Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Translaineris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Translaineris

Atsiliepimai apie Translaineris, UAB

Ilgametė patirtis, profesionalios muitinės tarpininkų paslaugos
Parašyk savo nuomonę apie Translaineris, UAB

Tikra cereskinu kontors
Aurimas Rabačius
2020-04-04 11:25:20 IP 28ma1dhj
Normaliai aptarnavo, pakonsultavo telefonu. Likau patenkintas.
Lupikautojai!! priskaičiuoja papildomų mokesčių. Priskaičiavo 5€ sandeliavimo mokestį, kurio nereikia mokėti jei susimokat muitą per 5d dienas.
Dar atkreipčiau dėmesį į netaktišką darbuotojų bendravimą, bet manau įmonės įvertinimas ir ankstesni komentarai labai aiškiai parodo kas tai per įmonė.
Stasys Baltagalvis
2019-12-10 07:46:04 IP 2i24v2ih
Žemiausio lygio aptarnavimo kokybė. Bandysime išvengti Traslainerio paslaugų. Niekam nerekomenduočiau šios įmonės.
Pati bjauriausia tarnyba, nerekomenduoju!!! Sneka su zmonem kaip su siukslem, savo pareigu neatlieka, siunta isbuvo 5 d. Net jokio pranesimo negavau ir dar 5 eu priskaiciavo.
Bukit zmones apeikit ta translaineri kuo toliau v***s a*******i dagiau gyvenime DHL Nesiusiu
Tragedija ne įmonė. Niekam nelinkiu turėti su jais reikalų. PVM skaičiuoja nuo tarpininkavimo paslaugų. Daugiau per DHL tikrai nieko nesisiųsiu vien dėl šitos... net neapsiverčia liežuvis to pavadinti įmone. Ir visiem ką pažįsti perduosiu, kad geriau palauktų, o ne šertų pinigais šituos v***s.
Dabar susidūriau ir aš su šita kontora.Nusivyliau ir buvau šokiruota tokiu pokalbiu su klientu. Neturiu žodžių apibūdinti tokiai įmonei, jei turite galimybę apeikite šitą įmonę. Mano siuntinio išmuitinimo procesas trunka visą mėnesį, nes įmonėje dirbantys darbuotojai nesugeba net elementariai kalbėtis, kažką paaiškinti, mėto ragelį, kas manau yra nepriimtina. Įmonės darbuotoja Dalia buvo nemandagi, kalbėjo taip kad vos ne ko čia skambinant, jums reikia jus ir sužinokit, bet tokios nemandagios moters reikia paieškoti.
Ankščiau turėjau reikalu su prekių išmuitinimu su DPD ir Lietuvos paštu ir jokių problemų neturėjau... Nu jau ČIA..., kol DHLą muitinėje atstovaus šita UAB"Translaineris" tikrai nesiūsiu ir savo draugams sakysiu, kad jokiu būdu nesiūstu prekių su DHL
PAZEIDINEJA ISTATYMUS, REKETUODAMI ZMONES JIEMS MOKETI GRASINDAMI KAD NEGAUS SIUNTOS, DEL ZMONIU NEISMANYMO

SIUNTOS VERTE NUSTATOMA IKI 22€
BE SIUNTIMO ISLAIDU !!!

BE SIUNTIMO ISLAIDU !!!

