Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Translaineris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Translaineris

Atsiliepimai apie Translaineris, UAB

Ilgametė patirtis, profesionalios muitinės tarpininkų paslaugos
Parašyk savo nuomonę apie Translaineris, UAB

Kompiuteriškai neraštingi - negeba atidaryti elektroniniu parašu pasirašyto.adoc failo, kurį jiems nusiunčiau.
Arūnas Emilis Numgaudis
2021-02-05 12:06:14 IP 2fbapf07
Perskaičiau daugelio komentatorių atiliepimus ir norėčiau nesutikti kad įmonė dirbtų kaip kai kurie paminėjo "klaikiai" ar dar kitokiais išsireiškimais.
Parsisiunčiau suntą per DHL iš JAV pateikiau su tuo visus susijusius dokumentus ir aprašymus kurios ši įmonė paprašė ir mano siunta buvo išmuitintą tą pačią dieną, kai kurie minėjo kad neatsiliepiama į telefono skambučius tai noriu pasakyti kad reikia turėti kantrybės, man iš pirmo karto taip pat neatsiliepė bet atskambino valandos bėgyje ir viską detaliai paaiškino mane dominančiais klausimais.
Norint kad visakas vyktų sklandžiai ir laiku pirma reikia įsigilinti ir paiteikti su importo procedūra susijusius dokumentus, čia ne "MAXIMA" kad nuėjai ir susimokėjai prie kasos arba užsisakiai per "BARBORĄ".
Gerbiamieji pirma susipažinkite su visais importo procedūros veiksmais.
Aš asmeniškai tikrai likau labai patenkintas įmonės atliktu darbu, ir toliau stangsiuosi pagal galimybes bendradarbiauti.
Dirba klaikiai. Pirmą pasako, kad imasi išmuitinti tavo siuntą, po to po kažkiek laiko atsisako. Terminai eina, turi mokėti už siuntos sandėliavimą. Neatsiliepia į nurodytus telefonus, į laiškus neatsako, arba atsako, tik kai paskambini ir primeni apie save. Darbuotojai įžūliai kalba su klientais. Nerekomenduoju šios įmones, tikrai nesusidėkite su jais, nes jie matyt pirmą ima viską, bet po to nesusidoroja su srautais. Nepatikima įmonė.
Sveiki, kaip ir daugėlis čia nieko naujo nepapasakosiu, viskas aprašyta daugeliuose komentaruose apie šią š*******o kontorą.
Siunta jau Lietuvos mutinėje stovi kurį laiką, paklausus kada bus išmuitinta, pasako, jog siuntos nėra Lietuvoje, nors išraše DHL puikiai matosi viskas surašyta, kada buvo, kada pristatyta ir panašiai. Meluoja, nekelia ragelio, ignoruoja, laiškus atrašo, kada nori tai dieną tai naktį. Žodžiu moki pinigus už tarpininkavimą, o pasirodo gauni prasčiausia paslaugą.
Tiesiog labai gaila DHL įmonės. Nes tokie tarpininkai tikrai neprideda pasitikėjimo.
Pats laikas DHL įmonės susimąstyti.

