jūsų paslaugoms.
Jeigu jūsų atvėjis sudėtingesnis, tarkim norite įrodyti kad siunta jums tiesiog grįžta, kadangi ji tarkim netiko gavėjui kitoje šalyje, ir kad išmuitinimas tokios prekės nemokamas, tai paaukokit nervus. Pasirašykit krūvą popierių, pateikite kvistus, nusiųskit daug įrodymų ir paaiškinimų, skambinkit ir vistiek sumokėsit visus muito mokesčius, nes pasirodo jie tokiais atvėjais neužsiima...
Niekam nelinkiu susidurti su šią įmonę.
Nežinau kodėl tiek daug blogų atsiliepimų... Mano patirtis su šia įmone gera, į laiškus atsakydavo tą pačią ar sekančią dieną, darbą atliko labai greitai ir organizuotai.
Muitinės tarpininkai - dugnų dugnas. Express siunta atvyksta iš JAV per 2 dienas, pas translainerį dokumentai voliojasi 7 dienas. Skambini, rašai, praši kad pradėtų kažką daryt. Tarpininkai atstovauja ne klientą muitinėje, o muitinę prieš klientą. Lenda muitinei be muilo ir perlenkia lazdą. Niekada nepanaudos galimų lengvatų, kad klientas mažiau mokėtų. nuplėš mokesčius maksimaliai. Kol nepradėti ant jų šaukti, tol niekas nevyksta. Apeikite ratu tokią įmonę.
Užsakiau 2 skirtingos knygos iš Amazono (atskiri užsakymai), bet pagal klaidą man supakavo kaip į vieną dėže. Suprantu, pasitaike, kad knygos buvo vienam sandėlyje ir išsiuntė kaip viena siuntą. Knygų bendrą vertę buvo 31 eur. Man DHL pasakė, kad reikės užmokėti už muitinė ir pasiulė Translainerį. Kai aš jiem parašiau, jie man paskaičiavo 26 eur mokėstį už muitinė. Apie ką jus galvojate? 26 eur mokėsti už 31 eur knygos!? Suprasčiau jei būtų koks įrenginys elektroninis.. o čia knygos.. KNYGOS!
Kai paskambinau telefonu numeriu kuris duotas google, nes puslapio įmonė neturi.. po 10 karto pakėle ragelį kažkokia moteris. Kai aš viską papasakojau, kad turėjo būti 2 atskiros siuntos ir neturėčiau aš išvis mokėti už muitinė, tai man atsakė "Mums irgi reikia užsidirbti". Aš tiesiog be komentaro, kokie žmonės dirba šitoje įmonėje. Ir dar pasiulė man padaryti nuolaidą iki 1, 5 eurų. Kas iš tos nuolaidos?

Gerai, kad Amazone geri žmonės dirba ir kompensavo.