AISKIAI NURODYTA MUITINES LANKSTINUKE

DAUGIAU NIEKADA!
2019-05-16 13:01:41 IP 28mbqcnd
Šarlatanų kontora, kuri lupa nežmoniško dydžio pinigus už kiekvieną piršto pajudinimą bei terorizuoja žmones. Daugiau NIEKAD nesisiųsiu per DHL. Kodėl Lietuvos paštas siuntas išmuitina už centus, o ia reikia mokėti 20 Eur kažkokiam šarlatanui + suapvalintus PVM'us už jų paslaugas (nes jiems žinoma, suapvalinti pridedant sau 5-6 Eur visad yra smagu). Jokio skaidrumo.
siuntą iš trečios šalies išmuitino gavimo dieną. Atsiemiau sekančią. Viskas vyko skalndžiai ir greitai.
Įkainiai kaip ir kitų tarpininkavimo paslaugas teikiančių įmonių.
Neturiu žodžių apibūdinti tokiai įmonei, jei turite galimybę apeikite šitą įmonę. Mano siuntinio išmuitinimo procesas užtruko visą mėnesį, nes įmonėje dirbantys darbuotojai nesugeba net elementariai kalbėtis, kažką paaiškinti, mėto ragelį, kas manau yra nepriimtina. Įmonės darbuotoja Jurgita, buvo begalo nemandagi, kalbėjo taip kad vos ne ko čia skambinant, jums reikia jus ir sužinokit, atsakinėjo tik tada kai n kartų parašydavai ar skambindavai. Muito skaičiavimas pagal ją ligi šiol liko klausimas, nes žmogus į formulę nesugeba sudėjęs skaičių suskaičiuot, bet tiesiog jau nesigilinau, bet tokios nemandagios moters reikia paieškoti. Mokama įmonei už paslaugas, o gaunama kokybė lygi 0.
Agresyviai pelno siekianti kompanija. Prieš užsakydami paslaugą pas juos, pasitikrinkit kainą rinkoje. Naudojasi žmonių naivumu, ir prirašo bereikalingų papildomų mokesčių. Jei nenorite turėti problemos- apeikite juos lanku.
Deja, teko ir man susidurti su šita kontora.Nusivyliau ir buvau šokiruotas. Atsiuntė sąskaitą su akivaizdžiai neteisinga suma.Po ilgai trukusio susirašinėjimo iš trečio karto galų gale buvo atsiųsta sąskaita su teisinga suma. Ją apmokejus ir nusiuntus pavedimo kopiją prasidėjo įdomiausi dalykai. Sekančią dieną gavau iš jų laišką kad jie negavo apmokėjimo (t.y. nesugebėjo perskaityti el.laiško ir atsidaryti failo) todėl iš naujo siunčia sąskaitą su pridėtais papildomais mokesčiais ir klausia ką aš ketinu daryti su siunta.
Mano išvada tokia, kol DHLą muitinėje atstovaus šita UAB"Translaineris" rinksiuosi kitą siuntų tarnybą.
Šita įmonė turi būti likviduota, dėl ne realių sąskaitų kurias išrašo.
Siuntų išmuitinimas privatiems asmenims turi būti automatizuotas internetu arba per smartphone programėlę.
Norejau padekot Translaineriui ir DHL. Atsiemiau siunta is Kinijos, jokiu problemu, reikejo palaukt, nemazai sumoket, bet taip jau visur yra.
Dekui.
Kaip DHL galėjo sau leisti, kad kažkoks Translaineris taip gadintų jų vardą? Translaineris - keiksmažodis man. Apie jį net nekalbėsiu. Bet DHL paslaugomis daugiau nesinaudosiu nei aš, nei mano įmonės ir draugams primygtinai rekomenduosiu vengti šių vežėjų, kol juos aptarnauja Translaineris
Labai prastas aptarnavimas, ismuitinimas uztrunka ~3 dienas nuo visu dokumentu pateikimo, ir uz tai imamas 20 EUR mokestis + PVM nuo prekes IR NUO 20EUR MOKESCIO!!! Absurdas... Negana to dar ir mokescius paskaiciavo neteisingai ir reikejo jiems skambinti ir paaiskinti kaip teisingai paskaiciuoti ir laukti perskaiciavimo. Patarciau netureti reikalu su sita kompanija.
Turiu IT blogą ir kartais gaunu elektronikos pavydžių apžvalgoms. Kinų parduotuvė savo ir mano nelaimei kartą laikrodį siuntė per DHL, kurių tarpininkai yra Translaineris. Ši kontora pareiškė netikinti, kad taip nebūna ir atsisakė pristatyti siuntą. Reikalavo pavedimo kopijos ir reikalavo būtinai jiems atsiųsti bet kokį dokumentą, kad tik galėtų išrašyti sąskaitą už tarpininkavimą ir priskaičiuoti muitą.
Dabar laukiu siuntos iš Kinijos per DHL. Jei šis uabas dar kartą bandys reketuoti, kreipsiuosi į teisėsaugą už bandymą apgaule išvilioti pinigus.
Man tail pat reikėjo išsimuitinti prekę per Translainerį. Darbą padarė greitai, ilgiau reikėjo laukti pačios muitinės darbų pabaigos. Susisukom per 3 darbo dienas. Kompanija tikrai nėra prasta, tiesiog reikia aiškiai iškart visko, kas įdomu, išsiaiškinti, greitai nusiųsti reikalingus dokumentus (screen shoot, įrodančius kaip susimokėjote už prekę ir ką pirkote). Problemu ar vilkinimų nebuvo. Atsiliepimas teigiamas.
Sveiki, pikta buvau ir as, bet tai ne sios imones kalte yra, tokie yra istatymai, perziurekite video.
Visiska idijotu ir vagiu kontora. Dar gyvenime nesutikau sitikiu apgaviku ir melagiu, bei profanu. Kol nepagasdinau, kad kreipsiuosi i teisma tol negalejau issimuitinti paprasciausios siuntos. As dirbu su uzsienio imonemis, kur kiekviena minute yra brangi ir Translaineris dirbtinai uzlaiko siuntas. Zodziu kvieciu visus kas tik gali bendromis jegomis pakovoti, kad si saika ir kontora butu likviduota, o i teima tai rekes kreipti be abejones.
Lukas 2017-04-17 17:56:47
Geriau atsisakykite prekės ir nemokėėkite nieko, tiesiog ją gražins tiekėjui, o jūs padarykite "refund" ir atgauktie pinigus. Geriau siųskitės iš amazon ir panašiai kur jie patys apmoka muitus, nes išeis vis tiek pigiau. Nes jums reiėks ne tik moėkti 21 proc pvm., bet ir translaineriui +- 23-30 eurų, už tai, kad jie vieną dokumentą nusiunčia.
sveiki, o kip galima atsisakyti prekes?
Likau patenkintas "UAB Translaineris" darbu, bendravimu su klientu, bet ne Lietuvos įstatymais ir Vyriausybės nutarimais.