NEREKOMENDUOJU.
Labai noriu padėkoti įmonės Interactio vardu už nuoširdžią pagalbą ir efektyvią komunikaciją Translaineris atstovams, o ypač Daivai Skliutienei, kuri suprato mūsų netipišką problemą, pasidalino patarimais ir įžvalgomis, bei padėjo viską sutvarkyti tinkamai ir laiku! Dėkui!
tikri nevykeliai dirba nesugeba nieko normaliai sutvarkyti.veluoja su siuntom.apgaudineja klientus.nesinaudokite ju paslaugomis.
Rimtautas Rimšas
2021-01-29 14:38:20 IP 66fopl0r
Jokios reakcijos iš šios firmos. Atėjusi siunta. Pareikalauta duomenų - išsiųsta. Papildomai pareikalauta EORI kodo - gautas ir išsiųstas, prieš tris dienas. Į laiškus neatsako, telefono nekelia. Siuntos nr. 1285897734.
Reketininkų kontora. Užsisakai siuntą per dhl, TNT, o šitie gavę duomenis iš jų skambina ir aiškina, kad jeigu iš jų nepirksiu paslaugos išmuitinimo, tai siuntos išvis negausiu.. be žodžių..
Jeigu norite greitai ir daug sumokėti už išmuitinimą - jie jūsų paslaugoms.
Jeigu jūsų atvėjis sudėtingesnis, tarkim norite įrodyti kad siunta jums tiesiog grįžta, kadangi ji tarkim netiko gavėjui kitoje šalyje, ir kad išmuitinimas tokios prekės nemokamas, tai paaukokit nervus. Pasirašykit krūvą popierių, pateikite kvistus, nusiųskit daug įrodymų ir paaiškinimų, skambinkit ir vistiek sumokėsit visus muito mokesčius, nes pasirodo jie tokiais atvėjais neužsiima...
Niekam nelinkiu susidurti su šią įmonę.
Nežinau kodėl tiek daug blogų atsiliepimų... Mano patirtis su šia įmone gera, į laiškus atsakydavo tą pačią ar sekančią dieną, darbą atliko labai greitai ir organizuotai.
Muitinės tarpininkai - dugnų dugnas. Express siunta atvyksta iš JAV per 2 dienas, pas translainerį dokumentai voliojasi 7 dienas. Skambini, rašai, praši kad pradėtų kažką daryt. Tarpininkai atstovauja ne klientą muitinėje, o muitinę prieš klientą. Lenda muitinei be muilo ir perlenkia lazdą. Niekada nepanaudos galimų lengvatų, kad klientas mažiau mokėtų. nuplėš mokesčius maksimaliai. Kol nepradėti ant jų šaukti, tol niekas nevyksta. Apeikite ratu tokią įmonę.
Užsakiau 2 skirtingos knygos iš Amazono (atskiri užsakymai), bet pagal klaidą man supakavo kaip į vieną dėže. Suprantu, pasitaike, kad knygos buvo vienam sandėlyje ir išsiuntė kaip viena siuntą. Knygų bendrą vertę buvo 31 eur. Man DHL pasakė, kad reikės užmokėti už muitinė ir pasiulė Translainerį. Kai aš jiem parašiau, jie man paskaičiavo 26 eur mokėstį už muitinė. Apie ką jus galvojate? 26 eur mokėsti už 31 eur knygos!? Suprasčiau jei būtų koks įrenginys elektroninis.. o čia knygos.. KNYGOS!
Kai paskambinau telefonu numeriu kuris duotas google, nes puslapio įmonė neturi.. po 10 karto pakėle ragelį kažkokia moteris. Kai aš viską papasakojau, kad turėjo būti 2 atskiros siuntos ir neturėčiau aš išvis mokėti už muitinė, tai man atsakė "Mums irgi reikia užsidirbti". Aš tiesiog be komentaro, kokie žmonės dirba šitoje įmonėje. Ir dar pasiulė man padaryti nuolaidą iki 1, 5 eurų. Kas iš tos nuolaidos?

Gerai, kad Amazone geri žmonės dirba ir kompensavo.