NEREKOMENDUOJU!
Prisidedu prie visų blogų komentarų, kurie buvo parašyti šitoje atsiliepimų skiltyje. Translainerio paslaugos - tragiškos. Pradedant nuo nenoro dirbti, užlaikymo kuo ilgiau ir neatsakinėjimus į laiškus. Vieną laišką atrašo 6 ryto, kitą 9 vakaro. Tokiais tempais tikrai neįmanoma susitarti dėl greitesnio siuntos išmuitinimo. Skambinant jiems į įmonę darbo metu - nekeliama ragelio, nesuprantu kokiomis valandomis jie dirba (tikriausiai kada užsimano). Bendravimas irgi, kaip daugelis minėjo - baisus. Visiškas klientų negerbimas. Patarčiau visiems nesinaudoti šiomis paslaugomis, geriau bandyti patiems, o jeigu tai per sudėtinga, tai rinktis kitą įmonę išmuitinimui. Jeigu ne lindimas jiems į akis ir skambinėjimas 10 kartų į dieną, tikriausiai iš vis atsipūstų ir prisiruoštų išmuitinti tik po pusės metų. Tikrai labai atmestinas darbas, bendrauja tais pačiais šablonais, jokio konkretumo, toks jausmas, kad dirba pirmą dieną - o keista, kad įmonei 19 metų. Ir dar, tikriausiai dirba užsimerkę, kad net nežiūri kam atrašinėja į laiškus. Atsiuntė el paštą, jog gavo apmokėjimą, nors niekas dar nebuvo apmokėję. Visi blogi komentarai tikrai čia parašyti ne bereikalo. NEREKOMENDUOJU!
Tragiska patirtis, nerekomenduoju. Rasineja laiskus, nesugeba paskambint, i klausimu, kaip apmuitins preke, atsako abstrakciai, paaiskint kodel negali, i du laiskus po sutarties pasirasymo su jais del siuntos apmuitinimo man laiskas liepe skambint aiskintis i muitine. Prastas jausmas, kai negerbia savo klientu ir atrodo nekompetetingi, nes neatsako i klausimus. Nesuprantu, kam moketi uz paslauga, jei tau, kaip durniui su savo klausimais liepia skambint i muitine. Linkiu geresnes deklaravimo sistemos lrmuitiniai, o visiems ismuotintojams daugiau intelekto ir pagarbos ir sau, ir klientui
Prisiskambinti "Translaineriui" tikrai nebuvo lengva, bet kai pavyko, darbuotojos Daivos malonus bendravimas pakeitė mano išankstinį nusiteikimą (buvau paskaičius atsiliepimus). Viską sutvarkė labai greitai. Siuntą gavau kitą darbo dieną. Ačiū Daivai.
S....kta š*******o kontora. PVM skaičiuoja, kaip žemiau minėta komentaruose- iš lempos, į sąskaitas įtraukia įsivaizduojamus draudimus (popierių pildymo draudimus, ar ko?), prekės paruošimo mokečius (nuotoliniu būdu ruošia siuntą jos net nematę?)
Protu tiesiog nesuvokiama, kaip tokia kompanija kaip DHL gali savo partneriais pasirinkti tokia a******ų kontorą.....
Turbūt blogiau dirbančios įmonės nesu mačius. Paprastas išmuitinimas vyksta mėnėsį laiko, toks jausmas lyg jie ten nieko neveikia. DHL aklai pasirašė sutartį ir bendradarbiauja su jais. Darbuotoja Daiva sėdi ten tik dėl grožio, kad būtų vaizdas ale dirbančių žmonių. Į laiškus ji normaliai neatsako, paruoštukais bendrauja ir nesugėba bendraut su klientais. Labai nusiviliau DHL, kad pasiulė būtent šiuos tarpininkus. Košmaras ir niekaip kitaip nepavadinsi. Net nestebina toks kiekis neigiamų komentarų, tik kaip dar laikosi šį "įmonė" man neaišku.
Siaubas, o ne kontora! DHL susisieke ir pasiule ismuitinti per juos, sutikau. Buvo dvi siuntos skirtingos ir abiejuose tos pacios "klaidos" saskaitoje!
Jau buvau paskaiciaves galutine suma, nes su matematika draugauju (PVM 21%, ismuitinimas 20 eur). Man atsiuncia suma ir as nesuprantu kas vyksta:
Atsirado kazkoks terminalo mokestis ir jis net 5 eur! Jo moketi nereikia! (tai, pasirodo, mokestis, jei Jus per 4 d neismuitinate, bet jei iskarto muitinate, jo moketi NEREIKIA!)
Atsirado kazkoks draudimas - 1 eur, visai nesupratau ka ten drausti?! Nuo ko, kad pats translaineris pavogs prekes?
O PVM paskaiciavo ne 21%, o 25% procentus!
Parasiau jiems, kad nenoriu gauti tu papildomu paslaugu ir kad PVM paskaiciuotas neteisingai, tegul atsiuncia teisinga saskaita. Jie pradejo tempti laika (greiciausiai kad man tektu moketi terminalo mokesti)... Praejus 2 dienoms paskambinau jiems ir taktiskai pasakiau kad mums nesigauna ismuitinti ir jei ne paskubesime, man teks moketi terminalo mokescius (kadangi siuntos buvo dvi - tai dviguba suma uz viska privaleciau permoketi - papildomu +8% PVM, 2 eur draudima ir 10 eur terminalo mokescius.
Man paaiskino, kad draudimas imamas del to, kad jie ismuitina negavus pinigu ir draudziasi, jei nesumokesiu (Gerai, bet juk tokiu atveju, tie pinigai turi buti grazinti man atgal, teisingai? Nes pinigus jie gavo. Bet ju man negrazino). Del terminalo mokescio iskarto sutiko (akivaizdu, kad bande apgauti ir kaip pelna gauti sau). Del PVM pasake, kad ju nurodyta uz darba suma yra be PVM... As nezinau, kam man, fiziniam asmeniui, suma uz darba nurodoma be PVM? As nesu PVM moketojas ir jis jau TURI BUTI iskaiciuotas i paslauga! Akivaizdu, kad jie taip bando apgauti ir gauti, vel gi, didesni pelna. O tai 8% daugiau PVMo, mano atveju.
Niekada nesinaudokite ju paslaugomis, tai tikriausiai s*****i! Jie bandys ikysti jums daugybe nereikalingu paslaugu ir kuo daugiau isvyliuoti is jusu pinigu!
Mano susirasinejimas vyko apie 3 dienas ir teko parasyti apie 7 laiskus is kiekvieno pasto, nes siutos dvi.
Veliau paskaiciau atsiliepimus apie juos ir pamaciau ta pacia istorija, besikartojancia kas treciam cia palikusiam atsiliepima, zmogui. Kas patvirtino mano abejones.
Ačiū Daivai už greitą išmuitinimo procedūros atlikimą, pamatę įmonės atsiliepimus pirmas įspūdis buvo nekoks, tačiau netikėtai nustebino. Viskas buvo greita ir patikima. Ačiū dar kartą.
Pirmą kart teko susidurti su prekės išmuitinimu, iš DHL gavome pasiūlymą dirbti su šia įmone. Paskaičius komentarus, šiek tiek pasidarė neramu, kaip čia viskas bus, tačiau likome tikrai patenkinti. Viskas buvo atlikta greit ir kokybiškai.
Rekomenduoju! DHL taip pat rekomendavo šią įmonė. Visas importo procedūras sutvarkė labai greiatai - per keletą dienų po visų dokumentų pateikimo. Galėjau pats tvarkytis visas procedūras, bet dėl 20Eur+PVM patingėjau ir kaip neišmanantis procedūrų, būčiau sugaišęs daug laiko. Kiek pasidomėjau, neradau, kas pigiau suteiktų tokias paslaugas.