Visų pirma, yra nutarimas, kuris trumpai skamba sekančiai "Mokestis už išmuitinimo/tarpininkavimo paslaugą mokamas, jei prekių vertė siuntoje viršyja €22 (kai skaičiuojamas PVM ir/ar muito mokestis). Vertinant €22 ribą - siuntimo mokestis nesiskaičiuoja, žiūrima tik į prekės vertę. Importo muitas, jeigu prekių vertė siuntoje viršyja 150 EUR.".

Turėjau sulaikytą siuntą, nes kinietis pardavėjas prekės vertę išsiųsdamas nurodė 40$. Nors aš mokėjau $18 už prekę ir $22 už siuntimą. Pateikus UAB "Translaineris" pardavėjo pasirašytą sąskaitos ir apmokėjimo kopiją viskas gražiai išsisprendė ir nereikėjo jokių PVM mokėti. Išmuitinimo paslaugos 5 eurai. (Sumoje gavosi žymiai pigiau, nei prekę pirkti Lietuvoje)

Kas turėjo blogą patirtį išmuitinant prekes pirma rekomenduoju susisiekti su pardavėju ir tvarkingai parengti siuntimo dokumentus, o ne kaltinti išmuitintoją dėl Valstybės nustatytų mokesčių ir labai mažo siuntos vertės limito.
plesikiska imone, gavau siunta per DHL uz 90EUR, Translaineriui teko sumoket dar 50EUR, suprantu, kad reik sumoket PVM, bet PVM yra 21%, o ne 50+%.. kaskodel turejau sumoket 1EUR uz kaskoki draudima, 3EUR uz sandeliavima, kurio man tiesiog nereikia, atiduokit man mano siunta ir patys sandeliuokites tam sandely uz 3EUR.. aisku PVM ir 22EUR uz ju 'paslaugas', tai yra saskaitos, kuria as jiem pats nusiunciau persiuntima muitinei. negana to uz tuos 22EUR darbo kokybe prasta, nes jie uztruko visa darbo diena kol sugebejo atsiust man saskaita, o tai reiksia, kad viena diena ilgiau siunta stovejo sandely uz kuri as pats ir sumokejau, o ne buvo pristatyta man..
Šiemet, 2017 vasario 20, 21 d. turėjau bėdos per DHL gauti drapanų siuntą už 90 eurų. Prisirišo toks translaineris uab tarpininkauti mokestiniais popierėliais. Tai yra 2 dienos nervų ir visiško nesiskaitymo su klientu. Nors už tokią "paslaugą" jie pasiima sau 23 eurus. Darbuotojos bendrauja su klientu grubiai, nieko nepaaiškina, dingsta nežinia kur... ir t.t...Atsiunčia visiškai ne man skirtą dokumentą su kito asmens duomenimis. Galų gale - neatsiliepia paskelbtais telefonais,
Nežinia kaip tai pasibaigtų, jeigu nebūtų padėjusi DHL Vilniaus kontora
Kodėl DHL neturi normaliai dirbančio partnerio tokioms sintoms tvarkyt?
Nesu dirbusi su jokia kita agentūra, kuri būtų tokia nesąžininga ir tikrąja žodžio prasme plėšikiška. Sąžinė ir moralė nenuperkami dalykai. Mieli agentūros darbuotojai, neverta pardavinėti žmogiškumo už pinigus, linkiu švarios Jums sąžinės siekio.
Daugiau niekada nesinaudosiu šios įmonės paslaugomis. Tyčia vilkina laiką, sunkiai atsakinėja į klausimus, laiku nepateikė muitinei dokumentų. suma tikrai neverta paslaugų kokybės. Nerekomenduoju šio tarpininko niekam.