NEREKOMENDUOJU!
Prisidedu prie visų blogų komentarų, kurie buvo parašyti šitoje atsiliepimų skiltyje. Translainerio paslaugos - tragiškos. Pradedant nuo nenoro dirbti, užlaikymo kuo ilgiau ir neatsakinėjimus į laiškus. Vieną laišką atrašo 6 ryto, kitą 9 vakaro. Tokiais tempais tikrai neįmanoma susitarti dėl greitesnio siuntos išmuitinimo. Skambinant jiems į įmonę darbo metu - nekeliama ragelio, nesuprantu kokiomis valandomis jie dirba (tikriausiai kada užsimano). Bendravimas irgi, kaip daugelis minėjo - baisus. Visiškas klientų negerbimas. Patarčiau visiems nesinaudoti šiomis paslaugomis, geriau bandyti patiems, o jeigu tai per sudėtinga, tai rinktis kitą įmonę išmuitinimui. Jeigu ne lindimas jiems į akis ir skambinėjimas 10 kartų į dieną, tikriausiai iš vis atsipūstų ir prisiruoštų išmuitinti tik po pusės metų. Tikrai labai atmestinas darbas, bendrauja tais pačiais šablonais, jokio konkretumo, toks jausmas, kad dirba pirmą dieną - o keista, kad įmonei 19 metų. Ir dar, tikriausiai dirba užsimerkę, kad net nežiūri kam atrašinėja į laiškus. Atsiuntė el paštą, jog gavo apmokėjimą, nors niekas dar nebuvo apmokėję. Visi blogi komentarai tikrai čia parašyti ne bereikalo. NEREKOMENDUOJU!
Tragiska patirtis, nerekomenduoju. Rasineja laiskus, nesugeba paskambint, i klausimu, kaip apmuitins preke, atsako abstrakciai, paaiskint kodel negali, i du laiskus po sutarties pasirasymo su jais del siuntos apmuitinimo man laiskas liepe skambint aiskintis i muitine. Prastas jausmas, kai negerbia savo klientu ir atrodo nekompetetingi, nes neatsako i klausimus. Nesuprantu, kam moketi uz paslauga, jei tau, kaip durniui su savo klausimais liepia skambint i muitine. Linkiu geresnes deklaravimo sistemos lrmuitiniai, o visiems ismuotintojams daugiau intelekto ir pagarbos ir sau, ir klientui
Prisiskambinti "Translaineriui" tikrai nebuvo lengva, bet kai pavyko, darbuotojos Daivos malonus bendravimas pakeitė mano išankstinį nusiteikimą (buvau paskaičius atsiliepimus). Viską sutvarkė labai greitai. Siuntą gavau kitą darbo dieną. Ačiū Daivai.
S....kta š*******o kontora. PVM skaičiuoja, kaip žemiau minėta komentaruose- iš lempos, į sąskaitas įtraukia įsivaizduojamus draudimus (popierių pildymo draudimus, ar ko?), prekės paruošimo mokečius (nuotoliniu būdu ruošia siuntą jos net nematę?)
Protu tiesiog nesuvokiama, kaip tokia kompanija kaip DHL gali savo partneriais pasirinkti tokia a******ų kontorą.....
Turbūt blogiau dirbančios įmonės nesu mačius. Paprastas išmuitinimas vyksta mėnėsį laiko, toks jausmas lyg jie ten nieko neveikia. DHL aklai pasirašė sutartį ir bendradarbiauja su jais. Darbuotoja Daiva sėdi ten tik dėl grožio, kad būtų vaizdas ale dirbančių žmonių. Į laiškus ji normaliai neatsako, paruoštukais bendrauja ir nesugėba bendraut su klientais. Labai nusiviliau DHL, kad pasiulė būtent šiuos tarpininkus. Košmaras ir niekaip kitaip nepavadinsi. Net nestebina toks kiekis neigiamų komentarų, tik kaip dar laikosi šį "įmonė" man neaišku.