Recommended! HDL also recommended this company. All customs formalities were finalized within couple of days after I submitted all requested documents. I could have done all this by myself, but felt too lazy for 20€+VAT and would've wasted too much time as I dont know all the procedures. I couldnt find who else could've done all this for lower price as far as I inquired.
Maksim 2017-01-14 15:36:42
pliesikai... del pvm pilnai sutinku bet uz dokumentu 22 eur bet kokiam prekiui tai nesamone!!!! pirkdamas is ebay visada pasirinku ta preke kur jau iskaiciuotas muitas! arba prasau kad iskaiciuotu... kad netureti jokiu reikalu su sukciais... bet kartais pakliunu i spastus...
Sveiki, Translaineriui sumokėjau už paslaugas 10.28d tai tik po penkių skambučių sugebėjo išmuitinti šiandien, tai yra 11.11 d.
Niekada daugiau nepirksiu jų paslaugų, netik, kad nedirba savo darbo, bet ir kalbėt mandagiai nemoka.

Kauno Tarpininkai
Muitinės tarpininko paslaugos

Adresas: Medžiotojų g. 10, Naugardiškė, LT-53271 Kauno r.
Veiklos sritys: muitinių paslaugos, muitinės; ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
KAUNO TARPININKAI komanda greitai ir profesionaliai tvarko muitinės procedūras bei su jomis susijusius dokumentus. Muitinės tarpininko paslaugos atliekamos pagal visus Lietuvos, ES ir tarptautinius reikalavimus ir nuostatas. Eksporto - importo ir tranzito dokumentų forminimas, Intrastato ataskaitų pildymas, Tir...
Tranzito paslaugų centras
Didžiausias Kauno regione muitinės tarpininkas

Adresas: Panerių g. 46-1, LT-48349 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Tranzito paslaugų centras" ...kompleksinės logistikos paslaugos vienu skambučiu. UAB „Tranzito paslaugų centras" klientams siūlo visą kompleksą logistikos paslaugų. Klientui pakanka paskambinti, o toliau savo prekių ar produkcijos kelione iki paskirties vietos jam rūpintis nereikia. Jūsų kieme sutartu laiku...
Kęstučio Gliziko įmonė
Adresas: Kalniečių g. 4, LT-44145 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; finansai; importas; muitinių paslaugos, muitinės; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
Muitinės tarpininko paslaugos. Muitinės dokumentų ruošimas. Įmonių atstovavimas muitinėse. Muitinės prekės kodo nustatymas. Intrastato (intrastat) ataskaitų pildymas. Muitinės brokeris, CMR, TIR, importas, eksportas, tranzitas, deklarantai. Lengvųjų automobilių išvykstančių iš Lietuvos išmuitinimas, automobilinių...
Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje. Pagrindinis mūsų tikslas – pasiūlyti aukščiausios kokybės transportavimo ir logistikos grandinės valdymo sprendimus sukuriant pridėtinės vertės paslaugas Jūsų...
INTERMODAL CONTAINER SERVICE
Krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose

Adresas: Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: geležinkelių transportas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; transporto paslaugos.
UAB „INTERMODAL CONTAINER SERVICE“ pagrindinė veikla yra krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose kombinuotu transportu. Įmonė yra konteinerinių traukinių „VILNIUS SHUTTLE“ ir „CONTAINERSHIPS TRAIN“ operatorius. „VIKING TRAIN“ projekto asocijuotas narys. „VILNIUS SHUTTLE“ – maršrutu Klaipėdos uostas...

DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui
DEXTERA pristato naujus, antivirusinius audinius – mūsų visų saugumui 08-02 15:59
Pastaraisiais metais svarbiausias mūsų visų prioritetas tapo sveikata. Jau nebeįsivaizduojame viešojo sektoriaus be dezinfekcinio skysčio ir kitų prevencinių priemonių. Saulės kontrolės...
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
ESBO nesiųs savo atstovų stebėti rinkimus Rusijoje
ESBO nesiųs savo atstovų stebėti rinkimus Rusijoje 08-04 21:22
Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacija (ESBO) trečiadienį pareiškė nesiųsianti savo stebėtojų į rugsėjį Rusijoje vyksiančius parlamento rinkimus, nes šalies institucijos apribojo...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Oracle 89,74 +2,44%
Visa 237,09 -1,12%