pliesikai... del pvm pilnai sutinku bet uz dokumentu 22 eur bet kokiam prekiui tai nesamone!!!! pirkdamas is ebay visada pasirinku ta preke kur jau iskaiciuotas muitas! arba prasau kad iskaiciuotu... kad netureti jokiu reikalu su sukciais... bet kartais pakliunu i spastus...
Olesia Skomskene
2016-12-19 14:44:35 IP 2noao4lj
Добрый день! Жду свою посылку и ответное письмо от вас
BRANGIEJI, pries pirkdami preke ne is Europos sajungos, pirmoje eileje pasiskaitykite teises aktus Cust.lt ir nebus jokių problemų nei su vadybininkais, nei su mokesčiais.
Kainos kosminės, vadybininkė dirba lėtai, meluoja. NEREKOMENDUOJU
Nebuvo jokių problemų! Apie galimą tarpininkavimą pranešė patys, dar siuntai nepasiekus Lietuvos, viskas vyko sklandžiai, dokumentus priėmė, paruošė dar prieš atvykstant siuntai į mutinę. Išmuitino ir perdavė siuntą kurjeriui, ko pasekoje siunta pasiekė mane tą pačią dieną kaip ir Lietuvą.

Sutinku, mokesčiai gal ir didoki, bet ne už ačiū juk dirbama. Tikiuosi ir toliau taip sėkmingai bendradarbiausim :)
Jusu darbuotoja Laura G. Labai nekompetitinga!!! Praradau pinigus jos deka! Pirkau Amerikos e.parduotuveje (pirma ir paskutini karta) mane Laura informavo apie mokescius it ju teikiamas paslaugas as atsisakiau siuntos. Ji liepe atsiusti pavedimo kopija ir pasake kad siunta bus grazinta. Po kiek laiko kaip is medzio iskirtus pasake kad reika kontaktuoti su siuntu imone. Tai po galais kodel zmogus negalejo to pasakyti is kato?! Jau buvo praejes terminas, pinigai nebegrazinami. Ji suklaidino o kodel as turiu prarasti didelius pinigus, gal ji man grazins pinigus??? Susisiekit arba kreipsiuosi i vartotoju teises!!!!!!!!!!
Zydrune stravinskaite
2016-10-17 14:21:10 IP 4ljjdq1
Nor ciau kad kadnorssusisiektu su manimi is valdzios nes sios kompanijos darbuotoja Lauda Galinskiene perzengusi visas ribas megina nepadariusiu jokio darbo gauti uzmokesti 117€ kada prek net nepradeta muitinti, ir cia tik jos mokestis, nezinau kur ji issivaizduojadirbanti.
Suprantu Translainerį, nes pilną sukčių yra ir žmonės nori bet kaip praslysti su mokesčiais, bet iš kitos pusės neteisinga. Turiu draugę Amerikoje, kurį atsiuntę siuntinį kaip dovaną ir parašė, jog neatlygintinai. Siuntos vertė apie 100eurų, mokesčių sumokėjau irgi 100eurų. Skambino ir klausė visko ir pasakė: mes žinome kas būna su tomis ''dovanomis''. Logiškai pagalvojus, jei norėčiau ką nors pirkti internetu, tai tą daryčiau Europos parduotuvėse, kad kuo mažiau mokesčių, o iš Amerikos net nebandyčiau pirkti, bet gauti kažką nuo tau artimo žmogaus, kuris tau siunčia kaip dovaną ir dar už ją užmokėti, nu sorry.