Siaubas, o ne kontora! DHL susisieke ir pasiule ismuitinti per juos, sutikau. Buvo dvi siuntos skirtingos ir abiejuose tos pacios "klaidos" saskaitoje!
Jau buvau paskaiciaves galutine suma, nes su matematika draugauju (PVM 21%, ismuitinimas 20 eur). Man atsiuncia suma ir as nesuprantu kas vyksta:
Atsirado kazkoks terminalo mokestis ir jis net 5 eur! Jo moketi nereikia! (tai, pasirodo, mokestis, jei Jus per 4 d neismuitinate, bet jei iskarto muitinate, jo moketi NEREIKIA!)
Atsirado kazkoks draudimas - 1 eur, visai nesupratau ka ten drausti?! Nuo ko, kad pats translaineris pavogs prekes?
O PVM paskaiciavo ne 21%, o 25% procentus!
Parasiau jiems, kad nenoriu gauti tu papildomu paslaugu ir kad PVM paskaiciuotas neteisingai, tegul atsiuncia teisinga saskaita. Jie pradejo tempti laika (greiciausiai kad man tektu moketi terminalo mokesti)... Praejus 2 dienoms paskambinau jiems ir taktiskai pasakiau kad mums nesigauna ismuitinti ir jei ne paskubesime, man teks moketi terminalo mokescius (kadangi siuntos buvo dvi - tai dviguba suma uz viska privaleciau permoketi - papildomu +8% PVM, 2 eur draudima ir 10 eur terminalo mokescius.
Man paaiskino, kad draudimas imamas del to, kad jie ismuitina negavus pinigu ir draudziasi, jei nesumokesiu (Gerai, bet juk tokiu atveju, tie pinigai turi buti grazinti man atgal, teisingai? Nes pinigus jie gavo. Bet ju man negrazino). Del terminalo mokescio iskarto sutiko (akivaizdu, kad bande apgauti ir kaip pelna gauti sau). Del PVM pasake, kad ju nurodyta uz darba suma yra be PVM... As nezinau, kam man, fiziniam asmeniui, suma uz darba nurodoma be PVM? As nesu PVM moketojas ir jis jau TURI BUTI iskaiciuotas i paslauga! Akivaizdu, kad jie taip bando apgauti ir gauti, vel gi, didesni pelna. O tai 8% daugiau PVMo, mano atveju.
Niekada nesinaudokite ju paslaugomis, tai tikriausiai s*****i! Jie bandys ikysti jums daugybe nereikalingu paslaugu ir kuo daugiau isvyliuoti is jusu pinigu!
Mano susirasinejimas vyko apie 3 dienas ir teko parasyti apie 7 laiskus is kiekvieno pasto, nes siutos dvi.
Veliau paskaiciau atsiliepimus apie juos ir pamaciau ta pacia istorija, besikartojancia kas treciam cia palikusiam atsiliepima, zmogui. Kas patvirtino mano abejones.
Ačiū Daivai už greitą išmuitinimo procedūros atlikimą, pamatę įmonės atsiliepimus pirmas įspūdis buvo nekoks, tačiau netikėtai nustebino. Viskas buvo greita ir patikima. Ačiū dar kartą.
Pirmą kart teko susidurti su prekės išmuitinimu, iš DHL gavome pasiūlymą dirbti su šia įmone. Paskaičius komentarus, šiek tiek pasidarė neramu, kaip čia viskas bus, tačiau likome tikrai patenkinti. Viskas buvo atlikta greit ir kokybiškai.
Rekomenduoju! DHL taip pat rekomendavo šią įmonė. Visas importo procedūras sutvarkė labai greiatai - per keletą dienų po visų dokumentų pateikimo. Galėjau pats tvarkytis visas procedūras, bet dėl 20Eur+PVM patingėjau ir kaip neišmanantis procedūrų, būčiau sugaišęs daug laiko. Kiek pasidomėjau, neradau, kas pigiau suteiktų tokias paslaugas.

Recommended! HDL also recommended this company. All customs formalities were finalized within couple of days after I submitted all requested documents. I could have done all this by myself, but felt too lazy for 20€+VAT and would've wasted too much time as I dont know all the procedures. I couldnt find who else could've done all this for lower price as far as I inquired.
Maksim 2017-01-14 15:36:42
pliesikai... del pvm pilnai sutinku bet uz dokumentu 22 eur bet kokiam prekiui tai nesamone!!!! pirkdamas is ebay visada pasirinku ta preke kur jau iskaiciuotas muitas! arba prasau kad iskaiciuotu... kad netureti jokiu reikalu su sukciais... bet kartais pakliunu i spastus...
Sveiki, Translaineriui sumokėjau už paslaugas 10.28d tai tik po penkių skambučių sugebėjo išmuitinti šiandien, tai yra 11.11 d.
Niekada daugiau nepirksiu jų paslaugų, netik, kad nedirba savo darbo, bet ir kalbėt mandagiai nemoka.
Vidmantas 2020-10-13 13:52:44
Niekada neteko susidurti su išmuitinimu, tarpininkavimu atsiimant siuntą.
Kai DHL pasiūlė UAB Translaineris paslaugas teko pagooglinti kas tai per įmonė. Prisipažinsiu, nustebau dėl neigiamų atsiliepimų kiekio, bet kadangi neradau greitai pakaitinės įmonės jiems, teko leisti jiems tvarkyti siuntą.
Na ir ką, mažiau nei per 24 valandas nuo siuntos atsidurimo muitinėje gavau siuntą į rankas. Esu dėkingas šioje kompanijoje dirbantiems žmonėms.
Dažniausiai atsiliepimus rašo nepatenkinti žmonės, todėl jų čia labai daug. Norėjau pasidalinti savo GERA patirtimi su UAB Translaineris.
Ačiū dirbančiai komandai.
It cannot be true that you received your shipment after 24 hours as there is an official customs clearance procedure that takes time. Here is the message I received from a UAB Translaineris employee:
Pristatymas po išmuitinimo 1 -2 d.d. nurodytu adresu.
I received this message after 7 days, and the invoice for payment only after 5 days. It took at least two days just to process my payment for UAB Translaineris services.
Therefore, I advise you to stop writing fake positive reviews and stop misleading people about the timing of receiving the package.
Niekada neteko susidurti su išmuitinimu, tarpininkavimu atsiimant siuntą.
Ačiū dirbančiai komandai.
Отвратительная компания такая же как и DHL. Слабоумные сотрудники, которые не могут выполнить ни единого обещания. Если вам отправили экспресс посылку, то даже не надейтесь получить ее быстро. Компания Translaineris вышлет вам счет на оплату их услуг через 5 дней и только потом начнут таможенное оформление посылки.
Pati prasciausia kompanija, bendravimas isvis baisus. Siuntu nesutvarko pastoviai turiu pati galu ieskotis. Apmokejimus padarau ta pacia diena. Siuntu laukiu dar minimum 10d, paskambinus visur i muitines paaiskina man, kad translineris nera sutvarkes dokumentu vis dar.
Labai blogas aptarnavimas, ant legalumo ribos naudojamos praktikos. Neįsivazduoju, iš kur tie pora teigiamų atsiliepimų. Pritariu jau rašytam komentarui, kad kol DHL muitinėje atstovaus UAB"Translaineris", tol rinksiuosi kitą siuntų tarnybą.
Teigiamus atsiliepimus pasirašė patys translainerio darbuotojai, nes šiaip čia tėra tipiniai pakelės plėšikai užsilikę nuo 90-ųjų.
Pakartosiu žemiau jau pateikta komentara:
Žemiausio lygio aptarnavimo kokybė. Bandysime išvengti Traslainerio paslaugų. Niekam nerekomenduočiau šios įmonės.