Kauno Tarpininkai
Muitinės tarpininko paslaugos

Adresas: Taikos pr. 135B, LT-50227 Kaunas.
Veiklos sritys: muitinių paslaugos, muitinės; ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
KAUNO TARPININKAI komanda greitai ir profesionaliai tvarko muitinės procedūras bei su jomis susijusius dokumentus. Muitinės tarpininko paslaugos atliekamos pagal visus Lietuvos, ES ir tarptautinius reikalavimus ir nuostatas. Eksporto - importo ir tranzito dokumentų forminimas, Intrastato ataskaitų pildymas, Tir...
Tranzito paslaugų centras
Didžiausias Kauno regione muitinės tarpininkas

Adresas: Taikos pr. 96-318, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
UAB „Tranzito paslaugų centras" ...kompleksinės logistikos paslaugos vienu skambučiu. UAB „Tranzito paslaugų centras" klientams siūlo visą kompleksą logistikos paslaugų. Klientui pakanka paskambinti, o toliau savo prekių ar produkcijos kelione iki paskirties vietos jam rūpintis nereikia. Jūsų kieme sutartu laiku...
Kęstučio Gliziko įmonė
Adresas: Kalniečių g. 4, LT-44145 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; finansai; importas; muitinių paslaugos, muitinės; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
Muitinės tarpininko paslaugos. Muitinės dokumentų ruošimas. Įmonių atstovavimas muitinėse. Muitinės prekės kodo nustatymas. Intrastato (intrastat) ataskaitų pildymas. Muitinės brokeris, CMR, TIR, importas, eksportas, tranzitas, deklarantai. Lengvųjų automobilių išvykstančių iš Lietuvos išmuitinimas, automobilinių...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...

Išmokamos pirmosios patalpų nuomos subsidijos
Išmokamos pirmosios patalpų nuomos subsidijos 05-27 12:09
Valstybės valdoma UAB "Investicijų ir verslo garantijos" ("Invega") išmoka pirmąsias patalpų nuomos subsidijas – iš viso 40.000 Eur aštuoniems pareiškėjams iš numatyto 100 mln. Eur krepšelio.
"Lords LB" saulės elektrinių projektui Lenkijoje – 18 mln. Eur EIB paskola
"Lords LB" saulės elektrinių projektui Lenkijoje – 18 mln. Eur EIB paskola 05-27 12:02
Europos investicijų bankas (EIB) suteikė 18 mln. Eur paskolą saulės elektrinių projektui Lenkijoje, kurį plėtoja "Lords LB Asset Management" fondo valdoma bendrovė.
SAP ir IBM pasirašė partnerystės Lietuvoje sutartį
SAP ir IBM pasirašė partnerystės Lietuvoje sutartį 05-27 11:49
Vokietijos verslo programinės įrangos bendrovės SAP atstovybė Lietuvoje UAB SAP ir JAV technologijų kompanijos padalinys UAB "IBM Lietuva" pasirašė partnerystės sutartį. Abi kompanijos...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 48,17 +9,23%
Goldman Sachs 196,06 +8,96%