Reitingas - nulis su pliusu
Pliusas už tai kad siunta visgi gavau
Gavau siuntą iš JAV tai nusiskundimų šią įmone neturiu. Sutvarkė dokumentus ir tai užtruko gal 24 valandas kol gavau siuntą. Su LR pašto deklarantais būna žymiai daugiau rūpesčių. Nežinau kaip seniau, tačiau dabar įmonė tikrai gerai dirba.
Gavau siuntą iš kinijos, tą pačią dieną kai siunta pasiekė muitinę žinutę parašė ir UAB „Translaineris“. Viskas įvyko sklandžiai ir greitai, dviejų dienų eigoje laikiau siuną savo rankose. Kad ir kaip buvo anksčiau, dabar tikrai drįsčiau pasitikėti šia įmone.
tragiskai dirba, nieko nepaaiskina, nekelia telefono, uztrunka begalo daug laiko.
Pakliuvau...Ant siuntos, kurios turinys realiai kainuoja 3, 2 USD buvo užrašyta 32 USD. „Translaineris“ priskaičiavo apie 46 eur. mokesčių. Pasirodo atsiuntė sąskaitą išrašytą kitam asmeniui už kitą siuntą. Vėliau atsiuntė sąskaitą su 37 eur. mokesčių... Reikalavo sumokėti arba grasino gražinti siuntą. Į papildomai nusiųstus dokumentus įrodančius realią siuntos turinio kainą, į pateiktą analogiškų prekių rinkos kainą nereagavo, o reikalavo apmokėti sąskaitą. Net muitinės vadovybė žadėjo padėti susitvarkyti sužinojusi, kad tarpininkauja „Translaineris“, bet jau buvo padarytas gražinimas... Nei per patrankos šūvį prie tokių tarpininkų neikite...
Tikra cereskinu kontors
Aurimas Rabačius
2020-04-04 11:25:20 IP 28ma1dhj
Normaliai aptarnavo, pakonsultavo telefonu. Likau patenkintas.
Lupikautojai!! priskaičiuoja papildomų mokesčių. Priskaičiavo 5€ sandeliavimo mokestį, kurio nereikia mokėti jei susimokat muitą per 5d dienas.
Dar atkreipčiau dėmesį į netaktišką darbuotojų bendravimą, bet manau įmonės įvertinimas ir ankstesni komentarai labai aiškiai parodo kas tai per įmonė.
Stasys Baltagalvis
2019-12-10 07:46:04 IP 2i24v2ih
Pati bjauriausia tarnyba, nerekomenduoju!!! Sneka su zmonem kaip su siukslem, savo pareigu neatlieka, siunta isbuvo 5 d. Net jokio pranesimo negavau ir dar 5 eu priskaiciavo.
Bukit zmones apeikit ta translaineri kuo toliau v***s a*******i dagiau gyvenime DHL Nesiusiu
Tragedija ne įmonė. Niekam nelinkiu turėti su jais reikalų. PVM skaičiuoja nuo tarpininkavimo paslaugų. Daugiau per DHL tikrai nieko nesisiųsiu vien dėl šitos... net neapsiverčia liežuvis to pavadinti įmone. Ir visiem ką pažįsti perduosiu, kad geriau palauktų, o ne šertų pinigais šituos v***s.
Dabar susidūriau ir aš su šita kontora.Nusivyliau ir buvau šokiruota tokiu pokalbiu su klientu. Neturiu žodžių apibūdinti tokiai įmonei, jei turite galimybę apeikite šitą įmonę. Mano siuntinio išmuitinimo procesas trunka visą mėnesį, nes įmonėje dirbantys darbuotojai nesugeba net elementariai kalbėtis, kažką paaiškinti, mėto ragelį, kas manau yra nepriimtina. Įmonės darbuotoja Dalia buvo nemandagi, kalbėjo taip kad vos ne ko čia skambinant, jums reikia jus ir sužinokit, bet tokios nemandagios moters reikia paieškoti.
Ankščiau turėjau reikalu su prekių išmuitinimu su DPD ir Lietuvos paštu ir jokių problemų neturėjau... Nu jau ČIA..., kol DHLą muitinėje atstovaus šita UAB"Translaineris" tikrai nesiūsiu ir savo draugams sakysiu, kad jokiu būdu nesiūstu prekių su DHL
PAZEIDINEJA ISTATYMUS, REKETUODAMI ZMONES JIEMS MOKETI GRASINDAMI KAD NEGAUS SIUNTOS, DEL ZMONIU NEISMANYMO

SIUNTOS VERTE NUSTATOMA IKI 22€
BE SIUNTIMO ISLAIDU !!!

BE SIUNTIMO ISLAIDU !!!

AISKIAI NURODYTA MUITINES LANKSTINUKE

DAUGIAU NIEKADA!
2019-05-16 13:01:41 IP 28mbqcnd
Šarlatanų kontora, kuri lupa nežmoniško dydžio pinigus už kiekvieną piršto pajudinimą bei terorizuoja žmones. Daugiau NIEKAD nesisiųsiu per DHL. Kodėl Lietuvos paštas siuntas išmuitina už centus, o ia reikia mokėti 20 Eur kažkokiam šarlatanui + suapvalintus PVM'us už jų paslaugas (nes jiems žinoma, suapvalinti pridedant sau 5-6 Eur visad yra smagu). Jokio skaidrumo.
siuntą iš trečios šalies išmuitino gavimo dieną. Atsiemiau sekančią. Viskas vyko skalndžiai ir greitai.
Įkainiai kaip ir kitų tarpininkavimo paslaugas teikiančių įmonių.
Neturiu žodžių apibūdinti tokiai įmonei, jei turite galimybę apeikite šitą įmonę. Mano siuntinio išmuitinimo procesas užtruko visą mėnesį, nes įmonėje dirbantys darbuotojai nesugeba net elementariai kalbėtis, kažką paaiškinti, mėto ragelį, kas manau yra nepriimtina. Įmonės darbuotoja Jurgita, buvo begalo nemandagi, kalbėjo taip kad vos ne ko čia skambinant, jums reikia jus ir sužinokit, atsakinėjo tik tada kai n kartų parašydavai ar skambindavai. Muito skaičiavimas pagal ją ligi šiol liko klausimas, nes žmogus į formulę nesugeba sudėjęs skaičių suskaičiuot, bet tiesiog jau nesigilinau, bet tokios nemandagios moters reikia paieškoti. Mokama įmonei už paslaugas, o gaunama kokybė lygi 0.
Agresyviai pelno siekianti kompanija. Prieš užsakydami paslaugą pas juos, pasitikrinkit kainą rinkoje. Naudojasi žmonių naivumu, ir prirašo bereikalingų papildomų mokesčių. Jei nenorite turėti problemos- apeikite juos lanku.
Deja, teko ir man susidurti su šita kontora.Nusivyliau ir buvau šokiruotas. Atsiuntė sąskaitą su akivaizdžiai neteisinga suma.Po ilgai trukusio susirašinėjimo iš trečio karto galų gale buvo atsiųsta sąskaita su teisinga suma. Ją apmokejus ir nusiuntus pavedimo kopiją prasidėjo įdomiausi dalykai. Sekančią dieną gavau iš jų laišką kad jie negavo apmokėjimo (t.y. nesugebėjo perskaityti el.laiško ir atsidaryti failo) todėl iš naujo siunčia sąskaitą su pridėtais papildomais mokesčiais ir klausia ką aš ketinu daryti su siunta.
Mano išvada tokia, kol DHLą muitinėje atstovaus šita UAB"Translaineris" rinksiuosi kitą siuntų tarnybą.
Šita įmonė turi būti likviduota, dėl ne realių sąskaitų kurias išrašo.
Siuntų išmuitinimas privatiems asmenims turi būti automatizuotas internetu arba per smartphone programėlę.
Norejau padekot Translaineriui ir DHL. Atsiemiau siunta is Kinijos, jokiu problemu, reikejo palaukt, nemazai sumoket, bet taip jau visur yra.
Dekui.
Kaip DHL galėjo sau leisti, kad kažkoks Translaineris taip gadintų jų vardą? Translaineris - keiksmažodis man. Apie jį net nekalbėsiu. Bet DHL paslaugomis daugiau nesinaudosiu nei aš, nei mano įmonės ir draugams primygtinai rekomenduosiu vengti šių vežėjų, kol juos aptarnauja Translaineris

Kauno Tarpininkai
Muitinės tarpininko paslaugos

Adresas: Medžiotojų g. 10, Naugardiškė, LT-53271 Kauno r.
Veiklos sritys: muitinių paslaugos, muitinės; ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
KAUNO TARPININKAI komanda greitai ir profesionaliai tvarko muitinės procedūras bei su jomis susijusius dokumentus. Muitinės tarpininko paslaugos atliekamos pagal visus Lietuvos, ES ir tarptautinius reikalavimus ir nuostatas. Eksporto - importo ir tranzito dokumentų forminimas, Intrastato ataskaitų pildymas, Tir...
Tranzito paslaugų centras
Didžiausias Kauno regione muitinės tarpininkas

Adresas: Panerių g. 46-1, LT-48349 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Tranzito paslaugų centras" ...kompleksinės logistikos paslaugos vienu skambučiu. UAB „Tranzito paslaugų centras" klientams siūlo visą kompleksą logistikos paslaugų. Klientui pakanka paskambinti, o toliau savo prekių ar produkcijos kelione iki paskirties vietos jam rūpintis nereikia. Jūsų kieme sutartu laiku...
Kęstučio Gliziko įmonė
Adresas: Kalniečių g. 4, LT-44145 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; finansai; importas; muitinių paslaugos, muitinės; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
Muitinės tarpininko paslaugos. Muitinės dokumentų ruošimas. Įmonių atstovavimas muitinėse. Muitinės prekės kodo nustatymas. Intrastato (intrastat) ataskaitų pildymas. Muitinės brokeris, CMR, TIR, importas, eksportas, tranzitas, deklarantai. Lengvųjų automobilių išvykstančių iš Lietuvos išmuitinimas, automobilinių...
Aurida Logistics Solutions
Kompleksiniai logistikos sprendimai

Adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
2018m. savo veiklą pradėjusi UAB "Aurida Logistics Solutions" specializuojasi pilnų, dalinių ir nestandartinių krovinių pervežimuose visame pasaulyje. Pagrindinis mūsų tikslas – pasiūlyti aukščiausios kokybės transportavimo ir logistikos grandinės valdymo sprendimus sukuriant pridėtinės vertės paslaugas Jūsų...
INTERMODAL CONTAINER SERVICE
Krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose

Adresas: Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: geležinkelių transportas; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; transporto paslaugos.
UAB „INTERMODAL CONTAINER SERVICE“ pagrindinė veikla yra krovinių gabenimas jūriniuose konteineriuose kombinuotu transportu. Įmonė yra konteinerinių traukinių „VILNIUS SHUTTLE“ ir „CONTAINERSHIPS TRAIN“ operatorius. „VIKING TRAIN“ projekto asocijuotas narys. „VILNIUS SHUTTLE“ – maršrutu Klaipėdos uostas...

Nacionalinis muziejus balandį ketina atidaryti naują padalinį
Nacionalinis muziejus balandį ketina atidaryti naują padalinį 02-27 17:02
Baigus daugiau nei dešimtmetį trukusią renovaciją, Vilniuje balandį duris atvers vienuoliktasis Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys.
Šiemet pradedamas masinis NT registro archyvo skaitmeninimas
Šiemet pradedamas masinis NT registro archyvo skaitmeninimas 02-27 15:30
Registrų centras (RC), siekdamas plačiau atverti turimus duomenis ir paskatinti elektroninių paslaugų plėtrą, šiemet pradės masinį Nekilnojamojo turto registro (NTR) dokumentų archyvo...
"Telia" išjungia "Wi-Fi mieste" ir 118
"Telia" išjungia "Wi-Fi mieste" ir 118 02-27 15:03
"Telia Lietuva" nuo kovo pradžios nebetieks "Wi-Fi mieste" ir "118 informacijos telefonu" paslaugų. Anot bendrovės, išpopuliarėjus išmaniesiems telefonams ir mobiliajam internetui, šių paslaugų...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%